Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 20:20   #3931
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
no i nici z fryzjera jutro....ide z Krzysiem do lekarza jutro. ten katar mi sie bardzo nie podoba a poza tym chyba traci apetyt. Urzadza histerie przy kazdym jedzeniu, drze sie strasznie ale jesc nie chce. Dzisiaj zostawilam go z mezem i tesciowa bo musialam jechac do pracy to wydzwaniali zebym wrocila bo maly drze sie w nieboglosy i nei daja rady. jak przyszlam i jak go uspokoilam to zjadl pol butelki i padl ze zmeczenia. Temperatury nie ma wg 3 termometrow wiec chyba im wierze.....teraz spi. wole jednak isc z nim do lekarza zeby to nie przeszlo w cos gorszego.
A moze on ma zatkany nosek i mu cięzko oddychać podczas jedzenia
Oby to nie było nic złego i dobrze że bez temperatury.

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kalka ja mam premium u mnie też tych komfortów nie ma. No i kupa nigdy nie wylatuje, w pampersach zdarza się, że górą wychodziale pampki są ekstra na noc, bo nie wybudza małego jak go ssika ostro.

Aldii niestety nie pomogę.... Ale sugerują coś konkretnego w związku z tymi wynikami?

Ech ppotrzebuje krzesełka do karmienia fajnego z regulowanym oparciem ale nie drogiego... zna któraś takie?

Sensuel jaki Dennisek jest słodki przytulasek i wspaniale, że Oskar zdrowy
Dziś własnie siedziałam na allegro i ... nie mogłam sie zdecydować.

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Śliczny synek Sensuel

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

Nam kupol z pampka nie wychodzi, może dlatego, że są nie za duże...
No my przecież też używamy takich, co by za duze nie były. 3-6 przy masie 5,200
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:21   #3932
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
aaa, no my tez mielismy juz ale dopiero pierwsza dawke.
My za tydzien mamy juz 3
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:23   #3933
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Malinka no po częsci masz racje ...

a mi się własnie udało wylicytować leżaczek o taki http://www.allegro.pl/item1005178723..._gwarancj.html

za cale 68 zł z przesyłką
zobaczymy w jakim jest stanie jak przyjdzie za taką kasę

Tomek nie chce juz lezec, za to w foteliku samochodowym siedział dziś pól dnia z przerwami ofc. Robił ze mną obiad, 40 min obserwował i gadał do mnie jak siedziałam w kuchni. Na spacerach pozycja leżaca tez juz jest zła oczywiscie spał tez nie bedzie po 40 min się budzi i wkurza, ze musi lezec...

No i skonczyły sie nasze problemy z brzuszkiem ale nadal czasem marudzi tak bez powodu. Zjada teraz mniej ale na razie miesci się w normie z pudełka bebilonu mimo to poprosze lekarza o skierowanie na mocz i morfo
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:33   #3934
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Addicted pediatra mowila zeby wprowadzic, bo soczki sa dosc kaloryczne i moze przez to Lu wiecej przybierze na wadze
Kamyk
Blonde a jaki rozmuar tych huggiesow kupilas ?
Sensuel Fotki Ciesze sie,ze z Oskarkiem ok - mowilam,ze to pewnie wina dwujezycznosci.A sprawe Denniska nerek miej caly czas na oku i naciskaj zeby sie tym wreszcie zajeli
Bardotka
Ula ja nie zastepowalam nowym, nawet jak sie leciutko na brzegach odkleil (co niestety czasami sie zdarza)
Gosbaj biedny Krzys - oby szybko wyzdrowial !
Zebciu jutro ma dostac zelazo i za 2 tyg. powtorne badania.Jak wyniki beda takie jak teraz, to skierowanie do szpitala na oddzial hematologii
No i tak sobie teraz mysle,ze bardzo dobrze zrobilam pobierajac ta krew pepowinowa,bo to nigdy nic nie wiadomo....

Musze znow zrobic polowanie na ebayu i kupic jakas nianie (najlepiej z kamerka).Ma ktoras z Was taka ?

