Modelką być... - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-20, 11:19   #181
aleksandra999
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 402
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Nudzą mnie takie dyskusje bo nic nie wnoszą.

Więc ich nie czytaj.... i po problemie.
aleksandra999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:24   #182
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez justyna_t
Akurat jak podałam przykąłd innej dziewczyny- nie wiem gdzie jest ten temat- dokąłdnie na zdjęciach było widać, ze to nie sztuczny biust bo był "wiszący" szyli taki jak np mój- poddaje się prawu grawitacji, a sztuczne piersi są wręcz idelanie brzydkie.

podałaś przykład ale bez konkretnej osoby, a ja podałam przykład ale na konkretnym temacie i nigdzie nie napisałam, że Tobie chodziło o panią Sonnet

i powiedziałam też, że forum jest również od tego aby uświadamiać nieświadomym, że biust ten jest napewno naturalny


Cytat:
Napisane przez justyna_t
Nie chce wdawać sie w bezsensowne dyskusje.
Co do rysów twarzy- moja siostra była kiedyś szarą myszką a teraz jest piękną kobietą, ale to inny temat ( bez operacji)
Ja nie pisze tylko o operacjach.
Nudzą mnie takie dyskusje bo nic nie wnoszą.
tak i tak się zdaża i nikt tego nei neguje, ale na boga[ że się tak wyrażę] widać jest [naprawde] efekt chirurgii plastycznej, zwłaśżcza jeśli zmiany zachodzą "z dnia na dzień" badź z "miesiąca na miesiąc"


Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Więc ich nie czytaj.... i po problemie.
dokładnie
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 11:26   #183
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez aleksandra999
Więc ich nie czytaj.... i po problemie.
Sama sie zatroszcze o to żeby mi nudno nie było, bez rad innych.
Pozdrawiam Justyna
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 14:57   #184
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

o bosz ale sie dyskusja rozwinela...
wywiadu z rubik jeszcze nie czytalam, ale zamierzam to niebawem uczynic
pisalam o pracy w pelnym wymiarze, a nie 'dorabianiu'
skubanie brwi bylo tylko jednym z wielu przykladow, ktore wymienilam ale akurat do niego zescie sie przyczepily
sa rozne agencje, rozne 'rodzaje' wykonywania tej pracy
wiadomo ze jakas chocomodels to nie orange ani nie metropolitan
rozni klienci chca roznych typow urody, nie ma tak ze wszystkie sa na jedno kopyto
wiadomo ze inna reklamuje bielizne, inna idzie na rynek azjatycki, jeszcze inna chodzi np o gaultiera

co do wypowiedzi odnosnie braku naturalnosci - ja juz sie z tym pogodzilam, ze modelki nie sa do nasladowania, one z zalozenia nie maja byc podobne do nas (inaczej kazdy by mogl byc modelka), to jest biznes - troche sztuka (moda), nie ma sensu porownywac sie z innymi (a juz na pewno z modelkami)

pomyslcie, czy ja pisalabym gdybym naprawde nie miala o temacie pojecia? bo wiekszosc panienek tutaj mi to zarzuca (bezpodstawnie)

rosati, o ile wiem, ciezko zapracowala na swoj sukces a znani rodzice nie maja tu za bardzo wiele do rzeczy
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 14:58   #185
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

hmm, nigdzie nie trafilam jeszcze na tak malo przyjemna dyskusje:/
juz chyba wole beztroskie obrzucanie sie miechem
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 15:02   #186
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez gosz

rosati, o ile wiem, ciezko zapracowala na swoj sukces a znani rodzice nie maja tu za bardzo wiele do rzeczy
ona tez twierdzi ,ze na wszytsko zapracowała sama

gdyby sie nazywała nowak i była z pcimia dolnego a jej rodzice mieli by gospodarstwo rolne to moze bym w to uwierzyla

