FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-11, 09:05   #331
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

witam Kruszynki

dukam sobie pomalutku na III fazie i dzisiaj na wadze było 54,4 więc na III też się jeszcze traci

po uczcie zawsze trochę idzie w górę (jak bardzo to zależy jak wielka i obfita była uczta) ja w niedzielę przegięłam na maksa i nigdy tego nie powtórzę, ale....
ucztą był niedzielny obiad - rosół z makaronem, pierś kuraka w panierce i sałatka ze śmietaną - tu ok ale....
potem był deser - dwa kawałki tortu bo brat miał urodziny, mega porcja lodów, ciasto - 3 kawałki, ciasteczka 5 szt - tragedia

na wadze przybyło 0,7 a po proteinowym poniedziałku pięknie wszystko spadło nawet z nawiązką bo o 1,1kg __________________
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 10:26   #332
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
witam Kruszynki

dukam sobie pomalutku na III fazie i dzisiaj na wadze było 54,4 więc na III też się jeszcze traci

po uczcie zawsze trochę idzie w górę (jak bardzo to zależy jak wielka i obfita była uczta) ja w niedzielę przegięłam na maksa i nigdy tego nie powtórzę, ale....
ucztą był niedzielny obiad - rosół z makaronem, pierś kuraka w panierce i sałatka ze śmietaną - tu ok ale....
potem był deser - dwa kawałki tortu bo brat miał urodziny, mega porcja lodów, ciasto - 3 kawałki, ciasteczka 5 szt - tragedia

na wadze przybyło 0,7 a po proteinowym poniedziałku pięknie wszystko spadło nawet z nawiązką bo o 1,1kg __________________
Hej Widzę, że mamy podobnie... Ja w niedzielę miałam apogeum... Byłam na Komunii i zjadłam z 3 razy tyle co Ty... Zamiast uczty w postaci posiłku, miałam ucztę w postaci pół dnia żarcia - bo inaczej tego nie można nazwać. No ale po wczorajszym ogrniaczeniu się, godzinnym aerobiku i dzisiejszym wróceniu do normalnego jedzenia, tzn. dukanowego dozwolonego na III fazie, rano było 53,8, więc nie najgorzej... Dla mnie najważniejsze jest teraz utrzymywać wagę na poziomie 53-53,9 kg Hehe, żeby nie było tego nieszczęsnego dla mnie 54 Zobaczymy... Trzeba się pilnować, oj trzeba... Ale założyłam sobie, że już do końca życia chyba będę stosować się do zasady: uczta tylko raz w tygodniu
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:23   #333
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Hej Widzę, że mamy podobnie... Ja w niedzielę miałam apogeum... Byłam na Komunii i zjadłam z 3 razy tyle co Ty... Zamiast uczty w postaci posiłku, miałam ucztę w postaci pół dnia żarcia - bo inaczej tego nie można nazwać. No ale po wczorajszym ogrniaczeniu się, godzinnym aerobiku i dzisiejszym wróceniu do normalnego jedzenia, tzn. dukanowego dozwolonego na III fazie, rano było 53,8, więc nie najgorzej... Dla mnie najważniejsze jest teraz utrzymywać wagę na poziomie 53-53,9 kg Hehe, żeby nie było tego nieszczęsnego dla mnie 54 Zobaczymy... Trzeba się pilnować, oj trzeba... Ale założyłam sobie, że już do końca życia chyba będę stosować się do zasady: uczta tylko raz w tygodniu
Mnie za miesiąc czeka grzeszne wesele i mam nadzieję, że jak 1 dzień odpuszczę to nie przybędzie mi za dużo. Nie będę piła alkoholu i hamowała się z jedzeniem ale to na pewno będzie więcej niż dozwolona uczta. Zobaczymy co to będzie Na III fazie zamierzam być o 2 miesiące dłużej niż powinnam (moja mama będzie wtedy na III to razem z nią pociągnę do końca ). A co do planu żeby uczta była raz w tygodniu to u mnie 2 uczty ale też chcę się tego trzymać do końca życia
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:34   #334
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez *MaYa* Pokaż wiadomość
Mnie za miesiąc czeka grzeszne wesele i mam nadzieję, że jak 1 dzień odpuszczę to nie przybędzie mi za dużo. Nie będę piła alkoholu i hamowała się z jedzeniem ale to na pewno będzie więcej niż dozwolona uczta. Zobaczymy co to będzie Na III fazie zamierzam być o 2 miesiące dłużej niż powinnam (moja mama będzie wtedy na III to razem z nią pociągnę do końca ). A co do planu żeby uczta była raz w tygodniu to u mnie 2 uczty ale też chcę się tego trzymać do końca życia
mnie wesele czeka teraz w sobotę więc postanowiłam w tym tygodniu zrezygnować z uczty bo nie ma takiej opcji by udało mi się utrzymać dietę tym bardziej, że wesele jest wyjazdowe i będę uzależniona od innych
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 11:59   #335
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez *MaYa* Pokaż wiadomość
Mnie za miesiąc czeka grzeszne wesele i mam nadzieję, że jak 1 dzień odpuszczę to nie przybędzie mi za dużo. Nie będę piła alkoholu i hamowała się z jedzeniem ale to na pewno będzie więcej niż dozwolona uczta. Zobaczymy co to będzie Na III fazie zamierzam być o 2 miesiące dłużej niż powinnam (moja mama będzie wtedy na III to razem z nią pociągnę do końca ). A co do planu żeby uczta była raz w tygodniu to u mnie 2 uczty ale też chcę się tego trzymać do końca życia
Może to i bardziej realny plan, chyba muszę się nad tym poważnie zastanowić A jak widać mi ten 1 dzień "obżarstwa" nie zaszkodził, jeżeli po nim zastosowalam się do normalnych zasad, więc Tobie też nie powinien Gorzej, gdyby to było na 2 fazie.
Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
mnie wesele czeka teraz w sobotę więc postanowiłam w tym tygodniu zrezygnować z uczty bo nie ma takiej opcji by udało mi się utrzymać dietę tym bardziej, że wesele jest wyjazdowe i będę uzależniona od innych
Ja też wiedząc o planowanym obiedzie u mamy cały tydzień czekałam na niedzielę i w tygodniu wszelkie uczty odpuściłam, teraz na komunię w zeszłą niedzielę też czekałam, no i w nastepną niedzielę znowu mam komunię, więc cały tydzień "postuję". Ale juz nie zamirzam się tak "obżerać" w tą niedzielę Dobrze, że to już ostatnie przyjęcie
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-11, 12:59   #336
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

