Studniówkowiczki 2010 :) cz III - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-19, 17:09   #3721
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Dziewczyny widziałam dzisiaj butki Olean na żywo są cudne

Wiem Olean, że miałam nie ściągać ale chyba bd zmuszona chociaż troszkę Ja mam zamiar kupić ten drugi (ale bardzo podobny fason) z tym ze wyższe one są sporo i czubki maja bardziej okrągłe... No jak je założyłam to jak w kapciach i są cudne Tylko 38 za duże więc jak jutro mi sprowadzi 37 to je biore... Mam nadzieję, że nie bd mi miała za złe
haha dzięki czubki są chyba takie same, tylko przy większym obcasie wyglądają inaczej Ja wolałam niższe bo i tak jestem wysoka ;p No jasne, że nie będę miała za złe

Dzisiaj raczej z Wami dużo nie popiszę Jutro chemia z dość wredną panią
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:11   #3722
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

A mój tż ma przyjaciółkę i nie robię mu z tego powodu problemów, bo jestem pewna, że to tylko przyjaciółka

Dziewczyny czy wszystkie pończochy są bez wzmocnień na palcach? bo nie wiem czy jakbym kupowała to mam mówić że bez wzmocnień czy nie ;P oglądam na allegro i jak do tej pory wszystkie są bez
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:12   #3723
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Ale przecież napisałam że sama też pewnie miałabym takie same zdanie jak ona jak również to, że nie miałabym mu za złe jakby nasze kontakty sie rozluźniły.. Ja to wszystko rozumiem i nie musisz tak na mnie naskakiwać... Też wiem co to znaczy potencjalne zagrożenie i w sumie przez nie sie rozpadł mój poprzedni związek i dobrze wiem o czym mówisz...
Jeśli chodzi o wtrącanie się to sam mnie prosi o radę więc dlaczego mam nie pomóc... Pozatym to ze ja jej nie znosze za to co mu zrobiła i odwalała nie znaczy ze nie jestem w tej sprawie obiektywna, bo w sumie po rozmowie ze mna zdecydował ze da jej jeszcze jedna szanse...bo mu przedstawiłam jak sytuacja wyglada ze strony osoby niezaangazowanej i mu sie pojasniło...


No myślę, że chodzi o to co napisała wyżej Xtase "potęcjalne zagrożenie" . Aczkolwiek oboje się poznaliśmy jak mieliśmy partnerów.. i teraz przez ten czas jak oboje nikogo nie mieliśmy nic sie miedzy nami nie wydarzyło więc ja uważam ze go nie stwarzam.. a wręcz jestem jej sojuszniczka...
No ale relacje mam z nim bardzo dobrą... myślę sobie w sumie ze to jest lepsze niz jakis zwiazek damsko-męski bo wiemy ze mozemy na sobie zawsze polegac i nas nic nie rozdzieli ( w sęsie kłótnia, zdrada czy coś...)

Chociaż niektórzy twierdza, że nie mozna mieć ptzyjaźni miedzy kobieta a mężczyzna to ja uważam ze jest inaczej i jest to zupełnie inna przyjaźń niż z kobietą

Przecież na Ciebie nie naskakuje Po prostu domyślam się co czuje tamta dziewczyna Tylko o to mi chodziło że napisałaś "zadzwoniłam jak się godzili" i jeszcze się z tego cieszysz że jesteś wredna no ...
Nie musisz się tak unosić Nie moja sprawa ich związek i Twoja przyjaźń
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:12   #3724
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez evelinkiaaa Pokaż wiadomość
bede z wami 3 dni spamować bo mam zwolnienie.
zemdlalam w szkole nawet nie wiem czemu.
BiednaIdz do lekarza bo to nie ma zartow

