Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzeszy V-VI - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części naszego wątku?
Mama czeka na mój kroczek, a ja właśnie kończę roczek 10 23,81%
Pierwsze kroki, pyszny soczek, a ja właśnie kończę roczek 1 2,38%
Wczoraj raczki, dzisiaj kroczki, obchodzimy nasze Roczki 10 23,81%
Dziś ogłoszę co już wiecie, mamy najlepszych Roczniaków na świecie 3 7,14%
Po przygodach z kuratorem, mamy Roczki pod dozorem 13 30,95%
.Mamy szalone, dzieci ubrudzone, Roczek już nam mija, a kurator nas dobija 2 4,76%
W domu brudno, zrobić kroczka jest mi trudno, mama tym się nie przejmuje i już "Roczek" mi szykuje 3 7,14%
nie zmieścił się tutaj, więc albo odpada albo modyfikacja 0 0%
Głosujący: 42. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-02-08, 01:07   #91
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Chciałam się pochwalić, że mamy 4 ząbek !!! Dziś w nocy przebiła się druga górna jedynka...

U nas ok, pogoda dopisuje. Od dziś na kilka dni mamy wypożyczone auto i zwiedzamy wyspę, a W. dostał fotelik montowany tyłem.

Do usłyszenia!
wow, w wypożyczalni mieli taki?! szaaacuuun urlopowy zabek - będzie miał anegdotke na cale zycie "stary uważaj sobie, bo TEN zab to mi wyrosl na Fuercie"


Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Brawo, TŻ na medal
Ja swojego nie widzę w takiej zaawansowanej roli
o tak, super tata! wprawe miał z mala Nela, w końcu 4 dni dali rade sami. ostatnio jednak wszystko robiliśmy wspólnie i kurcze, o niczym nie zapomnial dostala witaminki, pieluszke z która zasypia, ulubiona przytulanke...ba! czystego pajacyka dumna jestem jak diabli!

nadrobiłam - kolorowych! gasze swiatlo jak za starych dobrych czasów hehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 06:11   #92
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Nasza na poczatku tez bardziej lubila np. Lezec na prawej stronie, dr caly czas kazala podkladac walki z pieluch zeby wymusic pozycje na lewo, zwracalam na to uwage, ale jednak do konca sie to nie wyrownalo..i juz chyba nic z tym nie zrobimy, bo mloda to ogolnie wulkan, kreci sie na wszystkie strony... Dobrze, ze u Barta nic nie wyszlo, ale dalas mi do myslenia czy nie isc tez do neurologa, tylko niechce naciac sie jak happy :/ bo ostatnio chyba tez glupie pipy spotykam, Nela dzis tak kaszlala przy usypianiu, ze az mnie serce bolalo w sr. Bylismy u lekarki a ona tylko nasivi i inhalacje jutro dzwonie gdzie indziej i idziemy znowu, mam nadzieje, ze to nic powaznego
Oj tam moja Ziuta też woli lewą stronę, ale po rzeczy wyciąga rączkę prawą. Myślę, że nie ma się czym martwić. Przecież same widzimy, że rozwijają się prawidłowo. Pełzają, czworakują, stoją! Ja myślę, że to przekręceanie ważne jest przy rozwoju ruchowym którym następuje w momencie tego pełzania, bo jeśli dziecko ma aktywną jedną stronę, to nie potrafi się wspomóc drugą i w tym momencie się rehabilituje, a nie w tym, jak już czworakuje i stoi?!
Być może to są już oznaki, że któres dziecko będzie intelektualistą a któreś artystą
Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
wow, chciałabym takie


ja na początku nie zwracałam na to uwagi dopiero jak zaczął z t ągłówką no i cholerka, tylko prawy bok w użyciu:rolleyes : próbuję aktywizować lewy i czasem się udaje no ale no... to przecież nie musi być nic złego? my też robimy niektóre rzeczy prawą ręką, niektóre lewą, jak tam lepiej

biedna Nelcia
Justii dokładnie!

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Czesc w nowym wątku

Justi dobrze, że wszystko ok na tym usg. Kilka z Was je ostatnio robiło i sie teraz zastanawiam czy my nie powinnysmy bo ciemiaczko jeszcze jest

Magiusa ciekawy sposob na anemie

Ankaaa fajne wakacje kiedy jedziecie?

Banka jak to wracasz do pracy? A nasze spacerki?

Ash pieknie sie Sofcia wozi po Dubaju <3
A ja uważam, że powinno się robić zaraz po urodzeniu (sami zrobiliśmy długo później) bo czasami niestety coś może wyjść, a lepiej działaś za wczasu niż później.

Ej jaaaa do tego okulisty od zeza nie dodzwoniłam się jeszcze
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 07:06   #93
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Sok z buraka moja mama robila nam w dziecinstwie - fuj jak ja go nie lubilam ciekawe czy nie zdrowiej byloby wrzucic buraki do sokowirowki - po co ten cukier? :P

Ash - przypomnialas mi Nelusiowe ladowanie z lozka brrrr. jutro obnizamy lozeczko na najnizszy poziom, bo mloda zaczyna wspinaczke.

Lonely - Nela wlasnie tak nam spadla - lezac posrodku. wyczolgala sie do tylu, a na koncu lozka jest dziura.
aaa i odkad Nela przesiadla sie do spacerowki miala motywacje do dzwigania i ogladania wszystkiego wokol. sprobujcie.

Pawie - ukaze, chyba z samego rana jedziemy po materialy juz sie nie moge doczekac. to chyba bedzie najlepszy kop do dzialania.

Clo - dokladnie! jak dla mnie to Nela przez 2 miesiace prawie nic nie przybrala, bo w 21 tyg. wazyla 7kg i w 27 tez. a po drodze byl spadek. pozniej w 3 tygodnie. pol kg na plusie kolejne 5 tyg. i znow pol kg. ja juz odpuscilam, bo mam w domu fajna klusunie!

Nuna napisze wiecej: na forum kp poradzono, abym dawac czesciej piers, a mniej deseru (pol sloika) i obiad (maly sloik). Nela miala okazje byc glodna i pila wiecej.

MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.

Magiusa - dzieki za inspiracje tunelowa odgapimy! a w lecie wywioze go do Szymka do ogrodu i w ten sposob wszyscy beda zadowoleni.
sliczna ta panda - nie dziwie sie Darusiowi, ze ja wybral. fajne ma oczy
a miseczki smaska? ja poluje na sliniak zabe, ale jak na zlosc ikea katowice brak pozostaje allegro :P

Megusia - moja mam odkrawala gore buraka (klapka) wydrazala odrobine srodek i wsypywala cukier. burak stal na parapecie, bo w cieple szybciej puszcza sok. co chwile bedzie produkowal kolejny syrop, wystarczy co jakis czas dosypywac cukier.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------



eee, w ostatnim chyba nie bylam na pierwszym staram się, ale prowokujecie



a jak wbijalas te wykałaczki? tortille na lezaco czy stojąco? bo w gogle zdjęcia sa rozne opcje ladniej wygladaja na plasko, ale czy wygodnie się je wtedy zajada? obejrzałam fotki i widze tortillowe koreczki/roladki z lososiem i awokado z suszonymi pomidorami..zainspirowaly scie mnie. może w walentynki? i zjemy wszystko we dwoje, goście sa zbędni
która salatke wybralas?

