Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie" - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-05, 12:56   #2011
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Hej dziewczynki! Ostatnio jestem taka zapracowana ze na nic nie mam czasu. Jutro mam wolne to postaram sie odrobic zaleglosci wizazowe.
A u mnie przyszla @, nareszcie.
Bazylko wpisz mnie na liste evuncia (Ewa 28 lat) Irlandia 05.12
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:06   #2012
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki! Ostatnio jestem taka zapracowana ze na nic nie mam czasu. Jutro mam wolne to postaram sie odrobic zaleglosci wizazowe.
A u mnie przyszla @, nareszcie.
Bazylko wpisz mnie na liste evuncia (Ewa 28 lat) Irlandia 05.12
listą do nowego roku opiekuje się rumianek z fasolką , bazylka odpoczywa

ja właśnie też ostatnio zapracowana jestem, dostała w zasadzie drugi etat, szkoda, że finansowo to dalej jest jak pół...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:08   #2013
Stokrotka81
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotka81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 2 152
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
Widzę, że działamy w tej samej instytucji


Stwierdziłam, że lepiej wcześniej zacząć bo łatwiej finansowo będzie, niz w grudniu wydać kupę kasy za jednym zamachem

A ja z miesiąca na miesiąc coraz bardziej nie rozumiem mojego organizmu - strasznie się wszystko pokręciło po tym poronieniu. Wczesniej miałam cykle 28dniowe jak w zegarku, a teraz to 28, to 26, to 30... wiem, że to niewielka różnica ale... I ten ból okołoowulacyjny - taki silny, że boli nawet przy siku i nie mogę IUI
i na dodatek trwa kilka dni (do tygodnia). Jakiś zcas temu poszłam nawet do gina bo myslałam, że dostałam zapalenia jajników, a on na to, że wszystko OK i, że musiałam mieć silniejszy ból okołoowulacyjny
Z takimi akcjami, chyba nigdy nie uda nam się zajść w ciążę

Spadam do Krakowa na zjazd - super!
Czesc dziewczynki podczytuje was codziennie i trzymam caly czas za Was kciuki. Co do cykli po poronieniu to ja mialam tez jak w zegarku najpierw 28 dni, nastepny cykl 26, nastepny 23 a kolejny zaszlam w ciaze ... wiec nie wiem czy dlugosc cyklu ma jakies znaczenie

Wiem ze o dzidzie mozna sie starac jak sie wszystko unormuje... ale widac nie zawsze jest to konieczne
Powodzenia
__________________
Stokrotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:15   #2014
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Ale mi się dziś czas dłuży...
Zajadam sobie ananasa- to pomaga w implantacji zarodka Tylko najpierw trzeba miec jakiegoś zarodka, hi hi
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:15   #2015
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez evuncia Pokaż wiadomość
Bazylko wpisz mnie na liste evuncia (Ewa 28 lat) Irlandia 05.12
Mnie też już można (zwłaszcza że chyba tu trochę pobędę) - Sylwia 33 lata; last @ 20.11.08
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2008-12-05 o 13:18
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:16   #2016
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Wiecie co właśnie koleżanka z pracy - ta małpa powiedziała mi że jest w ciąży więcej już nic nie napiszę. Serce mi pękło na kawałki... nie rozpłakałam się ale tylko dlatego że nie chciałam jej przykrości zrobić. Ja tego nie przeżyję...
Ku*** życie jest popierdo**ne. Co ja takiego zrobiłam no co
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:19   #2017
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
o dziwo nie było tak źle ze mną...

Tarasia ja bym z ciekawości do innego gina poszła, miałam zaufanie do jednego jak się okazało że mam cystę zmieniłam zdanie i teraz już chodzę do innego.

DDosiek sama wiesz że nic sie na to nie poradzi, ja także bardzo chciałam fasolkę na święta mieć pod serduszkiem...ale niestety nie jest nam to dane..
najwidoczniej. Ech.. No ale nic. Przyszła właśnie przesyłka z zestawem do zdobienia paznokci, więc sobie jakoś czas i myśli zajmę. A jutro goście, więc tez moze nie będę mysleć. Zreszta coraz bardziej sie oswajam z myslą o @, więc juz spokojnie na nia czekam. Tylko pewnie jak Tż przyjdzie i zapyta czy cos wiadomo, to sie rozryczę, ale zrzucmy to na karb mojej ostatniej zbyt szybkiej wzruszalności.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Jej, to byłby cud. I mogłoby mi zaszkodzić, bom nieprzyzwyczajona.


