Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 21:16   #1411
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dzisiaj przyszła paczuszka.
A ja sie pomyliłam : zamiast 4 gramowe opakowanie fairly light beige VV to zamówiłam to w formule FF
i wyglądam jak trup.Za jasny jest.W czwartek idę na wesele i chciałam ładnie wyglądać a teraz sie chyba
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:49   #1412
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a ja mam 2 tygodnie złego minerała każdego jeszcze najlepiej to sie sprawdza Meow o dziwo
Lumiere sie warzy (VV zwłaszcza, moje najukochańsze Luminesse tez trochę), ale ja to składam na karb tej parnej pogody (u nas klimat tropikalny, ciepło i grunt napompowany wodą, aż dławi ta duchota)
a już wyczyniam sztuki z primerami najrozmaitsze, nic to nie daje...
wiem na pewno, że na ogólna poprawę wyglądu pomaga mi niezaaplikowanie pudru wykonczeniowego - szybciej troche sie swiece ale nie ma potem komicznego efektu zwarzonego podkładu + warstwa tez zwarzonego pudru wykończeniowego
chyba na sam primer się przesiądę bo juz wariacji dostaję..
albo mój ostateczny środek poskromienia twarzy czyli makę ziemniaczaną tez jeszcze muszę przetestować
hehe caly post sie kwalifikuje na watek zwątpieniowy raczej
edit:
ale zebym nie wyszła na kompletna marude - to musze powiedzieć że ich kategoria filoetowych rózy to jest stworzona dla mnie - sugarberry kocham ogromnie a teraz równie namietnie pokochałam violaceous (agna raz jeszcze dzieki )
Właśnie dzisiaj się zastanwiałam czy aby nie daję za dużo wykończeniówki, a ty mówisz, żeby nie dawać wcale, wypróbuje!
W tej samej parnej krakowskiej pogodzie siedziemy
Meow jeszcze nie próbowałam, czas coś zamówić EGM nie zgorsza się sprawuje, ale tam nie mam koloru idelanego.

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Myślę, że to warzenie podkładu będzie przejściowe. Skóra musi się przyzwyczaić do wyższych temperatur. Ja tak ma co roku, kiedy robi się gorąco.
Lejesz miód na moje zbolałe serce Tylko ile to potrwa?

Pozatym przeraziłam się cenami cieni, mojego deep waters kupowałam za 2,5 $, a teraz najtańsza opcja kosztuje 5 $. Wiem, że była podwyżka, ale aż tyle? Może pojemność zwiększyli, ale zniechęcili mnie trochę do testowania ich cieni.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:57   #1413
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

tu mnie jeszcze nie było
doleciały do mnie dziś Fairly Light Beige i FLCool dzięki jednej miłej wizażance, na łapce wyglądają obiecująco - jutro testy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 23:57   #1414
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyszła paczuszka.
A ja sie pomyliłam : zamiast 4 gramowe opakowanie fairly light beige VV to zamówiłam to w formule FF
i wyglądam jak trup.Za jasny jest.W czwartek idę na wesele i chciałam ładnie wyglądać a teraz sie chyba
Znam ten ból, bo sama kiedyś zamówiłam nie ten odcień, który chciałam (próbki mi się pomieszały), więc wiem, co czujesz A przyciemnić nie masz czym? Za ciemnej próbki nie masz jakieś? Zawsze można coś zmieszać. Albo z bronzerem jakimś poeksperymentować
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 07:18   #1415
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj się zastanwiałam czy aby nie daję za dużo wykończeniówki, a ty mówisz, żeby nie dawać wcale, wypróbuje!
W tej samej parnej krakowskiej pogodzie siedziemy
Meow jeszcze nie próbowałam, czas coś zamówić EGM nie zgorsza się sprawuje, ale tam nie mam koloru idelanego.
.
z EGM na pewno masz kolor idealny - a tylko jeszcze go nie znalazłaś
a odnośnie wykończeniówki - ja się nie do końca precyzyjnie wyraziłam - gorzej u mnie wygląda wszystko oparte na skrobii (czyli zdecydowana większośc bo ryż jadwab, albo kukurydza albo jeszcze inna skrobia w wiekszości się palęta)
jak zwykle grzeczna jest krzemionka jako wykończeniówka (ale bambus który ma ponoć 90% krzemionki juz robi dziadostwo)
dziś zrobiłam reksperyment - sam primer na to meteoryty +puder brązujący - zobaczymy co to da...na razie wygląda nieżle mam nadzieję że nie sciemnieje toto
aby juz nie bylo kompletnego OT - to powiem, że testowałam Moonlight (rozświetlacz) otrzymany w podarunku
dla mnie troszkę za delikatny (acz drobinkowy) jakoś wole takie satynowe tafle a on tego nie robi - myślę że na ciele dobrze by wyglądał - chyba skończy w olejku aby nadawać drobinki
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 21:31   #1416
piwcior
Raczkowanie
 
