Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać... - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-10, 10:30   #1561
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Nasz pierwszy taniec był taki, ze zatańczyliśmy przytulańca, bez żadnych układów tanecznych, itp. W trakcie dj powiedział, że Państwo Młodzi chcieliby przeżyć tę chwilę z najbliższymi i wszyscy dołączyli Wyszło bardzo fajnie Do naszej ulubionej wspólnej piosenki.
U nas bylo podobnie. Pseudouklad przecwiczylismy w piatek o północy
Po refrenie zespół poprosił świadków i zaraz po tym rodziców i rodzeństwo. W kółku dookoła tańczyli goście. I nie narzekamy. Na filmie calkiem fajnie to wyglada. A i spiny nie było ;-)
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 15:18   #1562
Erawina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 9
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Co do tańców - totalnie nie rozumiem tańczenia na siłę walca do piosenki, która w ogóle nim nie jest... Tak chyba ciut niedouczeni instruktorzy młodym proponują, a potem ci biedni szukają tego rytmu, a tam go nie ma. Widziałam to już mnóstwo razy. Albo walc wiedeński w takim tempie, że naprawdę potrzeba zawodowców.
Erawina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 20:15   #1563
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Erawina Pokaż wiadomość
Co do tańców - totalnie nie rozumiem tańczenia na siłę walca do piosenki, która w ogóle nim nie jest... Tak chyba ciut niedouczeni instruktorzy młodym proponują, a potem ci biedni szukają tego rytmu, a tam go nie ma. Widziałam to już mnóstwo razy. Albo walc wiedeński w takim tempie, że naprawdę potrzeba zawodowców.
Zgadzam się całkowicie na Youtube jest mnóstwo walcow uparcie tanczonych do "a thousand years"
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 17:54   #1564
Polly_bf
Marzycielka
 
Avatar Polly_bf
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 12
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Radzę zrezygnować z pomysłu wypuszczania gołębi przez kościołem. Taki "pokaz" nie skończył się dobrze dla sukni świadkowej...
Polly_bf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 18:04   #1565
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Polly_bf Pokaż wiadomość
Radzę zrezygnować z pomysłu wypuszczania gołębi przez kościołem. Taki "pokaz" nie skończył się dobrze dla sukni świadkowej...
Dobrze, że PM kę oszczędziły :p
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-30, 20:43   #1566
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Suknia jak suknia, mogło trafić we fryzurę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-01, 19:57   #1567
Mad_cat
Raczkowanie
 
Avatar Mad_cat
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 51
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Panna młoda, mega zrobiona, suknia w typie princesski, jadą z pod domu dorożką z bałymi końmi (oczywiście dorożka odpowiednio udekorowana ) i uwaga pan młody w okularach przeciwsłonecznych typu sportowe
__________________
I can be social. Today I meowed at my cat and he meowed back.
Mad_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-03, 22:47   #1568
aganymc
Raczkowanie
 
Avatar aganymc
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Osobiście jestem bardzo tolerancyjna i o ile PM sami decydują się na zorganizowanie wesela w określonej, nawet najbardziej kiczowatej stylistyce, jestem w stanie ich wybór uszanować... No ale ten wątek to nie miejsce na dyplomację i bycie obiektywnym, tak więc przechodzę do rzeczy i do tego co JA uważam za obciach i czego JA na pewno nie chcę na swoim weselu
Po pierwsze - od tej tolerancji, o której wcześniej wspomniałam, jest jeden wyjątek. Jest coś, co moim zdaniem nie jest do zaakceptowania w żadnych okolicznościach - a mianowicie brak szacunku, a wręcz upokarzanie swoich własnych gości. Bo jak inaczej nazwać sytuacje, które były opisywane nawet w tym wątku, gdy PM zmuszają gości do udziału w żenujących zabawach oczepinowych? Jeśli chętni znajdują się sami - no cóż, najwyraźniej wciąż są ludzie, których żarty o niezbyt subtelnie wyrażonym podtekście seksualnym wciąż bawią. Ale naciskanie na kogokolwiek, by brał udział w tej farsie jest absolutnie niedopuszczalne. Goście to też ludzie, a nie pozbawione wolnej woli małpy w cyrku, które mają nas zabawiać, bo nam się tak podoba...