To mnie pocieszyłyście Uczty w tygodniu poprzedzającym wesele na pewno odpuszczę i w dzień wesela zrobię sobie P+W żeby nie pójść głodna (bo wtedy chyba będzie jeszcze gorzej). Poprawiny też już sobie odpuszczę a po weselu dzień protein i myślę,że bedzie ok
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 11:59   #337
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

dzisiaj 16 dzień III i chyba będę musiała przedłużyć III fazę bo na wadze było 54,1kg czyli straciłam jeszcze 0,9kg

czy powinnam tak zrobić jeśli nadal będę tracić na wadze?
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 12:08   #338
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
dzisiaj 16 dzień III i chyba będę musiała przedłużyć III fazę bo na wadze było 54,1kg czyli straciłam jeszcze 0,9kg

czy powinnam tak zrobić jeśli nadal będę tracić na wadze?
tez sie nad tym zastanawiam bo na II schudłam 24.4 wiec załozyłam sobie ze III bedzie trwała 250 dni a teraz na III od 29 marca poleciało mi jeszcze 3,4kg i tak mysle jak to stabilizowac chyba 280 dni bede na IV
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:57   #339
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Moim zdaniem bezpieczniej będzie jeżeli przedłużycie III fazę. Nie jest już tak rygorystyczna jak II, a na pewno pomoże w zapobiegnięciu jojo po przejściu na fazę IV.