A należałoby jednak o tej samej.

Może będzie na inne święta, na walentynki albo wielkanoc?
Mierzę zawsze o tej samej, tylko w soboty pól godz wcześniej.I zaznaczam na wykresie, ze jest wczesniej mierzona. A potem i tak co pare dni z ciekawości mierzyłam dodatkowo pare godzin później.

Cytat:
Napisane przez sonia1981 Pokaż wiadomość
DDosiek u mnie to samo. Jutro ma przyjść @ więc tradycyjnie dzisiaj tempka spadła, brzuch nie boli, ale za to rwią mnie nogi, a zawsze tak mam przed @, a poza tym wyskoczyły mi pryszczole i jestem strasznie wkurzona.
To witaj w gronie chorych na zespół wściekłych krów. No nic, czekamy na @ i od przyszłego cyklu jedziemy dalej z koksem

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
A więc: do wody dodaję (nie wiem ile to litrowy garnek) daje 2 kostki rosołowe, liść i ziele ang, jak zaczyna się gotować dodaję 2 średnie ziemniaki pokrojone jak na frytki, garść suszonych grzybów (wcześniej zalewam je wrzątkiem i myję) pokrojonych.
Jedną mniejszą cebulę pokrojoną w kosteczkę wrzucam, trochę się pogotuje i dodaje 200ml śmietany wymieszanej z 3 widelcami mąki, najlepsza ta do zupy, można dodać jeszcze szczypty kwasku cytrynowego. Spróbować, jak czegoś brakuje to troszkę vegety do smaku.
Bardzo szybka zupa
O, to proste, a myslałam, ze barszcz biały jest jakiś trudny

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
No juz 3 lata czekamy... wszystkie badania jakie sa mozliwe (monitiring, HSG, post coital test, laparoskopia itp.) mam zrobione...Teraz endo jest zaleczona wiec tylko moj cykl musi sie unormowac i mozemy dzialac...tylko wredna @ nie chce przyjsc...
Ale moze masz racje...moj tz tez mowi, ze fasolka czeka az mamusia i tatus beda mezem i zona... No to juz tylko do czwartku musi poczekac...
Witaj karenino, Tylko się nie stresuj za bardzo, bo to może fasolkę wystraszyc, a na pewno już czeka, zeby w miesiącu poślubnym się wygodnie ułożyc w btzuszku. Trzymam kciuki.
Cytat:
Napisane przez dafreen Pokaż wiadomość
cześć


dosiek, soniu, my w tym cyklu idziemy razem, ja też jutro się @ spodziewam, z objawów to tylko piersi bolą, ale trochę inaczej niż zwykle, nie są takie obrzmiałe, tylko pełniejsze i bola bardziej po bokach, no i pojawiło mi się dużo sluzu, ale takiego kremowego , zgłupieje z tym moim organizmem normalnie...
No ja też mam biały śluz. Cycuchy bolą po bokachbardziej jak zmęczone mocno mięśnie niz jak zawsze na @, al pryszczole wszystko mi juz wyjaśniły. No i zaczyna mulić w krzyżu.
Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Dostałam książki, zabieram się za pracę semestralną.
Powodzenia.

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość




Teraz cywilny w Danii a koscielny w przyszlym roku w Polsce albo Portugalii...



Ja tez ciagle wierze...czasami slabiej ale caly czas wierze...

konczita mocno

dafreen czekamy na twoj tescik
W Portugalii?? A nie chcecie mnie zabrać do walizki? Będę cichutko, obiecuję. Marzy mi sie kiedyś wycieczka do Portugalii..

Cytat:
Napisane przez sonia1981 Pokaż wiadomość
Dafreen no mnie brzuch nie boli, trochę mnie nogi rwą, a poza tym jestem starsnzie wkurzona, czyli @ czai sie gdzies za rogiem. Jutro napewno dostanę, bo zawsze mam równiutko jak w zegarku, ale trzymam kciuki zeby u Ciebie i dosiek poszła sobie pracz na 9 miesięcy.


