Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-15, 07:55   #2941
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Szymek dzis zrobil pobudke o 7

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie chodzi to na imprezach dzieciowych alkoholowi takiemu do polewania, zapijania mówie stanowcze nie. Niewazne, czy to chrzest, urodziny, komunia czy inna impreza z dziećmi. Jestem w satnie zrozumiem kieliszek wina do obiadu lub lamkpę szampana do toastu.
Ja generalnie mam dośc ostry stosunek co do alkoholu. Od biedy wypije pół piwa, lub lampkę szampana. Nie to zebym za młodu nie piła ale doszłam do wniosku, ze to ani mi na zdrowie nie wychodzi ani jest niezbędne do zabawy.
Nie potrafię zrozumiec ludzi w moim wieku i wyżej, którzy upijają się po to ,zeby spiewac durne piosenki, szukać zaczepki, slinic się próbując opowiedziec tylko ich zdaniem śmieszną historię

pewnie mnie zajedziecie no ale taki ze mnie nudziarz...
Zgadzam sie w 100%

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Aaaa... Paulina stwierdziła dzisiaj, że samodzielne chodzenie jest super i popyla po mieszaniu na własnych nogach... Aczkolwiek od czasu do czasu przechodzi na system kolanowy, bo szybciej...
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:08   #2942
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Filka ja całą noc nie spałam z emocji, z jednej strony wielki strach czy donoszę z drugiej taka niespodzianka i radość

TŻ chodzi dumny jak paw i tylko gada "będę miał córkę, ojej, będę miał córkę" mówi że najtrudniej zrobić dziurkę w dziurce

do mnie też jakoś powoli dociera, ale jeszcze muszę się z tym oswoić...

w sumie to na początku nie będzie różnicy bo malutka będzie śmigać w Filipowych ubrankach
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:09   #2943
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki


dopiero jestem po wizycie...

generalnie z moją szyjką jest słabo jest "bardzo miękka, rozpulchniona, z rozwarciem na opuszek a macica ma tendencje do skurczy" (nawet w czasie badania miałam)
do tego maluszek niziutko i naciska szyjkę

lekarz mi nawet pokazywał w czasie badania jak szyjka miała 27mm a potem zaczął się lekki skurcz i już skróciła się o kilka mm...jest taka słabiutka

powiedział żebym rozwarciem się nie przejmowała bo niedawno rodziłam, wiec szyjka nie zdążyła wrócić do formy..

Ale mam NAKAZ BEZWZGLĘDNEGO LEŻENIA!!!!

Do tego zaczynamy brac Fenoterol 8x0,5tabl, Isoptin itd bo No-spa już nie pomaga


Ale teraz inny news:

Nasz Tymek okazał się córeczką!!!

Gin nie miał wątpliwości, pokazał mi wargi mniejsze i większe, jak byk je widziałam i sisiora tam nie było
Nawet mi zdjęcie druknął.

hehehehe

także takie newsy: zmiany w domu już wprowadzone, cała rodzina ma nam pomóc abyśmy doleżeli do 36tc
Ja tu wchodze na fejsssbuka a tu taka wiadomośc. Więc to mnie skłoniło, żeby Was odwiedzic i pogratulowac YouYou.
No więc gratuluję!!!!!
YouYou nie wiem czy pamiętasz, ale ja z Olą też kilkakrotnie byłam w szpitalu tzn. jak byłam w ciązy, a w konsekwencji urodziłam koniec 34 tygodnia. Leż dużo bo to jest naprawdę ważne. Wiem, że przy jedym dziecku to jest trudne. Sama myślałam, że jestem w ciąży i ciężko było mi nie brac na ręcę Oli.
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:11   #2944
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
hejka
paranoja z tym zlobkiem normalnie az smiac mi sie chce. wyobrazcie sobie ze o 19 dzwoni do mnie kolezanka ze ludzie juz stoja w kolejce !!!!!! a podania sie sklada jutro o 8 rano tz szybko polecial i okazalo sie ze panie ze zlobka stoja autem i robia liste - my jestesmy na 72pozycji paranoja, podobno otworzyli liste o 15. i o 20, 22, 1 i 4 beda odczytywac liste i trzeba o tych godzinach byc bo inaczej sie laduje na koncu kolejki. paranoja, gorzej niz w PRL za miesem. i o 8 rano beda wpuszczac ludzi w takiej kolejnosci w jakiej sa na liscie.
Myslalam, ze spadne z kanapy jak to przeczytalam!!! Pogielo ich juz calkiem! A kto to wymyslil? Dyrekcja zlobka? Czy odgornie?

