magistrantki - jak Wam idzie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-08, 12:45   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

magistrantki - jak Wam idzie?


Bo mi kiepsko... Utknęłam w martwym punkcie... Nie wiem co dalej Zaczynam się załamywać Ta praca chyba mnie przerasta. A najgorsze jest to, że czasu pozostało niewiele i koniec czerwca zbliża się wielkimi krokami. A ja zamiast siedzieć i pisać, to robię wszystko inne, bo nawet jak zacznę myśleć nad pracą i próbuję coś wytworzyć, to mi nie idzie, i to porzucam... Czy Wyteż tak macie, czy tylko ze mnie taka ofiara losu ?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:44   #2
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Ja wprawdzie nie magistrantka, tylko doktorantka, ale doskonale Cię rozumiem... i też mi się chwilami wydaje, że jestem ofiara losu, co to nie potrafi się zebrać i zrobić co do niej należy
Najgorsze jest to, że mam mojego doktoratu już szczerze dosyć, strasznie dużo energii i czasu straciłam na użeranie się ze sprzętem itd. i w tej chwili do tematu, który mnie kiedyś interesował zaczynam odczuwać wstręt w dodatku oprócz tego pracuję i to czym się w pracy zajmuję naprawdę mnie interesuje, przez co jeszcze bardziej chodzi mi po głowie na jaką cholerę mi ten doktorat
Hmmm, zamiast Cię pocieszyć, to sama się wyżaliłam no, ale przynajmniej wiesz, że nie jesteś sama...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:44   #3
koliber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 117
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

hej! ja co prawda nie piszę pracy magisterskiej tylko licencjacką - co prawda dopiero zaczynam, ale już mam problem, więc nie jesteś sama... nie potrafię ułożyć tego durnego planu pracy, a do końca semestru, czyli do końca września muszę napisać jeden rozdział pracy. Na pewno dasz radę, nie należy załamywać się. Moje koleżanki broniły się w kwietniu, do samego końca miały problem z pracą, ciągle jakieś problemy, a to z wykresami, a to z przypisami, ale wszystko poszło po ich myśli i obroniły się na 4, więc głowa do góry
koliber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:49   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Ale ja do końca czerwca powinnam oddać pracę... Nie wspominajac już o tym, że promotorowi marzy sie i obrona w czerwcu... Niedoczekanie jego... Żeby chociaż mi poagał, jak trzeba... Ale nie, on czyta tylko całą pracę i dopóki jej nie skończę mogę tylko przechodzić z pytaniami, na które i tak za wiele nie odpowiada
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 13:59   #5
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Ale co to znaczy, że powinnaś? Jak nie oddasz to będą jakieś konsekwencje? Czy po prostu powinnaś, bo wszyscy, bo tak by chciał promotor?
Jeśli nie czekają Cię żadne przykre konsekwencje z powodu nieoddania, to może odpuść sobie trochę i zrób sobie mały urlopik? rzuć wszystko i wyjedź gdzieś na parę dni - tak, żeby się całkowicie od tego oderwać jak odpoczniesz, to potem będzie zupełnie inaczej! teraz pewnie jesteś zmęczona, do tego stres i pewnie dlatego ciężko Ci się myśli...
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:06   #6
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Powinnam to znaczy, że oficjalny termin oddania prac jest 30 czerwca. I nie wiem, co mnie czeka, jak go przekroczę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:11   #7
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Powinnam to znaczy, że oficjalny termin oddania prac jest 30 czerwca. I nie wiem, co mnie czeka, jak go przekroczę
Etam. Wazne, zeby zakonczyc sesje, a bronic prace mozesz kiedy chcesz, byle zebrac komisje. Ja wlasnie hehe chce sie bronic we wrzesniu, a narazie mam 1 rozdzial napisany No coz Po prostu nie mam czasu. Studiuje 2 kierunki w roznych krajach i ta moja wroclawska germanistyka to jak wrzod na ...zoladku juz No nic, ciekawa jestem, czy w wakacje przysiade i napisze reszte
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 14:13   #8
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Cytat:
Napisane przez MagJa
Powinnam to znaczy, że oficjalny termin oddania prac jest 30 czerwca. I nie wiem, co mnie czeka, jak go przekroczę
Dowiedz się koniecznie. Bo to chyba jest różnie na różnych uczelniach... u mnie np. wiązało się to tylko z opłatą za egzamin doplomowy czy coś w tym stylu, ale była to jakaś nieduża kwota.
Wiesz, myślę że jeśli nie ma jakichś poważnych konsekwencji, to może nie warto się zarzynać? szkoda zdrowia i nerwów... sama wiem jak to jest jak człowiek zmęczony i pod presją czasu się zatnie i mózg odmawia współpracy... jak sobie odpoczniesz, odreagujesz, to na pewno napiszesz wszystko szybciej i lepiej
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:14   #9
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

