Forum studniówkowe-porady - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-13, 16:01   #31
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Forum studniówkowe-porady

Dolly a może wiesz ile kosztują takie szklane paznokcie?Skoro mówisz,że są teraz takie modne to może chcociaż pod tym względem będę się wyróżniała Pewnie byście spytały dopiero listopada a ja się wszystkim przejmuję otóż moja studniówka jest tydzień po sylwestrze niestety
Może macie jakieś pomysły na ozdoby do włosów,bo nie chcę mieć zwykłego nalakierowanego koka wkońcu nie chcę wyglądać jak babcia Może ktoś jeszcze by zabrał głos na forum na temat przyszłej jak i przeszłej studniówki,gdyż wasze rady są naprawdę cenne i pomogą mi uniknąć rozczarowania aha i wielkie podziękowania dla Dolly
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 16:08   #32
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Forum studniówkowe-porady

Ja tu troszkę marudziłam ale moje pytanka dotyczyły długości sukienki,a z tego co przeczytałam twoja jest już w trakcie szycia.Co do włosków to sama się zastanawiam Znam super stronkę-hiszpańską dla panien młodych http://www.schick.es/RECOGIDOS_1.htm klikając w ostatnie zdjęcia lub widoczne hiperłącza przechodzi się dalej.
Jeżeli chodzi o fryzurkę to sama mam pytanko-co sądzicie dziewczyny o uczesaniu się w zwykły kucyk-ale włoski wygładzone prostownicą lub włosy po prostu wyprostowane-mam z natury lekko kręcone i sianowate.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 16:12   #33
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Forum studniówkowe-porady

Zapomniałam napisać,że ja mam studniówkę 22 stycznia,bo tydzień po sylwestrze piszemy przez 3 dni maturki próbne 6,7,8 stycznia.
Może po naszych studniówkach zrobimy na wizażu wątek z naszymi zdjęciami i wrażeniami??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 16:16   #34
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: Forum studniówkowe-porady

myśle że już od 100zł sztuczne pazurki szklane można zrobić... ale jak już się zdecydujesz to pójdź tam gdzie ktoś Ci polecił, bo jak pójdziesz do pierwszej lepszej to może Ci zwalić pazurki
ja 100dniówke miałam 9 stycznia więc też wcześnie hihi
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 16:47   #35
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Forum studniówkowe-porady

Faktycznie termin zbliżony do mojego.Najbardziej obawiam się właśnie żeby nie zniszczyć i tak już słabych moich paznokci
Natii to świetny pomysł z tym forum po studniówce chętnie podzielę się moimi wrażeniami z wami.Jeżeli chodzi o tą stronkę to faktycznie koki są fajowe takich wogle nie widziałam,wkońcu Hiszpania Najgorzej,że fryzjerka mi powiedziała,że upięcie nigdy nie wyjdzie inentyczne tak jak na zdjęciu chciałam kupić jakieś ozdoby i zanieść by coś mi wpieły dla odmiany Jeżeli chodzi o twoją fryzurkę Natii to bym musiała(zresztą pewnie nie tylko ja)zobaczyć twoje zdjęcie to łatwiej byłoby coś powiedzieć bo sukienkę to chyba wiem jaką będziesz miała chętnie ci pomogę
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 17:08   #36
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Forum studniówkowe-porady

Zdjęcie już kilka razy zamieszczałam tu-mam niestety tylko moje robione do dowodu i nie widać na nim za bardzo jakie mam włoski,bo są upięte.Ale mam do ramion
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 17:09   #37
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Forum studniówkowe-porady

Zdjęcie już kilka razy zamieszczałam tu-mam niestety tylko moje robione do dowodu i nie widać na nim za bardzo jakie mam włoski,bo są upięte.Ale mam do ramion
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-13, 18:57   #38
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: Forum studniówkowe-porady

Szkoda właśnie,że włosków wogle nie widać Przeczytałam cały twój wątek i się nie pomyliłam to ma być ta różowa sukieneczka.Jak się doczytałam to również szyjesz u krawcowej Masz subtelną urodę,bardzo kobiecą dlatego uważam,że powinnaś wybrać fryzurkę również pasującą do twego typu urody.Według mnie ładnie byś wyglądała z włosami rozpuszczonymi i jakoś fantazyjnie spiętymi na górze,może jakiś kwiat z takiego materiału jak sukienka to by było coś.Zważywszy na tak ważną uroczystość kucyk(jaki by on nie był)to moim zdaniem nie pasuje a napewno nie do takiej kiecuszki a kolor już wybrałaś?
Czy ktoś jeszcze ma jakieś zdjęcia ze studniówki-uwielbiam oglądać
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 19:36   #39
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Forum studniówkowe-porady