Ja sama nie lubię też wesel w stylu "postaw się, a zastaw się". Fontanna czekoladowa, fotobudka, fajerwerki, anioły na szczudłach, pieczone prosię - atrakcji tyle, że robią się kolorowe jarmarki i nikt właściwie nie pamięta o co przede wszystkim w całej tej imprezie chodzi.

Totalnym obciachem jest też usadzenie gości "z d*py" - wiem, bo sama raz tego doświadczyłam. Niby winietki mają pomagać, zapobiegać chaosowi, ale tutaj tylko zaszkodziły. Ja, mój narzeczony i moi rodzice byliśmy posadzeni koło zupełnie obcych nam ludzi. Dodam, że to wesele było organizowane przez bliską nam rodzinę - ale inni członkowie naszej rodziny siedzieli przy innym stole. I tym sposobem od samego początku wesela my już czuliśmy się na nim źle - bo ewidentnie nie pomyślano o nas i o tym, żebyśmy ze swoich miejsc byli zadowoleni.

A, no i wierszyki "zamiast kwiatów" na zaproszeniach - to już w stu procentach moje osobiste uprzedzenie Dla mnie ani to zabawne, ani oryginalne (zawsze ściągnięte z neta).

Edytowane przez aganymc
Czas edycji: 2017-02-03 o 22:48 Powód: literówka
aganymc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-05, 06:58   #1569
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość

A, no i wierszyki "zamiast kwiatów" na zaproszeniach - to już w stu procentach moje osobiste uprzedzenie Dla mnie ani to zabawne, ani oryginalne (zawsze ściągnięte z neta).
Ja nie rozumiem po co te wierszyki. To takie robienie z gości idiotów. Jakby nie można było napisać "drodzy goście! Zamiast kwiatów prosimy o słodycze/zdrapki/wsparcie fundacji/ itd". przecież to wygląda dużo lepiej niż wszystkie słodkopierdzące wierszyki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 21:48   #1570
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Na jednym z wesel, na których ostatnio byłam, DJ/wodzirej to była totalna porażka. Wybór muzyki pod koniec nocy - zadziwiający. Jak jest pewien rodzaj disco-polo, który się gdzieś tam czasem słyszy, zdarza się na weselach i jest lekko żenujący, tak tam słyszałam pierwszy raz w życiu takie przeboje z pogranicza disco-polo i techno, że aż włosy dęba stawały. Najgorsze hity remizowe.
Ale i tak najbardziej idiotyczne było to, że on puszczał nieobrobione nagrania z koncertów Autentycznie pod koniec niektórych przebojów było słychać oklaski publiczności
Z żenujących zabaw oczepinowych, to jedna z par dostała od niego zadanie wykonania striptizu - laska ściągnęła spod swojej sukienki majtki, a potem koszulę i spodnie swojemu facetowi, ocierając się o niego na środku sali

Na drugim weselu zastanowił mnie interesujący wybór piosenki na pierwszy taniec: https://www.youtube.com/watch?v=105WC1U_NdU

Edytowane przez narcyzowa
Czas edycji: 2017-07-31 o 21:59
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 05:54   #1571
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dziwi Cię zabawa narzucona przez dja, a nie dziwi Cię, że ta laska wzięła w niej udział? chyba każdy normalny by odmówił. Musiała być mocno wstawiona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-01, 13:09   #1572
xXBlankaXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXBlankaXx
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 14 694
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Mnie tam dziwi,że DJ takie zabawy proponuje. U nas każda zabawa była przez nas zatwierdzona. Po wytłumaczeniu jak ma wyglądać. Do tego DJ powiedział,że on jakoś zabaw z podtekstem erotycznym nie robi, nawet gdybyśmy chcieli. Bo tu chodzi też o jego renomę i opinie.

