Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-19, 12:45   #3061
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dzięki Kamyku
Ale gdzie tu klocki? Tu są same figurki zwierzątek, ja taki zestaw ostatnio kupiłam z gazeta dziecko za 7,99.
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:15   #3062
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Wstawiam fotki z roczku i mojej modelki przed dzisiejszym spacerem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0699.jpg (55,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0710.jpg (70,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0719.jpg (45,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0721.jpg (54,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0745.jpg (49,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT0746.jpg (49,9 KB, 22 załadowań)
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:32   #3063
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bydgosia przekochana jest elegantka

Bardotka co u was? jak wózio sie sprawuje??

u nas nie ma zajączka jak się idzie do kogoś to coś się bierze a przeważnie dla chrześniaków coś kupujemy
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 13:58   #3064
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

co do lego duplo, ja nie mam duplo ale mam 3 mega zestawy Jinxin, klocki pasujące do duplo, niemal IDENTYCZNE a o conajmniej połowe tańsze, równie solidne tylko za firmę sie nie płaci ofc skłądu nie znam jakby kto pytał . Są jeszce jedne klocki kompatybilne z Duplo i tez mają super zestawy ale teraz nie pamiętam nazwy...

http://allegro.pl/klocki-jixin-kolej...568704188.html

Tomek się bawi bez problemu, powyciagałam tylko takie elementy jak maszty, przybory strazaków bo sa za małe.

ed sprawdziłam te drugie to JDLT

http://allegro.pl/mega-zestaw-133-sz...535805529.html

ps. widze, ze pojawiły sie nowe zestawy
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2011-04-19 o 14:03
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:08   #3065
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bydgoszczanka super torcik, a królewna śliczna

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
Dzięki Kamyku
Ale gdzie tu klocki? Tu są same figurki zwierzątek, ja taki zestaw ostatnio kupiłam z gazeta dziecko za 7,99.
A bo chciałam najpierw taki zestaw podstawowy z klockami samymi, ale jak ten zobaczyłam, to stwierdziłam, że narazie będzie lepszy... A klocki się dokupi jeszcze...

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Kancia te drugie fajne... Wrzucę sobie obserwowane... Te pierwsze jakoś nie nie przekonują...
Ale generalnie to chyba sentyment mam do Lego, tak samo jak do Barbie... To zabawki mojego dzieciństwa... Jeszcze z Pewexu lub od babci, która kupowała je za granicą...
Duplo nie miałam, bo wtedy jeszcze u nas nie było, ale Lego mięliśmy z bratem i ja je uwielbiałam... Są na strychu u moich rodzicó i już sobie je zaklepałam, powiedziałam bratu, że kto pierwszy ten lepszy
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 14:32   #3066
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej
bydgosiu no slicznie Luizka wygladala a tort widac ze pycha

Szymek lubi sie bawic zwyklymi klockami takimi 1+ sa ogromne ale lubi jak ja je ukladam a on rozwala
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 15:02   #3067
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez lila12 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mój Bartuś ma czerwone krostki na plecach - zauważyłam wieczorem - ale gorączki nie ma więc czy to ospa? Maskara! A może po prostu potówki? Zmartwiłam się.
Poza tym bolał go w nocy brzuszek, płakał, dałam herbatkę z kopru i Espumisan - zasnął spokojnie ale z godzinę walczyliśmy.....
Mogą być potówki, jeśli miał jakąś okazję do przegrzania się... Albo faktycznie to może być po czymś alergicznie skoro bolał go brzuszek.


Dziewczyny kupiłam dzisiaj takie coś:

http://www.e-krasnoludek.pl/canpol-b...ustnikiem.html

bo jakoś bieda w Auchanie była i wybrałam to i kurcze teraz jak patrzę na to zdjęcie to jest taka właśnie przykrywka - no wiecie takie wieczko od góry co by zamknąć a ja nie miałam czegoś takiego... Własnie w domu się dziwiłam że nie ma i kurcze co mam teraz zrobić? Opakowanie już oczywiście wyrzucone, niby paragon mam ale co mi to da. Myślicie żeby napisać do producenta? Może by dosłali??
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 15:41   #3068
karola_sz
Rozeznanie
 
Avatar karola_sz
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 741
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Ej tam, słabo te kciuki trzymałyście - Adaś ma anginę Jak zwykle poczęstował się od Mai.
Co prawda nie przechodzi jej jakoś ciężko, nie gorączkuje, apetyt mu dokazuje, ale antybiol jest, bo ma wielkiego czopa ropnego na jednym migdale.

