Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem - Strona 281 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 16:27   #8401
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Ja jednak zrezygnowalam z a6w. Robie cwiczenia Suzany+na boczki i wewnetrzna strona ud Juz raz zrobilam cale a6w i to mi wystarczy, nie chce mi sie drugi raz przeżywać tej nudy
Też dobrze, nawet bardzo . Można jakieś aeroby też dodać, dobrze będzie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 16:31   #8402
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
Też dobrze, nawet bardzo . Można jakieś aeroby też dodać, dobrze będzie . Pozdrawiam
Niestety nie mam tyle czasu na tyle cwiczen. Dzisiaj w szkole bylam od 7 do 17, dopiero co przyszlam. Mam na jutro napisac -opis obrazu, - wywiad, -o 2 wojnie swiatowej do tego recznie!! I tak mam zawalony cały tydzien! A wrocilam dopiero z siatkowki jejku jak ja kocham ten sport
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 19:10   #8403
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Niestety nie mam tyle czasu na tyle cwiczen. Dzisiaj w szkole bylam od 7 do 17, dopiero co przyszlam. Mam na jutro napisac -opis obrazu, - wywiad, -o 2 wojnie swiatowej do tego recznie!! I tak mam zawalony cały tydzien! A wrocilam dopiero z siatkowki jejku jak ja kocham ten sport
Oj biedactwo 10 godzin w szkole. To ja sie męcze jak mam w środy do 16 co to by bylo gdybym jeszcze do 17 siedziała. Na dodatek tyle zadania masz. U mnie tez nie ma lekko robią sie zaległości (choruje sobie), w piątek mam zamiar pojawic sie w szkole mam nadzije że będe czuć sie lepiej ,żeby przynajmniej sprawdzian z historii napisac. A ja nie przepadam za siatkówką wogóle za grami zespołowymi nie przepadam. Wole sporty w których moge liczyć tylko na siebie. Uwielbiam za to jazde na rowerze, jazde na rolkach (choć ich aktualnie nie posiadam), pływanie i od czasu do czasu bieganie. Pozdrawiam
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:01   #8404
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Sunniva Pokaż wiadomość
Oj biedactwo 10 godzin w szkole. To ja sie męcze jak mam w środy do 16 co to by bylo gdybym jeszcze do 17 siedziała. Na dodatek tyle zadania masz. U mnie tez nie ma lekko robią sie zaległości (choruje sobie), w piątek mam zamiar pojawic sie w szkole mam nadzije że będe czuć sie lepiej ,żeby przynajmniej sprawdzian z historii napisac. A ja nie przepadam za siatkówką wogóle za grami zespołowymi nie przepadam. Wole sporty w których moge liczyć tylko na siebie. Uwielbiam za to jazde na rowerze, jazde na rolkach (choć ich aktualnie nie posiadam), pływanie i od czasu do czasu bieganie. Pozdrawiam
Heh w tamtym roku konczylam lekcje o 18 i przezylam jakos, a w srody mam ta siatkowke, a ja jej nie moge opuscic jedyna rozrywka calego dnia i mozna sie wyzyc na pilce Zadania juz zrobilam nie sa pieknie wykonane ale sa aaa jezdzic na rowerze, rolkach i plywanie to tez lubie a nawet uwielbiam
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 20:49   #8405
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

'Przyszłam' się pochwalić Od jutra zaczynam ćwiczyć i przechodzę a dietę W ciagu ok 8 mies. chce swoje ciało zmieić w coś idealnego hehe uda się ?
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 22:46   #8406
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Niestety nie mam tyle czasu na tyle cwiczen. Dzisiaj w szkole bylam od 7 do 17, dopiero co przyszlam. Mam na jutro napisac -opis obrazu, - wywiad, -o 2 wojnie swiatowej do tego recznie!! I tak mam zawalony cały tydzien! A wrocilam dopiero z siatkowki jejku jak ja kocham ten sport
. Siatkówka też aeroby . Ale jak sie coś znajdzie z czasu to można dodać . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-27, 22:49   #8407
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
'Przyszłam' się pochwalić Od jutra zaczynam ćwiczyć i przechodzę a dietę W ciagu ok 8 mies. chce swoje ciało zmieić w coś idealnego hehe uda się ?
Hehe... fajnie ze zaczynasz . Powodzenia życzymy i 3mamy kciuki . Jak będziesz trzymać diety i ćwiczyć i wytrwasz do końca to napewno sie uda . Będzie idealne . A ile ważysz i masz wzrostu teraz i czy sporo masz do zgubienia?? Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-28, 10:47   #8408
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
. Siatkówka też aeroby . Ale jak sie coś znajdzie z czasu to można dodać . Pozdrawiam
wiem ze to aeroby, ale to mało zeby nazwac aerobami. Czasu niestety nie mam. Jeszcze mi dodatkowa szkoła angielskiego doszła nie radze sobie w tym roku!!
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 10:57   #8409
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

