Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 23:16   #151
Justine1988
Zadomowienie
 
Avatar Justine1988
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 496
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez edi25 Pokaż wiadomość
u mnie to było najpierw mieszkanie no jest, potem umowa na stałe w pracy potem budowa domu i kiedyś zaczełam się zastanawiać kiedy dziecko i miałam taki momen w życiu że nie było dla niego miejsca ale na szczęście zdałam sobie sprawe że dobra materialne to nie wszystko że wprowadze się do pustego domu i poco mi to

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

kiedyś rozmawiałam z kobietą która też odwlekała ciążę a bo będzie jeszcze czas mówiła a tu jak miała 25 lat przyszły poważne problemy z tarczycą musiała zrobić operacje i po niej lekarz powiedział że nie będzie mogła mieć dzieci i sama mnie przestrzegała że nie ma na co czekać w żaden sposób to nie musi spotkać żadnej z nas ale popatrzcie jaki los bywa okrutny
racja...nie ma co odwlekac..ja tez poznałam ostatnio taka osobę ...odwlekanie takiej decyzji niesie za soba powazne skutki....odwlekac i bac sie ciązy to ja moglam jak mialam 16-18 lat..teraz niech sie dzieje co chce mam cudownego chłopaka, mamy gdzie mieszkać, z praca nienajgorzej....bedzie dobrze....w razie gdyby sie udało bede szczesliwa...ale nie zapeszam i staram sie nienakrecac bo pożniej zawód boli..:-(
Justine1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:03   #152
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

jestem pierwsza, idę wróżyć z fusów kto dziś zafasolkował
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:16   #153
DAnia
Zadomowienie
 
Avatar DAnia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 687
GG do DAnia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Dzień dobry dziewczynki

aliisanka wróż, wróż skutecznie

Ja idę na śniadanko... Potem zakupy i do mieszkanka - remontu ciąg dalszy... Muszę się nastawić na pracowity dzionek

Miłej soboty!!!
DAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 08:49   #154
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie dziewczynki, co do remontów to właśnie dzisiaj kończą fachowcy u mnie już mam dość kurzu i bałagan wszędzie ale przed dzidzią chcemy sobie wszystko zrobić a sobota zleci każdej z nas w podobnym harmonogramie, zakupy sprzątanie, pranie gotowanie
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 09:17   #155
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Hej laseczki

U mnie też dzisiaj sprzątanie,pranie,gotowan ie i tak codziennie no ale cóż taki nasz los już jako kobiet A jak tam dziewczynki przed DNIEM KOBIET wasi panowie już coś organizują może???

Witam wszystkie nowe osóbki które w ostatnim czasie dołączyły do nas nie jestem w stanie wszystkich wymienić bo strasznie dużo piszecie i normalnie robi się lektura a jak tak dalej pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie trzeba utworzyć nową VI część

aliisanka wróż,wróż tylko skutecznie

Czy któraś miała dzisiaj testować może ???

Pozdrawiam i życzę miłego sprzątania

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Hej laseczki

U mnie też dzisiaj sprzątanie,pranie,gotowan ie i tak codziennie no ale cóż taki nasz los już jako kobiet A jak tam dziewczynki przed DNIEM KOBIET wasi panowie już coś organizują może???

Witam wszystkie nowe osóbki które w ostatnim czasie dołączyły do nas nie jestem w stanie wszystkich wymienić bo strasznie dużo piszecie i normalnie robi się lektura a jak tak dalej pójdzie to w przyszłym tygodniu będzie trzeba utworzyć nową VI część

aliisanka wróż,wróż tylko skutecznie

Czy któraś miała dzisiaj testować może ???

Pozdrawiam i życzę miłego sprzątania

Edytowane przez edzia
Czas edycji: 2009-03-07 o 09:12
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 09:29   #156
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

DRA proszę o aktualizację moich danych @ 7.03.2009

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość

dziewczyny
ja tam testom nie ufam! wróżę z fusów
hahahaaa świetna jesteś! A powróżysz mi ???
A tak serio..myślę że za bardzo chciałam a wtedy zwykle nie wychodzi.moja bratowa ma znajomą która starała się z facetem o dziecko 7 lat a jak w końcu zrezygnowali kompletnie i sobie odpuścili(adoptować nie chcieli) to w 1 cyklu zaszła!! Po prostu samym "mocnych chceniem" coś sobie blokowała!
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 10:45   #157
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

a ze mnie sie wczoraj tak lalo, ze szok Nie pamietam juz kiedy mialam tak obfita miesiaczke (duuuzo krwi, skrzepy, itd). Az sie zaczelam zastanawiac czy to nie jest samoistne poronienie Ale chyba by mnie bardzo bolalo?? A nie czuje jakiegos bolu specjalnego...