Ash - alez ja Ci zazdroszczę tego Dubaju! cudne widoki i wcale się nie dziwie, ze zwiedzacie nawet CH (swietny koloro wozka!) dwie sofije

Esskapada- licze, ze w końcu mnie zepchniesz z podmium, bo to już jest nudne!

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------



jaki film? zmotywowalas mnie i wlasnie zamowilam bilety do teatru



w tym watku możecie go sobie slinic ile chcecie! :P




poliglotka



madrze napisane! mm jest po to, by zastapic mleko mamy w chwili, gdy ona karmic nie może/nie chce. każdy ma wybor, ale tak jak napisalas - nie zgadzam się z tym, ze mm ma jakies super właściwości i dzięki nim dziecku jest silniejsz/większe/zdrowsze. zostało wymyślone na wzor mleka kobiecego, a jak wiadomo oryginal zazwyczaj jest najlepszy. i bardzo wkurza mnie to, ze osoby które powinny być kompetentne tak strasznie mieszają mamom w glowach pojecie woda, slabe mleko, mało treściwe...kto to wymyslil?

Dzięki za burakowe rady

Bart od narodzin śpi z wykrzywioną głową. Wg reha jest to wynikiem asymetrii i pracowania wyprostem. Nie wiem czy o tym samym mówimy.

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
wow, w wypożyczalni mieli taki?! szaaacuuun urlopowy zabek - będzie miał anegdotke na cale zycie "stary uważaj sobie, bo TEN zab to mi wyrosl na Fuercie"




o tak, super tata! wprawe miał z mala Nela, w końcu 4 dni dali rade sami. ostatnio jednak wszystko robiliśmy wspólnie i kurcze, o niczym nie zapomnial dostala witaminki, pieluszke z która zasypia, ulubiona przytulanke...ba! czystego pajacyka dumna jestem jak diabli!

nadrobiłam - kolorowych! gasze swiatlo jak za starych dobrych czasów hehe

Super, podziwiam takich facetów



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



Mój Bart śpi w takiej pozycji najcześciej.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 07:43   #94
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
a jak wbijalas te wykałaczki? tortille na lezaco czy stojąco? bo w gogle zdjęcia sa rozne opcje ladniej wygladaja na plasko, ale czy wygodnie się je wtedy zajada? obejrzałam fotki i widze tortillowe koreczki/roladki z lososiem i awokado z suszonymi pomidorami..zainspirowaly scie mnie. może w walentynki? i zjemy wszystko we dwoje, goście sa zbędni
ja w ogóle nie wbijam układam na talwrzu na płasko, czasem na górę daję kiełki brokuła nie rozwalają się
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ooo a co u nich? pozdrow ja i sciagnij tutaj :P niech się chociaż przywita

powinnas kupic amarentus ekspandowany albo popping - miękkie, styropianowe kuleczki. pewnie kupilas ziarno...zostaw sobie może upieczesz jakiś chleb Ash pisala, ze możesz go sama ekspandować, ale nie wiem jak (czy strzela jak popcorn? hehe)
wszystko ok czasem wpada na czat, nie wiem dlaczego tutaj nie

ja kupiłam ziarno, pisze na nim, że do wrzątku wsypać, zredukować temp i poczekać 35 min do spęcznienia

a ostatnio dorwałąm ten ekspandowany iii smakuje jak spleśniały no ale ziarno tak samo
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 07:56   #95
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
nie boję, bo śpi pięknie, od 2 miesięcy tak ładnie nie spał jak ostatnie dni czego mam się bać? pokój obok, nianka z monitorem oddechu i tak śpi w łóżeczku to co za różnica czy metr od mnie czy 10
Jak dla mnie duża, 1m mam po dywanie a 10m po zimnych kaflach
Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
Xal i jak tam jabluszko na parze ?
Bardzo dobre, zjadłam całe
Paulinka też ledwo dziabnęła ...

Nuna jak chcesz karmić kp to karm, nie chcesz to daj mm, ale na wagę to ja bym ci doradziła dodać drugą kaszkę.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:43   #96
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak dla mnie duża, 1m mam po dywanie a 10m po zimnych kaflach
Bardzo dobre, zjadłam całe
Paulinka też ledwo dziabnęła ...

Nuna jak chcesz karmić kp to karm, nie chcesz to daj mm, ale na wagę to ja bym ci doradziła dodać drugą kaszkę.
Swiezy ekspandowany jest pyszny. Za to ogotowane ziarno jwst niesmaczne dla mnie. A ekspanduje sie jak popcorn (tak Diabli, strzela ) garnek/patelnie nalezy bardzo mocno rozgrzac ale nie dodawac tluszczu. Ziarna wrzucic na dno i powinny od razy strzelac, jesli tego nie robia to patelnia nie jest odpowiednio rozgrzana i po zawodach bo ziarna sie przypala tylko. Ja robie bardzo male porcje bo latwo sie przypala. Powiedzmy lyzka na raz. Ale jest naprawde pyszniurki taki swiezy

Padam dzis ze zmeczenia. O 1 w nocy przyszla do nas Anabelle i juz zostala. A tak strasznie kaszlala, ze dopiero ok 3 zasnela, a o 7 pobudka. Na szczescid Sofia przespala wiekszosc tego kaszlenia.
Rano bylismy na Burj Khalifa. Widoki ok ale jakos nie jestem wielka fanka nowoczesnej architektury. Rzym robil na mnie wieksze wrazenie
W drodze na szczyt Sofcia uciela sobie drzemke na ramieniu taty. Nie wiedzielismy, ze nie mozemy wziac na gore wozka i nie mielismy przy sobie nosidla.



Sent from my XT1032 using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Ups, chcialam Justi zacytowac
A tu kilka fotek

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:43   #97
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez ada32 Pokaż wiadomość
niebieskawo zielone mleko
zachodzę w głowe..po czym?

jadłam dziś dużo różnych sałat ogórka i pomidorki śliwkowe..oprócz obiadu i pączków które upieklam...
myslicie ze po sałatce z wielosałat??
mleko z kosmosu

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
zielonkawe, to pewnie po sałatach, ale Ada prosze Cię, nie mozesz od nas wymagać,zebyśmy zgadły coś Ty niebieskiego dzisiaj oszamałaś


Cytat:
Napisane przez pawie_oczko Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tego amarantusa to trzeba gotowac czy jaki pierun? Mam jakis eko z PP i tak sie zastanawiam jak wy to dorzucacie, bo on twardy jest z opakowania

Ash co za widoki, cudnie tam macie, korzystajcie
ja mam do gotowania, i gotuję razem z kaszą

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Chciałam się pochwalić, że mamy 4 ząbek !!! Dziś w nocy przebiła się druga górna jedynka...

U nas ok, pogoda dopisuje. Od dziś na kilka dni mamy wypożyczone auto i zwiedzamy wyspę, a W. dostał fotelik montowany tyłem.

