Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne > Wspólne zakupy kosmetyczne

Notka

Wspólne zakupy kosmetyczne Tutaj organizowane są wspólne zamówienia dotyczące kosmetyków mineralnych.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 10:42   #4531
jaglanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 416
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Faa zgadzam się z tym, co napisałaś na zakupowym. Pieniądze już przelałam, mam nadzieję że dziś uda Ci się zamówić tego nieszczęsnego kita.

Dziewczyny jestem jak najbardziej za tym, żeby cienie poszły do organizatorki w ramach podziękowania za to, że się z nami musi użerać .
Nie będziemy musiały nic dopłacać, gdyż dziś wysyłka jest 5$ tańsza.

A skoro kmb1 się nie odzywa, to może zrezygnowała ze swoich podkładów . Jeśli tak to ja bym była chętna na jeden, w końcu mam najwięcej niechcianych cieni i chętnie dobrałabym sobie jeden podkładzik hehe
jaglanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:46   #4532
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Dziewczyny, nie rozumiem dlaczego na tym wątku są posty dotyczące wspólnych zakupów. Nie można z tym się przenieść na ogólny zakupowy?

Edit: Przepraszam, zwracam honor. Myślałam, że jest to wątek Lucy Minerals.

Edytowane przez skarpetta
Czas edycji: 2011-02-28 o 14:05
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 10:52   #4533
Yasinisi
Zakorzenienie
 
Avatar Yasinisi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 247
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez carolinascotties
kmb1 - przejrzalam watek Lucy - przykre, ze nie potrafisz nawet odniesc sie do tego, co napisaly dziewczyny... Przy takiej ilosci podkladow wziac polowke cienia... byc moze masz swoje powody - ale moglas sie odezwac... Teraz patrzysz na to, jak wszyscy dwoja sie i troja, by zamowienie doszlo do skutku - i milczysz... Moim zdaniem to nieladnie... To zamowienie zbiorowe, jak mowi nazwa - nie bierzesz w nim udzialu tylko Ty.
Zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71
Dlatego w regulaminie powinno być, ze Organizatorka powinna mieć nr telefonów dziewczyn które zamawiająjeśli coś jest pilne a ktoś nie odbiera tel lub nie odpowiada na smsy to wykreślić ją z zamówienia.Albo też odwrotnie, to dziewczyny powinny mieć nr Organizatorki(oczywiście jeśli się zgodzą)
Ja jak przewiduję ze mogę mieć kłopot z byciem na Wizażu to zostawiam swój nr.To niby tylko kosmetyk bez którego da się żyć ale jeśli już ktoś zamawia to chce je mieć jak najszybciej.

Czasem zdażają się momenty kiedy coś się stanie i nie można się skontaktować ale to wyjątkowe przypadki
Myślę, że to bardzo dobry pomysł.. Zakładając, że organizatorki nie miałyby nic przeciw..
Ja w każdym razie udostępniła bym swój numer gdyby była taka konieczność

Cytat:
Napisane przez jaglanka Pokaż wiadomość

Dziewczyny jestem jak najbardziej za tym, żeby cienie poszły do organizatorki w ramach podziękowania za to, że się z nami musi użerać .
Nie będziemy musiały nic dopłacać, gdyż dziś wysyłka jest 5$ tańsza.

A skoro kmb1 się nie odzywa, to może zrezygnowała ze swoich podkładów . Jeśli tak to ja bym była chętna na jeden, w końcu mam najwięcej niechcianych cieni i chętnie dobrałabym sobie jeden podkładzik hehe
Popieram.. 2 nadprogramowe cienie powinna dostać Faa w podziękowaniu za pomoc

Ps. kmb1 zdaje się wpłaciła swoją należność więc na podkłady raczej się nie załapiesz
__________________
WYMIANKA