karola biedula z Adasia Nameczy sie Duzo calusow od cioci na szybkie wyzdrowienie!

youyou ale wiesci!!!! Filipek bedzie mial siostrzyczke A Ty nakaz lezenia, bo jak nie to Dobrze, ze masz kolo siebie rodzinke

Moja tesciowa jutro raniutko przyjezdza, jedzie z Pl i wstapi do nas, chce zobaczyc Szymcia A my mamy wychodne Takie chwile sa nieocenione, jak sie nie ma nikogo bliskiego kolo siebie...
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:26   #2945
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Youyou zgadzam się z Agapee w 100%- ja nie byłam ani raz w szpitalu w ciąży a przegiełam z porządkami, do tego silny stres i urodziłam miesiąc wcześniej- niby 36 tydzień a i tak ile było zmartwień i problemów przez to! Leż, leż i jeszcze raz leż. Super, że masz taką organizowaną rodzine!

Ja nie ma takiego ostergo stosunku do alkoholu, wg. mnie wszystko jest dla ludzi jak w odpowiednich ilościach- i nie mówie nawet o lapmce szampana, ale zaś nie mam na myśli picia na umur. Ale tak do lekkiego chumorku czemu nie co kto lubi. Na chrzcinach było wino i piwo- bo grilowaliśmy. Sama sobie 2 piwka wypiłam i było bardzo fajnie. To, że jestem matką nie znaczy, że piwo wypije raz do roku, bo nie ma mi kto z dzieckiem zostać. Jak mam ochote i piwo wypije
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2011-04-15 o 15:45
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 08:38   #2946
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Wiecie co mi sie dzis snilo, ze w ciazy jestem! Sama koncowka...sen zaczal sie od tego, ze w nocy dostalam skurczy i mielismy jechac do szpitala z mezem....ale nagle przeskoczylam w tym snie do jakiejs duzej cukierni, pilismy sobie cos i czekalismy, bo mielismy umowione usg. Nagle patrze,a wtej cukierni siedzi youyou Twoj Filipek na krzeselku do karmienia, a zaraz podchodzi do nas Twoj Tz i sie wita i pyta co my tu robimy, i mowi, ze kupil Filipowi jajko niespodzianke. A to byla 3 w nocy Potem jak wychodzilismy, to Twoj Tz sie pytal gdzie idzeimy do lekarza (jakims dziwnym trafem znalezlismy sie tam gdzei mieszkacie), bo powiedzial nam, ze Ty chodzilas do tego i Cie nie pasowal... I na tym sie sen skonczyl, bo Szymek mnie obudzil...
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:03   #2947
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Ja tu wchodze na fejsssbuka a tu taka wiadomośc. Więc to mnie skłoniło, żeby Was odwiedzic i pogratulowac YouYou.
No więc gratuluję!!!!!
YouYou nie wiem czy pamiętasz, ale ja z Olą też kilkakrotnie byłam w szpitalu tzn. jak byłam w ciązy, a w konsekwencji urodziłam koniec 34 tygodnia. Leż dużo bo to jest naprawdę ważne. Wiem, że przy jedym dziecku to jest trudne. Sama myślałam, że jestem w ciąży i ciężko było mi nie brac na ręcę Oli.
Agape pewnie że pamiętam Jesteś naszą pierwszą rozpakowaną mamusią więc dobrze pamietam

tylko udzielaj się częściej i pisz co u Oleńki????


wiem że dziewczyny że to nie żarty, do tej pory jakoś lekko do tego podchodziłam ale jednak widzę że sytuacja zrobiła się poważna to leżeeeeee

nastepna wizyta u gina za 4tygodnie i zobaczymy czy leżenie pomoże i mam nadzieję choć te 10 tygodni wyleżeć

