Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-19, 20:21   #1141
chiazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Gdzie mogę powiększyć usta w Radomiu? I chciałabym i boję się... Dajcie jakiś sprawdzony namiar!
chiazma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-19, 20:43   #1142
Agniecha0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

A ile czasu zajął sam zabieg?
__________________
http://www.stronazpromocjami.pl
Agniecha0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 22:04   #1143
maiami
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

czesc dziewczyny, prosze Was o pomoc poniewasz chce powiekszyc usta i szukam dobrego fachowca na terenie Rzeszowa, jesli zna ktos dobrego doktora i godna polecenia klinike bedz salon chirurgi estetycznej to prosze o odpowiedz! pozdrawiam
maiami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-20, 23:42   #1144
anutka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

hej dziewczyny, slyszałyście może o jakims dobrym specjaliście w okolicach białegostoku, olsztyna ????
anutka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-21, 08:36   #1145
kwiaciareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez chiazma Pokaż wiadomość
Gdzie mogę powiększyć usta w Radomiu? I chciałabym i boję się... Dajcie jakiś sprawdzony namiar!
W Radomiu na ulicy Paderewskiego. Ja leczę tam trądzik-nawet nieźle. A moja siora zdecydowała sie na usta-we wtorek.Napiszę jak wyszło.
kwiaciareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 21:02   #1146
kwiaciareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

No więc tak.Nie pisałam od razu,bo we wtorek pocieszałam siostrę.Usta za duże,bolące i w ogóle tak sobie.Ale tak podobno miało być.że dwa-trzy dni mogą być nie takie.No i dziś jest SUPER.Naprawdę! Za dwa lata też sobie zrobię!Jak zarobię..
kwiaciareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:16   #1147
klaudens
Zakorzenienie
 
Avatar klaudens
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 796
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

a zdjęcia?
klaudens jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 15:32   #1148
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

no właśnie zdjęcia i cena

a w Łodzi?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 11:56   #1149
Boruc
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 66
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez kwiaciareczka Pokaż wiadomość
No więc tak.Nie pisałam od razu,bo we wtorek pocieszałam siostrę.Usta za duże,bolące i w ogóle tak sobie.Ale tak podobno miało być.że dwa-trzy dni mogą być nie takie.No i dziś jest SUPER.Naprawdę! Za dwa lata też sobie zrobię!Jak zarobię..
Tu jest potrzebna ręka doświadczonego lekarza. Kwas po wstrzyknięciu się rozszerza więc trzeba przewidzieć ile go należy wstrzyknąć aby uzyskać porządany efekt. KWas hialuronowy jest jeszcze o tyle dobrym preparatem, że jeśli efekt jest nie zadowalający to można podać preparat, który w ciągu 10 min rozpuści kwas i nie będzie śladu po zabiegu.
Boruc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-02, 12:47   #1150
kwiaciareczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Zdjęcia są u pani doktor.Siostra dostała przed i po. I po tygodniu Ale nie chce udostepnić. Rozumiem ją-boi się zdemaskowania, udaje,że sama z siebie jest taka piękna!
Co do ceny to zapłaciła 800 zł
kwiaciareczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-03, 14:08   #1151
Aleksandra06
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 232
Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez Boruc Pokaż wiadomość
Tu jest potrzebna ręka doświadczonego lekarza. Kwas po wstrzyknięciu się rozszerza więc trzeba przewidzieć ile go należy wstrzyknąć aby uzyskać porządany efekt. KWas hialuronowy jest jeszcze o tyle dobrym preparatem, że jeśli efekt jest nie zadowalający to można podać preparat, który w ciągu 10 min rozpuści kwas i nie będzie śladu po zabiegu.
Czyli dobrze to rozumiem...jesli cos nam nie odpowiada,bo usta wygladaja jak u kaczki,mozna w ciagu tych 10 minut pozbyc sie kwasu?
Aleksandra06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-08, 19:29   #1152
chiazma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Unhappy Dot.: POWIĘKSZANIE I MODELOWANIE UST - Kwas hialuronowy