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-02-28 o 10:58
Yasinisi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:19   #4534
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Popieram.. 2 nadprogramowe cienie powinna dostać Faa w podziękowaniu za pomoc
Dziewczyny, nie potrzebnie podgrzewacie atmosferę . To że kmb1 się odzywa oznacza tylko tyle, że nie było jej na wizażu, ale pewnie nieźle ją uszy musiały piec i będzie próbowała wyjaśnić całą sytuację.
A co do samych cieni, to taki "niechciany prezent" dla Faa (nie było chętnych na te kolory) jest cokolwiek śmieszny - no chyba, że nasza organizatorka (której nerw już puszcza i wcale się nie dziwię, bo inne dziewczyny nie zdecydowały się na rozbiórkę, a przecież mogły) lubi takie kolory
No i pozostaje problem "uczciwości" - Faa nie raz robiła juz zamówienia z Lucy i teraz ten kit jest niby dla sprzedawców i salonów kosm., więc dziewczyna ryzykuje, że zostanie posądzona o jakieś przekręty. Na szczęście oni nie chcą żadnych papierków na to, ale wierzcie mi że tylko dla tego, że nie spodziewali się że takie zamówienie rozbiórkowe do nich wpłynie, bo co jak co, ale amerykanie takich pomysłów jak my nie mają. Kupują sami indywidualnie bo ich na to stać. A my biedne Polki musimy się uciekać do takich numerów
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 11:42   #4535
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Is, zrobiłam przelew za Sweetscents

Tylko czy mi się wydaje, czy w tym większym kicie jest nadal nieobsadzony jeden sampel? Tzn. jest 23/24 po tym jak sarhara17 zrezygnowała... Może ktoś jeszcze coś dobierze
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:01   #4536
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie potrzebnie podgrzewacie atmosferę . To że kmb1 się odzywa oznacza tylko tyle, że nie było jej na wizażu, ale pewnie nieźle ją uszy musiały piec i będzie próbowała wyjaśnić całą sytuację.
Z mojej strony bynajmniej nie jest to podgrzewanie atmosfery - kazdy moze sprawdzic, kiedy dyskutowalysmy o pozostalych cieniach, a kiedy ostatnio kmb byla na forum. Ja pisze tylko i wylacznie o tym, ze dobrze byloby wszystkich poinformowac - sluchajcie, nie dam juz rady kupic tych nieszczesnych cieni, niestety nie moge itp.

Uwazam, ze udzial w zbiorowkach naklada na nas pewne obowiazki, nie tylko przyjemnosci w postaci wypisywania wszystkiego, do czego oczy sie zaswiecily.

Ja staram sie, by moja obecnosc w zamowieniach nie byla ciezarem dla Organizatorki, na ktorej spoczywa najwieksza odpowiedzialnosc i ogrom pracy - spolecznej!

I masz racje Liliano - uciekamy sie do numerow, o ktorym Amerykanom sie nie snilo - dlatego tym bardziej trzeba sledzic to, co w temacie sie dzieje.

Z mojej strony koniec tematu.

__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 14:26   #4537
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dlatego w regulaminie powinno być, ze Organizatorka powinna mieć nr telefonów dziewczyn które zamawiająjeśli coś jest pilne a ktoś nie odbiera tel lub nie odpowiada na smsy to wykreślić ją z zamówienia.Albo też odwrotnie, to dziewczyny powinny mieć nr Organizatorki(oczywiście jeśli się zgodzą)
Ja jak przewiduję ze mogę mieć kłopot z byciem na Wizażu to zostawiam swój nr.To niby tylko kosmetyk bez którego da się żyć ale jeśli już ktoś zamawia to chce je mieć jak najszybciej.

