brak przyjemności z seksu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-07, 21:42   #1
matdell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Unhappy

brak przyjemności z seksu


witam
mam problem, otóż od niedawna zaczełem uprawiać seks ze swoją dziewczyną, lecz ona nie odczuwa z niego przyjemności ja mam 18lat, ona 15 przed nią miałem kilka partnerek i wszystko było ok, żadna nie miała czegoś takiego a wręcz przeciwnie... a ją baardzo kocham i chciałbym aby ona też odczuwała tą rozkosz, lecz niestety ją to za bardzo nie rusza, a czasami wręcz przeciwnie - odczuwa ból przez to ja też nie czuje się zbyt dobrze wiedząc że ona nie ma takiej frajdy jak ja. Ona mówi że wszystko jest w porządku i że nie mam się czym martwić, że tak jest po rozdziweiczeniu, lecz ona nie jest pierwszą która rozdziewiczyłem i nigdy takie coś nie miało miejsca... więc prosze o pomoc a właściwie błagam !!

PS. jak jakieś pytania co do mojego przypadku to piszcie
matdell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:48   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
witam
mam problem, otóż od niedawna zaczełem uprawiać seks ze swoją dziewczyną, lecz ona nie odczuwa z niego przyjemności ja mam 18lat, ona 15 przed nią miałem kilka partnerek i wszystko było ok, żadna nie miała czegoś takiego a wręcz przeciwnie... a ją baardzo kocham i chciałbym aby ona też odczuwała tą rozkosz, lecz niestety ją to za bardzo nie rusza, a czasami wręcz przeciwnie - odczuwa ból przez to ja też nie czuje się zbyt dobrze wiedząc że ona nie ma takiej frajdy jak ja. Ona mówi że wszystko jest w porządku i że nie mam się czym martwić, że tak jest po rozdziweiczeniu, lecz ona nie jest pierwszą która rozdziewiczyłem i nigdy takie coś nie miało miejsca... więc prosze o pomoc a właściwie błagam !!

PS. jak jakieś pytania co do mojego przypadku to piszcie

a poprzednie ktore rozdziewiczales tez mialy po 15 lat?
nie pomyslales ze 15 latka to jeszcze dziecko a nie kobieta i nalezy poczekac ze wspolzyciem?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:00   #3
kkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 418
Dot.: brak przyjemności z seksu

15 lat nieźle, zdecydowanie za młoda. Nie oczekuj po 15-latce że będzie w pełni przeżywać orgazm pochwowy. Poprostu nie jest gotowa fizycznie. Jest też taka możliwość że z nią jest wszystko ok, może potrzebuje wiekszych doznań? Ja przy moim pierwszym facecie nic kompletnie nie czułam. Drugi jest boskim kochankiem, już za pierwszym razem prawie orgazm dostałam i jest coraz lepiej.
Może też jesteście źle dopasowani.
kkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 22:45   #4
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: brak przyjemności z seksu

Wiesz co niewazne ile dziewczyna ma lat kiedy przezywa pierwszy raz Chyba gdyby nie chciala to by Ci powiedział...
Ona mogla tego chciec ale teraz musi sie tez nastawic psychicznie... Jezeli Cie kocha a Ty ja to porozmawiaj z nią szczerze na ten temat
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 23:49   #5
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
witam
mam problem, otóż od niedawna zaczełem uprawiać seks ze swoją dziewczyną, lecz ona nie odczuwa z niego przyjemności ja mam 18lat, ona 15 przed nią miałem kilka partnerek i wszystko było ok, żadna nie miała czegoś takiego a wręcz przeciwnie... a ją baardzo kocham i chciałbym aby ona też odczuwała tą rozkosz, lecz niestety ją to za bardzo nie rusza, a czasami wręcz przeciwnie - odczuwa ból przez to ja też nie czuje się zbyt dobrze wiedząc że ona nie ma takiej frajdy jak ja. Ona mówi że wszystko jest w porządku i że nie mam się czym martwić, że tak jest po rozdziweiczeniu, lecz ona nie jest pierwszą która rozdziewiczyłem i nigdy takie coś nie miało miejsca... więc prosze o pomoc a właściwie błagam !!

