Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2 - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 17:19   #3991
Liatris
Rozeznanie
 
Avatar Liatris
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 545
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

4n3t4 miałam na studiach ekotoksykologię i tam przewijały się na zajęciach długie listy warzyw, owoców które magazynują metale ciężkie. Praktycznie nie ma takiego co by nie magazynowało. Króluje sałata, truskawki (pochłaniają masę kadmu).........
Nie ustrzeżemy się przed tym w dobie spalin i wydalania do atmosfery metali ciężkich przez fabryki, pomimo tego że wprowadzane są coraz większe ograniczenia.
Liatris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:34   #3992
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

I weź tu kobieto się nie denerwuj. Poszłam dziś przed 15 do lekarza ogólnego, żeby mi coś poradził na ból gardła, bo od czwartku mnie bolało, domowe sposoby nie pomagały, dziś już nawet się gorączka pojawiła, więc nie chciałam ryzykować, tymbardziej, że chciałabym się skupić na nauce do niedzielnej obrony mgr, a tutaj takie dolegliwości rozpraszają...No więc stanęłam w rejestracji, przede mną 3 osoby, więc nie było tak źle. Czytam, że jeden lekarz był od 8, jeden na L4, jeden na urlopie, zostało dwóch, jeden niby od 13.00 ale jak doszłam do okienka, to mi powiedziano, że już nie przyjmuje, i jeden od 14.30 - była to 14.45 i już miał komplet pacjentów, więc jakbym chciała do niego, to mam iść do niego zapytać czy mnie przyjmie i wrócić się jakby co zarejestrować. Poszłam na górę pod gabinet, akurat była pacjentka w środku, grzecznie zapytałam kolejnych osób czy mnie wpuszczą tylko, żeby się zapytać czy mnie przyjmie, nie było oporów, ludzie o dziwo się zgodzili. Usiadłam i czekałam na korytarzu...Trwało to ponad 20 minut, już się zastanawiałam czy to ma sens, bo jak mnie przyjmie to pewnie i tak będę ostatnia, a w środku był nr 2, a miał lekarz ponad 30 pacjentów już zapisanych, pomyślałam - może jak mnie przyjmie, to grzecznie poproszę, czy by mnie nie wcisnął gdzieś wcześniej. Już chciałam odejść i przyjść jutro rano...No nic poczekałam pół godziny aż pacjentka wyszła z gabinetu (swoją drogą ile można siedzieć w środku?) i weszłam z następną osobą w kolejce. Grzecznie się przywitałam i powiedziałam, że wiem, że pan doktor ma już dziś komplet pacjentów, ale czy by mnie nie przyjął jeszcze? A on na to, a co mi jest? Ja mówię, że gorączka i gardło od kilku dni mnie boli. A na to, to proszę przyjść jutro rano. I pokazuje mi stertę kartotek pacjentów na dziś, ja gładząc się po brzuchu grzecznie go proszę...(próbowałam go wziąć na litość), ale nic...I mówię mu, to co kobiety w ciąży pan nie przyjmie? A on na to, że może jeszcze przyjąć kogoś z zawałem (swoją drogą kto z zawałem idzie do lekarza ogólnego). A do tego mi jeszcze nie powiedział, że nie wyglądam na chorą, a ja mu na to, że on nie wygląda na lekarza i gdzie ma wartuch? (siedział w trykotce i dżinsach). Coś tam jeszcze do mnie mówił, ale ja się odwróciłam na pięcie i powiedziałam, dobra, niech pan doktor już sobie daruje i wyszłam z gabinetu trzaskając drzwiami. Świadkiem tego wszystkiego był pacjent w środku gabinetu i tylko się dziwnie przyglądał. Ludzie na korytarzu też się pewnie zorientowali, że mnie nie przyjął, bo wyszłam trzaskając drzwiami, a wiedzieli że chcę wejść tylko zapytać i widzieli, że jestem w ciąży, ciekawe co sobie pomyśleli. Lekarz wyleciał z gabinetu i krzyknął, że mam nie trzaskać drzwiami, bo to tylko świadczy o braku kultury. Ja szłam przed siebie nie obracając się wcale...Poszłam prosto do apteki, dostałam ziółka do płukania gardła i tantum verde w aerozolu. Chamstwo! Mam gdzieś tę całą służbę zdrowia.
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:37   #3993
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

agnes wspolczuje, co za lekarz!
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:48   #3994
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

agnes nie przejmuj się tym dupkiem, niech mu myszy dom zjedzą

4n3t4 ja ogólnie nie przepadam za grzybami, ale ostatnio sobie zaserwowałam jajecznicę na kurkach. Myślę, że to tak jak z wędzonym, czy serami pleśniowymi... nie można dać się zwariować. Ale np z surowym mięsem czy jajkami już bym nie ryzykowała.