Czasem zdarzają się momenty kiedy coś się stanie i nie można się skontaktować ale to wyjątkowe przypadki
Uważam, że takie rozwiązanie jest dobre tylko, gdy biorąca udział wizażanka wie, że nie będzie w stanie usiąść przed monitor, wtedy wysyła PW z numerem w razie problemów Czyli inicjatywa tylko ze strony osoby biorącej udział w zamówieniu.
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
uwzględnie a za wysyłkę wpłacasz?
Aj, troszkę namieszałam. W takim razie całą kwotę, którą wpłaciłam, jest na AwG i Sweet, i pewnie jest jeszcze niedopłata, a na przesyłkę wpłacę później, gdy wezmę jeszcze udział w Twoim innym zamówieniu- tak, jak Cię wcześniej powiadomiłam Czyli mam jeszcze 5,34 niedopłaty nie wliczając w to przesyłki. Sprawiło by problem, jeśli niedopłatę uzupełniłabym, gdy już będę płacić za przesyłkę i zamówienie?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 15:44   #4538
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
Uważam, że takie rozwiązanie jest dobre tylko, gdy biorąca udział wizażanka wie, że nie będzie w stanie usiąść przed monitor, wtedy wysyła PW z numerem w razie problemów Czyli inicjatywa tylko ze strony osoby biorącej udział w zamówieniu.
Ale nie wiadomo co się stało że kmb1 się nie odzywa.Nie bronię Jej bo sama bym sie zdenerwowała gdybym z Wami zamawiała ale może to jest właśnie przypadek kiedy nie da rady wejść na Wizaż.

Żeby nie było OT to chciałam zapytac czy któraś Organizatorka zrobi w najbliższym czasie zamówienie z Lili Lolo i Adorned with Grace Minerals?
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 16:57   #4539
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Ja chcialam zapytac, czy ktoras z Organizatorek planuje w marcu zamowienie w Meow?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:02   #4540
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
Is, zrobiłam przelew za Sweetscents

Tylko czy mi się wydaje, czy w tym większym kicie jest nadal nieobsadzony jeden sampel? Tzn. jest 23/24 po tym jak sarhara17 zrezygnowała... Może ktoś jeszcze coś dobierze
w arkuszu doliczyłam się 24, tam jest najbardziej aktualna lista

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość

Aj, troszkę namieszałam. W takim razie całą kwotę, którą wpłaciłam, jest na AwG i Sweet, i pewnie jest jeszcze niedopłata, a na przesyłkę wpłacę później, gdy wezmę jeszcze udział w Twoim innym zamówieniu- tak, jak Cię wcześniej powiadomiłam Czyli mam jeszcze 5,34 niedopłaty nie wliczając w to przesyłki. Sprawiło by problem, jeśli niedopłatę uzupełniłabym, gdy już będę płacić za przesyłkę i zamówienie?
11,34zł - wg arkusza - popatrz, nie doliczyłam za wysyłkę

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Ale nie wiadomo co się stało że kmb1 się nie odzywa.Nie bronię Jej bo sama bym sie zdenerwowała gdybym z Wami zamawiała ale może to jest właśnie przypadek kiedy nie da rady wejść na Wizaż.

Żeby nie było OT to chciałam zapytac czy któraś Organizatorka zrobi w najbliższym czasie zamówienie z Lili Lolo i Adorned with Grace Minerals?
Ja mogę zrobić Lily lolo tylko wolalabym nie próbki... bo można po 1 próbce na konto.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:28   #4541
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Hej, przepraszam że nie wpadłam na wizaż i tyle się problemów przeze mnie narobiło. Rozumiem, że się zdenerwowałyście.
Gwoli wyjaśnienia-wyjechałam na weekend, wróciłam ok.1 w nocy w ndz, dzisiaj miałam zajęcia i nie dałam rady szybciej usiąść do komputera.
Nie podoba mi się trochę to, ze od razu naskoczyłyście na mnie tak jakbym kombinowała. To, że byłam na forum, nie znaczy że przeczytałam wszystko. Ostatnia rzecz którą zrobiłam to była odpowiedź w wątku na Awgm. Później się nie logowałam.
Mogę kupić te cienie, coś z nimi się później zrobi, rozumiem, że wzięłam więcej podkładów więc najbardziej korzystam...
Czy ktoś chce jeszcze tą połówkę Sky Blue? To dobrałabym wtedy pół Sky Blue i całe Blue Shimmer.

Przykro mi, ze powstało takie zamieszanie. I przykro mi, że tak na mnie najechałyście.