Moja mama na wieść o kucyku prawie zawału dostała ale mi się ten pomysł podoba W sumie to nie wiem czy jakieś upięcie robić,bo ta sukienka jest bardzo prosta i w sumie tak sobie wymyśliłam,że wszystko ma być bardzo proste a nie jak u jakiejś lalki Barbi Proste i eleganckie.Niby nic takiego,ale myślę,że właśnie dla tego będę wyglądała inaczej niż reszta dziewczyn.Jeszcze do tej prostoty i elegancji trzeba dodać dość naturalny wygląd.Myślę,że to będzie strzał w 10
PS.Sukienka ma być złoto-beżowa
PS.2.Kucyk spodobał mi się jak kiedyś suknie wieczorowe na wizażu przeglądałam.Jak znajdę to zdjęcie to załączę.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-13, 21:46   #40
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: Forum studniówkowe-porady

Jak zwykle coś gdzieś widzę,ale jak przychodzi do tego by to znaleźć to już mam problem Może któraś z was wie,o które zdjęcie mi chodzi.Myślę,że ono było z jakiegoś katalogu-były na dwóch różnych zdjęciach dwie sukienki-czerowna i grantowa-obie długie do ziemi.Stały na jakimś tarasie chyba przy basenie.Fotka w nocy-w tle jakieś wieżowce,bardzo mocno oświetlone miasto. Na jednym z nich właśnie była modelka w kucyku
Ma może któraś z was takie zdjęcie?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 11:49   #41
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
A jakie dodatki?

To faktycznie trudno to sobie wyobrazić bez zdjęcia.A jak to jest na studniówkach co z dodatkami,przeważają delikatne naszyjniki czy raczej rozłożyste kolie?Zauważyłam,że sporo dziewczyn nakład na szyje różyczki z materiału,ale ja raczej wolałabym coś orginalnego
Dolly pozwól,że jeszcze spytam:jak to jest z tym pilnikiem szklanym-czy on faktyccznie jest taki dobry?Ja mam rozdajające się pznokcie i chyba te zwykłe nic mi nie pomagają Będę wdzięczna za odpowiedź
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-11-14, 12:16   #42
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: A jakie dodatki?

Wszystko zależy od kreacji-dekoltu i od tego jaką długą masz szyję.Różyczka czy aksamitka skracają szyję więc nie nadają się dla dziewczyn,które mają krótką szyję.Myślę,że jeżeli sukienka jest bardzo zdobna to lepiej wybrać delikatnę biżuterię i na odwrót-prosty strój bogada biżuteria.
Dobór i długość kolczyków zależą od fryzury-inne do koków,inne do rozpuszczonych.
Złoto czy srebro także zależą od koloru sukienki.
Kolie wydaje mi się,że są odpowiedniejsze do prostych sukienek-patrz Dolly i jej sukienka
Jeżeli dziewczyny mają dekolt w serek to wg mnie albo powinny wybrać długie naszyjniki lub z nich całkowicie zrezygnować na rzecz kolczyków.

Cały dobór biżuterii-kolor,kształt jest zależny od tego jak ty wyglądasz i jaką będziesz miała sukienkę.Więc najlepiej wyślij fotkę sukienki-może być chociaż podobna do tej,którą chcesz szyć,a wtedy napewno ci coś doradzę.

Dolly ekspert od paznokci,a ja od biżuterii-moja mała pasja :comk:
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 12:41   #43
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Re: A jakie dodatki?

Drobcia napisał(a):
> Dolly pozwól,że jeszcze spytam:jak to jest z tym pilnikiem szklanym-czy on faktyccznie jest taki dobry?Ja mam rozdajające się pznokcie i chyba te zwykłe nic mi nie pomagają Będę wdzięczna za odpowiedź

ja bardzo lubie szklane pilniki, jak się nimi piłuje pazurki to nie czuć takiego szarpania jak przy innych pilniczkach. Ten jak dla mnie jest świetny do naturalnych paznokci
__________________
kocham tą piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=BboBncMCpws
...bo w końcu to przez nią w euforii złamałam nogę tańcząc
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 13:36   #44
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: A jakie dodatki?

Niestety nie mam zdjęcia sukienki ani nic podobnego projekt robiłam ręcznie,ale mogę ci powiedzieć że to będzie dość duży dekolt z lekko odkrytymi ramionami.Od razu zaznaczam,że wolę srebro niż złoto lub też sztuczną biżuterię.Aha napewno włosy będę miała upięte czyli uszy odkryte.Mówiąc o koli mam na myśli taką na całą szyję i dekolt.Jeżeli chodzi o sukienkę to nie będzie prosta.Dziękuję za doradztwo Natii i Dolly
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 16:58   #45
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: A jakie dodatki?