PS. jak jakieś pytania co do mojego przypadku to piszcie
prowokacja??

facet, przykre to to... za kogo ty sie w ogole masz, co?? nawet jezeli prawda jest to co ty piszesz, to byc moze wcale nie jestes takim supersamcem, jakiego zgrywasz..?

piszesz, ze ja kochasz, a potraktowales ja jak przedmiot- jak kolejna dziure do zapchania gdzie tu milosc????????????

eh, te dzieci
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 08:43   #6
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Dot.: brak przyjemności z seksu

Pytań nie mam, pozostaje powiadomić prokuratora o pedofilu współżyjącym z nieletnią.
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 08:53   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez BabciaWeatherwax Pokaż wiadomość
Pytań nie mam, pozostaje powiadomić prokuratora o pedofilu współżyjącym z nieletnią.
Skoro ma 15 lat, to pod prokuratora już nie podlega.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 09:56   #8
mims
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
prowokacja??

facet, przykre to to... za kogo ty sie w ogole masz, co?? nawet jezeli prawda jest to co ty piszesz, to byc moze wcale nie jestes takim supersamcem, jakiego zgrywasz..?

piszesz, ze ja kochasz, a potraktowales ja jak przedmiot- jak kolejna dziure do zapchania gdzie tu milosc????????????

