co na prezent dla pary i noworodka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-18, 11:00   #1
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine

co na prezent dla pary i noworodka?


Ratujcie kobietki bo chłop mi oszala.. idziemy z wizytą do jego znajomych, ktorym sie tydzien temu urodziła dziewczynka. Co sie daje takim znajomym? (ja uwazalam, ze np. spioszki i kwiaty dla mamy) ukochany stwierdzil, ze ostatecznie ok...ale ""moze byś kochanie cos jeszcze pomyślala"...no to pomyslmy razem? ok
czekam na propozycje on myslal rodzicom kupic cos śmiesznego apropos narodzin....no a dla male??? help!
josefine
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 11:22   #2
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

Dla małej proponuję srebrną łyżeczkę z wygrawerowanym imieniem i datą urodzin (jak już ma imię). Dla rodziców - porządną flaszkę, kwiatki zwiędną, trzeba natomiast obowiązkowo wypić zdrowie małej
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 11:23   #3
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

Josefine, tez myslę ze spioszki lub inny gadżecik ubrankowy jest ok prezentem, ewentualnie gryzaczki i tego typu akcesoria.
Dla mamy śmiało kwiaty wystarczą no bo co niby za okazja zeby prezenty dawać?
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 11:59   #4
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

A u mnie, wśród znajomych ostatnio się pojawiła duża liczba małych istot, więc mam przeszkolenie w temacie i propnuję:
Książeczkę "1 rok mojego życia" - fajna sprawa, to taki albumo-pamiętnik, gdzie wkleja się zdjęcia, opsuje wszystko po koleji, odciska się nóżki, wkleja pierwsze włoski. Dobra pamiatka na przyszłość - cena w empiku okolo 30 zł.
Fajna pamiątka, bo nie każda mama pamięta kiedy było pierwsze słowo (data i godzina), kiedy było 1 strzyżenie włosków itp.
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 12:12   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

albumy na pamiatki sa ok ,ja dostałam kilka takich i żadnego nie wykorzystałam bo tak zdjecia mam w albumach i na płytach ,za to załozyłam sobie takie ładne pudełko i tam mam stare smoczki ,kartki z gratulacjami ,test ciązowy, kartke na któej zapisywalismy minuty skurczy ,świeczki z tortów urodzinowych ,odcisnięte stópki wisza w ramce na ścianie .

daty np. pierwszych stałych posiłków mam na odwrocie zdjęc bo wszytsko jest upamiętnione na fotkach.

córka dostała ogromnego miska ,chyba go przerosnie po 10 urodzinach ,teraz na nim lezy i służy jej jako łódka

co na prezent? mądre zabawki ,edukacyjne ,moze złożycie sie w kilka osób na cos fajnego z fishera itp firm.
dla taty dobry alkohol a dla mamy karton soku i kwiatki :0
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 12:13   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

albumy na pamiatki sa ok ,ja dostałam kilka takich i żadnego nie wykorzystałam bo tak zdjecia mam w albumach i na płytach ,za to załozyłam sobie takie ładne pudełko i tam mam stare smoczki ,kartki z gratulacjami ,test ciązowy, kartke na któej zapisywalismy minuty skurczy ,świeczki z tortów urodzinowych ,odcisnięte stópki wisza w ramce na ścianie .

daty np. pierwszych stałych posiłków mam na odwrocie zdjęc bo wszytsko jest upamiętnione na fotkach.

córka dostała ogromnego miska ,chyba go przerosnie po 10 urodzinach ,teraz na nim lezy i służy jej jako łódka

co na prezent? mądre zabawki ,edukacyjne ,moze złożycie sie w kilka osób na cos fajnego z fishera itp firm.
dla taty dobry alkohol a dla mamy karton soku i kwiatki
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 12:36   #7
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

Super jesteście! racja z tym albumem moj chrzesniak tez taki ma! i sie kuzynka strasznie cieszy z niego, łyzeczka to tez niezly pomysl! very oryginal jakies jeszcze propozycje?
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-06-18, 19:20   #8
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