ja bronię we wtorek licencjata, pracę już dawno oddałam. Tak naprawdę prace pisze się dośc szybko, trzeba miec tylko wszystkie materiały zebrane i chodzich chodzic i męczyć promotora. Dla mnie najgorsze jest oswojenie materiału, niektóre rzeczy sa na maxa cięzkie W dodatku przez to ze zostało mi tylko kilka dni - nie moge się skupić i np. pól dnia ucze się dwóch pytań :/


MagaJa - nie możesz się załamywać, najlepiej na spokojnie przeanalizuj, zbierz notatki, pozaznazcaj co by sie nadało. Myśl tylko o tym co chcesz napisać (np w tym akapicie czy rozdziale)

Monika (Koliber) - to ty masz naparwde dużo Czasu na licencjat!!! Ja dostałam temat w połowie lutego i do końa maja musiałam miec gotowa pracę!!! Naprawdę, najwięcej czasu zajmuje zebranie materiału, jak juz masz wszystko, to pisanie nie jest takie złe.
A kiedy masz obronę? W lutym??

pozdrawiam
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:15   #10
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Sesję to mam zakończoną, bo ostatnią miałam w zimie. Teraz żadnych egzaminów, żadnych zaliczeń Kupa wolnego czasu niby, a ja się nie wyrabiam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:18   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Cytat:
Napisane przez ma75
Dowiedz się koniecznie. Bo to chyba jest różnie na różnych uczelniach... u mnie np. wiązało się to tylko z opłatą za egzamin doplomowy czy coś w tym stylu, ale była to jakaś nieduża kwota.
Wiesz, myślę że jeśli nie ma jakichś poważnych konsekwencji, to może nie warto się zarzynać? szkoda zdrowia i nerwów... sama wiem jak to jest jak człowiek zmęczony i pod presją czasu się zatnie i mózg odmawia współpracy... jak sobie odpoczniesz, odreagujesz, to na pewno napiszesz wszystko szybciej i lepiej
Może i tak by lepiej było, tylko nie wiem, jak ja to rodzicom i facetowi wytłumaczę. W końcu w ich mniemaniu mam tyle czasu wolnego, że już dawno powinnam mieć tą pracę napisaną. A ja jestem gdzieś w połowie, albo chyba nawet nie...
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 14:29   #12
koliber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 117
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Angeliko jeszcze nie znam dokładnego terminu obrony. W sumie, to jeszcze o tym nie myślę, bo jak narazie, to utkwiłam w jednym punkcie i nic się nie dzieje. Temat wybrałam sobie sama z zakresu prawa wspólnotowego "kontrola przestrzegania prawa wspólnotowego" i teraz zastanawiam się , czy dobrze zrobiłam, bo nie umiem nawet ułożyć jakiegoś sensownego planu pracy. Dziewczyny, a może pisała któraś z Was pracę na ten, lub podobny temat?
koliber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 14:40   #13
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Wytłumacz im po prostu, że zbieranie materiałów, przygotowanie koncepcji pracy pochłania naprawdę dużo energii. Że czasem tak jest, że coś wymaga przejrzenia ogromnej ilości materiałów, przemyślenia tego, i zajmuje naprawdę mnóstwo czasu, a efekt to tylko parę stron, czyli pozornie niewiele...
Poza tym wiele osób decyduje się przełożyć obronę na później - nie Ty pierwsza i nie ostatnia... u mnie na przykład w czerwcu obroniły się jakieś 2 czy 3 osoby na 20 w grupie.