izzi nieźle z tą twoją szyjką normalnie cud!
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 17:53   #3995
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Mylko daj znać po tej wizycie w związku z toxoplazmozą. ja mam co prawda IGM ujemny, ale IGG bardzo podwyższony, robiłam już 2 razy i się podniósł. ma zrobić jeszcze raz.

Agnes wiem, że trudno mówić, ale postaraj się nie denerwować. ja dziś stałam w Biedronce do kolejki. 2 osoby wcześniej stała sąsiadka z bloku. udawała, że mnie nie widzi bo pewnie pasowałoby przepuścić. nawet załapałam ją na tym, że się gapiła na mój brzuch i jak spotkała mój wzrok to się odwróciła ....

ponadto mój synalek straaasznie się dzisiaj wierci i czuję go bardzo nisko. jeszcze do tej pory mi się nie zdarzyło. mam wrażenie jakbym zaraz w samej pochwie miała poczuć którąś jego kończynę
wczoraj wieczorem to cały położył się po prawej stronie a z lewej było prawie płasko. mąż to w szoku był jak to zobaczył

co do tych twardnień brzucha to muszę się lepiej poobserwować tymbardziej, że mój lekrz teraz na urlopie, więc w razie czego to tylko szpital mi zostaje.

Liatris ja od czasu do czasu czułam jakieś kłucia w pochwie, ale przeszły. nie wiem czy ma to związek z magnezem, który przyjmuję od jakiegoś czasu czy przeszło to samo z siebie bo już jakiś czas tego nie czuję.

kurde teraz mały się tak wierci, że aż zabolało jak siedzę i piszę do Was. chyba pięknie się tam rzuca...

aha i jutro jadę na glukozę bleeee
potem do ZUS załatwić zasiłek
i jeszcze do skarbówki bo jak dowód zmieniałam to chyba Urząd Miasta nie przesłał im Nip3 i mam im dowieźć. ciekawe jakie teraz kolejki po urzędach. mam tylko nadzieję, że upału nie będzie..
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 19:45   #3996
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez gosiaizbyszek Pokaż wiadomość
tak przy okazji mam pytanko. Robilam ostatnio test na glukoze (fuj!) i wyszła mi troche podwyższona tj. norma jest chyba do 7,6 jednostek jakichs tam a u mnie było 9,69. Mam powtórzyć badanie. Czy któraś z Was też miała podobnie? Czym to może grozić maluszkowi? boje sie ze bede musiala brac jakies leki. Cała nadziej w tym ze ten drugi test wyjdzie dobrze. Jutro mam wizyte u gina to zobacze co powie.
Teraz odpisuję, bo przedtem mi umknęło. jakieś dziwne te jednostki. Ja po podaniu 75g glukozy po 2 godzin. miałam 147 mg/dL, lekko przekroczona norma i juz moja ginka wysłąła mnie do poradni diabetologicznej. Testowałam poziom glukozy glukometrem przez 2 tyg i jutro ide do kontroli. Mam bardzo ładne wyniki, nie przekroczyłam żadnych norm.
Nie obawiaj się. Jeżeli nie masz na prawdę wysokich cukrów, to będzie tylko dieta i mierzenie poziomu glukometrem. Teraz przestało to byc nawet uciążliwe jak na początku.


Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Anah, no wiesz daj spokój z tym czyj ładniejszy czyj mniej ładny rożek... dla maluszka jest najważniejsze ciepło i miłość rodziców a czy rożek jest w kwiatki czy w paski to już obojętne My kupiliśmy taki bo akurat mąż się uparł a ja nie chcę mu odbierać przyjemności kupowania dla malutkiej różnych rzeczy Się chłopina zaangażował...