eh, te dzieci

Hmm irytuje mnie to co napisalas . Gdyby byl taki super i wogole to napenwo nie napisal by ze ma jakis problem z dziewczyna bo wolalby sie pochwalic tym ze zaliczyl iles tam panienek czy cos w tym stylu . I jak ty mozesz oceniac to jak potraktowal swoja dziewczyne ? widzialas znasz okolicznosci ? i nie oceniaj gdzie jestm ilosc a gdzie nie . Ja rowniez nie popieram seksuw wieku 15 lat ale bez przesadyzmu nie piszmy tu juz takich rzeczy ze potraktowal ja jak przedmiot czy cos w tym stylu jesli tego nie wiemy . A co ty jak uprawiasz seks ze swoim Tz to traktuje cie jako predmiot ? i uwazasz ze seks nie laczy sie z miloscia ? bo tak po twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac . Oceniasz innych nie znajac okolicznosci . Gdyby chłopak potraktował ta dziewcyzne jak przedmiot to po seksie gdzie jej nie bylo dobrze zostawilby jai znalazl sobie taka ktora juz iwe co i jak . A on martwi sie hmm moze tez niej est chlopakiem dojzalym no ale przynajmniej pyta ...
mims jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:22   #9
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez mims Pokaż wiadomość
Hmm irytuje mnie to co napisalas . Gdyby byl taki super i wogole to napenwo nie napisal by ze ma jakis problem z dziewczyna bo wolalby sie pochwalic tym ze zaliczyl iles tam panienek czy cos w tym stylu . I jak ty mozesz oceniac to jak potraktowal swoja dziewczyne ? widzialas znasz okolicznosci ? i nie oceniaj gdzie jestm ilosc a gdzie nie . Ja rowniez nie popieram seksuw wieku 15 lat ale bez przesadyzmu nie piszmy tu juz takich rzeczy ze potraktowal ja jak przedmiot czy cos w tym stylu jesli tego nie wiemy . A co ty jak uprawiasz seks ze swoim Tz to traktuje cie jako predmiot ? i uwazasz ze seks nie laczy sie z miloscia ? bo tak po twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac . Oceniasz innych nie znajac okolicznosci . Gdyby chłopak potraktował ta dziewcyzne jak przedmiot to po seksie gdzie jej nie bylo dobrze zostawilby jai znalazl sobie taka ktora juz iwe co i jak . A on martwi sie hmm moze tez niej est chlopakiem dojzalym no ale przynajmniej pyta ...
wiesz --> uwazam ze dyskusja o seksie z osoba w twoim wieku do niczego nie doprowadzi. Jezeli bronisz tego goscia, to serdecznie ci wspolczuje.
Ps. Dziecko, go**o cie moze interesowac co robie z mezem..
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:25   #10
matdell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez mims Pokaż wiadomość
Hmm irytuje mnie to co napisalas . Gdyby byl taki super i wogole to napenwo nie napisal by ze ma jakis problem z dziewczyna bo wolalby sie pochwalic tym ze zaliczyl iles tam panienek czy cos w tym stylu . I jak ty mozesz oceniac to jak potraktowal swoja dziewczyne ? widzialas znasz okolicznosci ? i nie oceniaj gdzie jestm ilosc a gdzie nie . Ja rowniez nie popieram seksuw wieku 15 lat ale bez przesadyzmu nie piszmy tu juz takich rzeczy ze potraktowal ja jak przedmiot czy cos w tym stylu jesli tego nie wiemy . A co ty jak uprawiasz seks ze swoim Tz to traktuje cie jako predmiot ? i uwazasz ze seks nie laczy sie z miloscia ? bo tak po twojej wypowiedzi mozna wywnioskowac . Oceniasz innych nie znajac okolicznosci . Gdyby chłopak potraktował ta dziewcyzne jak przedmiot to po seksie gdzie jej nie bylo dobrze zostawilby jai znalazl sobie taka ktora juz iwe co i jak . A on martwi sie hmm moze tez niej est chlopakiem dojzalym no ale przynajmniej pyta ...
mims , nie pisałem tu po to aby ktoś mnie pojechał że mamy za mało lat prokurator mi nie grozi, również nie zrobiłem tego gdy ona była pijana, ani nie po kilku dniach znajomości, bądz kilku tygodniach związku... również nie jestem napalonym samcem który non-stop nalega aby pójśc do łóżka nie mówie że wogóle nie chciałem, bo chciałem tylko że to była nasza wspólna decyzja, a właściwie 90% to jej decyzja... nawet raz odmówiłem gdyż sądziłem że ona tego nie przemyślała, lecz gdy dała mi do zrozumienia że tego chce to uległem jej dlaczego uległem ?? - bo ją kocham i chce dawać jej rozkosz i nie patrze na nią jak na rzecz do zaspakajania potrzeb tylko ją kocham i chce jak najlepiej... gdybym traktował ją jak przedmiot to bym się tym nie przejmował, ani nie pisał tutaj... tylko poprostu bym się cieszył że mogłem sobie ją przelecieć...
matdell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:30   #11
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
mims , nie pisałem tu po to aby ktoś mnie pojechał że mamy za mało lat prokurator mi nie grozi, również nie zrobiłem tego gdy ona była pijana, ani nie po kilku dniach znajomości, bądz kilku tygodniach związku... również nie jestem napalonym samcem który non-stop nalega aby pójśc do łóżka nie mówie że wogóle nie chciałem, bo chciałem tylko że to była nasza wspólna decyzja, a właściwie 90% to jej decyzja... nawet raz odmówiłem gdyż sądziłem że ona tego nie przemyślała, lecz gdy dała mi do zrozumienia że tego chce to uległem jej dlaczego uległem ?? - bo ją kocham i chce dawać jej rozkosz i nie patrze na nią jak na rzecz do zaspakajania potrzeb tylko ją kocham i chce jak najlepiej... gdybym traktował ją jak przedmiot to bym się tym nie przejmował, ani nie pisał tutaj... tylko poprostu bym się cieszył że mogłem sobie ją przelecieć...
to cie zmartwie- prokurator ci grozi. Poza prokuratorem nawet do 12 lat wiezienia. Nawet jezeli ona tego chciala, to nie zmienia faktu, ze jest NIELETNIA
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 10:33   #12
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
to cie zmartwie- prokurator ci grozi. Poza prokuratorem nawet do 12 lat wiezienia. Nawet jezeli ona tego chciala, to nie zmienia faktu, ze jest NIELETNIA