byłam pare razy na aerobiku - podpatrzyłam co nieco i teraz sama sobie w domku ćwicze to co zapamietałam
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-28, 19:14   #8410
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
wiem ze to aeroby, ale to mało zeby nazwac aerobami. Czasu niestety nie mam. Jeszcze mi dodatkowa szkoła angielskiego doszła nie radze sobie w tym roku!!
Mi też doszła szkoła angielskiego 2 razy w tygodniu po 90 minut, no i kurs tańca raz w tygodniu. W wolnych chwilach wieczorami rowerek, no i łikendy obowiązkowo rowerek i ćwiczonka (zimą nart juz sie nie moge doczekać sezonu)
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 13:53   #8411
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Sunniva Pokaż wiadomość
Mi też doszła szkoła angielskiego 2 razy w tygodniu po 90 minut, no i kurs tańca raz w tygodniu. W wolnych chwilach wieczorami rowerek, no i łikendy obowiązkowo rowerek i ćwiczonka (zimą nart juz sie nie moge doczekać sezonu)
Ehh.... ta nauka... każdy ma tego pełno. Ale to nie znaczy ze sie nie znajdzie godzinka na ćwiczonka, np. zamiast odpoczyku . Ładnie z rowerkiem, ćwiczonka, może jeszcze skakanka, tak jak ustalałyśmy staraj sie . Ogólnie jak tylko jest czas to poświęcić czas i pospalać trochę . 3mam kciuki za Ciebie i za to ze będziesz starała sie regularnie ćwiczyć brzuszek z rozgrzewką, skakanką i rowerkiem . No i oczywiście ze będą efekty jak dietki przestrzegasz i nie grzeszysz dużo . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-29, 14:59   #8412
kesii
Raczkowanie
 
Avatar kesii
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 434
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hej dziewczynki, to ja tez wchodze na droge ulepszania siebie narazie zbieram informacje mam 162 cm i gdzies 55 kg, planuje zrzucic do 49... to moja idealna waga, lecz niestety rzadko osiagana nie wiem czy isc na jakis aerobic czy moze na siłkę. wolalabym cos urozmaiconego... ogolnie to potrzebuje wycwiczyc i spalic tłuszczyk z gornej partii ciala: z ramion i brzucha. chcialabym tez wieksze wciecie w talii, bo niestety mam dosyc meska figure ( czyt male biodra) i uda troche moglabym pocwiczyc ale tu wchodzi w gre jakis antycellulit nogi mam szczuple i dobrze zbudowane wiec nie chcialabym ich juz rozbudowywac jedynie co to nadac im ksztaltu

Pusiak89 zabieram sie za przestudiowanie twojego programu
kesii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 15:30   #8413
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Sunniva tez mam dwa razy w tyg. po 2 h. W jakiej szkole angielskiego jestes? Ty chcesz zime, a ja to juz chce zeby bylo po niej nienawidze zimy... znowu mrozy, ubieranie tony ubran, ciapa ze sniegu, skarpetki przemoczone, spodnie do kolan uflogane itp itd moge tak wymieniac i wymieniac Na weekendzie to zazwyczaj na cwiczenia nie mam czasu bo malo co mnie w domu jest

kessi tez mam 162 i jeszcze w kwietniu wazylam 49 kg po moim schudnieciu a teraz wole nie wiedziec... Tez sie wzielam do roboty i cwicze ostatnio nahalnie zobaczy sie co mi wyjdzie wiec Ty tez do roboty i juz A waskie biodra to ja bym chciała zawsze o nich marzylam, no ale niestety natura mnie obdarzyla w szersze Mozesz wkleic swoja fotke, tzn chodzi mi o budowe niekoniecznie twarz
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-29, 21:29   #8414
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