Dziewczyny, a czy moge prosić o Wasze jedłospisy z proteinowych czwartków? Może mnie czymś zainspirujecie, bo nie wiem jak sobie ułożyć jadłospis, już mi nudno na tych czwartkach, bo w sumie jem jaja i twaróg/serek wiejski. Nie mam pomysłów
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 12:59   #340
madzial
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 61
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez gosiaika Pokaż wiadomość
tez sie nad tym zastanawiam bo na II schudłam 24.4 wiec załozyłam sobie ze III bedzie trwała 250 dni a teraz na III od 29 marca poleciało mi jeszcze 3,4kg i tak mysle jak to stabilizowac chyba 280 dni bede na IV
Mi też na III poleciał jeszcze kilogram, więc utrwalę 10 dni dłużej Tak na wszelki wypadek. Co to jest 10 dni dłużej w porównaniu do długości całej diety
__________________
Start: 25-11-2009 było 73,7
wzrost: 174 cm
Koniec II fazy: 62,7
Za mną 11 kg
Od 12.04.2010 III faza - 110 dni!
Jest: 60,5 Już 13 kg - szok!
madzial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 13:23   #341
deser czekoladowy
Wtajemniczenie
 
Avatar deser czekoladowy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ni stąd... ni z owąd.../ W-wa
Wiadomości: 1 998
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cześć dziewczynki
Dukam sobie pomalutku, dziś 22 dzień trzeciej fazy i na dzień dzisiejszy ważę 48,7 czyli straciłam na trójce o,5 kg. Idę trybem podzielonym na trzy etapy.
Moja wymarzona waga to 45 albo 46 kg i zastanawiam się nad powrotem na II, ale to tylko i wyłacznie wtedy kiedy badania będę miała dobre, mocznik spadnie.
Chociaż z drugiej strony dobrze mi na trójce.
Jeszcze teraz zacznę się ruszać, biegać, jeździć na rolkach więc może powrót na II nie jest konieczny?

Zmykam do pracy i życzę miłego dnia
__________________
Powietrze pachnie jak malinowa mamba
deser czekoladowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 13:36   #342
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez deser czekoladowy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Dukam sobie pomalutku, dziś 22 dzień trzeciej fazy i na dzień dzisiejszy ważę 48,7 czyli straciłam na trójce o,5 kg. Idę trybem podzielonym na trzy etapy.
Moja wymarzona waga to 45 albo 46 kg i zastanawiam się nad powrotem na II, ale to tylko i wyłacznie wtedy kiedy badania będę miała dobre, mocznik spadnie.
Chociaż z drugiej strony dobrze mi na trójce.
Jeszcze teraz zacznę się ruszać, biegać, jeździć na rolkach więc może powrót na II nie jest konieczny?

Zmykam do pracy i życzę miłego dnia
Jeżeli zamierzasz się ruszać, to myślę, że ciągnij sobie III fazę. Jeżeli dodasz do niej ruch to te 1-2 kg powinny zlecieć same, takie moje zdanie
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 14:36   #343
olitta222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Hej dziewczyny! Mam takie małe pytanko, bo chyba uzależniłam się od dukanowskich muffinek nie wiecie może ile dziennie można ich zjeść? Bo chyba są dozwolone cały czas ale nie wiem w jakiej ilości. Chyba w ogóle uzależniłam się też od otrębów choć to dziwne, ale mam ochote jeść je na okrągło nie wiem w jakich ilościach można. Pozdrawiam Was!
olitta222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 15:18   #344
myrta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 32
GG do myrta
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

olitta.. wszystko jest w książce.

ale żeby nie było, że jestem złośliwa

obowiązkowe są 3 łyżki otrębów dziennie. Każda większa ilość to nadużycie:p.