Konczitko kochana to trzymam kciuki za owocne przytulanie
Dziękuję Słońce, ale u mnie to juz przesądzona sprawa. Juz ją czuję za drzwiami.
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 13:20   #2018
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co właśnie koleżanka z pracy - ta małpa powiedziała mi że jest w ciąży więcej już nic nie napiszę. Serce mi pękło na kawałki... nie rozpłakałam się ale tylko dlatego że nie chciałam jej przykrości zrobić. Ja tego nie przeżyję...
Ku*** życie jest popierdo**ne. Co ja takiego zrobiłam no co
Olivko, to że ktoś inny jest to nie znaczy, że Ty coś zrobiłaś, spokojnie Życie jest pop...ne to prawda, ale będzie w końcu dobrze, no musi przecież
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:22   #2019
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co właśnie koleżanka z pracy - ta małpa powiedziała mi że jest w ciąży więcej już nic nie napiszę. Serce mi pękło na kawałki... nie rozpłakałam się ale tylko dlatego że nie chciałam jej przykrości zrobić. Ja tego nie przeżyję...
Ku*** życie jest popierdo**ne. Co ja takiego zrobiłam no co
Oliwko, nic nie zrobiłaś. Ale doczekasz się, na pewno. Wierzę cały czas, ze Bóg jakoś tak dla każdego z nas wymyslił inną próbe, zebyśmy potem bardziej docenili wynik. Ze wszystko ma swój cel. Bo jakbym wierzyła inaczej, to za parę rzeczy w życiu musiałabym się chyba poszlachtować.
Idz do lasu, wywrzeszcz się, wyżyj . Czasami pomaga
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:22   #2020
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Wiem Kropka ale ona dobrze wiedziała że się staram i dlaczego powiedziała najpierw mnie- przecież mnie ni lubi.
Jestem egoistką ale to niesprawiedliwe i jestem wściekła że ona jest w ciąży.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:28   #2021
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiem Kropka ale ona dobrze wiedziała że się staram i dlaczego powiedziała najpierw mnie- przecież mnie ni lubi.
Jestem egoistką ale to niesprawiedliwe i jestem wściekła że ona jest w ciąży.
Chciała Ci dopiec to na bank, zapewne głupia %^$&& czuje teraz satysfakcje...ale i tak jeszcze sie przekona jeśli źle ci życzy...
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 13:29   #2022
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiem Kropka ale ona dobrze wiedziała że się staram i dlaczego powiedziała najpierw mnie- przecież mnie ni lubi.
Jestem egoistką ale to niesprawiedliwe i jestem wściekła że ona jest w ciąży.
Skoro Ciebie nie lubi i wie, że się starasz, to pewnie chciała Cię rozzłościć i wyprowadzić z równowagi. Olej babę i już, nie przejmuj się. Ty też doczekasz swojego Cudu. Na pewno!!!! Z tym, że z Twojej ciąży się bardzo ucieszymy i zrobimy tak:
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:30   #2023
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Ale mi się dziś czas dłuży...
Zajadam sobie ananasa- to pomaga w implantacji zarodka Tylko najpierw trzeba miec jakiegoś zarodka, hi hi
tequillka, ja myśłe, że masz całkiem wypasonego zarodka i jescze ananaskiem go dokarmiasz

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co właśnie koleżanka z pracy - ta małpa powiedziała mi że jest w ciąży więcej już nic nie napiszę. Serce mi pękło na kawałki... nie rozpłakałam się ale tylko dlatego że nie chciałam jej przykrości zrobić. Ja tego nie przeżyję...
Ku*** życie jest popierdo**ne. Co ja takiego zrobiłam no co












olivko, nic nie zrobiłas, zadna z nas nic nie zrobiła ... ja wierzę, że dziecko samo wie najlepiej kiedy zjawić się w naszym zyciu, i dla każdej z nas taki dzień przyjdzie... czasem trzeba tylko chwilę zaczekać... wiem, to nie pocieszenie ale jak będziesz tulic malucha w ramionach to wynagrodzi Ci wszystko...

