Solarium :/ - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 07:57   #481
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez madziak1990
Ja mam parę pytań mam nadzieję, że mi pomorzecie więc:
1) 4 dzień mam okres (i czy to możliwe, że już mi się skończył (takie pytanie nie z tej paki ) , a chciałam iść na solarium. Jak uważacie mogę??
2) Bo gdy pani mnie zaprowadzi tam do jakiegoś pomieszczenia to tam będę mogła się rozebrać i wysmarować, czy może w domu się wysmarować??
3) Sama mam zamknąć tą kabine?? Nie zatrzaśnie się??
4) Jak mi pani zaproponowała 6 min. to np. można sobię między nimi przerwe robić?? Bo nie wiem czy wytrzymam... No może 6 min tak, ale jakieś większe minuty to trudniej (chyba)
...Chyba tyle pytań z góry thx za odp.
1) raczej nie powinnas, bo w czasie okresu skora moze roznie reagowac na dzialanie sztucznych promieni UV, ale prawdziwe uzalezniackzi chodza podczas okresu tez
2)tak bedziesz zaproadzona do pomieszczenia, bedziesz mogla sie tam posmarowac czym tylko chcesz
3)nic sie nie zatrzasnie sama zamykasz kabine i zostawiasz mala szparke sobie ja tak zawsze robie
4)jesli idziesz pierwszy raz to 6 min to wystarczajaco potem co pare dni zwiekszasz ilosc minut
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 07:57   #482
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez deska123
Przeczytaj cały ten wątek od nowa, bo wszystkie pytania jakie zadalas juz byly... wiem bo sama go przeczytalam...
Właśnie!

różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 07:59   #483
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

a tak wogole to wczoraj TZ przyjechal i az mu kopara opadła 2 tyg. sie nie widzielismy to wiecie przez ten czas sie opalilam i mowi do mnie ,,ale śliczny mahoń teraz z Ciebie'' hihi
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:04   #484
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
a tak wogole to wczoraj TZ przyjechal i az mu kopara opadła 2 tyg. sie nie widzielismy to wiecie przez ten czas sie opalilam i mowi do mnie ,,ale śliczny mahoń teraz z Ciebie'' hihi
No widzisz Super
Wysiłek (a raczej przyjemnośc ) nie poszedł na marnę
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:11   #485
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez KitiPunk
Witam wszystkie fanki solarium (=
Dzisiaj byłam pierwszy raz od roku na 7 minut i troche mnie tyłek piecze i wewnętrzna strona dłoni (ciekawe czemu:/) Kupiłam sobie krem w saszetce "Chic sugar" z dodatkiem z cannabisu I bardzo gorąco go polecam , bo już po jednej wizycie jestem brązowa i skóra nie jest sucha!!
holla!
Cytat:
Napisane przez ja=)
mi tez sie troche tyłek przypiekł dlatego musialam sobie zrobic przerwe ale naszczescie czerwona plama juz znika i za dzien, dwa znow skorzystam z tego cudu techniki
ale oczywiscie wszystko z umiarem bo i tak juz wszyscy zauwazyli efekty a ja najbardziej
no widzicie dziewuchy teraz was pupy beda piec tak na prawde to salarium i te nasze opalenie bardzo widac dla otoczenia ale my tego nie zauwazamy gdyz caly czas nam sie wydaje ze jestesmy bladziochy Ile kosztowal ten krem w saszetce?? Ja nie kupuje zadnych kremow bo drogie sa;/ wole dwa razy za te pieniadze pojsc na solarke niz wydac na ten specyfik ktory ciekawe czy dziala

Mi Dax przyspieszacz ladnie pozwala przyspieszyc efekt opalania i go caly czas stosuje

BUZIAKI dla moich solaromaniaczek
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:13   #486
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
wole dwa razy za te pieniadze pojsc na solarke niz wydac na ten specyfik ktory ciekawe czy dziala
otóż to

Trzeba sobie jakos radzić i oszczędzać na kolejne wizyty
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:16   #487
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
otóż to

Trzeba sobie jakos radzić i oszczędzać na kolejne wizyty
hhehe mi ciagle brakuje kasy, normalnie wiecznie pustki w portfelu a jak juz cos wynajdzie sie jakies 10zl to odrazu lece by wydac na solarke ahhhh aa jeszcze 1,79zl na przyspieszacz hehe
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 08:19   #488
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
hhehe mi ciagle brakuje kasy, normalnie wiecznie pustki w portfelu a jak juz cos wynajdzie sie jakies 10zl to odrazu lece by wydac na solarke ahhhh aa jeszcze 1,79zl na przyspieszacz hehe
To ja z kolei mam tak, że każdy grosz wydaje na ciuchy, a jak mi wpadnie większa sumka, to wtedy sobie śmigam na solarke kilka razy
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:22   #489
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

ja tez tak mam, zaraz ide na zakupy a wieczorkiem albo jutro planuje sie wybrac na solarium
__________________
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 08:42   #490
trynosz
Zakorzenienie
 