Avatar piwcior
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 85
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dołączam się do Lumierowych maniaczek
Po dwóch zamówieniach próbkowych z różnymi odcieniami i przetestowanych trzech formułach moim ideałem jest Light Medium Natural VV. Jest bardzo zbliżony do Linen - intensive z EDM, ale dużo lepiej się rozprowadza i nie waży.
Formuła Cashmere jest też bardzo fajna, ale dla mnie zbyt mało kryjąca. Może jak się opalę i nie będę potrzebowała ukryć zaczerwienień skóry, to będzie idealna.
A z róży jak do tej pory moim faworytem jest Au Neutrale, ale to w każdej chwili może się zmienić, bo lecą kolejne próbki
__________________
Wymiana próbek minerałów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=347781
piwcior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 22:32   #1417
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Może głupie pytanie; czy "Lt" to to samo co "light"??

Różnie mam te probki podpisywane, raz tak, raz tak, a juz nie pamietam co zamawialam
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-06-30 o 22:34
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 06:39   #1418
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie; czy "Lt" to to samo co "light"??

Różnie mam te probki podpisywane, raz tak, raz tak, a juz nie pamietam co zamawialam
tak, a dodatkowo dla spanikowanych: fair=fairly light bo oni zmienili nazewnictwo tego najjaśnieszego
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 22:11   #1419
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
z EGM na pewno masz kolor idealny - a tylko jeszcze go nie znalazłaś
a odnośnie wykończeniówki - ja się nie do końca precyzyjnie wyraziłam - gorzej u mnie wygląda wszystko oparte na skrobii (czyli zdecydowana większośc bo ryż jadwab, albo kukurydza albo jeszcze inna skrobia w wiekszości się palęta)
jak zwykle grzeczna jest krzemionka jako wykończeniówka (ale bambus który ma ponoć 90% krzemionki juz robi dziadostwo)
(...)


Zostałaś moim mineralnym bóstwem Krzemionka faktycznie super na tą pogodę

Mocno zastanawiam się nad zamówienim z Lumiere, bo promocja do 5.07 przedłużona
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 07:00   #1420
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
[/COLOR]

