Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-15, 17:25   #331
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

jeśli lubi akwarystykę to ja polecam z toys4boys taki pojemnik, który zalewasz wodą i wrzucasz jajeczka a z tego wykluwają się jakieś starożytne skorupiaki i mają jedzenia na kilkanaście dni po których i tak umierają przez swój cykl życiowy

http://www.toys4boys.pl/Triops-z-Tri...y-item509.html

na allegro można kupić za 30 zł więc nie sugeruj się ich ceną
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 17:51   #332
olinekokraglinek
Raczkowanie
 
Avatar olinekokraglinek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez mmmirela Pokaż wiadomość
bo najlepszy prezent to niespodzianka
Właśnie tak

Cytat:
Napisane przez Jasmin85 Pokaż wiadomość
Jaka to gra?
Tym razem "Wysokie napięcie" o elektrowniach (w sam raz dla TŻ - mgr. inż. elektryka )
A jeśli chodzi o inne fajne - trochę się znam, ze względu na zainteresowania TŻ - polecam "Osadników z Catanu", "Puerto Rico", "Cytadela".
TŻ zakochany szczególnie w "Arkham Horror" i "Battlestar Gallactica". Kolekcja stale się powiększa, a ponieważ on każdą grę chciałby wypróbować to wierzę że będzie mu się prezent podobał ;]
__________________
Moje fotografie
olinekokraglinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 18:41   #333
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Proponuje spisać listę prezentów, które już padły tutaj jako propozycje (może to ułatwi innym wybór a jeszcze inni/e dopiszą świeże propozycjon) tj:

-t-shirty
-koszule
-swetry
-fotoalbumy
-fotokalendarze
-fotokubki
-fotopodusie
-fotokoszulki ( WSZYSTKO FOTO )
-maszynki do golenia-maszynki do włosów
-zegarek
-komórka
-pendrive
-śmieszny pilot ( do obsługi faceta/kobiety)
-bielizna
-płyty CD/DVD
-filmy
-księżki
-kufle
-piersiówki
-portfele
-szale
- rękawiczki
-czapki
-alkohol
-zestawy piśmiennicze (długopisy, pióra)
-podkładki pod mysz
-krawaty
-skarpetki
-perfumy, zestawy kosmetyków


CZEKAMY NA NOWE POMYSŁY !!!!!!!!!!
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:01   #334
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Prezent dla akwarysty:
album firmy ADA o zakładaniu akwarium. Dostać chyba można na e-bay, czasem na Allegro.
Pokarmy dla ryb firmy Hikari (musiałabyś wiedzieć co trzyma w akwarium)
Jak się interesuje aquadesingiem to podłoża i nawozy firmy ADA

Jako akwarysta chcę zaapelować do wizażanek - NIE KUPUJCIE ŻYWEJ RYBY W SZKLANEJ KULI! To znęcanie się nad zwierzetami. Jesli wam się podoba taka dekoracja, kupcie szklaną lub plastikową rybkę.
Ryba to żywe stworzenie - nie da sie zapewnić jej właściwych warunków życia w kuli o pojemności nawet 5 l!. Niewielkie, standartowe akwarium ma ponad 50l! Ryba potrzebuje wody o odpowiednich parametrach chemcznych, odpowiedniej temperatury, napowietrzenia, czystości. Jak do kuli wstawić np. filtr, grzałkę?

Dla komputerowców:
Dla namiętnych graczy w WoW wyprodukowano specjalną klawiaturę z nakładką dostosowaną pod tę grę.
Przydaje się też klawiatura podświetlana w ciemności
Dobra myszka dla gracza. Najsłynniejsza sygnowana jest ksywą Fatal1ty
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett

Edytowane przez Elfir
Czas edycji: 2009-12-15 o 19:04
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 19:25   #335
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Candy cake.

