Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 21:25   #1471
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
samego NTBT nie przystoi brać.. co taki samotny w koszyku będzie leżał? Towarzystwo muszę mu jakieś znaleźć.. Po co ja na te cienie EGM jeszcze zerkałam Już dawno mam przekroczone to, co mogę wziąć bez wyrzutów sumienia
no ale straciłaś dośc sporo to zawsze możesz to sobie jakoś wytłumaczyć
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:30   #1472
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
no ale straciłaś dośc sporo to zawsze możesz to sobie jakoś wytłumaczyć
zero wsparcia w moim odwyku zakupowym, nic, za grosz litości nad moim portfelem
Dominka Idę szaleć sobie w takim razie .. I NTBT na pewno wezmę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 21:43   #1473
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
zero wsparcia w moim odwyku zakupowym, nic, za grosz litości nad moim portfelem
Dominka Idę szaleć sobie w takim razie .. I NTBT na pewno wezmę
Eeeetaaaam trzeba się jakoś pocieszyć, a jak się spotkamy (na co bardzo liczę) to Ci jeszcze dowiozę trochę moich skarbów, to możesz gwoli zadość - uczynienia odwykowi ograniczyć trochę zakupy cieniowe

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

A często u nich są promocje?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-29, 22:00   #1474
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Eeeetaaaam trzeba się jakoś pocieszyć, a jak się spotkamy (na co bardzo liczę) to Ci jeszcze dowiozę trochę moich skarbów, to możesz gwoli zadość - uczynienia odwykowi ograniczyć trochę zakupy cieniowe

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

A często u nich są promocje?
ja juz jakąś chcę.!
odkryłam, że większośc próbek podkładów mi pasuje (palina, mackenzie, zoe, amelka...), jak oni to robią?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 14:38   #1475
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Musze sie wyzalic
Po kolei: chcialam dzis testowac CM. Nalozylam filtr-> bambus i LHK 2 cieniutenkie warstwy CM. Efekt byl taki, ze nie moglabym sie w tym stanie pokazac ludziom.
Podklad mimo stemplowania wacikiem byl widoczny(nie nalozylam go za duzo, tyle co nic)
No nic mysle sobie, sprobuje jeszcze raz. Zmylam twarz. Znowu nalozylam filtr tylko tym razem zamiast bambusa soft focus. I znowu nie wyszlo Podklad widoczny, szczegolnie przy nosie(a tam nalozylam 1 cieniutka warstewke LHK!)
Uwazam, ze podklady konsystencji CM(sypkie, nie kremowe, mocno kryjace) nie sa dla mnie. Moja twarz tak samo wygladala w FC blusche i w light Buff'd.
Wiec znowu zmylam podklad, mysle sobie co mi zalezy przetestuje YG. Filtra 3 raz nie mialam sily nakladac(), wiec od razu Soft focus i na to YG. Nalozylam 2 cienkie warstwy, bez korektora(dlatego ciemniejsze niedoskonalosci przeswituja, ale minimalnie).
Konsystencja YG- idealna Miekka, kremowa, "lekka" zupalnie jak luminesse lumiere. Jak bedzie trwala pomysle intensywnie nad dobraniem koloru i pelnym wymiarem.
Jestem bardzo zadowolona z efektu YG. Nie widac go w ogole, wg. mnie kryje, szkoda, ze kolor mam za jasny nieco, ale nawet sie wtopil.
Zalaczam zdjecie, dla mnie efekt ok, jutro jeszcze uzyje korektora "punktowo".

I chyba musze sie pogodzic z tym, ze na policzkach przy nosie bedzie mi zawsze lekko przebijala czerwien bo przy uzyciu zielonego korektora i kryjacej formuly efekt zawsze jest nienaturalny- widac podklad, obojetnie czym i jak nakladam.