nie grozi mu prokurator, ponieważ seks z osobą poniżej 15 roku życia jest karalny, a skoro dziewczyna ma 15 to z jakiej racji prokurator ma tu wkraczać?
to, że 15 latka to dziecko i na pewno nie jest gotowa na seks to fakt...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:36   #13
matdell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
to cie zmartwie- prokurator ci grozi. Poza prokuratorem nawet do 12 lat wiezienia. Nawet jezeli ona tego chciala, to nie zmienia faktu, ze jest NIELETNIA
to jest ciekawe co tutaj piszesz, bo jaki to jest kodeks i paragraf ?? nigdzie nie ma napisane że seks z nieletnią jest przestępstwem... oczywiście kodeks karny Art. 200. (70) § 1." Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12."
matdell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:38   #14
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
to jest ciekawe co tutaj piszesz, bo jaki to jest kodeks i paragraf ?? nigdzie nie ma napisane że seks z nieletnią jest przestępstwem... oczywiście kodeks karny Art. 200. (70) § 1." Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12."
właśnie miałam wkleić to samo, ale mnie uprzedziłeś...
jak już pisałam, moim zdaniem seks w wieku 15 lat to o wiele za wcześnie, ale prawnie dozwolone...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:41   #15
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
nie grozi mu prokurator, ponieważ seks z osobą poniżej 15 roku życia jest karalny, a skoro dziewczyna ma 15 to z jakiej racji prokurator ma tu wkraczać?
to, że 15 latka to dziecko i na pewno nie jest gotowa na seks to fakt...
Nie bede ci tlumaczyc o co chodzie w KK, i o wystepowaniu szczegolnych okolicznosci.
Bawi mnie ze o seksie zawsze najwiecej do powiedzenia maja osoby 18-letnie (nasz bohater), lub 19-letnie tak jak ty. Naprawde uwazacie sie za takich specjalistow?
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:41   #16
matdell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
właśnie miałam wkleić to samo, ale mnie uprzedziłeś...
jak już pisałam, moim zdaniem seks w wieku 15 lat to o wiele za wcześnie, ale prawnie dozwolone...
hmmm... nie mówie że nie za wcześnie, ale widzisz jak jestem z nią to zupełnie zapominam o tym że ona jest młodsza, wcale nie odczuwam jakiejkolwiek różnicy pomiedzy nią a mną, czuje się jakbym był z rówieśniczką, no chyba że zadam jej pytanie z funkcji kwadratowej, ale to już inna sprawa
matdell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:45   #17
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Nie bede ci tlumaczyc o co chodzie w KK, i o wystepowaniu szczegolnych okolicznosci.
Bawi mnie ze o seksie zawsze najwiecej do powiedzenia maja osoby 18-letnie (nasz bohater), lub 19-letnie tak jak ty. Naprawde uwazacie sie za takich specjalistow?
nie uważam sie za "takiego specjalistę", ale przytoczony został odpowiedni artykuł KK...
to jak Ty jesteś "taką specjalistką", to oświec nas "ciemnotę"...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:47   #18
matdell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Nie bede ci tlumaczyc o co chodzie w KK, i o wystepowaniu szczegolnych okolicznosci.
Bawi mnie ze o seksie zawsze najwiecej do powiedzenia maja osoby 18-letnie (nasz bohater), lub 19-letnie tak jak ty. Naprawde uwazacie sie za takich specjalistow?
yyy.... przepraszam ale ja tutaj nie napisałem po to aby kogoś pouczać, lecz aby raczej ktoś mi coś wytłumaczył... wiesz poprostu gdybym miał mame to bym się jej zapytał, a tak to skąd ja mam takie rzeczy wiedzieć?? szukam pomocy, lecz jej nie otrzymuje, gdyż wypowiadasz się tu Ty która tak naprawde nic w tym temacie nie piszesz...
matdell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 10:51   #19
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
yyy.... przepraszam ale ja tutaj nie napisałem po to aby kogoś pouczać, lecz aby raczej ktoś mi coś wytłumaczył... wiesz poprostu gdybym miał mame to bym się jej zapytał, a tak to skąd ja mam takie rzeczy wiedzieć?? szukam pomocy, lecz jej nie otrzymuje, gdyż wypowiadasz się tu Ty która tak naprawde nic w tym temacie nie piszesz...
a myslalam ze wyrazilam sie wyraznie, ze seks w Twoim wieku uwazam za skrajna nieodpowiedzialnosc. Pomyslales o tym co byloby, gdyby ta dziewczyna zaszla w ciaze??
Zostawiam was dzieciaczki, bawcie sie dalej w seks.
Nastoletnie guru od pozycia. Zycze powodzenia.
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 10:53   #20
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
a myslalam ze wyrazilam sie wyraznie, ze seks w Twoim wieku uwazam za skrajna nieodpowiedzialnosc. Pomyslales o tym co byloby, gdyby ta dziewczyna zaszla w ciaze??
Zostawiam was dzieciaczki, bawcie sie dalej w seks.
Nastoletnie guru od pozycia. Zycze powodzenia.
no tak... szumu narobiła... co poniektórych poobrażała... powymądrzała się, ale żeby mi odpowiedzieć na pytanie czemu autorowi grozi 12 lat więzienia no to już niestety... pozostanę w ciemności niewiedzy...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:32   #21
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
witam
mam problem, otóż od niedawna zaczełem uprawiać seks ze swoją dziewczyną, lecz ona nie odczuwa z niego przyjemności ja mam 18lat, ona 15 przed nią miałem kilka partnerek i wszystko było ok, żadna nie miała czegoś takiego a wręcz przeciwnie... a ją baardzo kocham i chciałbym aby ona też odczuwała tą rozkosz, lecz niestety ją to za bardzo nie rusza, a czasami wręcz przeciwnie - odczuwa ból przez to ja też nie czuje się zbyt dobrze wiedząc że ona nie ma takiej frajdy jak ja. Ona mówi że wszystko jest w porządku i że nie mam się czym martwić, że tak jest po rozdziweiczeniu, lecz ona nie jest pierwszą która rozdziewiczyłem i nigdy takie coś nie miało miejsca... więc prosze o pomoc a właściwie błagam !!