rosati nazywa sie rosati i to juz ustawia ja w lepszej pozycji od nowak.
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 15:25   #187
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez carla1010
Mnie wkurza zupełnie coś innego, cały ten świat modelingu. Lansuje się szkielety a nie kobiety. Ubrania dla kobiet 30 letnich pokazuje 15-16 latka. Ja iwm że łatwiej uszyć ciuch na "wieszaki" tylko potem może niekoniecznie wieszak miałby to nosić. Przecież żeby założyć suknię z dużym deklodem trzeba mieć biust, a jaki biust mają te dziewczyny które przy wzroście 178 cm ważą po 50 kg? Jak spodnie czu spódnica ma się fajnie ukladać jak dziewczyna prawie nie ma pupy? Dlaczego wszystkie modelki muszą mieć 170 parę centymetrów wzrostu? Czy to nie jest pójście na łatwiznę? Wiadomo że na wyższej łatwiej zaprezentować ciuszki, ale nie tylko takie kobiety są na świecie. A co z tymi które mają 150 cm wzrostu albo 200 cm? Druga sprawa przesadny makijaż i korekty sesji? Czy nie lepiej pokazać troszkę naturalności? Potem wpaja się zwykłym kobietom że taka to jest właśnie piękna.
Dla mnie osoabiście pięknym jest ten kto po przebudzeniu wygląda pięknie, bez korekty, bez makijażu, bez układania fryzury godzinami. I takie piękno powinno się pokazywać. A nie sztuczność, która prowadzi do anoreksji i bulimii.
Carla1010 - podpisuje sie pod Twoja wypowiedzia
Cytat:
Napisane przez carla1010
Pewnie że żal mi czesem tch chudziutkich modelek którym panie w agencjach mówią że są za grube.
Sama mam kolezanke, ktora dorabia jako modelka i troche wiem, jak to wszystko wyglada... Ostatnio w agencji jej powiedziano, ze musi w pasie 2 cm schudnac, bo inaczej nici z sesji.... Smutne to, bo ona naprawde nie ma juz z czego chudnac...
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 15:29   #188
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Modelką być...

Rzeczywiscie dyskusja sie rozwinela.Ja dalej uwazam ze modeling nie jest takim ciezkim kawalkiem chleba i sa zawody naprawde ciezkie przy ktorych calodzienne stanie przed obiektywem w za duzych ubraniach i gruba warstwa makijazu to maly pikuś ale zgadzam sie z Gosz co do jednej rzeczy.Moze rzeczywiscie Weronika Rosati miala latwiej bo jej rodzice sa znanymi ludzmi ale tu,na Wizazu juz tak sie utarlo ze kazda mloda osobka,ktora posiada takowych rodzicow,co by nie zrobila to i tak nie bedzie w tym dobra.Nie ma szans za pochwale bo z gory jest za tych rodzicow przekreslona.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 15:42   #189
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Modelką być...

Hmm, no może nie powinnam się porównywać z modelkami, bo i wzrost nie ten i wymiary, i wiem, że sie nie wyciągnę choćbym chciała i nawet jakbym miała wymiary modelki to i tak będę wyglądać inaczej bo proporcje są inne.
Niech mi tylko ktoś wytłumaczy dlaczego w takim razie ubrania które ja mam kupić, albo kobieta która nosi rozmiar 40-42 reklamuje modelka która nosi rozmiar 34-36. Dlaczego we wszelkich gazetach, reklamach są chudzieńkie nastolatki a produkty które reklamują kierowane są do 20-40 letnich kobiet.
I to mnie wkurza i temu mówię stanowcze NIE!
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 15:51   #190
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Modelką być...

A jeśli traktujemy modę jako sztukę to mamy Haute Couture i tam mogą sobie pozwalać na wizje artystyczne, kobiety z dwiema głowami, kości obciągnięte skórą, całkiem wytatuowane, bo tam moim zadniem jest na to miejsce.
A nie pokazuja kolekcję wiosna-lato, trendy w nadchodzącym sezonie i cóż z tego skoro zwykły śmiertelnik źle wygląda w takim kroju, takim materiale w kilku warstwach.
Ja tą kwestię traktuję tak: projektanci niestety coraz marniej szyją i zasłaniają się sztuką, a także tym, że według nich tak kobieta powinna wyglądać.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 17:58   #191
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez paula78
ona tez twierdzi ,ze na wszytsko zapracowała sama

gdyby sie nazywała nowak i była z pcimia dolnego a jej rodzice mieli by gospodarstwo rolne to moze bym w to uwierzyla

rosati nazywa sie rosati i to juz ustawia ja w lepszej pozycji od nowak.
zgadzam sie taka prawda niestety
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 18:27   #192
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Modelką być...

Zaciekawil mnie ten watek- caly przeczytalam. Dziwne wrazenie odnioslam- wiekszosc Wizazanek najezdza na modelki ni stad ni z owad. Zastanawiam sie dlaczego? Zawod jak zawod. Jedne to lubia, jedne zostaly zaprowadzone za raczke, inne leca na kase a dla innych to hobby. To, co je laczy to pozowanie do zdjec i chodzenie po wybiegu.