o kurde pierwszy raz widze i chyba zrobie ale nie mam pojecia jak to skleic moze tasma dwustronna
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:15   #336
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

hej dziewczyny zakupiłam taką herbatkę, w ślicznym dużym pudełeczku razem za 37zł. Nie kupowałam jej tam,ale chcę wam pokazać

http://images.google.pl/imgres?imgur...JdmL_AaD76mZDQ



nie mam pojęcia co jeszcze mogę mu kupić
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:25   #337
olinekokraglinek
Raczkowanie
 
Avatar olinekokraglinek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 44
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Aaa to jest ta japońska herbatka Cudnie to wygląda i jest naprawdę niezwykłe. Świetny pomysł na prezent

A co do reszty to może pomyśl co by mu się przydało, albo powiąż to właśnie z jego zainteresowaniami..?
__________________
Moje fotografie
olinekokraglinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 20:26   #338
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

dziewczyny,

zestaw bluetooth do samochodu, czy
mysz na bluetooth (z tym mysz dwa razy zrozsza ale jak Wy myslicie)


Ogolnie malo zwiazane z jego zainteresowaniami, bo on lubi motory, lubi też malować, obecnie buduje dom (zainteresowal sie dekorowaniem wnętrz) i chce zakladac wlasna firme i uwielbia serial "przyjaciele"
ale z jego zainteresowaniami nie mam pomyslu bo co kupie mu figurke motoru - beznadzieja. Co do kasku, butow na motor itd to wszytsko ma pierwszej klasy, Kredki do malowania??;/ nie znam sie na tym ktore sa dobre, "przyjaciol" na dvd tez mu nie kupie bez sensu, jak ma ściagniety na komputer

no i tak stanelo na tym co na gorze plus jakis drobiazg (moze olejek do masazu bo wciaz mi o tym mowi) a to wszytsko w takim ladnym pudelku z kokarda
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:30   #339
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

no ja juz pisalam wczesniej,ze chyba wszystko ma co wiąże się z jego zainteresowaniami
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 20:44   #340
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

inc0rrect, ja bym stawiała na zestaw bluetooth do samochodu
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 21:09   #341
mmmirela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 32
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja też myślę, że to dobry pomysł. Praktyczny prezent to jest to
mmmirela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-15, 21:17   #342
famka89
Zadomowienie
 
Avatar famka89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zdolnyśląsk
Wiadomości: 1 041
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Też chciałam kupić słuchawki ale okazało się ,że mój TŻ je ma ,ale nie używa byłby dubel
famka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 00:27   #343
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

ja mojemu kupilam zestaw today tommorow always avon linia tommorow,balsam i zel wydaja sie byc super ale woda jest zafoliowana a nie mam pojecia jak pachnie,zna ktora ten zapach? slyszalam dwie opinie ze fajny wiec mam nadzieje ze mu sie spodoba.
i mam pewienm problem,jak rozmawialismy kiedys o kompleksach na tle wizualnym powiedzial ze nie lubi swoich stop bo sa szorstkie(ta ale nigdy nic z nimi nie robil xp) wiec kupilam taki naprawde boski slicznie pachnacy zestaw do stopek (moze byc i dla kobiet i mezczyzn) tez avon tam jest peeling i kremik wszystko na to zeby byly gladkie 24h i zapach jest powalajacy,opakowanie ladne, chce wiec to dorzucic do tego zestawu tommorow..
ale;p
mam lekka shize czy nie glupio czegos do stop na swieta;p? z 1 strony fajny pomysl bo wiem ze mu sie przyda a z 2 nie wiem sama xD doradzcie,czy dawac mu to razem czy dac mu to do stopek bez okazji jakis czas po swietach ?
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 00:46   #344
monisiaxPP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 50
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

jak myślicie dobry prezent na gwiazdke dla TŻ (który paaali) zapalniczke benzynową grawer z moim zdjęciem?
__________________
19 Czerwiec 2009- Lloret de Mar <33
monisiaxPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 00:50   #345
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

myślę że lepiej mu wydrukuj Twoje zdjęcie z podpisem 'przestań mnie zabijać, nie chcę biernie palić'

wioolusiaaa, świetnie że znalazłaś tę kwitnącą herbatę
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2009-12-16 o 00:52
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 01:00   #346
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
myślę że lepiej mu wydrukuj Twoje zdjęcie z podpisem 'przestań mnie zabijać, nie chcę biernie palić'

