Moda, która Cię "rozwala" część 2 - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-24, 12:32   #2941
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez dagienka Pokaż wiadomość
Bardzo trafione porównanie. I to i to, niedobrany do karnacji kolor. I nikt nie napisał, że to były kolorowe rajstopy, tylko "cieliste" w ciemnym kolorze. Widzisz różnice?

Trzeba nie mieć za grosz stylu, żeby założyć bardzo ciemne rajstopy przy bladej reszcie ciała.
Nie mówiąc już o tym, że właśnie "cieliste" rajstopy, powinny wyglądać jakby ich nie było.
Ręce opadają. Było napisane jak byk pomarańczowo-kasztanowy brąz, a więc rajstopy były kolorowe a nie cieliste.
Jeszcze raz: pomarańczowo-kasztanowy brąz nie jest kolorem cielistym.

Sama jestem bladolica i noszę najczęściej czarne albo ciemnośliwkowe rajstopy, zawsze kryjące. I nie uważam, że nie mam "za grosz stylu".
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 12:36   #2942
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Ręce opadają. Było napisane jak byk pomarańczowo-kasztanowy brąz, a więc rajstopy były kolorowe a nie cieliste.
Jeszcze raz: pomarańczowo-kasztanowy brąz nie jest kolorem cielistym.

Sama jestem bladolica i noszę najczęściej czarne albo ciemnośliwkowe rajstopy, zawsze kryjące. I nie uważam, że nie mam "za grosz stylu".
Jakoś reszta się domyśliła, że chodzi o odcień koloru szerokopojętego jako "cielisty"... w takim razie wybacz, że nie wyraziłam się jasno chodziło o odcień tego koloru. nie chodziło mi o rajstopy kolorowe, bo do takowych nic nie mam, ale jeżeli ktoś chce wyglądać na opalonego to powinno być tak zarówno u góry jak i na dole, bo w innym wypadku wygląda po prostu jak klaun. pozdrawiam
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 13:16   #2943
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rozważna_i_romantyczna Pokaż wiadomość
Ręce opadają. Było napisane jak byk pomarańczowo-kasztanowy brąz, a więc rajstopy były kolorowe a nie cieliste.
Jeszcze raz: pomarańczowo-kasztanowy brąz nie jest kolorem cielistym.

Sama jestem bladolica i noszę najczęściej czarne albo ciemnośliwkowe rajstopy, zawsze kryjące. I nie uważam, że nie mam "za grosz stylu".
No dokładnie, ręce opadają.

pomarańczowo-kasztanowy kolor skóry też ktoś może mieć, szczególnie po solarium, a więc dla niego sa to rajstopy cieliste.
ta dziewczyna z pewnością nie założyła ich jako 'kolorowych'


moja babcia zawsze mówi, że powinnam nosić bardziej opalone rajtki, bo mam blade nogi.. nie da się jej wytłumaczyć, że nie o to w tym chodzi



mnie rozwalają szczupłe dziewczyny w legginsach, takich cienkich (dość krótkich), a do tego buciki typu baleriny na niziutkim obcasiku kaczuszcze, szczególnie jak mają jakis duży rozmiar stopy już lepiej wyglądają do tego normalnie baleriny. a one wyglądają jakby na patyki założyły kajaki, bo te buty mają też taki dziwny, charakterystyczny kształt i pięta tak dziwnie odstaje do tyłu

Edytowane przez bedeliciuos
Czas edycji: 2011-04-24 o 13:18
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 13:49   #2944
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Hej, podczytuję ten wątek i też chętnie się dołącze. Mnie ostatnio rozwala moda na gumowe tzw. meliski. Nie za bardzo rozumiem ideę noszenia tego typu butów. Noga w tym nie oddycha, nie nadają się raczej na upał. I zastanawiam się, czy osoby, które się na nie decydują, robią to, bo te buty się im NAPRAWDĘ podobają, czy tylko dlatego, że ostatnio są bardzo modne. Sporo osób, które normalnie mają świetny styl, wyglądają bardzo ładnie też kupują takie buty. Hmm, może jestem dziwna .
agueda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:01   #2945
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie nie tyle co "rozwala", a zastanawia to, że z jednej strony masa dziewczyn tak bardzo chce być oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, wyróżniająca się z tłumu, a z drugiej prawie wszystkie młode dziewczyny, jakie mijam ostatnio w mieście/centrum handlowym/w parku wygląda TAK SAMO: legginsy, koniecznie opinające pośladki w maksymalny sposób, krótkie bluzki, jazzówki/balerinki, skórzane kurtki i panterkowe/kwieciste chusty. Do tego torebki z e-torebka.pl i wio - oryginalność aż od nich bije . Tak samo z szafiarkami - na swoich blogach mają cytaty typu "oryginaloność przede wszystkim", a tak naprawdę różnią się między sobą tylko kolorem włosów. Na co drugim blogu - gumowe baleriny, mizensy, czerwone rurki, neony, motywy zwierzęce, koturny.