Przelicz sobie ile łyżek otrębów zużywasz na porcje muffinek. 6? No to porcja jest na dwa dni, upraszczając sprawę.
__________________
"Nie ma żadnego usprawiedliwienia, by nie stać się wielkim" Tom Peters

zakolczykowana
myrta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:38   #345
rudzienkarudzienka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 48
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

witam po tygodniu 3 fazy waga stoi jak zaklęta a miałam nadzieje że jeszcze troszke spadnie ale cóż. co do tych wesel przecież na 3 fazie można w dzien uczty napic się wina białego a na weselu zawsze są pyszności z warzywek i pieczonych mięs więc i bez grzechów można poucztować a ja mam za miesiąc weselisko ech już się nie mogę doczekać
rudzienkarudzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:52   #346
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
dzisiaj 16 dzień III i chyba będę musiała przedłużyć III fazę bo na wadze było 54,1kg czyli straciłam jeszcze 0,9kg

czy powinnam tak zrobić jeśli nadal będę tracić na wadze?
Ja też schudłam na III i przedłużam ją żeby być pewniejszą, że kg nie wrócą

Cytat:
Napisane przez rudzienkarudzienka Pokaż wiadomość
witam po tygodniu 3 fazy waga stoi jak zaklęta a miałam nadzieje że jeszcze troszke spadnie ale cóż. co do tych wesel przecież na 3 fazie można w dzien uczty napic się wina białego a na weselu zawsze są pyszności z warzywek i pieczonych mięs więc i bez grzechów można poucztować a ja mam za miesiąc weselisko ech już się nie mogę doczekać
Wiem, że można ale wino to dodatkowe kalorie, które wolę spożytkować na coś innego Co do jedzenia to jak ostatnio byłam na weselu to nie było nic takiego, co mogłabym jeść bez wyrzutów: schabowe, ziemniaki, sałatki z majonezem i ciasta
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 16:52   #347
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

oj dziewczyny Wy tu sobie chudniecie na III a ja nic po 2 dniach proto za to spadek o prawie kg wiec woda zeszla po tym obzarstwie, ma tez byc @ na dniach wiec zrobie chyba jeszcze jedno bialko i dalej robie 3, moze zrzuce ten nadmiar w miedzy czasie jakos
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-12, 18:51   #348
gosiaika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 210
GG do gosiaika
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem bezpieczniej będzie jeżeli przedłużycie III fazę. Nie jest już tak rygorystyczna jak II, a na pewno pomoże w zapobiegnięciu jojo po przejściu na fazę IV.

Dziewczyny, a czy moge prosić o Wasze jedłospisy z proteinowych czwartków? Może mnie czymś zainspirujecie, bo nie wiem jak sobie ułożyć jadłospis, już mi nudno na tych czwartkach, bo w sumie jem jaja i twaróg/serek wiejski. Nie mam pomysłów
W proteinowe czwartki to ja jem zazwyczaj kurczaka gotowanego i serek wiejski no i do tego obowiazkowe otreby ,znaczy ten kurczak i serki cały dzien . Nie wymyslam nic ,bo wiem ze na drugi dzin piatek ,to juz beda warzywka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez rudzienkarudzienka Pokaż wiadomość
witam po tygodniu 3 fazy waga stoi jak zaklęta a miałam nadzieje że jeszcze troszke spadnie ale cóż. co do tych wesel przecież na 3 fazie można w dzien uczty napic się wina białego a na weselu zawsze są pyszności z warzywek i pieczonych mięs więc i bez grzechów można poucztować a ja mam za miesiąc weselisko ech już się nie mogę doczekać
nie przejmuj sie zastojem , jak ma jeszcze z czego spasc to napewno spadnie ja przeszłam na III 29 marca i pierwszy spadek miałam 20 kwietnia

Edytowane przez gosiaika
Czas edycji: 2010-05-12 o 18:54
gosiaika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 09:11   #349
Klaudyna1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 42
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

[QUOTE=gosiaika;19253189]W proteinowe czwartki to ja jem zazwyczaj kurczaka gotowanego i serek wiejski no i do tego obowiazkowe otreby ,znaczy ten kurczak i serki cały dzien . Nie wymyslam nic ,bo wiem ze na drugi dzin piatek ,to juz beda warzywka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------
w czwartek wyłącznie proteinowy można jeść otręby?
Klaudyna1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 09:28   #350
*MaYa*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 454
GG do *MaYa*
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

[QUOTE=Klaudyna1988;192650 47]
Cytat:
Napisane przez gosiaika Pokaż wiadomość
W proteinowe czwartki to ja jem zazwyczaj kurczaka gotowanego i serek wiejski no i do tego obowiazkowe otreby ,znaczy ten kurczak i serki cały dzien . Nie wymyslam nic ,bo wiem ze na drugi dzin piatek ,to juz beda warzywka