Cytat:
Napisane przez kwiaciareczka Pokaż wiadomość
W Radomiu na ulicy Paderewskiego. Ja leczę tam trądzik-nawet nieźle. A moja siora zdecydowała sie na usta-we wtorek.Napiszę jak wyszło.
Dzwoniłam nawet do tego gabinetu,ale to były wakacje i trafiłam na urlop...Później dałam się namówić na permanentny-że niby efekt powiększenia też będzie,że na dłużej itp...Zadowolona jestem średnio.Bo wcale nie wydają się większe.Ja mam w ogóle baaardzo małe usta-dwie kreseczki.Fakt-kolor i to,że nie muszę malować jest ok.Ale chcę mieć WIĘKSZE!!!!
Nie wiecie czy po permanentnym można powiększać?
Kwiaciareczka, chciałabym pogadać z Twoją siostrą-możesz mnie z Nią skontaktować?
chiazma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:29   #1153
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maiami Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, prosze Was o pomoc poniewasz chce powiekszyc usta i szukam dobrego fachowca na terenie Rzeszowa, jesli zna ktos dobrego doktora i godna polecenia klinike bedz salon chirurgi estetycznej to prosze o odpowiedz! pozdrawiam
Najpewniej salony juvena bielsko lub katowice, sama się przekonałam i warto podjechać kawałek pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anutka9 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, slyszałyście może o jakims dobrym specjaliście w okolicach białegostoku, olsztyna ????
Tak jak już wcześniej powiedziałam koleżance szukaj salonów juvena warte są polecenia, tak profesjonalna obsługa tylko tam! W razie pytań piszcie
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:11   #1154
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

czy powiekszała ktoraś z Was usta w BONADEA w Krakowie? zastanawiam się własnie nad tym miejscem. mam małe wąskie wargi. marzy mi się zabieg powiekszający i boje się,ze będę wyglądac jak kaczka
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-14, 20:52   #1155
sheishappy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Poszukuje na terenie WARSZAWY sprawdzonej kliniki (bez wygórowanych cen) w której ładnie powiększają usta
sheishappy84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 20:05   #1156
malinka35
Przyczajenie
 
Avatar malinka35
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

nie pomogę jeżeli chodzi o warszawę. Wiem jedno mocno się zastanówcie zanim wydacie kasę. Ja byłam w Lodzi - zapłaciłam wstrzykneli mi ponad 1 ml surgiderm ....i efekt byl trzy dni potem nic - mało tego bąble w ustach. Poszłam na poprawkę - musiałam drugi raz zapłacić za lek ( więc dodatkowy koszt) i co i znowu efekt cztery dni. Sama nie wiem co myśleć może to kwestia specyfiku wstrzykiwanego.....Który jest najlepszy? a może to kwestia mojego organizmu...
malinka35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:21   #1157
KajaNo
Przyczajenie
 
Avatar KajaNo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 6
GG do KajaNo Send a message via Skype™ to KajaNo
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Bardzo mi przykro Malinka, że spotkało Cię tak przykre doświadczenie. Te kulki w ustach to kwestia wprawy lekarza we wstrzykiwaniu preparatu, jeśli wstrzykuje za szybko to właśnie tworzą się takie kuleczki, bo nie rozprowadza się równomiernie. Ja powiększam sobie usta od pięciu lat co kilka miesięcy, górną wargę, bo mam zbyt cienką w stosunku do dolnej. Mam sprawdzoną panią doktor, która naprawdę jest fachowcem. Za każdym razem jestem bardzo zadowolona
KajaNo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 14:03   #1158
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