Drobcia napisał(a):
> Niestety nie mam zdjęcia sukienki ani nic podobnego projekt robiłam ręcznie,ale mogę ci powiedzieć że to będzie dość duży dekolt z lekko odkrytymi ramionami.

Hmmm.Wiem tylko,że będzie czarno-biała i mogę wywnioskować,że z rękawkami lub szerokimi ramiączkami.Troszkę mało,ale spróbuję coś wymyślić.
1.Może perełki?? Mała kolia z perełek lub taka szersza o ile masz długą szyję.Do tego małe kolczyki i bransoletka taka szersza z kilku rzędów perełek.
Jeżeli dekolt jest większy to może spróbować coś takiego jak na fotce zrobić.
Perełki są bardzo eleganckie i będzie się w nich ślicznie wyglądać,ale wiem,że nie wszystkie dziewczyny takie coś chciałyby założyć.
2.http://www.apart.pl/ jest bardzo fajna kolekcja-niestety nie mogę tego zdjęcia skopiować więc wytłumaczę ci o co mi chodzi-a)Kolekcje b)Fun& Beauty c)pojawią się wisiorki na dole chodzi mi o ten piąty d)kliknij na niego e)Pokaż szczegóły f)Elementy zestawu Fajnie to razem może wyglądać
3.http://www.yes.com.pl/kolekcja_florencja.htm pojawia się tu taki fajny naszyjnik na aksamitce-choć myślę,że jeżeli suknia jest bardzo strojna to może to być przesada.
4.Fajny pomysłem jest także zawieszenie na srebnym łańcuszku jakiegoś wisiorka z ładnymi kamieniami-wisiorek w kształcie prostokąta.Ostatnio widziałam takie z ładnymi różowymi z Apartu lub Verony teraz już nie pamiętam.Bo zdążyłam tylko raz na niego kuknąć i już za chwilę widziałam,że został kupiony

Jeżeli ci zależy na lepszej jakości to polecam firmy Apart,Verona i Yes.Jeżeli są w twojej okolicy jakieś sklepy,które sprzedają biżuterię Jablonexu to też warto się tam przejść-niższa cena,ale nie jest to srebro prawdziwe.
Jak mi coś jeszcze zaświta w główce to podeślę pomysły.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 17:54   #46
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: A jakie dodatki?

Mówiąc o delikatnym wisiorku chodziło mi o coś w stylu jak na 1 fotce.Inną propozycją może być taka gruba obroża jak na 2-fajna do spiętych włosów i sukni strojnej-będziesz wyglądać jak księżniczka na balu.Zależy tylko jaką masz szyję długą czy krótką.Tylko włoski musiałyby być spięte w jakiś "dostojny" koczek
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 19:42   #47
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: A jakie dodatki?

Ależ trafiłaś z tymi perłami bo miałam się zapytać,chodzi o to,że ja mam kolczyki z prawdziwych pereł z takimi kwiatuszkami-śliczne są,mama mi je kupiła w fabryce pereł na Majorce ale naszyjnika nie mam a zresztą nie podobają mi się wolę jakąś kolię a do niej raczej kolczyki z pereł nie będą pasowały A po drugie ja zawsze myślałam,że jak włosy są rozpuszczone to małe kolczyki a jak spięte w np.koka to długie wiszące,ale nie wiem może się mylę.A szyję to mam raczej długą Pozdrawiam
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 19:44   #48
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: A jakie dodatki?

Ależ trafiłaś z tymi perłami bo miałam się zapytać,chodzi o to,że ja mam kolczyki z prawdziwych pereł z takimi kwiatuszkami-śliczne są,mama mi je kupiła w fabryce pereł na Majorce ale naszyjnika nie mam a zresztą nie podobają mi się wolę jakąś kolię a do niej raczej kolczyki z pereł nie będą pasowały A po drugie ja zawsze myślałam,że jak włosy są rozpuszczone to małe kolczyki a jak spięte w np.koka to długie wiszące,ale nie wiem może się mylę.A szyję to mam raczej długą Pozdrawiam
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-14, 19:53   #49
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: A jakie dodatki?

Drobcia napisał(a):
>A po drugie ja zawsze myślałam,że jak włosy są rozpuszczone to małe kolczyki a jak spięte w np.koka to długie wiszące,ale nie wiem może się mylę.A szyję to mam raczej długą Pozdrawiam

Cieszę się Masz rację z tą długością kolczyków-włosy związane pozwalają eksponować kolczyki,ale to wcale nie oznacza,że kolczyki te muszą być długie.Spójrz na to zdjęcie ze sznurem pereł-modelka ma włosy związane i jednocześnie takie typowe,perełkowe wkrętki

Uważam,że jeżeli masz długą szyję to fajnym rozwiązaniem byłyby w takim razie te kolczyki i do tego coś w stylu tej kolii,którą wysłałam jako ostatnie zdjęcie.Uzyskasz efekt taki bardzo dostojny i elegancki.Nie wiem jak się w czymś takim będziesz czuła,ale powinno to wg mnie super wyglądać.
Wszystko w sumie zależy od wyglądu jeszcze tej kolii.Myślę,że srebro z perełkami powinno całkiem całkiem wyglądać.