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość
Ale jestem wredna... Mój przyjaciel sie własnie godzi z dziewczyna a ja do niego zadzwoniłam ;p;p Jestem z siebie dumna ze ją tym wkurzyłam .bo jednym z warunkow powrotu jest to ze on moze ze mna utrzymywac normalny kontakt jak dotychczas a jej to oczywiscie nie na ręke... W sumie jej sie nie dziwie też bym swojemu ewentualnemu TŻ na to nie pozwoliła chyba... I w sumie nie mialabym mu za zle jak by nasze kontakty sie rozluźniły.. w końcu przyjaciółka nie taka ważna jak dziewczyna... No ale strasznie mnie tym urzekł jak powiedział ze jej nie popuści I chodze dzisiaj jakas taka zadowolona z tego powodu
Sory za wyrazenie, ale czym ty sie podniecasz? Ja sie wcale dziewczynie nie dziwie ,jest typem zazdrosnicy i tyle...
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:13   #3725
przereklamowana
Zadomowienie
 
Avatar przereklamowana
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: gdzieś na końcu swiata.
Wiadomości: 1 016
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Trzeba mieć staż i być kojarzonym przez klubowiczki
dobra, czym mam was przekupić?
__________________
''Nie przyzwyczajaj się do mnie. Nie zapamiętuj mojej twarzy, nie pamiętaj, ile łyżeczek cukru wsypuję do herbaty, zapominaj, jak się ruszam, jak ubieram, jak pachnę. Nie przywiązuj się do mnie - ja mam w zwyczaju uciekać.''
przereklamowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:13   #3726
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

wrrr... Ale ze mnie jest zazdrośnik. TŻ musi tańczyć poloneza z inną dziewczyną, bo ja jestem z 2 kl, a on musiał znaleźć sobie kogoś z 3 Sama jestem za siebie zła, że nie umiem pochamować swojej zazdrości, bo TŻ zachowuje się wobec mnie bardzo ok, a ja sobie wymyślam... Krew mnie zalewa jak on jest z nią na próbach
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:14   #3727
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez kasiay Pokaż wiadomość
hej.
mam studniowke w ta sobote. wczoraj bylam 5 minut na solarium i prawie nic po mnie nie widac. poszlabym drugi raz ale boje sie ze wyjde spalona. jaki najkrotszy czas sie opalalyscie?? 3-4 minuty wchodza w gre? czy po 5 nic nie bedzie?

ja byłam 3 tyg temu na 10 minut na najsłabszym.. nic a nic mnie nie złapało.
tydzień temu poszłam na 12 minut 700, a dzis 14 minut to samo. no i jak narazie jest ok, ale tydzień temu to szczypała dupka, szczypała... :P
używałm jeszcze przed ok 3 dni po solarium balsamu po opalaniu Clarinsa http://houseoffraser.scene7.com/is/i...00_50_20090227 - świetnie nawilża.
najlepiej zapytaj się babeczki w solarium, które łóżko by Ci poleciła
myślę, że spokojnie na średnie na 8-10 minut możesz iść tak 3 dni przed tym dniem
osobiście po 5 minutach zakrywam twarz ręczniczkiem.
nie lubię solarium za bardzo, no ale moja sukienka studniówkowa wymaga tego ode mnie. byłam w moim życiu łącznie z dzisiejszym może z 5 razy na solarium. jakoś nie przepadam

kochane studniówkowiczki mam pytanko !
a może najpierw powiem, że jestem pełna podziwu ! tyle już zapisałyście, że to szok ! ciężko jest nadrobić zaległości w podglądaniu Was
więc dołączam się troszeczkę, jeśli tylko mogę

a więc, chciałam zapytać czy wybierałyście małe torebeczki na łańcuszkach czy też kopertówki ?

ja na moim balu, który miałam rok temu, miałam kopertówkę. gdy tańczyłam spokojnie mogłam ją zostawić przy stoliku, bo zawsze ktoś przy nim z moich znajomych był.
teraz idę na studniówkę mojego M. znam wiele os, ale jednak to nie to samo jak każdego. będę zapewne bała się ją zostawić gdzieś, nawet gdyby była pusta. jednak tańczenie z nią całą noc mnie przerasta, bo wiem, że nie będzie mi z nią wygodnie w każdej chwili.
a pasuje jednak najbardziej, kurdę no.
chyba przeboleję jakoś..
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33