hej,
przypominam się, robiłam teosyal 2ml w marcu i poprawki w maju. teraz już znacznie się wchłonęło i idę znów do tej samej babki
byłam pod koniec września na konsultacji, ale kazala mi poczekać do nowego roku. nie wiem jak wytrzymam
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 22:01   #1159
anabellee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 31
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do malinka35
- te "bąble" w ustach masz też po drugim zabiegu czy zniknęły?
- dlaczego płaciłaś za poprawkę i ile preparatu miałaś użyte za drugim razem?
anabellee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 13:45   #1160
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
hej,
przypominam się, robiłam teosyal 2ml w marcu i poprawki w maju. teraz już znacznie się wchłonęło i idę znów do tej samej babki
byłam pod koniec września na konsultacji, ale kazala mi poczekać do nowego roku. nie wiem jak wytrzymam
do kogo chodzisz?
__________________
A/78/83 173cm/62kg
20.11 mentor 350cc hp
J&J 07r i J 09r
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-21, 15:03   #1161
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bb-m Pokaż wiadomość
do kogo chodzisz?
dr. Barbara Jerschina
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 14:45   #1162
agatkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam serdecznie,
Chciałabym powiększyć sobie usta.Może któraś z Was zna jakiegoś dobrego lekarza z trójmiasta?Którego mogłaby polecić?
agatkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 17:19   #1163
afadro
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 215
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

W Warszawie mogę polecić Sharley, viva-derm i yeshe. Bliższe dane można znaleźć na ich stronkach, wystarczy w przez google poszukać.
Wiem, ze pracują tam na szwajcarskich preparatach anteis, a usta "robią" tam preparatem esthelis basic+grycelor. Koleżanka jest bardzo zadowolona, usta fajnie naturalnie wypełnione, a jaki piękny kolorek ust teraz ma taki czerwono-malinowy, żadnych szminek nie używa.
afadro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 18:47   #1164
wala24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej Agatka!
jeśli chodzi o trójmiasto to tydzień temu miałam powiekszane usta w Gdańsku w Epi Centrum (Gdańsk Wrzeszcz)u dr. Izabeli Kobylińskiej. Wstrzyknięto mi 1 ml Restylane za 1200 zł. Polecam - miła atmosfera, Pani dr również
wala24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-24, 20:45   #1165
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wala24 Pokaż wiadomość
Hej Agatka!
jeśli chodzi o trójmiasto to tydzień temu miałam powiekszane usta w Gdańsku w Epi Centrum (Gdańsk Wrzeszcz)u dr. Izabeli Kobylińskiej. Wstrzyknięto mi 1 ml Restylane za 1200 zł. Polecam - miła atmosfera, Pani dr również
Powiedz coś więcej! Jakie efekty?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 15:36   #1166
efelka001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ja dokladnie rok temu powiekszalam usta restylane (kwas hialuronowy), plus poprawka razem 2ml za 1900zl, efekt byl niewielki, mam bardzo waskie usta. na poczatku czulam grudki ktore sie wchlonely. po kilku miesiacach ten minimalny efekt calkowicie zanikl. restylane polecam osobom ktore maja fundusze na dostrzykiwanie co pare miesiecy. inaczej nie ma sensu, ja zaluje ze sie zdecysowalam, teraz zastanawiam sie nad wstrzyknieciem AQUAMIDU - preparat o cenie mniej wiecej jak restylane ale utzrzymujacy sie nawet kilka lat. co to tym myslicie? robil juz ktos ten zabieg?>
efelka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 16:17   #1167
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez efelka001 Pokaż wiadomość
ja dokladnie rok temu powiekszalam usta restylane (kwas hialuronowy), plus poprawka razem 2ml za 1900zl, efekt byl niewielki, mam bardzo waskie usta. na poczatku czulam grudki ktore sie wchlonely. po kilku miesiacach ten minimalny efekt calkowicie zanikl. restylane polecam osobom ktore maja fundusze na dostrzykiwanie co pare miesiecy. inaczej nie ma sensu, ja zaluje ze sie zdecysowalam, teraz zastanawiam sie nad wstrzyknieciem AQUAMIDU - preparat o cenie mniej wiecej jak restylane ale utzrzymujacy sie nawet kilka lat. co to tym myslicie? robil juz ktos ten zabieg?>
tego preparatu już się nie stosuje pms jest ponoć dobry, ale ja jednak wolę wchłanialne
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 17:07   #1168
agatkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

a jak efekty? czy mozesz mi przesłać jakieś zdjęcia na priv z przed i po zabiegu? bardzo się boję że ktoś mi sknoci i będe musiała z tym chodzić..

