Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 14:12   #1201
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wiadomo, takie rzeczy robić najlepiej u fryzjera, ale to jest duży wydatek. Ja z czerni zeszłam do jasnego blondu samodzielnie w domu w ciągu 1,5miesiąca. Jeśli chcesz zrobić to w domu, kup dobry dekoloryzator (ja osobiście polecam Chantal Colorpeel), ilość zależy od długości i gęstości Twoich włosów. Ja mam włosy za ramiona, pocieniowane ale gęste i starczyło mi jedno opakowanie na dwie aplikacje. Po dekoloryzacji nie farbuj włosów, ja prawie popełniłam ten błąd i od razu zaczęłam nakładać farbę rozjaśniająca na poziomie 12 i po dosłownie 10sekundach włosy zaczęły czernieć. Odczekałam więc 2tyg, w tym czasie włosy mi troszkę pociemniały i wtedy dopiero nałożyłam farbę jaką chciałam.
Pozdrawiam
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 14:20   #1202
malutka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk/warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez dynahh Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
Zwracam się do was z prośbą o poradę. Obecnie mam włosy takie jak na zdjęciu- bardzo ciemne i nie wiem czy dekoloryzować na jasne? wklejam dwa zdjęcia.. Jaki kolor proponujecie? Muszę jeszcze wspomnieć, że na zdjęciach jestem opalona(tylko kiedy są wakacje) normalnie jestem blada jak ściana
Moim zdaniem w jasnych wyglądasz bardziej słodko i młodziej, znowu ciemny kolorek dodaje Ci powagi i wygladasz na starsza zadaj sobie pytanie na czym bardziej Ci zależy, moim zdaniem w jaśniejszych

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Dziewczyny jakis miesiać wstecz sciagnelam kolor czarny i obecnie mam rudy z ciemniejszymi koncówkami. dodam ze kolor byl sciagany w salonie i mam pytanie, bo niewiem czy teraz mam farbowac w domu czy jeszcze raz isc do fryzjera bo niewiem wyjdzie mi nierowno czy cos dodam ze zawsze farbowalam wlosy sama
Z góry dzieki za odp
malutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 17:46   #1203
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wiadomo, takie rzeczy robić najlepiej u fryzjera, ale to jest duży wydatek. Ja z czerni zeszłam do jasnego blondu samodzielnie w domu w ciągu 1,5miesiąca. Jeśli chcesz zrobić to w domu, kup dobry dekoloryzator (ja osobiście polecam Chantal Colorpeel), ilość zależy od długości i gęstości Twoich włosów. Ja mam włosy za ramiona, pocieniowane ale gęste i starczyło mi jedno opakowanie na dwie aplikacje. Po dekoloryzacji nie farbuj włosów, ja prawie popełniłam ten błąd i od razu zaczęłam nakładać farbę rozjaśniająca na poziomie 12 i po dosłownie 10sekundach włosy zaczęły czernieć. Odczekałam więc 2tyg, w tym czasie włosy mi troszkę pociemniały i wtedy dopiero nałożyłam farbę jaką chciałam.
Pozdrawiam
dziękuję bardzo efcia za odpowiedz
no własnie dla mnie to trochę duzy wydatek tym bardziej ze własnie wydalam duzo kasy na nieudanego fryzjera.. a mam jeszcze jedno pytanie jeśli oczywiście się orientujesz powinnam to zrobić teraz, gdy nie mam odrostów czy odczekać trochę i później?
i jeszcze jedno pytanie;p dostanę go w jakiś,,sieciówkach'' czy raczej w hurtowniach fryzjerskich?
będę wdzięczna za pomoc

Edytowane przez eveb
Czas edycji: 2010-09-21 o 17:53
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-21, 19:00   #1204
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eveb Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo efcia za odpowiedz
no własnie dla mnie to trochę duzy wydatek tym bardziej ze własnie wydalam duzo kasy na nieudanego fryzjera.. a mam jeszcze jedno pytanie jeśli oczywiście się orientujesz powinnam to zrobić teraz, gdy nie mam odrostów czy odczekać trochę i później?
i jeszcze jedno pytanie;p dostanę go w jakiś,,sieciówkach'' czy raczej w hurtowniach fryzjerskich?
będę wdzięczna za pomoc
Wiesz, to w sumie nie ma różnicy kiedy zrobisz, tyle jedynie, że jeśli już będziesz miała te odrosty i nałożysz dekoloryzator to tam gdzie miałaś odrosty wyjdzie Ci baaardzo jasny kolor, prawie biały (zależy też jaki masz kolor naturalny), a reszta ciemniej, a jeśli nałożysz teraz to powinno być w miarę równomiernie. Dekoloryzatora nie dostaniesz w sieciówkach, jedynie hurtownie fryzjerskie bądź allegro wchodzą w grę, ja swój kupiłam na allegro bo wychodzi taniej.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 09:20   #1205
laruska
Zadomowienie
 