Avatar trynosz
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 7 196
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez madziak1990
Ja mam parę pytań mam nadzieję, że mi pomorzecie więc:
1) 4 dzień mam okres (i czy to możliwe, że już mi się skończył (takie pytanie nie z tej paki ) , a chciałam iść na solarium. Jak uważacie mogę??
2) Bo gdy pani mnie zaprowadzi tam do jakiegoś pomieszczenia to tam będę mogła się rozebrać i wysmarować, czy może w domu się wysmarować??
3) Sama mam zamknąć tą kabine?? Nie zatrzaśnie się??
4) Jak mi pani zaproponowała 6 min. to np. można sobię między nimi przerwe robić?? Bo nie wiem czy wytrzymam... No może 6 min tak, ale jakieś większe minuty to trudniej (chyba)
...Chyba tyle pytań z góry thx za odp.
A ja Ci odpowiem, a co
1. Gdzies przeczytalam, ze to nie stanowi problemu, wiec chyba mozesz
2. Tam bedziesz sie mogla wysmarowac, rozebrac, zmyc makijaz itd.
3. Masz sama zamknac. Nie zatrzasnie sie, bo tam jest porzadna szczelina.
4. Nie ma potrze4by robic przerw. Moze wydaje to sie dlugo, ale tam jest tak fajnie cieplutko, chlodny wiaterek, muzyka i szybko mija
trynosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:26   #491
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Ally83
A ja mam niestety szlaban na solarium :/ Otóż dostałam uczulenia, lekko też sobie skórę poparzyłam, a chodziłam ciągle tylko na 7 min, nie więcej. Pod prysznicem mogłam się myć tylko zimną wodą. Jeśli chodzi o uczulenie, to nie wiadomo do końca czy to wina tylko solarium, czy może przyspieszacza do opalania a może to reakcja na płyn dezynfekujący . W każdym bądź razie po ostatnim opalaniu nie mogłam spać całą noc, bo strasznie szczypała mnie skóra, jakby mi ktoś igły wbijał to raz w brzuch, to raz w plecy, to raz w nogi Nie dało się wytrzymać!!! Skóra była cała pobudzona, wygladała jakbym miała gęsią skórkę. Dermatolog przepisał mi jakieś tabletki i maść. No i teraz nawet żebym chciała iść, to nie mogę . Muszę odczeakć, a potem to rzadko będę odwiedzać soalrium. Pewnie się przerzucę na bronzery :/.
dziewczyno Ty sobie daj spokój z solarium ! to tylko dobra rada zanim stanie się coś złego

Dziewczyny na czym polegają te przyśpieszacze? gdzie je kupić? bo u mnie w solarce są jakieś ale takie droższe nie za 1,79 a w innym w ogóle nie ma. Ja opalam się bez niczego. A wczoraj mnie tak grzało a dzisiaj nie ma ani śladu no może jakaś różnica jest ale malutkooo. Hihi mam 10 zł i mnie tak kusi ajjj ]:->
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 12:31   #492
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
dziewczyno Ty sobie daj spokój z solarium ! to tylko dobra rada zanim stanie się coś złego

Dziewczyny na czym polegają te przyśpieszacze? gdzie je kupić? bo u mnie w solarce są jakieś ale takie droższe nie za 1,79 a w innym w ogóle nie ma. Ja opalam się bez niczego. A wczoraj mnie tak grzało a dzisiaj nie ma ani śladu no może jakaś różnica jest ale malutkooo. Hihi mam 10 zł i mnie tak kusi ajjj ]:->
Angelek: ten przyspieszacz to przyspieszacz Dax Cosmetics w saszetce takiej zoltej do kupienia w drogeriach i sklepach z kosmetykami Na soalriach sa drogie przyspieszacze nie wiem czy skuteczne ale drogie i to mnie odstrasza a Dax jest znakomity i szybki w dzialaniu
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:44   #493
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Solarium :/