Edytowane przez Pariii
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:02
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 17:18   #3728
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
wrrr... Ale ze mnie jest zazdrośnik. TŻ musi tańczyć poloneza z inną dziewczyną, bo ja jestem z 2 kl, a on musiał znaleźć sobie kogoś z 3 Sama jestem za siebie zła, że nie umiem pochamować swojej zazdrości, bo TŻ zachowuje się wobec mnie bardzo ok, a ja sobie wymyślam... Krew mnie zalewa jak on jest z nią na próbach

Spokojnie, nie wariuj Nie bądź taka zazdrosna, do niczego dobrego to nie prowadzi:P Mój TŻ na próbach też tańczył z koleżankami, ja z kolegami i nie przyszło mi do głowy żeby w tym widzieć jakikolwiek problem To że tańczą razem poloneza, w dodatku dlatego że muszą o niczym nie świadczy
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:19   #3729
żanetka91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 688
GG do żanetka91
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
wrrr... Ale ze mnie jest zazdrośnik. TŻ musi tańczyć poloneza z inną dziewczyną, bo ja jestem z 2 kl, a on musiał znaleźć sobie kogoś z 3 Sama jestem za siebie zła, że nie umiem pochamować swojej zazdrości, bo TŻ zachowuje się wobec mnie bardzo ok, a ja sobie wymyślam... Krew mnie zalewa jak on jest z nią na próbach
Tak ja tez jestem cholerna zazdrosnicaNo i dobra! Czasami mnie to denerwuje bo mam zaufanie do swojego M ale emocje robia swoje
__________________
Że miłość może przegrać,to fakt z którym nie umiemy się pogodzić.
- Rabindranath Tagore
żanetka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:20   #3730
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy wszystkie pończochy są bez wzmocnień na palcach? bo nie wiem czy jakbym kupowała to mam mówić że bez wzmocnień czy nie ;P oglądam na allegro i jak do tej pory wszystkie są bez
ja widziałam dużo z

Olean spokojnie ważne, że będziesz tuż obok w sumie to ich studniówka i głupio by było, gdyby któraś 3cio klasistka nie mogła tańczyć z powodu braku partnera
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33

Edytowane przez Pariii
Czas edycji: 2010-01-19 o 19:03
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:22   #3731
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez żanetka91 Pokaż wiadomość
Tak ja tez jestem cholerna zazdrosnicaNo i dobra! Czasami mnie to denerwuje bo mam zaufanie do swojego M ale emocje robia swoje
Właśnie Te emocje ;pMuszę się trochę pohamować, bo nie zdziwię się jak kiedyś się na mnie wkutzy Już się trochę zaczął nabijać z tej mojej zazdrości
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 17:22   #3732
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
ja tez bym nie chciala zeby moj tż mial przyjaciolke. nie wierze w takie cos.

wybacz Magdutka ale to bylo jakby celowe jakbys chciala im przeszkodzic... i wcale sie tej dziewczynie nie dziwie bo to wygladalo tak jakbys to zrobila celowo w tym momencie zeby ich sklocic...