Teraz pisząc o tych perełkach wpadł mi jeszcze jeden pomysł do głowy.Nie wiem czy skojarzysz sobie co mam na myśli,ale chodzi mi o to jak bardzo często dziewczyny na filmach mają założone właśnie perełki.Są to bardzo króciukie i małe perełki,takie bardzo delikatne.Może się przekonasz do takiego zestawu.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-18, 13:07   #50
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: coś do włosów

Studniówka już się zbliża dużymi krokami a ja jeszcze nic konkretnego nie mam Sukienka już prawie uszyta ale jest mały problem-bo praktycznie całe plecy są gołe i nie wiem co mam założyć,myślałam o staniku z silikonowym z zapięciem na brzuchu lecz po ostatniej przymiarce zdaje mi się że będzie to beznadziejnie wyglądać z takim paskiem żelowym na odkrytych plecach i nie wiem co robić myślałam też o plastrach pod bius ale w zasadzie co one dają?Jest jeszcze jeden problem z włosami się zastanawiam co będzie lepsze czy nowoczesny kok czy może rozpuścić i upiąć by zakrywały część pleców co o tym sądzicie?Pomóżcie
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 14:02   #51
Maxine2
Raczkowanie
 
Avatar Maxine2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 252
Re: coś do włosów

Moze cos takiego...
Maxine2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 17:19   #52
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: coś do włosów

Też mam ten sam problem-wszystko wymyślone i zrobione prócz włosków Dziś jeszcze na dodatek z moich kolczyków,które ubieram na studniówkę wyleciała perełka-nigdzie jej nie mogę znaleźć i raczej nie znajdę i chyba mam małe szanse,by coś takiego złotnik mi wkleił
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 18:37   #53
easnadh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 12
Re: coś do włosów

Witam dziewuszki
Mam pytanie - tez w tym roku mam studniowke. Trzymam sie z daleka od gorsetów,w koncu skonczyło się na slicznej czarnej bardzo leciutkiej sukience mniej wiecej do kolan. Jest zawiazywana na szyi i tu sie rodzi problem - co z biżuterią? Myślałam tez o rekawiczkach dlugich, co o tym myslicie? Wtedy odpadalyby chyba prawie wszystkie opcje biżuterii Chyba dzieki Wam zrezygnuje z solarium a wybiore jakis normalny balsam lekko brązujący
easnadh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-18, 18:57   #54
EwelinciaD.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 63
GG do EwelinciaD.
Re: coś do włosów

U mnie problem z biżuterią jest praktycznie rozwiązany,mam zabudowany przód sukienki zaś odkryte całe plecy,dlatego nie założę długiego naszyjnika tylko elegancką kolię co do kolczyków to jeszcze nie wiem czy małe czy długie wiszące.
Jeżeli chodzi o rękawiczki to też mam w planie mieć takowe już nawet wiem jakie-nie muszę chyba dodawać,że z zakrytymi palcami kompletnie odpadają,moje będą odkryte żeby paznokcie ładnie się prezentowały Jedyny problem to włosy no i te plecy coż tu można wymyślić?Pomysł od Maxine jest fajny ale ja mam krótsze włosy i postopniowane od połowy głowy.
EwelinciaD. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-19, 11:21   #55
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Re: coś do włosów

easnadh napisał(a):
> Witam dziewuszki
> Mam pytanie - tez w tym roku mam studniowke. Trzymam sie z daleka od gorsetów,w koncu skonczyło się na slicznej czarnej bardzo leciutkiej sukience mniej wiecej do kolan. Jest zawiazywana na szyi i tu sie rodzi problem - co z biżuterią? Myślałam tez o rekawiczkach dlugich, co o tym myslicie? Wtedy odpadalyby chyba prawie wszystkie opcje biżuterii Chyba dzieki Wam zrezygnuje z solarium a wybiore jakis normalny balsam lekko brązujący


Fajnie przy sukience wiązanej na szyji ładnie będą wyglądały rękawiczki-fajnie wygląda jak na rękawiczkach są głube bransolety tzn w sensie,że jest szeroka. Ja już dziś nie wiem co piszę Kolczyki mogą być długie lub krótkie,uzależnione to jest od tego jaką masz szyję i jak bardzo to wiązanie na szyji ją skróciło optycznie.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:30.