mamusie wrześniowo - październikowe 2009! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-19, 09:47   #151
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

witam
chciałabym się przyłączyć
ja też zobaczyłam dwie kreski w łykend - teraz próbuje się dodzwonić do poradni i się umówić na wizytę (ale to chyba jakaś mission imposible)
tym bardziej , że do wielkiego szczęścia doszło przeziębienie
w każdym razie wg moich obliczeń termin pod koniec września
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 11:20   #152
Bibu77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Stockholm/Plock
Wiadomości: 43
GG do Bibu77
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Czesc dziewczyny

Cytat:
Napisane przez serdel Pokaż wiadomość

Bibu a to ciekawe z tą Szwecją, a czy położna też robi USG? Będziesz rodziła w Szwecji? Bo jeśli tak to zazdroszczę Sama bym chciała uciec gdzie pieprz rośnie przed naszymi porodówkami :/
Polozna nie robi usg,daje skierowanie do szpitala. bede rodzila w Szwecji i nie wiem czy jest tak czego zazdroscic.Troche sie boje,wiecie w Polsce to juz wiadomo czego sie spodziewac,a tu nie mam jeszcze przetartych szlakow.Ale zobaczymy,jakos to bedzie.

DDosiek to zaczelo sie i Tobiewspolczuje.

Witajcie Misia21k7,Biedroneczkaolg a,Katarzinka w naszej bandzie
Bibu77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 15:46   #153
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Dziękuje za miłe przywitanie!
Widzę ze ruchu tu nie ma za bardzo, a szkoda... w końcu to najpiękniejsze chwile w naszym życiu --- np mdłości czyż to nie wspamiałe hehehehehehehhehe
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:52   #154
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Wiesz, to dopiero początki, część dziewczyn, jeszcze nie wie, ze jest w ciąży, część wie, ale nie powie bo nie chce zapeszyć, a październikowe mamusie dopiero szaleją z przyszłymi tatusiami.
Z tygodnia na tydzień temat powinien się zacząć ożywiać.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 18:45   #155
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Witam mamusie wrzesniowo-pazdziernikowe. Postanowilam wreszcie do Was dolaczyc i z watku Probowac do skutku przeskakuje tutaj. Mam termin na 12 wrzesnia. Jestem juz po pierwszym USG widzialam tetniace serduszko, wiec jestem dobrej mysli
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 19:02   #156
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Witam
Dzis robilam test ciazowy i wyszly 2 kreski. Jednak jedna byla bardzo slabo widoczna, trzeba bylo sie przypatrzec zeby ja zobaczyc.
Mam roczna coreczke i nie planowalam narazie drugiego potomka ale widac, jak sie maja moje plany. Gdy robilam test z pierwszej ciazy to tez drugiej kreski prawie nie bylo widac i myslalam ze nie jestem w ciazy takze teraz wiem co to oznaczka. "Powtorka z rozrywki" . Takze chcialabym sie dopisac do Waszego watku, moze ktoras z was ma podobne nastawienie do mojego..
P.S. Termin porodu wyliczylam sobie na 28. wrzesnia
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 09:36   #157
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

dzięki za powitanie
wizytę u gina mam za tydzien w poniedziałek, a od lekarza zwykłego dostałam tydzien zwolnienia na przeziębienie - zeby wyleżeć w końcu teraz musze uwazać podwójnie
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 13:55   #158
humant
Raczkowanie
 
Avatar humant
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 212
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

