1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wakacje. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 21:39   #481
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Jo@nn@ Pokaż wiadomość
Odnośnie odpoczywania... kurcze jak ja się rewelacyjnie czułam po odstawieniu słodyczy + świadomość, że wreszcie widać jakąś talię... ale głupia po zobaczeniu pierwszych efektów, przerwałam
Dlatego teraz musisz się cieszyć i być pozytywnie nastawiona na to, co Cię czeka teraz nie przerwiesz i będziesz silna. Jak My wszystkie!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:42   #482
Kenali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 30
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

właśnie pochłonęłam cała tabliczke czekolady.. a jutro najgorzej impreza a tm pełno paluszków chipsów pizzy piwka wódeczki itd ;ooo najem sie jutro tego niezdrowego żrcia tak żeby mi starczyło na cały 2009 rok!
Kenali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:46   #483
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Dlatego teraz musisz się cieszyć i być pozytywnie nastawiona na to, co Cię czeka teraz nie przerwiesz i będziesz silna. Jak My wszystkie!
haha, dzięki Wytrwamy
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 21:57   #484
Skautka
Przyczajenie
 
Avatar Skautka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Jo@nn@ Pokaż wiadomość
haha, dzięki Wytrwamy

bO będziemy się wspólnie wspierać i nie dpuścimy do efektu jo - jo
Skautka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:06   #485
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Jo@nn@ Pokaż wiadomość
Odnośnie odpoczywania... kurcze jak ja się rewelacyjnie czułam po odstawieniu słodyczy + świadomość, że wreszcie widać jakąś talię... ale głupia po zobaczeniu pierwszych efektów, przerwałam
Ja miałam postanowienie adwentowe, żeby nie jeść słodyczy, ani żadnych słodkich bułek i czułam się świetnie. Po samym odstawieniu słodyczy poprawiła mi się cera i mimo że w ogóle się nie głodziłam, jadłam kiedy miałam ochotę to czułam się lekko. A w święta wszystko się zaczęło: czekoladki, cukiereczki itp. i zrobiłam z organizmu śmietnik Od 1 stycznia wszystko się zmienia
BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:10   #486
Skautka
Przyczajenie
 
Avatar Skautka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
Ja miałam postanowienie adwentowe, żeby nie jeść słodyczy, ani żadnych słodkich bułek i czułam się świetnie. Po samym odstawieniu słodyczy poprawiła mi się cera i mimo że w ogóle się nie głodziłam, jadłam kiedy miałam ochotę to czułam się lekko. A w święta wszystko się zaczęło: czekoladki, cukiereczki itp. i zrobiłam z organizmu śmietnik Od 1 stycznia wszystko się zmienia

Święte słowa Ja też tak miałam Ale od stycznia - koniec
Skautka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:14   #487
nat92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 609
GG do nat92
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Ojj Dziewczyny, potraficie zmotywować! Już nie mogę się doczekać 1 stycznia, jak odstawię tą chemię! Też pamiętam, że moja cera wyglądała dosłownie jak u japonki, kiedy odstawiłam na miesiąc słodycze Ale jeszcze tylko jeden dzionek obżarstwa i potem dietkujemy!
nat92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 22:15   #488
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
Ja miałam postanowienie adwentowe, żeby nie jeść słodyczy, ani żadnych słodkich bułek i czułam się świetnie. Po samym odstawieniu słodyczy poprawiła mi się cera i mimo że w ogóle się nie głodziłam, jadłam kiedy miałam ochotę to czułam się lekko. A w święta wszystko się zaczęło: czekoladki, cukiereczki itp. i zrobiłam z organizmu śmietnik Od 1 stycznia wszystko się zmienia
właśnie - poprawiła się cera, mnie też. Kim trzeba być, żeby objadać się pomimo samych negatywów dla chwili uciszenia emocji................... ..........? (retoryczne)
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:18   #489
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez nat92 Pokaż wiadomość
Ojj Dziewczyny, potraficie zmotywować! Już nie mogę się doczekać 1 stycznia, jak odstawię tą chemię! Też pamiętam, że moja cera wyglądała dosłownie jak u japonki, kiedy odstawiłam na miesiąc słodycze Ale jeszcze tylko jeden dzionek obżarstwa i potem dietkujemy!
Szczerze mówiąc już czekam na ten styczeń za każdym razem jak będzie mnie korciło, żeby zjeść coś słodkiego, pomyślę sobie: "Inne Wizażanki by tego nie zjadły, nie mogę być gorsza, nie poddam się, one będą chudnąć, a ja nie" Motywacja jest duża. W grupie siła
BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:19   #490
Jo@nn@
Raczkowanie
 
