Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-07-14, 21:29   #121
Kurczeeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 185
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

.....

Edytowane przez Kurczeeli
Czas edycji: 2012-02-23 o 15:06
Kurczeeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-14, 21:46   #122
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Nigdy nie powiedzial, ja tez nie. Nie mam odwagi. Czasami pojawiaja sie watpliwosci...
__________________





blue _eyes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-15, 00:45   #123
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 6 643
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

On . Ja nigdy tego nie powiedzia³am (nikomu). Do niedawna my¶la³am, ¿e ja nic do niego nie czujê... ¯y³am sobie tak w tej nie¶wiadomo¶ci chyba z rok (), a¿ zda³am sobie sprawê, ¿e mo¿e ja "tak" kocham? Nie muszê rzucaæ siê komu¶ na szyjê, nie muszê nazywaæ misiaczkiem, wysy³aæ sms-ów co 2 godziny o tre¶ci "têskniê"... Zda³am sobie sprawê, ¿e czêsto kiedy by³am w jakim¶ miejscu z kim¶ innym, my¶la³am o "nim", mia³am my¶li, aby to "on" tu w³a¶nie by³ . Ci±gnie mnie do niego, nie jak do kolegi .

Nie wiem, czy kiedykolwiek powiem te s³owa. Chyba wola³abym to wyraziæ czynami, zawsze to siê dla mnie bardziej liczy³o
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-27, 21:08   #124
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomo¶ci: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;4782353]On . Ja nigdy tego nie powiedzia³am (nikomu). Do niedawna my¶la³am, ¿e ja nic do niego nie czujê... ¯y³am sobie tak w tej nie¶wiadomo¶ci chyba z rok (), a¿ zda³am sobie sprawê, ¿e mo¿e ja "tak" kocham? Nie muszê rzucaæ siê komu¶ na szyjê, nie muszê nazywaæ misiaczkiem, wysy³aæ sms-ów co 2 godziny o tre¶ci "têskniê"... Zda³am sobie sprawê, ¿e czêsto kiedy by³am w jakim¶ miejscu z kim¶ innym, my¶la³am o "nim", mia³am my¶li, aby to "on" tu w³a¶nie by³ . Ci±gnie mnie do niego, nie jak do kolegi .

Nie wiem, czy kiedykolwiek powiem te s³owa. Chyba wola³abym to wyraziæ czynami, zawsze to siê dla mnie bardziej liczy³o [/quote]


Mam tak samo, uchodzê wrêcz za 'zimn±', zbyt stonowan± itd.. T¯ pyta dlaczego nie mowie do niego kochanie, misiu itp, ale ja po prostu cieplo o nim my¶lê, a my¶lê non stop, pragnê jego dobra ponad moje i nie potrafiê tego do koñca okazaæ. Ale wiele jest s³odkich parek, którzy ci±gle wisz± na telefonie, gderaj± do siebie ale nic nie czuj±.
Wiem jednak ¿e jestem zbyt ch³odna i to moj duu¿y problem Tzn nasz, bo rozumiem ¿e kazdy chce us³yszeæ mi³e s³owo, a czynami nie zawsze da siê pokazaæ jak bardzo zale¿y. My¶lê, ¿e to kwestia wychowania, bo nigdy nie s³ysza³am ¿eby rodzice do siebie powiedzieli kochanie a i do mnie odnosz± siê z duu¿ym dystansem
__________________
Piêkne kobiety wierz± w swoj± inteligencjê; kobiety inteligentne nie wierz± w swoj± urodê.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-28, 00:54   #125
Yóu si di na
Raczkowanie
 
Avatar Yóu si di na
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 88
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Mój T¯ powiedzia³ mi to pierwszy... musial poczekaæ pare miesiêcy a¿ mu odpowiem. Troszeczkê zaczyna³ ju¿ mieæ w±tpliwo¶ci czy ja cokolwiek do niego czujê, ale nie chcia³am mówiæ tego na si³ê tylko po to ¿eby go uspokoiæ. I w koñcu powiedzia³am, nigdy nie zapomnê jak siê ucieszy³ My¶la³am ze mnie zadusi!
Yóu si di na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-07-28, 20:05   #126
ladybird.
Rozeznanie
 
