Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 14:19   #1
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Question

Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz


nie jestem zadowolona z nich bo to początki a nie mialam z tym stycznosci wiec powiedzcie co robię żle licze na to .... a tu link do moich pazurków https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=71269
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 21:08   #2
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Zrób jakieś normalne foto tych paznokci. Na tym widać tylko kluski z żelu
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 08:37   #3
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Proponowała bym zapoznać się z zasadami przedłużania paznokci zanim się kupi "zestaw do tipsów" później jak już się coś dowiesz, to może jednak zdecydujesz się na kurs. A na sam koniec zapraszam do wymiany opini. Bo póki co większego pojęcia nie masz, więc ciężko prowadzić dyskusję, a na monologi to się tutaj mało kto pisze.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 13:13   #4
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Proponowała bym zapoznać się z zasadami przedłużania paznokci zanim się kupi "zestaw do tipsów" później jak już się coś dowiesz, to może jednak zdecydujesz się na kurs. A na sam koniec zapraszam do wymiany opini. Bo póki co większego pojęcia nie masz, więc ciężko prowadzić dyskusję, a na monologi to się tutaj mało kto pisze.
Każdy tylko gada o kursie ludzie chyba po to jest ta stronka żebyście doradzały i polecały i uczyły młode dziewczyny a nie wyganiały na kurs OMG ... kupiłam maszynke po to żeby sie uczyć a potem iść może na kurs jeżeli wypróbuje i bedzie to mi szło tak ....
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 14:55   #5
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

niekt tu nie jest po to zeby uczyc... doradzic wymienic opinie tak, ale kogos kto wie w czym rzecz.. Tu sie darmowego kursu nie udziela.
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:56   #6
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

a ja jestem swiezo po kursie i po egzaminie i powiem tak, ze: dlaczego ja mam sie dzielic z kims wiedza, na temat stylizacji... Dzielic w takim sensie, ze krok po kroku pisac, co i jak, jak sama za taka wiedze zaplacilam grube pieniadze... Nic nie jest za darmo.

A w zestawie z allegro nie bylo napisane, jak sie wykonuje paznokcie?
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:56   #7
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez Szanowna Pokaż wiadomość
Każdy tylko gada o kursie ludzie chyba po to jest ta stronka żebyście doradzały i polecały i uczyły młode dziewczyny a nie wyganiały na kurs OMG ... kupiłam maszynke po to żeby sie uczyć a potem iść może na kurs jeżeli wypróbuje i bedzie to mi szło tak ....
no ok ale niech nikt nie wysyła mnie na kurs jak ja nie chce robić komuś tylko i wyłacznie sobie tak ..... Przykro mi że tu tylko umieja osoby zdołować ... dzieki wam ale ja sobie daruje...
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 17:03   #8
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Hmmm... to kup sobie plastikowego palca i na nim cwicz

A jezeli chcesz, zebysmy ocenily paznokcie, to zrob wyrazniejsze zdjecie calej reki, bo naprawde slabo widac.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 17:59   #9
Ilonka90
Raczkowanie
 
Avatar Ilonka90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Katowice:)
Wiadomości: 242
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Jeśli chcesz sobie robić paznokcie to chociaż o nich poczytaj...
Co sie z czym je że tak powiem ponieważ nawet jeśli ktoś by chciał coś doradzić to niestety jeśli usłyszysz terminologie typu za gruba linia włosa albo brak krzywej "c" to pewnie nic Ci to nie da.
Dziewczyny które tu wystawiają swoje prace bardzo ciężko pracują po to aby podnosić poziom swoich kwalifikacji.
Jeśli narazie nie chcesz iść na kurs to poczytaj może sobie takie gazetki jak Paznokcie albo Akademia paznokcia. tam oprócz paznokci i zdobień są także porady i inne ciekawe informacje

Życzę miłęj lektury
__________________
Mój wątek

Mój blog:

www.ilona-paznokcie.blogspot.com
Ilonka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 18:04   #10
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
Hmmm... to kup sobie plastikowego palca i na nim cwicz

A jezeli chcesz, zebysmy ocenily paznokcie, to zrob wyrazniejsze zdjecie calej reki, bo naprawde slabo widac.
Dobrzę dziekuje że choć jedna osoba starała sie zrozumieć mnie

---------- Dopisano o 19:04 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Ilonka90 Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz sobie robić paznokcie to chociaż o nich poczytaj...
Co sie z czym je że tak powiem ponieważ nawet jeśli ktoś by chciał coś doradzić to niestety jeśli usłyszysz terminologie typu za gruba linia włosa albo brak krzywej "c" to pewnie nic Ci to nie da.
Dziewczyny które tu wystawiają swoje prace bardzo ciężko pracują po to aby podnosić poziom swoich kwalifikacji.
Jeśli narazie nie chcesz iść na kurs to poczytaj może sobie takie gazetki jak Paznokcie albo Akademia paznokcia. tam oprócz paznokci i zdobień są także porady i inne ciekawe informacje

