Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7 - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 14:59   #3271
sugar89
Przyczajenie
 
Avatar sugar89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

bardzo prosze o odp... boje sie okropnie
sugar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:01   #3272
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Same globulki to słabe zabezpieczenie, wiec wg mnie mozesz byc w ciaży.

A nie przyszło Ci do głowy po prsotu zrobic test?
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:04   #3273
sugar89
Przyczajenie
 
Avatar sugar89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

robilam po 10 dniach i wyszedl negatywny...
sugar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:09   #3274
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez sugar89 Pokaż wiadomość
robilam po 10 dniach i wyszedl negatywny...

Po 10 dniach od seksu test nie jest wiarygodny.
CO NAJMNIEJ 14- gdy mówimy o tescie z moczu.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 15:45   #3275
sugar89
Przyczajenie
 
Avatar sugar89
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

dzięki za odp
jutro powtórzę test
sugar89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:21   #3276
teetyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez teetyy Pokaż wiadomość
Witajcie , mam problem, tzn dwoję się i troję w myślach bo boję się że zaszłam w ciążę..
Trochę bezmyślnie postąpiłam bo sama zaproponowałam zdjęcie "gumki" a po wszystkim on starał się zareagować , aczkolwiek wiadomo jak to jest.. czułam że jednak coś we mnie było , ale przecież nie do końca tak mogło być, z stąd też możliwość przedwczesnym wytryskiem który jest przed tym właściwym..
3 Maja ostatni raz wzięłam tabletki,z konieczności zrobienia przerwy a brałam je 2 miesiące, także na dzień wczorajszy przypadła owulacja..
słyszałam opinię że po odstawieniu tabletek szybko zachodzi się w ciążę, jak i w czasie owulacji..
możecie mi powiedziec [ waszym zdaniem ] czy szanse sa spore czy znikome ?
zrobię test, później udam się do lekarza, niestety to 1 dzień a jeszcze 5 długich przede mną ...

Dzisiaj dostałam krwotoku, miesiączka przyszła 8 dni wcześniej, czyli mogę uznać tą sytuacje za szczęśliwie zakończoną ?
teetyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:55   #3277
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

ja bym sie cieszyla. u mnie tez okres przyszedl za wczesnie.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:10   #3278
kadia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 152
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7



---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
Pewnie, że możesz być w ciąży skoro się staracie...
TEST w dniu spodziewanej @ i wszystko jasne...
miałam na myśli,czy jest mozliwosc ze jestem juz w ciazy(chodzi mi o to czy w te dni co sie kochalismy mogło załapac,czy nie bylo za daleko od dni płodnych). a zeby zrobic test musze jeszcze dluuuugo poczekac a chcialabym wiedziec juz i jeszcze jedno-ile po stosunku mozna zrobic test ciazowy zeby wyszedl wiarygodny??

Edytowane przez kadia83
Czas edycji: 2011-05-25 o 21:14
kadia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:49   #3279
Maaaalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wybiorę się do ginekologa ale nie jest łatwo przestac szaleć
Maaaalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 20:37   #3280
teetyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 11
Exclamation Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja bym sie cieszyla. u mnie tez okres przyszedl za wczesnie.

byłam dzisiaj u gin. i to nie jest okres,napomniałam o tym że mam obawy co do wpadki, i niestety usłyszałam że nic nie jest wykluczone, mam powtórzyć test jak skończy się krwawienie ...