Avatar ladybird.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 551
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

W moim przypadku to T¯ pierwszy powiedzia³, ¿e mnie kocha By³am w szoku po tym wyznaniu, bo tak naprawdê nie spodziewa³am siê tego po nim. Sama powiedzia³am mu to dopiero kilka miesiêcy pó¼niej, kiedy ju¿ by³am pewna swoich uczuæ.
__________________


Edytowane przez ladybird.
Czas edycji: 2007-07-28 o 20:05 Powód: literówka :]
ladybird. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-03, 18:53   #127
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 5 910
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;4782353]On . Ja nigdy tego nie powiedzia³am (nikomu). Do niedawna my¶la³am, ¿e ja nic do niego nie czujê... ¯y³am sobie tak w tej nie¶wiadomo¶ci chyba z rok (), a¿ zda³am sobie sprawê, ¿e mo¿e ja "tak" kocham? Nie muszê rzucaæ siê komu¶ na szyjê, nie muszê nazywaæ misiaczkiem, wysy³aæ sms-ów co 2 godziny o tre¶ci "têskniê"... Zda³am sobie sprawê, ¿e czêsto kiedy by³am w jakim¶ miejscu z kim¶ innym, my¶la³am o "nim", mia³am my¶li, aby to "on" tu w³a¶nie by³ . Ci±gnie mnie do niego, nie jak do kolegi .

Nie wiem, czy kiedykolwiek powiem te s³owa. Chyba wola³abym to wyraziæ czynami, zawsze to siê dla mnie bardziej liczy³o [/quote]

Mi równie¿ On. Ja nie odpowiedzia³am od razu. Jakby na to nie spojrzec to magiczne s³owa i nigdy nikomu wczesniej tego nie powiedzilam. Minelo troche czasu zanim sama tez mu to powiedzialam. I w ciagu naszego zwiazku te dwa magiczne s³owa pojawily sie moze dwa lub trzy razy. Zgadzam sie z capuccino, ¿e od s³ów wa¿niejsze s± czyny i to co czuje sie w srodku. Oczywiscie mi³e s³owa przyjemnie s³yszeæ, ale wg mnie one powinny byæ tylko dope³nieniem czynów i ca³okszta³tu. Taki ot, ma³y gratis
ja :) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-08-03, 20:48   #128
kaja_789
Przyczajenie
 
Avatar kaja_789
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

U mnie te¿ On zrobi³ to pierwszy i zanim doczeka³ sie w odpowiedzi tego samego nie powtórzy³ tego nai razu. Czeka³... a¿ siê doczeka³ Za to teraz nie musi ju¿ czekaæ Mówie mu to kiedy mam na to ochotê i odwrotnie

S± ró¿ne zwi±zki jedni wrêcz milcz± a inni mówi± sobie o wszystkim ale osobi¶cie nie chcia³abym doczekaæ takiego momentu w swoim zwi±zku kiedy bêdzie mi g³upio powiedzieæ mu to co czuje, bo On przecie¿ nigdy nie mówi jak jest mu ¼le...
kaja_789 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-04, 19:15   #129
ziubejek
Raczkowanie
 
Avatar ziubejek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 241
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

ja powiedzia³am pierwsza-nie by³am pewna swoich uczuæ i komplikacji zwi±zanych z naszym zwi±zkiem,ale nie ¿a³uje i mam nadziejê,¿e mimo trudno¶ci wszystko przetrwa
Pozdrawiam
ziubejek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-06, 22:16   #130
avlee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 13
GG do avlee
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

hmm. mój T¯ chcia³ powiedzieæ ju¿ po 3 tygodniach. powiedzia³...po 4. i chcia³, ¿ebym te¿ mu mówi³a, wrêcz irytowa³o go, ¿e nie mówiê. ale ja tak naprawdê poczu³am, ¿e kocham jakie¶ 5 miesiêcy pó¼niej . a teraz w³a¶ciwie rzadko to sobie mówimy, zamiast tego istnieje szczereg gestów, spojrzeñ, zachowañ które to zastêpuj±...a nawet przebijaj±
__________________
avlee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-15, 19:02   #131
natalia88
Rozeznanie
 