Ja tam wole uzywac specjalnych kosmetykow do solaroium ze sa drogie to prawda, ale od kiedy uzywam ich moja skora ani razu sie nie spiekła, mam lepsze efekty opalania, brak plam pozatym ładnie pachną i nie wysuszają skory ..
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 12:55   #494
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

nawet ładna pogoda dzisiaj - w koncu mozna pokazac kawałek swojej opalenizny
__________________
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:11   #495
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez ja=)
nawet ładna pogoda dzisiaj - w koncu mozna pokazac kawałek swojej opalenizny
hehe o dziwo u mnie na mazurach tez slonecznie i cieplutko jakos wiec trzeba posmigac w bluzeczce na ramioczkach i miniowie
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 13:12   #496
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
Ja tam wole uzywac specjalnych kosmetykow do solaroium ze sa drogie to prawda, ale od kiedy uzywam ich moja skora ani razu sie nie spiekła, mam lepsze efekty opalania, brak plam pozatym ładnie pachną i nie wysuszają skory ..
ja jak przychdoze z solarum to sie smaruje balsamem do ciala nawilzajacym malinowym AA mniam mniam taki zapach ma jak MAMBA malinowa i mi nic skora tez nie zchodzi wogole sie ciesze ze mi z twarzy skora nie zeszla
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 14:58   #497
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
Ja tam wole uzywac specjalnych kosmetykow do solaroium ze sa drogie to prawda, ale od kiedy uzywam ich moja skora ani razu sie nie spiekła, mam lepsze efekty opalania, brak plam pozatym ładnie pachną i nie wysuszają skory ..
Ja tez uwazam, ze warto kupic profesjonalne kosmetyki do solarium. Co prawda sa drogie, ale na allegro mozna je kupic w calkiem przystepnej cenie. Moim zdaniem naprawde przyspieszaja opalanie, a skora jest nawilzona, chroniona przed szkodliwym dzialaniem solarium i ladnie pachnie Ja kupilam opakowanie ok 250ml za 39 zl jakies rok temu i akurat dzis sie skonczyl, a musze powiedziec ze na solarium chodze czesto.
A tak w ogole to dzis bylam na 15 min i jestem slicznie opalona
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:20   #498
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Solarium :/

Dziś byłam w solarium i zobaczyłam fajny kosmetyk w saszetkach(to przyspieszacze opalania)ponoc jakis nowy amerykański produkt firmy SUPERTAN,mają super zapachy(brzoskwini,waty cukrowej,banana itp)Producent obiecuje ciemną prawie nieosiągalna opalenizneCzy miała go ktoraś z was?Naprawde działa?No i ile moze kosztować taka saszetka 12ml(wiecej niz 10zł?)bo chciałabym go kupić
Podaje jeszcze linka:www.supertan.com.pl
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!

Edytowane przez nadia7
Czas edycji: 2006-06-10 o 18:35
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 15:37   #499
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Solarium :/

U mnie w solarium sprzedaja, kosmetyki jak kazde inne do solarium, ja uzylam grejfruta, i moge polecic, ładnie pachnie szybko sie wchłania ...
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 15:42   #500
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez nadia7
Dziś byłam w solarium i zobaczyłam fajny kosmetyk w saszetkach(to przyspieszacze opalania)ponoc jakis nowy amerykański produkt firmy SUPERTAN,mają super zapachy(brzoskwini,waty cukrowej,banana itp)Producent obiecuje ciemną prawie nieosiągalna opalenizneCzy miała go ktoraś z was?Naprawde działa?No i ile moze kosztować taka saszetka 12ml(wiecej niz 10zł?)bo chciałabym go kupić
Powinno kosztowac ok 6zl, wszystkie kosmetyki w saszetkach sa w podobnych cenach.
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:04   #501
ja=)
Raczkowanie
 
Avatar ja=)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 79
Dot.: Solarium :/

własnie wróciłam z solarium, wkoncu podoba mi sie moj kolor skory
__________________
Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty
To też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze
A drugie po nim skacze
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie
Ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół
Drugie ciągnie je ku górze
ja=) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 16:37   #502
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
dziewczyno Ty sobie daj spokój z solarium ! to tylko dobra rada zanim stanie się coś złego

Dziewczyny na czym polegają te przyśpieszacze? gdzie je kupić? bo u mnie w solarce są jakieś ale takie droższe nie za 1,79 a w innym w ogóle nie ma. Ja opalam się bez niczego. A wczoraj mnie tak grzało a dzisiaj nie ma ani śladu no może jakaś różnica jest ale malutkooo. Hihi mam 10 zł i mnie tak kusi ajjj ]:->
Sama do końca nei wiem, od czego to uczulenie, bo na solarium byłam nei pierwszy raz i starałam się robic krótkie seanse, bo wiem, że np. po słońcu dostaję krótkotrwałej wysypki na ciele. Może to wina przyspieszacza, specjalny na solarium, używałam innych z tej firmy, ale widocznie tylko ten jeden mnie podrażnił .
A co do samych przyspieszaczy, to te sprzedawana na solarium i właśnie tylko na solarium przeznaczone mają za zadanie przełamać naturalną barierę opalania skóry. Każda skóra ma jakąs barierę, po której się już bardziej nie opala i dlatego możemy opalać się i opalać, a opalenizna bedzie ciagle taka sama. Te przyspieszacze pozwalają takiej skórze opalić sie bardziej. Na solarium sprzedają przyspieszacze w saszetkach lub dozują po kilka ml z dużej butli. Niestety, ale za każdym razem to wydatek 5-6 zł, jak nie więcej. Dlatego jak pisały wcześniej dziewczyny opłaca się zainwestować w butelkę takiego przyspieszacza na allegro, bo jest wydajny i można duuużo zaoszczędzić. Ja używałam z firmy Emerald Bay, mają kilka rodzajów i też mleczko po opalaniu.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 19:11   #503
Angel_ek
Rozeznanie
 