Avatar laruska
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 531
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

cześć dziewczyny mam takie problem. od kilku lat farbuje włosy na czarno, wczoraj nie wytrzymałam kupiłam rozjaśniacz i mam akutalnie rude włosy a odrosty blond. do tego kupiłam farbe loreal casting creme gloss satynowy blond( ona tez ponoc rozjasnia o 2 tony włosy przy farbowaniu) myslicie że jak zafarbuje ten rudy na blond to wyjdzie mi jakis ciemny blondzik ?? bo strasznie sie boje co z tego wyjdzie, bo włosów nie mam tak zniszczonych, dały rade, podetne same koncowki i bedzie cudoooo!!
laruska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 16:06   #1206
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez efcia90 Pokaż wiadomość
Wiesz, to w sumie nie ma różnicy kiedy zrobisz, tyle jedynie, że jeśli już będziesz miała te odrosty i nałożysz dekoloryzator to tam gdzie miałaś odrosty wyjdzie Ci baaardzo jasny kolor, prawie biały (zależy też jaki masz kolor naturalny), a reszta ciemniej, a jeśli nałożysz teraz to powinno być w miarę równomiernie. Dekoloryzatora nie dostaniesz w sieciówkach, jedynie hurtownie fryzjerskie bądź allegro wchodzą w grę, ja swój kupiłam na allegro bo wychodzi taniej.
jeszcze raz dziękuję za pomoc!
a jak sądzisz, czy jeśli zdekoloruję włosy, które teraz mam(mleczno-gorzka czekolada) to wyjdzie mi rudy czy mój naturalny?(mysi, ciemny blond) Dodam,że przed ta ostatnią koloryzacją miałam swoje naturalne.
pozdrawiam

Edytowane przez eveb
Czas edycji: 2010-09-22 o 16:11
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-22, 17:21   #1207
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wyjsciowy czarny -upragniony blond
długaaaa droga
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 21:12   #1208
lolita_1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 19
Problem wielu z nas: czarne włosy!

Witam. Mam następujący problem:
Od zawsze byłam brunetką, jednak włosy jaśniały i jaśniały od słońca aż w końcu miałam wrażenie, że są prawie blond. Postanowiłam zafarbować je na czarno i robiłam to ok. 4 lat. Jak widać na załączonym zdjęciu chcę wrócić do swojego koloru. Na załączonym obrazku widać i jasne (naturalne) i czarne farbowane. Dodam, że na zdjęciu wyszedł trochę większy kontrast. Jasne mam troche od spodu i duże odrosty prawie do czubka ucha a włosy gdzieś do piersi.

Moje pytanie: Co mogę z nimi zrobić by nie czekać jeszcze ok 2 lata (by były naturalnego koloru) i dopiero wtedy zafarbować na jakiś jasny brąz.

Edytowane przez lolita_1990
Czas edycji: 2010-09-22 o 21:14
lolita_1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 16:08   #1209
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Witam, otóż mam mały problem (jak w tytule). Przez długi czas byłam blondynką z nieudanymi rozjaśnianiami na głowie (różnych salonów fryzjerskich). W końcu podjęłam decyzję na ufarbowanie włosów na ciemny brąz - Revlonem. W tej chwili niestety chcę wrócić do blondu, ze względu na mój ślub, który odbędzie się za rok, ot takie marzenie.

I tu pojawia się problem - jak to zrobić. Oczywiście nie zamierzam podjąć się tego sama, zwiedziłam już troszkę salonów fryzjerskich żeby podpytać co i jak. I teraz trzeba podjąć decyzję. Jedna z Pań zaproponowała dekoloryzację i położenie farby blond, ewentualnie potem dodatkowo jaśniejszych refleksów. Inna fryzjerka zasugerowała kilka spotkań, pierwsze miałoby ujednolicić kolor, a potem balejażem (jak mniemam z rozjaśniaczem) schodzić do jednolitego koloru.