Więc DJ nie był jakiś chyba profesjonalny. .
Ale ogólnie szok i po prostu wieś tańczy i śpiewa...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem po co te wierszyki. To takie robienie z gości idiotów. Jakby nie można było napisać "drodzy goście! Zamiast kwiatów prosimy o słodycze/zdrapki/wsparcie fundacji/ itd". przecież to wygląda dużo lepiej niż wszystkie słodkopierdzące wierszyki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jak jestem w stanie zrozumieć prośbę o wino czy zdrapki zamiast kwiatów tak o karme do schroniska czy przelew na fundację nie. To jest robienie dobrego uczynku cudzymi rękoma.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xXBlankaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:44   #1573
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Dziwi Cię zabawa narzucona przez dja, a nie dziwi Cię, że ta laska wzięła w niej udział? chyba każdy normalny by odmówił. Musiała być mocno wstawiona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwi mnie ogólnie cała ta sytuacja i całe to wesele
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:49   #1574
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Dziwi mnie ogólnie cała ta sytuacja i całe to wesele
A mnie dziwią takie historie z wesel. Nie wiem skad Ci ludzie biorą te zespoły i dj
KAŻDY zespół z którym rozmawialiśmy przed wyborem na swoje wesele mówił że żadnych żenujacych i z podtekstem erotycznym zabaw nie robi, wiec w sumie to nie wiem czyja to wina że takie zabawy byly. U nas kaźda zabawa byla uzgodniona i przez nas zaakceptowana. Dlatego mnie to dziwi.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 13:59   #1575
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A mnie dziwią takie historie z wesel. Nie wiem skad Ci ludzie biorą te zespoły i dj
KAŻDY zespół z którym rozmawialiśmy przed wyborem na swoje wesele mówił że żadnych żenujacych i z podtekstem erotycznym zabaw nie robi, wiec w sumie to nie wiem czyja to wina że takie zabawy byly. U nas kaźda zabawa byla uzgodniona i przez nas zaakceptowana. Dlatego mnie to dziwi.
Widocznie niektórym młodym to nie przeszkadza lub wręcz sobie życzą takich zabaw - może to tłumaczy ich popularność przez lata.
Albo zwykła oszczędność.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Swoją drogą, ten DJ robił sobie ciągle autoreklamę, ja się w sumie zastanawiam, czy oni go z jakiejś remizowej dyskoteki nie wzięli, bo takie powtarzanie co jakiś czas "Mówi do was DJ X, najlepszy DJ z miasta XXX" zalatuje mi właśnie jakimś pożalsięboże klubem
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:35   #1576
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez narcyzowa Pokaż wiadomość
Widocznie niektórym młodym to nie przeszkadza lub wręcz sobie życzą takich zabaw - może to tłumaczy ich popularność przez lata.
Albo zwykła oszczędność.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Swoją drogą, ten DJ robił sobie ciągle autoreklamę, ja się w sumie zastanawiam, czy oni go z jakiejś remizowej dyskoteki nie wzięli, bo takie powtarzanie co jakiś czas "Mówi do was DJ X, najlepszy DJ z miasta XXX" zalatuje mi właśnie jakimś pożalsięboże klubem
Własnie do tego zmierzam źe moze wina leży po stronie mlodych.
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-03, 16:45   #1577
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez aganymc Pokaż wiadomość