Przepraszam za wypracowanie, ale musialam sie wyzalic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg YG EGM kopia.jpg (41,4 KB, 112 załadowań)
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:40   #1476
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
Musze sie wyzalic
Po kolei: chcialam dzis testowac CM. Nalozylam filtr-> bambus i LHK 2 cieniutenkie warstwy CM. Efekt byl taki, ze nie moglabym sie w tym stanie pokazac ludziom.
Podklad mimo stemplowania wacikiem byl widoczny(nie nalozylam go za duzo, tyle co nic)
No nic mysle sobie, sprobuje jeszcze raz. Zmylam twarz. Znowu nalozylam filtr tylko tym razem zamiast bambusa soft focus. I znowu nie wyszlo Podklad widoczny, szczegolnie przy nosie(a tam nalozylam 1 cieniutka warstewke LHK!)
Uwazam, ze podklady konsystencji CM(sypkie, nie kremowe, mocno kryjace) nie sa dla mnie. Moja twarz tak samo wygladala w FC blusche i w light Buff'd.
Wiec znowu zmylam podklad, mysle sobie co mi zalezy przetestuje YG. Filtra 3 raz nie mialam sily nakladac(), wiec od razu Soft focus i na to YG. Nalozylam 2 cienkie warstwy, bez korektora(dlatego ciemniejsze niedoskonalosci przeswituja, ale minimalnie).
Konsystencja YG- idealna Miekka, kremowa, "lekka" zupalnie jak luminesse lumiere. Jak bedzie trwala pomysle intensywnie nad dobraniem koloru i pelnym wymiarem.
Jestem bardzo zadowolona z efektu YG. Nie widac go w ogole, wg. mnie kryje, szkoda, ze kolor mam za jasny nieco, ale nawet sie wtopil.
Zalaczam zdjecie, dla mnie efekt ok, jutro jeszcze uzyje korektora "punktowo".

I chyba musze sie pogodzic z tym, ze na policzkach przy nosie bedzie mi zawsze lekko przebijala czerwien bo przy uzyciu zielonego korektora i kryjacej formuly efekt zawsze jest nienaturalny- widac podklad, obojetnie czym i jak nakladam.

Przepraszam za wypracowanie, ale musialam sie wyzalic
alez wyżalaj się do woli - ja mam bardzo zblizone odczucia do Twoich (zarówno wrażenia dot CM jak i YG + w odniesieniu do Luminesse z Lumiere)
aa dostałam dzis z darów pare produktów EGM dzięĸi szanownym ofiarodawczyniom (róż przecudowny Mardi gras - żyworóżowo-fioletowy, jak pisak fluorescencyjny a pielegnacja zaraz bedzie macana)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:45   #1477
frenka
Zadomowienie
 
Avatar frenka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 751
GG do frenka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

jmw, cieszę się, że Mardi Gras się spodobał. (i przepraszam, że tak dlugo docierała wysyłka) Mi nie pasują takie róże/fiolety, a widziałam, że w którymś wątku wyrażałaś zachwyt nad jakimś fiolecikiem

ja u siebie zostawiłam Pink In Paris i Sorbet- fajne Barbie-róże. W ogóle mam wrażenie, że EGM są dobrze napigmentowane, a poziom błyszczenia bardzo mi odpowiada- jest wyważony- trochę bardziej niż sheen, a mniej niż shimmer z EDM.
__________________
Black is the new black.
frenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 18:51   #1478
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

curry - bardzo ladny, naturalny efekt widze że ładnie się prezentują te podklady. A krycie też takie jak w Lumiere (luminesse) czy tylko o konsystencji mowisz??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 18:57   #1479
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja juz jakąś chcę.!
odkryłam, że większośc próbek podkładów mi pasuje (palina, mackenzie, zoe, amelka...), jak oni to robią?
Bo te EGMowe odcienie naprawde niewiele się różnią między sobą. Przejście między jednym a drugim są płynne niesamowicie.
Właśnie dostałam od nich te obiecane 3 darmowe próbki - chciałam coś bedącego lekko opaloną Anastasią albo Hannah. Przysłali odpowiednio odcień Vela i De Anna. Nałożyłam pierwszy na jedno, drugi na druga połowę twarzy i teraz obserwuję... I nie mogę się zdecydować. Oba wyglądają bardzo dobrze, chociaż De Anna jakby bardziej "opalona". Chyba wiedzieli, że nie będę się mogła zdecydować, bo przysłali jeszcze trzeci odcień, spoza oferty sklepowej - Olympia, który jest mieszanką tych obu odcieni...
Osiołkowi w żłoby...
Promocję by dali lepiej

Zrezygnowałam z AHA padsów, filtra i poddaję się lekkiemu fotostarzeniu skóry. Już zapomnialam, na jaki kolor opala się moja twarz
I na plus dla CM- cieniutka warstwa naniesiona LHK nie kryje całkowicie moich piegów. I baaardzo dobrze.