Avatar Angel_ek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 990
Dot.: Solarium :/

tak sobię myślę nad tymi mazidełkami do solarium. Mnie mało a prawie wcale nie bieże na dekoldzie biało nadal. czy jak posmaruję tylko dekold to mi się nierówno opali?
__________________
Bujam w obłokach różowych myśli
Marzę, rozmyślam, wspominam
Chodzę po błękitnych nadziejach mojego życia
Leżę na miękkich pragnieniach miłości
Dotykam krawędzi mojej wolności
Życie płynie, a ja siedzę w windzie mojego życia
I czekam na kolejne przystanki
Do szczególnych mojemu życiu nadziei
Angel_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:01   #504
dotka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: St.Julians/Malta
Wiadomości: 1 124
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez Angel_ek
tak sobię myślę nad tymi mazidełkami do solarium. Mnie mało a prawie wcale nie bieże na dekoldzie biało nadal. czy jak posmaruję tylko dekold to mi się nierówno opali?
Hihi nie musisz sie martwic, na pewno nie bedzie widocznej plamy, wiec smaruj sie smialo!!
dotka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:51   #505
nadia7
Raczkowanie
 
Avatar nadia7
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ul.Piękna
Wiadomości: 480
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez eve_malutka
U mnie w solarium sprzedaja, kosmetyki jak kazde inne do solarium, ja uzylam grejfruta, i moge polecic, ładnie pachnie szybko sie wchłania ...
Ale czy rzeczywiście opalenizna po tym kremie jest duzo mocniejsza?
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy

JESTEŚ SEKSOWNA DOPIERO WTEDY, GDY BEZ ZASTRZEŻEŃ AKCEPTUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!
nadia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 20:54   #506
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez ja=)
własnie wróciłam z solarium, wkoncu podoba mi sie moj kolor skory
oj jak ja bym chciała dojsc do momentu kiedy w koncu będę zadowolona z koloru mojej skóry

Bo póki co.. wiecznie blado
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 21:39   #507
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
oj jak ja bym chciała dojsc do momentu kiedy w koncu będę zadowolona z koloru mojej skóry

Bo póki co.. wiecznie blado
hehe no mi sie tez wydaje zem bladzioszek dalej jestem normalnie chce isc na solarke nie wytrzymam i pojde w poniedzialek albo we wtorek i juz hehe tylko skad kase wezme
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 23:03   #508
różowiutka
Zakorzenienie
 
Avatar różowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tu i tam
Wiadomości: 5 422
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez czuczenka
hehe no mi sie tez wydaje zem bladzioszek dalej jestem normalnie chce isc na solarke nie wytrzymam i pojde w poniedzialek albo we wtorek i juz hehe tylko skad kase wezme
ja chyba wyniose ze swojego pokoju tv i bede miała kase na KILKA seansów
różowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 06:29   #509
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Solarium :/

Cytat:
Napisane przez różowiutka
ja chyba wyniose ze swojego pokoju tv i bede miała kase na KILKA seansów
hihihi, ja w pokoju tez mam TV ale kurcze chyba go nie sprzedam wyniose ze swojego pokoju dywan,jakies maskotki, świece i sprzedam na bazarku a tak serio to juz nie wytrzymuje... i mi sie wydaje ze blaknę
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 06:29   #510
madziak1990
Raczkowanie
 
Avatar madziak1990
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 40
Dot.: Solarium :/

Ja mam jeszcze takie małe pytanko (wiem, że ich dużo zadaje, ale no wiecie w poniedziałek pierwsza wizyta ) więc chodzi o olejek do opalania. Ja mam w domu taki firmy...Mariza (czy jakoś tak) i tam styłu lajcik pisze, że można do solarium itp itd, ale moje pytanie brzmi: Czy ja mam się tym olejkiem po twarzy smarowac??, a jak wróce z solarki to mam taki balsam brazujacy i wyczytałam, że też może być po solarium Więc czy też mam sobie nim twarz wysmarowac??
__________________
Dla tych którzy pamiętali zawsze o mnie
Będę pamiętała o Was nie zapomnę
Dzięki za wsparcie i wszelką cierpliwość
Tu w moim sercu ciągle kwitnie miłość
Wybór przyjaciół na jakość nie na ilość
Jeden za wszystkich czy radość czy męka
Tym co odeszli na zawsze pamięć święta!
K.C.P.
madziak1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.