Agnieszko,poza tym,dziękuję za Twoje odpowiedzi do moich postów
teetyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 15:41   #3281
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Mam pewnie głupie pytanie, ale jestem ciekawa czy w takim przypadku zajście w ciążę jest możliwe dokładniej:
biorę tabletki antykoncepcyjne każdego dnia jednak z poślizgiem do dwóch godzin, w ostatnich dniach zdarzało mi się spożywać alkohol przed przyjęciem tabletki. Stosunek był dwa dni temu, odczuwam lekkie skurcze brzucha, i stale odwiedzam toaletę? Czy w takim przypadku możliwe jest zajście w ciążę, czy takie objawy mogą się aż tak szybko pojawić? Wydaje mi się to bardzo mało możliwe...jakie jest wasze zdanie?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 17:56   #3282
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

malo prawdopodobne zeby byc w ciazy na tabletkach. ani alkohol ani takie przesuniecia nie wplywaja na tabletki

ja tez co chwila sikam - dlatego ze wypijam butelke wody na silowni
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:07   #3283
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Mam pewnie głupie pytanie, ale jestem ciekawa czy w takim przypadku zajście w ciążę jest możliwe dokładniej:
biorę tabletki antykoncepcyjne każdego dnia jednak z poślizgiem do dwóch godzin, w ostatnich dniach zdarzało mi się spożywać alkohol przed przyjęciem tabletki. Stosunek był dwa dni temu, odczuwam lekkie skurcze brzucha, i stale odwiedzam toaletę? Czy w takim przypadku możliwe jest zajście w ciążę, czy takie objawy mogą się aż tak szybko pojawić? Wydaje mi się to bardzo mało możliwe...jakie jest wasze zdanie?
Nie mogą
Nie obawiaj się ciąży, jeśli regularnie przyjmujesz pigułki. Opóźnienie dwugodzinne nie zaszkodzi, a alkohol osłabia działanie antykoncepcyjne tylko wtedy, gdy pojawią się po nim wymioty.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 20:52   #3284
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Mam pewnie głupie pytanie, ale jestem ciekawa czy w takim przypadku zajście w ciążę jest możliwe dokładniej:
biorę tabletki antykoncepcyjne każdego dnia jednak z poślizgiem do dwóch godzin, w ostatnich dniach zdarzało mi się spożywać alkohol przed przyjęciem tabletki. Stosunek był dwa dni temu, odczuwam lekkie skurcze brzucha, i stale odwiedzam toaletę? Czy w takim przypadku możliwe jest zajście w ciążę, czy takie objawy mogą się aż tak szybko pojawić? Wydaje mi się to bardzo mało możliwe...jakie jest wasze zdanie?
Chyba zartujesz, po 2 dniach nawet zarodek nie zdążyłby się zagnieździć.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:05   #3285
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Chyba zartujesz, po 2 dniach nawet zarodek nie zdążyłby się zagnieździć.
Po 2 dniach to mogłoby jeszcze nawet nie dojsc do zapłodnienia
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:07   #3286
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Mam pewnie głupie pytanie, ale jestem ciekawa czy w takim przypadku zajście w ciążę jest możliwe dokładniej:
biorę tabletki antykoncepcyjne każdego dnia jednak z poślizgiem do dwóch godzin, w ostatnich dniach zdarzało mi się spożywać alkohol przed przyjęciem tabletki. Stosunek był dwa dni temu, odczuwam lekkie skurcze brzucha, i stale odwiedzam toaletę? Czy w takim przypadku możliwe jest zajście w ciążę, czy takie objawy mogą się aż tak szybko pojawić? Wydaje mi się to bardzo mało możliwe...jakie jest wasze zdanie?
Tak ,ciąża mnoga sie tak objawia ,jeżżuu...:/
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:18   #3287
mala_czarna9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

może ktoś mnie oświeci, jak długo może opóźniać się miesiączka przy braniu tabletek? powinna być 24/25 maja a tu nie ma nic, jedynie ból podbrzusza od jakiegoś tygodnia,

rozpatruje przypadek bratowej (za którą z resztą nie przepadam) i tak się zastanawiam ile w nim prawdy.