Zostałaś moim mineralnym bóstwem Krzemionka faktycznie super na tą pogodę

Mocno zastanawiam się nad zamówienim z Lumiere, bo promocja do 5.07 przedłużona
zawsze do usług
no własnie promocja a mnie się odwyk skończył
dostałam maila wczoraj o przedłużeniu i waham się czy brać coś czy nie - chyba jednak z rozsądku odpuszcze bo przy ich tempie zbierania zamówienia do kupy nie zdąży dojśc przed moim wyjazdem...
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 07:05   #1421
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
zawsze do usług
no własnie promocja a mnie się odwyk skończył
dostałam maila wczoraj o przedłużeniu i waham się czy brać coś czy nie - chyba jednak z rozsądku odpuszcze bo przy ich tempie zbierania zamówienia do kupy nie zdąży dojśc przed moim wyjazdem...
eeee, nie są tacy źli z tym tempem - składałam 23.06, a 26.06 już było wysłane
mam nadzieję, że dalej będzie równie ekspresowo, jak zbiorowe Lumiere Faa (3 dni robocze szło )
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 08:05   #1422
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
eeee, nie są tacy źli z tym tempem - składałam 23.06, a 26.06 już było wysłane
mam nadzieję, że dalej będzie równie ekspresowo, jak zbiorowe Lumiere Faa (3 dni robocze szło )
no u mnie też idzie bardzo szyb ko ale jakoś długo dotychczas trwalo zanim wysłali (acz zawsze brałam w okresie promocyjnym więc pewnie wtedy maja wiekszy ruch)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 08:56   #1423
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no u mnie też idzie bardzo szyb ko ale jakoś długo dotychczas trwalo zanim wysłali (acz zawsze brałam w okresie promocyjnym więc pewnie wtedy maja wiekszy ruch)
to BYŁ okres promocyjny
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:11   #1424
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale...

skoro już dostałam w swoje łapki podkłady to postanowiłam wypróbować
nałożyłam warstwę FL Cool VV bo chciałam zobaczyć jak te kolory do mnie przystają [test paskowy pokazał białą smugę na twarzy i ciut mniej na szyi]
na nią warstwę FL Neutral VV bo jakoś mi się wydawało, że zbyt cool wyszło
efekt = ciut za jasno ale poratowałam się Ambrozją i jest ok, tylko nadal odrobinę za cool
jutro nałożę sam Neutral i zobaczę - z opisów przy grupach powinno być idealnie
FL Beige L też jest niezły ale nie idealnie tzn. jasność ok ale odcień niezupełnie choć ujdzie

dobra, to była dygresja, teraz do sedna
nałożyłam to wszystko na Physiogel + filtr Roc + puder jedwabny i ... żadnego przesuszenia, szok
i tak sobie myślę, skoro VV, w końcu dla tłustych cer mi tak posłużyła to FF ma szansę być jeszcze lepsza, prawda?
dodam, że przy Luminesse rewelacji nie było

i jeszcze jedno:
1. Luminesse FL jest dobry
2. VV FL jest za jasny
to z FF powinnam wziąć 3 odcień, tak? czyli Light Medium
a jak z Cashmere
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:24   #1425
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość

dobra, to była dygresja, teraz do sedna
nałożyłam to wszystko na Physiogel + filtr Roc + puder jedwabny i ... żadnego przesuszenia, szok
i tak sobie myślę, skoro VV, w końcu dla tłustych cer mi tak posłużyła to FF ma szansę być jeszcze lepsza, prawda?
dodam, że przy Luminesse rewelacji nie było

i jeszcze jedno:
1. Luminesse FL jest dobry
2. VV FL jest za jasny
to z FF powinnam wziąć 3 odcień, tak? czyli Light Medium
a jak z Cashmere
Jeśli VV jest ok, to FF może Ci się zwarzyć, ale nie musi Z Cashmere tak samo, jak Luminesse, a FF LM tak jak mówisz
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 17:30   #1426
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale...

skoro już dostałam w swoje łapki podkłady to postanowiłam wypróbować
nałożyłam warstwę FL Cool VV bo chciałam zobaczyć jak te kolory do mnie przystają [test paskowy pokazał białą smugę na twarzy i ciut mniej na szyi]
na nią warstwę FL Neutral VV bo jakoś mi się wydawało, że zbyt cool wyszło
efekt = ciut za jasno ale poratowałam się Ambrozją i jest ok, tylko nadal odrobinę za cool
jutro nałożę sam Neutral i zobaczę - z opisów przy grupach powinno być idealnie
FL Beige L też jest niezły ale nie idealnie tzn. jasność ok ale odcień niezupełnie choć ujdzie