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość
Wiecie co mi sie dzis snilo, ze w ciazy jestem! Sama koncowka...sen zaczal sie od tego, ze w nocy dostalam skurczy i mielismy jechac do szpitala z mezem....ale nagle przeskoczylam w tym snie do jakiejs duzej cukierni, pilismy sobie cos i czekalismy, bo mielismy umowione usg. Nagle patrze,a wtej cukierni siedzi youyou Twoj Filipek na krzeselku do karmienia, a zaraz podchodzi do nas Twoj Tz i sie wita i pyta co my tu robimy, i mowi, ze kupil Filipowi jajko niespodzianke. A to byla 3 w nocy Potem jak wychodzilismy, to Twoj Tz sie pytal gdzie idzeimy do lekarza (jakims dziwnym trafem znalezlismy sie tam gdzei mieszkacie), bo powiedzial nam, ze Ty chodzilas do tego i Cie nie pasowal... I na tym sie sen skonczyl, bo Szymek mnie obudzil...


kochana powiem Ci tak, leć po test!!! bo Filip ma ostatnio fazę na jaja

gada cała czas Jaja, jaja, wszędzie widzi jaja , rysujemy mu jaja, w sklepie właśnie ostatnio tż mu kupił jajko z niespodzianką bo aż piszczał do niego (oczywiście nie zjadł czekolady tylko dostał sam środek do zabawy), pytamy co chce na śniadanie to mówi Jaja!
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 09:05   #2948
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Youyou rozumiem Cię- jeszcze jak dziecko masz to jak tu nie podchodzić lekko

Madziu co za sen
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:16   #2949
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Gosbaj - u nas do przedszkola siostr elzbietanek jeszcze 2 lata temu ludzie stali w kolejce 3 doby!!! A nie jedna noc
Naszczescie w zeszlym roku zmienili zasady, a my sie w sumie dostalismy przez to, ze kuzyn Adaska tam chodzil (a rodzina ma pierwszenstwo). W kazdym razie ludzie w kwietniu stali 3 doby pod przedszkolem!

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-04-15 o 11:46
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:42   #2950
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

youyou na razie po test nie mam co leciec Hehe, ale swoja droga co za zbieg okolicznosci, z tymi jajami To mowisz, ze to taki proroczy sen
A tak jeszcze z tymi jajami, no to przeciez wielkanoc sie zbliza Wiec Filip sie dopasowal
Szymek ma znowu faze na auta i tylko uslyszy, albo zobaczy i mowi auto, auto, czasami tez powie autko Slodko uklada buzke wtedy
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:46   #2951
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

youyou gratuluje córeczki ciekawa jestem jakie wybierzecie imię leż i odpoczywaj, dobrze, że ma Ci kto pomóc
kamyk dla Paulinki za chodzenie. No to teraz dopiero się zacznie śmiganie
gosbaj co za paranoja z tym żłobkiem u nas w mieście jest z tego co wiem chyba tylko jeden, ale ja mam zamiar Julkę dać do przedszkola we wrześniu za rok - 2012 to by miała 2 lata i 8 miesięcy

ja wczoraj do 00:30 pisałam pracę, a rano musiałam wstać na badania krwi, które zlecił mi na ostatniej wizycie (w listopadzie ) gin. Takie tam rutynowe, które należy zrobić jak przyjmuje się tabletki anty. Zapisałam się na 26 na wizytę i idę po następną serię, zawsze mi wypisuje 6 opakowań i przez pół roku mam spokój z wizytami Tak się źle czuję po tym pobraniu głowa mnie boli I jeszcze mam siniaka, 3 probówki mi pobrała krwi aż mi się tam słabo zrobiło
Julka teraz śpi a ja się przymierzam do pisania.. Mam 14 stron a po świętach dobrze by było oddać chociaż 30.. Bo całą to nie wiem czy dam radę ale będę się starać..
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64


Edytowane przez oliviaoO
Czas edycji: 2011-04-15 o 09:48
oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 10:04   #2952
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hello jeju jeju ale się napisałyście!