Avatar Jo@nn@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez BeeAnn Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc już czekam na ten styczeń za każdym razem jak będzie mnie korciło, żeby zjeść coś słodkiego, pomyślę sobie: "Inne Wizażanki by tego nie zjadły, nie mogę być gorsza, nie poddam się, one będą chudnąć, a ja nie" Motywacja jest duża. W grupie siła
zapiszmy sobie to zdanie
Jo@nn@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:20   #491
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

boje sie jutrzejszego sylwestra, tzn. tej góry żarcia, która będzie na stole.
wszystko to co niezdrowe i to co lubie najbardziej
mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle

ale potem definitywny koniec z robieniem smietnika z organizmu!


najgorsze jest to, ze w domu nie mam zabardzo warunkow do trzymania surowej diety. mam 2 siostry 8letnie, ktore bez przerwy jedza slodkosci, chipsy itp., a wiadomo, czego oczy nie widza tego sercu nie zal. mam nadzieje, ze sie bede potrafila powstrzymac i nie poczestuje sie zadnym chipsem [najpierw 1, potem 2,3,10 i z gorki ]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-30, 22:21   #492
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Jo@nn@ Pokaż wiadomość
właśnie - poprawiła się cera, mnie też. Kim trzeba być, żeby objadać się pomimo samych negatywów dla chwili uciszenia emocji................... ..........? (retoryczne)
ostatnia tak z kumpelą gadam, narzekała na swoją figurę i pytała się jak schudłam, potem stwierdziła, że ona by np nie mogła rosołu nie jeść, uwielbia go (ja od 10 lat mam odruch wymiotny, nie cierpię, więc dla mnie to naturalne, że go nie jem, nie tylko na diecie ) to się jej pytam, czy ważniejsze jest dla niej jedzenie czy wygląd, a one "eee, no właściwe to masz rację"
ja tak miałam z czekoladą i uczuleniem, stwierdziłam niedawno, że nie warto jej jeść, skoro to krótka przyjemność, a potem się męczę parę dni z wysypką
Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
boje sie jutrzejszego sylwestra, tzn. tej góry żarcia, która będzie na stole.
wszystko to co niezdrowe i to co lubie najbardziej
mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle

ale potem definitywny koniec z robieniem smietnika z organizmu!


najgorsze jest to, ze w domu nie mam zabardzo warunkow do trzymania surowej diety. mam 2 siostry 8letnie, ktore bez przerwy jedza slodkosci, chipsy itp., a wiadomo, czego oczy nie widza tego sercu nie zal. mam nadzieje, ze sie bede potrafila powstrzymac i nie poczestuje sie zadnym chipsem [najpierw 1, potem 2,3,10 i z gorki ]
ja na tej zasadzie próbuję tatę odzwyczaić od kupowania góry słodyczy...
a sylwestra spędzam w domku z tżtem, to nam zrobię jakieś lekkie kanapki
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2008-12-30 o 22:24
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:24   #493
Losi
Raczkowanie
 