Mój mąż kompletnie nie zwraca uwagi na takie rzeczy i zupełnie zdaje się na mnie. Wszystkie zakupy dla dzieci robię sama. Jemu wszystko co kupię dla maluchów sie podoba


Cytat:
Napisane przez izzi Pokaż wiadomość
Co do tematu szyjkowego to przytoczę Wam taką informację - po badaniu gin. stwierdził że moja szyjka jest zamknięta ale skrócona do 2 cm... dwa tygodnie później na usg u innego lekarza okazło się że szyjka ma ... 4 cm... Cud się stał czy co? Bo to fizycznie niemożliwe żeby sie wydłużyła I weź tu człowieku wierz lekarzom Ja raczej polegam na tym badnaniu usg (dr. Zaremba zawsze podaje na usg długość szyjki) bardziej niż na takim zwykłym badaniu gin.

Co za cudowna szyjka
Mi ginka nie powiedział ile moja mierzy. Ważne, ze przestała się skracać, choć zrobiła sie miększa. Ach, te nasze opisy...
Moja pani dr wyjeżdza na urlop i wizytę mam dopiero 12 sierpnia, więc nie dowiem się wcześniej co słychac na dole. W ciązy to człowiek nie może doczekac sie wizyt u ginekologa a normalnie, to zmuszam sie do tego potwornie.

Cytat:
Napisane przez Mylka Pokaż wiadomość
No to jadę sobie jutro do poradni zakaźnej i trzymajcie kciuki, oby wszystko było dobrze.



agnes, szkoda nerwów. Zyczę Ci szybkiego wyleczenia infekcji


Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
ponadto mój synalek straaasznie się dzisiaj wierci i czuję go bardzo nisko. jeszcze do tej pory mi się nie zdarzyło. mam wrażenie jakbym zaraz w samej pochwie miała poczuć którąś jego kończynę
Mi też sie kiedyś zdawało, że dziecię jest bardzo nisko i zaraz sie wydostanie a tymczasem na ostatnim usg pani dr powiedziała, ze synek ma wysoko ułożona główkę
anah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 20:32   #3997
Mylka
Raczkowanie
 
Avatar Mylka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 292
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dzięki dziewczyny, na pewno dam znać co i jak.
Miłego wieczorku życzę
Mylka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-21, 23:41   #3998
GoniaJ
Rozeznanie
 
Avatar GoniaJ
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: PL/USA/JP
Wiadomości: 823
GG do GoniaJ Wyślij wiadomość przez MSN do GoniaJ Wyślij wiadomość przez Yahoo do GoniaJ Send a message via Skype™ to GoniaJ
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Hej Kochane chcialam wam wszystkim bardzo podziekowac za wszystkie wasze slowa. Macie racje, musze sobie troszke odpuscic i cierpliwie czekac.
I dobre wiadomosci, maz ma dzis urodzinki i oswiadczyl mi ze sa duze szanse ze wroci ciupke wczesniej wiec teraz musze sie tylko oszczedzac zeby szyjka byla zwarta i trzymala malego na miejscu.

Cos wiecej napisze jutro dzis naprawde nie mam glowy. Dobrych snow kochane
GoniaJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 05:57   #3999
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

anuhaaaaaa bardzo prosze o dopisanie do listy gosiaizbyszek, imię Gosia, termin ostatniej @ 04.01.2008r. termin porodu 11.10.2008r. chlopaczek Adaś
Dzieki
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 06:19   #4000
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

A oto mój bębenek mam nadzieje ze uda mi sie dodać zdjęcia. Na ostatnim mój chrześniak, 2,5 letni Kamilek. I jak tu takiego nie uwielbiać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brzuszek_25 tydzień.jpg (34,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuszek_25 tydzień2.jpg (56,3 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brzuszek 28 tydzień.jpg (66,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Gosia i Kamilek.jpg (56,4 KB, 15 załadowań)
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:13   #4001
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

cześć mamuśki!

gosiaizbyszek ale z Ciebie piękna mamusia i brzuszek też pierwsza klasa no i chrześniak słodziutki!