dobra, to była dygresja, teraz do sedna
nałożyłam to wszystko na Physiogel + filtr Roc + puder jedwabny i ... żadnego przesuszenia, szok
i tak sobie myślę, skoro VV, w końcu dla tłustych cer mi tak posłużyła to FF ma szansę być jeszcze lepsza, prawda?
dodam, że przy Luminesse rewelacji nie było

i jeszcze jedno:
1. Luminesse FL jest dobry
2. VV FL jest za jasny
to z FF powinnam wziąć 3 odcień, tak? czyli Light Medium
a jak z Cashmere
z Cashmere podobnie jak z Luminesse - ciemnota, chociaż maleńką odrobinę jaśniejsza niż Lumi

do mnie dzisiaj dotarła paczuszka
po raz pierwszy w minerałach odważyłam się zamówić kolor z kategorii warm i wiecie co? baaardzo ładnie sie wtopił aż sama się nadziwić nie mogę
pominę fakt, że za ciemno trochę pojechałam, ale nic to, zaraz kupię untinted VV i będę rozjasniać
no i zakochałam się w enhancerach - mam 5 próbek i wszystkie cudne..

Ila - nałożyłam VV na ryż z Cons. solo (też dziś doleciał) i nic mnie nie ciągnie - to chyba ten tropik..
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:44   #1427
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca, ale...

skoro już dostałam w swoje łapki podkłady to postanowiłam wypróbować
nałożyłam warstwę FL Cool VV bo chciałam zobaczyć jak te kolory do mnie przystają [test paskowy pokazał białą smugę na twarzy i ciut mniej na szyi]
na nią warstwę FL Neutral VV bo jakoś mi się wydawało, że zbyt cool wyszło
efekt = ciut za jasno ale poratowałam się Ambrozją i jest ok, tylko nadal odrobinę za cool
jutro nałożę sam Neutral i zobaczę - z opisów przy grupach powinno być idealnie
FL Beige L też jest niezły ale nie idealnie tzn. jasność ok ale odcień niezupełnie choć ujdzie

dobra, to była dygresja, teraz do sedna
nałożyłam to wszystko na Physiogel + filtr Roc + puder jedwabny i ... żadnego przesuszenia, szok
i tak sobie myślę, skoro VV, w końcu dla tłustych cer mi tak posłużyła to FF ma szansę być jeszcze lepsza, prawda?
dodam, że przy Luminesse rewelacji nie było

i jeszcze jedno:
1. Luminesse FL jest dobry
2. VV FL jest za jasny
to z FF powinnam wziąć 3 odcień, tak? czyli Light Medium
a jak z Cashmere
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
z Cashmere podobnie jak z Luminesse - ciemnota, chociaż maleńką odrobinę jaśniejsza niż Lumi

do mnie dzisiaj dotarła paczuszka
po raz pierwszy w minerałach odważyłam się zamówić kolor z kategorii warm i wiecie co? baaardzo ładnie sie wtopił aż sama się nadziwić nie mogę
pominę fakt, że za ciemno trochę pojechałam, ale nic to, zaraz kupię untinted VV i będę rozjasniać
no i zakochałam się w enhancerach - mam 5 próbek i wszystkie cudne..

Ila - nałożyłam VV na ryż z Cons. solo (też dziś doleciał) i nic mnie nie ciągnie - to chyba ten tropik..
ja generalnie też Cashmere ten co Lumi poziom jasności (czyli oczko jaśniej niż VV) - ale może byc i następny (czyli z poziomu VV) bo Cashmere taki przejrzysty raczej
Bo ich Warmy są fajne ja pierwszy raz wole Warmy od Goldenow
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:22   #1428
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziękuję dziewczyny

a u mnie naprawdę wczoraj fajnie się sprawowała VV, choć pod wieczór trochę pory się uwidoczniły ale to chyba przez puder wykończeniowy [który ma na dodatek nachalne drobinki ] ale w końcu miałam na sobie tego 8 warstw : jedwabnik, 2 cieniutkie FL cool, 2 cieniutkie FL neutral, EDM Natural, bronzer Ambrosia i jeszcze jak wieczorem wychodziłam to poprawiłam Sheer Flawless Finish