Życzę miłęj lektury
Dziekuje ci ślicznie :P W końcu ktoś realnie mi napisał a nie zdanie typu Idż na kurs
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:47   #11
Airfix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków / Kielce
Wiadomości: 34
GG do Airfix
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Wstaw zdjęcie, bo to jakoś mi się nie otwiera a i tak dziewczyny wspomniały że jest nie wyraźne. Bez nerwów, postaram Ci się powiedzieć co tam jest nie tak Wiadomo że nie nauczysz się tego robić extra z opisów wykonania tipsów, nawet jakby dziewczyny nie wiem jak się wysiliły Poszukaj może filmików na necie, są na pewno, sama oglądałam nie dawno - zawsze to już coś jak się widzi .Jeśli chcesz napisz PW , pogadamy gdzie indziej Pozdrawiam
Airfix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 20:42   #12
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Ja chyba nie napisałam mojego posta po chińsku czy też cyrylicją.. Czy może się mylę. Nigdzie nie napisałam IDŹ NA KURS, więc uprzejmie proszę nie przeinaczać moich słów, bo jednak mają one inny wydźwięk.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 20:56   #13
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez Airfix Pokaż wiadomość
Wstaw zdjęcie, bo to jakoś mi się nie otwiera a i tak dziewczyny wspomniały że jest nie wyraźne. Bez nerwów, postaram Ci się powiedzieć co tam jest nie tak Wiadomo że nie nauczysz się tego robić extra z opisów wykonania tipsów, nawet jakby dziewczyny nie wiem jak się wysiliły Poszukaj może filmików na necie, są na pewno, sama oglądałam nie dawno - zawsze to już coś jak się widzi .Jeśli chcesz napisz PW , pogadamy gdzie indziej Pozdrawiam
A te co w nich nie tak ?

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Ja chyba nie napisałam mojego posta po chińsku czy też cyrylicją.. Czy może się mylę. Nigdzie nie napisałam IDŹ NA KURS, więc uprzejmie proszę nie przeinaczać moich słów, bo jednak mają one inny wydźwięk.
Sorki pomyłiłam posta
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:09   #14
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

To tips french? czy mi sie wydaje?

Na zelach jakiej marki pracujesz?
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:17   #15
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Spiłuj z końcówek żel bo tam jest strasznie grubo i staraj się je zwężyć bo z tego co widzę to kazdy ma delikatnie ale inny kształt
Zdobienie mi się podoba
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:45   #16
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Wbrew pozorom teoria to podstawa , szanowna poszukaj sobie podstawowych pojęć o budowie paznokci a rozjaśni ci się w główne, poszukaj takich pojęć jak:
Krzywa C
Linia Stresu
Łuk Paznokcia
Linia Włosa
Wolny Brzeg
Jak odpowiednio piłować paznokcie

Inaczej będzie ci się pracowało i inne efekty, bo nie ukrywam, że te paznokcie są nie estetyczne
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 23:08   #17
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez Mroczna_Sadystka Pokaż wiadomość
To tips french? czy mi sie wydaje?

Na zelach jakiej marki pracujesz?
Żel marki Sunny Nails Kupiłam cały zestaw .....Tak starałam sie french zrobić i dopiero zaczełam przygode z tym to ok moje 6 pazury ale staram sie pracować nad tym i estetyka ....

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

Cytat:
Napisane przez paczek1990 Pokaż wiadomość
Spiłuj z końcówek żel bo tam jest strasznie grubo i staraj się je zwężyć bo z tego co widzę to kazdy ma delikatnie ale inny kształt
Zdobienie mi się podoba
Zdobienie chociaż ok Ale staram sie żeby było lepiej bo mam maszynke jakiś tydzień wiec szału sie nie spodziewajcie
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 23:25   #18
ana990
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 340
GG do ana990
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Polecam teorię... i mówię to z dobrego serca ...to naprawdę najlepsze na początek... poświęć kilka dni na zajrzenie tu i ówdzie, poczytaj, wejdź na you tube... na wizażu jest mnóstwo cennych materiałów... sama zobaczysz, że po kilku dniach spojrzysz bardziej clear na temat...
ana990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 08:23   #19
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

podejrzewam iż ilością żelu, którą tu zużyłaś zrobiłabyś jeszcze co najmniej dwa sety .... paznokcie na wolnym brzegu powinny przypominać "grubością " naturalny paznokieć czyli kłania się apax i linia włosa

tak jak kobietki juz napisały MUSISZ zacząć od przyswojenia sobie podstawowej terminologii bo inaczej nie zrozumiesz o czym będziesz czytać ...