PaLLitQa : Do profi lingua sie zapisałam, musze podciągnąć swój angielski, za rok matura, a w szkole zamiast sie odkształcać to sie cofam z angielskim (poziom klasy). Też nie przepadam za zimą wole jak jest ciepło, jedyny plus to narty które uwielbiam
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 10:26   #8415
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Sunniva Pokaż wiadomość
PaLLitQa : Do profi lingua sie zapisałam, musze podciągnąć swój angielski, za rok matura, a w szkole zamiast sie odkształcać to sie cofam z angielskim (poziom klasy). Też nie przepadam za zimą wole jak jest ciepło, jedyny plus to narty które uwielbiam
Lato tez kiedys bedzie, a ja czekam na nie z utesknieniem


Jutro jade na rodzinne ognisko kiełbaski i ziemniaczki z ogniska mniam truuuudno. pogrzesze
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 10:43   #8416
domka13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

czesc jestem tu po raz pierwszy i bardzo mi sie podoba. tak jak wy mam problem z brzuchem nie znam zadnych dobrych cwiczen oprocz 6 wadera ale czasochlonna
sama schudlam ponad 10 kilo bez zadnych wyrzeczen ale nie umiem sobie poradzic z brzuchem
moze pomozecie
domka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-30, 12:48   #8417
suwa89
Zadomowienie
 
Avatar suwa89
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 244
Dot.: chce płassi brzuch!!!!

jakie brzuszki? halo polowa za brzuszkami jak was dziewcyzny czytam . to tragedia...
najlepszy sposob i bardzo szybki z efektami ... jest polozenie sie na podlodze rece wyluzowane (masz je polozyc jak na polnoc i poludnie) potem dwie nogi zlaczone unosisz jak najwyzej do gory i w dol... cwiczenie powtarzasz od tego ile masz sił... wiadomo ja zaczynalam z 3 lata temu od ... 5 unozen potem 10 teraz smigam ile chce... nawet mozna do 100 bić rekorda ... jak unosze nogi to praktycznie siegam juz podlogi hehe... a zaczynalam od pionu minimalnego.. powaga... brzuszek pieknie plaski i ta ma byc... a co do brzuszek... to cwicza tylko podstawe brzucha, miesnie praktycznie nie sa takie piekne jak po cwiczeniu ktore wam wyzej opisalam...

teraz na topie sa cwiczenia weidera ?? ... ponoc bardzo dobre i szybkie efekty sama sprobowalam jedno cwiczenie z podstawowych opisanych i na bokach brzucha lepsze miesnie mi sie ukazały o to fakcik mały
__________________
jestem m a m ą
***
zapuszczam włosy
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 12:30   #8418
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez kesii Pokaż wiadomość
hej dziewczynki, to ja tez wchodze na droge ulepszania siebie narazie zbieram informacje mam 162 cm i gdzies 55 kg, planuje zrzucic do 49... to moja idealna waga, lecz niestety rzadko osiagana nie wiem czy isc na jakis aerobic czy moze na siłkę. wolalabym cos urozmaiconego... ogolnie to potrzebuje wycwiczyc i spalic tłuszczyk z gornej partii ciala: z ramion i brzucha. chcialabym tez wieksze wciecie w talii, bo niestety mam dosyc meska figure ( czyt male biodra) i uda troche moglabym pocwiczyc ale tu wchodzi w gre jakis antycellulit nogi mam szczuple i dobrze zbudowane wiec nie chcialabym ich juz rozbudowywac jedynie co to nadac im ksztaltu

Pusiak89 zabieram sie za przestudiowanie twojego programu
Witam Cię bardzo serdecznie Myśle ze nawet 50 kg będzie super (taka idealnie całkowita liczba ) Cóż... wystarczy zacząć sie zdrowo odżywiać, z niewielką redukcją, jeść często, ale mniej i zrezygnować ze słodyczy i tuczących rzeczy oraz 3-4 h przed snem jeść ostatni białkowy posiłek (najlepiej jak przed nim kończy sie trening). A co do treningu mój polecam a jak chcesz sie gdzieś zapisać to jeśli brzuch chcesz zgubić i ramiona wyszczuplić to siłka będzie oki. Twój wybór . Myśle ze stepper, hantle, tweester, różnego rodzają brzuszki, trochę na nogi i rowerek lub coś takiego da ładny efekt z ćwiczeń na siłowni . 3x w tyg w zupełności starczy . Powodzenia życzę i 3mam kciuki . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 12:37   #8419
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Sunniva tez mam dwa razy w tyg. po 2 h. W jakiej szkole angielskiego jestes? Ty chcesz zime, a ja to juz chce zeby bylo po niej nienawidze zimy... znowu mrozy, ubieranie tony ubran, ciapa ze sniegu, skarpetki przemoczone, spodnie do kolan uflogane itp itd moge tak wymieniac i wymieniac Na weekendzie to zazwyczaj na cwiczenia nie mam czasu bo malo co mnie w domu jest