Z Huggiesow tez kupki bokiem wylaza
Lu niestety tak jak wiekszosc maluszkow, na spacerze spi dopoki wozek w ruchu
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:35   #3935
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
My za tydzien mamy juz 3
no jakby nie patrzec miesiac starsze jestescie
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:38   #3936
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Aldii rozmiar 3 do 9kg
Ja mam nianie zwykla, bez kamerki, wiec tez nie pomoge

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
no jakby nie patrzec miesiac starsze jestescie
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:40   #3937
aldii
Zakorzenienie
 
Avatar aldii
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 776
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Blonde wit. D caly pierwszy rok zycia, a pozniej od listopada do kwietnia (bynajmniej u mnie na SR tak mowila neonatolog)
Kancia za aukcje

Lu tez zaczela jesc na tyle,ze miesci sie w normach z pudelka.No i w ciagu ostatniego tygodnia przytyla 190g
__________________
Lukrecja
aldii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 20:43   #3938
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez aldii Pokaż wiadomość
Blonde wit. D caly pierwszy rok zycia, a pozniej od listopada do kwietnia (bynajmniej u mnie na SR tak mowila neonatolog)
Kancia za aukcje

Lu tez zaczela jesc na tyle,ze miesci sie w normach z pudelka.No i w ciagu ostatniego tygodnia przytyla 190g
dzieki i dla Lu
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:47   #3939
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
A moze on ma zatkany nosek i mu cięzko oddychać podczas jedzenia
Oby to nie było nic złego i dobrze że bez temperatury.
Zatkanego nie ma ale ma pelno glutkow i tak mu furczy w nosku ze szok. Ja mu ciagle sciagam je ale one sa tak gleboko ze nie daje rady i go molestuje ta Frida a on sie drze ze szok......a potem zje troszke i pada ze zmeczenia. Teraz spi na lezaczku bo jak jest troszke wyzej to lepiej mu bo te glutki mu do gardla nie splywaja. A ze mamy lezaczek z pozycja polezaca to jest mu wygodnie.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 20:54   #3940
filka2
Zadomowienie
 
Avatar filka2
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

aldii a tobie mówią ze Lu mało przybiera?bo moja waży dopiero 5kg tzn 4900 tydz temu i dr mówi ze ok bo ona drobna raczej.
a no własnie więc moja Adzia chyba najlżejsza na wizażu 5kg i 3miesiące skonczone

Ada dziś była bardzo marudna i płaczliwa,też z cycem był problem i nawet butelki nie chciała.zjadała odrobinke i przyspiała,ale zaraz potem sie budziła.boje sie czy to nie coś wiecej niż katarszczepionka znów przełozona na pt.
dziewczyny jak kupujecie jakieś zabawki to wrzucajcie fotki lub linka bo ja jestem bardzo ciekawa.mam chęc coś znów małej kupić.
__________________
ADRIANKA 15.01.2010

Edytowane przez filka2
Czas edycji: 2010-04-20 o 20:58
filka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 21:28   #3941
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez zebra666 Pokaż wiadomość
Kamyk ja wole plastikowe jakoś... no i to oparcie żeby było regulowane.
Ja jeszcze nie jestem przekonana na 100% do drewnianego, ale rodzice mnie przekonują... Podobno jak z bratem byliśmy podrośnięci, to sami do tego wchodziliśmy... Już nie mówiąc o tym, że można też na poziomo używać mając krzesełko i stoliczek...

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
No my przecież też używamy takich, co by za duze nie były. 3-6 przy masie 5,200
Mam na myśli małe kupy, a nie małe Pampersy
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 22:34   #3942
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

laski moj maly caly dzien pcha lapki do buzki i gryzie je jak wyciaga to ma az czerone piastki do tego sie strasznie slini myslicie ze go swedza dziaselka?
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-20, 22:38   #3943
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Muszę iść umyć garnek po budyniu zanim wróci mój mężuś z piwka, żeby usunąć ślady budyniu, który jadłam...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 05:53   #3944
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

My juz na nogach od 5:25... Malemu sie znowu dzisiaj poprzestawialo.. Polozylam go o 20:15 a obudzil sie juz kolo 22:30 i potem chyba jeszcze z 5 razy... Masakra... Umieram, taka jestem spiaca. Nie wiem moze to ten skok rozwojowy bo mam wrazenie, ze sie cofnal znowu w rozwoju. Ran mu sie zdarzylo spac ciegiem od 20:00 do 4 rano, ale to bylo doslownie raz. Pare razy budzil sie w nocy tylko 2 razy, ale poki co nadal jeszcze jest kleska z tymi nocami.

