Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 13:28   #1501
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Faceci z torebkami...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 15:56   #1502
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Faceci z torebkami...
Jakiś czas temu widziałam faceta (ABS I wymiary 2x2 m ), wchodził do warzywniaka, a na ramieniu (pod pachą) miał złotą mini torebeczkę Pewnie go jego wybranka życiowa po marchewkę wysłała
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 21:49   #1503
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Jakby swojej nie miał...
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-19, 23:54   #1504
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez ziaaa Pokaż wiadomość
LO skonczylam 3lata temu. Chodzilo mi o gimnazjum, byłam pierwszym rocznikiem gimnazjum... i bynajmniej u mnie w mieście w gimnazjach był zakaz pokazywania pupy. Nie mówię tu o krótkiej spódniczce... tylko o doslownym pokazywaniu pupy. Krótka spódniczka ok... ale jak widziałam nawet i w tv o tym było- dziewczynki w gimnazjum w mini, z brzuchem na wierzchu a w pępku kolczyk + dekolt. Nie za wyzywająco do szkoły?
Nie mówie o wszystkich. Nie wiem dlaczego wy od razu uogólniacie.

dalej..

cofnij pare stronek wstecz to będziesz widziała, że nie wyskoczyłam ni z gruszki ni z pietruszki. Kto komu każe chodzić w swetrze do szkoły w upały? nie przesadzasz? jeśli to napisałam to prosze mi to przedstaw, a jeśli nie to zastanów się co piszesz. Powtarzam- pisałam o wyzywającym ubraniu. Liceum to liceum, ale mowa o gimnazjum. Możesz ich bronić z tego co widze, bo właśnie chodzisz do gim. Ale dziecko jest dzieckiem i nie pasuje, żeby szło wymalowane i wypindrowane do szkoly. Ileż powtarzać? czytaj ze zrozumieniem.
Jeśli Tobie w szkole wymyślili tylko sweterek jako mundurek i długie spodnie- to gratuluje pomysłowości. Ja widziałam mundurki w stylu: sama tunika bądź spódniczka i do tego koszulka z krótkim rękawem.
Temat jest o tym co rozwala w modzie, więc chyba za każdym razem nie trzeba podkreślać:
a mnie rozwala to...ble ble i tamto mnie rozwala ble ble i nie rozwala jeszcze to...
no bez przesady. Domyślić się można.
ps a szorty? teraz są szorty, takie że pół tyłka widać, więc takie szorty odpadają. Nie pisałam o zakrywaniu kolan jak w zakonie- tylko trochę granic w ubieraniu. i tak TO MNIE ROZWALA
Po pierwsze - BYNAJMNIEJ NIE ZNACZY PRZYNAJMNIEJ, tak, będę krzyczeć i poprawiać, bo za każdym razem mnie strzela coś, jak widzę taki błąd.
Po drugie - współczuję każdemu, kto chodzi(ł) do szkoły, w której stawiało się oceny "za strój" czy pod jego wpływem. O ile się nie mylę, to oceny się dostaje za to, co ma się w głowie, a nie za to, co ma się na sobie (obojętnie, w którą stronę tego nie interpretować, jest to prawda). Jak uczennice są na tyle naiwne albo nauczyciele na tyle podatni, to szkoda.
Co do kultury osobistej - pewnie, że nie jest kulturalne przychodzenie do placówki edukacyjnej z gołym pępkiem albo stringami na wierzchu. Ale uważam, że są gorsze sprawy z dziedziny kultury osobistej, bo nikt jeszcze nikomu wystającymi stringami krzywdy nie wyrządził.
Z mundurkami to było tak, że "wymyślali" je głównie pod kątem kosztu dla rodziców, a nie pod kątem estetyki czy kompletności. Z tego, co widzę, to i tak mundurki dosyć drogo stoją, skoro za głupią lnianą kamizelkę produkowaną hurtowo płaciło się 45 zł.