kessi tez mam 162 i jeszcze w kwietniu wazylam 49 kg po moim schudnieciu a teraz wole nie wiedziec... Tez sie wzielam do roboty i cwicze ostatnio nahalnie zobaczy sie co mi wyjdzie wiec Ty tez do roboty i juz A waskie biodra to ja bym chciała zawsze o nich marzylam, no ale niestety natura mnie obdarzyla w szersze Mozesz wkleic swoja fotke, tzn chodzi mi o budowe niekoniecznie twarz
Kochana, napewno dużo z tego Ci wyjdzie . Wierzę i trzymam kciuki . I myśle że znów będzie idealnie wyglądała . Dobry pomysł z fotką . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-01, 12:40   #8420
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Lato tez kiedys bedzie, a ja czekam na nie z utesknieniem


Jutro jade na rodzinne ognisko kiełbaski i ziemniaczki z ogniska mniam truuuudno. pogrzesze
Troszkę czasem można , ale rzadko . 1 kiełbaska z drobiu i ziemniaczek można o przyzwoitej porze . Ale pilnuj sie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 12:46   #8421
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez domka13 Pokaż wiadomość
czesc jestem tu po raz pierwszy i bardzo mi sie podoba. tak jak wy mam problem z brzuchem nie znam zadnych dobrych cwiczen oprocz 6 wadera ale czasochlonna
sama schudlam ponad 10 kilo bez zadnych wyrzeczen ale nie umiem sobie poradzic z brzuchem
moze pomozecie
Witam Cię bardzo serdecznie Jasne że pomożemy Powiedz mi jak duży problem z tym brzuchem?? Czy mimo schudnięcia tłuszcz pozostał, czy też jest sflaczały, czy wypukły czy jak?? I ile masz w pasie i talii?? Ile ważysz i ile masz wzrostu i ile ważyłaś zanim schudłaś 10 kg?? Czy ćwiczyłaś brzuch i ruszałaś sie (aeroby) podczas odchudzania?? A tak poza tym a6w + rozciaganie brzucha jest bardzo dobre na brzuch . A jeśli masz tam nadmiar tłuszczu to dodaj skakankę i hula hop . Hmmm... a chcesz coś jeszcze schudnąć czy tylko ten brzuch wystarczy zmnienić?? Pilnuj sie ze słodyczami i zdrowo odżywiaj i jedz często a małe porcje i nie jedz na noc. To chyba wszystko
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-01, 20:15   #8422
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

ale sie spasłam na tym ognisku
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 16:47   #8423
Duduś
Raczkowanie
 