Edit: dra prosze o zmiane:
cykl 5, last @ 6.03

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2009-03-07 o 11:06
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 10:49   #158
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hej wam ja juz mam luzik juz posprzatane maz w pracy do 22.30 caly dzionek sama ale wczoraj to popisalyscie dlugo he hedzic 26dc juz niedlugo bedzie wiadomo co i jak choc te 2 testy to jakos slabo daja nadziejetemperaturka dzis 37,2 o 2 nizej niz wczoraj
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:29   #159
edi25
Raczkowanie
 
Avatar edi25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Częstocowa
Wiadomości: 169
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

martaN23,,życzę ci żebyś się miło zaskoczyła
edi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:37   #160
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

no mam taka malutka nadziejedziekuje
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 11:46   #161
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

dziś 24dc, temperatura 37,6, nie wiem jaka pownna być i jaką się uważa już za wysoką ?
__________________
"Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba."
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 11:57   #162
zuzanna12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: TORONTO, CANADA
Wiadomości: 740
GG do zuzanna12
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc wam

u mnie temp. na stalym od 3 dni pozioimie 37.4.....szykuje sie do pracy
allisanka jak tam wrozenie? cos kobito wywrozylas
zuzanna12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:13   #163
pomarnczka
Raczkowanie
 
Avatar pomarnczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wild, wild east ;)
Wiadomości: 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

witajcie,
ależ się rozpisałyście.. normalnie nadążyć nie można.

róża26, zuzanna12, Justine1988 witam i krótkiego okresu pobytu na "górnej liście" życzę

ula i jak tam obiad z TŻ Cieszę się że przyjechał na weekenda i nie siedzisz samiuteńka, że o pozostałych korzyściach nie wspomnę

Nika to ja okruszkowego fluidka przygarnę i dziękuję

celka2000 mam nadzieję że @ już się trochę uspokoiła. Mi od czasów poronienia, wydaje się że każdy okres mam dziwny. Chyba już nawet nie pamiętam jak powinien wyglądać normalny, a może mam normalne. Na pewnym etapie można niezłego schiza złapać

A tak ogólnie to mam problema. Mieliśmy zacząć spontaniczne staranka ale mojego TŻ wyłożyło i śpi.. kurde oby to żadna grypa nie była bo normalnie sobie kuku zrobię

pozdrawiam

Edytowane przez pomarnczka
Czas edycji: 2009-03-07 o 12:15
pomarnczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:20   #164
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hej kobitki
no ja już prawie mam posprzątane zostało mi jeszcze troszke autko wypucowac
wczorajszy obiadek pychota... ziemniaczki , schabowy i buraczki (wiem że piątek ale mój mąz uwielbia kotlety schabowe) a na deser ... to się musicie domyślec
witam n owe staraczki i pędze do garażu
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:22   #165
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
a ze mnie sie wczoraj tak lalo, ze szok Nie pamietam juz kiedy mialam tak obfita miesiaczke (duuuzo krwi, skrzepy, itd). Az sie zaczelam zastanawiac czy to nie jest samoistne poronienie Ale chyba by mnie bardzo bolalo?? A nie czuje jakiegos bolu specjalnego...

Edit: dra prosze o zmiane:
cykl 5, last @ 6.03
Myślę, że to nie jest poronienie samoistne, ja mam praktycznie przy każdym okresie skrzepy i dużo krwi w pierwszych dniach. Jak miałam ostatnio poronienie samoistne to czujesz taki ból po 1 - w kręgosłupie, a po 2 tak Cię boli jakby coś ci miało wyjść a nie może. Tzn to sa takie skurcze... Nie wiem jak to opisać dokładniej, ale spokojnie Napewno to nie jest to
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 12:58   #166
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam Was kochane
U mnie już porządeczki zakończone został mi tylko obiadek do skończenia oczywiście szybciutkie tradycyjne spaghetti bo jakby mogło być inaczej we włoskiej kuchni

Sweet_Jelly tak mi przykro

martaN23 smerfeta01 zuzanna12 bardzo ładne są te wasze temperaturki i do póki są takie wysokie jest nadzieja,że będzie dobrze mocno 3mam za Wszystkie starające się o tą upragnioną fasolkę