.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:18   #1480
MrsVargas
Wtajemniczenie
 
Avatar MrsVargas
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 920
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Oto obiecane zdjęcia. Przepraszam za jakość ale nic nie wychodzi lepszego
Wszystkie próbki i jeden pusty woreczek a miał być podkład, ale nie będę pisała o jedną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF2712 (600 x 450).jpg (17,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2714 (600 x 450).jpg (18,7 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF2724 (1000 x 750).jpg (39,5 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez MrsVargas
Czas edycji: 2009-06-30 o 19:21
MrsVargas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 19:19   #1481
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
curry - bardzo ladny, naturalny efekt widze że ładnie się prezentują te podklady. A krycie też takie jak w Lumiere (luminesse) czy tylko o konsystencji mowisz??
Porownywalne

YG niestety zwarzyl mi sie po kilku godz(co nie zdazalo sie w luminesse), ale mysle, ze to sprawa primera. Jutro powracam do bambusa i mam nadzieje ze bedzie ok.

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-06-30 o 19:43
curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 19:39   #1482
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

U mnie była dziś tragedia z YG, zwarzył sie okropnie. To chyba ta pogoda
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:42   #1483
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
U mnie była dziś tragedia z YG, zwarzył sie okropnie. To chyba ta pogoda
Przy dzisiejszej wilgotności powietrza na Pomorzu [chyba bliskiej 99%] CM wtopił się idealnie, jakbym go termalka psiknęła
EDM matte w takich warunkach już by mi dawno spłynęło, zwarzywszy się uprzednio....



.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:47   #1484
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Przy dzisiejszej wilgotności powietrza na Pomorzu [chyba bliskiej 99%] CM wtopił się idealnie, jakbym go termalka psiknęła
EDM matte w takich warunkach już by mi dawno spłynęło, zwarzywszy się uprzednio....
.
co do wilgotności na Pomorzu potwierdzam Mój YG na primerze JMW też ładnie wytrzymał chociaż przez pogodę świeciłam się bardziej niż zwykle
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 20:59   #1485
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ktoś reflektuje na kredkę egm onyx z załączoną temperówką? Tylko wypróbowana
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 21:52   #1486
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mnie spotkala mila niespodzianka i po powrocie zza granicy czekala przesylka od EGM. W tydzien doleciała.
Generalnie jestem zszokowana kolorami. Wygladaly tak podobnie na monitorze a sa totalnie rozne.
Jeden jest bialy jak sciana a wystrzegalam sie w opisach fairy light i light. Zas drugi to jak dla medium tan
Jak narazie przetestowalam tylko formule CM, bo tylko z niej pasuje mi jeden kolorek ktory i tak idealny nie jest.
Reszta jest za żółta, za ciepła. Jestem w totalnym szoku.

Mam oprocz tego primer i jakis finish&prime + wykonczeniowka Confidence (kolor).

Confidence jest super jako wykonczenie, ma glow ale taki sliczny. Tylko ze za 1 razem dalam go troche za duzo i musialam w rezultacie golf ubrac bo ten finish taki troche zoltawy i nie pasowalo do reszty cialla

Ale powiem Wam, ze formula CM, kladziona na filtr i bez filtra.. DAJE RADE Za 1 razem za duzo mi sie nalozylo i byla maska, ale dzis wyszlo super. Myslalam ze bedzie sie brzydko warzyc na skorze, bo wydaje sie on taki ciezki, ale jest OK.

Chyba podpasuje mi jak Lumiere VV (tylko, ze Lumek jest lzejszy w moim odczuciu).

Mam zdjecia, wstawie moze jutro jak je opisze w Paincie.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 22:09   #1487
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Mam oprocz tego primer i jakis finish&prime + wykonczeniowka Confidence (kolor).