tzn nie znam calej sytuacji ale z tgeo co piszesz tak wlasnie wnioskuje.
Cytat:
Napisane przez Xtase Pokaż wiadomość
Przecież na Ciebie nie naskakuje Po prostu domyślam się co czuje tamta dziewczyna Tylko o to mi chodziło że napisałaś "zadzwoniłam jak się godzili" i jeszcze się z tego cieszysz że jesteś wredna no ...
Nie musisz się tak unosić Nie moja sprawa ich związek i Twoja przyjaźń
Cytat:
Napisane przez żanetka91 Pokaż wiadomość
Sory za wyrazenie, ale czym ty sie podniecasz? Ja sie wcale dziewczynie nie dziwie ,jest typem zazdrosnicy i tyle...
Nie skłócić bo ja mu na prawdę dobrze życzę... Bardzo bym chciała żeby był z nią szczęśliwy i żeby ona go znów nie zraniła...
że jestem dla niej wredna i sprawia mi satysfakcje jak ją zdenerwuje no cóż... taka już jestem i tego nie zmienie... Bo potem to ja go bd wyciągać z kolejnego doła a nie ona...
I w sumie nie celowo... Nie wiedziałam, że on u niej jest jak dzwoniłam...

Ale rozumiem i Wasze zdanie bo na jej miejscu zareagowałabym tak samo...

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
A mój tż ma przyjaciółkę i nie robię mu z tego powodu problemów, bo jestem pewna, że to tylko przyjaciółka
I to jest zdrowe podejście do sprawy... Jak ona może mnie traktować jak konkurencje jak to i tak ona jest ważniejsza zawsze.. Nie mówię przecież ze bd z nim siedziała non stoop na telefonie i zamiast sie spotykać z nia to on bd przesiadywał u mnie... Ale chore jest to jak o by nie mógł się do mnie słowem odezwać ...
Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
haha dzięki czubki są chyba takie same, tylko przy większym obcasie wyglądają inaczej Ja wolałam niższe bo i tak jestem wysoka ;p No jasne, że nie będę miała za złe
Ja jestem niziutka więc mi nie przeszkadza... Zabić sie tez w nich nie zabije więc bd dobrze No cudne są Zdjęcie naprawdę nie oddaje ich uroku
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:23   #3733
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
wrrr... Ale ze mnie jest zazdrośnik. TŻ musi tańczyć poloneza z inną dziewczyną, bo ja jestem z 2 kl, a on musiał znaleźć sobie kogoś z 3 Sama jestem za siebie zła, że nie umiem pochamować swojej zazdrości, bo TŻ zachowuje się wobec mnie bardzo ok, a ja sobie wymyślam... Krew mnie zalewa jak on jest z nią na próbach
moj tż tez na swojej studniowce tanczyl z kolezanka bo na poczatku podobno mogli tanczyc tylko miedzy klasami, potem paru kolegow przemycilo swoje dziewczyny i tanczyli ze swoimi poloneza. no a tż poprosila kolezanka z klasy zeby z nia tanczyl i tak zostalo. bylam troszki zazdrosna i troszki przykro mi bylo bo chcialam tanczyc no ale coz... i tak bym nie miala jak na proby dojezdzac... a potem jak ja zobaczylam juz na studniowce to stwierdzilam ze nie mialam o co byc zazdrosna

Cytat:
Napisane przez przereklamowana Pokaż wiadomość
dobra, czym mam was przekupić?


nie da sie
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:25   #3734
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Magdutka Pokaż wiadomość

Ja jestem niziutka więc mi nie przeszkadza... Zabić sie tez w nich nie zabije więc bd dobrze No cudne są Zdjęcie naprawdę nie oddaje ich uroku
Szczerze mówiąc też mi się okropnie spodobały W sklepie było "Tylko te i żadne inne"
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:27   #3735
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc też mi się okropnie spodobały W sklepie było "Tylko te i żadne inne"
Nom ;p;p Moja mama też : " A może przymierz inne" A ja : " Mamo przecież wiesz, że jak mi się buty spodobają to już przesądzone ;p "