Teraz w temacie, żeby nie było, że tylko offtopuję - rozwalają mnie niebieskie paznokcie u stóp, intensywnie lansowane przez magazyn Uroda, piercing u 13-14-letnich dziewczyn (zainteresowałam się tematem, kiedy okazało się, że w wieku 21 lat ze świeżym kolczykiem w języku jestem "starą du*ą") i... plastikowe pelerynki deszczowe, takie typu H&M. W życiu bym czegoś takiego nie włożyła, no chyba, że nie miałabym innej opcji.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-20, 00:04   #1505
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

heh a mi sie te pelerynki mega podobaja sa takie smieszne :P jutro bede w hmie mam nadzieje ze jeszcze beda, bo zaluje ze poprzednio nie kupilam, mimo 70% obnizki...
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 11:36   #1506
.:Nadia:.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 265
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nie cierpię T-shirtów z głupimi napisami rozciągniętymi na cala bluzkę
.:Nadia:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 12:10   #1507
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez .:Nadia:. Pokaż wiadomość
Nie cierpię T-shirtów z głupimi napisami rozciągniętymi na cala bluzkę
oj tak ale w szczegolosci u panow, niech to bedzie obcisly pastelowy podkoszulek z wielkim napisem havana boy... a z tylu powiniem byc cennik uslug, innego skojarzenia nie mam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 14:13   #1508
.:Nadia:.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 265
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
oj tak ale w szczegolosci u panow, niech to bedzie obcisly pastelowy podkoszulek z wielkim napisem havana boy... a z tylu powiniem byc cennik uslug, innego skojarzenia nie mam
Dla mnie okropne sa napisy typu: I`m bitch, Punk, Girls love boys itptragedia
.:Nadia:. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:21   #1509
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez .:Nadia:. Pokaż wiadomość
Dla mnie okropne sa napisy typu: I`m bitch, Punk, Girls love boys itptragedia
Moja ex przyjaciolka takie nosila, to byla ekipa elo elo jestesmy wyzwolonymi artystami...
To chyba juz chetniej zalozylabym koszulke z cennikiem pani z autostrady, bo kazdy wie ze to mniej lub bardzije smaczny zart, a o takich punky girl, czy bitch, czy i'm hot trudno cokolwiek myslec.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 14:57   #1510
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie, szczerze mówiąc, nic nie rozwala Lubię popatrzeć na fajne stroje, szczególnie takie, które odpowiadają mojemu stylowi, niekiedy zawieszę oko na czymś zupełnie innym, czego nigdy w życiu bym nie ubrała, ale zaraz o tym zapomnę. Czasem uśmiechnę się na widok dziewczyny, która jest prawie roznegliżowana w środku miasta i co prawda niektóre ciuszki ma całkiem ładne, ale może niekoniecznie w zestawieniu "wszystko naraz". Ale na dobrą sprawę żaden strój mi nie przeszkadza, jeśli komuś odpowiada to, co ma na sobie i dobrze się w tym czuje, to jest jego indywidualna sprawa.
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 15:03   #1511
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie rozwala moda na olbrzymie torby,takie XXL Jak wygląda kobieta 160cm wzrostu z taką torbą? Śmiesznie...
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 16:37   #1512
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie jakoś nic nie zdołało rozwalić Cieszę się z różnorodności na ulicy...z coraz większej odwagi ludzi i z chęci bawienia się modą. Cieszy mnie widok 'kolorowego' miasta i wkurza brak tolerancji
No może skarpety do sandałów mnie rozwalają
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 16:46   #1513
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Moja ex przyjaciolka takie nosila, to byla ekipa elo elo jestesmy wyzwolonymi artystami...
To chyba juz chetniej zalozylabym koszulke z cennikiem pani z autostrady, bo kazdy wie ze to mniej lub bardzije smaczny zart, a o takich punky girl, czy bitch, czy i'm hot trudno cokolwiek myslec.

