Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane) - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 22:08   #4021
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Upss, ja też nie mam plastikowych - mam drewniane. Dobrze tylko że mój TŻ był u mnie tylko kilka razy, może jeszcze nie zauważył?
Nastepnym razem zaslon zaslony, moze nie zauwazy
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 22:33   #4022
SleepingBeuty
Zadomowienie
 
Avatar SleepingBeuty
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Częstochowy :)
Wiadomości: 1 246
GG do SleepingBeuty
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

trzeba byc naprawde nienormalnym zeby wymyslic taki powod zerwania
__________________
"Nie jestem ciałem, w którym mieszka dusza. Jestem duszą, która ma widzialną część zwaną ciałem..."


SleepingBeuty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:12   #4023
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej, moja mama ma w pracy koleżankę, której mąż nigdy nie widział bez makijażu. Przed snem robi poprawki w makijazu, kładzie się spać pomalowana, po czym rano wstaje przed mężem, zmywa to nocne i od razu maluje się w łazience na nowo.
Była bardzo zdumiona, jak się dowiedziała, że inne panie tak nie robią, ale twierdzi, że jak mąż ją zobaczy bez tego mejkapu, to ją zostawi (że niby taka brzydka).

Ja w szoku byłam... A małżeństwem są ładnych pare lat.
A myślałam, że już mało rzeczy w życiu jest mnie w stanie zdziwić , toż to szok Poza tym nie wiem, jak ta pani, ale ja wolę pościel pachnącą proszkiem i płynem do płukania, a nie wytartym pudrem i podkładem z poprzedniego dnia...

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Mnie nie chiało się już z nim rozmawiać, bo to była coraz bardziej męcząca znajomość. Powiedziałam, że mam męża Kolega odebrał telefon, gdy on dzwonił i kazał się mu odwalić od żony Dał sobie wtedy spokój.....
No i go pobiłaś jego własną bronią
Cytat:
Napisane przez LuvMSI Pokaż wiadomość
haha, dziewczyny ale to ma dwie strony- moja pożal sie boże znajoma, zerwała z chłopakiem bo... nie miał plastikowych okien
no i przecież nie będzie z kimś takim być
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 07:35   #4024
sam1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 190
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

z tym malowaniem kobiet to wam powiem jako facet że lepiej mniej jak więcej

powody zerwania z powodu plastikowych okien, picia wody bliżej nie określonym sposobem, oraz kapci

Ninedin uważam że ucieczka przed ,,lepsza" niż po - przynajmniej nie będzie musiała mieć przeprowadzonego rozwodu, słabe pocieszenie wiem


a ja zaczynam sie zastanawiac, kto gorszy? faceci czy laski....

moja kumpela była w zwiazku z facetem, straszym kilka lat, byli ze soba chyba 2 lata, ona go potrezbowała tylko do seksu, mowiła ze on w domu ma syf i po co jej taki facet, skoro o dom nie umie zadbac to o swoja rodzine tez nie bedzie potrafił dbac...poznałą innego kolesia, zaczeli sie spotykac, smsy, telefony, ale...facet zareczony, kilka tygodni przed slubem...
ona nic sobie z tego nie zrobiła....zerwała z tym swoim, z tym nowym sie spotykała...zapytała, dlaczego nie zerwie ze swoja narzeczona...,,bo kiedys jej obiecałem ze sie z nia ozenie..
dzien slubu....on pisze do mojej kumpeli,tesknie, bla bla bla
podróz poslubna-tesknie, tesknie, załuje ze nie jestem tu z toba...
i tak to trwało trwało az mama tego faceta powiedziała swojej synowej ze on chyba ma kochanke bo ona zna swojego syna i widzi jego zachowanie, ona zaczeła sprawdzac komórke i sie zdziwiła...co zrobił facet? kupił kom na karte zeby zona nie wiedziała, mojej kumpeli podał numery, z których jego zona mogłaby do niej dzwonic, zeby czasem nie odebrała a zonie nagadał ściem....
ale w koncu i tak sie wszystko wydało....komedia....
kilka spraw rozwodowych, orzeczenie o winie, na ostatnia laska przyszła juz z dosc widocznym brzuchem bo chciałą zrobic mezowi na złosc i przespała sie z kims, wpadła...KOMEDIA

najlepsze jest to, ze kiedy pytałysmy kumpeli, jak sie z tym wszysktim czuje, czy warto, to mowiła ze to jego zycie i jego decyzje, ,,mnie tez by nikt nie oszczedził...
qrwa jak filmie..i jak tu komus zaufac...