Totalnym obciachem jest też usadzenie gości "z d*py" - wiem, bo sama raz tego doświadczyłam. Niby winietki mają pomagać, zapobiegać chaosowi, ale tutaj tylko zaszkodziły. Ja, mój narzeczony i moi rodzice byliśmy posadzeni koło zupełnie obcych nam ludzi. Dodam, że to wesele było organizowane przez bliską nam rodzinę - ale inni członkowie naszej rodziny siedzieli przy innym stole. I tym sposobem od samego początku wesela my już czuliśmy się na nim źle - bo ewidentnie nie pomyślano o nas i o tym, żebyśmy ze swoich miejsc byli zadowoleni.
O, tego też sama doświadczyłam. Nie dość, że wesele miało być w dworku, które okazało się remizą strażacką,muzyka to było tylko disco polo i biesiady, to jeszcze usadzili nas z TŻtem wśród jakiś wujków-wódkowiczów po siódmym kisielu i ciotkach-Grażynach. Myślałam, że odlecę. Nie dość, że nikogo praktycznie nie znałam, to jeszcze musiałam siedzieć w takim towarzystwie...
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 07:59   #1578
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
O, tego też sama doświadczyłam. Nie dość, że wesele miało być w dworku, które okazało się remizą strażacką,muzyka to było tylko disco polo i biesiady, to jeszcze usadzili nas z TŻtem wśród jakiś wujków-wódkowiczów po siódmym kisielu i ciotkach-Grażynach. Myślałam, że odlecę. Nie dość, że nikogo praktycznie nie znałam, to jeszcze musiałam siedzieć w takim towarzystwie...
Jak nikogo nie znalas to kolo kogo chciałaś siedzieć jak nie koło jakiejś rodziny która znasz?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 08:23   #1579
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Jak nikogo nie znalas to kolo kogo chciałaś siedzieć jak nie koło jakiejś rodziny która znasz?

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
Może koło jakiegoś młodszego towarzystwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-04, 11:37   #1580
Misiolajka
Przyczajenie
 
Avatar Misiolajka
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 5
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Ja ostatnio byłam na weselu, na którym jedzenie było jakoś średnio wyliczone. Siedzieliśmy przy okrągłych stołach w 12 osób i ciągle czegoś brakowało. Jak puszczaliśmy półmisek w jedną stronę, to niestety dla ostatnich już nic nie zostawało (np. warzywa, surówki, kluski). O mięso też musieliśmy się dopraszać, bo mieliśmy przy stole głodomora, który wszystko nam wyczyścił. Jakoś tak mało komfortowe to było. Nie mówię, że ma być przesyt i masa jedzenia, która się zmarnuje, ale puste półmiski też są słabe.
Misiolajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 18:57   #1581
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Może koło jakiegoś młodszego towarzystwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale też by ich nie znała pewnie Młodzi sugerowali się tym że skoro nikogo nie zna to najbezpieczniej usadzić koło rodziny która się zna. Usadzanie to dość skomplikowana sprawa i nigdy wszystkim się nie dogodzi.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 18:59   #1582
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ale też by ich nie znała pewnie Młodzi sugerowali się tym że skoro nikogo nie zna to najbezpieczniej usadzić koło rodziny która się zna. Usadzanie to dość skomplikowana sprawa i nigdy wszystkim się nie dogodzi.

Wysłane z mojego Lenovo K10a40 przy użyciu Tapatalka
No ale łatwiej dogadać się z kimś w podobnym wieku niż z kims, z kim dzieli Cię różnica pokolenia.
Ja na weselu mojego brata znałam w sumie jego, naszego brata, jedna kuzynke i swoich rodziców, poradzili nas przy jednym stole z młodymi że strony panny młodej i to był strzał w dziesiątkę, było z kim pogadac. Jakbym miała siedzieć koło rodziców to byłaby nuda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 12:52   #1583
Sonia_eS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 8
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez Misiolajka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam na weselu, na którym jedzenie było jakoś średnio wyliczone. Siedzieliśmy przy okrągłych stołach w 12 osób i ciągle czegoś brakowało. Jak puszczaliśmy półmisek w jedną stronę, to niestety dla ostatnich już nic nie zostawało (np. warzywa, surówki, kluski). O mięso też musieliśmy się dopraszać, bo mieliśmy przy stole głodomora, który wszystko nam wyczyścił. Jakoś tak mało komfortowe to było. Nie mówię, że ma być przesyt i masa jedzenia, która się zmarnuje, ale puste półmiski też są słabe.
Nie wiemy czy młodzi postanowili oszczędzić czy sala im tak wyliczyła a oni się zgodzili (w końcu większość ludzi organizuje wesele raz w życiu i nie ma doświadczenia w obliczeniach ile litrów zupy/kawałków mięsa powinno przypadać na osobę).