i tak "szukam króla...", że tak powiem, wymiata
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 16:46   #1514
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Mnie jakoś nic nie zdołało rozwalić Cieszę się z różnorodności na ulicy...z coraz większej odwagi ludzi i z chęci bawienia się modą. Cieszy mnie widok 'kolorowego' miasta i wkurza brak tolerancji
Mnie tak samo.
Miło popatrzeć na kogoś kto się nie boi ubrać kolorowo i oryginalnie.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 17:29   #1515
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Nie przesadzajcie z tymi napisami na koszulkach Dla mnie są one całkiem fajne, przecież nie można do nich aż tak na poważnie podchodzić
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 18:03   #1516
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Nie przesadzajcie z tymi napisami na koszulkach Dla mnie są one całkiem fajne, przecież nie można do nich aż tak na poważnie podchodzić
ja ich nie lubie, ale to zalezy co napisane i co komu pasuje chetnie bym zalozyla jakas koszulke z filmu z lat 80tych czy cos w tym stylu
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 18:03   #1517
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Rany.
Sama nie wiem jak już się mam ubierać.Mówię teraz bez ironii,raczej z zagubieniem.Bo w sumie koszulki z napisami też już są coraz bardziej masowe.Chciałabym sobie kupić bluzę z Adidasa*tę z listkiem na suwak*.Ale zaraz będzie,żem dresiara.Z kolei nie lubię codziennie nosić obcasów ,wolę tenisówki,trampki.Więc nie będe nosić sukienek z trampami.Z kolei boję się że jak będę mieć te 30' na karku to już nie będę mogła nosić ani kolorowych adidasów ani jakiś wisiorków w stylu oldshool.Prędzej bardziej,,poważne" ubrania.Więc co mi radzicie? (Nie chciałam zakłądać nowego wątku).A może mała podpowiedź: W jakim stylu mogłabym się ubierać?
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 18:26   #1518
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Mnie tak samo.
Miło popatrzeć na kogoś kto się nie boi ubrać kolorowo i oryginalnie.
Tolerancja ponad wszystko

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Rany.
Sama nie wiem jak już się mam ubierać.Mówię teraz bez ironii,raczej z zagubieniem.Bo w sumie koszulki z napisami też już są coraz bardziej masowe.Chciałabym sobie kupić bluzę z Adidasa*tę z listkiem na suwak*.Ale zaraz będzie,żem dresiara.Z kolei nie lubię codziennie nosić obcasów ,wolę tenisówki,trampki.Więc nie będe nosić sukienek z trampami.Z kolei boję się że jak będę mieć te 30' na karku to już nie będę mogła nosić ani kolorowych adidasów ani jakiś wisiorków w stylu oldshool.Prędzej bardziej,,poważne" ubrania.Więc co mi radzicie? (Nie chciałam zakłądać nowego wątku).A może mała podpowiedź: W jakim stylu mogłabym się ubierać?
Polecam: dystans do opinii innych. Fajnie, jak się komuś coś też spodoba, ale nie popadać w przesadę i nosić to, co lubisz i w czym się dobrze czujesz.
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 20:16   #1519
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mnie rozwala moda na olbrzymie torby,takie XXL Jak wygląda kobieta 160cm wzrostu z taką torbą? Śmiesznie...
...z drugiej strony z pewnością lepiej, niż z torebką wielkości paczki chusteczek - i trzema reklamówkami w ręku
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-21, 20:58   #1520
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
...z drugiej strony z pewnością lepiej, niż z torebką wielkości paczki chusteczek - i trzema reklamówkami w ręku
Tak,to kolejny hit i ważne by ta reklamówka była ZARA czy H&M no bo jak się pokazać na mieście z jakąś inną
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 21:04   #1521
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
Rany.
Sama nie wiem jak już się mam ubierać.Mówię teraz bez ironii,raczej z zagubieniem.Bo w sumie koszulki z napisami też już są coraz bardziej masowe.Chciałabym sobie kupić bluzę z Adidasa*tę z listkiem na suwak*.Ale zaraz będzie,żem dresiara.Z kolei nie lubię codziennie nosić obcasów ,wolę tenisówki,trampki.Więc nie będe nosić sukienek z trampami.Z kolei boję się że jak będę mieć te 30' na karku to już nie będę mogła nosić ani kolorowych adidasów ani jakiś wisiorków w stylu oldshool.Prędzej bardziej,,poważne" ubrania.Więc co mi radzicie? (Nie chciałam zakłądać nowego wątku).A może mała podpowiedź: W jakim stylu mogłabym się ubierać?
tak jak sie najlepiej czujesz, chociaz czasem droga do wlasnego stylu z ktorego jestesmy w 100% zadowolone jest trudna
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 21:12   #1522
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Krytyka leci ostra, a ciekawa jestem Wizażanki w co same się ubieracie Gdybym miała brać do siebie wszystkie te opinie pewnie chodziła bym nago W obecnej chwili w modzie rozwala mnie jedno. Kiedy dziewczyna ubiera się tak, że eksponuje wszystkie mankamenty swojej figury (achhh... kto ich nie ma?). No co z tego, że jest szalenie modnie ubrana? Co z tego jeśli wygląda po prostu pokracznie
memlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 21:25   #1523
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez memlia Pokaż wiadomość
Krytyka leci ostra, a ciekawa jestem Wizażanki w co same się ubieracie
A był już taki wątek nawet tutaj i tutaj.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-21, 22:45   #1524
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez memlia Pokaż wiadomość
Krytyka leci ostra, a ciekawa jestem Wizażanki w co same się ubieracie Gdybym miała brać do siebie wszystkie te opinie pewnie chodziła bym nago W obecnej chwili w modzie rozwala mnie jedno. Kiedy dziewczyna ubiera się tak, że eksponuje wszystkie mankamenty swojej figury (achhh... kto ich nie ma?). No co z tego, że jest szalenie modnie ubrana? Co z tego jeśli wygląda po prostu pokracznie