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
kmb1 - przejrzalam watek Lucy - przykre, ze nie potrafisz nawet odniesc sie do tego, co napisaly dziewczyny... Przy takiej ilosci podkladow wziac polowke cienia... byc moze masz swoje powody - ale moglas sie odezwac... Teraz patrzysz na to, jak wszyscy dwoja sie i troja, by zamowienie doszlo do skutku - i milczysz... Moim zdaniem to nieladnie... To zamowienie zbiorowe, jak mowi nazwa - nie bierzesz w nim udzialu tylko Ty.
Nie odniosłam się, bo mnie nie było. Niestety, nie mogłam się odezwać. Jestem na forum już dość długo, w zamówieniach zbiorowych brałam udział nie raz nie dwa, na targowisku mam pozytywne przekupki. Naprawdę nie jestem osobą, która manipuluje i chowa się żeby nie zamówić dwóch głupich niebieskich cieni.
A teraz prosiłabym o koniec offtopu, to nie wątek na roztrząsanie takich spraw. Jak się dowiem co z połówką Sky Blue, to wpiszę się na zakupowy.

P.S. Zamawiałam jeszcze liner, więc 1,5cienia na 8 podkładów. Wiem, że to i tak mało, ale mierzi mnie niedokładność w tym przy tak rzetelnie sprawdzanej reszcie liczb.
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 17:39   #4542
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Dziewczęta drogie, dotarło Meow. Było rozpakowane... i zapakowane w przezroczystą folię przez PP
Rzuciłam tylko okiem na zawartośc, ale chyba wszystko jest, munchkiny zafoliowane.
Postaram się Wam jutro rozesłać Wasze rzeczy (ewentualnie w środę, bo zaczął się kolejny piękny semestr studiów i dużo pracy i nie wiem gdzie ręce wsadzić).
Jesli ktoś jeszcze nie wysłał mi adresu to ładnie proszę o jak najszybsze uczynienie tego


zastanawiam się nad jakimś zamówionkiem z Lily Lolo, ale jeśli już to w przyszłym tygodniu.
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 17:55   #4543
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Is jeszcze post #4528 .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:10   #4544
Qualiniel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 324
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Hej. Mam pytanie, czy zamówienia z TKB padły całkowicie? Czy jest szansa na ich wskrzeszenie?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=400095&page=4
__________________
wymiana książki, kosmetyki i różności
Qualiniel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:13   #4545
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Is jeszcze post #4528 .
Pozmieniałam, teraz jest w porządku?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:21   #4546
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Pozmieniałam, teraz jest w porządku?
Nie bardzo , nie wiem skąd na końcu wyszło 18,13 zl chyba powinno być 15,76 zl ? Dotarla moja wpłata ?
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:22   #4547
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Is, tż właśnie dzwonił i obwieścił, że wpłacił Ci za Sweet2
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:33   #4548
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Nie bardzo , nie wiem skąd na końcu wyszło 18,13 zl chyba powinno być 15,76 zl ? Dotarla moja wpłata ?
wpłaciłaś 58zł, za naturalis wyszło 39,87 więc 18,13 dałam na mazidła- czyli masz nadpłatę
Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Is, tż właśnie dzwonił i obwieścił, że wpłacił Ci za Sweet2
ok
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 18:56   #4549
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
wpłaciłaś 58zł, za naturalis wyszło 39,87 więc 18,13 dałam na mazidła- czyli masz nadpłatę
Teraz rozumie . Nadpłatę dołuż proszę do Lauress bo tam namotałam i wplacilam za mało .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 20:21   #4550
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

Ja mogę zrobić Lily lolo tylko wolalabym nie próbki... bo można po 1 próbce na konto.
Niestety ja mam próbki i 3 cienie ale rozumiem ze to kłopotliweTrudno
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:44   #4551
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