Do usłyszenia!
za zęba
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 08:43   #98
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz



Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:53   #99
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Swiezy ekspandowany jest pyszny. Za to ogotowane ziarno jwst niesmaczne dla mnie. A ekspanduje sie jak popcorn (tak Diabli, strzela ) garnek/patelnie nalezy bardzo mocno rozgrzac ale nie dodawac tluszczu. Ziarna wrzucic na dno i powinny od razy strzelac, jesli tego nie robia to patelnia nie jest odpowiednio rozgrzana i po zawodach bo ziarna sie przypala tylko. Ja robie bardzo male porcje bo latwo sie przypala. Powiedzmy lyzka na raz. Ale jest naprawde pyszniurki taki swiezy

Padam dzis ze zmeczenia. O 1 w nocy przyszla do nas Anabelle i juz zostala. A tak strasznie kaszlala, ze dopiero ok 3 zasnela, a o 7 pobudka. Na szczescid Sofia przespala wiekszosc tego kaszlenia.
Rano bylismy na Burj Khalifa. Widoki ok ale jakos nie jestem wielka fanka nowoczesnej architektury. Rzym robil na mnie wieksze wrazenie
W drodze na szczyt Sofcia uciela sobie drzemke na ramieniu taty. Nie wiedzielismy, ze nie mozemy wziac na gore wozka i nie mielismy przy sobie nosidla.



Sent from my XT1032 using Tapatalk

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Ups, chcialam Justi zacytowac
A tu kilka fotek

Sent from my XT1032 using Tapatalk

jejciu jaka kochana, tak sobie usnęła <3, a powiedz mi Wy mieszkacie w Hotelu? Czy u siostry Antona, bo tak mi się kojarzyło, że tam mieliście spać, ale jedno zdjęcie to jak z zHotelu <3
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 08:55   #100
Ashyshqa
Zakorzenienie
 
Avatar Ashyshqa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 643
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
jejciu jaka kochana, tak sobie usnęła <3, a powiedz mi Wy mieszkacie w Hotelu? Czy u siostry Antona, bo tak mi się kojarzyło, że tam mieliście spać, ale jedno zdjęcie to jak z zHotelu <3
Mieszkamy u siostry Antona. Na szczescie bo bysmy z torbami poszli

Sent from my XT1032 using Tapatalk
Ashyshqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 09:20   #101
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz



W listopadzie robiłam kanałowo siódemkę i dzisiaj w nocy zaczęła boleć. Znaczy jak się ją przyciśnie to taki pulsujący ból się pojawia...a miało nie boleć. I co teraz...jestem przerażona. Nie wiem czy iść do tej co mi to robiła czy do kogoś innego? Mówią że jak kanałowe nie podziała to wyrwanie, a tyle kasy poszło.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 09:33   #102
ankaaa206
Wtajemniczenie
 
Avatar ankaaa206
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 726
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

hej
jak to się mówi, co dobre szybko się kończy skończyły się przespane noce - mały budzi się ok 3 razy <ziew> skończyło się zasypianie samemu, teraz musi być cycuś a było tak fajnie...

pogoda piękna i zaraz wychodzimy do parku, jak nie bedzie wiało to będziemy okupować huśtawki
__________________
Nikoś

Julka
ankaaa206 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:05   #103
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Diabli wow ale Ci się mąż super spisał

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
zbieg okoliczności
Pewnie tak

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Eee...a czemu chcesz robić usg? Bo chyba nie przez to, że ciemiączko jeszcze nie zarosło? Do roku ma czas, jeśli czasem nie do 1,5r.
No bo przez moment już pomyślałam, że to jakieś konieczne w sensie obowiązkowe badanie jest bo kilka z Was je robiło akurat ostatnio
Co do ciemiączka to wiem, że ma czas na zarośnięcie - chodziło mi o to, że póki jest otwarte jeszcze to można to usg przezciemiączkowe wykonać właśnie

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
A ja uważam, że powinno się robić zaraz po urodzeniu (sami zrobiliśmy długo później) bo czasami niestety coś może wyjść, a lepiej działaś za wczasu niż później.

Ej jaaaa do tego okulisty od zeza nie dodzwoniłam się jeszcze
No i mi znów namieszałaś w głowie, a już się uspokoiłam

Dzwoń, dzwoń! Ja po prostu raz całe 5h wisiałam na telefonie i w końcu się udało. Mam nadzieję, że termin znajdą Wam szybszy niż nam czyli przed 18 listopada...
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:07   #104
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Witamy
u nas jako tako, ale wirus wywolujący bolesną obstrukcję jeszcze nas nie opuścił

Ash zdjęcia cudne Sofcia ślicznie się prezentuje, światowa dziewczyna ! ja zdecydowanie jestem fanką nowoczesnej architektury i ślinie monitor proszac Boga by mi raz w życiu pozwolil zobaczyc takie cuda nie tylko na zdjęciach




Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
witam się i tym razem serio obiecuje zamilknąć na wieki pojde sobie spamowac facebook!
za mna ciezki dzień, potworny bol glowy, spanie, rzyganko - jak za starych dobrych czasów nie wiem czym się przytrulam, ale tz spisal się na medal. przejal mala zaraz po powrocie z pracy, bawili się tak, ze zupełnie ich nie slyszalam. obudziłam się, kiedy Nelcia już spala - nakarmiona, wykapana. zabawki posprzątane, naczynia pozmywane, kanapki i herbata czekaly... musze częściej chorować. teraz tatuś padl na kanapie, bo obejrzeliśmy calkiem fajny film na hbo (An Amish Murder - przysiega milczenia, niby typowy, ale amisze dzialaja na mnie jak magnes) a ja mam chwile by tu zajrzeć.

.
a coż to.. kolejna przypomina sobie uroki ciaży

Do majowo-czerwcowych rotawirus wkracza, z glową w kibelku każda rozpacza

A perfekcyjnym gospodarzem stał sie maż, ale narazie nie chwale bo tylko raz bylo tak cudnie zobaczymy jak bedzie



Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
Agnes - młody grzecznie znosi inhalacje, ja mu trzymam maseczkę a TŻ macha jakąś zabawką albo kotem i wytrzymuje ze 3 minuty spokojnie, wieczorami na końcówce się wkurza
u nas dokladnie tak wygląda karmienie inhalacje poczekają, az Nina zmądrzeje, bo teraz nie bedę z nią walczyć a i powodu nie ma. Myslalam że zamiast zakrapiania tego nosa, nawdycha sie NaCl i będzie z glowy ale nic z tego

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Uj Mysia odważnie: ) my też niedługo planujemy eksmisję jak dalej będzie tak super spal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to mówisz że szykujesz miejsce nastepnemu..
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:13   #105
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez banka26 Pokaż wiadomość
A noo kochana codziennie dd 17 bede i wekendy wolne a bedzie cieplo to i wieczorkami bedziemy lataly chocuaz mam.nadzieje ze powiedza ze po urlopie mam wrocic wtedy do poliwy cErwca bysmy smigaly hehe








ee ha po wlosku liczyc umiem tez uno due tre quatro sej seto... hhehe aaa jednak cos w tej wielojezycznosci jest hehe






A ja wiem pewnie pilas wscieklego psa hehahhaha


Sent from my GT-I9100 using Wizaz Forum mobile app
haha o mówiłąm, już włoskim zapodaje

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
cos dzisiaj malo nadrabiam.. czasu brak... :/

Xal i jak tam jabluszko na parze ?

Mysia o ile dobrze pamietam to eksmitujesz malego ( )

postaram sie jutro byc na biezaco w co watpie bo rano szuram do sklepu bo juz nie bylo truskawek pozniej salatki, i cala reszta noo i tortilla takze dobranoc ja jeszcze popracuje troche a padam na twarz :/
ja myślałam,ze Ty wczoraj miałaś tych gości

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Chciałam się pochwalić, że mamy 4 ząbek !!! Dziś w nocy przebiła się druga górna jedynka...

U nas ok, pogoda dopisuje. Od dziś na kilka dni mamy wypożyczone auto i zwiedzamy wyspę, a W. dostał fotelik montowany tyłem.