no niestety cynizm wszech obecny w obu płciach, w historii Ninedin gość nie pojawił się na ślubie, w Twoim pojawił i jaki galimatias z tego wyniknął

też się zastanawiam nad tym zaufaniem do ludzi
sam1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:15   #4025
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

ja zwyczajnie nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie nie potrafią sobie wprost powiedzieć o co chodzi
Dla mnie ktoś kto ucieka w dniu ślubu ma coś z głową nie tak, jak trzeba
Po co brnął w to wszystko? Ślub planuje się z dużym wyprzedzeniem i jest czas żeby się wycofać Nawet wymyśleć jakiś beznadziejny powód do zerwania.
Drewniane okna
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:19   #4026
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
I mój też! Na dodatek uważa, ze bez makijazu jestem i tak najpiękniejsza na świecie, myslicie, ze jest zboczony...?
przypomniała mi się pierwsza noc z TŻ, jak wieczorem przeżywałam co to będzie jak mnie rano bez makijażu zobaczy, taką zaspaną, rozczochraną, niefajną, śmiał się ze mnie a potem wstaje rano, a on się na mnie patrzy i tekst "aleś Ty brzydka" taki rozanielony uśmiech i powiedział że taką brzydulę to on chce codziennie rano oglądać


a tak btw jak już temat zszedł na makijaże nocne itd... moja koleżanka śpi ze swoim w pełnym makijażu (zawsze!) i co najlepsze... z push-upem na sobie, bo stwierdziła że jak ją jej facet zobaczy w koszulce, że ma taki mały biust to jej nie zechce jak dla mnie - patologia
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:45   #4027
lucy007
Rozeznanie
 
Avatar lucy007
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 504
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
a tak btw jak już temat zszedł na makijaże nocne itd... moja koleżanka śpi ze swoim w pełnym makijażu (zawsze!) i co najlepsze... z push-upem na sobie, bo stwierdziła że jak ją jej facet zobaczy w koszulce, że ma taki mały biust to jej nie zechce jak dla mnie - patologia
A ten push-up to tak już do końca jej dni? Powodzenia i sukcesów
lucy007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:45   #4028
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

sex też uprawia w tym "puszapie"?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:57   #4029
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
sex też uprawia w tym "puszapie"?
nie pytałam domyślam się że tak ...
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:00   #4030
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
nie pytałam domyślam się że tak ...
Biedny ten jej facet
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:03   #4031
mmalinowa
Zadomowienie
 
Avatar mmalinowa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 594
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez xxSHINeexx Pokaż wiadomość
Biedny ten jej facet
on to wie opisywałam go kiedyś... jak sie dostawia do jej koleżanek, mnie również ale cóż... każdy ma taki związek jaki sobie zbuduje, co nie?
__________________
http://www.pustamiska.pl/
Klikaj codziennie!


I dare you to let me be your, your one and only,
Promise I'm worth it,
To hold in your arms,
So come on and give me a chance.
mmalinowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 11:20   #4032
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
nie pytałam domyślam się że tak ...
dobry wygląd ważna rzecz