z góry serdeczne dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
mala_czarna9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:06   #3288
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

jak sie moze opoznic miesiaczka w czasie tabletek ? krwawienie powinno wystapic w przerwie 4/7 dniowej, ma na to cala przerwe
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 05:33   #3289
mala_czarna9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 46
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
jak sie moze opoznic miesiaczka w czasie tabletek ? krwawienie powinno wystapic w przerwie 4/7 dniowej, ma na to cala przerwe
teoretycznie zostało dwa dni przerwy (sobota i niedziela), ona twierdzi ze gin tak jej powiedział, ze tak bywa, nawet czasami zdarza się tak że krwawienie nie występuje wcale, nie wiem czy mam w to wierzyć, czy sobie tego nie wymyśliła, dopowiedziała coś jeszcze w stylu, że krwawienie może wystąpić później, po przerwie, a jak nie wystąpi do tygodnia to należy się przebadać, wszytko popierała tezą lekarza... hmmm, może ja jestem jakaś nie doinformowana? zatem pytam czy to aby na pewno możliwe?
mala_czarna9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 08:36   #3290
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

aa to zmienia postac rzeczy. owszem ulotka przewiduje sytuacje kiedy moze krwawienie nie wystapic, albo wystapi nie w tym czasie co przerwa. nalezy obserwowac organizm czy wszystko ok.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 09:35   #3291
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez kadia83 Pokaż wiadomość

miałam na myśli,czy jest mozliwosc ze jestem juz w ciazy(chodzi mi o to czy w te dni co sie kochalismy mogło załapac,czy nie bylo za daleko od dni płodnych). a zeby zrobic test musze jeszcze dluuuugo poczekac a chcialabym wiedziec juz i jeszcze jedno-ile po stosunku mozna zrobic test ciazowy zeby wyszedl wiarygodny??
A miałaś wtedy biały ciagnący się śluz przypominający białko jaja? jesli tak to prawdopodobieństwo jest duże, a poza tym to tu nikt ci nie da gwarancji czy jesteś w ciąży czy nie... wytrzymaj do TESTU

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mala_czarna9 Pokaż wiadomość
może ktoś mnie oświeci, jak długo może opóźniać się miesiączka przy braniu tabletek? powinna być 24/25 maja a tu nie ma nic, jedynie ból podbrzusza od jakiegoś tygodnia,

rozpatruje przypadek bratowej (za którą z resztą nie przepadam) i tak się zastanawiam ile w nim prawdy.

z góry serdeczne dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
Nie ma miesiączki w czasie brania tabletek anty!!!! Jest krwawienie z odstawienia!!! Nie ma cyklu = to nie ma @.
A kobita niech poczyta ulotkę lub zadzwoni do gina

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Mam pewnie głupie pytanie, ale jestem ciekawa czy w takim przypadku zajście w ciążę jest możliwe dokładniej:
biorę tabletki antykoncepcyjne każdego dnia jednak z poślizgiem do dwóch godzin, w ostatnich dniach zdarzało mi się spożywać alkohol przed przyjęciem tabletki. Stosunek był dwa dni temu, odczuwam lekkie skurcze brzucha, i stale odwiedzam toaletę? Czy w takim przypadku możliwe jest zajście w ciążę, czy takie objawy mogą się aż tak szybko pojawić? Wydaje mi się to bardzo mało możliwe...jakie jest wasze zdanie?
I sądzisz, że 2 dni po stosunku od razu miałabyś objawy ciąży??? Może jeszcze wieeeeelki brzuch, co???
Zastanów się czy warto współżyć skoro się tak stresujesz???
Z czego miałby byc ta ciąża skoro tabletki przyjmujesz regularnie i nie masz ani prawdziwego cyklu ani prawdziwej @ i sama sobie hibernujesz jajniki???