P.S. Gdzie mogę bezpiecznie popełnić harakiri?

Wzięłam opiekę, bo moja mama też chora.

Bydgosia śliczne zdjęcia, nie mogę się już doczekać spotkania w realu.
__________________
MAJA 23.09.2005
ADAŚ 19.01.2010




karola_sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 15:49   #3069
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Karola wspólczuje
Buziaki dla Was i zdrowka dla Adasia

Patka nie mam pojecia

Bydgosia cudne zdjecia. Luizka z laleczka
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:25   #3070
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bydgosia śliczny torcik i pewnie smakowity , a jeszcze bardziej Wasza królewna i te niebieskie oczy

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
c

http://allegro.pl/mega-zestaw-133-sz...535805529.html

ps. widze, ze pojawiły sie nowe zestawy
Kancia fajnie te klocki, wprawdzie my mamy duzo duplo, ale dobrze wiedzieć

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kupiłam dzisiaj takie coś:

http://www.e-krasnoludek.pl/canpol-b...ustnikiem.html

Myślicie żeby napisać do producenta? Może by dosłali??
Nie sądze by komuś sięchciało ;/
Ale zawsze możesz sprobować

Cytat:
Napisane przez karola_sz Pokaż wiadomość
Ej tam, słabo te kciuki trzymałyście - Adaś ma anginę Jak zwykle poczęstował się od Mai.
Co prawda nie przechodzi jej jakoś ciężko, nie gorączkuje, apetyt mu dokazuje, ale antybiol jest, bo ma wielkiego czopa ropnego na jednym migdale.

P.S. Gdzie mogę bezpiecznie popełnić harakiri?

Wzięłam opiekę, bo moja mama też chora.
Zdrowiejcie

I bez harakiri będzie Cię brakowało, nosek do góry

U mnie Julka też ma katar Kuba pokasłuje, ale na razie chodzi do przedszkola.

PS. Julce wychodzi dolna 2ka bedzie 7 zębolek
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 17:48   #3071
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Filka zdrowka My po osiedlu tez poruszamy sie bez wozka.Lu pieknie chodzi/biega wiec nie potrzebny nam
Lila skonsultuj z lekarzem
Youyou te placki to alergia
U nas sie kupuje ale tylko drobiazgi.Bylam juz z Lu w Smyku,bo chcialam jej kupic taki smieszny mloteczek z FP,ale jej nie zaciekawil.Wybrala sobie wiaderko z gadzetami
Bydgosia
Kancia thx za linki
Karola zdrowka
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 18:26   #3072
oliviaoO
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 788
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

witam

u nas na wielkanoc też się nic nie daje, tzn. my tak jak w tamtym roku idziemy na obiad do chrzestnej TŻ, ona ma dwie córki to kupimy im jakieś słodkości jak rok temu i tyle.
bydgoszczanka super modeleczka
karola, pysia zdrówka dla dzieciaków

ja też muszę się za jakimiś klockami rozejrzeć, bo Julka lubi albo jakąś nową zabawką.. tylko nie wiem jeszcze jaką.. taka, która by przykuła jej uwagę.. rozglądałam się po sklepach ale póki co nic fajnego nie znalazłam.

byłam dzisiaj w 7 szkołach zostawić cv i list motywacyjny. Jutro też sobie pojeżdżę.. Może jeszcze tak z 10 mi zostało.. W sumie to do prawie wszystkich w mieście złożę.. A co tam Z samej siebie mi się teraz śmiać chce bo najpierw się zapierałam, że tylko szkoły średnie.. Po jakimś czasie stwierdziłam, że ok gimnazjum też może być byle nie podstawówka.. A na dziś dzień to i podstawówka może być. Doszłam do wniosku, że w sumie bez różnicy byle by pracę dostać..

mam pytanie jak Waszym dzieciaczkom wychodziły 4ki? Bo Julka ma już 8 zębów (wszystkie jedynki i dwójki) i chuba jej idzie 4 górna tylko dziwne bo nie zauważyłam jej od dołu tylko z boku dziąsła ma takie białe
__________________
Razem
Zaręczeni
Ślub