__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:05   #4033
LadyCurly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 70
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Dla mojego ex miarą miłości były poświęcenia. Ciągle szukał okazji żeby sprawdzić czy się dla niego POŚWIĘCĘ (tak, nienawidzę tego słowa), oto jedna z nich:
Po kąpieli, umyciu włosów itp, itd, kładę się do łóżka. Dostaję sms od niego "przyjdziesz do mnie?" ja mu odpisuję, że nie, jestem w łóżku w piżamie, jest późno, pada deszcz, rano musze wcześnie wstać a tak poza tym mam mokre włosy. "A jak po ciebie kawałek wyjdę to się spotkamy chociaż na chwilę?" Ja na to, że nie ma takiej możliwości, że wole sie jutro spotkać. a on na to: "nie stać cię na żadne poświęcenia wobec mnie, ja tylko chciałem cie zobaczyć, a ty nic się nie poświecasz, nie kochasz mnie!"
zwątpiłam
__________________
LadyCurly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 14:24   #4034
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane



A on nie mógł się poświęcić i przyjść do Ciebie?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 16:26   #4035
cynamonowe
Zadomowienie
 
Avatar cynamonowe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez mmalinowa Pokaż wiadomość
a tak btw jak już temat zszedł na makijaże nocne itd... moja koleżanka śpi ze swoim w pełnym makijażu (zawsze!) i co najlepsze... z push-upem na sobie, bo stwierdziła że jak ją jej facet zobaczy w koszulce, że ma taki mały biust to jej nie zechce jak dla mnie - patologia
Cycki mnie bolą na samą myśl spania w biustonoszu
__________________

cynamonowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 18:44   #4036
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Nastepnym razem zaslon zaslony, moze nie zauwazy
A jak mnie rzuci bo mam zasłony a nie rolety?
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 19:08   #4037
LadyCurly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 70
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość


A on nie mógł się poświęcić i przyjść do Ciebie?
nie, bo nie lubił mojej współlokatorki więc przychodził do mnie nie będzie
__________________
LadyCurly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:03   #4038
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez LadyCurly Pokaż wiadomość
nie, bo nie lubił mojej współlokatorki więc przychodził do mnie nie będzie
za to Ty musiałaś polubić chodzenie z mokrą głową
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 20:17   #4039
natalka92
Wtajemniczenie
 
Avatar natalka92
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 142
GG do natalka92 Send a message via Skype™ to natalka92
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez elunka88 Pokaż wiadomość
A ja Wam powiem że ostatnio tyle razy pośrednio słyszałam o facetach mających żonę, dzieci i ... kochanki że aż
A najgorsze jest to że to kochanki to moje znajome... (i proszę mnie nie oceniać przez ich pryzmat) jedna z pracy sypia juz z drugim żonatym.... jedna ze szkoły spotyka się z żonatym który podobno się w niej zakochał...ja bym takich wykastrowała...po co się chajtali....
Wydaje mi się, choć nigdy nie miałam z czymś takim do czynienia (dzięki Bogu), że faceci zdradzają dla seksu a kobiety z miłości. xP
__________________
Była aparatka: góra od 30.04.2009 ;]
dół od 06.10.2009 ;]
do 30.06.2011 !

"Nikt nie wie, że jest pod seksem i dusza"! ;D

Vida me hace feliz .
natalka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 21:01   #4040
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Cycki mnie bolą na samą myśl spania w biustonoszu
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 23:12   #4041
always me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 611
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
A jak mnie rzuci bo mam zasłony a nie rolety?
ojj, to zmien szybko!

przeczytalam sporo tych histori i ... mam dosc xD wiem, kobiety tez potrafia okropnie sie zachowywac, ale tutaj skupiamy sie na facetach, wiec wniosek taki: niektorzy sa niereformowalni
__________________
04.12.07
always me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 13:28   #4042
ropuszyca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: bajorko...
Wiadomości: 179
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
A jak mnie rzuci bo mam zasłony a nie rolety?
Och, nie! A ja mam często firanki w nieładzie, co teraz!
Za każdym razem jak czytam historie z tego wątku to cieszę się, że nie mam czego tutaj napisać
ropuszyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-03, 17:42   #4043
Pariii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Berlin - Warszawa
Wiadomości: 595
GG do Pariii
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
sex też uprawia w tym "puszapie"?
macie rację, biedny ten jej facet

Cytat:
Napisane przez cynamonowe Pokaż wiadomość
Cycki mnie bolą na samą myśl spania w biustonoszu
ahahahahah, mnie też
__________________
and the world around us won’t stop turning tonight, i like.