YOuklask i: dziewczynka zazdroszczę super!!! ale teraz koniecznie myśl o sobie i córci dobrze że już masz pomoc

Madzik ale sen

Kamyk dla Paulinki

Gosbaj paranoja jakaś tylko do tv zgłosić!

Karola zdrówka
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 10:12   #2953
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

ja tylko na moment bo na zakupy jade wiec na szybko weszlam a tu prosze
youyou gratulacje corci teraz lez i odpoczywaj
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:35   #2954
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Agape pewnie że pamiętam Jesteś naszą pierwszą rozpakowaną mamusią więc dobrze pamietam

tylko udzielaj się częściej i pisz co u Oleńki????


wiem że dziewczyny że to nie żarty, do tej pory jakoś lekko do tego podchodziłam ale jednak widzę że sytuacja zrobiła się poważna to leżeeeeee

nastepna wizyta u gina za 4tygodnie i zobaczymy czy leżenie pomoże i mam nadzieję choć te 10 tygodni wyleżeć
Cieszy mnie to, że ktoś o mnie pamieta.
Kochana powiem Ci tak: rozumniem Cię, że chcesz przeleżec te najbliższe 10 tygodni, ale ja ze swojej perspektywy powiem Ci, żebyś cieszyła się z każdego tygodnia. Każdy dzień, tydzień jest teraz ważny. A jeszcze jedno. Ja w 29 tygodniu dostałam Celeston na szybszy rozwój płuc Oli. Może zapytaj o to - tak profilaktycznie (chociaż życzę Ci, żeby nie był potrzebny). Ola jak sie urodziła nie musiała leżec w inkubatorze mniędzy innymi właśnie przez ten steryd, a obecnie konsekwencje tego sa takie, że jak Ola się wydrze to słychac ją i to bardzo poza tym żadne. Trzemam za Was kciuki.
******
U Oli wszystko dobrze. Byliśmy tydzień temu u neurologa to rozwój psychoruchowy jak u dziecka urodzonego w terminie. Czyli nadrobiła. Mamy teraz przyjśc z nią za rok jak już bedzie mówic.
Poza tym dziecko nie do okiełznania...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 12:08   #2955
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

you, kochana GRATULUJĘ
Ja też musiałam leżec jakis czas przed porodem, bo moja szyjka była słabiutka. Doprawiłam sie remontem No i poród w 36 t.
Będzie dobrze, trzymam kciuki

karola, znowu choróbsko Buziaczki dla Adasia

U nas przygotowania do roczku trwają Dobrze, że mąż ma tydzień wolnego.
Luiza coraz częściej się puszcza Zrobi pare kroczków, ale najlepiej się czuje na czterech.

Tylko z mówieniem u niej słabiutko
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:25   #2956
malinka118
Rozeznanie
 
Avatar malinka118
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 955
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Wpadłam na chwile a tu takie wieśći.

You
gratuluje córeczki. Ja z Mi miałam takie objawy w 25tc, dostałam te leki co Ty, leżałam do początku 37tc i mi urodziła się 2 dni przed terminem. U Ciebie też będzie wszystko dobrze i ani się obejrzysz,a będziesz z 2 biegać. :

Madziulka
chętnie byśmy się z Wami znowu spotkali Może jak będziecie wracać w maju?
__________________
Milenka 23 stycznia 2010
Olafek 12 sierpnia 2006
- 7,7 kg
malinka118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:36   #2957
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dzien dobry!

Gosbaj i jak ze zlobkiem, bo zem ciekawat akich jaj jeszcze nie bylo...Na którym miejscu jestescie?

Bydgoszczanka dla Luizki za puszczanie

Agapee milo ze zajrzałas
dla Olenki

Jestem dzis nie w sosie, wiec zmykam...

Dzis nocka na 7 godz i jutro 12 godz...