Julia

walka z kg:
81- 78 - 76 - 74 - 72- 70 - 68 - 66 - 64

oliviaoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 19:16   #3073
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Dziękuję za miłe komentarze

karola, ojjj, biedny Adaś. Zdróweczka życzę i całusek od Lusi
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:07   #3074
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

karola kurcze, biedny Adas Caly czas cos sie przyplatuje

bydgoszczanka piekna krolewna i jaki torcik smakowity

olivia moze z boku bardziej napiera zabek....
Szymciowi wychodzi czwarta 4 i cos wyjsc nie moze. Dwie gorne i jedna dolna wyszly szybciutko, a teraz z ta jedna sie meczy. Taki jest marudny od dwoch dni, ze....
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:14   #3075
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Karola szkoda Adaśka :-(

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Mój dzieć chce mnie wykończyć...
No tracę cierpliwość...
Ile razy mam jej powtarzać, że nie wolno włączać i wyłączać kina domowego, nie wolno paluchami dotykać ekranu w TV, nie wolno włączać i wyłączać lampy... No ile?
Poza tym dlaczego w jeden dzień pije z niekapka, a na drugi dzień urządza histerię? Na dodatek udawaną histerię... Dzisiaj stałam przed nią 10 minut, a ona siedziała na krzesełku... Trzymałam przed oczami jej kubek, a ta się darła... Ale przerwy robiła, łzy jak grochy, ale co chwilę łypała, czy się poddałam i dam jej spokój lub lepiej, przyniosę flaszkę...
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2011-04-19 o 21:19
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:29   #3076
ula 87
Zadomowienie
 
Avatar ula 87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 916
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej dziewczyny .
nie było mnie od piątku bo miałam awarie neta .
w sumie to i tak miałambym mało czasu na wizaz , ponieważ sprzątałam podwórko po remoncie i jeszcze porządku przedświąteczne mnie pochłoneły .


nie jestem w stanie was nadrobić , ale muszę pogratulować YOU córeczki całuski kochana


prawie cały dzień spędzam z Zuzią na podwórku , śliczna pogoda jest i korzystamy z uroków wiosny , wieczorami zaś muszę ogarnąć dom
__________________
" Tylko niekiedy szczęście bywa darem , najczęściej trzeba o nie walczyć "
P.Coelho



Zuzia 27.01.2010
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73q3br6dgn.png

Zębole
http://s2.pierwszezabki.pl/036/036140970.png?5725
ula 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 21:44   #3077
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

bydgosia no śliczności masz w domu

karola duuuużo zdrówka dla Was

ula dzięki żabko

Obejrzałam "Usta, Usta" i mogę chyba zaraz iśc w kimono.
Jutro zaczynamy 28tc
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:26   #3078
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Wczoraj byłam z Miłoszem prywatnie u pediatry + zajmuje się chorobami płuc zw z alergią. Obejrzała Miłoszka, przepisała nam jakiś lek-(jeszcze nie wykupiłam) na stałe do podawania (od alergii), no i przepisała nam pulmicort-do stosowania w razie potrzeby. Recepty jeszcze nie wykupiłam i zastanawiam się czy wykupić, bo nie chcę paść dziecka - zwłaszcza, że on ma różne te wysypki. Na jedne krosty ta lekarka powiedziała, że dziecko ma takie jak bym go ścisnęła za rękę i zrobiły mu się wybroczyny. No żesz....ja szukam pomocy, a oni mi cios poniżej pasa, jakbym dziecko biła Kur...cy można dostać. I wiem tyle co wiedziałam-NIC!

Kancia, o matko, biedy maluszek. Ale musiało go boleć, jak się przewrócił na ten samochód. Dzięki Bogu, że nie wbiło mu się to w buzię...

Youyou, Miłoszek nadal pije wieczorem mleko. Dzisiaj wyjątkowo wypił mleko z 2 niekapków+zjadł 3 kanapki
Taki był biedak głodny. To chyba po dzisiejszym dniu, bo byłam z nim dość długo na świeżym powietrzu. Wybiegał się, potem jeszcze byliśmy na długim spacerze. Także był dzisiaj na dworze tyle czasu, co czasami 3 dni mu trzeba by mieć taki czas
To dobrze, że leżysz. Tak masz trzymać No i super, że mężuś poczuwa się do obowiązków za Was oboje