cześć! trochę mnie nie było, bo padł mi komputer i teraz pozostał mi tylko ten w pracy.Mam nadzieję, że nikt mnie nie przyłapie U mnie pojawiły się delikatne mdłości, ale objawiają się dopiero pod wieczór, no i straszie mi cyce urosły i do tego zaczęły boleć. W poniedziałek idę do mojego gina. Mam nadzieję, że zobaczę bijące serduszko. Poza tym witam wszystkie "nowe" mamy! W grupie siła, więc jestem pewna, że razem łatwiej będzie nam przejśc przez mdłości, zgagi i inne takie tam.
humant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 14:00   #159
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez humant Pokaż wiadomość
cześć! trochę mnie nie było, bo padł mi komputer i teraz pozostał mi tylko ten w pracy.Mam nadzieję, że nikt mnie nie przyłapie U mnie pojawiły się delikatne mdłości, ale objawiają się dopiero pod wieczór, no i straszie mi cyce urosły i do tego zaczęły boleć. W poniedziałek idę do mojego gina. Mam nadzieję, że zobaczę bijące serduszko. Poza tym witam wszystkie "nowe" mamy! W grupie siła, więc jestem pewna, że razem łatwiej będzie nam przejśc przez mdłości, zgagi i inne takie tam.
ja też taka mam nadzieję, w końcu kto lepiej zrozumie niż ten kto przez to samo przechodzi
ja póki co mam mdłości w autobusach - a nigdy nie miałam, wiec trzeba zmienić środek transportu
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 15:06   #160
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Mnie dzisiaj dopadły pierwsze mdłości w pracy... a na dodatek dowiedziłałam się ze jedna uczennica jest w ciąży masakra ( ma dopiero 15 lat)
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 16:04   #161
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Witajcie nowozafasolkowane
Przyłączam sie do grona.
Dziś zrobiłam drugi test ciążowy i ujrzałam dwie kreski w odróżnieniu od pierwszego który wyszedł negatywny.
Ponieważ męczą mnie od jakiegoś czasu mdłości, jestem bardziej zmęczona i często odwiedzam toaletę jestem pewna ze rodzi sie we mnie nowe życie.
Termin porodu wyliczyłam na 4 września.

Jestem już mama 11 miesięcznego urwiska.
Aga, milo Cie tutaj widzieć - fajnie ze będziemy rodzic w tym samym miesiącu.

Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-20, 17:56   #162
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Pappaya gratulacje, bardzo sie ciesze ze bedziemy ciaze przechodzic razem, ale zbieg okolicznosci
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 19:57   #163
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

hej Dziewuszki - dzis zaczelam 7tc bylam u gina i zobaczylam bijace serce mojej fasolki. Super widok!Chcialam sie nim podzielic z Tatusiem, ale ...doktorowi skonczyl sie papier w drukarce! no i nie dostalam zdjecia buuu co za wredny pech. Ale co robic, najwazniejsze, ze fasolka jak malowana
U mnie ksiazkowo - od kilku dni mulenie w przewodzie pokarmowym, tja...oby nic wiecej.

Lekarz poslal mnie na badania prenatalne (w 11 tc) i w zwiazku z tym mam pytanie - czy wam tez lekarze mowia o koniecznosci zrobienia takich badan? U mnie nie ma jakichs szczegolnych wskazan, ale on stwierdzil, ze to standard w dzisiejszych czasach hmmm mam watpliwosci tym bardziej, ze koszty nie sa male...
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 20:14   #164
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Meszsares
Gratulacje
Pierwsze słyszę aby badania prenatalne były standardem. Takie badania robi sie po to by wykryć genetyczne wady, anomalia etc. ale tylko wtedy jeżeli istnieje jakieś ryzyko np jeżeli kobieta jest w pewnym wieku, pierwsze dziecko urodziło sie z wada lub jeśli może byc obciążone czymś genetycznie. Z tego co czytałam to w tych przypadkach NFZ refunduje takie badania.

Aga, tez sie ciesze ze będziemy razem przechodzić ciąże, będzie raźniej
__________________

Edytowane przez pappaya
Czas edycji: 2009-01-20 o 20:15
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-20, 22:35   #165
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Meszsares ja takze uwazam, ze badania prenatalne wykonuje sie tylko gdy jest odpowiednie wskazanie np. wiek kobiety - powyzej 35 lat lub choroby genetyczne w rodzinie. Gdy mi w pierwszej ciazy zaproponowali takie badania to odmowilam bo wiaza sie one z ryzykiem a ja zadnych wskazan medycznych do wykonania badan prenatalnych nie mialam.

Ale tu pustki...
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 07:19   #166
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Meszsares ja takze uwazam, ze badania prenatalne wykonuje sie tylko gdy jest odpowiednie wskazanie np. wiek kobiety - powyzej 35 lat lub choroby genetyczne w rodzinie. Gdy mi w pierwszej ciazy zaproponowali takie badania to odmowilam bo wiaza sie one z ryzykiem a ja zadnych wskazan medycznych do wykonania badan prenatalnych nie mialam.

Ale tu pustki...
To może się wtrącę...
Przypuszczam, że lekarzowi chodziło o tzw. USG genetyczne, które robi się między 11 t.c a 14 t.c (baaaardzo dokładne badanie usg, które nie każdy lekarz wykonuje). Ja jeszcze dodatkowo miałam pobieraną krew z żyły - test PAPPa. Oba badania należą do nieinwazyjnych.