Aha, nie wiem czy juz pracujesz? Jeśli nie, to jak porządnie odpoczniesz, to równolegle z pisaniem dyplomu możesz sie zacząć rozglądać za pracą w zawodzie.
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:07   #14
Gingerbread
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Witam dziewczyny. Ja na szczęście pracę magisterską już mam napisaną w wyjątkiem wstępu.
Co go na pisze to mi sie nie podoba i tak w kółko. Na szczeście jeszcze troche czasu mi zostało, więc mam nadzieję, że uda mi sie coś sklecić.
A wszystkim broniącym się życzę powodzenia .
Uda nam się.
Gingerbread jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:09   #15
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

eh, zeby nauka mijała tak miło jak czas spędzony na wizazu.....
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 15:10   #16
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Ehhh MagJa. Nie przejmuj się. Ja też mam problemy. Powinnam oddać pracę już w zeszłym roku, ale nie mogłam się zebrać, żeby to skończyć i ...teraz powtarzam rok.Więc nauczona na własnych błędach wszystko zaczęłam w tym roku odpowienio wcześniej, planowałam obronić się najpóźniej w czerwcu.Dobrze mi szło, pracę mam napisaną, jestem z niej zadowolona, ale co z tego, jak mam nie pozałatwiane formalności związane z powtarzaniem roku(zresztą nie ze swojej winy) i na 99 % nie uda mi się ich zalatwić na tyle szybko, aby bronić się w czerwcu. Więc pozostaje mi wrzesień, a tak bardzo chcialam mieć to już z głowy.Tak to jest - w zeszłym roku olałam, a jak w tym mi baaardzo zależy to wszystko przeciwko mnie.Mści się na mnie moje zeszłoroczne lenistwo.Life is brutal.To jest jakaś zmora, ta magisterka.Nie mogę zamknąć tego rozdziału w swoim życiu.A wszyscy wokół się bronią...
Wcale Cię nie pocieszyłam, ale nie jesteś sama. W końcu nam się uda, więc nie ma co rozpaczać.Wiem tylko, że jest jedna rada w takiej sytuacji jak Twoja- przestać myśleć nad magisterką, tylko zacząć ją pisać. W zeszłym roku za dużo nad tym wszystkim rozmyślałam(pisać, nie pisać...),pod pretekstem oswajania się z tematem i efekty były takie jak były, a w tym postanowiłam bez zbędnyhch wstepów usiąść do komputera i wziąć sie do roboty- jak jakaś maszyna do pisania prac naukowych. I zanim się obejrzałam praca była napisana.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:14   #17
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

hej dziewczyny i ja dołączam się do grupy "magistrantek" mój projekt i praca jeszcze w głębokim lesie, od czasu do czasu nachodzi mnie stres i zwątpienie, "czy dam radę", ale pocieszam się,że nie ja pierwsza i nie ostatnia I traktuję to jako kolejne zadanie, kolejny projekt, tyle, że musi być bardziej "dopieszczony" niż poprzednie
A bronić się będę pewnie nie wcześniej jak wrzesień/październik, więc jeszcze kupa czasu

Damy radę!!
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:27   #18
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Dołączam do zacnego grona )
Ja z kolei mam obronę licencjatu 22 czerwca, ale zanim absolutorium, to jeszcze 3 egzaminy mnie czekają Strrrrasznie mi się nie chce uczyć do nich, bo materiał ciężki, a z profesorem też nie ma lekko. Co do samej pracy- napisana i oprawiona, ale te egzaminy...

Magisterkę powinnam bronić w lipcu- już prawie gotowa, tylko mi ostatni rozdział został, ale mi to pisanie teraz zupełnie nie w głowie.

6 sierpnia wychodzę za mąż, więc o jednym " tylko marzę i o jednym tylko śnie..." a tak poważnie, to masa spraw w związku z tym ślubem, no i o wiele to przyjemniejsze niż jakaś magisterka

A i jeszcze muszę napisać wystąpienie jakieś, bo mam konwencję rolną 25 czerwca...aaaa

Żeby mi się chciało tak, jak się nie chce....