Karola, doczekasz się od synka słowa mama, doczekasz. Ja ostatnio Wam pisałam, że mój synek ni w ząb nie mówi mama, a tu od paru dni znowu mu się przypomniało, jak się mówi do mamusi i mówi mama
Wogóle ostatnio bujnął się z mówieniem. Bieganie/chodzenie ma już opanowane-nawet na podwórku już mi się nie przewraca, mimo nierówności, i teraz znowu skupił się na mowie. I coraz więcej zaczyna mówić z czego bardzo się cieszę, bo wiem o co mu chodzi. Dzisiaj miałam taką sytuację, ze synek się najadł, ja coś robiłam, więc zaczął zrzucać nie zjedzony chleb na podłogę. I patrzy na mnie i mówi-pada. Ja nic. Ten znowu-pada. Ja nic, mówię zobaczę jego reakcję. A on co -idzisz pada. I tak powtórzył 2 razy. No to wtedy mama zobaczyła. Ale zdziwiona byłam niezmiernie.

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Karola, ja nauczyłam pić Miłoszka ze słomki w następujący sposób
kupiłam małe mleko w kartoniku(kartonik ze słomką, jak w soczkach), włorzyłam słomkę w odpowiednią dziurkę w kartoniku i jak synek wziął do buzi słomkę ścisnęłam kartonik i poleciało mu mleko, a jak już trochę poleciało, to ten od razu zaczął ciągnąć i już umiał Teraz już umie pić ze słomki ze szklanki. Jak tylko ma pić ze słomki, wie że trzeba ciągnąć. Może spróbuj w ten sposób nauczyć Adasia?
O masz-znowu chorubsko u Adasia
Zdrówka dla niego

Kancia, Miłoszek też bardzo dużo pije w dzień. Porównywalnie z Twoim Tomkiem.

Bydgosia, za zęba
Fajne fotki

Youyou, ja słyszałam tylko o kupowaniu od zajączka słodyczy. Nic wypasionego też mieszkam w centralnej PL.

Olivia, Miłoszkowi wyszły prawie w jednym czasie wszystkie 1 i 2 łącznie. A teraz wyszły mu wszystkie 4 też praktycznie razem. Niestety z 4 nie było już tak lajtowo, jak z poprzednimi Mamy już 12 zębów.

Kamyk, a może Paulina nie płacze dlatego, że dajesz jej w niekapku-tylko dlatego, że dajesz jej z ręki, a nie postawisz na tacy przed nią i ona sama weźmie Bo mój synek taki ma charakterek. Na początku nie mogłam załapać, czego on się drze, zamiast brać kubeć i pić mleko. Więc z nerwów co zrbiłam-postawiłam na tacy przed nim i stwierdziłam, że muszę ochłonąć. A on co-wziął dumnie sam niekapek i wszystko wypił, ba domagał się jeszcze. No i odkąd wiem o co chodzi, to nie daję już mu niekapka z TT, czy tego lovi z ręki, tylko stawiam przed nim, a on dumnie bierze sam i pije.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:45 ----------

Już byłam wylogowana, ale jeszcze wróciłam Wam coś napisać
Moja mam nauczyła dzisiaj Miłosza dawać rączki do całowania. Mówisz do niego daj rączkę do pocałowania, a ten nadstawia jak biskup pierścień. Potem mówisz-daj drugą-tak samo podstawia
Śmiałam się, że mi chce biskupa z dzieciaka zrobić.

A mój mąż tak namiętnie mówił mu części ciała(tzn stopa, pięta, paluszki, piszczel, łydka, łokcie itd), że w chwili obecnej mój synek na nodze ma problem z określeniem piszczela i łydki, a tak to wie gdzie co jest i pokazuje, jak poproszę Jeśli chodzi o ręce-to pokaże dłoń, paluszki, paznokieć(te paznokcie to zapamiętał przez to, że ja maluję i mu zapadły w pamięć). Ja to myślałam, że padnę, jak zobaczyłam przy wycieraniu po kąpieli, jak mój synek na prośbę tatusia pokazuje swoje członki. Ale oczywiście jestem bardzo dumna z mojego pierworodnego i męża również bo ja bym nie wpadłą na pomysł, aby mu tak wszystko rozdzielać na części. Aczkolwiek w książce Język Dwulatka jest napisane, że jak bawimy się często w zgadywanie wyrazów z dzieckiem, to uaktywnia się u niego te moje nieszczęsne pyt-Co to? No, ale na dwoje babka wróżyła-ja padam od tych pyt, a mój synek mądrzeje