Mylka zaciskam kciuki z całej siły

A ja siedzę i liczę ruchy, ale jakoś się skupić nie mogę i mam dylematy co do niektórych, czy je liczyć jako jeden czy nie, pewnie będę je interpretować tak żeby przypadkiem się nie zacząć martwić
a jak liczyłybyście czkawkę??
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 07:18   #4002
magflieg
Zadomowienie
 
Avatar magflieg
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 587
GG do magflieg
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

No prosze mamy kolejną modeleczkę na watku
Bardzo zgrabnie wyglądasz i brzuchasek śliczny - a już naśliczniej na zdjęciu w sukience

Gonia trzymam kciuki żeby ta ciupkka wcześniej była jak najwcześniej

No i witam o poranku, musialam przełożyć badanie krwi na jutro bo obudziłąm sie o 6 a moje dziecie ciągle spi (zawsze wtedy kiedy nie ma leniuchuje) i nie dałam rady wytrzymać na czczo żarłok ze mnie
__________________


Redukcja...
Siłownia x 5
Jogging x 4
magflieg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:31   #4003
żabulka21
Rozeznanie
 
Avatar żabulka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: z pólnocy :-)
Wiadomości: 598
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

gosiaizbyszek śliczna z Ciebie mamusia

A u mnie w rodzince niestety panuje grypa żołądkowa i strasznie się boję że i mnie nie ominie.Najgorsze że już czuję jakieś dziwne ,,kręcenie'' w żołądku....ale tym razem nie dam się wpakować do szpitala
żabulka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:38   #4004
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

zapomniałam wam napisac o moich wczorajszych rewelacjach... złapał mnie skurcz i trzymał dość długo, aż zaczęłam sapać no i mówię do tż, że skurcz, a on w szoku i już panika. No to ja do niego, że codziennie mam skurcze, a ten po prostu był mniej przyjemny i się tż wyluzował. Ale za 5 min znów mnie złapał, później kolejny i tak co 5-8min złapało mnie kilka. Sama się przestraszyłam, ale nic nie powiedziałam, żeby nie robić paniki. Poszłam się umyć jakby co, ale na szczęście przeszło, a już naprawdę zaczęłam się zastanawiać czy nie jechać na izbę. uffff trochę się strachu najadłam...
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:45   #4005
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dzieki dziewczyny za miłe słowa dzisiaj czuje sie jak słoń, brzuszek mam jakis twardawy, pooszczedzam sie troche w pracy nie wiem co na to szef i mało mnie to obchodzi, bobasek jest najwazniejszy.
Zabulka, uwazaj na te grype, nie wiem czy to moze byc niebezpieczne dla bobasa, ale na pewno przyjemne nie jest.
Zazdroszcze Wam pieknych pokoików dla dzieciątek. U mnie jeszcze wszystko w lesie, mysle ze w sierpniu zmobilizuje TZ do pracy, musimy powynosić pare rzezczy z pokoju i kupic komode na ciuszki juniorka, Zastanawiam sie nad stojakiem do wanienki, ale nie wiem czy to takie bardzo stabilne. Z drugiej strony nie wyobrazam sobie kapac dziecka w pozycji zgietej,
no i jeszcze zostaje mnostwo innych rzeczy. Przynajmniej ciuszki mi odpadaja, bo mam juz poł szafy od siostry i szwagierki, a jeszcze sie zapowiada na wiecej) kurcze, gdzie ja to zmieszcze, a juz jak przyjdzie mi to wszystko prasowac to chyba osiwieje) ale czego sie nie robi dla małego eleganta
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 07:51   #4006
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
A ja siedzę i liczę ruchy, ale jakoś się skupić nie mogę i mam dylematy co do niektórych, czy je liczyć jako jeden czy nie, pewnie będę je interpretować tak żeby przypadkiem się nie zacząć martwić
a jak liczyłybyście czkawkę??
ja też wzięłam się za liczenie... moja mała dziś bardzo aktywna więc szybko skończę
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 08:37   #4007
sylwia27
Raczkowanie
 
Avatar sylwia27
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 304
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Agnes współczuję przejść z lekarzem. Dlaczego zawsze jak idzie się do przychodni to muszą być jakieś przeboje?!

Magflieg ja też miałam dziś oddać mocz do badania i nic z tego. Po prostu wstałam tak zaspana, że po omacku doszłam do łazienki i zapomniałam, że miałam zrobić do pojemniczka Cóż może jutro się uda.