Do usłyszenia!
zagramaniczny ząbek

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
witam się i tym razem serio obiecuje zamilknąć na wieki pojde sobie spamowac facebook!
za mna ciezki dzień, potworny bol glowy, spanie, rzyganko - jak za starych dobrych czasów nie wiem czym się przytrulam, ale tz spisal się na medal. przejal mala zaraz po powrocie z pracy, bawili się tak, ze zupełnie ich nie slyszalam. obudziłam się, kiedy Nelcia już spala - nakarmiona, wykapana. zabawki posprzątane, naczynia pozmywane, kanapki i herbata czekaly... musze częściej chorować. teraz tatuś padl na kanapie, bo obejrzeliśmy calkiem fajny film na hbo (An Amish Murder - przysiega milczenia, niby typowy, ale amisze dzialaja na mnie jak magnes) a ja mam chwile by tu zajrzeć.

MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.


a jak wbijalas te wykałaczki? tortille na lezaco czy stojąco? bo w gogle zdjęcia sa rozne opcje ladniej wygladaja na plasko, ale czy wygodnie się je wtedy zajada? obejrzałam fotki i widze tortillowe koreczki/roladki z lososiem i awokado z suszonymi pomidorami..zainspirowaly scie mnie. może w walentynki? i zjemy wszystko we dwoje, goście sa zbędni
która salatke wybralas?
Ale kochany mężuś Ale tak czy siak, do dupy uczucie jak się choruje przy dziecku co? ja pamiętam jak grypa żołądkowa mnie dopadła, to resztkami sił karmiłam Kubcia

Co do spania, to tak, Kubcio też się wygina do tyłu jak leży ze mna to do mnie pupą się odwraca

Co do tortilli, to ja na stojąco wbijałam a co do nadzienia, to ja Wam podałam najprostrze, a mozna cuda robić, robiłam tez z kurczakiem i z wołowiną i z suszonymi pomidorami, lux

Cytat:
Napisane przez megusia87 Pokaż wiadomość
Dzięki za burakowe rady

Bart od narodzin śpi z wykrzywioną głową. Wg reha jest to wynikiem asymetrii i pracowania wyprostem. Nie wiem czy o tym samym mówimy.




Super, podziwiam takich facetów



Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------



Mój Bart śpi w takiej pozycji najcześciej.


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
ooo własnie mój tak też uwielbia

Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
hej
jak to się mówi, co dobre szybko się kończy skończyły się przespane noce - mały budzi się ok 3 razy <ziew> skończyło się zasypianie samemu, teraz musi być cycuś a było tak fajnie...

pogoda piękna i zaraz wychodzimy do parku, jak nie bedzie wiało to będziemy okupować huśtawki
ja mam na jutro takie plany, dzisiaj piękna też pogoda,a jutro huśtamy się we 3 w parku
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:14   #106
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Witamy
u nas jako tako, ale wirus wywolujący bolesną obstrukcję jeszcze nas nie opuścił

Ash zdjęcia cudne Sofcia ślicznie się prezentuje, światowa dziewczyna ! ja zdecydowanie jestem fanką nowoczesnej architektury i ślinie monitor proszac Boga by mi raz w życiu pozwolil zobaczyc takie cuda nie tylko na zdjęciach






a coż to.. kolejna przypomina sobie uroki ciaży

Do majowo-czerwcowych rotawirus wkracza, z glową w kibelku każda rozpacza

A perfekcyjnym gospodarzem stał sie maż, ale narazie nie chwale bo tylko raz bylo tak cudnie zobaczymy jak bedzie





u nas dokladnie tak wygląda karmienie inhalacje poczekają, az Nina zmądrzeje, bo teraz nie bedę z nią walczyć a i powodu nie ma. Myslalam że zamiast zakrapiania tego nosa, nawdycha sie NaCl i będzie z glowy ale nic z tego




to mówisz że szykujesz miejsce nastepnemu..
Agnes
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:25   #107
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

A zapomniałam napisać! Idziemy dziś na basen Zaczynamy semestr. Oby Lenie podobało się na nim nadal tak jak na jesieni na lekcjach testowych
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 10:37   #108
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość



to mówisz że szykujesz miejsce nastepnemu..
dokładnie tak
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:03   #109
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
witam się i tym razem serio obiecuje zamilknąć na wieki pojde sobie spamowac facebook!
za mna ciezki dzień, potworny bol glowy, spanie, rzyganko - jak za starych dobrych czasów nie wiem czym się przytrulam, ale tz spisal się na medal. przejal mala zaraz po powrocie z pracy, bawili się tak, ze zupełnie ich nie slyszalam. obudziłam się, kiedy Nelcia już spala - nakarmiona, wykapana. zabawki posprzątane, naczynia pozmywane, kanapki i herbata czekaly... musze częściej chorować. teraz tatuś padl na kanapie, bo obejrzeliśmy calkiem fajny film na hbo (An Amish Murder - przysiega milczenia, niby typowy, ale amisze dzialaja na mnie jak magnes) a ja mam chwile by tu zajrzeć.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Mysia - synek znajomej pomimo antybiotyku nadal goraczkowal, dlatego w szpitalu musieli zostac dluzej. teraz jest juz w domu, wiec moze u Was tez potrzeba odrobine wiecej czasu. zdrowka dla Piotrusia! najwazniejsze, ze sie nie meczy.

Ash - chcemy wiecej zdjec! a ten dior...kurcze nic nie wypatrzylam wole allegro heheheh
Agnes - kto stal sie perfekcyjnym gospodarzem? az chce sie wracac do pracy!

Magiusa - moze pediatra mysli, ze gastrolog cie uspokoi, wiec dla swietego spokoju daje skierowanie?

Ankaaa - cudny "psiak" z tego twojego synka usmialam sie z tej chusteczki. nie zjadl jej?

Nuna - nie sluchaj durnych bab tylko rob swoje. Glodne dziecko darloby sie w nieboglosy! mnie kiedys pielegniarka powiedziala, ze mala spi i nie placze, bo pewnie juz nie ma sil taaaaka jest wyglodzona i tez miala etap, ze nie przybierala zupelnie nic. Julka to nadrobi, zobaczysz. zaufaj sobie, cycom i nam, a nie jakims obcym babom :P mleko jest bardziej kaloryczne, Wy od niedawna karmicie sie czyms innym, wiec waga na chwile zwolni, ale pozniej znow ruszy...nie wat w cyce i nie rob takiego bledu jak ja. dokarmianie raz dziennie zupelnie nic nie daje...jak dasz butle raz to bedzie chciala dwa i calkiem zrezygnuje z piersi. mleko mamy jest najlepsze dla dziecka - tak to natura wymyslila, a mm jest tylko jego odwzorowaniem. jesli chcesz i mozesz karmic to to rob i juz. kolejna sprawa to wygoda. kurcze, nawet nie wiesz jakie to fajne wyciagnac cyca (gdziekolwiek!) i dac jesc. nie martwisz sie mieszanka. w nocy spisz i dajesz jesc. nie musisz wychodzic z cieplego lozka, bawic sie w mycie butelki po jedzeniu (nie zostawiam tego do rana, bo smierdzi :P)
Nela tez spadala w siatkach, ale później znow szla w gore. wazcie się co miesiąc, rob notatki - sama to kontroluj według siatek who. pilnuj regularności posilkow i będzie ok. Nela w wieku Julci wazyla 7500, a urodzila się dużo wieksza! także wyluzuj i olej durne rady...
swieta prawda! najgorsze to to wstawanie rano, tak to wyciagasz cyca i spisz dalej

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.
Natalia tak spi i w sumie ja tez tak spie, dzisiaj wieczorem zrobie zdjecie jak nie zapomne i wstawie na wizaz czy o to Ci chodzilo :P

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Jak dla mnie duża, 1m mam po dywanie a 10m po zimnych kaflach
Bardzo dobre, zjadłam całe
Paulinka też ledwo dziabnęła ...