......................... ......................... ......................... ......................... ...................

a głupia baba się nie przejmuj... wszystko co złe wraca... i do niej tez Twoja krzywda kiedys wróci... nie zycze nikomu źle, jej też nie... tak po prostu jest, wszędzie panuje równowaga...
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku

Edytowane przez dafreen
Czas edycji: 2008-12-05 o 13:32
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:30   #2024
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Tylko powiedzcie mi jak olewać kogoś kto siedzi naprzeciw Ciebie za biurkiem. Jak mam to robić przez 9 miesiący i patrzeć na to czego ja tak bardzo pragnę

Nie umiem jej olać nie umiem
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:30   #2025
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Skoro Ciebie nie lubi i wie, że się starasz, to pewnie chciała Cię rozzłościć i wyprowadzić z równowagi. Olej babę i już, nie przejmuj się. Ty też doczekasz swojego Cudu. Na pewno!!!! Z tym, że z Twojej ciąży się bardzo ucieszymy i zrobimy tak:
Dobrze piszesz
Olivko głowa do góry, jesteśmy z Tobą
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:32   #2026
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Przepraszam dziewczynki, ale nie umiem podnieść głowy do góry.
Wczoraj beta niska a dziś to...
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:33   #2027
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Mierzę zawsze o tej samej, tylko w soboty pól godz wcześniej.I zaznaczam na wykresie, ze jest wczesniej mierzona. A potem i tak co pare dni z ciekawości mierzyłam dodatkowo pare godzin później.
I też CI wychodziły takie wyraźne różnice jak mnie, po kilka kresek?

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiem Kropka ale ona dobrze wiedziała że się staram i dlaczego powiedziała najpierw mnie- przecież mnie ni lubi.
Jestem egoistką ale to niesprawiedliwe i jestem wściekła że ona jest w ciąży.
To może się powściekaj skoro tego Ci trzeba.

Niektórzy ludzie są dziwni... U mnie w pracy jest chłopak, który się stara z żonką już ponad 4 lata. Niedawno zaskoczyła żona innego chłopaka, syna szefa notabene, starali się tylko kilka miesięcy, przyszła do niego z USG i biegali po firmie z tym zdjęciem i się chwalili wszystkim. A ja dziękowałam w duchu temu u góry, że M. akurat nie ma, bo by go pewnie rozerwało na strzępy z żalu. A jeszcze matka tego nowego tatusia i żona mojego szefa pracuje piętro niżej, więc jak się rozhasali to się zrobiła zbiorowa impreza na dwie firmy.
Jakby nie mogli tego w domu załatwić.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:34   #2028
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

witajcie
u mnie już po @ lekkie plamienie,prawie juz nie ma
jak nigdy miałam 3 dni i poszło,a zawsze mam 5,6 dni

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co właśnie koleżanka z pracy - ta małpa powiedziała mi że jest w ciąży więcej już nic nie napiszę. Serce mi pękło na kawałki... nie rozpłakałam się ale tylko dlatego że nie chciałam jej przykrości zrobić. Ja tego nie przeżyję...
Ku*** życie jest popierdo**ne. Co ja takiego zrobiłam no co
nie przejmuj sie,chciała cie zdenerwowac a ty olej to,i do ciebie sie szczescie usiechnie zobaczysz i nie placz
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:37   #2029
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczynki, ale nie umiem podnieść głowy do góry.
Wczoraj beta niska a dziś to...
Strasznie współczuje, no nic popłacz sobie jak już w domu będziesz

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Niektórzy ludzie są dziwni... U mnie w pracy jest chłopak, który się stara z żonką już ponad 4 lata. Niedawno zaskoczyła żona innego chłopaka, syna szefa notabene, starali się tylko kilka miesięcy, przyszła do niego z USG i biegali po firmie z tym zdjęciem i się chwalili wszystkim. A ja dziękowałam w duchu temu u góry, że M. akurat nie ma, bo by go pewnie rozerwało na strzępy z żalu. A jeszcze matka tego nowego tatusia i żona mojego szefa pracuje piętro niżej, więc jak się rozhasali to się zrobiła zbiorowa impreza na dwie firmy.
Jakby nie mogli tego w domu załatwić.
Co za ludzie...rozumiem że się cieszą ale bez przesady
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 13:38   #2030
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

.