Confidence jest super jako wykonczenie, ma glow ale taki sliczny. Tylko ze za 1 razem dalam go troche za duzo i musialam w rezultacie golf ubrac bo ten finish taki troche zoltawy i nie pasowalo do reszty cialla
Confdence ? Zerkałam na niego, ale przeraziły mnie te różowe tony w opisie. Czy rzeczywiście jest żółtawy? Czy tak jak piszą na stronie beż z różowymi tonami? Bo jak żółtawy, to ja się przy następnym zamówieniu przyjrzę mu bliżej, ale jeżeli różu cokolwiek w nim jest, to ja go nie chcę
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-30, 23:00   #1488
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja się pochwalę moim nowym idelanym odcieniem
1 próbka Roselyn, 1 Carrie, 1/2 Lauren, 1/2 monique, 1/2 Camillie, 1/3 Pearl, 1/4 Nucie.
Boję się nawet liczyć o ile drożej mi wychodzi to próbkowanie niż gdybym kupiła całe opakowanie.
Ale super się trzyma nawet w upale, kolor w końcu ten więc reszta nieważna
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 07:05   #1489
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
samego NTBT nie przystoi brać.. co taki samotny w koszyku będzie leżał? Towarzystwo muszę mu jakieś znaleźć.. Po co ja na te cienie EGM jeszcze zerkałam Już dawno mam przekroczone to, co mogę wziąć bez wyrzutów sumienia
cathy cienie z EGM są śliczne co prawda mam na razie 2 próbki, ale marzą mi się kolejne
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 13:47   #1490
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę moim nowym idelanym odcieniem
1 próbka Roselyn, 1 Carrie, 1/2 Lauren, 1/2 monique, 1/2 Camillie, 1/3 Pearl, 1/4 Nucie.
Boję się nawet liczyć o ile drożej mi wychodzi to próbkowanie niż gdybym kupiła całe opakowanie.
Ale super się trzyma nawet w upale, kolor w końcu ten więc reszta nieważna
jeśli im napiszesz proporcje zrobią Ci pełne na zyczenie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:01   #1491
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Confdence ? Zerkałam na niego, ale przeraziły mnie te różowe tony w opisie. Czy rzeczywiście jest żółtawy? Czy tak jak piszą na stronie beż z różowymi tonami? Bo jak żółtawy, to ja się przy następnym zamówieniu przyjrzę mu bliżej, ale jeżeli różu cokolwiek w nim jest, to ja go nie chcę
Ja nie widze ani grama rozu

Ale jednak zaraz zrobie swatche, bo wczoraj robilam, ale cos nie wyszło to na monitorze za dobrze.

EDYTUJE

Oto swatche, generalnie podklad Gayle wyglada duzo ciemniej na twarzy. Mnie najbardziej pasuje Alexis, choc mogloby byc tak no naprawde wielkie deko jasniej i neutralniej. Reszta jest nieodpowiednia. Andy i Glo Dean za zolte (a nie bylo mowy o zolci na stronie), Angie i Heather strasznie jasne. Anabelle rowniez.


Dzis mi odpisali z EGM odnosnie typow kolorystycznych dla mnie i podali calkowicie inne niz te co ja wzielam generalnie ja bym ich po opisie na stronie nie wziela...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1090975.jpg (111,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090971.jpg (139,7 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090983.jpg (102,3 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1090984.jpg (98,8 KB, 100 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne

Edytowane przez LaBombaa
Czas edycji: 2009-07-01 o 14:22 Powód: lit.
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 14:44   #1492
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Ja nie widze ani grama rozu
Ale jednak zaraz zrobie swatche, bo wczoraj robilam, ale cos nie wyszło to na monitorze za dobrze.
no ja tam różu w nim też nie widzę...
te ich opisy mnie dobijają Na stronie jak wół w opisie "beżowo-różowe tony".
A ja tu widzę piękny złotawo- żółty odcień. Nie wiem, czy oni tam jakiegoś daltonistę do robienia tych opisów zatrudnili, czy co?

Confidence ląduje na mojej liście
Dzięki
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 15:48   #1493
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
A ja się pochwalę moim nowym idelanym odcieniem
1 próbka Roselyn, 1 Carrie, 1/2 Lauren, 1/2 monique, 1/2 Camillie, 1/3 Pearl, 1/4 Nucie.
Boję się nawet liczyć o ile drożej mi wychodzi to próbkowanie niż gdybym kupiła całe opakowanie.
Ale super się trzyma nawet w upale, kolor w końcu ten więc reszta nieważna
nawet nie pytam jak do tego doszłaś
grunt, że się sprawdza
Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no ja tam różu w nim też nie widzę...
te ich opisy mnie dobijają Na stronie jak wół w opisie "beżowo-różowe tony".
A ja tu widzę piękny złotawo- żółty odcień. Nie wiem, czy oni tam jakiegoś daltonistę do robienia tych opisów zatrudnili, czy co?

Confidence ląduje na mojej liście
Dzięki
chyba tak, mam Margo z beige, dla mnie to on jest żółto-morelowy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 19:25   #1494
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Przy okazji korespondencji z Lynn na temat mojego letniego odcienia wyraziłam moje głębokie niezadowolenie z wyglądu i zerowej funkcjonalności ich strony. A co! Jak już jestem taką ĘĄ klientką z kilkoma zamowieniami na karku, to niech wiedzą, co myślę o komforcie robienia u nich zakupów. Odpisali mi dziś, że pierwsze usprawniające zmiany na stronce nastapią w przyszlym tygodniu, razem ze wprowadzeniem Platinium Line.
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-01, 21:49   #1495
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no ja tam różu w nim też nie widzę...
te ich opisy mnie dobijają Na stronie jak wół w opisie "beżowo-różowe tony".
A ja tu widzę piękny złotawo- żółty odcień. Nie wiem, czy oni tam jakiegoś daltonistę do robienia tych opisów zatrudnili, czy co?