No to tyle chciałam dopisać
Dobranoc
mamuśki
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:14   #3079
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Kocurazab u nas podobnie jest z tymi częściami ciała Śmiesznie to wszystko Filip pokazuje, np jak pytamy gdzie ma język, to go pokazuje , zęby, włosy, uszy, nos, czoło, szyja, brzuszek, rączki, paluszki, nóżki, stopy, siusiak i dupka (to tak śmiesznie się klepie po tyłku )
youyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 08:24   #3080
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Bydgosia Roczniak wygląda cudownie nasze modnisie mają taką samą kurteczkę

KamykWczoraj Patka dostała na zajączka ten drugi zestaw, który pokazywałaś nie wiem ile on kosztował pewnie z 30-40 zł a ja z tej gazety miałam 4 klocki i pieska, więcej niż w tym kupnym Jak to kupiłam to sie smiałam z tego zestawu a teraz widze ze to wcale nie takie "nic"
Chciałam jej od nas zamówić zoo ale na all. jest po 300 zł


My wczoraj od 10 do 12 a pozniej od 14-18 bylysmy na dworze. Patka rano w piżamie stoi pod drzwiami i pokazuje ze chce isc na dwor
__________________
...

Edytowane przez bardotka_a
Czas edycji: 2011-04-20 o 08:25
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 09:42   #3081
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

hej

ja w✂✂✂✂iona od rana teściowa jest nie reformowalna znów będą się kisić w domu! a pogoda taka piękna:pa la: aż mi się coś robi Patryk wyjdzie z tz dopiero o 15

ogólnie jakoś wszystko do
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:45   #3082
kasiorekzeta
Rozeznanie
 
Avatar kasiorekzeta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Witam Mamusie

Bydgosia sliczny roczniaczek, a torcik napewno pycha ślicznie stół udekorowany

Karola zdrówka dla Mai i Adasia

Kamyk u nas też na każde nie wolno nie reaguje, jedynie jak pokazywałam jej zawsze nie wolno i groziłam palcem, to teraz Maja jak mówie niewolno wystawia pale i cieszy się TV na szczęście mamy na ścianie, ale kino domowe już dawno schowaliśmy bo właziła na głośniki i naciskała, jak jej to przejdzie to znowu wyjmiemy. Co do picia to tak jak Kocurek pisała ja daje Mai do ręki, lub kłade na blacie krzesełka. A tak to kładę na ławie i pije kiedy chce

Kancia biedny Tomcio z tym upadkiem

Miczka oj dziwna teściowa w taką pogodę to aż grzech z dzieckiem nie wyjśc.


Ja rano zrobiłam Mai pulpety, teraz gotuje ziemniaki na śląkie, ona śpi. Byłyśmy już na spacerze. A później siedziała w piaskownicy na balkonie. Gdy wstanie zje, pójdziemy na spacer potem na balkonie znowu w piasku a po drugim obiadku z Tatą pójdą do piaskownicy na patio , a ja mam wtedy chwilę na ogarnięcie mieszkania. Tak się cieszę bo mój Tżet od piatku ma wolne do 4 maja. Pójdziemy wspólnie na Drogę Krzyżową, i ogólnie pospaceruje w piątek z Mają a ja sobie posprzątam na święta. Okna dziś wieczorem umyjemy. We wtorek mamy fryzjerqa dla psa, a nie był strzyżony z pół roku (tylko my podcinalismy) więc jest taką zarośniętą kulką. We wtorek spakuje Nas i w środę jedziemy na działkę do 3 maja. W Niedzielę mamy śniadanie u moich rodziców i obiad u teściów, w pn obiad u moich rodziców. Cieszę się na Święta jak widzę, że za oknem tak pięknie Mai idzie pierwsze dwójka już się przebija. Więc w dwa miesiące wyszło jej 5 zębów

Lece kończyć obiad, poskładać pranie i zrobić nowe póki mój dzieciaczek śpi
__________________
Razem od 10.11.2001
Zaręczeni 18.07.2006
Ślub 04.08.2007
Majka 23.02.2010

http://s2.pierwszezabki.pl/036/0364849d2.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-50552.png

Edytowane przez kasiorekzeta
Czas edycji: 2011-04-20 o 10:46
kasiorekzeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:49   #3083
Madziulka83
Zadomowienie
 
Avatar Madziulka83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Austria-Wiedeń
Wiadomości: 1 125
GG do Madziulka83
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Mój dzieć chce mnie wykończyć...
No tracę cierpliwość...
Ile razy mam jej powtarzać, że nie wolno włączać i wyłączać kina domowego, nie wolno paluchami dotykać ekranu w TV, nie wolno włączać i wyłączać lampy... No ile?
Ja to juz stwierdzilam, ze sie nagram bo juz gardlo mi wysiada...