Miłego popołudnia dziewczynki
edzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 13:08   #167
Lisica1
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 1 206
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

czesc
ale macie dobrze, ja dopiero zaczne sprzatac bo o 13 wrocilam z pracy.Jeszcze mnie szefowa wkurzyla, czlowiek sie stara ale zawsze opiernicz musi byc, z mila checia bym sie zwolnila ,ale wiem ze dodatkowe pieniadze zawsze sie przydaja... EEhhhh.... za bardzo sie przejmuje i na dodatek boli mnie prawy bok, a moge byc w ciazy , bo czekam do przyszlego tyg. czy dostane @ .Juz niedlugo, strasznie sie denerwuje....
To milej soboty
Lisica1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 13:59   #168
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez pomarnczka Pokaż wiadomość
celka2000 mam nadzieję że @ już się trochę uspokoiła. Mi od czasów poronienia, wydaje się że każdy okres mam dziwny. Chyba już nawet nie pamiętam jak powinien wyglądać normalny, a może mam normalne. Na pewnym etapie można niezłego schiza złapać

A tak ogólnie to mam problema. Mieliśmy zacząć spontaniczne staranka ale mojego TŻ wyłożyło i śpi.. kurde oby to żadna grypa nie była bo normalnie sobie kuku zrobię

pozdrawiam
a który to już miesiąc od poronienia?? Ja tez mam takie wrazenie, że teraz u mnie okres troszke inaczej odczuwam. U mnie teraz jest 4 cykl od poronienia.

Niestety mnie tez cos nabiera znowu. Boje sie równiez ze nic nie wyjdzie ze stranek. W sumie to nie wiem co mi jest juz normalnie od miesiaca kaszle i nie chce mi przejsc, razem z tym potworny katar w tym czasie juz dwa razy mnie rozłożyło tak że z łóżka nie wychodziłam i teraz znowu ledwo zyje antybiotyki pomogly chyba tylko na chwile, hmmmm pewnie znowu trzeba bedzie odwiedzic lekarza. To juz za długo trwa..... mam dość

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Myślę, że to nie jest poronienie samoistne, ja mam praktycznie przy każdym okresie skrzepy i dużo krwi w pierwszych dniach. Jak miałam ostatnio poronienie samoistne to czujesz taki ból po 1 - w kręgosłupie, a po 2 tak Cię boli jakby coś ci miało wyjść a nie może. Tzn to sa takie skurcze... Nie wiem jak to opisać dokładniej, ale spokojnie Napewno to nie jest to
Własnie przed chwilą rozmawiałam z koleżanką. Ona jest teraz w 4 miesiącu i skarzyła mi sie ze strasznie ją kręgosłup boli.
Ja miałam wywoływane poronienie więc nie wiem jaki to ból, ale Patka przestraszyłaś mnie, mam nadzieje ze te bole u koleżanki nie zapowiadają najgorszego.
Chyba do niej zadzwonie żeby przeszła się szybko do lekarza. Czy taki ból w kręgosłupie może być groźny, czy lepiej jej nie straszyć??
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 14:08   #169
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
DRA proszę o aktualizację moich danych @ 7.03.2009



hahahaaa świetna jesteś! A powróżysz mi ???
A tak serio..myślę że za bardzo chciałam a wtedy zwykle nie wychodzi.moja bratowa ma znajomą która starała się z facetem o dziecko 7 lat a jak w końcu zrezygnowali kompletnie i sobie odpuścili(adoptować nie chcieli) to w 1 cyklu zaszła!! Po prostu samym "mocnych chceniem" coś sobie blokowała!
ok zmienie

ano psychika też duża role tu odgrywa i trzeba na prawde dac na totalny luz

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
a ze mnie sie wczoraj tak lalo, ze szok Nie pamietam juz kiedy mialam tak obfita miesiaczke (duuuzo krwi, skrzepy, itd). Az sie zaczelam zastanawiac czy to nie jest samoistne poronienie Ale chyba by mnie bardzo bolalo?? A nie czuje jakiegos bolu specjalnego...