Edytowane przez rumiankowa
Czas edycji: 2008-12-05 o 14:10 Powód: pomyliłam się :(
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:40   #2031
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczynki, ale nie umiem podnieść głowy do góry.
Wczoraj beta niska a dziś to...
olivko... bardzo mi przykro, mogę Cię tylko potulać... wykrzycz się i wypłacz mnie to czasem pomaga...

ja juz dawno stwierdziłam, że niektórzy to mają siano zamiast mózgu w głowach... zadnego wyczucia, zdnych zasad i hamulców... ja nie wiem jak Ci ludzie funkcjonują
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:41   #2032
DDosiek
Wtajemniczenie
 
Avatar DDosiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 2 310
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiem Kropka ale ona dobrze wiedziała że się staram i dlaczego powiedziała najpierw mnie- przecież mnie ni lubi.
Jestem egoistką ale to niesprawiedliwe i jestem wściekła że ona jest w ciąży.
Pomyśl sobie, ze ta wredna %$@* będzie wyjatkowo źle wygladała w ciąży i ze jej chamstwo sie zemści na niej też. Nie życze jej źle ze wzgledu na niczemu winne dziecko w jej brzuchu, ale wierz mi, ze ona za to dostanie po dupie.Jeszcze jej życie na nosie zagra.

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
I też CI wychodziły takie wyraźne różnice jak mnie, po kilka kresek?
O 6.45 mialam 36.8, o 10.30 37.0. a jak miałam o 6,45 37.0 to o 11.00 miałam 37.2.
a dzis o 6.45 miałam 36,7, a o 9.00 36.8
__________________
Nadia Anastazja 06.09.2009 godz. 02.10 (2550g, 52cm)


moje różności
moje decoupage
preferencje
serwetki na wymianę
DDosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:43   #2033
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

DDosiek ziomalko kurcze zwiała...

Edytowane przez Zuziunia
Czas edycji: 2008-12-05 o 13:46
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:43   #2034
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Póki co to życie gra na nosie mi i to na każdym froncie, dosłownie na każdym.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 13:47   #2035
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez Stokrotka81 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki podczytuje was codziennie i trzymam caly czas za Was kciuki. Co do cykli po poronieniu to ja mialam tez jak w zegarku najpierw 28 dni, nastepny cykl 26, nastepny 23 a kolejny zaszlam w ciaze ... wiec nie wiem czy dlugosc cyklu ma jakies znaczenie

Wiem ze o dzidzie mozna sie starac jak sie wszystko unormuje... ale widac nie zawsze jest to konieczne
Powodzenia
Dobre wiesci przynosisz Stokrotko, ja sie trochę martwilam moimi krotkimi cyklami

Cytat:
Napisane przez Tequillla Pokaż wiadomość
Ale mi się dziś czas dłuży...
Zajadam sobie ananasa- to pomaga w implantacji zarodka Tylko najpierw trzeba miec jakiegoś zarodka, hi hi
Tequilko, tej diety chyba jeszcze nie podawałaś? Co jeszcze trzeba jeść? tak na wszelki wypadek?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Mnie też już można (zwłaszcza że chyba tu trochę pobędę) - Sylwia 33 lata; last @ 20.11.08
Kropko, trochę optymizmu poprosze

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Wiecie co właśnie koleżanka z pracy - ta małpa powiedziała mi że jest w ciąży więcej już nic nie napiszę. Serce mi pękło na kawałki... nie rozpłakałam się ale tylko dlatego że nie chciałam jej przykrości zrobić. Ja tego nie przeżyję...
Ku*** życie jest popierdo**ne. Co ja takiego zrobiłam no co


Cytat:
Napisane przez DDosiek Pokaż wiadomość
Oliwko, nic nie zrobiłaś. Ale doczekasz się, na pewno. Wierzę cały czas, ze Bóg jakoś tak dla każdego z nas wymyslił inną próbe, zebyśmy potem bardziej docenili wynik. Ze wszystko ma swój cel. Bo jakbym wierzyła inaczej, to za parę rzeczy w życiu musiałabym się chyba poszlachtować.
Idz do lasu, wywrzeszcz się, wyżyj . Czasami pomaga
Też wyznaję czasem tą filozofę. Czasem pomaga, innego wyjścia nie ma...

