Silesia City Center - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-14, 21:29   #31
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Silesia City Center

oki to ja zabieram sie do rysowania mapki
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 21:46   #32
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Silesia City Center

Ja siem tam wybieram w piatek na 8:00 na otwarcie Mam nadzieje ze beda jakies fajne promocje z okazji otwarcia Ehh..Normalnie czuje jakby mi bramy do raju otwierali
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 21:58   #33
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Silesia City Center

dzięki Aguś, też chciałam właśnie zarobić troszkę na studia, żeby rodziców odciążyć, tylko, że studia mam wieczorowe, wiec nie wiem czy będą mnie gdziekolwiek chcieli, ale z drugiej strony Silesia jest zaraz przy moim wydziale, więc byłoby super tam pracować

dziewczyny do Silesi z centrum jest może z 20 min piechotą, więc nie jest źle
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 08:06   #34
agulla
Zakorzenienie
 
Avatar agulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: BAJKOLANDIA ;]
Wiadomości: 6 870
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez tricomi
dzięki Aguś, też chciałam właśnie zarobić troszkę na studia, żeby rodziców odciążyć, tylko, że studia mam wieczorowe, wiec nie wiem czy będą mnie gdziekolwiek chcieli, ale z drugiej strony Silesia jest zaraz przy moim wydziale, więc byłoby super tam pracować

dziewczyny do Silesi z centrum jest może z 20 min piechotą, więc nie jest źle
prosze brdzo do usług
agulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-15, 12:08   #35
Jessiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zzzz kanapy ;-p
Wiadomości: 720
GG do Jessiczka
Dot.: Silesia City Center

Hej kobietki znalazłam ogłoszenie o prace w wyborczej wczorajszej i dotyczy własnie Silesii city center wiec jesli są chetne to napiszcie podanie list i fotke dołączcie i fruu na adres eldonm@vp.pl a nóz sie komus uda... hehe nio
__________________
...KtÓż Z NaS kOcHa NiE gŁuPiEjĄc PrZy TyM...
Jessiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 17:41   #36
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Silesia City Center

Dziewczyny a wiecie moze czy z okazji tego otwarcia beda jakies atrakcje,promocje,wystepy itd??O ktorej sie tam jutro wybieracie??Bo ja juz o 8
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 18:42   #37
Martulaaa
Raczkowanie
 
Avatar Martulaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 360
Dot.: Silesia City Center

Ja się niestety nie wybieram, bo najbliższy weekend spędzę w szkole Za tydzień nadrobię
W poniedziałkowej GW (dodatek katowicki) napisali, że będzie tam Zara, Mexx, Esprit, C&A i Bershka (czyli to czego na Śląsku jeszcze nie było).A oprócz tego pewnie jeszcze tysiąc innych sklepów.
Dziewczyny, zdajcie relacje jak Wasze pierwsze wrażenia
Martulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 19:14   #38
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Silesia City Center

No ja zdam na pewno A nie wiem czy slyszalyscie ale jutro o 12:00 w M1 w Zabrzu podobno ma byc jakies uroczyste otwarcie H&M i tez ma byc duzo promocji.Wiec sie chyba szykuje shopping day hehePisalo dzis w gazecie,bylo podane ze np.sweter damski z wiazaniem ma kosztowac 14,90!!!!!
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 19:24   #39
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Silesia City Center

Miałam przyjechać do Brata i jechać z nim do Silesii ale jak sobie pomyślałam, co ludzie będą wyprawiać tam to podziękowałam :P
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 09:59   #40
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Dot.: Silesia City Center

bylam wczoraj na uroczystym otwarciu i powiem szczerze ze SSC niczym się nie wyróżnia od pozostałych hipermarketów w naszym regionie, no może wielkością. Szkoda, że z budową nie poszli w górę tzn nie zbudowali 2 czy 3 pięter. Sklep jest rozciągnięty i nieźle się trzeba nachodzić! nie wiem dlaczego, być może ze względu na szkody górnicze, nie zaprojektowano centra handlowego takiego jak galeria mokotów, blue city czy galeria kazimierz.