powodzenia
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-11, 10:11   #20
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Dziekuje Panią Bardzo Bede czytać
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:04   #21
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

"Maszynka do paznokci". Boskie określenie.
Paznokcie absolutnie do dopracowania.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 12:53   #22
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez PinkSlip Pokaż wiadomość
"Maszynka do paznokci". Boskie określenie.
Paznokcie absolutnie do dopracowania.
no z tą maszynka do paznokci już któryś raz słyszę co to jakaś nowość ?heh to tak brzmi jak by maszynka sama robiła paznokcie i tak wyglądają ...ehh nie ma to jak praca ręczna pracuj ...dużo nauki przed Tobą..
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:20   #23
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

http://www.wizaz.pl/forum/picture.ph...ictureid=71547 A co myślicie o tych ?

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:27   #24
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

no ja bym sie w ogóle nie wypowiadała gdybym nie przeczytała tego określenia 'maszynka' .... O maszynke do golenia chodzi??

Mam nadzieje ,że tylko widze na czerwono... no pazury nie estetyczne, grube i płaskie...
Z tego co czytałam wyżej to chcesz robić tylko sobie. Więc codzinnie robisz je od nowa? tak odpadają?
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:32   #25
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez butterfly92 Pokaż wiadomość
no ja bym sie w ogóle nie wypowiadała gdybym nie przeczytała tego określenia 'maszynka' .... O maszynke do golenia chodzi??

Mam nadzieje ,że tylko widze na czerwono... no pazury nie estetyczne, grube i płaskie...
Z tego co czytałam wyżej to chcesz robić tylko sobie. Więc codzinnie robisz je od nowa? tak odpadają?
Widzę że na tym profilu to tylko zawiść jest ....super ... Ja mówię maszynka i mi się podoba a jak tobie coś nie odpowiada to nie pisz po co mi twoje uwagi jak jesteś mega idealna ... A co mam mówić Lampa ? Lamp jest pełno na ulicy ...
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:52   #26
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Tak, ta magiczna maszynka nazywa się lampa, taka magiczna, po włączeniu wyskakuje z niej Dżin, który utwardza żel... Paznokcie są rzeczywiście nieestetyczne. Złamałaś wszelkie zasady stylizacji paznokci.
Są bezkształtne, grube, brak krzywej C, do tego paznokcie wyglądają na przepilowane...
Nie rozumiem Twojego zachowania. Skoro nie umiesz przyjąć krytyki, to po co tu piszesz?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:57   #27
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Im mniej wiesz tym lepiej spisz kochana heh.... Trzymaja sie lecz trenuje na kim popadnie jak widać zaufanie maja do mnie .....

---------- Dopisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Tak, ta magiczna maszynka nazywa się lampa, taka magiczna, po włączeniu wyskakuje z niej Dżin, który utwardza żel... Paznokcie są rzeczywiście nieestetyczne. Złamałaś wszelkie zasady stylizacji paznokci.
Są bezkształtne, grube, brak krzywej C, do tego paznokcie wyglądają na przepilowane...
Nie rozumiem Twojego zachowania. Skoro nie umiesz przyjąć krytyki, to po co tu piszesz?
pisze bo myślałam że tu sa dziewczyny które nie beda pisać po chamsku lub czepiać sie byle czego Masakra a tym bardziej Lampy .... Znosze krytyke ale Chamstwa NIE !!!
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:01   #28
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Wiesz, jesteśmy tutaj nastawione raczej na to, że ludzie tu piszacy mają chociaż podstawowe wiadomości na temat sprzetu i stylizacji paznokci. Kiedy piszesz o lampie uv "maszynka", to nie dziw się, że dziewczyny po kursach, a nawet instruktorki stylizacji zwracają Ci uwagę.
Teoria przydaje się w tym fachu, wbrew pozorom... Lampa i żele z Allegro nie wystarczą.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:05   #29
Szanowna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Radomsko
Wiadomości: 22
GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Wiesz, jesteśmy tutaj nastawione raczej na to, że ludzie tu piszacy mają chociaż podstawowe wiadomości na temat sprzetu i stylizacji paznokci. Kiedy piszesz o lampie uv "maszynka", to nie dziw się, że dziewczyny po kursach, a nawet instruktorki stylizacji zwracają Ci uwagę.
Teoria przydaje się w tym fachu, wbrew pozorom... Lampa i żele z Allegro nie wystarczą.
Pisałam że jestem tu nowa tak ??? wiec robicie halo bo przeinaczyłam słowo Maszynka o jej nikt nie jest Idealny ale głupie jeżdzenie po kimś to miłe nie jest .....
Szanowna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 23:08   #30
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Jesteś nowa, ale nikt nie będzie Cię tu uczył podstaw stylizacji... Możemy powiedzieć Ci co jest nie tak, i to juz dziewczyny zrobiły.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.