Modeling, jest dla mnie swiatem do ktorego zamierzam wkroczyc. Czekam tylko na odpowiednia chwile by samej sie przekonac jak to jest- takie moje marzenia od dawna. Wiem, ze nie bedzie latwo (jak to wiele z Was pisalo) bo to nie jest proste, ale dla chcacego nic trudnego.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:47   #193
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Modelką być...

Nati tu nikt nie najezdza na zadne modelki!Otoz to-praca jak praca.Probujemy pokazac tym,ktorzy mowia jaki to jest ciezki zawod zawody ktore sa naprawde ciezkie i przy ktorych praca modelki jest czysta przyjemnoscia
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 18:59   #194
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Modelką być...

osobiscie dla mnie modeling to kontrakty swiatowe ,praca wpodrzednych agencjach i robienie katalogów rajstop czy gazetek dla marketów to nie modeling -tutaj kazda modelka ktora prace taka traktuje z dystansem sie nie obrazi,zreszta nie taki jest moj zamiar.

modelin go cindy,naomi i wielki świat ,w polsce nie ma prawdziwego modeling ,jak narazie wszytsko to raczkuje
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 19:13   #195
marmazela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1
Dot.: Modelką być...

wlasnie - katalogi bielizny i rajstop to zaden modeling
jedyne centrum z jakiego ktos ma mozliwosc sie wybic dalej w Polsce to warszawa i pojedyncze agencje zlokalizowane tamze
marmazela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:17   #196
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Modelką być...

Ech, dojdzie kiedyś do tego, że po wybiegu będą jeździły prawdziwe wieszaki na lince
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:28   #197
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Modelką być...

Nie dojdzie. Moda sie zmienia i zaczna byc w modzie kraglejsze cialka
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 20:49   #198
sylwi_2005
Raczkowanie
 
Avatar sylwi_2005
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 427
GG do sylwi_2005
Dot.: Modelką być...

i z tym co napisała Paula zgadzam sie w 100%
sylwi_2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 21:10   #199
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

ja nie narzekam na promowanie takiej budowy ciala, bo sama taka mam i mnie denerwuje jak ktos nazywa kogos mojej postury wieszakiem - nie jest to niczyja wina, taka sie ma przemiane materii
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 21:13   #200
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

modelka czy gwiazda filmowa nigdy nie bedzie podobna do reszty spoleczenstwa bo inaczej by nia nie byla, inaczej biznes by sie nie krecil
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 21:35   #201
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: Modelką być...

Gosz doskonale Cię rozumiem, dzięki temu co jest lansowane czujesz się piekna, a nie chudzielcem. Zazdroszę Ci tak wspaniałej przemiany materii. Tyle, że wiele kobiet tak niestety nie ma i efektem są niezdrowe głodówki. Uważam po prostu, że za bardzo lansuje się takie figury. Niby rzeczywiście ostatnio zaczęło się mówić że odchodzimy od bardzo chudych, często wychudzonych ideałów piękna. Coż z tego skoro ja nie zauważyłam aby cokolwiek się tak na prawdę w tej kwestii zmieniało...
Co do gwiazd filmowych to przede wszystkim powinny błyszczeć umiejętnościami aktorskimi, a uroda w tym fachu wcale nie jest najważniejsza. I to że Weronika Rosatti może i na codzień wygląda inaczej niż widzimy ją my po sesjach, w programach Tv, nie oceniam jak jest na prawdę, bo nie wiem, nie powinno być łączone z jej grą aktorską. Nie lubię jak ktoś jedzie po kimś tylko z czystej zawiści, ale niestety osoby publiczne są na to skazane. Fakt, że czasem człowiek lepiej sie poczuje jak zobaczy takie zwykłe foto kogoś znanego, a jak jeszcze nienajlepiej będzie na nim wyglądać, mile nas połechcze, wszak każdemy zdażają się gorsze fotki.
A gwiazdy i modelki dle mnie są na takim samym poziome co zwykła Kowalska i tymi samymi kryteriami je oceniam, biorąc pod uwagę, że nad nimi i ich wizerunkiem pracujesztab ludzi.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 22:04   #202
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Modelką być...