Avatar Losi
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez mrówka_zeta Pokaż wiadomość
dziewczyny a co zrobilyscie z gwiazdkowymi prezentami w postaci slodyczy??
ja dostalam kilka czekolad i bombonier... i lezy sobie kopczyk na stoliku i kusi. chyba schowam gdzies gleboko w szafie.
Ja już jestem kolejny dzień na odwyku słodyczowym - zero przez cały kolejny dzień.
Moje pyszności leżą u mojego faceta w szafie i czekają na lepsze czasy a są nie powiem wyborowe...
Ale cóż muszą trochę poczekać choć ma na nie hmmmm wielką ochotę...
Czy ktoś może polecic mi jakieś skuteczne ćwiczenia na pupę i uda?
Generalnie w tych okolicach chciałabym zgubić trochę zbędnych centymetrów.
Pozdrawiam Wszystkich
Losi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:25   #494
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

mam pytanie do bravvurki: co trzeba wpisać w rubryce cel i w talie,pas,biodra,udo podać wymiar aktualny czy planowany czy aktualny/planowany ?
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 22:30   #495
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Losi Pokaż wiadomość
Ja już jestem kolejny dzień na odwyku słodyczowym - zero przez cały kolejny dzień.
Moje pyszności leżą u mojego faceta w szafie i czekają na lepsze czasy a są nie powiem wyborowe...
Ale cóż muszą trochę poczekać choć ma na nie hmmmm wielką ochotę...
Czy ktoś może polecic mi jakieś skuteczne ćwiczenia na pupę i uda?
Generalnie w tych okolicach chciałabym zgubić trochę zbędnych centymetrów.
Pozdrawiam Wszystkich
skakanka, stepper, 8minut buns, abs
Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
mam pytanie do bravvurki: co trzeba wpisać w rubryce cel i w talie,pas,biodra,udo podać wymiar aktualny czy planowany czy aktualny/planowany ?
mogę odpowiedzieć
cel - waga, do jakiej dążysz,
wymiary - początkowy/aktualny
__________________

parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:03   #496
Monii07
Wtajemniczenie
 
Avatar Monii07
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 250
GG do Monii07
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Losi Pokaż wiadomość
Ja już jestem kolejny dzień na odwyku słodyczowym - zero przez cały kolejny dzień.
Moje pyszności leżą u mojego faceta w szafie i czekają na lepsze czasy a są nie powiem wyborowe...
Ale cóż muszą trochę poczekać choć ma na nie hmmmm wielką ochotę...
Czy ktoś może polecic mi jakieś skuteczne ćwiczenia na pupę i uda?
Generalnie w tych okolicach chciałabym zgubić trochę zbędnych centymetrów.
Pozdrawiam Wszystkich
polecam 8 min legs i abs zdecydowanie

Cytat:
Napisane przez natalka2 Pokaż wiadomość
mam pytanie do bravvurki: co trzeba wpisać w rubryce cel i w talie,pas,biodra,udo podać wymiar aktualny czy planowany czy aktualny/planowany ?
ja też mam pytanie: czy mamy to jakoś same wpisac czy co.. bo nie do konca lapie co mamy z nimi zrobic
__________________

if that is tragic… then give me tragedy.
Monii07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:13   #497
magd00sinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 501
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Ojej. Wlasnie chcialam zalozyc watek z odchudzaniem sie od 1 stycznia, patrze a tu dawno juz taki jest i to z 495 postami


Wiec witam was dziewczyny z podobnym celem Uprzejmie prosze o dopisanie mnie do listy.


W tej chwili nawet nie wiem ile waze, bo po prostu boje sie stanac na wage - nie wiem jak bym zniosla szok wywolany widniejaca tam liczba... Ale mysle ze cos ponizej 60 kg (wzrostu mam 160 cm). Zwaze sie oczywiscie pojutrze wraz z poczatkiem 'diety'.


Jak zapewne kazda z was, probowalam juz wieeele razy... A mam ten problem ze albo sie odchudzam, albo sie... obzeram. I to naprawde do granic mozliwosci, jem po prostu bez przerwy i wszystko co popadnie, jem dopoki mam sile, dopiero jak mi zoladek rozrywa to robie sobie przerwe... a jem same tluste i niezdrowe rzeczy, spaghetti czy tosty z serem o 2-3 w nocy to norma od kiedy jestem na studiach. Potrafie zjesc w ciagu 30 minut tlusty obiad, duza paczke chipsow, tabliczke czekolady, jogurt, zelki i kanapke. Naprawde. I jak sie mozna domyslic, czuje sie z tym okropnie. Ostatnimi czasy patrzec na siebie nie moge.