PS. jak jakieś pytania co do mojego przypadku to piszcie
Błagasz o radę, więc słuchaj. Niestety bardzo mało wiesz o seksie, choć tak aktywnie go uprawiasz. Przyjemność i orgazm u kobiety to bardzo złożony mechanizm.
Może jeszcze jest dla niej za wcześnie. Może jest tak spięta, zestresowana nową sytuacją w jej życiu, że nie potrafi się otworzyć na rozkosz. Orgazm rodzi się w głowie - sama łechtaczka to za mało.
Wymusiłeś na dziewczynie akt. Osobiście uważam, że mocno ją zawiodłeś. Nie wysiliłeś się, żeby dobrze poznać jej ciało. A teraz jest problem, bo nie reaguje tak jakbyś Ty tego chciał.
Moja rada - zapomnij o swoich potrzebach a skup się na niej. Wróćcie do delikatnych pieszczot, ewentualnie pettingu. Najpierw naucz się jej reakcji, potrzeb. To może trwać miesiącami, ale jeśli Ci zależy, chyba warto poczekać?
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:33   #22
mims
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: brak przyjemności z seksu

Hmm wiesz sama swoja "wyrafinowana " odpowiedzia pokazujesz jaka jestes dojzała . Uwazasz ze jesli jestes starsza to ktos mlodszy nie ma nic do powiedzenia ? Zreszta chyba nie dokonca zrozumiałas co ja napisałam ale tłumaczyć nie będe drugi raz bo skoro wiesz lepiej . A jesli chodzi o to zdanie : "Dziecko gowno Cie obchodzi co robie z mezem " no to tez pokazałas jedynie to ze nie rozumiesz co pisze no ale cóz to juz akurat nie jest moj problem i naprawde smieszna jest twoja wypowiedz . Niby taka dojzała no a jednak ...