Edytowane przez Nuova
Czas edycji: 2011-04-24 o 14:04
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:16   #2946
Sherezada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 337
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Mnie nie tyle co "rozwala", a zastanawia to, że z jednej strony masa dziewczyn tak bardzo chce być oryginalna, jedyna w swoim rodzaju, wyróżniająca się z tłumu, a z drugiej prawie wszystkie młode dziewczyny, jakie mijam ostatnio w mieście/centrum handlowym/w parku wygląda TAK SAMO: legginsy, koniecznie opinające pośladki w maksymalny sposób, krótkie bluzki, jazzówki/balerinki, skórzane kurtki i panterkowe/kwieciste chusty. Do tego torebki z e-torebka.pl i wio - oryginalność aż od nich bije . Tak samo z szafiarkami - na swoich blogach mają cytaty typu "oryginaloność przede wszystkim", a tak naprawdę różnią się między sobą tylko kolorem włosów. Na co drugim blogu - gumowe baleriny, mizensy, czerwone rurki, neony, motywy zwierzęce, koturny.
zgadzam się
Sherezada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 14:26   #2947
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję ten wątek i też chętnie się dołącze. Mnie ostatnio rozwala moda na gumowe tzw. meliski. Nie za bardzo rozumiem ideę noszenia tego typu butów. Noga w tym nie oddycha, nie nadają się raczej na upał. I zastanawiam się, czy osoby, które się na nie decydują, robią to, bo te buty się im NAPRAWDĘ podobają, czy tylko dlatego, że ostatnio są bardzo modne. Sporo osób, które normalnie mają świetny styl, wyglądają bardzo ładnie też kupują takie buty. Hmm, może jestem dziwna .
mnie się te buty BARDZO PODOBAJĄ i PODOBAŁY odkąd je tylko zobaczyłam - i właśnie na nie poluję, bo już chyba mnie na nie stać
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 14:27   #2948
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Mnie rozwaliło jak rok temu zobaczyłam w sklepach tenisów, takie jak mojej mamy sprzed 20kilku lat
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 15:36   #2949
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
mnie się te buty BARDZO PODOBAJĄ i PODOBAŁY odkąd je tylko zobaczyłam - i właśnie na nie poluję, bo już chyba mnie na nie stać
A mogłabyś napisać później jak się sprawują? Tak z ciekawości chciałabym wiedzieć, bo może te droższe Vivien Westwood są z lepszego materiału i noga się w nich nie męczy. Będę baardzo wdzięczna
agueda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:28   #2950
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez agueda Pokaż wiadomość
A mogłabyś napisać później jak się sprawują? Tak z ciekawości chciałabym wiedzieć, bo może te droższe Vivien Westwood są z lepszego materiału i noga się w nich nie męczy. Będę baardzo wdzięczna
oczywiście
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:10   #2951
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
oczywiście
Na jakie się zdecydowałaś?
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:21   #2952
agueda
Raczkowanie
 
Avatar agueda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 319
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
oczywiście
dzięki
agueda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:54   #2953
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Na jakie się zdecydowałaś?
na te ostatnie
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:56   #2954
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
na te ostatnie
I dobrze! Wg mnie były najfajnieksze i najbardziej praktyczne-będą pasować do wielu zestawów.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:19   #2955
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
masa dziewczyn tak bardzo chce być oryginalna, a z drugiej prawie wszystkie młode dziewczyny, jakie mijam ostatnio w mieście/centrum handlowym/w parku wygląda TAK SAMO: legginsy, koniecznie opinające pośladki w maksymalny sposób, krótkie bluzki, jazzówki/balerinki, skórzane kurtki i panterkowe/kwieciste chusty. Do tego torebki z e-torebka.pl i wio - oryginalność aż od nich bije .
Sama mam 16 lat, a nie mam ani jednej rzeczy, którą Ty wypisałaś, no może oprócz balerinek.