Nigdy nie bylam szczupla i raczej nigdy na stale nie bede, bo po prostu nie mam ku temu predyspozycji. Poczynajac od wolnej przemiany materii, kocham jesc, kocham slodycze, a nienawidze wszelkiej aktywnosci fizycznej. To nawet nie to ze nienawidze, ale jestem tak okropnym leniem (niestety we wszystkich dziedzinach zycia) ze nie ruszam sie zupelnie, no ani troche. Mam kondycje 70-latki, jak wbiegne 3 pietra w gore to dysze przez 5 minut jakbym zdobyla Mount Everest Kupilam sobie rolki w wakacje i naprawde bardzo chcialam na nich jezdzic... no i pojezdzilam - raz Podobniez stoi sobie u mnie w pokoju Orbitrek juz od jakichs 5 lat, uzywany chyba ze 4 razy w tym czasie.



W kazdym razie bardzo pragne schudnac, dla wygladu i idacego za tym dobrego samopoczucia, a takze zaczac sie ruszac, dla zdrowia. I co najwazniejsze - wiem, ze moge, ze potrafie, poniewaz ponad rok temu schudlam kilkanascie kg. Czulam sie swietnie, na kazdym kroku slyszalam jaka jestem szczupla, pytania jak to zrobilam itd. - bardzo mile uczucie, spojrzec na siebie w lustrze i pomyslec 'dobrze ze wreszcie jestem szczupla' Kilka z tych kilogramow wrocilo (i tak ciesze sie i jestem dumna, ze nie wszystkie ) i na chwile obecna chcialabym schudnac ok. 8 kg, choc wiadomo ze ciezko to tak okreslic - wszak kilogramy niewiele maja wspolnego z tluszczem... Jak sie pomierze w Nowy Rok to wyznacze sobie bardziej sensowny cel - ile cm chce zgubic w talii, w boczkach i w udach.


Poki co, jutro bede korzystac z ostatniego dnia wolnosci
__________________
mój wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1167361
magd00sinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:16   #498
parodia
Zakorzenienie
 
Avatar parodia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: /
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez Monii07 Pokaż wiadomość
polecam 8 min legs i abs zdecydowanie



ja też mam pytanie: czy mamy to jakoś same wpisac czy co.. bo nie do konca lapie co mamy z nimi zrobic
oo, Monii07 ja wysłałam do bravvurki na pw, możesz też chyba tu napisać, potem wklei do tabelki
__________________


Edytowane przez parodia
Czas edycji: 2008-12-30 o 23:18
parodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-30, 23:54   #499
kocimietka
Rozeznanie
 
Avatar kocimietka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 687
GG do kocimietka
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cześc dziewczyny

Zasubskrybowałam ten wątek jak tylko się pojawił,ale dopiero teraz miałam czas ,żeby go przeczytać i zastanowic się nad moimi celami...

bravurko- dopisz mnei rposze do listy

Cele mam podobne jak Kootek_mamrotek - przy 175cm wzrostu ważę 68kg , moj cel to 59-63 kg....
ehhh... nienawidzę swojego obżarstwa,lenistwa, braku konsekwencji i gaśnieciu zapału po trzecim dniu od rozpoczecia diety..

Wymiary wysyłamy na pV czy tutaj?
__________________
Cele na 2016:

hiszpański A2->B1
Tomorrowland lub UltraMusic Festival
dobyć tytuł specjalisty ds. zakupów
kocimietka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 00:06   #500
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
jeden dzień rozpusty w tygodniu może nie zaszkodzi
Zaszkodzi, po co cały tydzień trzymać sie dietki jak i tak masz zamiar robić sobie dzień rozpusty, który wydaje mi się (moge sie mylić) że nie zjesz kostki czekolady tylko cała tabliczkę ?