Co do bronienia go . Chyba tez nie uwaznie przecyztlaas co pisze . Moze przeczytaj dwa razy cos co pisze a pozniej wypowiedz się .

I jeszcze jedno wsystko co piszemy na forum ma jakas funkcje jakis cel przynajmniej tak powinno byc . To powiedz mi jaki ma twoja wypowiedz do mnie ?

Coz jak widac chyba watek byl w innym celu załozony . Denerwuja mnie ludzie ktorzy zamiast odpowiedziec pokazuja swoje racje i jacy to oni są cudowni dojzali i wogole . Tak samo z tym prokuratorem chyba watek byl na inny temat .
mims jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:56   #23
matdell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Błagasz o radę, więc słuchaj. Niestety bardzo mało wiesz o seksie, choć tak aktywnie go uprawiasz. Przyjemność i orgazm u kobiety to bardzo złożony mechanizm.
Może jeszcze jest dla niej za wcześnie. Może jest tak spięta, zestresowana nową sytuacją w jej życiu, że nie potrafi się otworzyć na rozkosz. Orgazm rodzi się w głowie - sama łechtaczka to za mało.
Wymusiłeś na dziewczynie akt. Osobiście uważam, że mocno ją zawiodłeś. Nie wysiliłeś się, żeby dobrze poznać jej ciało. A teraz jest problem, bo nie reaguje tak jakbyś Ty tego chciał.
Moja rada - zapomnij o swoich potrzebach a skup się na niej. Wróćcie do delikatnych pieszczot, ewentualnie pettingu. Najpierw naucz się jej reakcji, potrzeb. To może trwać miesiącami, ale jeśli Ci zależy, chyba warto poczekać?
ehhh... chyba nie przeczytałaś tego co napisałem, nie jestem z nią od tygodnia, miesiąca, czy też pół roku... i nie wymusiłem na niej aktu !!! to jej bardziej zależało niż mi... jeśli chodzi o pieszczoty czy też peeting to nie mam żadnych zastrzeżeń, doskonale wiem co lubi bardziej, a co mniej
matdell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 12:57   #24
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez matdell Pokaż wiadomość
ehhh... chyba nie przeczytałaś tego co napisałem, nie jestem z nią od tygodnia, miesiąca, czy też pół roku... i nie wymusiłem na niej aktu !!! to jej bardziej zależało niż mi... jeśli chodzi o pieszczoty czy też peeting to nie mam żadnych zastrzeżeń, doskonale wiem co lubi bardziej, a co mniej

Aj. Nie przejmuj sie tymi dziewczynami. One Cie najwyrazniej nie rozumieja i nie rozumieją tego ze nie zmusiles swojej 15-letniej dziewzcyny do stosunku tylko sama chciala
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:12   #25
Anula2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 134
Dot.: brak przyjemności z seksu