Mylka czekamy na wieści po wizycie.

Gosiaizbyszek ładny, duży brzuszek. No i chrześniak śliczny. Na pewno twój Adam tez będzie słodki.

Żabulka pilnuj się z tą grypą! Broń się jak możesz
sylwia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:21   #4008
izzi
Zadomowienie
 
Avatar izzi
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 370
GG do izzi
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Jaroszaniu - u mnie od 12 tygodnia pod koniec opisu Zaremba wpisuje ,,linijny zarys kanału szyjki macicy" i podaje ile mm.

4n3t4 - ja właśnie mam wielki apetyt na duszone kurki w sosie śmietanowym i myślę że jeśli będzie to takie okazyjne spożywanie takich produktów chyba nie powinno zaszkodzić? Tak jak napisała Anuhaaa - nie dajmy się zwariować

Liatris - moja młoda też jakaś nadpobudliwa jest

Mylka - trzymamy kciukasy coby było wszystko git

Agnes - to mi się już w pale nie mieści! Co za konował głupi! Aleś mu kobito ładnie wygarnęła na odchodnym Szacun!

Iwa - powodzenia na glukozie i smacznego!

Anah - och to Ty masz dobrze bo mój małżon strasznie wybredny i muszę z nim konsultować takie zakupy

Gosiaizbyszek - śliczna mamuśka z Ciebie!!! Prosimy pogłasiać od nas brzuszek

Anuhaaaa - ja też nie wiem czy czkawkę liczyć bo moja młoda ma ją czasami nawet parę razy dziennie! A z tymi skurczami to może lepiej skonsultować to jednak z lekarzem co?

Magflieg -hehe a to łobuzica mała pokrzyżowała Twoje plany

Żabulka - oj to uwaąj na siebie! Grypa żołądkowa to bardzo nieprzyjemna choroba, tydzień z kibelka można nie wychodzić ....
izzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:37   #4009
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

izzi masz racje, nie dajmy się zwariowac. ja wcinałam grzybki już parę razy i nic się nie dzieje, a nawet lepiej bo byłam potem szczesliwa jak nigdy, nie ma to jak pyszne żarełko ide po drugie śniadanie
od którego tygodnia liczy sie ruchy dziecka? mój ma swoje dni, czasem wariuje jak szalony a czasem odpoczywa i szturchnie mnie pare razy na dzien. na razie nie licze
jutro czeka mnie powtórka z rozrywki czyli glukoza podejscie drugie, mam nadzieje ze tym razem wynik bedzie dobry.
Agnes, ten lekarz to jakis burak! nie ma sie co stresowac takim gnojkiem.
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 09:38   #4010
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Nasz 27 tydzień 7 kg na plusie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7220002.JPG (24,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220004.JPG (26,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220005.JPG (33,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220008.JPG (34,3 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220011.JPG (28,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220014.JPG (29,9 KB, 23 załadowań)
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:42   #4011
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

no to bede musiala sie jutro upomniec o ta szyjke.

a ja dzis jade na egzamin z moim Kamilem bo zdaje prawko choc czarno to widze i raczej jade w roli pocieszacza

widze, ze coraz wiecej z Was ma skurcze, twardnieje Wam brzuch a u mnie NIC. ciekawe czy przenosze jak nie mam zadnych takich objawow. na wszelki wypadek chce sie ratowac tym obrzydliwym naparem.

agnes sliczny brzuszek i jak malo przytylas!!!!
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:44   #4012
gosiaizbyszek
Raczkowanie
 
Avatar gosiaizbyszek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 308
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

agnes23 Fajny bębenek
gosiaizbyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 09:47   #4013
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Na poprawę humoru po wczorajszej wizycie w przychodni - buszowanie w lumpeksie i zakupy za 9 zł Już mi przeszło po wczorajszym, tzn. nerwy, ale niestety nie gardło, nadal boli, ale zaczynam odkasływać to co tam siedzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7220027.JPG (47,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220026.JPG (51,3 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220025.JPG (50,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220024.JPG (41,7 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7220023.JPG (57,4 KB, 11 załadowań)
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:01   #4014
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

dziewczyny, a czy Wy słyszałyście, że dobrze jest pić od 35 tygodnia herbatkę z liści malin? nie malinową!ponoć ma delikatny wpływ na szybszy poród...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:06   #4015
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Cytat:
Napisane przez Dorotka@ Pokaż wiadomość
dziewczyny, a czy Wy słyszałyście, że dobrze jest pić od 35 tygodnia herbatkę z liści malin? nie malinową!ponoć ma delikatny wpływ na szybszy poród...
tak, ja juz o tym pisalam. podobno bardzo niesmaczne, ale szyjka mieknie i cos tam jeszcze sie dzieje. niedlugo zamierzam cos takiego kupic i bede sie meczyc.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:13   #4016
izuxyz
Raczkowanie
 