W tej chwili mam 3 kolory na głowie: u góry mysi odrost, dalej wypłukany ciemny rudy Revlon i jasne końcówki. Do ślubu został rok, więc nigdzie mi się nie spieszy. Chciałabym po prostu wybrać mniej niszczący włosy wariant.

Ufff, tyle pisania. Proszę o rady Będę naprawdę wdzięczna, bo ślub raz w życiu (przynajmniej tak powinno być), a nie wiedziałam, że odbędzie się tak szybko
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 16:18   #1210
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Cytat:
Napisane przez Nany Pokaż wiadomość
Witam, otóż mam mały problem (jak w tytule). Przez długi czas byłam blondynką z nieudanymi rozjaśnianiami na głowie (różnych salonów fryzjerskich). W końcu podjęłam decyzję na ufarbowanie włosów na ciemny brąz - Revlonem. W tej chwili niestety chcę wrócić do blondu, ze względu na mój ślub, który odbędzie się za rok, ot takie marzenie.

I tu pojawia się problem - jak to zrobić. Oczywiście nie zamierzam podjąć się tego sama, zwiedziłam już troszkę salonów fryzjerskich żeby podpytać co i jak. I teraz trzeba podjąć decyzję. Jedna z Pań zaproponowała dekoloryzację i położenie farby blond, ewentualnie potem dodatkowo jaśniejszych refleksów. Inna fryzjerka zasugerowała kilka spotkań, pierwsze miałoby ujednolicić kolor, a potem balejażem (jak mniemam z rozjaśniaczem) schodzić do jednolitego koloru.

W tej chwili mam 3 kolory na głowie: u góry mysi odrost, dalej wypłukany ciemny rudy Revlon i jasne końcówki. Do ślubu został rok, więc nigdzie mi się nie spieszy. Chciałabym po prostu wybrać mniej niszczący włosy wariant.

Ufff, tyle pisania. Proszę o rady Będę naprawdę wdzięczna, bo ślub raz w życiu (przynajmniej tak powinno być), a nie wiedziałam, że odbędzie się tak szybko

dekoloryzacja... zdecydowanie mniej niszczy niż balejaż rozjaśniaczem...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 16:32   #1211
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Obawiam się tylko, bo o dekoloryzacji słyszałam dużo niepochlebnych opinii, że taki jednorazowy zabieg może skończyć się źle a nie chcę stracić włosów na rok przed uroczystością.. A balejaż jest stopniowo robiony.. więc może mniejsze ryzyko?
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 18:01   #1212
malutka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk/warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cześć,
Dziewczyny jakis miesiać wstecz sciagnelam kolor czarny i obecnie mam rudy z ciemniejszymi koncówkami. dodam ze kolor byl sciagany w salonie i mam pytanie, bo niewiem czy teraz mam farbowac w domu czy jeszcze raz isc do fryzjera bo niewiem wyjdzie mi nierowno czy cos dodam ze zawsze farbowalam wlosy sama
Z góry dzieki za odp
malutka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 18:20   #1213
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez eveb Pokaż wiadomość
jeszcze raz dziękuję za pomoc!
a jak sądzisz, czy jeśli zdekoloruję włosy, które teraz mam(mleczno-gorzka czekolada) to wyjdzie mi rudy czy mój naturalny?(mysi, ciemny blond) Dodam,że przed ta ostatnią koloryzacją miałam swoje naturalne.
pozdrawiam
rudo-marchewkowy na 100%.
__________________
Bo tak.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-23, 22:47   #1214
pani lotniczka
Raczkowanie
 
Avatar pani lotniczka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 195
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Tylko nie dekoloryzacja!odbudowa włosa po tak inwazyjnym zabiegu jest mega ciężka.Ja przechodziłam z ciemnego brązu do blondu właśnie balejażem i przy dobrej odżywce i masce(profesjonalnej a nie drogeryjnej,np.Stapiz itp) Twoje włosy tego nie odczują aż tak bardzo.
Oczywiście potrzeba czasu,ale jeśli Ci się nie spieszy to wybierz balejaż
__________________
When everything seems to be going against you, remember that the airplane takes off against the wind, not with it.
pani lotniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 09:00   #1215
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

dekoloryzacja. dlaczego? bo raz a dobrze. Pod ciemna farbą masz rozjasniane włosy, wiec traktowanie ich raz po raz rozjaśniaczem to ich powolne dobijanie. Wsród dekoloryzatorów sa i takie, któe działaja wyjątkowo delikatnie, dlatego uważam to za lepsza opcję. Nie stracisz z pewnościa włosów a po wielu rozjasnianiach będa Ci sie kruszyc.