Edytowane przez w_isienka
Czas edycji: 2011-05-28 o 09:37
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 14:44   #3292
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Już się o to na forum pytałam ale wolała bym usłyszeć opinie kilku osób, paranoiczka jestem ;p
No więc parę dni temu skończyłam brać antybiotyk (kończyłam w dzień kiedy też kończyłam brać tabletki antykoncepcyjne), jestem podczas siedmiodniowej przerwy. Wiem że po antybiotyku trzeba odczekać 7 dni ale czy to też się liczą te podczas których nie brałam tabletek? I czy po tej siedmiodniowej przerwie (czyli od pierwszej tabletki) będę mogła normalnie bez zabezpieczenia i bez obaw?
A jak już zaśmiecam postem to się dopytam, dostałam dzisiaj okres i wzięłam dwie no spy czy to wpływa na tabletki?
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:25   #3293
abc1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 42
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez mala_czarna9 Pokaż wiadomość
teoretycznie zostało dwa dni przerwy (sobota i niedziela), ona twierdzi ze gin tak jej powiedział, ze tak bywa, nawet czasami zdarza się tak że krwawienie nie występuje wcale, nie wiem czy mam w to wierzyć, czy sobie tego nie wymyśliła, dopowiedziała coś jeszcze w stylu, że krwawienie może wystąpić później, po przerwie, a jak nie wystąpi do tygodnia to należy się przebadać, wszytko popierała tezą lekarza... hmmm, może ja jestem jakaś nie doinformowana? zatem pytam czy to aby na pewno możliwe?
W trakcie 7-dniowej przerwy może nie wystąpić krwawienie. Czasami występuje dopiero po następnym listku tabletek. Dla pewności zawsze można zrobić test.
Na pewno należy zrobić test, jeżeli krwawienie nie pojawi się przez dwie kolejne przerwy w przyjmowaniu tabletek. I należy go zrobić przed rozpoczęciem kolejnego blistra.
Przynajmniej tak mówi ulotka, większość lekarzy i znajoma położna
abc1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:49   #3294
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Jest taka sprawa : Zażywałam pierwsze opakowanie tabsów od bodajże 7 dnia cyklu, więc na zabezpieczenie musiałam czekać aż do drugiego opakowania. Jednak niestety tak wyszło że w przerwie - odstawienie (około 4 dzień) był stosunek. W około 6 dniu wystąpiło krwawienie. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Wiem, że niby biorę tabletki, no ale jednak powinnam poczekać..
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 20:29   #3295
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez moonlight20 Pokaż wiadomość
Jest taka sprawa : Zażywałam pierwsze opakowanie tabsów od bodajże 7 dnia cyklu, więc na zabezpieczenie musiałam czekać aż do drugiego opakowania. Jednak niestety tak wyszło że w przerwie - odstawienie (około 4 dzień) był stosunek. W około 6 dniu wystąpiło krwawienie. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Wiem, że niby biorę tabletki, no ale jednak powinnam poczekać..
To ze wystapilo krwawienie to normalna rzecz bo z odstawienia. ale zabezpieczona bedziesz dopiero od nastepnego opakowania tzn jak w 8 dniu przerwy wezmiesz kolejna tabletke. Ten stosunek ktory odbylas nie wiem czy z koncem czy bez ale uznaj jako niezabezpieczony. Niestety.
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:12   #3296
Vanique
Zadomowienie
 
Avatar Vanique
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Górny śląsk
Wiadomości: 1 037
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

A co ze mną? Może wydawać się Wam to pytanie trywialne al dla mnie jest dość ważne Zna ktoś odpowiedź ? Bo już mi mówiono że będę zabezpieczona itd. ale mimo to wolała bym usłyszeć jeszcze Wasze opinie Jak wspominałam jestem paranoiczkom
Vanique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:44   #3297
moonlight20
Raczkowanie
 