matdell współczuję ci teraz tego że odważyłeś się prosić o pomoc tutejsze społeczeństwo. Tylu beznadziejnych odpowiedzi i komentarzy dawno nie czytałam.
Wydaje mi się że jeśli Wam obu zalezy na wspólnym współżyciu to z biegiem czasu nauczycie się jak dawać i jak przeżywać dawana przez drugą osoba rozkosz. Powodzenia zyczę i cierpliwości w dążeniu do celu. Zobaczysz że prawdziwa sztuka miłości potrzebuje czasu. I przede wszystkim nie tylko o orgazm chodzi lecz o wzajemna bliskość kochających sie osób.
__________________
"Oprócz błękitnego nieba......"
Anula2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 13:38   #26
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez Anula2 Pokaż wiadomość
matdell współczuję ci teraz tego że odważyłeś się prosić o pomoc tutejsze społeczeństwo. Tylu beznadziejnych odpowiedzi i komentarzy dawno nie czytałam.
Wydaje mi się że jeśli Wam obu zalezy na wspólnym współżyciu to z biegiem czasu nauczycie się jak dawać i jak przeżywać dawana przez drugą osoba rozkosz. Powodzenia zyczę i cierpliwości w dążeniu do celu. Zobaczysz że prawdziwa sztuka miłości potrzebuje czasu. I przede wszystkim nie tylko o orgazm chodzi lecz o wzajemna bliskość kochających sie osób.

Popieram przynajmniej jedna mądrze pisze
Buziaki dla Ciebie
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 14:10   #27
mims
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 75
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez Anula2 Pokaż wiadomość
matdell współczuję ci teraz tego że odważyłeś się prosić o pomoc tutejsze społeczeństwo. Tylu beznadziejnych odpowiedzi i komentarzy dawno nie czytałam.
Wydaje mi się że jeśli Wam obu zalezy na wspólnym współżyciu to z biegiem czasu nauczycie się jak dawać i jak przeżywać dawana przez drugą osoba rozkosz. Powodzenia zyczę i cierpliwości w dążeniu do celu. Zobaczysz że prawdziwa sztuka miłości potrzebuje czasu. I przede wszystkim nie tylko o orgazm chodzi lecz o wzajemna bliskość kochających sie osób.

noo a juz myslalam ze jestem tu sama ktora Nie krytykuje .
mims jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 13:39   #28
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: brak przyjemności z seksu

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
a myslalam ze wyrazilam sie wyraznie, ze seks w Twoim wieku uwazam za skrajna nieodpowiedzialnosc. Pomyslales o tym co byloby, gdyby ta dziewczyna zaszla w ciaze??
Zostawiam was dzieciaczki, bawcie sie dalej w seks.
Nastoletnie guru od pozycia. Zycze powodzenia.
Widac ze mas zjakiś poważny problem ze sobą idz pouczaj swoje dziecko lub Bóg wie kogo. Ty zakompleksiona dziewczyno na dodatek bardzo złośliwa i ironiczna. Współczuje. Żal.pl
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 15:25   #29
to ja magda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 327
Dot.: brak przyjemności z seksu

matdell - uważam, że twoja dziewczyna tak naprawde nie dojrzała do współżycia. Być może chciała to zrobić i zrobiła dla ciebie. Może w pewien sposób czuła sie niepewnie wiedząc, że sypiałeś już z innymi dziewczynami i dlatego zdecydowała się na ten krok. Ale z tego co piszesz jej ciało i psychika nie są jeszcze na to gotowe, choć stara się robić dobrą minę do złej gry.
Może wróćcie do pieszczot, pettingu, trochę zwolnijcie. To jeszcze bardzo młoda dziewczyna i potrzeba czasu by obudziła się w niej kobieta.
Osobiście uważam, że zaczęliście za wcześnie, ale cóż stało się. Teraz warto postarać, aby nie zepsuć sobie późniejszego życia erotycznego.
to ja magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 15:43   #30
brązowiutka
Zadomowienie
 
Avatar brązowiutka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 579
GG do brązowiutka
Dot.: brak przyjemności z seksu

Może dłuższa gra wstępna tak na rozluźnienie by pomogła Twojej dziewczynie? I staraj się być delikatniejszy? Mam wrażenie, że wszystko jest w Twoich rękach Im bardziej będziesz czuły, tym lepiej.

A co do wieku - Powiedzmy, że każdy dojrzewa we własnym tempie. Ważne, żeby niczego w życiu nie żałować za parę lat.
__________________

Wybrałam figlarną Sugar Baby!
brązowiutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.