dziewczyny ode mnie z zamówienia Lush 2 - mam już prawie wszystkie przelewy, pewnie jutro dojdą ostatnie
w zasadzie mogłabym jutro/pojutrze złożyć zamówienie, ale dzisiaj okazało się, że muszę wyjechać w przyszły poniedziałek i nie będzie mnie prawdopodobnie cały tydzień...
paczki z Lusha dochodzą w 4-5 dni, więc pewnie doszłaby pod moją nieobecność i wtedy leżałaby w magazynie kurierskim ok. tydzień
ze względu na to, że zamawiamy świeże maseczki, moim zdaniem najlepiej będzie jak złożę zamówienie dopiero w przyszłym tygodniu, aby paczka doszła na mój powrót, wtedy szybko roześlę
ale oczywiście decyzja nie należy tylko do mnie - proszę napiszcie co o tym sądzicie? mogę złożyć zamówienie jutro, ale mnie przeraża perspektywa, że paczka będzie tyle dni leżała u kuriera...

i bardzo Was przepraszam, że tak wyszło, ale ten wyjazd, to nagły losowy wypadek
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 22:52   #4552
Ombligo
Zadomowienie
 
Avatar Ombligo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 869
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
dziewczyny ode mnie z zamówienia Lush 2 - mam już prawie wszystkie przelewy, pewnie jutro dojdą ostatnie
w zasadzie mogłabym jutro/pojutrze złożyć zamówienie, ale dzisiaj okazało się, że muszę wyjechać w przyszły poniedziałek i nie będzie mnie prawdopodobnie cały tydzień...
paczki z Lusha dochodzą w 4-5 dni, więc pewnie doszłaby pod moją nieobecność i wtedy leżałaby w magazynie kurierskim ok. tydzień
ze względu na to, że zamawiamy świeże maseczki, moim zdaniem najlepiej będzie jak złożę zamówienie dopiero w przyszłym tygodniu, aby paczka doszła na mój powrót, wtedy szybko roześlę
ale oczywiście decyzja nie należy tylko do mnie - proszę napiszcie co o tym sądzicie? mogę złożyć zamówienie jutro, ale mnie przeraża perspektywa, że paczka będzie tyle dni leżała u kuriera...

i bardzo Was przepraszam, że tak wyszło, ale ten wyjazd, to nagły losowy wypadek

Jeżeli o mnie chodzi, to faktycznie lepiej, gdyby zamówienie złożyć dopiero w przyszłym tygodniu, żeby wszystko było świeże. Nie ma za co przepraszać, każdemu może coś wypaść
Mam nadzieję, że mój przelew już doszedł
__________________

Ombligo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 00:13   #4553
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

im dłuższe oczekiwanie, tym większą radość z paczki :P mi jest to obojętne, szczerze powiedziawszy, dostosuję się
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 06:47   #4554
bzeltynka
Rozeznanie
 
Avatar bzeltynka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 950
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

tez jestem za późniejszym zamówieniem ze względu na swieże maseczki. Funt od jakiegos czasu utrzymuje się na podobnym poziomie, więc nie zrobi nagle numeru i nie skoczy w górę
bzeltynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 07:39   #4555
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

COLDOLD chcialam Ci wpłacić za ten kit lucy, ale nie widzę w Twoim podpisie numeru konta, będziesz go wysyłała na pw, po zamknięciu zamówienia, czy on gdzieś jest a ja znaleźć nie umiem?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:01   #4556
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
11,34zł - wg arkusza - popatrz, nie doliczyłam za wysyłkę

Tak, tak, ale w AwG wliczyłać 6zł za przesyłkę w Polsce Ok, i tak będę musiała za wysyłkę prędzej czy później wpłacić
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:41   #4557
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Tak, dane powysyłam jeśli uda nam się zamknąć zamówienie.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 11:48   #4558
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Tak, dane powysyłam jeśli uda nam się zamknąć zamówienie.
Aha rozumiem, dziękuje za odpowiedz.
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:03   #4559
moni28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 115
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Czy wiadomo co z Lushem VI u Aljaki?
moni28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-01, 12:43   #4560
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Pytania odnośnie zamówień; zgłaszanie chęci udziału w zamówieniu cz.2

Cytat:
Napisane przez moni28 Pokaż wiadomość
Czy wiadomo co z Lushem VI u Aljaki?
paczki nadal nie ma, pytalam jej wczoraj, wiec czekamy
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy kosmetyczne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.