<33
Pariii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 14:46   #4044
kodeine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 20
GG do kodeine
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Moja historia z ex.

Znalismy sie krótko. Przystojny, szarmancki można rzec ideał. Pewnego razu znajoma powiedziała mi ze jest ze mna ponieważ załozył sie z kolegą, że będzie ze mną przez jakis okres czasu i jeśli mu sie uda dostaje 200zł od kumpli. Na początku przezyłam szok i stwierdziłam, ze to jest niemożliwe. Otwarcie zapytalam go czy to prawda miałam nadzieję ze zaprzeczy, ale niestety potwierdził. Rozstaliśmy się a ludzie mieli o czym gadać.
kodeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 19:46   #4045
black_sky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 7
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Zaglądam na ten wątek już od pewnego czasu i naczytać się nie mogę. Aż strach wychodzić z domu, by nie spotkać takich ludzi, na jakich niektóre z Was trafiły.

Ja nigdy nie byłam w poważnym związku, mimo to miałam parę dość "ciekawych" sytuacji z facetami w roli głównej. No i jedna, która miała miejsce dość niedawno, wciąż przyprawia mnie o ból głowy.
Niczego nieświadoma, słuchająca muzyki, stałam na przystanku czekając na autobus. Akurat tego dnia wyskoczyła mi opryszczka, a że na dodatek było zimno, to opatuliłam się potężnym szalikiem. No i nagle przede mną staną mężczyzna- żul (około 60 lat, obskurnie ubrany, itp.) i coś do mnie mówił, a że nic nie słyszałam, ze względu na muzykę, poprosiłam, by powtórzył (żałuję, że w ogóle się do niego wtedy odezwałam).
Żul: Chce panienka może kupić perfumy? (w tym momencie spojrzał na swoją "żulowską" siatkę- zapewne był tam jedynie alkohol i nic więcej)
Ja: Nie, dziękuje.- i dalej słuchałam muzyki. Po chwili zauważyłam, ze owy mężczyzna wciąż stoi na przeciw mnie i coś mówi.
Ja: Coś jeszcze?
Żul: Ja tylko chce na panienkę sobie popatrzeć?
Ja: Słucham?! Wybaczy pan, ale ja nie chce, żeby się pan na mnie patrzył- no i zaczęłam uciekać z jednego końca przystanku na drugi. Niestety tenże pan nie dawał za wygraną, krzycząc, że przecież on nie robi nic złego i chce sobie na mnie tylko popatrzeć. W końcu nie wytrzymałam i krzyknęłam coś w stylu:"Odwal się pan ode mnie. Mam gdzieś pana potrzeby". Niestety, on nic sobie z tego nie robił, wręcz przeciwnie, domagał się bym zdjęła szalik i pokazała mu całą twarz, powtarzając w kółko, że chce sobie tylko na mnie popatrzeć. Mówił coś jeszcze w stylu: "Wspaniałe są słodkości życia... musi panienka tego spróbować..."(z kontekstu wywnioskowałam, że chodzi mu o seks) i właśnie w tym momencie nadjechał mój autobus. Myślałam, że ucałuję kierowcę!
Najgorsze jednak jest to, że tego dnia na przystanku stała cała masa ludzi i nikt, kompletnie nikt nie zareagował.
black_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:16   #4046
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

black_sky- moja przyjaciolka kilka lat temu swiadkowala podobnej sytuacji- tzn na zaludnionym przystanku autobusowym, w centrum miasta, godzina szczytu, kiedy to ludzie koncza prace. Ogromny facet podszedl do dziewczyny, przewrocil ja i zaczal...hmmm... 'wykonywac ruchy frykcyjne', coby to 'ladnie' okreslic.
NIKT, absolutnie nikt nie zareagowal, choc, powtarzam- przystanek byl pelen ludzi. Wkoncu z niej 'zlazl', a bidulka, chyba w szoku, poprostu otrzepala sie, wstala i wsiadla w pierwszy autobus, ktory nadjechal.
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 20:40   #4047
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