Mamusie maluchow 3 i 4-ro miesiecznych: Czy Wasze pociechy przesypiaja juz noce regularnie czy dalej nie bo ja nie wiem jak dlugo tak pociagne???

Ja piernicze KAMYK Ty nie spisz do tak poznej pory.... Matko, ale Ci zazdroszcze... Ja musze leciec szybko spac jak tylko maly usnie bo nigdy nie wiem ile pospie w nocy a potrzebuje minimum 6-7 godzin snu zeby normalnie funkcjonowac.... Dzisiaj naprzyklad spalam chyba tylko 5 godzin i zdycham

Edytowane przez castilia
Czas edycji: 2010-04-21 o 05:56
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 06:44   #3945
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hej mamusie. A ja sie wyspalam. Krzysio zjadl o 23 a obudzil sie o 6:30 mimo katarku przespal cala noc i teraz tez zjadl slicznie i sie bawi na lezaczku.

tak wiec zdecydowalam sie jechac do tego fryzjera a malego zarejestrowalam do lekarza i maz z nim pojdzie.
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:17   #3946
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie jestem przekonana na 100% do drewnianego, ale rodzice mnie przekonują... Podobno jak z bratem byliśmy podrośnięci, to sami do tego wchodziliśmy... Już nie mówiąc o tym, że można też na poziomo używać mając krzesełko i stoliczek...



Mam na myśli małe kupy, a nie małe Pampersy
hehehe grunt to sie zrozumieć

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
laski moj maly caly dzien pcha lapki do buzki i gryzie je jak wyciaga to ma az czerone piastki do tego sie strasznie slini myslicie ze go swedza dziaselka?
Moja Ali robi to samo, ale nie widze zeby miała bielsze dziąsełka, może trochę bardziej mnie "gryzie" przy karmieniu

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
My juz na nogach od 5:25... Malemu sie znowu dzisiaj poprzestawialo.. Polozylam go o 20:15 a obudzil sie juz kolo 22:30 i potem chyba jeszcze z 5 razy... Masakra... Umieram, taka jestem spiaca. Nie wiem moze to ten skok rozwojowy bo mam wrazenie, ze sie cofnal znowu w rozwoju. Ran mu sie zdarzylo spac ciegiem od 20:00 do 4 rano, ale to bylo doslownie raz. Pare razy budzil sie w nocy tylko 2 razy, ale poki co nadal jeszcze jest kleska z tymi nocami.

Mamusie maluchow 3 i 4-ro miesiecznych: Czy Wasze pociechy przesypiaja juz noce regularnie czy dalej nie bo ja nie wiem jak dlugo tak pociagne???
Jeśli nie mamy akurat skoku to budzi sie raz od 20. i wstajemy o szóstej. Też karmię cycem. Podobno maluchy wtedy później przesypiają noce, ale to podobno, bo pysiam np nmie ma tego problemu.


Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
hej mamusie. A ja sie wyspalam. Krzysio zjadl o 23 a obudzil sie o 6:30 mimo katarku przespal cala noc i teraz tez zjadl slicznie i sie bawi na lezaczku.

tak wiec zdecydowalam sie jechac do tego fryzjera a malego zarejestrowalam do lekarza i maz z nim pojdzie.
No to sie mamusia upiększy
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:19   #3947
pysiamn
Zakorzenienie
 
Avatar pysiamn
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 932
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

hey mamusie

Melduje się....kilka dni mnie nie było...
Dziekuje kilku mamusią, które dostrzegły moją nieobecność za troskę ..
Kochane jesteście



U nas OK ...w weekend mieliśmy gości ...było bardzo fajnie ...ale jakaś zmęczona jestem...mimo że Julka czasem potrafi przespać całą nockę ...
W sobotę zjadła po 20 ...a obudziła się dopiero o 6 rano

Aje jedna jaskołka wiosny nie czyni dziś w nocy kariłam 2 razy i potem ok 7 rano

Idę budziś Kubusia bo jeszcze śpiiiiiiiiiiii....

postaram się wpaść potem i może jakieś fotki wrzucę ....