U mnie dzisiaj bardzo kiepsko, wręcz fatalnie mimo tego że jest jeszcze ten "1 dzień wolności" postanowiłam się troszkę ograniczać;/ i guzik wielki z tego wyszedł ;/ śniadania: nie zjadłam chodź to podstawa obiad: przeogromny( na duzym głębokim talerzu cały woreczek ryżu + max dożo chińszczyzny ) jakby tego było mało ;/ehh zepsułam swoja akcje 100 dni bez słodyczy chodź 3 dni były za mną uległam cukiereczką (5 sztuk wchłoniętych + jakiś batonik z biedronki) kolacja: o godzinie 22-23 jakoś tak, makrela i kefir, jestem strasznie rozczarowana;/ chodzi mi głównie o zasady a nie o to co zjadłam ;/ rekompensata to 2 godzinki na basenie + sauna ale i tak dożo nie pływałam tylko moczyłam tyłek w jakuzzi

Życzę wam kochane wszystkiego dobrego w nowym roku i przede wszystkim wytrwałości w postanowieniach noworocznych ;*

bravvurka
Moje wymiary:
waga:60kg
piersi: 95
talia:74
pas:90 ( to jest dopiero gigant, kobitki niektóre maja tyle w biodrach)
biodra:95
udo: 54
cel: 55kg
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 00:28   #501
eweelinaa91
Zadomowienie
 
Avatar eweelinaa91
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 419
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cześć Dziewczyny! Jestem już na wątku "Od stycznia-odchudzanie", ale do Was też będę zaglądać, bo jak widzę ładnie tu posty nabijacie! ;P Im więcej tym lepiej. I raźniej.
Można się jeszcze przyłączyć? Wymiarki podam 1 stycznia, bo obawiam się, że do tego czasu jeszcze coś może się zmienić. Ostatnie dni, trzeba poszaleć.
Dobranoc
eweelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 01:58   #502
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez karolka1982 Pokaż wiadomość
Dieta 1000 kcal to troszkę za mało. Każda dieta spowalnia metabolizm, a Ty chcesz zbyt drastycznie obciąć kcal. Spróbuj najpierw zejść do 1500 i obserwować swój organizm powiedzmy przez tydzień. Jeśli waga/obwody/wygląd skóry drgnie w dół to nie ma powodu, żeby dalej ciąć kcal. Dobra dieta to taka, która w jak najmniejszym stopniu obciąża organizm i z której łatwo wyjść. Przy 1000 kcal bardzo trudno dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych, a wierz mi ładna sylwetka to zbyt duża cena za totalne zruinowanie zdrowia. Twój plan wygląda naprawdę fajnie-planujesz sporo ruchu, który jest niezbędny do ładnego chudnięcia, ale musisz przy tym jeść... mniej, ale jeść... a nie głodować!

Druga sprawa to ziemniaki i chleb. Ani jedno, ani drugie nie tuczy. W niewielkich ilościach możesz, a nawet powinno się je jeść. Oczywistym jest, że powinnaś postawić na pełnoziarnisty chleb i raczej na kasze i ryż brązowy, ale całkowite odstawienie produktów (wierz mi od chleba i ziemniaków się zaczyna) sprawia, że dieta staje się uciążliwa i trudno na niej wytrzymać.



Świetny pomysł! I najlepiej wszystkie grzechy wyróżnić innym kolorem. Będą biły po oczach i jednocześnie choć trochę powstrzymywały przed dalszym grzeszeniem! Chyba też się na coś takiego zdecyduję.


Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
dziewczyny, ile Wy tu piszecie
SimplyDivine, 100 kcal to nie jest raczej dobry pomysł, oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, od tego odejmij 300 kcal, powinno wystarczyć, sporo będziesz się ruszać, a to też zwiększa ujemny bilans , nie musisz tak rygorystycznie skreślać ziemniaków i chleba, te pierwsze ogranicz np do 2-3 małych 3 razy w tygodniu na obiad, a chleb zastąp pełnoziarnistym, ten chrupki jest do... i zazdroszczę Nintendo Wii Fit
Cytat:
Napisane przez nikki999 Pokaż wiadomość
mój post będzie długaśny, ale tyle napisałyście, że nie mogłam się powstrzymać :P