wioolusiaaa, świetnie że znalazłaś tę kwitnącą herbatę
popieram z tym paleniem moj niestety tez pali i nic nie umiem z tym zrobic;//

heh a co do tych stop to wlozylam do opakowania razem z tommorow a co mi tam;p ale nie wiem czy nie wyjac tego
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 01:22   #347
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

myślę że się nie obrazi jeśli mówił Ci o problemie szorstkich stóp, możesz dołączyć karteczkę, że chętnie mu tym wymasujesz stópki czy coś takiego i wtedy mu się na pewno spodoba.

Ja poszłam tropem motywu przewodniego bo mój M. bardzo lubi kucharzyć i kupiłam foremki do robienia babeczek na jeden kęs, posypkę literkową, 3 barwniki spożywcze żeby farbować jedzenie, dwa opakowania gotowej masy na pizzę a do tego coroczną paczkę pralinek Lindt i kalejdoskop.
(ten http://www.allegro.pl/item854852896_..._precyzja.html - jest zrobiony z drewna, kolory szkiełek żywe i na moje życzenie zmienili wzorek)
W sylwestra dajemy sobie coś małego żeby w nadchodzącym roku też sobie dawać prezenty Tak już uważamy że jaki początek taki cały rok.

On mi kupi na pewno czekoladowy perfumik od sephory bo go prosiłam a rękawiczki z podszewką to przy mnie kupił. Resztę to nie wiem co wymyślił ale mowi że praktyczne więc bielizna odpada a trochę szkoda :P
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2009-12-16 o 01:25
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 08:21   #348
zoya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 221
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja też mam niemały problem...
Chciałam kupić mojemu facetowi coś do ubrania, ale to ie jest takie proste - wiele ubrań jest mu po prostu za krótkich (ma 198 cm wzrostu)
Myślałam, że mi się uda kupić coś do świąt, ale już straciłam nadzieję.

Jeden prezent do niego już mam czyli taśmę gimnastyczną. Kupiłam ją jednak jako dodatek. Głównym prezentem miał być pendrive, ale dostałam go darmowo jako gadżet z pracy i dałam mu go tak po prostu.

Teraz mam problem - niestety wszystkie żeby foto odpadają, bo bardziej to byłby prezent dla mnie biżuterii, zegarków nie będzie nosić. Nie pali. Studiuje budowę maszyn, jest raczej osobą spokojną, choć na pewno ucieszyłyby go takie przygody jak lot szybowcem itd. (mogłbym nawet tyle przeznaczyć, ale problem w tym, że czułby się niezręcznie - on jest trochę mniej zamożny ode mnie )
Tak więc żeby go nie zdołować chciałabym przeznaczyć jakieś 70-80zł.

Co mi radzicie?
Kosmetyki dostaje już od rodziny, smakołyków nie lubi( typ ze słodkiego to tylko schabowy) Bokserki kupuję mu na każdą okazję, nie pija piwa z kufla. Jak każdy lubi swój samochód, ale nie ma na tym punkcie jakiegoś fioła. Z prezentów zestawionych przez dorotę dostał wszystko, no oprócz ciuchów właśnie...

Ciężki przypadek...
zoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 09:16   #349
dorotka_wac
Zadomowienie
 
Avatar dorotka_wac
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraina OZ
Wiadomości: 1 034
Talking Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez zoya Pokaż wiadomość
Ja też mam niemały problem...
Chciałam kupić mojemu facetowi coś do ubrania, ale to ie jest takie proste - wiele ubrań jest mu po prostu za krótkich (ma 198 cm wzrostu)
Myślałam, że mi się uda kupić coś do świąt, ale już straciłam nadzieję.

Jeden prezent do niego już mam czyli taśmę gimnastyczną. Kupiłam ją jednak jako dodatek. Głównym prezentem miał być pendrive, ale dostałam go darmowo jako gadżet z pracy i dałam mu go tak po prostu.