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja generalnie też Cashmere ten co Lumi poziom jasności (czyli oczko jaśniej niż VV) - ale może byc i następny (czyli z poziomu VV) bo Cashmere taki przejrzysty raczej
Bo ich Warmy są fajne ja pierwszy raz wole Warmy od Goldenow
Cashmere już jaśniej się nie da, bo mi L FL pasuje
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 08:48   #1429
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

też bardzo jestem zadowolona z VV - do tego stopnia, że nawet nie wiem, czy mam ochotę dalej szukać i testować
dzielnie zniósł wczorajszą parnotę oraz kilkukodzinną sesję z żelazkiem minimalnie przy skrzydełkach nosa był się zebrał, ale to i tak nic w por. do wstrętnie podkreślającego zmarszczki i pory intensive oraz ściągającego skórę matte
dziś mam jako primer czysty ryż, na to medium neutral VV, dalej flawless finish sand - na razie ładnie, choć ciut przyblado, zobaczymy za parę godzin
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-03, 11:02   #1430
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
też bardzo jestem zadowolona z VV - do tego stopnia, że nawet nie wiem, czy mam ochotę dalej szukać i testować
To ja mam podobnie, ale jednak dam jeszcze szansę EGM, ich ceny nie są zaporowe, a podkłady zbierają dobre opinie. Próbeczki już w pl

Ilonka 8 warstw respect. Podziwiam osoby, które potrafią tyle nalożyć (wiem, że cieniutkie, ale jednak) i wyglądać w tym po prostu dobrze. Może kiedyś też się nauczę

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-07-03 o 11:04
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 15:00   #1431
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziewczyny, z tymi formułami trzeba po prostu eksperymentować. Ja tłusta jestem a VV kiepsko na mnie wygląda, od razu się świeci, lepiej wygląda o dziwo FF niby dla suchej skóry (też sie swieci ale trochę później). Co do formuły Cashmere mam też jakieś inne odczucia niż Wy, bo wygląda jakoś nieładnie, jest b. widoczna Chociaż mat mi najdłużej trzyma. Do tego całkiem nieźle kryje, dla mnie na poziomie VV. Czyli co buzia to inny efekt . Ogólnie Lumiere fajne, o niebo lepsze niż EDM, jednak wypadaja słabiej niż EGM (taka mała dywersja ). Tak więc polecam zainteresować się odpowiednim wątkiem.

JMW nie ma sprawy! Ja też pokochałam Twój primer, muszę sobie zrobić więcej bo już zużyłam a ciężko mi bez niego żyć!

Edytowane przez agna666
Czas edycji: 2009-07-04 o 15:03
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-04, 15:06   #1432
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
To ja mam podobnie, ale jednak dam jeszcze szansę EGM, ich ceny nie są zaporowe, a podkłady zbierają dobre opinie. Próbeczki już w pl

Ilonka 8 warstw respect. Podziwiam osoby, które potrafią tyle nalożyć (wiem, że cieniutkie, ale jednak) i wyglądać w tym po prostu dobrze. Może kiedyś też się nauczę
sama byłam w szoku jak zdałam sobie sprawę ile tego mam ale piegów nie przykryły
na pewno znaczenie ma też to, że nakładałam LHK i Duo Fiber

na EGM tez mam ochotę ale YG
i jeszcze na Meow najlżejszą
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 18:36   #1433
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny - moja przygoda z minerałami trwa od niedawna, a z Lumiere jeszcze się nie zaczęła - mam ochotę to zmienić po przeczytaniu waszych zachęcających postów zwłaszcza że aako robi teraz wspólne zamówienie. Ale zanim zamówię jakieś próbki - proszę was, doświadczone o pomoc w doborze koloru.