Edit: dra prosze o zmiane:
cykl 5, last @ 6.03
już wczoraj zmieniłam

nie raczej to nie poronienie,ja mam raz a raz nie skrzepy,jak ja roniam to ból jest nie do opisania nie wiem jak to na pisać,ale to nie jest taki normalny ból no nie wiem jak opisac
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 14:42   #170
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez gooha3 Pokaż wiadomość
Własnie przed chwilą rozmawiałam z koleżanką. Ona jest teraz w 4 miesiącu i skarzyła mi sie ze strasznie ją kręgosłup boli.
Ja miałam wywoływane poronienie więc nie wiem jaki to ból, ale Patka przestraszyłaś mnie, mam nadzieje ze te bole u koleżanki nie zapowiadają najgorszego.
Chyba do niej zadzwonie żeby przeszła się szybko do lekarza. Czy taki ból w kręgosłupie może być groźny, czy lepiej jej nie straszyć??
Nie chciałam nikogo przestraszyć, to nie jest tak, że każdy ból kręgosłupa prowadzi do poronienia Przy ciąży kręgosłup jest doddatkowo obciążony więc ból może być po prostu normalny. Przy poronieniu ten ból jest specyficzny i bardzo mocny, na wysokości kości ogonowej i trochę wyżej. Czytałam, że przy porodzie też jest własnie taki ból kręgosłupa więc myslę ze sa to mniej więcej podobne bóle. Oczywiście jeśli koleżanka jest zaniepokojona tym bólem to niech zadzwoni do gina
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 15:55   #171
memka87
Raczkowanie
 
Avatar memka87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Manchester/Śląsk
Wiadomości: 432
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hej dziewczynki... u mnie narazie cich przed @ narazie nic jeszcze nie czuje ale tempka chyba spada.... dzis 36,95 a wczoraj mialam 37,2 a to 32dc.... od czwartku zrobilam juz 4testy wszystkie negatywne takze chyba juz sie nie ma co oszukiwac... chyba juz czekam na @ niech szybko przyjdzie zeby sie nastepny cykl zaczal....

sweet-jelly, celka2000 nie martwcie sie! nastepny cykl musi sie udac!!
memka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 15:56   #172
pomarnczka
Raczkowanie
 
Avatar pomarnczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wild, wild east ;)
Wiadomości: 176
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

gooha3 poroniłam 23września, tak więc 5m-cy @ paranoi za mną
pomarnczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 16:02   #173
malin30
Zakorzenienie
 
Avatar malin30
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 7 926
GG do malin30
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
DRA proszę o aktualizację moich danych @ 7.03.2009
Qrcze, wpadłam tu, żeby dowiedzieć się, że jednak na teście pojawiły się dwie kreski, a tu taka wiadomość...
malin30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 16:20   #174
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

dzieki dziewczyny Po prostu nie pamietam juz tak obfitej miesiaczki. I sie przestraszylam. Dzisiaj juz spokojniej. Ale nie boli mnie nic, wiec niepotrzebnie sie nakrecilam. Fajnie ze Was mam
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:07   #175
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Witam Was
Jestem tutaj nowa mam 31 lat i zamierzam zajść w ciąże. To będzie moja pierwsza
Trzeba się już postarać bo czas ucieka. Jutro mam mieć okres więc za tydz. będziemy próbować Mój cykl trwa 26dni może ktoś mi coś podpowie, macie pewnie już jakieś doświadczenia. Wiem, że jedna zajdzie zaraz a druga za pół roku. Ciekawe jak mi się poszczęści
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:28   #176
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Sweet.. tak mi przykro Nastepnym razem sie uda

Cytat:
Napisane przez roza26 Pokaż wiadomość
właśnie @ przyszła-jestem załamana


Cytat:
Napisane przez zuzanna12 Pokaż wiadomość
czesc

ja sie melduje jako kolejna staraczka....wlasnie czekam do 16 marca czy przyjdzie @ czy nie
buziaczki
Witam i aby nie przyszla

Cytat:
Napisane przez martaN23 Pokaż wiadomość
wiecie co bardzo wam WSZYSTKIM DZIEKUJE naprawde to mi bardzo pomaga ze tu jestem noi fajnie tak sobie pogadac nastepny tescik zrobie w poniedzialeknie wiem jak dlugi bedzzie ten cykl bo to dopiero pierwszy po odstawieniu tabletek
za poniedzialkowy test.

Cytat:
Napisane przez Lisica1 Pokaż wiadomość
Moje cykle sie wahaja miedzy 29 a 31. Moj test na pewno wyjdzie negatywny, poniewaz jestem po zastrzyku ,a tak jak mowila araczki to po tym test nie wykaze dobrze.A zreszta i tak nie mam testu kupionego,ale mialam chec kupic bo codziennie przechodze wracajac z pracy kolo apteki A poza tym mam do niej jakies 2 min. drogi,wiec w kazdej chwili moge kupic.
Jeszcze ok tygodnia i bede wiedziala czy jest cos czy nie