Teraz mam problem - niestety wszystkie żeby foto odpadają, bo bardziej to byłby prezent dla mnie biżuterii, zegarków nie będzie nosić. Nie pali. Studiuje budowę maszyn, jest raczej osobą spokojną, choć na pewno ucieszyłyby go takie przygody jak lot szybowcem itd. (mogłbym nawet tyle przeznaczyć, ale problem w tym, że czułby się niezręcznie - on jest trochę mniej zamożny ode mnie )
Tak więc żeby go nie zdołować chciałabym przeznaczyć jakieś 70-80zł.

Co mi radzicie?
Kosmetyki dostaje już od rodziny, smakołyków nie lubi( typ ze słodkiego to tylko schabowy) Bokserki kupuję mu na każdą okazję, nie pija piwa z kufla. Jak każdy lubi swój samochód, ale nie ma na tym punkcie jakiegoś fioła. Z prezentów zestawionych przez dorotę dostał wszystko, no oprócz ciuchów właśnie...

Ciężki przypadek...
Jeśli jeszcze studiuje to może jakiś długopis lepszy

Reszta propozycji ode mnie jest parę postów wyżej !!
__________________


Moda damska od zawsze była najdroższą sztuką opakowania. - Ambrose Bierce

dorotka_wac jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-16, 10:08   #350
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

aaaa już niedługo święta !!
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 10:14   #351
szaron1492
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Kupic prezent dla faceta to zawsz jest mega problem. Ja z moim jestem juz ponad rok, wiec troszke juz tych prezentow robilam. Pamietam, ze mimo wieku bo koles ma 20 lat bardzo lubi madagaskar i w buta kupilam mu wlasnie ta bajke, wiecie jaka mial frajde? Na walentynki kupilam album z serduszkami dla zakochanych. Na swieta dostal ode mnie szalik, bo w tamtym roku byl szal na szaliki w paski Na urodziny kupilam mu pasek wranglera, za ktory zaplacilam 150zl i do tego dokupilam album o michaelu jacksonie. Wiecie jak sie ucieszyl z tego albumu? Prawie sie poplakal! Tego paska spokojnie moglam nie kupowac :P Ostatnio dostal ode mnie kubek rowniez z michaelem jacksonem to z bananem na twarzy chodzil przez 3 dni z jakis mniej waznych okazji chyba dzien chlopaka kupilam mu poduszke z napisem NAJLEPSZY TOWAR W MIESCIE Dostal ode mnie akwarium z rybkami A na swieta kupilam mu perfumy calvina kleina, mam nadzieje,ze mu sie spodobaja Dostal ode mnie tez koszule, rekawiczki :P Gdy razem bylismy w Lebie na wakacjach moj TZ strasznie napalil sie na quady. OJEJ! Ile na nich jezdzil :P Wiec ostatnio, tak bez okazji kupilam mu malego quada na nasza rocznie dalam mu bilet na wycieczke quadowa http://www.quady-mazury.eu/ , wiecie jaka to byla dla niego frajda?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

A i jeszcze dodam... Dla mnie wielkie znaczenie maja kartki. Do kazdego prezentu zawsze dolaczalam mojemu TZ kartke.a to urodzinowa, a to swiateczna, a to imieninowa, walentynkowa... Za kazdym razem bardzo sie ucieszyl, bo napisalam tam mnostwo slow. ("Kochanie jak ja lubie czytac te Twoje dlugie wypowiedzi). Niedawno lezal w szpitalu, a nie moglam do niego jechac (nie wpuszczali w celach profilaktycznych przed swinska grypa;/) to napisalam dla niego mega dlugi list, w innej kopercie napisalam 300 powodow dlaczego go kocham. Naszych facetow rowniez takie cos cieszy i rusza Wiec warto procz prezentu dorzucic cos od siebie
szaron1492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 11:51   #352
plustek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 33
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

szaron1492 dobrze mówisz, warto dorzucić coś od siebie, albo nawet cały prezent samemu zaprojektować.
Dlatego ja obstaję w tym roku przy fotocoś tam jeszcze nie wiem do końca co może fotoksiążka? - więc nic oryginalnego po za listą nie powiem :/