Ja odkąd jestem na wizażu to orientuje się (bo tylko z tego co tu wyczytam i po blogach widze) mniej więcej co jest modne.

Często (przynajmniej w moim kręgu znajomych) za oryginalny ubior uważa się dziewczyny, które są niemodne. Mniej więcej ja(ale znam więcej takich osób) bo nie mam nic w kwiatki(aczkolwiek niektóre rzeczy mi się bardzo podobają), nie mam jazzówek, leginsów, kurtki skórzanej, i torebek karmelowych i ciuchów w odcieniach nude, beżowych itd. nie chodze w apaszkach, nigdy nie miałam afratki. Ubieram się (według mnie przynajmniej) normalnie. Czyli rurki, jakiś sweterek, koszulka, t-shirt, bądź bokserka, do tego trampki, i wszystko jest oczywiście w ciemnych kolorach, aczkolwiek mam jedną różową bluze , która teraz jest suuuper modna, bo oczo*bny kolor. Wszystkie moje koleżanki wypicowane jakby szły na pokaz mody, czyli najnowsze obowiazujące trendy. Czyli jezeli moda jest na kwiatki, to każda z nich ma coś w kwiatki. Więc jeżeli na 8 dziewczyn, ja jestem ubrana inaczej(czyt. niemodnie) niż one, to jestem uważana z oryginalną.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:42   #2956
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

najbardziej rozwala mnie koszula- zwykła czarna, ledwo zakrywająca pupę n i rajstopy z lycry i taki zestawik do pomykania po mieście :padam:
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:02   #2957
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:09   #2958
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

A ja ostatnio widuję taki zestaw: spodnie wiszące na tyłku sięgające nad kostkę + jazzówki (oba w cielistym kolorze). Nie rozwala mnie to wprawdzie, ale jest okropnie brzydkie :/
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:14   #2959
My Life
Rozeznanie
 
Avatar My Life
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 784
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
No dokładnie, ręce opadają.

pomarańczowo-kasztanowy kolor skóry też ktoś może mieć, szczególnie po solarium, a więc dla niego sa to rajstopy cieliste.
ta dziewczyna z pewnością nie założyła ich jako 'kolorowych'


moja babcia zawsze mówi, że powinnam nosić bardziej opalone rajtki, bo mam blade nogi.. nie da się jej wytłumaczyć, że nie o to w tym chodzi



mnie rozwalają szczupłe dziewczyny w legginsach, takich cienkich (dość krótkich), a do tego buciki typu baleriny na niziutkim obcasiku kaczuszcze, szczególnie jak mają jakis duży rozmiar stopy już lepiej wyglądają do tego normalnie baleriny. a one wyglądają jakby na patyki założyły kajaki, bo te buty mają też taki dziwny, charakterystyczny kształt i pięta tak dziwnie odstaje do tyłu
jakbyś miała szczupłe nogi i długą stopę to dopiero w balerinach i legginsach wyglądałabyś śmiesznie .
"...na patyki założyły kajaki"- takie hasła zostaw dla siebie. Z osób szczupłych można się nabijać tak? Ciekawe jak ja wymyśliła bym podobne hasło w stosunku do osób przy kości.
My Life jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 19:22   #2960
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;26519882]A ja ostatnio widuję taki zestaw: spodnie wiszące na tyłku sięgające nad kostkę + jazzówki (oba w cielistym kolorze). Nie rozwala mnie to wprawdzie, ale jest okropnie brzydkie :/[/QUOTE]

a mnie sie to podoba.
Obecnie poluję właśnie na takie baaaaaardzo wiszące portki.
tyle, że czarne lub zgniłe zielone;P
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:40   #2961
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Sama mam 16 lat, a nie mam ani jednej rzeczy, którą Ty wypisałaś, no może oprócz balerinek.

Ja odkąd jestem na wizażu to orientuje się (bo tylko z tego co tu wyczytam i po blogach widze) mniej więcej co jest modne.