Jeśli matka dziecka karmi je piersią, to możesz kupić jej herbatkę na laktację z Hippa oraz soczki dla karmiących mam, kwiaty. Do tego jeszcze kartka z gratulacjami. Dziecku można kupić maskotkę, pozytywkę, ubranka, grzechotkę, gryzak, album na zdjęcia.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 21:48   #9
olencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 839
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

Ja dostałam kwiaty i jak tylko goście poszli to wyniosłam je jak najdalej bo szczerze powiedziawszy jakoś tak po porodzie denerwował mnie ich bardzo intensywny zapach
Jeżeli koniecznie chcecie kupić coś dla mamy to z takich fajniejszych prezentów to mam np. koszulkę z napisem WSPANIAŁA MAMA.

A dla dzidziusia? Łyżeczka jest bardzo fajna (Ulka dostała jeszcze przed narodzinami, teraz zbieramy się żeby oddać do wygrawerowania, imię, datę urodzenia, wagę, wzrost).
Gryzaczków i grzechotek to dzieciak dostanie pewnie dużo.
Myślę, że rewelacyjnym pomysłem jest zabawka edukacyjna, tak jak poradziła Paula.
olencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 22:08   #10
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: co na prezent dla pary i noworodka?

Dla malucha: jakieś fajne ubranko, zabawkę edukacyjną itp.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 21:01   #11
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: co na prezent dla pary i noworodka?

dziecku chyba kupuje sie jakies ubranko, ale uwazam ze pamiatkowy album pierwszy rok zycia to tez dobry pomysl. o kupowania prezentów rodzicom jeszcze nigdy nie słyszałam...
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-13, 08:45   #12
kasiakuku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 169
Dot.: co na prezent dla pary i noworodka?

hej! wiem ze jest taki zwyczaj ale , w jakim celu kupuje sie dziecku srebrną łyżeczkę?????)
kasiakuku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-13, 08:48   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: co na prezent dla pary i noworodka?

mysle ze dziecko ma juz rok tak samo jak ten wątek
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:53   #14
Zaba150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Wink Dot.: co na prezent dla pary i noworodka?

Tutaj sa super prezenty dla noworodka, pomysłowe i napewno niepowtarzalne, torty z pampersów, praktyczne i tak prześliczne, ze chce się je schrupać http://www.allegro.pl/item900104225_..._pieluszek_pie

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Tutaj sa super prezenty dla noworodka, pomysłowe i napewno niepowtarzalne, torty z pampersów, praktyczne i tak prześliczne, ze chce się je schrupać http://m900104225_tort_pieluszkowy_z__grati.html

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Tutaj sa super prezenty dla noworodka, pomysłowe i napewno niepowtarzalne, torty z pampersów, praktyczne i tak prześliczne, ze chce się je schrupać http:/ieluch_pampers_grati.html

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2010-02-05 o 20:42
Zaba150 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 12:02   #15
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: co na prezent dla pary i noworodka?

Cytat:
Napisane przez Zaba150 Pokaż wiadomość
Tutaj sa super prezenty dla noworodka, pomysłowe i napewno niepowtarzalne, torty z pampersów, praktyczne i tak prześliczne, ze chce się je schrupać http://www.allegro.pl/item900104225_..._pieluszek_pie

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Tutaj sa super prezenty dla noworodka, pomysłowe i napewno niepowtarzalne, torty z pampersów, praktyczne i tak prześliczne, ze chce się je schrupać http://m900104225_tort_pieluszkowy_z__grati.html

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Tutaj sa super prezenty dla noworodka, pomysłowe i napewno niepowtarzalne, torty z pampersów, praktyczne i tak prześliczne, ze chce się je schrupać http:/ieluch_pampers_grati.html

reklama proponuje zgłębić regulamin.

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2010-02-05 o 20:43
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.