robiłam na sobie opcję z balejazem i nie polecam, każde pasemko to był susz, który sterczał w każdą stronę i urywał się przy próbahc wygładzenia szcoztką. A robiłam na krótkie włosy- za ucho.

pare lat pozniej robiłam dekoloryzację u fryzjera i robił ja rozjasniaczem- z włosów znacznie za ramiona, musielismy obciąc na zapałke.

rok temu zrobiłam sama dekoloryzacje produktem dostępnym w zwykłej drogerii i mam włosy w bardzo dobrym stanie. dzis wiem, ze mogłam wybrac lepszy produkt, niz wybrałam wtedy.

poczytaj wątek o dekoloryzacji, powinien Ci przyblizyc jej plusy oraz ewentualne minusy.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 09:28   #1216
sumeia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 24
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Ja też uważam że dekoloryzacja jest lepszym pomysłem dla Twoich włosów.
Dwa miesiące temu miałam ciemno brązowe włosy. Sama w domu użyłam dekoryzatora garniera, zrobiłam to dwa razy w odstepie około miesiąca.
Zaznaczam że mam bardzo grube i gęste włosy. Dekoryzator rozjaśnił mi w miarę jednolicie na całej długości. 2 tygodnie temu położyłam blond 7 welli i mam ciemno blond włosy.
Wszysttko zrobiłam sama w domu, między zabiegami i teraz po tych wszystkich zabiegach używam dobrych odżywek z jedwabiem, włosy nie są bardzo zniszczone, nawet końcówek nie obcinałam.
Nie bój, włosy Ci po tym nie wypadną, dobra regeneracja potem i bardzo szybko wrócą do swojej kondycji. Bawienie się w wielokrotne rozjaśnianie pasemkami bardziej zaszkodzi Twoim włosom.
sumeia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 11:08   #1217
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Moim zdaniem balejaż jest lepszym sposobem schodzenia do jaśniejszego koloru.
Sama w lutym miałam czarne włosy (farbowane na ten kolor przez 5 lat) a teraz mam jasny brąz. Do takiego koloru doszłam przez dekoloryzację ale dopiero teraz jestem całkowicie zadowolona z koloru.
Kolor ściągałam effasorem z loreala w salonie. To co otrzymałam po dekolorze było straszne: włosy były we wszystkich odcieniach rudości i blondu, ponieważ rozjaśniły się w różnych miejscach w różnym stopniu. Oczywiście zgłosiłam reklamację ale wolałam by mi nie robili jeszcze raz dekoloru bo bałam się, że stracę wszystkie włosy. Fryzjerka miała ogromny problem by pokryć moje włosy jakąś farbą tak by wyszedł w miarę jednolity kolor i tak przez pół roku miałam nierównomierną tęczę kolorów na głowie( strasznie to wyglądało).
Dopiero od niedawna kolor moich włosów samoistnie się wyrównał i mimo, że farbuję ich kolor jest w miarę naturalny i zadowalający.
Powiem szczerze, że jak następnym razem będę chciała zmienić kolor na jaśniejszy to zdecydowanie wybrałabym jakiegoś zaufanego fryzjera (nie koniecznie "markowego" bo marka nie zawsze odpowiada jakości) i na pewno już nigdy nie zdecydowałabym się na dekoloryzację
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 11:18   #1218
Nany
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 69
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Ile osób, tyle różnych zdań niestety.. Generalnie właśnie obawiam się, że dekoloryzacja może przynieść takie straty za jednym "zamachem", jakich balejaż od razu nie wyrządzi.. Sama nie wiem
__________________
The final countdown.
Nany jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-24, 12:21   #1219