A z czasów młodości pamiętam jak po roku bycia z TŻ - jeszcze wtedy dzieciaki byliśmy - dałam mu własnoręcznie zrobioną tabliczkę z łańcuchem o zawieszenia na szyję. Na tabliczce był napis "Zajęte" ze strzałką w dół.
plustek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 12:23   #353
szaron1492
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 39
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez plustek1 Pokaż wiadomość
szaron1492 dobrze mówisz, warto dorzucić coś od siebie, albo nawet cały prezent samemu zaprojektować.
Dlatego ja obstaję w tym roku przy fotocoś tam jeszcze nie wiem do końca co może fotoksiążka? - więc nic oryginalnego po za listą nie powiem :/

A z czasów młodości pamiętam jak po roku bycia z TŻ - jeszcze wtedy dzieciaki byliśmy - dałam mu własnoręcznie zrobioną tabliczkę z łańcuchem o zawieszenia na szyję. Na tabliczce był napis "Zajęte" ze strzałką w dół.

Moj TZ strasznie cieszyl sie z albumu ktory mu dalam. Co sa u niego jacys goscie to sie chwali i wszystkim pokazuje A jak ja zaczelam dawac mu kartki, zrozumial,ze bardzo je lubie i rowniez przy kazdej okazji daje mi karteczke w ktorej napisze cos od siebie. Mnie strasznie to cieszy
szaron1492 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 12:55   #354
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Candy cake.

taśma to dobry pomysł jeśli chodzi o batony
jeśli chcesz posklejać odpakowane ciastka to karmelem (przepis znajdziesz w googlu)
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 13:04   #355
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Candy cake.

nom mialam na mysli batony cukierki itp bo uwazam ze bardziej praktyczne i dluzej moze polezec
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 13:16   #356
lola92
Raczkowanie
 
Avatar lola92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 62
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ilsa Lund dzięki, nie wiedziałam że takie coś w ogóle istnieje;D pomyślę
__________________
"Z pewnością każda miłość jest ważna
A kiedy trwa jest najważniejsza
Lecz ta do Ciebie bez wątpliwości
Od tych poprzednich jest piękniejsza"
lola92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 14:59   #357
Krol Poniatowski
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

plustek1,
jesteś jeszcze nie zdecydowana? To może jakiś numizmat?
Możesz wybrać coś co spasuje do zainteresowań swojego TŻ.
Kolekcje są bardzo różne tematycznie od religijnych , poprzez architekturę, sztukę po futbol. Znajdziesz nawet okazy z tematyki bajek.

Taki prezent też może być jednym z bardziej "od siebie", jeśli dobierzesz go do jego zainteresowań, będzie wiedział, że dobrze go znasz, że zwracasz uwagę na to co lubi czym się interesuje - że jest dla Ciebie ważny.
__________________
Nikt by nie pamiętał o dobrym Samarytaninie, gdyby miał tylko dobre intencje. By przejść do historii, musiał mieć też pieniądze.
Krol Poniatowski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 15:04   #358
fooosy
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 209
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

A są numizmaty z herbem drużyn piłkarskich? Bo mój TŻ byłby tym zainteresowany
fooosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 15:18   #359
Majka007
Zakorzenienie
 
Avatar Majka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 197
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja kupiłam mojemu Tż na święta wspominane już bokserki z NY z pozycjami seksualnymi ;d i chyba kupie mu zapalniczke żarową z grawerem , tylko jaki mu napis wygrawerować nie mam pojęcia coś od siebie , no ale nie wiem.
__________________
,,Pieniądz i czas to najwięksi terroryści"
Trener personalny , kosmetolog , dietoterapeutka

21.03.2016 dr. D.F. Mentor 450cc okrągłe
Majka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-16, 15:48   #360
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
myślę że lepiej mu wydrukuj Twoje zdjęcie z podpisem 'przestań mnie zabijać, nie chcę biernie palić'
haha, popieram mój przy mnie stara się nie palić, bo wie, że tego nie znoszę