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------
w czwartek wyłącznie proteinowy można jeść otręby?
Otręby jemy codziennie
__________________
2013--> dietetyk

Z pasji do gotowania http://dietetycznie-fantastycznie.blogspot.com/
*MaYa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 12:07   #351
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dziewczyny, a co dziś zjadłyście?
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 11:14   #352
pannaKuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 53
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam po grzesznych wakacjach Gratuluję Wam wytrwałości i osiągnięć

spowiadam się:

Przez 2 tygodnie żarłam, alocholizowałam się i pominęłam jeden dzień proteinowy (jeden zrobiłam tuż przed wyjazdem). Otręby wzięłam ze sobą, więc chociaż tej zasady przestrzegałam.
Mimo szczerych chęci nie udało mi się jeść zdrowo. Co z tego, że większość mięs i ryb było z grilla, jak Turcy wszystko zatapiają w oliwie Nabiał, nawet w bufecie Light, to słone sery twarde i miękkie ... Śniadania wyglądały więc tak, że omlet zagryzałam jajem na twardo i warzywami (które muszę powiedzieć są boskie w porównaniu z naszymi przesiąkniętymi chemią). Obiady i kolacje to już baranina i drób w przeróżnej postaci (często w sosie), warzywa (cześć niestety w maśle). Nie raz zdarzyło mi się też skusić na przesłodki deser Wieczorem natomiast koniaczek, czasem nawet przegryzany orzeszkami (które podstępny kelner stawiał mi ciągle przed nosem). Wiem alkohol + sól to masakra

Następnego dnia po powrocie waga pokazała 67 kg (przed wyjazdem wahała się między 64,2 a 65). Pomyślałam, że mogło być gorzej Oczywiście natychmiast wróciłam na jasną stronę mocy Po 1 proteinowym dniu (czyli dziś) waga spadła na 64,4 kg

Postanowiłam jednak pomęczyć się jeszcze trochę i wrócić na jakiś czas do fazy II (bo jeszcze trochę chciałabym zrzucić). Nie wiem tylko jak obliczyć teraz długość fazy III, którą przerwałam na 2 tygodnie. Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam serdecznie i znów trzymam kciuki za Was (przepraszam ale na urlopie nie trzymałam, bo ciągle miałam w rękach nóż i widelec).
__________________
30 lat, 166 cm, było 71,5kg
faza uderzeniowa
18-21 lutego... 68,7kg
1/1
25. lutego.... 67,8 kg
18. marca.... 66,2 kg
31. marca.... 65,2 kg

cel - 64 kg, a jak się uda to 62,5 (wg. Dukana ) - po drodze niestety "grzeszne" wakacje HELP!!!
pannaKuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:20   #353
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez pannaKuleczka Pokaż wiadomość
Witam po grzesznych wakacjach Gratuluję Wam wytrwałości i osiągnięć

spowiadam się:

Przez 2 tygodnie żarłam, alocholizowałam się i pominęłam jeden dzień proteinowy (jeden zrobiłam tuż przed wyjazdem). Otręby wzięłam ze sobą, więc chociaż tej zasady przestrzegałam.
Mimo szczerych chęci nie udało mi się jeść zdrowo. Co z tego, że większość mięs i ryb było z grilla, jak Turcy wszystko zatapiają w oliwie Nabiał, nawet w bufecie Light, to słone sery twarde i miękkie ... Śniadania wyglądały więc tak, że omlet zagryzałam jajem na twardo i warzywami (które muszę powiedzieć są boskie w porównaniu z naszymi przesiąkniętymi chemią). Obiady i kolacje to już baranina i drób w przeróżnej postaci (często w sosie), warzywa (cześć niestety w maśle). Nie raz zdarzyło mi się też skusić na przesłodki deser Wieczorem natomiast koniaczek, czasem nawet przegryzany orzeszkami (które podstępny kelner stawiał mi ciągle przed nosem). Wiem alkohol + sól to masakra