1000 może być za mało, będzie się sennym, a gdzie jeszcze energia na ćwiczenia!
ale 30kg w 24tygodnie jest do zrobienia i przy ładnym wychodzeniu i łagodnym do utrzymania


Notes... już mam od dawna ale chyba sobie kupie jakiś ładny i drogi, żeby mnie motywował bo zwykłego zeszytu nie szkoda na grzechy
Moze macie racje dziewczyny z tym 1000 kcal.. W sumie nawet kalorii liczyc nie umiem Ale mam ksiazke z produktami z niskim indeksem glikemicznym , ktora kiedys polecila mi dietetyczka i tych wlasnie produktow bede sie trzymac. Z drugiej strony mieszkam teraz w Anglii i czasem jest strasznie trudno o niektore produkty a jak juz je znajdziesz to sa jakos zmodyfikowane ;/ Chleb zamiast zwyklego czy nawet ciemnego bede kupowac z WeightWatchers. ( na tej stronie mozecie poczytac co to jest - maja cala linie produktow dietetycznych, nawet wino musujace http://www.weightwatchers.co.uk/index.aspx) W sumie gdybym nie pracowala w tak smiesznych godzinach moze i bym sie nawet do nich zapisala, ale dlugasne dojazdy bym miala, zamiast tego wole na basen skoczyc. Poza tym juz zaopatrzylam sie w makaron razowy i ryz brazowy a ziemniaki tylko w niedziele albo gdy musze zjesc lunch w pracy - wtedy pieczony w mundurku ziemniak z tunczykiem

A notes taki ladny w Glamour ostatnio widzialam i tak zalowalam, ze nie mam po co sobie takiego kupic. Teraz mam powod! To nic, ze kosztuje 50 funtow, to nic...
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 07:35   #503
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
Moze macie racje dziewczyny z tym 1000 kcal.. W sumie nawet kalorii liczyc nie umiem Ale mam ksiazke z produktami z niskim indeksem glikemicznym , ktora kiedys polecila mi dietetyczka i tych wlasnie produktow bede sie trzymac. Z drugiej strony mieszkam teraz w Anglii i czasem jest strasznie trudno o niektore produkty a jak juz je znajdziesz to sa jakos zmodyfikowane ;/ Chleb zamiast zwyklego czy nawet ciemnego bede kupowac z WeightWatchers. ( na tej stronie mozecie poczytac co to jest - maja cala linie produktow dietetycznych, nawet wino musujace http://www.weightwatchers.co.uk/index.aspx) W sumie gdybym nie pracowala w tak smiesznych godzinach moze i bym sie nawet do nich zapisala, ale dlugasne dojazdy bym miala, zamiast tego wole na basen skoczyc. Poza tym juz zaopatrzylam sie w makaron razowy i ryz brazowy a ziemniaki tylko w niedziele albo gdy musze zjesc lunch w pracy - wtedy pieczony w mundurku ziemniak z tunczykiem

A notes taki ladny w Glamour ostatnio widzialam i tak zalowalam, ze nie mam po co sobie takiego kupic. Teraz mam powod! To nic, ze kosztuje 50 funtow, to nic...
chyba 5?
Co do 1000kcal to zgadzam sie z dziwczynami- za mało. Dieta oparta na indeksie glikemicznym to np. South Beach, na której właśnie jestem i gorąco ja polecam Zapraszam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post10272073
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:22   #504
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Witam!
Zaraz dopisuje nowy dietowiczki

Jeśli chodzi o tabelkę:
wzrost - podajemy w cm,
waga początkowa - ile ważymy na 1.01.2009
waga obecna - jak już padła decyzja, będziemy ważyć się 1 i 15 dnia miesiąca wówczas będę uaktualniać
cel - można podać wagę, z reszta co chce umieścić w tym miejscu to decyzja należy do Was, jednym zależny na wymiarach np. talii innym na wadze; jak chcecie tak będzie
talia, pas, biodra i udo - wiadomo
__________________