Nuna jak chcesz karmić kp to karm, nie chcesz to daj mm, ale na wagę to ja bym ci doradziła dodać drugą kaszkę.


---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


W listopadzie robiłam kanałowo siódemkę i dzisiaj w nocy zaczęła boleć. Znaczy jak się ją przyciśnie to taki pulsujący ból się pojawia...a miało nie boleć. I co teraz...jestem przerażona. Nie wiem czy iść do tej co mi to robiła czy do kogoś innego? Mówią że jak kanałowe nie podziała to wyrwanie, a tyle kasy poszło.
u mnie to samo, ja robilam dwa zeby kanalowe teraz w grudniu i czasami mnie bola, powiedzialam mamie ze jak pojdzie zaplacic reszte dentyscie to ma powiedziec ze mnie boli bo wydalam na dwa zeby 1300 zl

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

[QUOTE=karota11;45044702]

ja myślałam,ze Ty wczoraj miałaś tych gości

/QUOTE]

wczoraj to ja w pracy bylam
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-08, 11:19   #110
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
u mnie to samo, ja robilam dwa zeby kanalowe teraz w grudniu i czasami mnie bola, powiedzialam mamie ze jak pojdzie zaplacic reszte dentyscie to ma powiedziec ze mnie boli bo wydalam na dwa zeby 1300 zl
No właśnie kurde kupa kasy. Z tego co na necie wyczytałam to jak boli to jest źle zrobione bo albo za mało w kanale albo za dużo albo ząb jest zbyt duży ( wystaje ponad inne) i przyjmuje na siebie wszystkie obciążenia. Już się nie dziwię, że mówią że jak kanałowe nie pomoże to wyrwać bo powinna to na swój koszt naprawić jak spieprzyła. Przecież nie będę drugi raz za tego samego zęba płacić.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:47   #111
esskapada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 1 100
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość
No właśnie kurde kupa kasy. Z tego co na necie wyczytałam to jak boli to jest źle zrobione bo albo za mało w kanale albo za dużo albo ząb jest zbyt duży ( wystaje ponad inne) i przyjmuje na siebie wszystkie obciążenia. Już się nie dziwię, że mówią że jak kanałowe nie pomoże to wyrwać bo powinna to na swój koszt naprawić jak spieprzyła. Przecież nie będę drugi raz za tego samego zęba płacić.
jestem tego samego zdania, jak mi powie ze trzeba wyrwac to powiem ze za to nie zaplace bo 700 zl za zeba to jest dosyc duzo... ale mam nadzieje ze nie bo nie chce byc szczerbata

aaaa apropo zebow :P jak moja mama pierwszy raz przyleciala do mnie do szwecji i leciala pierwszy raz samolotem to mowila ze ja zob cos bolal w czasie lotu i gadamy w kuchni a tu nagle cos spadlo, patrzymy a to mamy zab
__________________
Natalie 19.06.2013

http://suwaczki.maluchy.pl/li-68473.png
esskapada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 11:49   #112
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
Do majowo-czerwcowych rotawirus wkracza, z glową w kibelku każda rozpacza


Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
A zapomniałam napisać! Idziemy dziś na basen Zaczynamy semestr. Oby Lenie podobało się na nim nadal tak jak na jesieni na lekcjach testowych
o to bawcie się dobrze

my już dziś basen zaliczyliśmy, dziecię odsypia, ale coś marudzi i 2 kwaśne kupy już dzisiaj były. także może w końcu te zęby się zlitują nad nami i raczą wyjść.

no i miałabym prawie przespaną noc gdyby nie moja dzika przytomność umysłu w sumie I. zasnął o 19.30, obudził się o 1, pomarudził więc wylądował u nas w łóżku gdzie zasnął bez problemu, i potem obudził się o 4 na jedzenie. no i dostał butle, tylko zapomniałam mu proszek mm dosypać wypił trochę, zaczął marudzić, pobujaliśmy się trochę aż mąż stwierdził że pójdzie podgrzać mleko bo już ostygło..a się okazało że to woda, więc przegłodziłam I. no i zostałam za to wytargana za włosy i wyszczypana o 6.30 tradycyjnie
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:09   #113
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Swiezy ekspandowany jest pyszny. Za to ogotowane ziarno jwst niesmaczne dla mnie. A ekspanduje sie jak popcorn (tak Diabli, strzela ) garnek/patelnie nalezy bardzo mocno rozgrzac ale nie dodawac tluszczu. Ziarna wrzucic na dno i powinny od razy strzelac, jesli tego nie robia to patelnia nie jest odpowiednio rozgrzana i po zawodach bo ziarna sie przypala tylko. Ja robie bardzo male porcje bo latwo sie przypala. Powiedzmy lyzka na raz. Ale jest naprawde pyszniurki taki swiezy
oo, dzięki! zrobię tak
Cytat:
Napisane przez ankaaa206 Pokaż wiadomość
hej
jak to się mówi, co dobre szybko się kończy skończyły się przespane noce - mały budzi się ok 3 razy <ziew> skończyło się zasypianie samemu, teraz musi być cycuś a było tak fajnie...

pogoda piękna i zaraz wychodzimy do parku, jak nie bedzie wiało to będziemy okupować huśtawki
pff, 3razy to nic

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
A zapomniałam napisać! Idziemy dziś na basen Zaczynamy semestr. Oby Lenie podobało się na nim nadal tak jak na jesieni na lekcjach testowych


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
no i miałabym prawie przespaną noc gdyby nie moja dzika przytomność umysłu w sumie I. zasnął o 19.30, obudził się o 1, pomarudził więc wylądował u nas w łóżku gdzie zasnął bez problemu, i potem obudził się o 4 na jedzenie. no i dostał butle, tylko zapomniałam mu proszek mm dosypać wypił trochę, zaczął marudzić, pobujaliśmy się trochę aż mąż stwierdził że pójdzie podgrzać mleko bo już ostygło..a się okazało że to woda, więc przegłodziłam I. no i zostałam za to wytargana za włosy i wyszczypana o 6.30 tradycyjnie



heloo
ja wysłałam chłopaków na spacer i sobie sprzątam już prawie skończyłam, jeszcze kurze i koniec
do tego mam pootwierane okna wszędzie i czuć wiosnę!!