Buziaki

ps. Cudne fotki dzieciaczków widziałam ....
Ale te pociechy rosną jak na drozdzach ....
__________________

*** -12,5kg***
pysiamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:20   #3948
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Acha! Dziś kończymy 3 miesiące! Mam nadzieję, że bedzie już z górki.... Chociaż mała teraz nie chce leżeć bo sufit się jej znudził, gondola wózka wszystko zasłania i najchętniej by spacerowała na rączkach mamusi. A minę ma wtedy tak zdziwioną że szok!
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:35   #3949
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez blonde_hair Pokaż wiadomość
U nas dzisiaj brzydka pogoda, niby swieci słonce ale wieje. Przeszlismy sie tylko do sklepu io nas zlapal deszcz w drodze powrotnejSynek dzisiaj marudny, przy jedzeniu odrywał sie od cycka i płakał- niewiem co sie dzieje. Odczekałam chwile i z drugiego juz jadł ładnie. Dopiero teraz zasnał od rana
Kupilam dzisiaj pieluszki huggiesy choc za bardzo ich nie lubie, bo takie sztywne, ale byly w promocji duza paczka 1/3 ceny mniej niz zwykle
U mnie tez tak bywa, ze maly placze przy cycu, tak jakby go cos bolalo. Odrywa sie potem znowu zaczyna ssac i znowu krzyk i tak w kolko...

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość
hej mamusie. A ja sie wyspalam. Krzysio zjadl o 23 a obudzil sie o 6:30 mimo katarku przespal cala noc i teraz tez zjadl slicznie i sie bawi na lezaczku.

tak wiec zdecydowalam sie jechac do tego fryzjera a malego zarejestrowalam do lekarza i maz z nim pojdzie.
Ja piernicze, jak to jest mozliwe, zeby dziecko bylo przytomne do 23??? Moj normalnie wczoraj ucial sobie drzemke od 16:30 - 18:00 a o 19:30 juz oczy mu sie max kleily i zaczynal kwekac... Cudem przytrzymalam go do 20:15. Usnal i co z tego jak budzil sie co 1.5 godziny... Nie wiem juz o co tu chodzi...

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Jeśli nie mamy akurat skoku to budzi sie raz od 20. i wstajemy o szóstej. Też karmię cycem. Podobno maluchy wtedy później przesypiają noce, ale to podobno, bo pysiam np nmie ma tego problemu.
Budzi sie o 20:00??? To o ktorej go kladziesz??? Mojemu sie nie zdarzylo spac ciegiem do 6 rano...
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-21, 07:55   #3950
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

pysiamn no nareszcie

kalka wszystkiego naj z okazji 3 mc

castilia karmisz maluszka tylko piersią? Nie wiem jaki masz do tego stosunek ale może jakbys mu podała na noc butelke troszke byś pospała?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

gosbaj o dopiero teraz doczytalam ze z malym juz lepiej
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:57   #3951
castilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Osterreich
Wiadomości: 1 995
Wyślij wiadomość przez MSN do castilia
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez bardotka_a Pokaż wiadomość

castilia karmisz maluszka tylko piersią? Nie wiem jaki masz do tego stosunek ale może jakbys mu podała na noc butelke troszke byś pospała?
Bardotka problem w tym, ze on butli nie chce....
castilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 07:59   #3952
gosbaj
Zadomowienie
 
Avatar gosbaj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 1 668
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość



Ja piernicze, jak to jest mozliwe, zeby dziecko bylo przytomne do 23??? Moj normalnie wczoraj ucial sobie drzemke od 16:30 - 18:00 a o 19:30 juz oczy mu sie max kleily i zaczynal kwekac... Cudem przytrzymalam go do 20:15. Usnal i co z tego jak budzil sie co 1.5 godziny... Nie wiem juz o co tu chodzi...
no nie, on sobie spi wczesniej ale o 23 mamy juz takie nocne karmienie. wczesniej spal od 19 do 23
gosbaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:01   #3953
mamaidy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 357
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Witam,

Nie odzywam się, bo nie mam po prostu czasu. Myślałam, że będzie go coraz więcej a jest coraz mniej jak Maja rośnie
Zmęczona jestem masakrycznie
Z fajnych wieści to, że Ida dostała się do państwowego przedszkola tego co chciałam Pójdzie od września.
Nie mam nawet możliwości Was nadrobić. Poczytałam tylko tę stronę.

Polecam Zebra krzesełko fisher price z serii rain forest. Ma ściągany stolik i wszystko da się umyć. Taką specjalną nakładkę do jedzenia. Regulowane oparcie.