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Trzeba się też liczyć z tym, że każda z nas ma inną strukturę włosa i każde włosy mogą inaczej reagować na te same eksperymenty
Dużo zależy też od fryzjera i od jego umiejętności np. na jednym z wątków wizażu (już nie pamiętam na którym) wyczytałam, że lepiej robić pasemka czy też balejaż wodą4% a nawet 3% tylko żeby dłużej przytrzymać na włosach. Znowu u fryzjera słyszałam że takie rzeczy trzeba robić na wodzie minimum 6% bo inaczej nie wyjdzie. Wiadomo, że im wyższy stopień utlenienia tym szybciej wybarwi barwnik ale też szybciej zniszczy włos....
Zawsze chcemy dokonać właściwego wyboru więc powodzenia w podjęciu decyzji
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 11:31   #1220
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Cytat:
Napisane przez fanfelka Pokaż wiadomość
Trzeba się też liczyć z tym, że każda z nas ma inną strukturę włosa i każde włosy mogą inaczej reagować na te same eksperymenty
Dużo zależy też od fryzjera i od jego umiejętności np. na jednym z wątków wizażu (już nie pamiętam na którym) wyczytałam, że lepiej robić pasemka czy też balejaż wodą4% a nawet 3% tylko żeby dłużej przytrzymać na włosach. Znowu u fryzjera słyszałam że takie rzeczy trzeba robić na wodzie minimum 6% bo inaczej nie wyjdzie. Wiadomo, że im wyższy stopień utlenienia tym szybciej wybarwi barwnik ale też szybciej zniszczy włos....
Zawsze chcemy dokonać właściwego wyboru więc powodzenia w podjęciu decyzji
Podpisuję się miałam dekoloryzacje półtora miesiąca temu Włosy mam raczej cienkie Zdecydowałam się bo nie mogłam już patrzeć na mój smolisty łeb farbowałam na czekolade a i tak od połowy głowy miałam czerń wiec postawiłam na ściaganie koloru Nie zapłaciłam duzo bo 120zł z farbowaniem Powiem Wam że po samej wizycie włosy wyglądały całkiem ok naprawde! jakby nie miały żadnych przejść Gorzej było przy pierwszym umyciu włosy były suche a przy czesaniu efekt "gumy"? tak się ciągneły
Biedulki cebulki były tak osłabione że z łatwością mogłam się oskalpować ..teraz je już podratowałam maskami, serum z keratyną i jakoś sobie żyją Nie wiem czy zdecydowałabym się na dekoloryzacje gdybym wiedziała co je czeka
Jedynie co mnie napawa dumą to to że mam jaśniejsze włosy i nie musiałam czekać 2 lata na zejście z koloru naturalnym sposobem
Dziewczyny! dlatego jeśli macie w miare mocne włosy, niezniszczone suszarka ciagłym prostowaniem to polecam ten zabieg bo w pare godzin mamy na głowie to co chcemy
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 17:37   #1221
HappyMonday
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam!
Użyłam dzisiaj rozjaśniacza firmy Joanna (użyłam go sama w domu i na szczęście nie widzę efektów ubocznych gdyż mam mocne włosy) Tylko, że efekt, (choć widoczny i zadowalający) nie jest jeszcze efektem końcowym i ewidentnie muszę to zrobić jeszcze raz lub dwa razy zanim skończę.
Więc mam pytanie - czy powinnam ten drugi zabieg rozjaśniający zrobić zaraz jutro i kuć żelazo póki gorące czy też powinnam odczekać z tydzień, dwa? Co będzie lepszą opcją? (opcja pójscia do fryzjera niestety nie wchodzi u mnie w grę z przyczyn finansowych)
Bardzo proszę o poradę
HappyMonday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 19:55   #1222
plastik-modnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Bardzo proszę o pomoc! Już pisałam w tym temacie i może mój aktualny problem nie dotyczy ewidentnie dekoloryzacji, ale oba posty łączą sie, dlatego też postanowiłam napisać właśnie tutaj...