Ale Wam milego dnia!
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:49   #2958
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

byłysmy w przychodni,Ada waży 9kg.w 1m-c i 5dni przybrała 600g
__________________
ADRIANKA 15.01.2010
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 13:53   #2959
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
byłysmy w przychodni,Ada waży 9kg.w 1m-c i 5dni przybrała 600g
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 14:19   #2960
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Filka supeer!!!!!!!! klaski:
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:30   #2961
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Filka dla Ady

You brawa Gratuluję córeczki
Odpoczywaj wiem ze z maluszkiem to trudne ale masz już drugiego w brzuszku a ona jest tak samo ważna trzymaj się

Jutro imieninki Julki więc zjedzie się rodzinka miałam pracowity dzionek...ciasta pieczenie, sprzątanie, jeszcze mi łazienka została a raczej mężowi


Całuski
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 15:45   #2962
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

youyou gratulacje a o leżeniu to Ci isac nie będę mądra babka z Ciebie wiesz co robić
a i widzę, że już prace rozdysponowane

a jak masz już tak duzo czasu to może napiszesz czy macie już jakieś przygotowania na nowego członka rodziny? Zakupy jakieś albo plany np. na temat jak spać gdzie łóżeczko itp. teraz jak lezysz masz duzo czasu na zakupy na all. a teraz tyle fajnych rzeczy dla dzieci ja ostatnio zakochałam się w kołyskach takich drewnianych stylizowanych

Pysiu za przepis na biszkopcik
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 15:46   #2963
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Agapee super, że wszystko w porządku! Zaglądaj częściej
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:01   #2964
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
hej mamuśki


dopiero jestem po wizycie...

generalnie z moją szyjką jest słabo jest "bardzo miękka, rozpulchniona, z rozwarciem na opuszek a macica ma tendencje do skurczy" (nawet w czasie badania miałam)
do tego maluszek niziutko i naciska szyjkę

lekarz mi nawet pokazywał w czasie badania jak szyjka miała 27mm a potem zaczął się lekki skurcz i już skróciła się o kilka mm...jest taka słabiutka

powiedział żebym rozwarciem się nie przejmowała bo niedawno rodziłam, wiec szyjka nie zdążyła wrócić do formy..

Ale mam NAKAZ BEZWZGLĘDNEGO LEŻENIA!!!!

Do tego zaczynamy brac Fenoterol 8x0,5tabl, Isoptin itd bo No-spa już nie pomaga


Ale teraz inny news:

Nasz Tymek okazał się córeczką!!!

Gin nie miał wątpliwości, pokazał mi wargi mniejsze i większe, jak byk je widziałam i sisiora tam nie było
Nawet mi zdjęcie druknął.

hehehehe

także takie newsy: zmiany w domu już wprowadzone, cała rodzina ma nam pomóc abyśmy doleżeli do 36tc
Gratuluję córeczki i teraz leż cieżko pewnie trochę będzie ale dobrze że masz pomoc

Strippi a Ty gdzie? Nie miałaś robić dzisiaj testa??

Jaki ja miałam dzisiaj straszny sen! Okropny! Obudziłam się to od razu łzy mi leciały... Dokładnie nie pamietam co tam było ale wiem, że zgubiliśmy Natalkę a potem odnalazła się w kostnicy... Jezu jak mi serce kołatało i w ogóle płakałam... Ale na szczęście Natalka spała słodko obok mnie ... Okropny sen.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:02   #2965
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

olivia, miczka, elcia, bydgoszczanka, malinka, bardotka, patka

dziękuję Wam za gratki, słowa pocieszenia i w ogóle za wszystko, gdyby nie Wy to bym zwariowała:roza :


bardotka dla malutkiej (kurcze jak to dziwnie brzmi...) nie kupiłam jeszcze dosłownie NIC
Jakoś cały czas to odkładałam i nie było za bardzo czasu ale teraz chyba ruszę w tany

Wiadomo większość rzeczy mamy po Filipie, no ale z takich poważniejszych rzeczy musimy kupić
- łóżeczko - dla niego lub dla niej?? Filip jest chyba za mały na przesiadkę do doroślejszego
- gondolkę - sprzedaliśmy Filipowe Mutsy i zostały nam spacerówki tylko, więc dla córeczki musimy kupić wóz ale wiem ze musi być duża bo tym razem dziecko wakacyjne to całą zimę musimy się zmieścić. Jeszcze się nie rozglądałam


W ogóle chyba teraz jestem mądrzejsza i wiem na co zwracać uwagę, co jest ważne itd..