życzę udanych zakupów!!!

p.s. widziałam na otwarciu kilka vipów... mroczka, szwedesa, olgę borys z mężem, de mono.... i jadłam pyszną lasagne z brokułami i łososiem
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 10:06   #41
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Silesia City Center

Oki a wiec obiecane pierwsze wrazenia na goracoPojechalam tam na 8,ludzie w wiekszosci biegli do Saturna,bardzo duzo kupilo te jakies telewizory plazmowe za 700 czy 900 zl.Caly czas jest do tego sklepu olbrzymia kolejka wiec nawet sie tam nie pchalam.Sklepow ogolnie jest bardzo duzo,jest Douglas,Sephora i mase ciuchow i butow.Jednak troszke sie zawiodlam bo liczylam na jakies super promocje..A tylko w kilku sklepach bylo 50% taniej,akurat w tych,ktore mnie nie interesowalyMoj ukochany Tally Weijl jest b.malutkiZa to bardzo mile zaskoczyl mnie Orsay-jest taki przejrzysty i jakis taki fajniejszy niz te pozostale ktore sa na Slasku,mam wrazenie ze sa troszke inne ciuchy..Ale moze to dlatego ze tych ciuszkow jest mniej niz w innych Orsay i latwiej i przyjemniej sie je oglada.Jest fajna bizuteria.W C&A byla promocja rano dla pierwszych 200 osob ktore kupia jakas rzecz byl kupon na 50zl do wykorzystania w tym sklepie.I chodz bylam tam pare minut po 8 i bym sie spokojnie zalapala to jednak z tego nie skorzystalam..Jakos nic mi sie tak specjalnie nie podobalo,moze dlatego ze jak narazie nie potrzebuje zadnych ciuszkow pilnie.Ludzi od ok 10 coraz wiecej.Fajna jest Pizza Hut,ma fajne kanapy.Ogolnie sklepow multum i moim zdaniem bedzie tam super jak beda wyprzedaze zimowe i letnie.Wtedy bedzie sie oplacalo tam jechac bo jak nrazie ceny w wiekszosci sklepow powalaja
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 13:18   #42
M42
Raczkowanie
 
Avatar M42
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 117
Dot.: Silesia City Center

Dzisiaj tylko przejezdzalam tramwajem koło SSC i ogrom ludzi o godzinie 12 będących na zewnątrz sklepu i pchających się do tramwaju już mnie tak powalił, że cieszyłam się na myśl, że mnie w środku nie ma. Nie dziwie się, że takie tłumy w Saturnie jak suszarki tam po 9 zł Cieszę się, że otworzyli już to centrum, będzie gdzie chłopaka na zakupy zabierać Otwarcie jakoś mnie szczególnie nie zafascynowało, czekam na uruchomienie centrum rozrywki. Jeżeli chodzi o sklepy to nie wiem czy ktoś zapamięta wszystkie, podobnież jest ich 220. A sprawa z dojazdem przedstawia się tak, że od dworca trzeba się udać na rynek i tramwajkiem 41 lub 6 trzy przystaneczki pod sama SSC.
M42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 16:10   #43
daisydee
Raczkowanie
 
Avatar daisydee
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 472
Dot.: Silesia City Center

wiecie może do której jest tam czynne?
__________________
zaręczyny: 11.10.2008
ślub cywilny: 6.12.2008
ślub kościelny: 18.07.2009
daisydee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 16:33   #44
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Silesia City Center

a ja się tam wybieram jutro i mam nadzieję na jakieś fajne zakupki, ale najcudowniejsze jest to ze od moje go mieszkanka to tylko 15 minut drogi spacerkiej, ale się cieszę !!!!
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 17:41   #45
tricomi
Zakorzenienie
 