Confidence ląduje na mojej liście
Dzięki
Dokladnie/ Na bank daltoniste, bo nigdy bym sobie nie zamowila niczego z żółtym odcieniem
Jednak Confidence mi się podoba, choc wole mat niz glow, ale w tym wydaniu glow jest bosssski.

Dzis mialam formule CM i po prostu masakra, moze za szybko na filtr dalam, choc bez primera sie nie obylo.

Zwarzylo mi sie kolo nosa a generalnie nic do tej pory mi sie jakos super nie zwarzylo.. a po paru godzinach w pracy troche jakby wyparowal ten podklad :/ Zaryzykowalabym jutro formule YG i Anabelle ale jest za jasny i nie w moich tonach.. ale kto wie, kto wie

No i nie ma za co Cieszę się, ze Confidence zagosci w Twoich zakupach, no ja go w sumie polecam choc glowu nie lubię..
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 06:56   #1496
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Przy okazji korespondencji z Lynn na temat mojego letniego odcienia wyraziłam moje głębokie niezadowolenie z wyglądu i zerowej funkcjonalności ich strony. A co! Jak już jestem taką ĘĄ klientką z kilkoma zamowieniami na karku, to niech wiedzą, co myślę o komforcie robienia u nich zakupów. Odpisali mi dziś, że pierwsze usprawniające zmiany na stronce nastapią w przyszlym tygodniu, razem ze wprowadzeniem Platinium Line.
i bardzo dobrze zrobiłaś
niechby jeszcze beauty of the month zlikwidowali - bo po profesjonalnych zdjęciach z EDM aż żal patrzeć
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 07:25   #1497
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze zrobiłaś
niechby jeszcze beauty of the month zlikwidowali - bo po profesjonalnych zdjęciach z EDM aż żal patrzeć
całkiem słusznie
a co to jest beauty of the month? bo mnie się jakoś po tej stronie kopać nie chce
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 07:57   #1498
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Przy okazji korespondencji z Lynn na temat mojego letniego odcienia wyraziłam moje głębokie niezadowolenie z wyglądu i zerowej funkcjonalności ich strony. A co! Jak już jestem taką ĘĄ klientką z kilkoma zamowieniami na karku, to niech wiedzą, co myślę o komforcie robienia u nich zakupów. Odpisali mi dziś, że pierwsze usprawniające zmiany na stronce nastapią w przyszlym tygodniu, razem ze wprowadzeniem Platinium Line.
A może tak, szepnęli Ci słówko o jakieś zbliżającej się promocji?
unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:03   #1499
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Przy okazji korespondencji z Lynn na temat mojego letniego odcienia wyraziłam moje głębokie niezadowolenie z wyglądu i zerowej funkcjonalności ich strony. A co! Jak już jestem taką ĘĄ klientką z kilkoma zamowieniami na karku, to niech wiedzą, co myślę o komforcie robienia u nich zakupów. Odpisali mi dziś, że pierwsze usprawniające zmiany na stronce nastapią w przyszlym tygodniu, razem ze wprowadzeniem Platinium Line.
Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
całkiem słusznie
a co to jest beauty of the month? bo mnie się jakoś po tej stronie kopać nie chce
a zdjęcie takie w nagłówku jakiejś ich użytkowniczki w makijazu z uzyciem kosmetyków EGM makijaże rzecz gustu ale EDM mnie rozpieściło tymi ślicznymi modelkami i profesjonalnymi sesjami i teraz te mi się takie siermiężne wydają..
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 08:12   #1500
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a zdjęcie takie w nagłówku jakiejś ich użytkowniczki w makijazu z uzyciem kosmetyków EGM makijaże rzecz gustu ale EDM mnie rozpieściło tymi ślicznymi modelkami i profesjonalnymi sesjami i teraz te mi się takie siermiężne wydają..
dzia, fakt jakieś to toporne
a mnie się marzy taki cień [zdjęcie ze strony EGM]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg turkus.jpg (11,1 KB, 36 załadowań)
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:33.