Ash ach, jak ja zazdroszczę Wam tych wakacji
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 12:26   #114
puchatkowa
Zakorzenienie
 
Avatar puchatkowa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 8 925
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
o to bawcie się dobrze

my już dziś basen zaliczyliśmy, dziecię odsypia, ale coś marudzi i 2 kwaśne kupy już dzisiaj były. także może w końcu te zęby się zlitują nad nami i raczą wyjść.

no i miałabym prawie przespaną noc gdyby nie moja dzika przytomność umysłu w sumie I. zasnął o 19.30, obudził się o 1, pomarudził więc wylądował u nas w łóżku gdzie zasnął bez problemu, i potem obudził się o 4 na jedzenie. no i dostał butle, tylko zapomniałam mu proszek mm dosypać wypił trochę, zaczął marudzić, pobujaliśmy się trochę aż mąż stwierdził że pójdzie podgrzać mleko bo już ostygło..a się okazało że to woda, więc przegłodziłam I. no i zostałam za to wytargana za włosy i wyszczypana o 6.30 tradycyjnie
Dzięki

Oby te ząbki w końcu Wam wyszły

Mamusia nieźle zaspana musiałaś być w nocy
Ja mam zawsze przygotowane na noc porcje mm i też któregoś dnia rano patrzę a w pojemniczku zostało pół porcji czyli byłam tak zaspana, że tylko pół Lenie wsypałam, ale jakoś zjadła i nie protestowała

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość


ja wysłałam chłopaków na spacer i sobie sprzątam już prawie skończyłam, jeszcze kurze i koniec
do tego mam pootwierane okna wszędzie i czuć wiosnę!!
Dzięki

O dobrze Ci, że chłopaków wyprawiłaś na spacerek
U nas też dziś pięknie i tak wiosennie

Lecimy
__________________
Lenka 18.06.2013
Nasza królewna

Ząbki
puchatkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:02   #115
humpback
Zakorzenienie
 
Avatar humpback
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 6 858
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez puchatkowa Pokaż wiadomość
Mamusia nieźle zaspana musiałaś być w nocy
Ja mam zawsze przygotowane na noc porcje mm i też któregoś dnia rano patrzę a w pojemniczku zostało pół porcji czyli byłam tak zaspana, że tylko pół Lenie wsypałam, ale jakoś zjadła i nie protestowała
no ja zawsze też mam porcję proszku przygotowaną obok łóżka, ale dziś mi jakoś to wyleciało z głowy
humpback jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 13:37   #116
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Sok z buraka moja mama robila nam w dziecinstwie - fuj jak ja go nie lubilam ciekawe czy nie zdrowiej byloby wrzucic buraki do sokowirowki - po co ten cukier? :P

Ash - przypomnialas mi Nelusiowe ladowanie z lozka brrrr. jutro obnizamy lozeczko na najnizszy poziom, bo mloda zaczyna wspinaczke.

Lonely - Nela wlasnie tak nam spadla - lezac posrodku. wyczolgala sie do tylu, a na koncu lozka jest dziura.
aaa i odkad Nela przesiadla sie do spacerowki miala motywacje do dzwigania i ogladania wszystkiego wokol. sprobujcie.

Pawie - ukaze, chyba z samego rana jedziemy po materialy juz sie nie moge doczekac. to chyba bedzie najlepszy kop do dzialania.

Clo - dokladnie! jak dla mnie to Nela przez 2 miesiace prawie nic nie przybrala, bo w 21 tyg. wazyla 7kg i w 27 tez. a po drodze byl spadek. pozniej w 3 tygodnie. pol kg na plusie kolejne 5 tyg. i znow pol kg. ja juz odpuscilam, bo mam w domu fajna klusunie!

Nuna napisze wiecej: na forum kp poradzono, abym dawac czesciej piers, a mniej deseru (pol sloika) i obiad (maly sloik). Nela miala okazje byc glodna i pila wiecej.

MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.

Magiusa - dzieki za inspiracje tunelowa odgapimy! a w lecie wywioze go do Szymka do ogrodu i w ten sposob wszyscy beda zadowoleni.
sliczna ta panda - nie dziwie sie Darusiowi, ze ja wybral. fajne ma oczy
a miseczki smaska? ja poluje na sliniak zabe, ale jak na zlosc ikea katowice brak pozostaje allegro :P

Megusia - moja mam odkrawala gore buraka (klapka) wydrazala odrobine srodek i wsypywala cukier. burak stal na parapecie, bo w cieple szybciej puszcza sok. co chwile bedzie produkowal kolejny syrop, wystarczy co jakis czas dosypywac cukier.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------



eee, w ostatnim chyba nie bylam na pierwszym staram się, ale prowokujecie



a jak wbijalas te wykałaczki? tortille na lezaco czy stojąco? bo w gogle zdjęcia sa rozne opcje ladniej wygladaja na plasko, ale czy wygodnie się je wtedy zajada? obejrzałam fotki i widze tortillowe koreczki/roladki z lososiem i awokado z suszonymi pomidorami..zainspirowaly scie mnie. może w walentynki? i zjemy wszystko we dwoje, goście sa zbędni
która salatke wybralas?

Ash - alez ja Ci zazdroszczę tego Dubaju! cudne widoki i wcale się nie dziwie, ze zwiedzacie nawet CH (swietny koloro wozka!) dwie sofije

Esskapada- licze, ze w końcu mnie zepchniesz z podmium, bo to już jest nudne!

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------



jaki film? zmotywowalas mnie i wlasnie zamowilam bilety do teatru



w tym watku możecie go sobie slinic ile chcecie! :P




poliglotka



madrze napisane! mm jest po to, by zastapic mleko mamy w chwili, gdy ona karmic nie może/nie chce. każdy ma wybor, ale tak jak napisalas - nie zgadzam się z tym, ze mm ma jakies super właściwości i dzięki nim dziecku jest silniejsz/większe/zdrowsze. zostało wymyślone na wzor mleka kobiecego, a jak wiadomo oryginal zazwyczaj jest najlepszy. i bardzo wkurza mnie to, ze osoby które powinny być kompetentne tak strasznie mieszają mamom w glowach pojecie woda, slabe mleko, mało treściwe...kto to wymyslil?
No cukier sie zypie po to by som sie stworzyl
Miseczka w sumie nie wie. Jakiej firmy. Byly takie pakowane po 5 i po 3. Wybralam te po 3.

Lekarz zinterpretowal wyniki krwii Daro. Te 4 wskazniki co sa nieco poz normami powiedzial ze sa nieistotne wiec jest wszystko ok.

Dzis w ogole fajny dzien.
Zacznijmy od trgo ze wczoraj bylam na spotkaniu z kumpelami i Tz usypial Daro. Tak go uspil ze chlopak obudzil sie tylko 2x o 1:30 i 5 na mleko a poza tym spal az do 7:30. I to naprawde dlugo bo wstaje ostatnio o 6:40. Marze o tym by tak zostalo.

Poza tym na ur.od rodzixow poprosilam o dofinansowanie do fotelika samoch.i myslalam ze dadza jakies 200-400pln a oni dzis mi oddali za caly fotelik.
Teraz musze tylko uwazac zeby tego nie wydac na zabawki dla Daro bo o to u mnie latwo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ




Edytowane przez Magiusa
Czas edycji: 2014-02-08 o 13:41
Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 14:01   #117
megusia87
Zadomowienie
 
Avatar megusia87
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Jno
Wiadomości: 1 327
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
Sok z buraka moja mama robila nam w dziecinstwie - fuj jak ja go nie lubilam ciekawe czy nie zdrowiej byloby wrzucic buraki do sokowirowki - po co ten cukier? :P

Ash - przypomnialas mi Nelusiowe ladowanie z lozka brrrr. jutro obnizamy lozeczko na najnizszy poziom, bo mloda zaczyna wspinaczke.

Lonely - Nela wlasnie tak nam spadla - lezac posrodku. wyczolgala sie do tylu, a na koncu lozka jest dziura.
aaa i odkad Nela przesiadla sie do spacerowki miala motywacje do dzwigania i ogladania wszystkiego wokol. sprobujcie.