Gosbaj pewnie to katar i przejdzie samo. Zdrówka dla Was.

Castilia jeszcze kilka tygodni i będzie lepiej.

Może Wam się to wyda dziwne, ale jak jestem z samą Mają to taki luksus, że hej, chociaż do spokojnych nie należy.

Sensuel z tego co się zorientowałam to wszystko ok z Oskarkiem. To naprawdę dobrze.

Aldii widziałam, że jakieś kłopoty z Lu. Oby było wszystko ok.

Filka moja Maja też już tak nie przybiera i lekarka mówi, że ok.
Jak miała 3 miesiące to ważyła jakieś niecałe 5,5 kilo.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Nie wiem kiedy uda mi się znowu wpaść.
Zaraz idę się turlać z dzieciakami i wózkiem z 4 piętra
mamaidy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:14   #3954
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
U mnie tez tak bywa, ze maly placze przy cycu, tak jakby go cos bolalo. Odrywa sie potem znowu zaczyna ssac i znowu krzyk i tak w kolko...



Ja piernicze, jak to jest mozliwe, zeby dziecko bylo przytomne do 23??? Moj normalnie wczoraj ucial sobie drzemke od 16:30 - 18:00 a o 19:30 juz oczy mu sie max kleily i zaczynal kwekac... Cudem przytrzymalam go do 20:15. Usnal i co z tego jak budzil sie co 1.5 godziny... Nie wiem juz o co tu chodzi...



Budzi sie o 20:00??? To o ktorej go kladziesz??? Mojemu sie nie zdarzylo spac ciegiem do 6 rano...
Kochana napisałam "budzi się raz od 20" Czyli kąpie przed 20 układam do snu zasypia i potem raz w nocy sie budzi
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:22   #3955
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Aldii anemia to faktycznie pikuś... dostanie żelazo i po miesicu stosowania powinna być poprawa... a jak dojdą słoiczki to już wogóle zacznie magazynować żelazo.
Trzymam kciuki żeby to nie było nic poważnego!

Kalka to spróbuj zmneijszać dawki SS Ja odstawiłam z dnia na dzień i okazął się zbędny ale Wy mieliście chyba większ eproblemy to po trochu bym zmniejszała ilość podawania.

Kamyk mnie się podobają, bo są ładneijsze no i musze mieć opsuzczane oparcie... Ale nie stać mnie na takie za 300 zł... nawet 200 to dużo wiec psozukam używki albo po znjaomych może komuś już zbędne.

Mój dzisiaj obudził się od kolacji o 18 o północy, potem o 4.30 ech ale znając jego dzisiaj będzie po staremu:P wogóle często wstaje o innej porze i inaczej dzień się układa.
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-04-21 o 08:30
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:23   #3956
madzikUK
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 866
GG do madzikUK
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej mamusie, skoro o wstawaniu nocnym mowa, to moja dzis nawet dala sie wyspac. swa razy wstawalam, zasnela kolo 20, pierwsza pobudka chyba cos kolo 24, nastepna 5, i spi do teraz (8.20).

Cytat:
Napisane przez gosbaj Pokaż wiadomość

tak wiec zdecydowalam sie jechac do tego fryzjera a malego zarejestrowalam do lekarza i maz z nim pojdzie.
pochwal sie fryzkiem, ja tez musze sie ogarnac. od grudnia wybieram sie do fryzjera

Cytat:
Napisane przez kalka Pokaż wiadomość
Acha! Dziś kończymy 3 miesiące! Mam nadzieję, że bedzie już z górki.... Chociaż mała teraz nie chce leżeć bo sufit się jej znudził, gondola wózka wszystko zasłania i najchętniej by spacerowała na rączkach mamusi. A minę ma wtedy tak zdziwioną że szok!
za 3 miesiace


Mamusie samoloty ruszaja,, moze jednak mamusie, chrzestne i inni do Was doleca
__________________
02.02.2010 urodzilo sie najwieksze szczescie mojego zycia-Natalia:
http://picasaweb.google.co.uk/stanczak.magdalena/Natalia#
madzikUK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:39   #3957
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

castilia no to musisz być twarda innej rady nie ma

Ja swoja Patke to musze budzic w nocy o ok 2-3 i pozniej o 6 przez te biegunki zeby mi sie nie odwodnila ale ona nie za bardzo chce wstawac Pozniej daje jej pospac do 9

Ciekawa jestem jak to bedzie jak choroba minie, oby sie nie orzyzwyczaila ale to i tak nie jest zle tylko jedna pobudka w nocy

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

madzik jak zdrówko?