Następnego dnia po powrocie waga pokazała 67 kg (przed wyjazdem wahała się między 64,2 a 65). Pomyślałam, że mogło być gorzej Oczywiście natychmiast wróciłam na jasną stronę mocy Po 1 proteinowym dniu (czyli dziś) waga spadła na 64,4 kg

Postanowiłam jednak pomęczyć się jeszcze trochę i wrócić na jakiś czas do fazy II (bo jeszcze trochę chciałabym zrzucić). Nie wiem tylko jak obliczyć teraz długość fazy III, którą przerwałam na 2 tygodnie. Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam serdecznie i znów trzymam kciuki za Was (przepraszam ale na urlopie nie trzymałam, bo ciągle miałam w rękach nóż i widelec).
Ja ze względów bezpieczeństwa zaczęłabym III fazę od nowa, tzn. pomnożyłabym razy 100 liczbę kilogramów, których się pozbyłaś od rozpoczęcia diety do zakończenia II fazy, którą teraz chcesz zacząć z powrotem. Lepiej dłużej utrwalać niż potem nabawić się jojo Takie moje zdanie, może dziewczyny polecą coś innego
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:44   #354
Wisienka_81
Rozeznanie
 
Avatar Wisienka_81
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 896
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez pannaKuleczka Pokaż wiadomość
Witam po grzesznych wakacjach Gratuluję Wam wytrwałości i osiągnięć

spowiadam się:

Przez 2 tygodnie żarłam, alocholizowałam się i pominęłam jeden dzień proteinowy (jeden zrobiłam tuż przed wyjazdem). Otręby wzięłam ze sobą, więc chociaż tej zasady przestrzegałam.
Mimo szczerych chęci nie udało mi się jeść zdrowo. Co z tego, że większość mięs i ryb było z grilla, jak Turcy wszystko zatapiają w oliwie Nabiał, nawet w bufecie Light, to słone sery twarde i miękkie ... Śniadania wyglądały więc tak, że omlet zagryzałam jajem na twardo i warzywami (które muszę powiedzieć są boskie w porównaniu z naszymi przesiąkniętymi chemią). Obiady i kolacje to już baranina i drób w przeróżnej postaci (często w sosie), warzywa (cześć niestety w maśle). Nie raz zdarzyło mi się też skusić na przesłodki deser Wieczorem natomiast koniaczek, czasem nawet przegryzany orzeszkami (które podstępny kelner stawiał mi ciągle przed nosem). Wiem alkohol + sól to masakra

Następnego dnia po powrocie waga pokazała 67 kg (przed wyjazdem wahała się między 64,2 a 65). Pomyślałam, że mogło być gorzej Oczywiście natychmiast wróciłam na jasną stronę mocy Po 1 proteinowym dniu (czyli dziś) waga spadła na 64,4 kg

Postanowiłam jednak pomęczyć się jeszcze trochę i wrócić na jakiś czas do fazy II (bo jeszcze trochę chciałabym zrzucić). Nie wiem tylko jak obliczyć teraz długość fazy III, którą przerwałam na 2 tygodnie. Macie jakiś pomysł?

Pozdrawiam serdecznie i znów trzymam kciuki za Was (przepraszam ale na urlopie nie trzymałam, bo ciągle miałam w rękach nóż i widelec).
witam serdecznie
fajnie, że wakacje się udały
skoro wracasz na II to na Twoim miejscu po uzyskaniu wymarzonej wagi przejdziesz na III i utrwalisz wszystkie stracone kilosy.

ilość dni III to ilość straconych kilo razy 10 dni na każdy kilogram
__________________
Serce mi podpowiada: "czekolada i wino"
Ale jeansy podpowiadają: "na litość boską, kobieto, jedz sałatę"!!!