Z EDM najbardziej podeszły mi podkłady z kategorii Buff - Light Neutral i Fairly Light. Zaczynam testowanie Beige - Medium Beige Neutral, myślę że też będzie super, zwłaszcza na lato. Testowałam kategorie Olive (np. Sweet Almond) oraz Warm - Buttered Tan - odpadają! (przy okazji - Buttered Tan matte mam pełnowymiarowy, raz wytestowany, mogę wymienić )

Z MEOW zamówiłam Siamese 2, 3 i 4 oraz Mau 1, 2 i 3 (każdy w każdej formule). Czekam na próbki, ale myślę że któryś z tych kolorów będzie ok. Pozostałe kategorie są zbyt szare / żółte / różowe / zielone.

Z Lumiere celuję w Beige - Light Medium Beige VV i/lub Medium Beige 2.3 VV oraz Neutral - Medium Neutral Cashmere/VV i/lub Medium Deep Neutral FF.

Proszę o radę, czy te odcienie są mniej więcej odpowiednikami podanych przeze mnie EDM i MEOW? Dopiero dziś bliżej przyjrzałam się Lumiere i wolę się upewnić

Odnośnie formuł: lat 22, cera normalna/mieszana (w lecie tradycyjnie świecenie strefy T), średnia skłonność do zapychania, mała skłonność do naczynek.

EDM matte są ok, krycie mi odpowiada (choć czasem myślę że mogłyby bardziej wyrównywać koloryt buzi), ale w lecie czasem się warzą trzeba spróbować polecanej przez was krzemionki...

Uff co za esej będę wdzięczna za wskazówki od Lumierowych fanek

EDIT: odnośnie EDM, zaczynam też testowanie Buff - Beige Neutral, wygląda na to że będzie lepszy niż Beige - Medium Beige Neutral w którym pokładałam nadzieje Nie wiem czy MBN nie będzie lekko za żółty... jeszcze się mu przyjrzę.

EDIT 2: zapomniałam - mam w profilu album ze swoimi fotkami, tam widać odcień mojej buzi - zwłaszcza na drugiej fotce. Na zdjęciu które mam jako av. wyszłam trochę jaśniej niż to wygląda w rzeczywistości - kwestia światła to może ułatwi sprawę i na tej podstawie otrzymam jakąś poradę ;-)
__________________

310813

Edytowane przez Viollet87
Czas edycji: 2009-07-05 o 21:03
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 06:27   #1434
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Viollet87,

bardzo doświadczona w temacie Lumiere nie jestem, ale zdaje się mamy podobną karnację

na mnie z EDM jest tak:
Buff Light Neutral i Fairly Light ciut za jasne, przy czym FLN mimo, że niby jaśniejszy, lepiej się wtapia dzięki brązowawym podtonom
Medium Beige Neutral trochę za mało żółty, zbyt beżowy, na ciemnotę ok
oliwki - niewypał; szaroburo, momentami zielono
najlepiej wypadł Buff Beige Neutral matte

z Beige w Lumiere uważaj - mają tendencję do zalatywania pomarańczem - dziewczyny pisały o tym; ja oczywiście musiałam być mądrzejsza i do rad się nie zastosowałam wyszło jak po marnym samoopalaczu, musiałam mieszać z neutralem

jak na mój gust neutrale Lumiere są mocno szare i generalnie dość jasne, dla mnie medium neutral VV trochę za jasny

spróbuj Light Medium VV z rodziny Warm i Golden - tak jak w EDMie kompletnie mi nie podeszły, tak u Lumiere to są naprawdę bardzo fajne odcienie dla skóry w kolorystyce pomiędzy średnimi beżami a neutralami edmowymi