Edytowane przez bravvurka
Czas edycji: 2008-12-31 o 08:28 Powód: błąd
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:22   #505
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cześć Widzę, że coraz Nas więcej. Wszystkim Wam życzę z całego serca Udanego Sylwestra i oczywiście spełnienia wyznaczonych celów w przyszłym roku Dzisiaj się tylko nie zadręczajcie, że zgrzeszyłyście, bo taki dzień jest jeden raz w roku, nie ma co się martwić za to od jutra...;> Wszystkie będziemy się trzymać tego, co sobie ustaliłyśmy


Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Ojej. Wlasnie chcialam zalozyc watek z odchudzaniem sie od 1 stycznia, patrze a tu dawno juz taki jest i to z 495 postami


Wiec witam was dziewczyny z podobnym celem Uprzejmie prosze o dopisanie mnie do listy.


W tej chwili nawet nie wiem ile waze, bo po prostu boje sie stanac na wage - nie wiem jak bym zniosla szok wywolany widniejaca tam liczba... Ale mysle ze cos ponizej 60 kg (wzrostu mam 160 cm). Zwaze sie oczywiscie pojutrze wraz z poczatkiem 'diety'.


Jak zapewne kazda z was, probowalam juz wieeele razy... A mam ten problem ze albo sie odchudzam, albo sie... obzeram. I to naprawde do granic mozliwosci, jem po prostu bez przerwy i wszystko co popadnie, jem dopoki mam sile, dopiero jak mi zoladek rozrywa to robie sobie przerwe... a jem same tluste i niezdrowe rzeczy, spaghetti czy tosty z serem o 2-3 w nocy to norma od kiedy jestem na studiach. Potrafie zjesc w ciagu 30 minut tlusty obiad, duza paczke chipsow, tabliczke czekolady, jogurt, zelki i kanapke. Naprawde. I jak sie mozna domyslic, czuje sie z tym okropnie. Ostatnimi czasy patrzec na siebie nie moge.


Nigdy nie bylam szczupla i raczej nigdy na stale nie bede, bo po prostu nie mam ku temu predyspozycji. Poczynajac od wolnej przemiany materii, kocham jesc, kocham slodycze, a nienawidze wszelkiej aktywnosci fizycznej. To nawet nie to ze nienawidze, ale jestem tak okropnym leniem (niestety we wszystkich dziedzinach zycia) ze nie ruszam sie zupelnie, no ani troche. Mam kondycje 70-latki, jak wbiegne 3 pietra w gore to dysze przez 5 minut jakbym zdobyla Mount Everest Kupilam sobie rolki w wakacje i naprawde bardzo chcialam na nich jezdzic... no i pojezdzilam - raz Podobniez stoi sobie u mnie w pokoju Orbitrek juz od jakichs 5 lat, uzywany chyba ze 4 razy w tym czasie.



W kazdym razie bardzo pragne schudnac, dla wygladu i idacego za tym dobrego samopoczucia, a takze zaczac sie ruszac, dla zdrowia. I co najwazniejsze - wiem, ze moge, ze potrafie, poniewaz ponad rok temu schudlam kilkanascie kg. Czulam sie swietnie, na kazdym kroku slyszalam jaka jestem szczupla, pytania jak to zrobilam itd. - bardzo mile uczucie, spojrzec na siebie w lustrze i pomyslec 'dobrze ze wreszcie jestem szczupla' Kilka z tych kilogramow wrocilo (i tak ciesze sie i jestem dumna, ze nie wszystkie ) i na chwile obecna chcialabym schudnac ok. 8 kg, choc wiadomo ze ciezko to tak okreslic - wszak kilogramy niewiele maja wspolnego z tluszczem... Jak sie pomierze w Nowy Rok to wyznacze sobie bardziej sensowny cel - ile cm chce zgubic w talii, w boczkach i w udach.