Mam nadzieję, że mi jutro przywiezie to 37 bo inaczej się załamę... bo 38 za duże...
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:27   #3736
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
wrrr... Ale ze mnie jest zazdrośnik. TŻ musi tańczyć poloneza z inną dziewczyną, bo ja jestem z 2 kl, a on musiał znaleźć sobie kogoś z 3 Sama jestem za siebie zła, że nie umiem pochamować swojej zazdrości, bo TŻ zachowuje się wobec mnie bardzo ok, a ja sobie wymyślam... Krew mnie zalewa jak on jest z nią na próbach
będzie dobrze i nie bądź zazdrosna
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:28   #3737
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez melleczka Pokaż wiadomość
moj tż tez na swojej studniowce tanczyl z kolezanka bo na poczatku podobno mogli tanczyc tylko miedzy klasami, potem paru kolegow przemycilo swoje dziewczyny i tanczyli ze swoimi poloneza. no a tż poprosila kolezanka z klasy zeby z nia tanczyl i tak zostalo. bylam troszki zazdrosna i troszki przykro mi bylo bo chcialam tanczyc no ale coz... i tak bym nie miala jak na proby dojezdzac... a potem jak ja zobaczylam juz na studniowce to stwierdzilam ze nie mialam o co byc zazdrosna
Haha No ja już ją widziałam kilka razy I też stwierdziłam, że nie ma o kogo z resztą ona ma chłopaka... Ale to silniejsze ode mnie

Wiecie... My tańczymy klasami i mój TŻ tańczy w sumie z 2 dziewczynami (z 2 różnych klas z powodu deficytu chłopaków). Ma wzięcie Ale ja się postaram o to, żeby na 100dn patrzył tylko na mnie
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:33   #3738
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Ale z was zazdrośnice kobiety zazdrośc chyba w naturze już mają.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:35   #3739
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez becia_hehe Pokaż wiadomość
Ale z was zazdrośnice kobiety zazdrośc chyba w naturze już mają.
Mój TŻ też potrafi być zazdrosny Ostatnio delikanie mnie wypytywał o kolegę, który dał mi komentarz na nk Ale w jego wykonaniu to zazdrość była po prostu urocza
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-19, 17:39   #3740
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Jak wytniesz te niegustowne paski między cyckami to może będzie mi się podobać


Wygląda na Lipsy, na Allegro są
tak myslalam ze lipsy, poszukam jej, moze na jakies wesele sie nada, bo mi sie strasznie spodobala

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
A mój tż ma przyjaciółkę i nie robię mu z tego powodu problemów, bo jestem pewna, że to tylko przyjaciółka

Dziewczyny czy wszystkie pończochy są bez wzmocnień na palcach? bo nie wiem czy jakbym kupowała to mam mówić że bez wzmocnień czy nie ;P oglądam na allegro i jak do tej pory wszystkie są bez
dzisiaj kupowalam ponczochy w gattcie i sie okazalo ze NIE MA ponczoch bez wzmocnien, sa tylko rajstopy... wzielam ponczochy, bo mam male wyciecie na palcu, moze nie bedzie to zle wygladalo, zaraz przymierze.

A jak juz mowa o przyjazni z facetem. Tez mam/mialam przyjaciela, ktory delikatnie mowiac bardzo długo do mnie startowal no ale ja nic na te jego zaczepki raczej nie odpowiadalam, dobrze nam sie w symbiozie zylo, no ale znalazl sobie dziewczyne, ze mna w miedzyczasie sie troche poklocil. I kurde pomimo ze nie jestem nim jako facetem zainteresowana to jestem zazdrosna o ta dziewczyne natura jedynaka sie we mnie chyba odezwala ;] no ale jak ich widze razem to az mnie skreca ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:40   #3741
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Mój TŻ też potrafi być zazdrosny Ostatnio delikanie mnie wypytywał o kolegę, który dał mi komentarz na nk Ale w jego wykonaniu to zazdrość była po prostu urocza
Mój to w swej zazdrości przechodzi czasem samego siebie. Ja wole nie miec konta na nk, bo jak miałam to co chwile był jakis powód do sprzeczki.
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:41   #3742
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Haha No ja już ją widziałam kilka razy I też stwierdziłam, że nie ma o kogo z resztą ona ma chłopaka... Ale to silniejsze ode mnie