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczynki, ale nie umiem podnieść głowy do góry.
Wczoraj beta niska a dziś to...
Głupia franca specjalnie Ci powiedziała. Nie znam Oliwko historii z tą koleżanką i jak to sie stało że ona wie, że się starasz skoro nie jestście w dobrej komitywie, ale musisz to olać. Głupie krowy też mają dzieci, niestety...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:01   #2036
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Tylko powiedzcie mi jak olewać kogoś kto siedzi naprzeciw Ciebie za biurkiem. Jak mam to robić przez 9 miesiący i patrzeć na to czego ja tak bardzo pragnę
Moze zlosliwa malpa bedzie miala takie mdlosci, ze nie bedzie jej w pracy... Ja wierze, ze to, co dajemy innym od siebie wraca do nas zawsze z powrotem...wiec i jej zlosliwosc i okrucienstwo wroca do niej, zobaczysz...
__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:12   #2037
rumiankowa
Zadomowienie
 
Avatar rumiankowa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;)
Wiadomości: 1 436
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Kapuściane Pole






aaassssiiiikkkk(Asia, 26lat)~~~~~~@ 18.09 / lodz
aankaa78 (Anna, 30 lat)~~~~~~~~@ 04.10
Adaikaka (Aneta 22 lata)~~~~~~~@ 20.11/ Krakow
agabil1 (Agnieszka, 32lata)~~~~ @ 29.11 / Łodź
Anciaahk (Ania, 28 lat)~~~~~~~~~ @08.11/ Mazury
Anusia_82 (Ania, 26 lat)~~~~~~~~ @ 27.10 / okol. Trójmiasta 4IUI
asia_stan (Asia, 36 lat)~~~~~~~~~ @ 13.09 / lubuskie
Bazylia 222 (Agata, 27 lat)~~~~~~~@ 05.11 / Dublin
biedroneczkaolga (Olga, 25 lat)~~~~ @20.11/ Bydgoszcz
cellaris (Ola, lat29 )~~~~~~~~~~~ @29.11 Katowice
Dafreen (Anna, 32 lata)~~~~~~~~~ @07.11/ Warszawa
Darianna25 (Daria, 30 lat)~~~~~~ @ 12.10 / Croydon U.K.
DDosiek (Dorota, 24 lata)~~~~~~ @ 07.11 / Biala Podlaska
Dra (Daria, 22 lata)
~~~~~~~~~~~ @02.12 / Wlkp
Evuncia (Ewa 28 lat)~~~~~~~~~~~ @05.12/ Irlandia
Fiona (Madzia 25lat)~~~~~~~~~~~@03.11
Joannao08 (Asia, 26 lat) ~~~~~~~ @ 09.06 / ok. Ciechanowa
Kachula27 (Kasia, 28 lat)~~~~~~~ @ 02.12 / lubuskie
Karenina19 (Kamila, 25 lat)~~~~ @ 15.07 / Braunschweig terapia ENATONE
ka_ro_li_na (Karolina 24lata)~~~~~@ 27.11 /Londyn
Kasia23 (Kasia, 29 lat)~~~~~~~~~~~@20.11/ Świnoujście
Konczita ( Marzena, 24 lata)~~~~~~ @ 18.11 / Śląsk
kropka75 (Sylwia, 33 lata)~~~~~~~~~@ 20.11
Madziwnia (Magda, 24lata) ~~~~~~ @ 01.12 2msc.tabsów (jeszcze 4)/ok Darłowa
Mahora (Monika 27 lat)~~~~~~~~~~~ @ 11.10 / U.K
Marta8117 (Marta27)~~~~~~~~~~~~~~~ @09.11 Dolny Śląsk
Melisanka (Ania, 23 lata)~~~~~~~ @ 30.11 / Königsbach
Mikant (Gośka, 33 lata)~~~~~~~~@ 16.11 / małopolska 1 IUI

Miramej (Jola, 32 lata)~~~~~ @ 22.10 / Trójmiasto
ModzioZ (Madga 35 lata)~~~~~ @ 01.11 /Warszawa
Olivka_7 (Aneta, 25 lat)~~~~~~~ @ 30.10 / Kraków
Olunek (Aleksandra, 29 lat)~~~~~~~ @ 08.10 / Gliwice
Ryba82, (Iza, 26 lat)~~~~~~~~~~ @07.11 /Częstochowa
Sonia 1981 (Sonia 27 lat) ~~~~~ @ 4.11.
Storczyk83 (Marta, 25 lat)~~~~~ @ 11.11
Symbio ( Agnieszka 32 lat)~~~~~@ 03.11
Syla (Sylwia 29 lat)~~~~~~~~~~~~@ 26.10 / Norwegia
Tarasia (Agata, 25 lat) ~~~~~~~~~ @ 23.11/ Krynica