Nago nie wolno, ma byc skromnie i duzo zakrytego ciala, taki watek tez byl o tym jakie to prostactwo nosic japonki czy odkrywac kawalek brzucha :P
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 11:31   #1525
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez memlia Pokaż wiadomość
Krytyka leci ostra, a ciekawa jestem Wizażanki w co same się ubieracie Gdybym miała brać do siebie wszystkie te opinie pewnie chodziła bym nago W obecnej chwili w modzie rozwala mnie jedno. Kiedy dziewczyna ubiera się tak, że eksponuje wszystkie mankamenty swojej figury (achhh... kto ich nie ma?). No co z tego, że jest szalenie modnie ubrana? Co z tego jeśli wygląda po prostu pokracznie
dokladnie, dokladnie...
wszystkie te znieksztalcajace figure ciuchy, jeszcze do tego noszone naraz.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:00   #1526
mala94
Raczkowanie
 
Avatar mala94
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
taki watek tez byl o tym jakie to prostactwo nosic japonki
Jeżeli chodzi ci o niedawno poruszany tu wątek japonek, to radzę to lepiej przeczytać, a potem wygłaszać swoje zdanie. : )
mala94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:04   #1527
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

wyobraz sobie ze to nie jest jedyny temat na forum w ktorym byla poruszana sprawa japonek.
ja tamta dyskusje doskonale pamietam, a wszystko zaczelo sie od odkrytego brzucha w miescie :P smieszne to bylo, bo nie mialam pojecia ze instnieja ludzie ktorzy uwazaja japonki za cos nieodpowiedniego
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:12   #1528
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

one nie są nieodpowiednie, tylko niektóre osoby, które japonek nie lubią, wyraziły swoje zdanie na ich temat. Co w tym dziwnego, że nie każdemu odpowiadają zakurzone stopy?
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:15   #1529
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

....
czy ja cos niewyraznie pisze?
to by INNY watek i chodzilo o to ze sa NIEODPOWIEDNIE, NIESTOSOWNE do chodzenia w nich po miescie. nie o to ze sa zakurzone.
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-22, 13:35   #1530
czarnachinka
Zadomowienie
 
Avatar czarnachinka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 331
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
...z drugiej strony z pewnością lepiej, niż z torebką wielkości paczki chusteczek - i trzema reklamówkami w ręku

dokładnie wiele z nas (w tym 160 centymetrowych) wychodzi z domu rano a wraca późnym wieczorem. Trzeba gdzieś pomieścić ten cały dzień
czarnachinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.