Jak pisałam wcześniej, to zrobiłam dekoloryzacje i wyszedł mi kolor od nasady biały, dalej żółty i na końcach pomarańczowy. Przykryłam go farbą Palette tą nową 10-minutową... kolorem 800 - średni blond. Użyłam palette, bo wiem, że wżera się we włosy, a bałam się, że jak użyje castinga (jak zawsze), to po dwóch tygodniach kolor wymywać mi się będzie do białego. Chciałąm poprostu mieć taką "baze", która będzie dość neutralna... I teraz mam problem. Z początku kolor był bardzo złoty (wręcz żółty) i pomarańczowy również... poprostu farbowanie wyszło, aczkolwiek tamte "resztki" przebijały i to dość znacząco... postanowiłam mało drastycznie zmniejszać problem... i zaczęłam używać niebieskiego szamponu i odżywki z joanny i płukanki fioletowej. Jest o wiele lepiej, aczkolwiek dalej włosy mam rudo-złote. Ostanio zafarbowałam Castingiem "Satynowy blond" - 801). Farba ładnie rozjaśniła odrosty i lekko stonowała reszte. I tu jest mój problem... ponei9waż miałam nadzieję, że skoro "głupie" płykanki potrafił zrobić aż tyle, że wyglądam jak cżłowiek, to farba poradzi sobie bez problemu. No i tak się nie stało. Włosy mam tylko lekko stonowane. Może i wyglądają naturalnie, ale dalej są w odcieniu bardzo ciepłego złota i delikatnie z miedzią. I tu jest moje pytanie: Czy istnieje farba, która w ZNACZĄCY SPOSÓB ochłodzi kolor moich włosów? Tu nie chodiz o to, żeby rozjaśnić, albo przyciemnić, bo poziom "jasności" (nie wiem jak to nazwać;p) bardzo mi odpowiada, ale chodiz mi o odcień... płukanki i szampony teraz już niewiele dają. Oczywiście nie oczekuję, że farba po jednokrotnym użyciu zrobi mi ładni, zimny, naturalny, średni blond, ale chciałabym jednak, żeby różnica była zauważalna i żebym mogła mieć chociaż nadzieję, że po 2-3 farbowaniach dojdę do wymarzonego koloru.

Rozpisałam się strasznie i mam nadzieję, że ktoś to przeczyta...

Przepraszam, jeśli to nie do tego wątku

Pozdrawiam!
plastik-modnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-25, 21:12   #1223
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Mój naturalny kolor to taki dość ciemny blond.Ponad rok temu zafarbowałam się na ciemny brąz,a ostatnio zaświtała mi myśl,aby być blondynką,ale nie mój naturalny odcień,tylko taki chłodny odcień umiarkowanego blondu Mam dość jasną karnację i błękitne oczy.Opinie na temat koloru pasującego do mnie są podzielone,część mówi,że blond zdecydowanie lepszy,część znów,że brąz jest ekstra,a część że i ten i ten dobry Póki co nie chcę farbować,bo co do fryzur już różne pomysły miałam,które mijały średnio po miesiącu Poza tym troszkę boje się,że dekoloryzacja zniszczy moje i tak już cienkie włosy,poza tym boje się,że fryzjer mi w kolor nie trafi i zamiast ładnego blondu wyjdzie żółć lub co gorsze platyna :O i dlatego mam dylemat
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 16:11   #1224
kle0patra
Raczkowanie
 
Avatar kle0patra
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 58
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

judge - możesz mi dac zdięcie swojego obecnego koloru? Też będe szła na dekoloryzacja a również obecnie mam czekoladowy brąz
kle0patra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:05   #1225
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Wyjsciowy czarny -upragniony blond
długaaaa droga

mogę wiedzieć jaką farbę masz na ostatnim zdjęciu lub na trzecim od końca (moja koleżanka jest ciekawa)
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:16   #1226
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja dekoloryzację przeszłam dokładnie 2 dni temu- bałam się strasznie, ale włosy są w dobrej kondycji, blyszczą się i naprawdę nie ma tragedii.
Przechodziłam z czarnego na rudy- kolor na załączonym zdjęciu
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:40   #1227
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Pokaż wiadomość
ja dekoloryzację przeszłam dokładnie 2 dni temu- bałam się strasznie, ale włosy są w dobrej kondycji, blyszczą się i naprawdę nie ma tragedii.
Przechodziłam z czarnego na rudy- kolor na załączonym zdjęciu
A jaką metodą?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 18:42   #1228
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
A jaką metodą?
u fryzjera- bałam się ryzykować i robić to na własną rękę..
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-26, 20:11   #1229
plastik-modnisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

To pomoże ktoś, czy nie mam na co liczyć?
plastik-modnisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 11:52   #1230
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Dekoloryzacja czy rozjaśnianie balejażem?

Cytat:
Napisane przez kle0patra Pokaż wiadomość
judge - możesz mi dac zdięcie swojego obecnego koloru? Też będe szła na dekoloryzacja a również obecnie mam czekoladowy brąz
Prosze bardzo oto mój aktualny kolor.
Po dekolorze miałam karmelowy blond ale znudził mi się i zaczełam go ochładzać i przyciemniać ciemnym blondem
__________________
dbam o włosy i skóre - naturalnie )
judge jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.