Pawie - ukaze, chyba z samego rana jedziemy po materialy juz sie nie moge doczekac. to chyba bedzie najlepszy kop do dzialania.

Clo - dokladnie! jak dla mnie to Nela przez 2 miesiace prawie nic nie przybrala, bo w 21 tyg. wazyla 7kg i w 27 tez. a po drodze byl spadek. pozniej w 3 tygodnie. pol kg na plusie kolejne 5 tyg. i znow pol kg. ja juz odpuscilam, bo mam w domu fajna klusunie!

Nuna napisze wiecej: na forum kp poradzono, abym dawac czesciej piers, a mniej deseru (pol sloika) i obiad (maly sloik). Nela miala okazje byc glodna i pila wiecej.

MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.

Magiusa - dzieki za inspiracje tunelowa odgapimy! a w lecie wywioze go do Szymka do ogrodu i w ten sposob wszyscy beda zadowoleni.
sliczna ta panda - nie dziwie sie Darusiowi, ze ja wybral. fajne ma oczy
a miseczki smaska? ja poluje na sliniak zabe, ale jak na zlosc ikea katowice brak pozostaje allegro :P

Megusia - moja mam odkrawala gore buraka (klapka) wydrazala odrobine srodek i wsypywala cukier. burak stal na parapecie, bo w cieple szybciej puszcza sok. co chwile bedzie produkowal kolejny syrop, wystarczy co jakis czas dosypywac cukier.

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------



eee, w ostatnim chyba nie bylam na pierwszym staram się, ale prowokujecie



a jak wbijalas te wykałaczki? tortille na lezaco czy stojąco? bo w gogle zdjęcia sa rozne opcje ladniej wygladaja na plasko, ale czy wygodnie się je wtedy zajada? obejrzałam fotki i widze tortillowe koreczki/roladki z lososiem i awokado z suszonymi pomidorami..zainspirowaly scie mnie. może w walentynki? i zjemy wszystko we dwoje, goście sa zbędni
która salatke wybralas?

Ash - alez ja Ci zazdroszczę tego Dubaju! cudne widoki i wcale się nie dziwie, ze zwiedzacie nawet CH (swietny koloro wozka!) dwie sofije

Esskapada- licze, ze w końcu mnie zepchniesz z podmium, bo to już jest nudne!

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------



jaki film? zmotywowalas mnie i wlasnie zamowilam bilety do teatru



w tym watku możecie go sobie slinic ile chcecie! :P




poliglotka



madrze napisane! mm jest po to, by zastapic mleko mamy w chwili, gdy ona karmic nie może/nie chce. każdy ma wybor, ale tak jak napisalas - nie zgadzam się z tym, ze mm ma jakies super właściwości i dzięki nim dziecku jest silniejsz/większe/zdrowsze. zostało wymyślone na wzor mleka kobiecego, a jak wiadomo oryginal zazwyczaj jest najlepszy. i bardzo wkurza mnie to, ze osoby które powinny być kompetentne tak strasznie mieszają mamom w glowach pojecie woda, slabe mleko, mało treściwe...kto to wymyslil?


Ja wbijałam wykałaczki na stojąco. I dobrze się pożerało
Sałatkę zrobiłam taką - kurczak podsmażony, makaron razowy pióra, papryka czerwona i żółta, kukurydza, por i majonez. Smakowała

Cytat:
Napisane przez esskapada Pokaż wiadomość
jestem tego samego zdania, jak mi powie ze trzeba wyrwac to powiem ze za to nie zaplace bo 700 zl za zeba to jest dosyc duzo... ale mam nadzieje ze nie bo nie chce byc szczerbata



aaaa apropo zebow :P jak moja mama pierwszy raz przyleciala do mnie do szwecji i leciala pierwszy raz samolotem to mowila ze ja zob cos bolal w czasie lotu i gadamy w kuchni a tu nagle cos spadlo, patrzymy a to mamy zab

Ale chyba mamie do śmiechu nie było

Ja miałam kanałowo jedynkę robioną aż się boję po Waszych opowieściach

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
No cukier sie zypie po to by som sie stworzyl
Miseczka w sumie nie wie. Jakiej firmy. Byly takie pakowane po 5 i po 3. Wybralam te po 3.

Lekarz zinterpretowal wyniki krwii Daro. Te 4 wskazniki co sa nieco poz normami powiedzial ze sa nieistotne wiec jest wszystko ok.

Dzis w ogole fajny dzien.
Zacznijmy od trgo ze wczoraj bylam na spotkaniu z kumpelami i Tz usypial Daro. Tak go uspil ze chlopak obudzil sie tylko 2x o 1:30 i 5 na mleko a poza tym spal az do 7:30. I to naprawde dlugo bo wstaje ostatnio o 6:40. Marze o tym by tak zostalo.

Poza tym na ur.od rodzixow poprosilam o dofinansowanie do fotelika samoch.i myslalam ze dadza jakies 200-400pln a oni dzis mi oddali za caly fotelik.
Teraz musze tylko uwazac zeby tego nie wydac na zabawki dla Daro bo o to u mnie latwo

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Fajnie rodzice odciążyli budżet

Nic tylko zostawiać małego z TŻ i balować
Moj TŻ jak z Bartem zostaje to zawsze jest telefon - bo on nie chce jeść... Ech. A jak Bart się w nocy obudzi a ja się kąpię i TŻ go chce polulać to Bart ma takie gałki na wierzchu że szok.
Od razi gadzinka wie że to nie mamcia i spał nie będzie...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
__________________
...i 10 czerwca nasze życie nabrało sensu...
Bartuś
megusia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 15:23   #118
antoinettee
Zadomowienie
 
Avatar antoinettee
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 407
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cześć dziewczyny ! Piękny tytuł nowego wątku Na tym postaram się być na bieżąco.

Cytat:
Napisane przez Ashyshqa Pokaż wiadomość
Nowy watek dzieki Justi za zalozenie tylul tez mi sie ten najbardziej podobal

Happy wiesz wydaje mi Sir, ze przestawienie na spanie w lozeczku to wieksze wyzwanie niz nauka jazdy w wozku. Jednak atrakcje spacerowe sa bardziej kuszace niz sen. I zdecydowalam, ze nie bede Sofii serwowac niepotrzebnego stresu na wyjezdzie. Przystawie to lozeczko turystyczne, dzieki za pomysl.

Ale z tym karmieniem drugim cycem lezac na brzuchu to ciekawy patent. Sprobuje, choc pewnie mam za male cycki

Happy mamy tez wozek. W nosidle nie jest za goraco ale dlugo w nim nie nosimy na raz.

W ogole jestem pod ogromnym wrazeniem tego jak Sofia sie dogaduje z dziewczynkami. W niedziele wrzuce Wam troche ich wspolnych fotek jak z lustrzanki zgramy.
A teraz kilka z naszego dzisiejszego spaceru do CH




Sent from my XT1032 using Tapatalk
Super zdjęcia

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Chciałam się pochwalić, że mamy 4 ząbek !!! Dziś w nocy przebiła się druga górna jedynka...

U nas ok, pogoda dopisuje. Od dziś na kilka dni mamy wypożyczone auto i zwiedzamy wyspę, a W. dostał fotelik montowany tyłem.