Cytat:
Napisane przez szaron1492 Pokaż wiadomość
Na urodziny kupilam mu pasek wranglera, za ktory zaplacilam 150zl i do tego dokupilam album o michaelu jacksonie. Wiecie jak sie ucieszyl z tego albumu? Prawie sie poplakal! Tego paska spokojnie moglam nie kupowac :P


Gdy razem bylismy w Lebie na wakacjach moj TZ strasznie napalil sie na quady. OJEJ! Ile na nich jezdzil :P Wiec ostatnio, tak bez okazji kupilam mu malego quada na nasza rocznie dalam mu bilet na wycieczke quadowa http://www.quady-mazury.eu/ , wiecie jaka to byla dla niego frajda?


A i jeszcze dodam... Dla mnie wielkie znaczenie maja kartki. Do kazdego prezentu zawsze dolaczalam mojemu TZ kartke


Naszych facetow rowniez takie cos cieszy i rusza Wiec warto procz prezentu dorzucic cos od siebie
kolejny dowód na to, iż mniejsze prezenty, a często wymyślone przez nas same sprawiają najwięcej radości jak i zostają w pamięci na dłużej oraz wywołują masę wspaniałych wspomnień i przypominają o radości, jaką wraz z otrzymaniem tego prezentu odczuwaliśmy

też preferuje kartki
sama dostaję je często i uwielbiam do nich zaglądać

Cytat:
Napisane przez plustek1 Pokaż wiadomość
dałam mu własnoręcznie zrobioną tabliczkę z łańcuchem o zawieszenia na szyję. Na tabliczce był napis "Zajęte" ze strzałką w dół.
ahahaha ;D



ja JEMU chciałam kupić na święta bransoletkę plecioną ze skóry lub rzemyka ze srebrnym zapięciem. tak by przypominała mu o mnie w każdej chwili do tej pory nie znalazłam żadnej, ale wpadłam na nowy pomysł ! ten z bransoletką zachowam sobie do następnej okazji

a więc wymyśliłam sobie, że kupię mu coś typowo świątecznego, a do tego zrobię coś od siebie.
kupiłam mu:
* świąteczny, śliczny, duży kubek
* pudełeczko świąteczne w którym będzie kubeczek

do tego zrobię karteczki ( możliwe, że w takie malutkie koperty ), w których napiszę mu jakieś zadanie na każdy dzień.
będę w Polsce dopiero 27 grudnia.. i to tylko tydzień. a 23 stycznia przyjeżdzam tylko na weekend ze względu na jego studniówkę
a więc dostanie kartę z instrukcjami. w wierszyku napiszę mu życznia świąteczne oraz wytłumaczę jak ma postępować z karteczkami.
każdego dnia, od 27.12 będzie musiał otworzyć tą, któa jest przypisana na ten dzień.
pierwszy tydzień będę z nim, więc napewno wymyślę coś, byśmy razem miło spędzali czas
karteczek będzie ażdo dnia studniówki, w którym przyjadę znowu
na karteczkach będą zadania, miłe słowka, cytaty, teksty piosenek, nasze wspólne jakieś chwile, powiedzonka itd.
wszystkie te karteczki będą malutkie. pudełko wypęłnię dodatkowo wieloma ozdobami, m. in. złotymi sprężynkami, jakimiś tam serduszkami i pierdołkami innymi, tak, by troche mu zajęło szukanie karteczki na dany dzień
oczywiście będę kontrolować to, czy ich nie otwiera wcześniej, jak mnie nie będzie. będę kazała mu np. któregoś dnia zrobić zdjęcie zamkniętej karteczki, która leży np. na jego prawej nodze. za pare dni inna karteczka na zdjęciu będzie musiała leżeć obok czegoś czerwonego.
tak więc będzie musiał się powstrzymać od ich otwierania wcześniejszego
wszystko zapakuję dodatkowo ładnie w folię + kokardka
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33

Edytowane przez Pariii
Czas edycji: 2009-12-16 o 15:54
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.