Cytat:
Napisane przez gosz
wiec jak nie macie pojecia o zawodzie, to lepiej sie nie odzywajcie
Czytałaś regulamin tego portalu? Chyba nie, więc polecam się z nim zapoznać, zanim zabłyśniesz kolejnym tekstem w tym stylu
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:08   #203
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

Carla, masz w 100 procentach racje
ja w zasadzie tez postrzegam je jako 'produkt' sztabu specjalistow, co nie upowaznia do jechania po tym jakie to one nie sa
ale niestety jest to nieuniknione

Jelonku, czy dostane bana?
szczerze mowiac nie sadze, zebym sie skompromitowala takim tekstem ale zdaje sie ze bardziej akceptowalne przez moderatorow jest pisanie ze ktos wyglada jak tranZwestyta, niz wyrazanie swojego podejscia do sprawy
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:10   #204
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

glupota jest reklamowanie produktow dla 30latek przez 15latki
ale nic juz na to sie nie poradzi
w koncu reklama jest reklama i sprzedaje jakis mit, a nie rzeczywistosc
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:25   #205
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

i jeszcze jedno a propos samych modelek: duzo Polek przeciez robi niezla kariere na swiecie

no i mojemu narzeczonemu generalnie modelki sie nie podobaja) zadnej nie uwaza za szczegolnie atrakcyjna

jesli bylyby olsniewajaco piekne to odwracalyby uwage od produktu jaki reklamuja/ciucha ktory nosza

ale musza miec jednak w sobie 'to cos'

osobiscie nie uwazam siebie za wieszak, jestem drobna, ale proporcjonalnie zbudowana
acz fakt faktem, ze modelki maja ponad 1,70 a ja 1,63 ;d
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 23:53   #206
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Modelką być...

Mnie ciekawi dlaczego wsrod tylu dziewczyn modelka-to jest cos cudownego ,o czym sie marzy,ze modelki sa piekne...Ja o tym nigdy nie marzylam i mam tyle kolezanek ktore sa piekne i rowniez nigdy nie bylo to ich marzeniem.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 00:13   #207
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Modelką być...

hm... czytam te wasze wypowiedzi i pomyslalam sobie, ze to jest dokladnie opinia ludzi, ktorzy stoja obok, malo o tym zawodzie wiedzac.
Obenie powraca styl kobiet o okraglejszych ksztaltach. Moda na "wieszaki" minela juz jakis czas temu. Teraz wazne jest przede wszystkim, by kobieta byla zgrabna i wysoka. To tyle, jesli chodzi o modelling. Natomiast z fotomodellingiem jest nieco inaczej. Tutaj wymagane sa przede wszystkim umiejetnosci aktorskie, swoboda przed obiektywem, naturalnosc, kreatywnosc i wytrwalosc. Wzrost nie odgrywa tu az tak duzego znaczenia. A co do 15-latek promujacych stroje dla starszych od nich kobiet, to rzeczywiscie CZASAMI tak jest. Ale wybiera sie wtedy jedynie te dziewczyny, ktore wygladaja na starsze i tylko w wypadku, gdy nie mozna znalezc odpowiednich starszych kobiet. Dziewczyny te sa specjalnie charakteryzowane na 30-latki poprzez chociazby makijaz.
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 00:30   #208
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Modelką być...

Julcik ma w 100 procentach racje
malo ktora teraz jest plaska jak deska
a dziewczyny jednak sa dobierane pod katem 'produktu' i waznym atutem kazdej modelki jest jej zdolnosc do przeobrazania sie
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 00:34   #209
Julcik
Raczkowanie
 
Avatar Julcik
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 376
GG do Julcik
Dot.: Modelką być...

Gosz, widze ze jestes zorientowana. Pracujesz w modellingu?
__________________
www.julita.fotobus.pl
Julcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-21, 07:31   #210
Moniczka_ns
Raczkowanie
 
Avatar Moniczka_ns
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 311
Dot.: Modelką być...

No to musze znow zanegowac,chyba nie mozemy powiedziec ze moda na wieszaki minela na rynku zagranicznym bo tam to chyba nigdy nie minie ,w polsce sie to zmienia ale wydaje mi sie ze dzieje sie tak tylko z tego wzgledu iz u nas tak naprawde nie ma prestizowych agencji sa filie zagranicznych agencji ale jestem przekonana ze nie maja takich kryteriow jak te zagraniczne!Swoja droga chyba odbiegamy nieco od tematu...
P.SJulita ale TY masz dlugasne wlosy tez takie chce miec ;(
__________________
KASZANA,KASZNA NA NA
Moniczka_ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.