Jutro juz jedziemy, bedzie mega pakowanie, ale to jutro...
A jak kobitki spotkanie krakowskie, hmmm???
__________________
Szymuś 10.01.2010
Madziulka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:49   #3084
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
Kocurazab u nas podobnie jest z tymi częściami ciała Śmiesznie to wszystko Filip pokazuje, np jak pytamy gdzie ma język, to go pokazuje , zęby, włosy, uszy, nos, czoło, szyja, brzuszek, rączki, paluszki, nóżki, stopy, siusiak i dupka (to tak śmiesznie się klepie po tyłku )
to juz widze, ze ja mojemu dziecku w ogole czasu nie poswiecam...
Opiekunka tez jej raczej niczego nie uczy...
Jedyne co potrafi to oko lali pokazac i wytrzec swoj nosek (bierze chusteczke i wyciera). Ale chyba nie ma pojecia co to noga, reka, itp... Nie mowiac o czole

karola - zdrowka dla Was!
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:54   #3085
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej

My już po wizycie w mieście- kupiłam w CCC małemu adidaski za 39,99 mięciutkie i wygodne - zadowolona jestem.

W Lidlu fajne rzeczy są- szorty dla chłopców 2 pary z aniecałe 25, dla dziewczynek, leginsy. Koleżanka ma mi popatrzeć czy są jeszcze i kupić jakby co. Bo szorty super cieniutkie na lato.

Piotrek chodzi na polko z 2 razy dziennie jak tak ciepło. mam tyle roboty też, ale wole go wziąść na pole, a z porządkami albo zdąrze albo nie- ale polka mu nie odmówie
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:10   #3086
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

celka Tomek umie tylko nos i oko a pytam go o rózne rzeczy milion razy dziennie takze nie przejmuj sie
są dzieci, które szybciej przyswajają taką wiedzę, mój smrodek woli zdobywac, piętrowe łozko, gryźć kapsle na podwórku, skosztowac piasek z piaskownicy, gadanie jest nudne

wczoraj i dzis bylismy na spacerze bez wozu i moje dziecie jest wstanie prejsc samo z domu na działkę i spowrotem, około 900m
zajmuje nam to ponad godzinę i to grubo bo on idzie 2 kroki w przód i 4 w tył a ja się oplalam w tym czasie

dziś byłam w krótkim rekawku bo u nas pełne słonce i strasznie ciepło, Tomek w dresach i bluzce a i tak mu było ciepło a mijało nas dziecko około 1,8 miesiecy (z bloku obok) w kurtce ocieplanej, czapce z polaru a w wózku, który prowadziła babcia był spiworek z wełną az mi dziecka było szkoda
ja nie wiem dla mnie to nie jest normalne...
__________________

Edytowane przez Kancia
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:14
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:35   #3087
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Witam

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
dziś byłam w krótkim rekawku bo u nas pełne słonce i strasznie ciepło, Tomek w dresach i bluzce a i tak mu było ciepło a mijało nas dziecko około 1,8 miesiecy (z bloku obok) w kurtce ocieplanej, czapce z polaru a w wózku, który prowadziła babcia był spiworek z wełną az mi dziecka było szkoda
ja nie wiem dla mnie to nie jest normalne...
Ja też od rana bylam z Julką na dworzy do 12.
Teraz śpi a ja sieopalam na tarasie pogoda BOSKA

Julka też bluzeczka cieniutka czapeczka bo bejsbolówkę zrzuca
I cieniutka kurteczka....ale też na spacerku widziałyśmy dziecię przykryte kocykiem i w ocieplanej kurtce
A mamusia rozletniona była gdzie tu rozum

Aaaa za chodzika 900m to sporooooo.... Julka obchodzi cały blok i też zajmuje to dłuuuuuugo i wszystko takie ciekawe nawet patyczki i pety :bleeeeee
________________
Jutro robię już mazurka śliwkowego (bo ponoć lepiej smakuje jak kilka dni najlepiej smakuje ponoć 4go dnia )
__________________

*** -12,5kg***

Edytowane przez pysiamn
Czas edycji: 2011-04-20 o 12:38
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:50   #3088
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Hej mamuśki...
Chwile grozy dzisiaj przeżyłam...
Wykipiało mi z garnka i zgasiło płomyk na kuchence, pierwszy raz w życiu... Jak weszłam do kuchni, to jeszcze za bardzi czuć nie było, wywietrzyłam, ale teraz jeszcze bardziej się agzu boję...