Wisienka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 13:45   #355
olitta222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cześśśś! Dziewczyny help, bo przychodzą goście, muszę zrobić muffinki (standard ) ale nie mam otrębów owsianych już ;O czy mogę je zastąpić płatkami owsianymi? Gdybym zjadła dwa takie muffinki to tak jakbym zajdła 2 łyżki tych płatków. Myślicie że coś mi będzie? Czy mogę zrobić coś takiego czy to bardzo forbidden Buziak
olitta222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 14:06   #356
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Wisienka_81 Pokaż wiadomość
ilość dni III to ilość straconych kilo razy 10 dni na każdy kilogram
RACJA! Oczywiście pomyliłam się, chodziło o 10 dni
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 22:38   #357
YettaV
Raczkowanie
 
Avatar YettaV
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 120
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witajcie
Nie odzywałm się od dwóch tygodni, ale czasowo kiepsko u mnie było - jak z "Bruneta wieczorową porą" - "nie wiem, nie znam się, a w ogóle zarobiony jestem"... jutro też nadprogramowa praca, więc szybko - od 1 maja jestem na III fazie, tak jak planowałam. Zaczynałam z wagą 55,3 (chociaż chciałam 55), ale uznałam, że dłużej już nie będę zwlakać z trójką. Przez te dwa tygodnie wagowo było różnie - zdarzył mi się nawet wzrost o 0,9 kg!!! Powiem Wam, że jak wtedy waga przekroczyła 55,6, to nie było mi do śmiechu Hmmm... parę stron wczesniej pisałam, że przeprowadzę III fazę podzieloną, jednak zrezygnowałam z tego planu, bo przez pierwszy tydzień waga zamiast stać spadała. Próbuję więc stosować III fazę zgodnie z książką, ale kiepsko mi wychodzą np. produkty skrobiowe. Jutro będzie kasza gryczana, ale przez cały tydzień nie było ani jednego. I tak uważam za sukces, że w drugim tygodniu III fazy jem niemal codziennie chleb, który zupełnie mi nie wchodził wcześniej. Sera żółtego też nie jestem w stanie zjeść tyle ile Dukan zaleca. Za to przyzwyczaiłam się już do codziennej porcji owoców. Mam nadzieję, że te moje niezamierzone odstępstwa nie przyniosą szkody i że po kolejnym tygodniu będę mogła powiedzieć, że już bardziej stosuję się do zaleceń Dukana. Naprawdę chcę przeprowadzić tę III fazę wzorcowo, ale jeszcze nie umiem się przestawić - poprostu odzwyczaiłam się od pewnych produktów i męczę się wprowadzając je na siłę. Ale może powoli, powoli przyzwyczaję się do nich.
Pozdrawiam Trzeciofazowiczki
__________________
Start: 15.11. 2009 - 75 kg
I faza 6 dni (test) - mniej o 5 kg
II faza: 21.11.2009 - start z 70 kg
III faza: 1.05.2010 - 55, 3 kg
Mój cel - 55 kg - osiągnięty
Test Dukana - 52,8 kg - dla mnie "za chudo"!

Jest (03.09.2010) III faza - 52,5 kg - Dukan górą
...ale to jest zmienne
YettaV jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-16, 19:16   #358
patrycja1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 51
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

witam was kochane dukanowiczki. Jestem jeszcze na 2 fazie, ale napewno po jej ukończeniu tutaj dołącze Już myśle o tej 3 fazie i czy dam rade oprzeć się pokusom, i czy nie przytyje. Nie ukrywam że czytanie waszego forum działa krzepiąco
patrycja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:46   #359
swettycure
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 21
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Hej wszystkim!
Od lutego jestem na Dukanie. Moim celem było 55 kg, a na początku ważyłam 65 kg. III fazę rozpoczełam 4.05.2010r z wagą 55.1 kg. No i od tamtego czasu schudłam jeszcze kilogram, czyli ważę 54 kg.
Mam nadzieję, że będziecie mnie wspierać w 3 fazie, bo jest to dla mnie dość trudny okres... stosuję 3 fazę tak, jak napisał Dukan, czyli wszystko od razu
Mam taką prośbę... czy któraś z was mogłaby zamieścić swój jadłospis na III fazie, bo chcę porównać, czy wszystko jest w porządku ;P
swettycure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 15:54   #360
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Hej ja po @ doczekalam sie spadku, ale nadal walcze z 1kg na plusie, jutro proto moze beda spadki
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 11:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.