Dla mnie takie zachowanie to przede wszystkim faux pas ze strony gości czy tego jednego gościa głodomora - jeśli widzę, że na półmisku jest malutko jedzenia to nakładam sobie w takiej ilości żeby innym starczyło, nawet jeśli w innej sytuacji chętnie zjadłabym więcej.
Sonia_eS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 19:24   #1584
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Dziewczyny, chodziło o to, że na tym weselu znałam tylko TŻta, jego mamę i parę młodą, reszta to była daleka rodzina od strony mamy TŻta której nawet ona nie kojarzyła za bardzo . Miejsca nie były podzielone ani ze względu na wiek ani na pokrewieństwo - był tocztalny mix - daleka rodzina ze znajomymi, młodzi ze starszymi, sąsiedzi z bliską rodziną itd. Żeby porozmawiać trzeba było wyjść przed salę albo wpychać się ze swoim krzesłem do stolika w drugim końcu sali. Każdy siadał tam, gdzie było wolne miejsce, nie były w żaden sposób opisane, dlatego tam gdzie się usiadło tam się siedziało. W dodatku stoły były prostokątne a nie okrągłe, a to tym bardziej utrudniało komunikację.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-13, 19:42   #1585
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
W dodatku stoły były prostokątne a nie okrągłe, a to tym bardziej utrudniało komunikację.
No, akurat wg mnie jest odwrotnie przy okrągłych stołach ciężko pogadać, odległość zazwyczaj jest większa, a przy prostokarnych jest wieksza integracja
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2017-08-13 o 19:43
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 00:40   #1586
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Widocznie zalezy jakie stoły. Na wszystkich weselach gdzie bylam i byly okragle stoly mozna bylo pogadac ze wszystkimi przy naszym stole, a przy prostokatnych tylko z osobami bezposrednio obok siebie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 11:15   #1587
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

U nas na ostatnim weselu była duża wpadka ze strony obsługi ( bo nie sądzę że PM wpadli na ten pomysł dla oszczędności) a mianowicie - jeden komplet sztućców na całe wesele - czyli po obiedzie oddajemy tylko talerze a nóż i widelec odkładamy na bok - inaczej jedzcie rękoma do końca zabawy Nasz stolik mocno podpadł bo nawet nam to do głowy nie przyszło, więc chcąc pomóc obsłudze zebraliśmy wszystko na jedną kupkę, mina kelnerki - bezcenna - na sztućce czekaliśmy jakąś godzinę Ja rozumiem imprezę w remizie, wynajęte kucharki ale to już chyba nie te czasy
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 20:37   #1588
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Przypomniało mi się jeszcze jedno, chociaż trudno to zaliczyć do "najgorszych pomysłów", raczej niewielki improvement W sytuacji gdy organizowana jest sala zabaw dla dzieci, to dobrze byłoby, gdyby była w niej animatorka, z którą będzie można zostawić pociechy. W przeciwnym wypadku może się okazać, że w sali zabaw, na mini krzesełkach, będzie siedziało 10 matek, które się zbytnio nie znają, nie ufają sobie, nie chcą brać odpowiedzialności za cudze dzieci, więc każda pilnuje swojego, albo latają z mężem na zmianę na barszcz, krokiety i torta, zamiast się bawić, podczas gdy dziecko nurkuje w kulkach - jak było w intencji młodych Z profesjonalną animatorką ten problem zostanie w znacznej mierze opanowany
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 20:59   #1589
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Twoje myślenie jest bardzo optymistyczne. Wiele zależy od samych dzieci, niektóre uczepione maminej spódnicy nie chcą się bawić z animatorem albo nie potrafią obejść się bez rodzica w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 21:05   #1590
bona_fide
Raczkowanie
 
Avatar bona_fide
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 262
Dot.: Najgorsze ślubno-weselne pomysły, czyli czego unikać...

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Twoje myślenie jest bardzo optymistyczne. Wiele zależy od samych dzieci, niektóre uczepione maminej spódnicy nie chcą się bawić z animatorem albo nie potrafią obejść się bez rodzica w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak widzisz, napisałam "w znacznej mierze" - mając na myśli właśnie dzieci, które nie potrafią obejść się bez rodzica
bona_fide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-26 06:38:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:10.