Edytowane przez KKZJ
Czas edycji: 2009-07-06 o 06:29
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 06:42   #1435
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mi z wszystkich formuł Lumiere Cashmere chyba najbardziej podchodzi. Tylko troszkę słabo kryje. Ale tak szybko się nie waży. Znając zycie pozostanę przy EDM.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 07:35   #1436
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mi z wszystkich formuł Lumiere Cashmere chyba najbardziej podchodzi. Tylko troszkę słabo kryje. Ale tak szybko się nie waży. Znając zycie pozostanę przy EDM.
Spróbuj za kilka miesiący znowu z Lumiere Przy tej pogodzie na mnie one najszybciej się warzą. A jeszcze kilka tygodni temu były absolutnie miłością mojego życia.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:08   #1437
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Spróbuj za kilka miesiący znowu z Lumiere Przy tej pogodzie na mnie one najszybciej się warzą. A jeszcze kilka tygodni temu były absolutnie miłością mojego życia.
hehe czyli być może lepiej spiszą się jesienią i zimą napewno wypróbuję bo ogólnie Lumiere sa bardziej delikatne, nooo hmmm nie wiem jak to opisać ale ich konsystencja jest przyjemniejsza od EDM. Z kolei w EDM znalazłam swój odcień no i fajnie kryją.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:25   #1438
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
spróbuj Light Medium VV z rodziny Warm i Golden - tak jak w EDMie kompletnie mi nie podeszły, tak u Lumiere to są naprawdę bardzo fajne odcienie dla skóry w kolorystyce pomiędzy średnimi beżami a neutralami edmowymi
Hmm, w sumie nawet mi nie przyszło do głowy próbować czegoś z warm i golden bo te kategorie w EDM totalnie do mnie nie pasują. Ale skoro radzisz że w Lumiere jest inaczej to tak zrobię dziękuję
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 12:41   #1439
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Spróbuj za kilka miesiący znowu z Lumiere Przy tej pogodzie na mnie one najszybciej się warzą. A jeszcze kilka tygodni temu były absolutnie miłością mojego życia.
widać co skóra to inne wrażenia - u mnie w ten upał i parnotę najlepiej spisuje się VV na primerze z ryżem; intensive może i nie płynie, ale nawet jak na moje zamiłowanie do rozświetlenia, to jednak za dużo tego tłuszczowego połysku

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Hmm, w sumie nawet mi nie przyszło do głowy próbować czegoś z warm i golden bo te kategorie w EDM totalnie do mnie nie pasują. Ale skoro radzisz że w Lumiere jest inaczej to tak zrobię dziękuję
no właśnie mi też to by nie przyszło do głowy - tym razem posłuchałam rad bardziej rozeznanych (przy okazji dziekuję )
mam nadzieję, że się nie zawiedziesz
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 13:49   #1440
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Mi z wszystkich formuł Lumiere Cashmere chyba najbardziej podchodzi. Tylko troszkę słabo kryje. Ale tak szybko się nie waży. Znając zycie pozostanę przy EDM.
Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Spróbuj za kilka miesiący znowu z Lumiere Przy tej pogodzie na mnie one najszybciej się warzą. A jeszcze kilka tygodni temu były absolutnie miłością mojego życia.
Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
widać co skóra to inne wrażenia - u mnie w ten upał i parnotę najlepiej spisuje się VV na primerze z ryżem; intensive może i nie płynie, ale nawet jak na moje zamiłowanie do rozświetlenia, to jednak za dużo tego tłuszczowego połysku



no właśnie mi też to by nie przyszło do głowy - tym razem posłuchałam rad bardziej rozeznanych (przy okazji dziekuję )
mam nadzieję, że się nie zawiedziesz
u mnie na parne upały tylko Cashmere
nawet Luminesse jakos słabiej sobie radzi, mam nadzieję, że na wakacjach (wyjazdowych a nie pracowych) sie będzie lepiej spisywał bo z taka myśla byl kupowany
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.