ludzka znieczulica ; /
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 21:08   #4048
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Aivilo Pokaż wiadomość
Ty się nie śmiej, moja mama ma w pracy koleżankę, której mąż nigdy nie widział bez makijażu. Przed snem robi poprawki w makijazu, kładzie się spać pomalowana, po czym rano wstaje przed mężem, zmywa to nocne i od razu maluje się w łazience na nowo.
Była bardzo zdumiona, jak się dowiedziała, że inne panie tak nie robią, ale twierdzi, że jak mąż ją zobaczy bez tego mejkapu, to ją zostawi (że niby taka brzydka).

Ja w szoku byłam... A małżeństwem są ładnych pare lat.
Dziewczyny Wy sie śmiejcie.. ja jak spałam z moim ex zachowywałam się podobnie tzn nie poprawiałam sobie akurat makijażu na noc, ale rano zamykałam się w łazience, zmywałam stary makijaż i od razu się malowałam na nowo.. nie wiem dlaczego tak robiłam, bo z obecnym TŻ od samego początku czułam się swobodnie ze wszystkim, nie dość że bez makijażu mnie widzi, to i widział też w stanie całkiem zapłakanym z czerwonymi zapuchniętymi oczami i rozmazanym tuszem po policzkach zamiast na rzęsach..to i pamiętam złapał mnie wtedy mocno i dał dużego buziaka w ten mój brudny policzek i powiedział: jaka Ty jesteś piękna

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
black_sky- moja przyjaciolka kilka lat temu swiadkowala podobnej sytuacji- tzn na zaludnionym przystanku autobusowym, w centrum miasta, godzina szczytu, kiedy to ludzie koncza prace. Ogromny facet podszedl do dziewczyny, przewrocil ja i zaczal...hmmm... 'wykonywac ruchy frykcyjne', coby to 'ladnie' okreslic.
NIKT, absolutnie nikt nie zareagowal, choc, powtarzam- przystanek byl pelen ludzi. Wkoncu z niej 'zlazl', a bidulka, chyba w szoku, poprostu otrzepala sie, wstala i wsiadla w pierwszy autobus, ktory nadjechal.
Bosz...będąc na miejscu tej dziewczyny chyba miałabym uraz do końca życia..
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 21:13   #4049
Asiunka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 17
GG do Asiunka89
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Czytam ten wątek od przed wczoraj xD naprawde niezle są niektóre historie, moze nie byly smieszne w momencie kiedy się działy..
Ja ze swoim ex tez mialam pare ciekawych histori.

1. Bardzo często zdarzało się, że umawiał się ze mną na 17. Ja wykapana, wyszykowana, wymalowana, ubrana czekam. 17.00 (albo lekko po) dzwoni i tekst typu: "noo umawialismy się na OKOŁO 17, więc dzwonie Ci powiedzieć ze bede po 20" jak z boruta wyskakiwałam to mówił "Ale przecież zadzwoniłem! To chyba też się liczy?"

2. Studiujemy na studiach dziennych, wiec nie mamy czasu na jakas tam powazna prace. Więc on wpadl na pomysl rozwozenia pizzy. Ok. Żadna praca nie hańbi. Więc kiedyś przyszłam do niego, i tak jezdzimy, jezdzimy, no i dojechalismy, on poszedl dac to żarcie - dziewczyna (odbiorca) stala przed klatka. Nie wiem.. byli moze ze 20 metrów ode mnie. Ja ich widziałam i oni mnie. Po 2 dniach okazalo się, że dał jej wtedy swój numer telefonu, przepisali cale dwa dni, i gdyby nie to ze w "wersjach roboczych" coś zostało nigdy bym się nie dowiedziała. No i jego tekst "Ale przecież się przyznałem!! to chyba najważniejsze!" heh ciekawe co by było gdybym nie zobaczyła tego w wersjach roboczych ;]