Avatar natalia88
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 682
GG do natalia88
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Mój T¯ [bardzo wyczekany z reszt±] powiedzia³ mi, ze mnie kocha niedawno, po 2 miesi±cach bycia ze sob±, podczas gdy bylismy nad morzem, poparzy³o go s³once i w nocy prawie majaczy³, wtedy mi to wyzna³, z tym, ze ja mu nie uwierzy³am. Na drugi dzien zabral mnie na molo i... powtórzy³ Jeszcze mu nie odpowiedzia³am, ale wkroce tak sie stanie;];]
__________________
Si³a jest Kobiet±!
natalia88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 21:15   #132
czarownicafromvenus
Raczkowanie
 
Avatar czarownicafromvenus
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: za gora, za lasem
Wiadomo¶ci: 49
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja chetnie bym to zorbila pierwsza bo czuje ze kocham mojego TZ, ale nie chce zostac w pewnien sposob odrzucona. Wiem ze od niego tego nie uslysze, kiedys rozmawialismy na ten temat i on stwierdzil ze on moze to tylko raz powiedziec jednej jedynej osobie z ktora bedzie juz awsze bo takie rzeczy mowi sie tylko jeden soobie. i jesli to juz powie to kolejny raz juz sie nie zdarzy. ehh wychodzi na to ze chyba uslysze to w dniu zareczyn. ale do nich bardzo duzo czasu. jestesmy ze soba prawie pol roku.....
Niby wiem ze mu na mnie zalezy ze jest szczesliwy jak z nikim innym ale ja tez chcialabym uslyszec to magiczne slowo, niby jestem szczesliwa a jednak.....


ja cie kocham a ty mnie?ehhh
__________________

czarownicafromvenus jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-08-30, 21:30   #133
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 1 430
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez czarownicafromvenus Poka¿ wiadomo¶æ
Ja chetnie bym to zorbila pierwsza bo czuje ze kocham mojego TZ, ale nie chce zostac w pewnien sposob odrzucona. Wiem ze od niego tego nie uslysze, kiedys rozmawialismy na ten temat i on stwierdzil ze on moze to tylko raz powiedziec jednej jedynej osobie z ktora bedzie juz awsze bo takie rzeczy mowi sie tylko jeden soobie. i jesli to juz powie to kolejny raz juz sie nie zdarzy. ehh wychodzi na to ze chyba uslysze to w dniu zareczyn. ale do nich bardzo duzo czasu. jestesmy ze soba prawie pol roku.....
Niby wiem ze mu na mnie zalezy ze jest szczesliwy jak z nikim innym ale ja tez chcialabym uslyszec to magiczne slowo, niby jestem szczesliwa a jednak.....


ja cie kocham a ty mnie?ehhh
Ja tez nie uslyszalam a minely juz prawie dwa lata Kiedys powiedzial ze nie mowi kobietom ze kocha. Nie znam dokladnje historii jego przeszlosci w zwiakach, ale cos sie stalo, ktos go zranil.. Jest nam dobrze, widze ze sie stara, ze mu zalezy. Ja nie mam odwagi poki co ale sa takie chwile ze mam ochote mu to powiedziec. Gleboko wierze,ze kiedys bedziemy mowic sobie to codziennie
__________________