Avatar izuxyz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 466
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dorotka, o tyych malinach już dziewczyny pisały - ponoć ohydne w smaku ale ja tam bym chciała ze 2 tyg. przed terminem urodzić więc może po nią sięgnę...

Jeśli urodzę w terminie to dokładnie miesiąc po mam wesele brata mojego tz i chciałabym może nie tyle jakoś wyglądać (bo z flakiem zamiast brzucha to furory raczej nie zrobię) co chociaż móc siedzieć... A moja mama wszystkie ciąże przenosiła więc jak i mnie to spotka to słabo będzie...
A tak w ogóle to mi się nie chce iśc na to wesele... Bardzo nie lubię przyszłej żony szwagra (z resztą nie tylko ja) i chciałabym wyglądać rewelacyjnie żeby jej szczena opadła albo nie iść wcale... Wiem, próżna jestem ale cóż...

Agnes, Gosiaizbyszek zawodowe piły!
izuxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:22   #4017
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

i ja pochwalę się swoimi zdobyczami dla Natalki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0231.jpg (49,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0230.jpg (53,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0229.jpg (50,1 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0228.jpg (56,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0227.jpg (57,5 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcia-0225.jpg (56,1 KB, 11 załadowań)
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:24   #4018
Dorotka@
Zadomowienie
 
Avatar Dorotka@
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

a gdzie będziecie kupowały tę herbatkę? bo u mnie w mieście z liści malin nie mogę znaleźć...
__________________
Natalko warto było na Ciebie czekać...
Urodziłaś się 10 września. Tego dnia świat na chwile stanął w miejscu... od tamtej pory już nic nie jest takie samo...
Dorotka@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:37   #4019
jaroszania
Wtajemniczenie
 
Avatar jaroszania
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 825
GG do jaroszania
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

slodkie te Wasze ubranka

Dorotka ja obok siebie mam taki skle z roznymi herbatami na wage, sprobuje najpierw tam spytac.
__________________
zapuszczam i dbam o włosy

nie farbuję od 20.12.2012
jaroszania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 10:37   #4020
SabinaLG
Raczkowanie
 
Avatar SabinaLG
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 266
Dot.: Wrześniowo-październikowe mamusie 2008!!! 2

Dzień Dobry Kochane!

agnes23 co za cep z tego lekarza! oby ktos tak jego zone w ciazy potraktowal!!! Brzuchol slodki

Mylka trzymam kciuki

izzi moj tez musi wszystko widziec i ocenic. teraz musimy wybrak kolor wozka, a jemu ten nie pasuje, tamten sie nie podoba aaaaaa

izuxyz ja tez mam wesele jakis miesiac po urodzeniu i ani mi sie sni na nie wybierac i niech sobie co chca mysla wszyscy!

Byliśmy wczoraj z tz w cz-wie i wypatrzylismy wozek napewno go kupimy. jest firmy kaps3 3in1 i kosztuje u producenta 760, a w sklepie 840 ten sam tylko gleboko spacerowy bez fotelika i z innymi troszke kolami. Pan powiedzial, ze na wozek jest 2 lata gwarancji, bo to przepis unijny, wiec nie bede czekala do konca, tylko po wyplacie pojedziemy.

Łóżeczko chyba zakupimy z drewexu z opuszczanym bokiem (z lwem), chyba juz sie takie tutaj pojawilo na watku

I zakupilismy w swiecie dziecka body, bo byly przecenine z 12 na 6 wiec sie oplacalo. Zadowolona jestem, chociaz tz wcale sie ostatnio nie popisuje i mam ochote morderstwo popelnic, ale szczegółami Was zanudzac nie bede
SabinaLG jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.