Faktycznie, nie są refundowane, jeśli nie ma wskazań. Ale u mnie na wątku takie badanie robiły prawie wszystkie dziewczyny (chodzi mi o to USG genetyczne).
Pozdrawiam
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 07:27   #167
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Jeśli chodzi o to dokładne USG to ja także miałam takie robione w 13 tc przy pierwszym dziecku ale nie wiem czy to zaliczane było do badan prenatalnych po prostu sprawdzane było czy wszystko rozwija sie prawidłowo i czy dziecko nie będzie miało zespołu downa. Ale to chyba jest sprawdzane u kazdej kobiety...
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 07:38   #168
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez pappaya Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o to dokładne USG to ja także miałam takie robione w 13 tc przy pierwszym dziecku ale nie wiem czy to zaliczane było do badan prenatalnych po prostu sprawdzane było czy wszystko rozwija sie prawidłowo i czy dziecko nie będzie miało zespołu downa. Ale to chyba jest sprawdzane u kazdej kobiety...
Ale właśnie to badanie lekarze nazywają "prenatalnym". I o ile faktycznie w czasie ciąży takie badanie robi się w zasadzie wszystkim, to mój gin kierował mnie do specjalistycznego gabinetu (mimo, że sam miał w gabinecie aparat USG).
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:05   #169
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

USG genetyczne w naszym zacofanym kraju nie jest standardem tylko dla NFZ.
Wszystkie koleżanki, które miały prowadzoną ciążę w prywatnych gabinetach dostały na nie skierowanie, niezależnie od wieku, kondycji itp.
Badanie nie wiąże się z żadnym ryzykiem.
Z ryzykiem może się wiązać ewentualna aminopunkcja, którą wykonuje się dopiero gdy USG genetyczne wykaże jakieś nieprawidłowości.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-21, 08:33   #170
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Dziewczyny nie straszcue ja 1 wizytę mam dopiero w 8 tc...
Tak mnie zapisały babki z NFZ..
I teraz mam dylemat czy lepiej prowadzić ciąże państwowo czy prywatnie???
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:35   #171
freshona
Zadomowienie
 
Avatar freshona
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 743
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Biedroneczkaolga Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcue ja 1 wizytę mam dopiero w 8 tc...
Tak mnie zapisały babki z NFZ..
I teraz mam dylemat czy lepiej prowadzić ciąże państwowo czy prywatnie???
Na takiej "prawdziwej" wizycie u gina byłam w 9 t.c - wcześniej na USG (chyba tak w 5-6 t.c) było widać jedynie ciałko żółte A w 9 pojawił sie już baławanek
freshona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 08:42   #172
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Najlepiej u dobrego lekarza, niezaleznie czy prywatnie czy państwowo. Warto chyba jeszcze zwrócić uwagę na to, czy gabinet jest wyposażony w USG. Siak czy tak, jak chcesz dodatkowe specjalistyczne badania to się za nie płaci czy to państwowo czy prywatnie...
Lekarz przyjmujacy państwowo tez prawdopodobnie zapyta czy nie chciałabyś takiego badania, tylko poinformuje Cię, ze nie będzie za darmo.
8 tydzień to bardzo dobry czas na pierwsza wizytę. Ja poszłam w 4 tyg od zapłodnienia i niewiele było widać na USG ( jak dla mnie mogło być to cokolwiek, ale lekarz powiedział, że ok). Umówił mnie za 3 tygodnie na posłuchanie serduszka. Więc Ty nie powinnaś być rozczarowana.