Do usłyszenia!
Brawo za ząbka

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość


MAM PYTANIE - czy Wasze dzieci spia z glowa odgieta do tylu? Nelusia dobija glowa do sciany lozeczka i odgia ja do tylu. spi taka wykrzywiona. to chyba malo wygodna pozycja.
Julka bardzo długo spała w takiej pozycji jaką opisujesz. Teraz już rzadziej ale czasem tak śpi.

Cytat:
Napisane przez justyna_g4 Pokaż wiadomość


W listopadzie robiłam kanałowo siódemkę i dzisiaj w nocy zaczęła boleć. Znaczy jak się ją przyciśnie to taki pulsujący ból się pojawia...a miało nie boleć. I co teraz...jestem przerażona. Nie wiem czy iść do tej co mi to robiła czy do kogoś innego? Mówią że jak kanałowe nie podziała to wyrwanie, a tyle kasy poszło.
Biedna Ja miałam dokładnie taki sam problem. Wydawało mi się, że ząb mi spuchł i nie mieści się w szczęce. Taki okropny ból. Poszłam do drugiego dentysty, zrobili zdjęcie i okazało się, że wcześniejszy tak sprtaczył mi zęba, że nadawał się niestety do usunięcia. Próbowałam ratować ale antybiotyki nic nie dawały, dostałam szczękościsku i opuchłam cała. To było straszne. Chirurg szczękowy mi go usuwał z ropą bo nie dało się inaczej. Jak po usunięciu mi to ucisnął to..... lepiej nie będę opisywać Leć do lekarza i ratuj


----
Juleczka skończyła 7 miesięcy. Wyszedł jej trzeci ząbek i na tym chyba nie koniec. Siedzi posadzona, pełza jak zawodowiec, obraca się na wszystkie strony, z brzuszka na plecki, z plecków na brzuszek. Ciężką ją przebrać bo mi ucieka Zaczęły po troszku rosnąć jej włoski ale dalej łysol. Mówi tata, mama, baba, dada itp. Dalej budzi się w nocy na jedzenie bo oczywiście nie dojada w dzień. Potrafi wypić nawet 450 ml łącznie w nocy
Teraz ma biedna katarek, leci jej z noska. Odciągam jej katarkiem ale straszna męczarnia. Płacze, drze się, wyrywa ... Biedna
Załączam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06877.jpg (173,2 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06961.jpg (66,9 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC06984.jpg (107,0 KB, 23 załadowań)
__________________
Nasze szczęście Julia

Edytowane przez antoinettee
Czas edycji: 2014-02-08 o 15:25
antoinettee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 15:28   #119
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

A Diabli mialam odp.odnosnie tego spania. Daro zazwyczaj nie odchyla glowki ale czasami mu sie zdarza z tym ze jest to obecnie duuuzo mniej niz za czasow niemowlectwa totalnego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-08, 15:33   #120
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Dzieci już biegają, z łóżek nie spadają-kurator się cieszy! Nikt już nie grzesz

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
haha o mówiłąm, już włoskim zapodaje


ja myślałam,ze Ty wczoraj miałaś tych gości


zagramaniczny ząbek


Ale kochany mężuś Ale tak czy siak, do dupy uczucie jak się choruje przy dziecku co? ja pamiętam jak grypa żołądkowa mnie dopadła, to resztkami sił karmiłam Kubcia

Co do spania, to tak, Kubcio też się wygina do tyłu jak leży ze mna to do mnie pupą się odwraca

Co do tortilli, to ja na stojąco wbijałam a co do nadzienia, to ja Wam podałam najprostrze, a mozna cuda robić, robiłam tez z kurczakiem i z wołowiną i z suszonymi pomidorami, lux


ooo własnie mój tak też uwielbia



ja mam na jutro takie plany, dzisiaj piękna też pogoda,a jutro huśtamy się we 3 w parku






Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku

Chciałam się pochwalić, że mamy 4 ząbek !!! Dziś w nocy przebiła się druga górna jedynka...

U nas ok, pogoda dopisuje. Od dziś na kilka dni mamy wypożyczone auto i zwiedzamy wyspę, a W. dostał fotelik montowany tyłem.

Do usłyszenia!

brawo za zabka
Ale fajnie macie jaka temp. U Was?




Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
witam się i tym razem serio obiecuje zamilknąć na wieki pojde sobie spamowac facebook!
za mna ciezki dzień, potworny bol glowy, spanie, rzyganko - jak za starych dobrych czasów nie wiem czym się przytrulam, ale tz spisal się na medal. przejal mala zaraz po powrocie z pracy, bawili się tak, ze zupełnie ich nie slyszalam. obudziłam się, kiedy Nelcia już spala - nakarmiona, wykapana. zabawki posprzątane, naczynia pozmywane, kanapki i herbata czekaly... musze częściej chorować. teraz tatuś padl na kanapie, bo obejrzeliśmy calkiem fajny film na hbo (An Amish Murder - przysiega milczenia, niby typowy, ale amisze dzialaja na mnie jak magnes) a ja mam chwile by tu zajrzeć.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Mysia - synek znajomej pomimo antybiotyku nadal goraczkowal, dlatego w szpitalu musieli zostac dluzej. teraz jest juz w domu, wiec moze u Was tez potrzeba odrobine wiecej czasu. zdrowka dla Piotrusia! najwazniejsze, ze sie nie meczy.

Ash - chcemy wiecej zdjec! a ten dior...kurcze nic nie wypatrzylam wole allegro heheheh
Agnes - kto stal sie perfekcyjnym gospodarzem? az chce sie wracac do pracy!

Magiusa - moze pediatra mysli, ze gastrolog cie uspokoi, wiec dla swietego spokoju daje skierowanie?

Ankaaa - cudny "psiak" z tego twojego synka usmialam sie z tej chusteczki. nie zjadl jej?

Nuna - nie sluchaj durnych bab tylko rob swoje. Glodne dziecko darloby sie w nieboglosy! mnie kiedys pielegniarka powiedziala, ze mala spi i nie placze, bo pewnie juz nie ma sil taaaaka jest wyglodzona i tez miala etap, ze nie przybierala zupelnie nic. Julka to nadrobi, zobaczysz. zaufaj sobie, cycom i nam, a nie jakims obcym babom :P mleko jest bardziej kaloryczne, Wy od niedawna karmicie sie czyms innym, wiec waga na chwile zwolni, ale pozniej znow ruszy...nie wat w cyce i nie rob takiego bledu jak ja. dokarmianie raz dziennie zupelnie nic nie daje...jak dasz butle raz to bedzie chciala dwa i calkiem zrezygnuje z piersi. mleko mamy jest najlepsze dla dziecka - tak to natura wymyslila, a mm jest tylko jego odwzorowaniem. jesli chcesz i mozesz karmic to to rob i juz. kolejna sprawa to wygoda. kurcze, nawet nie wiesz jakie to fajne wyciagnac cyca (gdziekolwiek!) i dac jesc. nie martwisz sie mieszanka. w nocy spisz i dajesz jesc. nie musisz wychodzic z cieplego lozka, bawic sie w mycie butelki po jedzeniu (nie zostawiam tego do rana, bo smierdzi :P)
Nela tez spadala w siatkach, ale później znow szla w gore. wazcie się co miesiąc, rob notatki - sama to kontroluj według siatek who. pilnuj regularności posilkow i będzie ok. Nela w wieku Julci wazyla 7500, a urodzila się dużo wieksza! także wyluzuj i olej durne rady...



nie milknijjj niee
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-05 10:09:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.