Avatar Duduś
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 167
GG do Duduś
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Hej, nie wiem czy mnie pamietacie Nie było mnie długo... ale chce znowu spróbowac, w mojej wadze nic sie nie zmieniło... w wakacje udało mi sie schudnąc do 61 kg przy wzroscie 162, ale znowu mi przybyło do poprzedniej wagi, bo sie nie pilnowałam.
Teraz chce zeby było inaczej. Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam i jestem z wami!!!! " I jeśli piękno żyje w Nas, to dajmy mu siłę i pozwólmy mu trwać"
Duduś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 17:47   #8424
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Duduś Pokaż wiadomość
Hej, nie wiem czy mnie pamietacie Nie było mnie długo... ale chce znowu spróbowac, w mojej wadze nic sie nie zmieniło... w wakacje udało mi sie schudnąc do 61 kg przy wzroscie 162, ale znowu mi przybyło do poprzedniej wagi, bo sie nie pilnowałam.
Teraz chce zeby było inaczej. Pozdrawiam
Witam Cię Kochana bardzo serdecznie . Super ze chcesz walczyć . Witaj w naszych szeregach . Myśle ze jak sie porządnie zabierzesz to szybko wrócisz do swojej wagi z wakacji... a potem zejdziesz niżej . Hmm... 56 kg?? Idealnie by było, a to w 4 miesiące jest wykonalne . Nie trać wiary, woli walki i nie poddawaj sie teraz za skarby . Trzymam kciuki i wierzę w Ciebie bardzo bardzo mocno . Pokaż ze potrafisz schudnąć i być silna i wytrwała . Powodzenia!! Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 17:55   #8425
agnieszkaaaa18
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkaaaa18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 12
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Witam serdecznie nie chciałabym zakadać nowego watku i zaśmiecac forum więc może przyłącze się do Was? Tak sobie czytam i czytam no i postanowiłam, że ja też będę pisała z Wami. W końcu to dodatkowa motywacja, a i skoro Wam się udaje to ja też dam radę Nie przedstawiłam się Nazywam się Aga i mam 19 lat, 163wzrostu i 64kg (ozgrozo! )Ale miesiąc temu ważyłam w najgorszym szczytowym momęcie 67 kg Wystarczyło,że zacznę się zdrowo odżywiać( gotowane jedzenie mniej słodyczy, bez tłuszczu,litry wody i czerwonej herbaty i duuuzo warzyw) nie liczyłam kalorii.ale niestety centymetry alni drgneły no może po 1 albo po 2 tu i ówdzie.Dlatego postanowiłam zacząć ćwiczenia, ale nie wiem na które się zdecydować. Na siłkę i aerobik mnie nie stać. Muszę sobie radzić w domu. Mam dwa małe ciężarki 2 kilowe, hula hop, rowerek stacjonarny, skakanke, calanetiks(nie wiem jak sie pisze) na kasecie , ćwiczenia na brzuch(dvd 30min)i na ramiona(ok 40min). I trochę sie męczę z rozpisaniem planu na cały tydzień aby codeziennie coś ćwiczyć. Może ktoś sie zna i poradzi Chciałąbym się odchudzić i ważyć ok52-3 kg i potem isć na siłownię wyrzeżbić się ładnie. No i np dieta 1000 kcal odpada. Ja na czymś takim nie wyrobię i boję się spowolnienia przemiany materii
agnieszkaaaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 18:46   #8426
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez agnieszkaaaa18 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie nie chciałabym zakadać nowego watku i zaśmiecac forum więc może przyłącze się do Was? Tak sobie czytam i czytam no i postanowiłam, że ja też będę pisała z Wami. W końcu to dodatkowa motywacja, a i skoro Wam się udaje to ja też dam radę Nie przedstawiłam się Nazywam się Aga i mam 19 lat, 163wzrostu i 64kg (ozgrozo! )Ale miesiąc temu ważyłam w najgorszym szczytowym momęcie 67 kg Wystarczyło,że zacznę się zdrowo odżywiać( gotowane jedzenie mniej słodyczy, bez tłuszczu,litry wody i czerwonej herbaty i duuuzo warzyw) nie liczyłam kalorii.ale niestety centymetry alni drgneły no może po 1 albo po 2 tu i ówdzie.Dlatego postanowiłam zacząć ćwiczenia, ale nie wiem na które się zdecydować. Na siłkę i aerobik mnie nie stać. Muszę sobie radzić w domu. Mam dwa małe ciężarki 2 kilowe, hula hop, rowerek stacjonarny, skakanke, calanetiks(nie wiem jak sie pisze) na kasecie , ćwiczenia na brzuch(dvd 30min)i na ramiona(ok 40min). I trochę sie męczę z rozpisaniem planu na cały tydzień aby codeziennie coś ćwiczyć. Może ktoś sie zna i poradzi Chciałąbym się odchudzić i ważyć ok52-3 kg i potem isć na siłownię wyrzeżbić się ładnie. No i np dieta 1000 kcal odpada. Ja na czymś takim nie wyrobię i boję się spowolnienia przemiany materii
Witam Cię serdecznie . Jasne że Ci pomogę .
Co do diety dodam ze powinnaś ograniczyć również węglowodany i jeść dużo białka a także prócz czerwonej pić zieloną herbatę, nie jeść na wieczór i jeść często a mało, zrezygnować z potraw smażonych i sosów i makaronu. Ciemne pieczywo zamiast jasnego, wędlina i mieso drobiowe a także chude mleko i nabiał. A ze słodyczy najlepiej w ogóle zrezygnować
Powiedz mi z czego najbardziej chcesz spalić tłuszczyk??
Co do ćwiczeń to super ze to wszystko masz . Wystarczy ćwiczyć 3x w tyg siłowo-aerobowo z 1,5 h, a sam ruch powinien być codziennie . Pytanko... callanetics masz na brzuch i uda i pośladki też?? Czy jakie??