3. Zawsze chciał mnie wkurzyć.. w ten sposob ze chciał wywołać we mnie zazdrość. Jak jechalismy samochodem, zawsze ogladał się na inne "foczki" jak on to mówi. Więc: Parking.. Parkujemy xD idą takie dwie.. krótka kiecka, szpile ze 15 cm, kabaretki, on patrzy.. cofa... cofa... no.. i latarnia xD oczywiscie to byla jakims cudem MOJA wina ;]

Mnóstwo było takich rzeczy. Albo jak ze mną zerwał, albo ja z nim, nie pamietam dokladnie ( bo mysmy ze sobą zrywali raz na 3 -4 tygodnie ;]) Zerwał w sobote, w poniedziałek polazl się "pożalić" do mojej "koleżanki" we wtorek był na "piwie" z koleżanką z pracy, a w czwartek kleczał przede mną i mówił "nie moge bez Ciebie żyć!!! Byłem z nimi i zrozumiałem, że to nie to!!" Dobre dobre xD
__________________

Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.


POMÓŻ UBRAĆ BEZDOMNE PSIAKI!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=463890
Asiunka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 21:48   #4050
peearl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 906
Dot.: Najgorsze, najdziwniejsze NUMERY WYKRĘCONE PRZEZ FACETÓW (przeżyte i zasłyszane

Cytat:
Napisane przez Asiunka89 Pokaż wiadomość
Czytam ten wątek od przed wczoraj xD naprawde niezle są niektóre historie, moze nie byly smieszne w momencie kiedy się działy..
Ja ze swoim ex tez mialam pare ciekawych histori.

1. Bardzo często zdarzało się, że umawiał się ze mną na 17. Ja wykapana, wyszykowana, wymalowana, ubrana czekam. 17.00 (albo lekko po) dzwoni i tekst typu: "noo umawialismy się na OKOŁO 17, więc dzwonie Ci powiedzieć ze bede po 20" jak z boruta wyskakiwałam to mówił "Ale przecież zadzwoniłem! To chyba też się liczy?"

2. Studiujemy na studiach dziennych, wiec nie mamy czasu na jakas tam powazna prace. Więc on wpadl na pomysl rozwozenia pizzy. Ok. Żadna praca nie hańbi. Więc kiedyś przyszłam do niego, i tak jezdzimy, jezdzimy, no i dojechalismy, on poszedl dac to żarcie - dziewczyna (odbiorca) stala przed klatka. Nie wiem.. byli moze ze 20 metrów ode mnie. Ja ich widziałam i oni mnie. Po 2 dniach okazalo się, że dał jej wtedy swój numer telefonu, przepisali cale dwa dni, i gdyby nie to ze w "wersjach roboczych" coś zostało nigdy bym się nie dowiedziała. No i jego tekst "Ale przecież się przyznałem!! to chyba najważniejsze!" heh ciekawe co by było gdybym nie zobaczyła tego w wersjach roboczych ;]

3. Zawsze chciał mnie wkurzyć.. w ten sposob ze chciał wywołać we mnie zazdrość. Jak jechalismy samochodem, zawsze ogladał się na inne "foczki" jak on to mówi. Więc: Parking.. Parkujemy xD idą takie dwie.. krótka kiecka, szpile ze 15 cm, kabaretki, on patrzy.. cofa... cofa... no.. i latarnia xD oczywiscie to byla jakims cudem MOJA wina ;]

Mnóstwo było takich rzeczy. Albo jak ze mną zerwał, albo ja z nim, nie pamietam dokladnie ( bo mysmy ze sobą zrywali raz na 3 -4 tygodnie ;]) Zerwał w sobote, w poniedziałek polazl się "pożalić" do mojej "koleżanki" we wtorek był na "piwie" z koleżanką z pracy, a w czwartek kleczał przede mną i mówił "nie moge bez Ciebie żyć!!! Byłem z nimi i zrozumiałem, że to nie to!!" Dobre dobre xD
Co za koleś
peearl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.