mezoporacja bezigłowa-efekty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-25, 22:12   #1
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175

mezoporacja bezigłowa-efekty


Witam, jeśli zdublowałam wątek to liczę na wyrozumiałość ,ale nie znajduję póki co tego tematu Pytanko - czy któraś z Was robiła zabieg mezoporacji bezigłowej? Efekty-z tego co jest napisane o tym zabiegu są całkiem niezłe, zamierzam coś zrobić z moim obliczem ,bo 30 -stka za mną juz jakiś czas temu ,a zmarszczki coraz bardziej widoczne... Ponoć to alternatywa dla mezoterapii igłowej ,ale bardziej skuteczniejsza, hm, liczę na wygładzenie drobnych zmarszczek ,nie na cuda, wiadomo.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------



ależ jestem głupia- dałam sie zmylic nazwie, bo szczerze pierwszy raz widzę że mezoterapia bezigłowa to własnie mezoporacja... Sorki za zaśmiecenie forum

Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-01-25 o 22:02
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 20:24   #2
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: mezoporacja bezigłowa-efekty

Hej dziewczyny,
Też szukam kogoś kto robił sobie już ten zabieg "mezoporacja Acthyderm". Mi chodzi konretnie o ujędrnienie biustu, na stronkach salonów kosmetycznych można wyczytać same zalety tej metody, ale ile w tym pustej reklamy?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 07:39   #3
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: mezoporacja bezigłowa-efekty

Jezu, czy to wątek o botoxie czy kwasie czy innym zabiegu reklamujesz salon newu.... reklama na wizażu jest płatna
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 13:12   #4
_Sasha_
Raczkowanie
 
Avatar _Sasha_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 35
Dot.: mezoporacja bezigłowa-efekty

Ja byłam na zabiegu Acthyderm i powiem szczerze, że jest to totalna ściema. Zabieg nie robi nic, poza chwilowym nawilżeniem, bzdurą jest to, że niby substancje mają być wprowadzone wgłąb skóry, niby wiele ml płynu. Za cenę zabiegu można sobie kupić dobry krem pod oczy, czy serum, myślę że można lepiej wydać te pieniądze na pielęgnację.
Gabinety zapewniają, że efekt będzie widoczny natychmiast a ja nie widzę nic, wybrałam salon, który używa oryginalnych produktów przeznaczonych do mezoporacji.
_Sasha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 13:48   #5
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: mezoporacja bezigłowa-efekty

Zanim "oddałam "swoją twarz medycynie estetycznej spróbowałam nieinwazyjnego zabiegu odmłodzenia właśnie w formie mezoterapii bezigłowej. Nie mam pojęcia ile obecnie kosztuje zabieg ale kiedyś była to znacząca kwota a jak wiadomo należy poddać się kilku zabiegom. Niestety po trzecim podejściu zrezygnowałam z dalszych wizyt w gabinecie... Nie widziałam ŻADNEGO efektu. Dodam, że jest to znany kosmetyczny instytut a nie jakaś niedoróbka. Zawiodłam się na tej metodzie...niestety. Podobnie jak Ty byłam po 30. i zależało mi na rozświetleniu a przede wszystkim na odżywieniu cery. Moim skromnym zdaniem przeznacz pieniądze na mezoterapię igłową ale w dobrym renomowanym salonie. Musisz wiedzieć, że mezoterapia igłowa jest naprawdę świetna ale efekty są niestety krótkotrwałe. należy ją powtarzać. Pozdrawiam
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 08:52   #6
wiolkasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 7
Dot.: mezoporacja bezigłowa-efekty

Cytat:
Ja byłam na zabiegu Acthyderm i powiem szczerze, że jest to totalna ściema.
zaraz pewnie usłyszymy, że taka instytucja jak FDA (a urządzenie do mezoporacji Acthyderm ma taki certyfikat) się myli no i że ściemnia. Druga sprawa, to że teraz na fali rewelacyjnych efektów z mezoporacji Acthyderm salony jadą jak po maśle. Sama odwiedziłam jeden salon z ciekawości, który reklamował się z mezoporacją Acthyderm a mieli całkiem inne urządzenie i to wiem bo u mojej kosmetyczki widziałam Acthyderm wiele razy. U mnie Acthyderm doskonale działa, na piersi nie ocenię, bo nie robiłam ale koleżanka przerobiła serię i widziała znaczą poprawę w ujędrnieniu. PS. A o sonoforezie też mówią mezoterapia bezigłowa i się dziwią, że nie ma efektów i później, że to niby mezoterapia bezigłowa jest do d.
wiolkasu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 10:00   #7
lucynkako
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3
Dot.: mezoporacja bezigłowa-efekty

Cytat:
ależ jestem głupia- dałam sie zmylic nazwie, bo szczerze pierwszy raz widzę że mezoterapia bezigłowa to własnie mezoporacja... Sorki za zaśmiecenie forum
, hm, dziwnie piszesz, ja z kolei gdzieś wyczytałam, że mezoporacja Acthyderm to coś dużo więcej niż mezoterapia bezigłowa, bo niby tam są jeszcze jakieś dodatkowe czynniki, które pozwalają na wprowadzenie większej ilości kosmetyku niż w mezoterapii bezigłowej, ale szczegóły to musisz sobie doszukać, lecz z pewnością to nie jest to samo.
lucynkako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-22 11:00:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.