Przykładowo trening to tak: hula hop 20 min, hantle, 30 min brzucha z dvd, skakanka 10 min, callanetics i 40 min rowerka. Hmm... jeśli nie ma nic na uda i pupę to dodaj ćwiczenia na te parie po hantlach... aaaa i ćwiczenia na boczki... po brzuszku... w moim treningu takie są (żółty link w podpisie ). A jak chcesz ćwiczyć codziennie to rozbij sobie to tak:
3x w tyg taki trening i 3x w tyg taki trening z tym że bez skskanki a za to inne aeroby (może być układ aerobicu i zamiast brzucha to ćwiczysz uda i pupę . Dobrze by było też zapisać sie na basen . A co do rzeźbienia mieśni, to w domku też to zrobisz ćwicząc to jak spalisz tłuszcz, to odrazu sie mieśnie rzeźbią i osłonią . 3mam kciuki ze wytrwasz do końca i powodzenia życzę . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-08, 19:13   #8427
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Dudus pamietamy

Aga
witaj
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 08:46   #8428
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

hej Dziewczynki!!! ja tez postanowila zabrac sie w koncu za siebie!!! co prawda nie jestem jakas tam strasznie gruba bo zawsze bylam szczupla dziewczyna ale od pewnego czasu strasznie sie zaniedbalam..i to widac bo w soje spodnie nie moge sie zmiescic!!! i musialam kupic 2 rozmiary wieksze!!!! co jest straaaszne!!...lubie chodzic na zakupy ale w przmierzalni jak widze jak moje boczki sie wylewaja to plakac mi sie chce!! dlatego koniec z tym!! biore sie za siebie ostro.. czytalam ze skakanka daje swietne rezultaty dlatego dzisiaj alebo jutro ja kupie i zobvacze ile wytrzymam za pierwszym razem..pewnie nawet nie 5 min..hehe ale ja sie nie zrarzam..do tego jakies brzuszki i ogolnie taki domowy aerobik..moze nawet skusze sie na silownie 2 razy w tyg, i czasem basenik to przynajmniej mnie bardziej zmowtywuje ale iestety musze dojezdzac do niej tak jak do szkoly ale co tam wole to niz siedziec w domku...no i oczywiscie dietka tzn mniej a czesciej zero slodyczy...to bedzie ciezko ale mysle ze z Wami dam rade;]..no i oczywiscie bede inf o rezultatach ktore mam nadzieje ze po 2 tyg beda widoczne..licze na to..wiec kochane wizazystki w jednosci sila...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 08:55   #8429
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

ewelina co do tych boczkow to doskonale cie rozumiem jak widze moje to mam cheć lustro zbic i wogole humor mi sie psuje a co najgorsze ja nie umiem utrzymac diety bo cwiczyc to ja moge
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-09, 08:58   #8430
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Walka z sadełkiem i dużym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez Pusiak89 Pokaż wiadomość
Witam Cię serdecznie . Jasne że Ci pomogę .
Co do diety dodam ze powinnaś ograniczyć również węglowodany i jeść dużo białka a także prócz czerwonej pić zieloną herbatę, nie jeść na wieczór i jeść często a mało, zrezygnować z potraw smażonych i sosów i makaronu. Ciemne pieczywo zamiast jasnego, wędlina i mieso drobiowe a także chude mleko i nabiał. A ze słodyczy najlepiej w ogóle zrezygnować
Powiedz mi z czego najbardziej chcesz spalić tłuszczyk??
Co do ćwiczeń to super ze to wszystko masz . Wystarczy ćwiczyć 3x w tyg siłowo-aerobowo z 1,5 h, a sam ruch powinien być codziennie . Pytanko... callanetics masz na brzuch i uda i pośladki też?? Czy jakie??

Przykładowo trening to tak: hula hop 20 min, hantle, 30 min brzucha z dvd, skakanka 10 min, callanetics i 40 min rowerka. Hmm... jeśli nie ma nic na uda i pupę to dodaj ćwiczenia na te parie po hantlach... aaaa i ćwiczenia na boczki... po brzuszku... w moim treningu takie są (żółty link w podpisie ). A jak chcesz ćwiczyć codziennie to rozbij sobie to tak:
3x w tyg taki trening i 3x w tyg taki trening z tym że bez skskanki a za to inne aeroby (może być układ aerobicu i zamiast brzucha to ćwiczysz uda i pupę . Dobrze by było też zapisać sie na basen . A co do rzeźbienia mieśni, to w domku też to zrobisz ćwicząc to jak spalisz tłuszcz, to odrazu sie mieśnie rzeźbią i osłonią . 3mam kciuki ze wytrwasz do końca i powodzenia życzę . Pozdrawiam
Naprawdę taki plan jak opisujesz to pomieszanie z poplątaniem - niestety.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.