Zebcia patrzyłaś na krzesełka z IKEA? tam powinny byc tanie

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

np. takie nie znam się na krzeselkach czy to dobre
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20140047
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 08:46   #3958
gooha3
Zadomowienie
 
Avatar gooha3
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 193
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Widzę że jest temat nocnych pobudek.
To ja chyba rekord pobije bo przeważnie chodzę spać po 24.
Mareczka staramy się kąpać ok 21. Kilka razy próbowaliśmy wcześniej, ale wtedy on nie prześpi dobrze nocy. Jak troszkę przeciągniemy wieczorkiem to lepiej śpi potem.
Mały zasypia ok 22-23 i budzi się ok 4 na takie krótkie karmienie i zasypia. Spi przeważnie jeszcze do 7 wtedy bierzemy go do siebie do łóżeczka. Jak już jest jasno w pokoju to on sam nie poleży w łóżeczku. Tak drzemiemy jeszcze do 8:30. Mąż ma na 9 do pracy więc go "wyprawiamy" i dalej leniuchujemy w łóżeczku tak do 11
Potem zabawa tak do 13-14. Wtedy przeważnie Mareczek daje mi czas na obiadek i budzi się ok 16 i do wieczorka już różnie, ma takie krótkie drzemki .
Nawet mi się podoba ten jego plan dnia.
Do nocnego wstawania ja chyba sie też już przyzwyczaiłam bo mi nie przeszkadza i wyspana jestem

Jeszcze zaprezentuje Wam mojego Tygryska
__________________
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008050301801830.png
http://www.suwaczek.pl/cache/2f1fe0a70f.png


Mareczek 24 II 2010r

Karolinka 23 VIII 2012

Edytowane przez gooha3
Czas edycji: 2010-04-21 o 09:01
gooha3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:12   #3959
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

Hej!

Cytat:
Napisane przez madzikUK Pokaż wiadomość
Hej mamusie, skoro o wstawaniu nocnym mowa, to moja dzis nawet dala sie wyspac. swa razy wstawalam, zasnela kolo 20, pierwsza pobudka chyba cos kolo 24, nastepna 5, i spi do teraz (8.20).



pochwal sie fryzkiem, ja tez musze sie ogarnac. od grudnia wybieram sie do fryzjera



za 3 miesiace


Mamusie samoloty ruszaja,, moze jednak mamusie, chrzestne i inni do Was doleca
zeby tylko znowu nie zamkneli przestrzeni powietrznej...

Kalka za 3 miesiace

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
laski moj maly caly dzien pcha lapki do buzki i gryzie je jak wyciaga to ma az czerone piastki do tego sie strasznie slini myslicie ze go swedza dziaselka?
moze, ale niekoniecznie. Moj tez juz od dłuzszego czasu wpycha cale raczki do buzi i sie slini. To normalne na tym etapie

Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
Bardotka problem w tym, ze on butli nie chce....
to szkoda, bo u mnie to dziala, jak na noc daje butle to ladnie spi. U mnie to wyglada tak. Kapie ok 18.30, o 19 karmienie, potem spi do 21-22, a czasem nawet nie spi. Ok 22 karmie własnie butelka i spi do 4 ranoi tak jest co noc. Potem znowu spi od 4 do 8.00- kilka razy było ciezko mu zasnac o 4 i zaczely sie gadaniano ale wiekszosc nocy przesypia ladnie. S probuj kilka razy z ta butla, moze sie uda

Gooha sliczny tygrysek
Cytat:
Napisane przez castilia Pokaż wiadomość
U mnie tez tak bywa, ze maly placze przy cycu, tak jakby go cos bolalo. Odrywa sie potem znowu zaczyna ssac i znowu krzyk i tak w kolko...
dzisiaj juz jest dobrzea wczoraj niewiem o co chodziło

U nas znowu pogoda nieciekawa- pochmurno i deszczowo i chyba posiedzimy w domu
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-21, 09:13   #3960
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: Zimowe bobasy są pierwszej klasy (styczeń-luty 2010)

dzięki za rady co do krzesełek
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.