Avatar tricomi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Fabryka Czekolady
Wiadomości: 5 191
Dot.: Silesia City Center

byłam tam dzisiaj o 16 ludzi dużo, ale dało się przeżyć, slepów mnóstwo, ale ceny przyprawiają o atak serca. Wnioski mam takie, że będzie fajnie tam przychodzić za jakiś czas, kiedy nie będzie już takich tłumów, poza tym myślałam, że zwariuje, kompletnie nie mogłam się odnaleźć, trudno jest się tam poruszać i odnaleźć to czego sie szuka, ale to pewnie kwestia wprawy jak z innymi marketami, pojade tam dwa, trzy razy i mam nadzieję, że będzie lepiej

a i jeszcze będzie gdzie chodzić na kawe przed, po albo w trakcie zajęć
tricomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 09:05   #46
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Silesia City Center

Pojechałam wczoraj z mężem o 18 i staliśmy w korkach nawet na parkingu. Znalezienie miejsca zajęło 15min!! W sklepie chodziliśmy z mapką Były ogromne tłumy ludzi, więc tylko się rozejrzeliśmy, co tam jest, do większości sklepów nawet nie wchodziliśmy. Faktycznie przecen mało, reszta cen powalająca. Ogromny sklep C&A i ceny bardzo przyjazne. Wiem na przyszłość, że będę tam jeździć rano i w tygodniu
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 13:47   #47
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Silesia City Center

ja tez bylam wczoraj, i poruszalam sie z mapką, bo inaczej chyba bym 10 razy zabłądzila. Ogolnie najbardziej podobają mi sie te kawiarenki, niektore 2 poziomowe, wspaniale miejsce na wypad z przyjaciolmi. Po sklepach nie lazilam, i nawet nie zorietowalam sie jak ceny. Ale juz wiem ze do wiekszosci butikow nie ma co wchodzic z moim budzetem.
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 15:10   #48
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Silesia City Center

Byłam dziś i naprawdę jestem rozczarowana... Ceny po prostu mnie powaliły... Nie podoba mi się jak to wszystko jest poukładane! Pogubić się można... Za dużo ludzi i w ogóle jakoś tak nieprzyjemnie... Jedynym miejscem gdzie miło spedziłam czas były sklepy z mydełkami
Domina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 07:25   #49
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Silesia City Center

Ja spodziewałam się czegoś więcej.
PO pierwsze to jest ogromne- zgubiłam się z moim TŻ a dla mnie to przesada.
Wszystko jest jakieś takie niedokończone.
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 08:17   #50
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Silesia City Center

Ja tez byłam
Namęczyliśmy się w niedzielę, bo krążyliśmy w poszukiwaniu parkingu, a panowie z ochrony byli średnio pomocni :/
Całość jest tak wielka, że potrzebaby takich strzałek jakie są w IKEA, żeby się nie zgubić Miałam wrażenie, że chodzę w kółko. Ceny też mnie troche powaliły, najlepsza była bluzka z Esprita za ponad 100 zł, która wyglądała jak pierwsza lepsza z targu czy szalik za 150 zł.
Warto zajrzeć do C&A, Orsay, Jeans Club, Reserved, tam są mniejsze ceny. Oczywiście Trolla nie znalazłam Wiem jedno, pojadę tam jeszcze raz, ale w dzień powszedni, żeby nie przeciskać się między ludźmi, po 3 godzinach miałam serdecznie dosyć. Mam wolne wtorki i pewnie wtedy będę jeździć
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 09:36   #51
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez ANKA20
J Ceny też mnie troche powaliły, najlepsza była bluzka z Esprita za ponad 100 zł, która wyglądała jak pierwsza lepsza z targu czy szalik za 150 zł.
Warto zajrzeć do C&A, Orsay, Jeans Club, Reserved, tam są mniejsze ceny.