Tequillla (Gosia, 28 lat) ~~~~~~~~~ @ 19.11/ Warszawa 1 IUI
Zuziunia (Zuzia, 22 lata)~~~~~~~~ @ 01.11 / lubelskie



Są dwie kreski II... obecnie: 30





munio (Iza, 25 lat) - t.p. ??.12.2008 r. ??? lub ???
"Magdalena" (Magda, 23 lata) - t.p. 03.12.2008 r. Nicola
*aurora* (Gosia, ?? lat) - t.p. ??.??.2008 r. ??? lub ???
siobhan1 (Joanna, 29 lat) - t.p. 05.01.2009 r. Martusia lub Pawełek
pani z herbata (Bożena, 27 lat) - t.p. 08.01.2009 r. Polina
freshona (Agnieszka, 33 lata) - t.p. 21.01.2009 r. Hania
roxi1980 (Kasia, 27 lat) - t.p. 19.01.2009 r. Patryczek
bezsenność (Basia, 24 lata) - t.p. 28.01.2009 r. Mateuszek
martynnka (Justyna, 27 lat) - t.p. 28.01.2009 r. ??? lub ???
Gosiala (Gosia, 36 lat) - t.p. 02.02.2009 r. ??? lub ???
jukol (Justyna, 22 lata) - t.p. 02.02.2009 r. Aleksander
AMILAMIJA (Ania, 29 lat) - t.p. 03.02.2009 r. Matylda
anna1593 (Ania, 25 lat) - t.p. 14.02.2009 r. Hania lub Maksymilian
niunieczek (Żaneta, 24 lata)- t.p.26.02.2009??? lub ???
zanka205 (Żaneta, 22 lata) - t.p. 03.03.2009 r.Filip
ewccik (Ewa, 28 lat) - t.p. 21.03.2009 r. ??? lub ???
ancia19 (Ania, 28 lat) - t.p. 13.04.2009 r. ??? lub ???
gabriellao0 (Gabriela, 27 lat)- t.p. 22.03.2009 r. Olivka
Zlota Jagoda(Ania, 26 lat) - t.p 14. 04. 2009 Joannalub ???
Anadun (Asia lat 34)- t.p. 5.04.2009. ??? lub ???
ikak (Ika, 27 lat)- t.p. 17.04.2009. Natalka
Mediane ( Ewa 25 lat)- t.p. ???
Kathi75 (Kasia, 32 lata)- t.p.-01.05.2009. ??? lub ???
Sasha20 (Natalia 20 lat)- t.p.-15.05.2009. Laura lub Jakub
Rumiankowa (Sylwia, 30 lat)- t.p.-15.05.2009 ??? lub ???
anulka (Ania, 24 lata)- t.p.-12.05.2009 ??? lub ???
Blondynka (Magda, 26 lat) t.p.29.05.2009 Michalinka lub Marcin
Małgosia : ) (Małgosia, 23 lata t.p.11.06.2009Emilia lub Antos
Cassandra 23 (Beata, 25 lata)t.p. 04.07 ??? lub ???
Truheart (Ola, 27 lat) t.p. 13.07 ??? lub ???
Ania0104(Ania 25 lat) t.p. 21.07 ??? lub ???


WIELKIE JESIENNE DYMANIE
rumiankowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 14:39   #2038
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

Tequilko, tej diety chyba jeszcze nie podawałaś? Co jeszcze trzeba jeść? tak na wszelki wypadek?
Na tego ananasa wpadłam niedawno. Zawiera bromelinę, a ona poprawia lepkość śluzówek, np. ścianek macicy. Zarodek łatwiej sie przyklei
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:32   #2039
dafreen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 856
GG do dafreen
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

paputki dziewczyny, trzymajcie się cieplutko i dużo fasolek i groszków niech Wam Mikołajek przyniesie
__________________
..... przyjaciele są jak anioły, które podnoszą nas kiedy nasze skrzydła nie chcą już dłużej latać.....

Bruno już w domku
dafreen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-05, 15:37   #2040
Tequillla
Zadomowienie
 
Avatar Tequillla
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 235
Dot.: Próbować do skutku Cześć VII "w drodze po szczęscie"

no tak, jutro mikołajki!!
O kurcze, ale się zagapiłam!
__________________
. . . . .
Basia i Mikołaj
Tequillla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.