Avatar moonlight20
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 244
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
To ze wystapilo krwawienie to normalna rzecz bo z odstawienia. ale zabezpieczona bedziesz dopiero od nastepnego opakowania tzn jak w 8 dniu przerwy wezmiesz kolejna tabletke. Ten stosunek ktory odbylas nie wiem czy z koncem czy bez ale uznaj jako niezabezpieczony. Niestety.
Fuck. Bez końca, ale cóż, sama jestem sobie winna. Dzięki za odpowiedź.
moonlight20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 23:01   #3298
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez moonlight20 Pokaż wiadomość
Jest taka sprawa : Zażywałam pierwsze opakowanie tabsów od bodajże 7 dnia cyklu, więc na zabezpieczenie musiałam czekać aż do drugiego opakowania. Jednak niestety tak wyszło że w przerwie - odstawienie (około 4 dzień) był stosunek. W około 6 dniu wystąpiło krwawienie. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży? Wiem, że niby biorę tabletki, no ale jednak powinnam poczekać..
Tabletki bierze się od 1 bądź 2-5 dzień cyklu. Nie ma sensu zaczynać brania później, bo to nic nie da. Jeśli jednak zaczniesz brać kolejne opakowanie być może, w razie czego nie dopuscisz do implantacji ewentualnego zarodka (choć pewna nie jestem co do tej sytuacji akurat), ale jesli nie było 'końca' to prawdopodobnie w ciązy nie jestes, takze jakos za bardzo sie nie przejmuj.

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanique Pokaż wiadomość
Już się o to na forum pytałam ale wolała bym usłyszeć opinie kilku osób, paranoiczka jestem ;p
No więc parę dni temu skończyłam brać antybiotyk (kończyłam w dzień kiedy też kończyłam brać tabletki antykoncepcyjne), jestem podczas siedmiodniowej przerwy. Wiem że po antybiotyku trzeba odczekać 7 dni ale czy to też się liczą te podczas których nie brałam tabletek? I czy po tej siedmiodniowej przerwie (czyli od pierwszej tabletki) będę mogła normalnie bez zabezpieczenia i bez obaw?
A jak już zaśmiecam postem to się dopytam, dostałam dzisiaj okres i wzięłam dwie no spy czy to wpływa na tabletki?
Tak, będziesz mogła. Chociaż nie wiem czy od 1 od razu działa, czy dopiero od 4-5, są rożne zdania na ten temat. Niektorzy ginekologowie twierdzą, że jesli jest to 1 opakowanie lub tez 1 opakowanie po jakiejs przerwie, to najlepiej odczekac kilka dni. Ale mysle, ze bedzie dobrze.
Nie, nospy nie wpływają na działanie tabletek.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 07:07   #3299
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
Tak ,ciąża mnoga sie tak objawia ,jeżżuu...:/
Takie wypowiedzi są co najmniej zbędne...


Cytat:
Napisane przez w_isienka Pokaż wiadomość
I sądzisz, że 2 dni po stosunku od razu miałabyś objawy ciąży??? Może jeszcze wieeeeelki brzuch, co???
Zastanów się czy warto współżyć skoro się tak stresujesz???
Z czego miałby byc ta ciąża skoro tabletki przyjmujesz regularnie i nie masz ani prawdziwego cyklu ani prawdziwej @ i sama sobie hibernujesz jajniki???
Nigdy nie byłam w ciąży więc nie mam pojęcia kiedy występować mogą pierwsze objawy. Są przypadki ciąży podczas brania tabletek a mój stres wynika z tego że przyjmuje dużo leków które mogły by zaszkodzić ewentualnej ciąży
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 08:42   #3300
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Nigdy nie byłam w ciąży więc nie mam pojęcia kiedy występować mogą pierwsze objawy. Są przypadki ciąży podczas brania tabletek a mój stres wynika z tego że przyjmuje dużo leków które mogły by zaszkodzić ewentualnej ciąży
to trudno, najwyzej zaszkodzisz. Nie jestes jedyna a takie zachowamie to paranoja. a jesli martwisz tak to nie uprawiaj seksu.Wpadki tabletkowe biora sie z bledow pacjentek a seks jest po to aby czerpac przyjemnosc i tak tez robie a to co sie stanie z moja nie chciana ciaza to juz nie moj interes


ja kiedys zaczelam brac tabsy w srodku a przerywany byl chyba 3 razy od 6 tabletki. Jakos sie nie stresowalam ... I nie wpadlam.podobno wystarczy 7 dni na blokade owulacji,i nie trzeba calego opakowania

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2011-05-29 o 08:46
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.