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Witaj Walla 24,
a jak efekty? Możesz mi podesłać na priv jakieś zdjęcia z przed i po? Boję sie ,że jak pójdę to ktoś mi cos sknoci i będę musiała z tym chodzić..:/

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez wala24 Pokaż wiadomość
Hej Agatka!
jeśli chodzi o trójmiasto to tydzień temu miałam powiekszane usta w Gdańsku w Epi Centrum (Gdańsk Wrzeszcz)u dr. Izabeli Kobylińskiej. Wstrzyknięto mi 1 ml Restylane za 1200 zł. Polecam - miła atmosfera, Pani dr również
Dzięki za info wala 24.a jak efekty? czy możesz podesłać mi jakieś fotki na priv z przed i po zabiegu? boję sie, ze ktoś mi coś sknoci i będe musiala z tym chodzic pozniej..;/

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez wala24 Pokaż wiadomość
Hej Agatka!
jeśli chodzi o trójmiasto to tydzień temu miałam powiekszane usta w Gdańsku w Epi Centrum (Gdańsk Wrzeszcz)u dr. Izabeli Kobylińskiej. Wstrzyknięto mi 1 ml Restylane za 1200 zł. Polecam - miła atmosfera, Pani dr również
A jak efekty?Masz jakieś zdjęcia może z przed i po zabiegu?
agatkaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:39   #1169
leela25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 86
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wersta Pokaż wiadomość
dr. Barbara Jerschina
Wersta,
rozumiem że jesteś zadowolona z pani dr? Ja właśnie zapisałam się do niej na zabieg! Nie bylam wczesniej na konsultacjach u niej, tylko troche czytalam w necie no i widzialam na forum Twoje fotki, usta wyszly bardzo ladnie co mnie zachecilo ale w necie za duzo o niej nie ma co mnie troche martwi, no i ceny w la perla do najniższych na pewno nie naleza...
z tego co pamietam to pisalas kiedys w odpowiedzi na mojego posta ze mialas zakladany aparat ortodontyczny po zabiegu powiekszania ust, pewnie teraz dalej masz aparat? teraz jak bedziesz ponawiala zabieg to aparat nie jest problemem? ja juz mam gore i dol

z gory dzieki za odpowiedz! pozdrawiam!!
__________________

leela25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-25, 19:45   #1170
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez leela25 Pokaż wiadomość
Wersta,
rozumiem że jesteś zadowolona z pani dr? Ja właśnie zapisałam się do niej na zabieg! Nie bylam wczesniej na konsultacjach u niej, tylko troche czytalam w necie no i widzialam na forum Twoje fotki, usta wyszly bardzo ladnie co mnie zachecilo ale w necie za duzo o niej nie ma co mnie troche martwi, no i ceny w la perla do najniższych na pewno nie naleza...
z tego co pamietam to pisalas kiedys w odpowiedzi na mojego posta ze mialas zakladany aparat ortodontyczny po zabiegu powiekszania ust, pewnie teraz dalej masz aparat? teraz jak bedziesz ponawiala zabieg to aparat nie jest problemem? ja juz mam gore i dol

z gory dzieki za odpowiedz! pozdrawiam!!
aparat nie jest problemem idę za tydz. na konsultację, bo jeszcze w grudniu chciałabym zrobić. może się zgodzi
babka jest konkretna, baaardzo energiczna (co mnie wystraszyło za 1szym razem), ale na bank odmówi czegoś co miałoby oszpecić, czy być przesadzone. taka rozsądna babka no i rozumie chęć upiększania widać, że lubi to co robi i się na tym zna warto zapłacić te 2 stówki więcej naprawdę jestem pewna, że będziesz zadowolona
wersta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.