Poki co, jutro bede korzystac z ostatniego dnia wolnosci
Życzę powodzenia Mam nadzieję, że polubisz ruch, bo to naprawdę świetna sprawa. Do tego po uprawianiu sportu łatwiej zapanować nad swoim apetytem(a przynajmniej w moim przypadku tak jest), człowiek czuje się lepiej, zdrowiej, lżej...same plusy Naprawdę warto, polecam chociażby zacząć od spokojnych 30minut dziennie na Orbitreku, który stoi obok Ciebie i czeka, aż z niego skorzystasz Na pewno zyska na tym Twoja figura, wydolność serca, krążenie itd. Powodzenia raz jeszcze
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:34   #506
bravvurka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 462
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Podaje adres tabelki jakby komuś się nie chciało na początek wątku skoczyć

http://spreadsheets.google.com/pub?k...yXXcOjRcl7eWRg

Zaziębiłam się, nie dość, że @ to jeszcze katar i zimno mi :/ poza tym co za ziąb, -6 stopni a ma być jeszcze zimniej
__________________
bravvurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 08:43   #507
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez parodia Pokaż wiadomość
ostatnia tak z kumpelą gadam, narzekała na swoją figurę i pytała się jak schudłam, potem stwierdziła, że ona by np nie mogła rosołu nie jeść, uwielbia go (ja od 10 lat mam odruch wymiotny, nie cierpię, więc dla mnie to naturalne, że go nie jem, nie tylko na diecie ) to się jej pytam, czy ważniejsze jest dla niej jedzenie czy wygląd, a one "eee, no właściwe to masz rację"
ale co jest złego w rosole? czy nie można go na diecie jeść, bo jest za tłusty?

ja się zastanawiam jaką dietę wybrać? albo SB albo Montignaca, mam jeszcze kilka dni na decyzję
bo ja zaczynam od 05.01.2009

bravvurka, ja podam wymiary właśnie 05.01.2009, a wagę to albo w poniedziałek, albo nie wiem kiedy, bo zamówiłam baterię do mojej wagi w necie i nie wiem kiedy dojdzie ale jest szansa, że będzie może w piątek
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 09:08   #508
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Dzień dobry
Ja już po śniadanku- jajecznica z 1 jajka na pieczarce z cebulką i całym pomidorem. Popite zieloną herbatą do której o dziwo się przekonałam i wejdzie już na stałe do mojego menu.
Zdecydowałam się jednak na dietę SB, kiedyś już na niej byłam i wiem że na efekty nie trzeba długo czekac .

Pozdrawiam dietowiczki
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 09:55   #509
asi_ula
Zadomowienie
 
Avatar asi_ula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 191
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

Cytat:
Napisane przez eweelinaa91 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny! Jestem już na wątku "Od stycznia-odchudzanie", ale do Was też będę zaglądać, bo jak widzę ładnie tu posty nabijacie! ;P Im więcej tym lepiej. I raźniej.
Można się jeszcze przyłączyć? Wymiarki podam 1 stycznia, bo obawiam się, że do tego czasu jeszcze coś może się zmienić. Ostatnie dni, trzeba poszaleć.
Dobranoc
Heej Ewelinko !! Pamiętam Cię z dietki SB Widzę, że też dobiłaś w tym roku do 'magicznej' 70tki Jak ja Teraz jestem na niełączeniu i schudłam, spróbuj, może też coś zleci Nawet nie może tylko na pewno

Ja po śniadanku, bułka grahamka + sałatka śledziowa + 2 jajka na twardo. Noo przykładem niełączenia to to nie jest Ale jak pisałam kiedyś tam, czasem łączę

Miłego dnia
__________________



She ricochets!
And you don't notice.
She's in your head!
And you just don't notice...
<3

>10<





asi_ula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-31, 10:00   #510
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: 1.01.2009 -> koniec z obżarstwem i złym odżywianiem. Cel: zgrabna figura na wak

dzien dobry
u mnie niby 3 dzien diety,ale dieta tego nazwac nie mozna. owszem unikam slodkiego i jem mniej niz ostatnio,ale wciaz za duzo.wiec startuje od jutra tak na maxa tak jak i wiekszosc z Was
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.