A allisanka miala mi dac odpowiedz w zwiazku z ta temp. ??
Czy cos wywrozylas hehe
Poczekaj kochana do dnia spodziewanej @. W przypadku prgnylu nie warto robic wczesniej aby sie nie nakrecac niepotrzebnie. Nie wiem jak dlugo ten hormon utrzymuje sie wiec poczekaj

Cytat:
Napisane przez ula 87 Pokaż wiadomość
wiem że kiedyś będę miała ten piękny brzuszek
mam takie piękne nastawienie ( aż się sama sobie dziwie) bo jestem po owulacji , moje myślenie zmieni sie jak @ przyjdzie , pózniej będzie żal do całego swiata , nadzieja , staranka i znów bujanie w obłokach i tak dalej...i tak dalej
mam nadzieje że bociany co przelatywały obok mojego domu to znienią i już @ nie przylezie
Napewno doczekasz sie, moze wlasnie bociany beda dobrym omenem

Cytat:
Napisane przez kees26 Pokaż wiadomość
Dziś mój 13dc, śluz ładnie się ciągnie, ale jeszcze to nie jest ten moment kulminacyjny. Robiłam test owulacyjny, ale wyszła druga blada kreseczka, co oznacza, że nie będzie jeszcze owulacji. Ponoć ta kreska ma byc tak samo intensywna lub ciemniejsza niż kontrolna. Ale przytulanki i tak będą, w końcu mamy piątek
Jasne, przytulac sie koniecznie! Czasami kreski nie wychodza takie same ciemne, zalezy to od stezenia hormonu a owu jest wiec trzeba wykorzystac

Cytat:
Napisane przez Maria2008 Pokaż wiadomość
Witam Was
Jestem tutaj nowa mam 31 lat i zamierzam zajść w ciąże. To będzie moja pierwsza
Trzeba się już postarać bo czas ucieka. Jutro mam mieć okres więc za tydz. będziemy próbować Mój cykl trwa 26dni może ktoś mi coś podpowie, macie pewnie już jakieś doświadczenia. Wiem, że jedna zajdzie zaraz a druga za pół roku. Ciekawe jak mi się poszczęści
Witaj, mam nadzieje, ze szybko sie uda, a najlepiej juz w pierwszym cyklu.!

Milej soboty dziewczyni!
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:44   #177
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Cytat:
Napisane przez malin30 Pokaż wiadomość
Qrcze, wpadłam tu, żeby dowiedzieć się, że jednak na teście pojawiły się dwie kreski, a tu taka wiadomość...
ano....niespodzianka!

Trudno..za bardzo chciałam.Naprawdę powinnam przestać tak na poważnie do tego podchodzić.Muszę zająć się praca, nowym semestrem na magisterce i powoli planowaniem przeprowadzki! Może wyjedziemy w sierpniu na jakiś urlop krótki nad morze? Zawsze chciałam jechać do fokarium

a dzidzia przyjdzie sama.. W końcu nie ograniczamy się w niczym a zabezpieczeń nie stosuje...a zdrowa jestem do tego i maż też..to kiedyś nam wyjdzie
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 18:13   #178
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

Czesc, można się przyłączyć?
Ja co prawda planuje starania o dzidzie po ślubie, czyli za około pół roku, na razie szykuje się do tego momentu, jeśli pozwolicie to chetnie będę podczytywać o waszych zmaganiach.
Zycze wszystkim zafasolkowania
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 18:34   #179
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

o kurcze, sweet jelly, toż to Tyś nie jesteś ludziem...
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 18:58   #180
martaN23
Zadomowienie
 
Avatar martaN23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 472
Dot.: Planujemy zajść w ciążę w 2009 roku część V

hej wam właśnie wróciłam z ploteczek u koleżnki ma takiego świetnego synkatroche sie wyluzowalambrzuszek mnie coś pobolewa cóż chyba nici z fasolki dziś 26dc jeszcze tylko 2 dni

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez memka87 Pokaż wiadomość
hej dziewczynki... u mnie narazie cich przed @ narazie nic jeszcze nie czuje ale tempka chyba spada.... dzis 36,95 a wczoraj mialam 37,2 a to 32dc.... od czwartku zrobilam juz 4testy wszystkie negatywne takze chyba juz sie nie ma co oszukiwac... chyba juz czekam na @ niech szybko przyjdzie zeby sie nastepny cykl zaczal....

sweet-jelly, celka2000 nie martwcie sie! nastepny cykl musi sie udac!!
mamy podobne podejście ja też zrobiłam już 2 testy i niestety nic ale trzymam za nas kciuki
martaN23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.