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość
Kamyk, a może Paulina nie płacze dlatego, że dajesz jej w niekapku-tylko dlatego, że dajesz jej z ręki, a nie postawisz na tacy przed nią i ona sama weźmie Bo mój synek taki ma charakterek. Na początku nie mogłam załapać, czego on się drze, zamiast brać kubeć i pić mleko. Więc z nerwów co zrbiłam-postawiłam na tacy przed nim i stwierdziłam, że muszę ochłonąć. A on co-wziął dumnie sam niekapek i wszystko wypił, ba domagał się jeszcze. No i odkąd wiem o co chodzi, to nie daję już mu niekapka z TT, czy tego lovi z ręki, tylko stawiam przed nim, a on dumnie bierze sam i pije.
Hmmm... Na to nie wpadłam... Muszę wypróbować...

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość
KamykWczoraj Patka dostała na zajączka ten drugi zestaw, który pokazywałaś nie wiem ile on kosztował pewnie z 30-40 zł a ja z tej gazety miałam 4 klocki i pieska, więcej niż w tym kupnym Jak to kupiłam to sie smiałam z tego zestawu a teraz widze ze to wcale nie takie "nic"
Za ten mniejszy zestaw zapłaciłam 9 zł, nowy. Ale więcej takich cen nie widziałam... W Carrefourze były po 25 zł takie...

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
to juz widze, ze ja mojemu dziecku w ogole czasu nie poswiecam...
Opiekunka tez jej raczej niczego nie uczy...
Jedyne co potrafi to oko lali pokazac i wytrzec swoj nosek (bierze chusteczke i wyciera). Ale chyba nie ma pojecia co to noga, reka, itp... Nie mowiac o czole
Paulina potrafi tylko nosek pokazać, ale ona teraz ćwiczy chodzenie, a taki maluch nie ma siły na dwie umiejętości równocześnie. Z fajnych rzeczy, to piątkę przybija

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
dziś byłam w krótkim rekawku bo u nas pełne słonce i strasznie ciepło, Tomek w dresach i bluzce a i tak mu było ciepło a mijało nas dziecko około 1,8 miesiecy (z bloku obok) w kurtce ocieplanej, czapce z polaru a w wózku, który prowadziła babcia był spiworek z wełną az mi dziecka było szkoda
ja nie wiem dla mnie to nie jest normalne...
A dla niektórych jest... Ciągle widzę takie obrazki jak juz ja sama się na spacer z Bąkiem wybiorę...

Wczoraj z TŻem razem byliśmy na spacerze i Majusię zabraliśmy, psisko się zmachało... Jak fajnie, że już dzień długi i ciepło jest...
No ale dzisiaj to ja koniecznie muszę umyć okno w salonie jak wrócę z pracy... Ups... Do fryzjera idę...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:51   #3089
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Tomek wszystko do buzi pcha, kapsle, kamienie, szkło wkurza mnie tym bo robi to celowo. Bierze do reki i patrząc na mnie czekając na reakcje pcha do buzi jak mówie, ze nie wolno, fe, be ała będzie to wkłada i ucieka aż sie kurzy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 12:52   #3090
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Zimowe bobaski roczek już skończyły - teraz na nóżkach do przodu ruszyły

Cytat:
Napisane przez Madziulka83 Pokaż wiadomość

bydgoszczanka piekna krolewna i jaki torcik smakowity

.


Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
bydgosia no śliczności masz w domu


Też niedługo będziesz miała

Cytat:
Napisane przez kocurazab Pokaż wiadomość

Bydgosia, za zęba
Fajne fotki


Gratuluję nowych umiejętności

Cytat:
Napisane przez kasiorekzeta Pokaż wiadomość
Witam Mamusie

Bydgosia sliczny roczniaczek, a torcik napewno pycha ślicznie stół udekorowany



Spacer zaliczony, obiad mam od wczoraj. Teraz pije cappuccino
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.