a ja nie rozumiem tego zdziwienia cenami - przeciez powszechnie wiadomo, ze w takich sklepach jak Esprit, Benetton, Pierre Cardin itp. ubrania sa drogie. tak jak powszechnie wiadomo, ze w C&A, Orsay itp ceny sa nizsze - tak jest we wszystkich centrach handlowych. wiec skad to zdziwienie?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:02   #52
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Silesia City Center

Anka20 Troll jest tam na 100% bo kolo niego przechodzilamJest dosc blisko Tesco,tam w okolicy Nike,Tally Weijla,Deichmana itd jak sie nie myle
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 10:59   #53
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Silesia City Center

A czy dużo jest sklepów z butami? Bo muszę sobie kupić Tylko takich na poziomie Deichmanna, niż Kazara (oczywiście chodzi o ceny )
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 13:47   #54
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: Silesia City Center

o ja tam bylam wczoraj i gdyby nie moj chlopak to pewnie bladzilabym tam przez tydzien szukajac wyjscia
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:03   #55
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez lain
a ja nie rozumiem tego zdziwienia cenami - przeciez powszechnie wiadomo, ze w takich sklepach jak Esprit, Benetton, Pierre Cardin itp. ubrania sa drogie. tak jak powszechnie wiadomo, ze w C&A, Orsay itp ceny sa nizsze - tak jest we wszystkich centrach handlowych. wiec skad to zdziwienie?
Mnie nie dziwią ceny, ale o wygląd tych ubrań, tak w zasadzie to nic specjalnego. Niektóre rzeczy naprawde podobne do tych z targu :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 16:09   #56
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez Selina
A czy dużo jest sklepów z butami? Bo muszę sobie kupić Tylko takich na poziomie Deichmanna, niż Kazara (oczywiście chodzi o ceny )
w sumie 24 sklepy z butami
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 17:13   #57
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Silesia City Center

Odbyłam dziś krótką rundkę po Silesii, wyszłam z oczopląsem, lekkim bólem głowy i sporym zmęczeniem Rzeczywiście, bez mapki byłabym bezradna Żaden sklep mnie nie zachwycił zawartością; fajną ciekawostką jest sklepik Inglota i Klinika Pięknych Dłoni. Rozczarowała mnie Zara i Esprit, liczyłam na znacznie ciekawsze kolekcje. W sumie to fajne miejsce na zakupy z przyjaciółką, bo samej nie chciało mi się spędzić tam całego dnia
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 19:50   #58
Izus86
Raczkowanie
 
Avatar Izus86
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 482
GG do Izus86
Dot.: Silesia City Center

Ja tez byłam...ale tylko byłam przez godzinke zobaczyłam co tam jest zwiedziłam kilka sklepów moich ulubionych ceny wbiły mnie w ziemie ale to nic.....jeszcze raz wybiore sie do silesia jak te wszystkie tłumy znikną....zeby sobie na spokojnie pochodzic..choc ogólnie to tam zakupów nie bede robic bo cinema City mam blizej i inne sklepy sa na 3-go maja w centrum lub w empiku......obok którego przechodze czesto ale ogólnie pomysł z takim duzym Centru m handowym jest dobry bo mozna wszystkie zakupy zrobic w jednym miejscu co skraca czas zakupów bo nie trzeba jeździć z jednego do drugiego sklepu tylko wszystko w jednym miejscu...no ale te tłumy heheheh
Izus86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:22   #59
bąbelek_82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 605
Dot.: Silesia City Center

.
__________________


Edytowane przez bąbelek_82
Czas edycji: 2015-11-17 o 12:22
bąbelek_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:06   #60
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Silesia City Center

Cytat:
Napisane przez Izus86
no ale te tłumy heheheh
tlumy znikna, szczegolnie jak wybuduja jakies drugie CH to juz sie wszystkim znudzi. pamietam jak poszlam do galerii kazimierz dzien po otwarciu - bylo prawie pusto
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-30 14:36:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:21.