blue _eyes jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 11:09   #134
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 319
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja jeszcze tego nie us³ysza³am.Jeste¶my razem 4,5 miesi±ca,wiêc to nie tak d³ugo i wcale mi siê nie ¶pieszy,¿eby us³yszeæ te s³owa.Wiem,¿e mu na mnie bardzo zale¿y.Wspiera mnie zawsze,wiem,¿e w razie czego zawsze bêdzie po mojej stronie,ufam mu,mogê na niego zawsze liczyæ.A najpiêkniejszym wyznaniem mi³o¶ci s± dla mnie jego czyny.Mój T¯ mieszka 10km ode mnie.Ale je¶li mu powiem,¿e mi smutno i mi go brak,to przejdzie te 10km pieszo,¿eby chocia¿by na te 30min byæ ze mn±.
On jedyny wie o mojej bulimii, i robi wszystko,¿eby mi pomóc.Mogê zadzwoniæ do niego w ¶rodku nocy.
Dla mnie to s± wyznania mi³o¶ci.
DarkLilly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 11:20   #135
kejti1987
Raczkowanie
 
Avatar kejti1987
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kalisz/Warszawa
Wiadomo¶ci: 203
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja te¿ tego nie powiedzia³am, mój T¯ te¿ nie. Jeste¶my razem 8 miesiêcy, wiêc my¶lê, ¿e mo¿e byæ jeszcze trochê za wcze¶nie na takie wyznania. Chocia¿ czasem mam ochotê wielk± przybiec do niego, wskoczyæ mu na g³owê i powiedzieæ, ¿e go kocham
__________________
- Cicho! .. bo nie s³yszê..
- Czego nie s³yszysz?
- Ciszy..
kejti1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 11:39   #136
justi699
Zakorzenienie
 
Avatar justi699
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wschód....
Wiadomo¶ci: 8 507
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez ladybird. Poka¿ wiadomo¶æ
W moim przypadku to T¯ pierwszy powiedzia³, ¿e mnie kocha By³am w szoku po tym wyznaniu, bo tak naprawdê nie spodziewa³am siê tego po nim. Sama powiedzia³am mu to dopiero kilka miesiêcy pó¼niej, kiedy ju¿ by³am pewna swoich uczuæ.

Mia³am identycznie
__________________



Nasz ¦lub

Jeste¶ z nami
11.05.2015, godz. 13.30
justi699 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 11:44   #137
justyla122
Zakorzenienie
 
Avatar justyla122
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 6 132
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez justi699 Poka¿ wiadomo¶æ
Mia³am identycznie
ja te¿ tak samo
justyla122 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 11:52   #138
nailpolish
Rozeznanie
 
Avatar nailpolish
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 665
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

pierwszy powiedzia³ mój T¯ siedzieli¶my sobie a On 'sabinko... kocham Ciê' ale mnie wtedy zatka³o, ja dopiero po dwóch miesi±cach powiedzia³a mu, ¿e te¿ go kocham, wtedy siê upewni³am, ¿e to 'TO'.
a T¯ powiedzia³ mi to po 4 miesi±cach jaka by³am wtedy szczê¶liwa (i nadal jestem ) pierwsza osoba, która powiedzia³ im tak s³odko, ¿e mnie kocha
__________________


nailpolish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 12:06   #139
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomo¶ci: 1 161
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

T¯ powiedzia³ mi pierwszy "kocham ciê". Nie pamiêtam ju¿ ile musia³ czekaæ na odwzajemnienie tych s³ów. Pamiêtam jednak moment, w którym mi to wyzna³. Wiedzia³am, ¿e chce to zrobiæ i próbowa³am go odci±gn±æ od tego pomys³u, a jak nastêpowa³ ten moment naci±gnê³am jak dziecko kaptur na g³owê, odwraca³am wzrok, bo siê ba³am, wstydzi³am, czy sama ju¿ nie wiem, dlaczego to zrobi³am
__________________
Dziewczyna, u której szybko posz³o