Pozdrawiam wszystkie ciężko piszące
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:37   #19
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

I ja się dopisuję do szacownego grona
Pracę napisałam, ale jeszcze nie oprawiłam, ba, nawet nie wydrukowałam, bo mi drukarka ledwo zipie i muszę się w końcu zebrać i dać do wydrukowania w jakimś punkcie xero czy innym takim. Tylko nie bardzo wiem jak mi ten wydruk wyjdzie, bo pisałam w Wordzie, a jak się okaże, że tam mają np. Open Office i mi się cały tekst rozjedzie

Pozdrawiam wszystkich piszących, tych co zaczynają, kończą albo skończyli
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-08, 16:44   #20
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Wiecie, bardzo podoba mi się ten wątek. Wygląda na to, że nie tylko ja taka biedna sierotka.Naprawdę już się ostro zdołowałam ostatnio, wszyscy się bronią, a ja w lesie...Będę ten wątek często odświeżać, żeby się podnieśc na duchu.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 16:45   #21
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Swoją drogą Libi- ja studiuję w Toruniu, może się gdzieś tam spotykamy.Często bywam w "harmonijce".
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 17:36   #22
gosiqa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 593
GG do gosiqa
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

O koko, ale mnie ta magisterka przymroczyła... Ty też z Olsztyna!!!
A licencjat piszę u prof. z Torunia !!! :0
gosiqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 19:28   #23
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Cytat:
Napisane przez koko
Swoją drogą Libi- ja studiuję w Toruniu, może się gdzieś tam spotykamy.Często bywam w "harmonijce".
Zaraz się okaże, że się znamy
Też bywam w harmonijce, nawet często, ponieważ kończę socjologię. A Ty?
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 19:29   #24
libra.a
Raczkowanie
 
Avatar libra.a
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 408
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Cytat:
Napisane przez gosiqa
O koko, ale mnie ta magisterka przymroczyła... Ty też z Olsztyna!!!
A licencjat piszę u prof. z Torunia !!! :0
Ale się Toruń rozpanoszył
libra.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 20:19   #25
_Roxi
Zadomowienie
 
Avatar _Roxi
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Poznań ...zadomowiona :)
Wiadomości: 1 087
GG do _Roxi
Red face Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

a ja nic nie zrobiłam przez cały zimowy semestr, ostro wzięłam się od marca do pracy i teraz już wykańczam - bo mój promotor wciąż znajduje mi coś do zmiany muszę oddać chyba do 24go, a 4go lipca obrona już się boję baaardzo ......
nie mamy żadnych pytań, chcemy pochcodzić po ludziach z komisji może nam coś powiedzą- mam nadzieję,dali nam tylko zagdanienia,ale to materiał z połowy studiów
jejku jak ja się boję.............
__________________
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-08, 21:23   #26
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

o jaki wątek na czasie - też jestem w trakcie pisania pracy.. dziś pół dnia spędziłam nad opracowywaniem wyników przeprowadzonych ankiet i strszna ze mnie sierota jesli chodzi o exela więc mam wrażenie że nigdy tego nie skończe... sporo osób już sie broni ja postawiłam na wrzesień...mam nadzieje że zdąże
Miło wiedzieć ze nie tylko ja sie czuje inna niemogąc tego napisac szybko i bez problemów
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 09:24   #27
connie
Zadomowienie
 
Avatar connie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Hej
No ja tez jestem torunska magistrantka O czym juz obie z Libi wiemy ... . Pisaanie pracy tez mi idzie powoli baaaaaaaaardzo. Wczoraj nad 4 rano sie zalamalam i uznalam, ze pewnie cala jest zle. Na szczescie rano patrzy sie na to z innej perpsektywy
connie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 14:23   #28
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Ale jaja dziewczyny. Ja kończę filozofię.A Ty Connie co? Bo z Libi na pewno nie raz się mijałyśmy gdzieś na schodach.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 15:48   #29
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

Koko i inne magistrantki, zdradźcie tematy swoich mgr bo jestem ciekawska
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 15:52   #30
bluestar
Raczkowanie
 
Avatar bluestar
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 88
Dot.: magistrantki - jak Wam idzie?

hej, ja też jestem magistrantką, ale już zakończyłam pisanie i bronię się 28.06
Pozdrawiam wszystkie współtowarzyszki....




jak się wstawia emotikony???????????????? ???????????????????????
bluestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.