Z Filipem był szał-ciał i kupiłam dużo gadżetów które okazały się zbędne
albo zdecydowanie za drogie/przereklamowane

Edytowane przez youyou
Czas edycji: 2011-04-15 o 16:05
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:23   #2966
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość

Pysiu za przepis na biszkopcik
bardotka dziekuje
U mnie jutro będzie goscił na stole
W wersji:
torcik Julki imieniny.jpg

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Strippi a Ty gdzie? Nie miałaś robić dzisiaj testa??
Strippi no włąsnie też czytałam ....
Daj znać
Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
W ogóle chyba teraz jestem mądrzejsza i wiem na co zwracać uwagę, co jest ważne itd..

Z Filipem był szał-ciał i kupiłam dużo gadżetów które okazały się zbędne
albo zdecydowanie za drogie/przereklamowane
Zdecydowanie tak jest.
Ale jak będzie córeczka to i tak bedziesz kupować rzeczy inne sukieneczki itp.
Na razie odpoczywaj...
A wózek faktycznie...jeszcze gondola będzie potrzeba co do łóżeczka to Kubuś poszedl na łózko dla doroslaka jak miał ponad dwa latka... teraz chyba za wcześnie ...nawet z tą blokadą z boku...tak mi sie wydaje ;/
Na kiedy masz termin bo ja nie doczytałam wcześniej
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2011-04-15 o 16:25
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:44   #2967
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

You pewnie że dużo rzeczy po Filipku ale dla dziewczynki to co innego heheh takie słodkie rzeczy są że się nie oprzesz opaski sukienusie jeszcze raz gratki za córcie

Patka
tragiczny sen ale wszystko ok

Bardotka co u was?

Blonde
czemu nie masz humorku?

Pysia tymi twoimi wypiekami wymiatasz powinnaś otworzyć cukiernie
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:00   #2968
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

pysiu termin mam między 14-22 lipca, właściwie nie miałam @ po porodzie i ciężko było ustalić
Z pierwszego usg wyszło 22 lipca,
w 12tc ok 19 lipca
a 16tc 14 lipca

więc jakoś tak


Aaa i też regularnie podczytuje Twój blog i przypomniałaś mi przepis na tosty francuskie , mniam
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:54   #2969
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez malinka118 Pokaż wiadomość
Madziulka chętnie byśmy się z Wami znowu spotkali Może jak będziecie wracać w maju?
Tylko, ze w maju bedziemy wracac w poniedzialek, bo w niedziele mam komunie chrzesniaka.

Cytat:
Napisane przez filka2 Pokaż wiadomość
byłysmy w przychodni,Ada waży 9kg.w 1m-c i 5dni przybrała 600g



Szymek zasnál momentalnie, ale spal dzis tylko 40 minut i to przed poludniem. Szykujemy z mezusiem kolacyjke, fondue serowe+winko, potem kapiel a potem....
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 19:54   #2970
fleurdelacour
Rozeznanie
 
Avatar fleurdelacour
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 617
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

kocurazab - chyba jednak dobrze zrozumialam. jestem troche wrazliwa na tym punkcie, dlatego pewnie mozesz odniesc wrazenie, ze sie czepiam. wiec wg mnie latwo Ci oceniac, bo masz z kim dziecko zostawic (tz lub mama), a ja nie. dlatego nie tylko chodzenie z mala na zakupy jest koniecznoscia, ale tez do lekarza, na niespodziewane zebrania w pracy, do urzedow, a nawet fryzjera. wiele mam tak ma i nie narzeka. ja tez nie narzekam, ze sama musze sie prawie non stop dzieckiem zajmowac. radze sobie. ale wkurzaja mnie czasem komentarze, ze np powinnam dziecko w domu zostawic.
potrzebna jest szersza perspektywa, zeby jakies zachowania oceniac.
fleurdelacour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:50.