26.07.2016

zarêczyny

17.06.2017
¶lub




Laurieen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-24, 15:03   #140
kolezankaa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

mój T¯ pierwszy powiedzia³ po 8 miesi±cach znajomo¶ci w tym 6 bycia razem :P czyli po pó³ roku i ja mu powiedzia³am to samo
pamiêtam jak mu ³ezka polecia³a.. i powiedzia³: "nawet nie wiesz ile mnie to kosztowa³o, by Ci to powiedzieæ" i powiedzia³ jeszcze, ¿e jestem jego pierwsz± dziewczyn± której to powiedzia³ mia³ wcze¶niej z któr± by³ 8 miesiêcy, ale ona tego nie us³ysza³a.. no pomijaj±c kole¿ankê której to powiedzia³ jak mia³ 10 lat
kocham go strasznie
kolezankaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 20:04   #141
2018070520180950
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 58 878
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

on
2018070520180950 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 20:07   #142
nyna1604
Raczkowanie
 
Avatar nyna1604
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Hmmm powiedzialam to jako pierwsza nie wiem czy dobrze czy ¼le ale w ka¿dym razie nie wytrzyma³am :P
__________________



18.06.08r. Zdany egzamin na prawo jazdy-podej¶cie nr1


Nasz ¶lub 27.06.2015r <3
nyna1604 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 21:18   #143
¿urawinka
Zakorzenienie
 
Avatar ¿urawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina u¶miechu i dobrego humoru :-D
Wiadomo¶ci: 9 033
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

On po miesi±cu, ja dojrza³am do tego po dziewiêciu
¿urawinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 21:21   #144
Rogusia_007
Raczkowanie
 
Avatar Rogusia_007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 209
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

On
__________________
Szczê¶liwi razem...

Rogusia_007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 21:40   #145
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 3 147
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

on, niedlugo pozniej ja.
__________________

Pieni±dze szczê¶cia nie daj±, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 21:50   #146
BlackAngel
Adwokat diab³a
 
Avatar BlackAngel
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomo¶ci: 11 899
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

dobrze nie pamiêtam, ale to by³am chyba ja
__________________

With enough time, we all find what we're looking for.
Even if it was there all along
BlackAngel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 21:59   #147
zoffen
Raczkowanie
 
Avatar zoffen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomo¶ci: 173
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

x
__________________

WIELKIE ODCHUDZENIE!
75,6-71-70-69-68-67-66-65-64-63 -62-61-60






Edytowane przez zoffen
Czas edycji: 2009-07-27 o 10:06
zoffen jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 22:22   #148
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 33 873
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Ja pierwsza powiedzia³am, ¿e siê zakochujê, ale on pierwszy powiedzia³, ¿e kocha
Le¿eli¶my wtedy w ³ó¿ku, stêsknieni, przytuleni, bo wcze¶niej wyjecha³ na ¶wiêta do swojej rodziny. I spojrza³ mi g³êboko w oczy i to powiedzia³. Wci±¿ pamiêtam, jak mi w tamtym momencie wszystko w ¶rodku zatrzepota³o I odpowiedzia³am mu tym samym, od razu
Teraz czêsto mówimy sobie, ¿e siê kochamy
Lexie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 22:31   #149
aajjii
Zadomowienie
 
Avatar aajjii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 1 340
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

Cytat:
Napisane przez Rosa Poka¿ wiadomo¶æ
Mój T¯ pierwszy wyzna³ mi mi³osc i to w dzien moich 18 urodzin
mi tak samo
aajjii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-24, 22:45   #150
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Magiczne dwa s³owa. Które z Was pierwsze wyzna³o, ¿e kocha?

On pierwszy powiedzia³ W zimny lutowy wieczór, jak siedzieli¶my oboje na ³awce w parku.. Najpierw poca³owa³ mnie powoli, ale namiêtnie, pó¼niej spojrzal w oczy i powiedzia³: "kocham ciê" Ja oczywi¶cie odpowiedzia³am, ¿e ja te¿ go kocham Nigdy nikomu tego nie powiedzia³am.. Bo nigdy nie czu³am siê tak dobrze, jak z moim ukochanym T¯-tem
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:41.