Edytowane przez Foka29
Czas edycji: 2009-01-21 o 08:44
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-21, 09:46   #173
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Cytat:
Napisane przez Foka29 Pokaż wiadomość
Najlepiej u dobrego lekarza, niezaleznie czy prywatnie czy państwowo. Warto chyba jeszcze zwrócić uwagę na to, czy gabinet jest wyposażony w USG. Siak czy tak, jak chcesz dodatkowe specjalistyczne badania to się za nie płaci czy to państwowo czy prywatnie...
Lekarz przyjmujacy państwowo tez prawdopodobnie zapyta czy nie chciałabyś takiego badania, tylko poinformuje Cię, ze nie będzie za darmo.
8 tydzień to bardzo dobry czas na pierwsza wizytę. Ja poszłam w 4 tyg od zapłodnienia i niewiele było widać na USG ( jak dla mnie mogło być to cokolwiek, ale lekarz powiedział, że ok). Umówił mnie za 3 tygodnie na posłuchanie serduszka. Więc Ty nie powinnaś być rozczarowana.
tak jak powiedziałaś nieważne jak byleby był dobry i się mu ufało, ja od zawsze chodzę panstwowo no i jestem zadowolona, zawsze jeśli w jakiejkolwiek kwestii trzeba było płacić to mnie informował, zresztą on prowadził moje przygptowania do ciązy i jestem z niego zadowolona
teraz tylko czekam na ten poniedziałek- czemu to tak długo
zawsze jak sie czeka to dlugoo
a póki co wiem , że nie moge zbyt długo siedziec bo wtedy podbrzusze pobolewa
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:02   #174
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Dziewczyny jak sie czujecie? Mecza Was mdłości? Mnie niestety tak. Tak jak w pierwszej ciazy musze sie zmuszac byc cos zjesc, bo praktycznie na sama mysl o jedzeniu mnie skreca. Na szczescie owoce moge jesc bez ograniczen.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 08:36   #175
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Mnie mdli tylko trochę po przebudzeniu, przy jeździe samochodem i przy otwieraniu lodówki, ale poza tym oki, nie wymiotuję. Też mam smaka na owoce. Wsuwam całą masę jabłek, których wcześniej nie lubiłam.
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 09:01   #176
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

mnie mdli w autobusach i rano i wieczorem , ale też jak foka nie wymiotuję póki co
no i jak zbyt długo siedze, to boli podbrzusze, wiec teraz w pracy częściej musze wstawać od kompa

no i do objawów moge zaliczyć jeszcze ten paskudny trądzik
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 09:24   #177
serdel
Raczkowanie
 
Avatar serdel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 53
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

A mnie w ciąży cera się znacznie poprawia

Mnie odrzuciło już od herbaty. W ogóle mam takie zawirowania smakowe...

I zaczęłam schizować na temat porodu :/ Poprzednio miałam niestety CC, minęły juz ponad 2 lata, ale strasznie sie boję pęknięcia macicy przy porodzie naturalnym Wiem, że to jeszcze 7 miesięcy, ale spędza mi t sen z powiek...
serdel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 09:30   #178
katarzinka
Wtajemniczenie
 
Avatar katarzinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 775
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

ja to w ogóle mam wyobrażnia na temat wszystkiego - pierwsza ciąża to nie wiem jak to wygląda, bo niby skąd
__________________
"Rozpal czas - jest wieczny - niech płonie
Zadziw świat - pochyli się w pokłonie
Zmieniaj los - uskrzydli Cię
Zanim czas pokona nas"
katarzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 12:33   #179
pappaya
Zadomowienie
 
Avatar pappaya
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 828
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

Serdel, jeżeli będziesz miała dobrego lekarza to na pewno nie narazi Ciebie i dziecka na jakiekolwiek niebezpieczenstwo. A moze i ten porod lepiej miec przez cc.
Katarzinka, ja tez sie przejmowalam porodem, bo przeciez nie wiedzialam co mnie czeka ale z drugiej strony ten maly bobas dodawal mi skrzydel, poza tym caly czas byl przy mnie maz a lekarzy mialam fantastycznych i bardzo mile to wszystko wspominam i nie boje sie rodzic poraz drugi.
__________________
pappaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:29   #180
Biedroneczkaolga
Zadomowienie
 
Avatar Biedroneczkaolga
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 113
Dot.: mamusie wrześniowo - październikowe 2009!

dla mnie Poród to teraz inna rzeczywistość, narazie się modle żeby tą ciąze utrzymać, ciągle patrze czy nie kwawie - (prawie obsesyjnie)
Mdłości mam ale niewielkie i trwające krótko...
A cara jest piękna nigdy takiej nie miałam... w końcu!!!!!
A tak z objawów to cycole bolą strasznie !!!! i są wielkie!!!! - hehehehe i to akurat mnie cieszy
pobrzusze mnie pobolawa.. jak się stresuje albo jak jestem ciągle w tej samej pozycji dłuższy czas.
Do wizyty jeszcze szmat czasu a ja już bym chciała zobaczyć maleństwo.
__________________
Wojtuś 17.09.2009
Anielka 24.11.2012
Biedroneczkaolga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:03.