Wiecie... My tańczymy klasami i mój TŻ tańczy w sumie z 2 dziewczynami (z 2 różnych klas z powodu deficytu chłopaków). Ma wzięcie Ale ja się postaram o to, żeby na 100dn patrzył tylko na mnie
sama tańczę z kolegą z klasy zresztą jak większość dziewczyn i tż nic mi nie mówi z tego powodu, więc nie masz się co stresować :P
a o jakich bucikach mówicie? możliwe ze pokazywałaś ale tyle tu tego że nie kojarzę
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:44   #3743
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez becia_hehe Pokaż wiadomość
Mój to w swej zazdrości przechodzi czasem samego siebie. Ja wole nie miec konta na nk, bo jak miałam to co chwile był jakis powód do sprzeczki.
Ty ze swoim jesteś 5 lat, a ja zaledwie pół roku, więc wielu okazji do zazdrości nie było Z resztą ja ogólnie jesteb bardzo lojalna i wierna i on o tym wie ;p

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:43 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajn91 Pokaż wiadomość
sama tańczę z kolegą z klasy zresztą jak większość dziewczyn i tż nic mi nie mówi z tego powodu, więc nie masz się co stresować :P
a o jakich bucikach mówicie? możliwe ze pokazywałaś ale tyle tu tego że nie kojarzę
O moich bucikach Zdjęcia wyszły marnie

Edytowane przez Olean
Czas edycji: 2010-01-19 o 17:45
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:47   #3744
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość
Ty ze swoim jesteś 5 lat, a ja zaledwie pół roku, więc wielu okazji do zazdrości nie było Z resztą ja ogólnie jesteb bardzo lojalna i wierna i on o tym wie ;p[COLOR="Silver"]
No ja też jestem lojalna, bo w innym wypadku nie bylibysmy tyle razem
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:50   #3745
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 029
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Olean Pokaż wiadomość


O moich bucikach Zdjęcia wyszły marnie
o już wiem, pamiętam ładne są
__________________

karolajn91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:54   #3746
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez becia_hehe Pokaż wiadomość
No ja też jestem lojalna, bo w innym wypadku nie bylibysmy tyle razem
no widzisz;d ale powód do zazdrości zawsze się znajdzie;d
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:55   #3747
cao
Zadomowienie
 
Avatar cao
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Piąta aleja :)
Wiadomości: 1 087
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

buciki sliczne
a co do zazdrośnic itp to uważam że każda kobieta z natury nia jest tylko mało która potrafi sie do tego przyznać
http://w244.wrzuta.pl/audio/3X138NRPtiB/hey_-_zazdrosc
fajna piosenka :P
cao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 17:56   #3748
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
no widzisz;d ale powód do zazdrości zawsze się znajdzie;d
dokładnie tak. Każdy powód jest dobry:PP
__________________

Zapraszam na mojego bloga: http://beaaatka21.blogspot.com/
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:00   #3749
Olean
Wtajemniczenie
 
Avatar Olean
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 086
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Cytat:
Napisane przez cao Pokaż wiadomość
buciki sliczne
a co do zazdrośnic itp to uważam że każda kobieta z natury nia jest tylko mało która potrafi sie do tego przyznać
http://w244.wrzuta.pl/audio/3X138NRPtiB/hey_-_zazdrosc
fajna piosenka :P
genialna jest ta piosenka Jak posłuchałam tekstu to zaczęłam śmiać się sama z siebie Koniec z tą bezsensowną zazdrością
Olean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-19, 18:00   #3750
Xtase
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 732
Dot.: Studniówkowiczki 2010 :) cz III

Dziewczyny nie mam co zrobić z wolnym wieczorem Jaki polecicie naprawdę dobry film, tylko nie horror ani science fiction? Albo wciągający serial może
__________________
Ty masz taki czar
Xtase jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.