Często (przynajmniej w moim kręgu znajomych) za oryginalny ubior uważa się dziewczyny, które są niemodne. Mniej więcej ja(ale znam więcej takich osób) bo nie mam nic w kwiatki(aczkolwiek niektóre rzeczy mi się bardzo podobają), nie mam jazzówek, leginsów, kurtki skórzanej, i torebek karmelowych i ciuchów w odcieniach nude, beżowych itd. nie chodze w apaszkach, nigdy nie miałam afratki. Ubieram się (według mnie przynajmniej) normalnie. Czyli rurki, jakiś sweterek, koszulka, t-shirt, bądź bokserka, do tego trampki, i wszystko jest oczywiście w ciemnych kolorach, aczkolwiek mam jedną różową bluze , która teraz jest suuuper modna, bo oczo*bny kolor. Wszystkie moje koleżanki wypicowane jakby szły na pokaz mody, czyli najnowsze obowiazujące trendy. Czyli jezeli moda jest na kwiatki, to każda z nich ma coś w kwiatki. Więc jeżeli na 8 dziewczyn, ja jestem ubrana inaczej(czyt. niemodnie) niż one, to jestem uważana z oryginalną.
hmm, wiesz a ja akurat nie nazwałabym kogoś kto chodzi w rurkach, trampkach, t-shirtach, czy bokserkach kimś niemodnym. Może to nie jest gonienie za dosłownie każdą nowinką, ale nie można powiedzieć, że te rzeczy są teraz niemodne i że dużo osób się tak nie ubiera.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:45   #2962
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hmm, wiesz a ja akurat nie nazwałabym kogoś kto chodzi w rurkach, trampkach, t-shirtach, czy bokserkach kimś niemodnym. Może to nie jest gonienie za dosłownie każdą nowinką, ale nie można powiedzieć, że te rzeczy są teraz niemodne i że dużo osób się tak nie ubiera.

Nie mówie, ze mało osób się tak ubiera. To typowy stój, na zwykły dzień. Ale jest to strój niemodny, no chyba, że masz bokserke w kwiatki, rurki w kolorze nude, bądź oczo*bnym. Bo czarna bokserka modna raczej nie jest, prawda? O to mi chodzi Naaajzwyklejsze ubranie, które MODNE nie jest, aczkolwiek w moim kręgu uwazane za oryginalne, bo jest oblężenie miast przez klony.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:47   #2963
pudelkonakredki
Zadomowienie
 
Avatar pudelkonakredki
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Wiadomości: 1 368
GG do pudelkonakredki
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
hmm, wiesz a ja akurat nie nazwałabym kogoś kto chodzi w rurkach, trampkach, t-shirtach, czy bokserkach kimś niemodnym. Może to nie jest gonienie za dosłownie każdą nowinką, ale nie można powiedzieć, że te rzeczy są teraz niemodne i że dużo osób się tak nie ubiera.
o właśnie, nie niemodnie, acz zwyczajnie.
pudelkonakredki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:47   #2964
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
jakbyś miała szczupłe nogi i długą stopę to dopiero w balerinach i legginsach wyglądałabyś śmiesznie .
"...na patyki założyły kajaki"- takie hasła zostaw dla siebie. Z osób szczupłych można się nabijać tak? Ciekawe jak ja wymyśliła bym podobne hasło w stosunku do osób przy kości.
o rany.

wybrałaś z mojej wypowiedzi to co najmniej istotne. chodzi mi o legginsy + kaczuszki
a szczególnie źle to wygląda na osobach z bardzo chudymi nogami, a długimi stopami..

btw. sama jestem chuda jak patyk, 42 kg przy 160 cm wzrostu
i lepiej wyglądam w leginsach i balerinach, niż bym wyglądała w takich typowych 'kaczuszkach'
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:13   #2965
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Nie mówie, ze mało osób się tak ubiera. To typowy stój, na zwykły dzień. Ale jest to strój niemodny, no chyba, że masz bokserke w kwiatki, rurki w kolorze nude, bądź oczo*bnym. Bo czarna bokserka modna raczej nie jest, prawda? O to mi chodzi Naaajzwyklejsze ubranie, które MODNE nie jest, aczkolwiek w moim kręgu uwazane za oryginalne, bo jest oblężenie miast przez klony.
z calym szacunkiem, ale brzmi to conajmniej jakbys probowala się dowartościować ze jestes oryginalna. i niestety nie, ubieranie się w czarną bokserkę nie jest nie modne i nie jest też oryginalne. te okreslenia nie muszą się isc w parze jak i nie muszą się wcale wykluczac. "rurki, jakiś sweterek, koszulka, t-shirt, bądź bokserka, do tego trampki" to nie są rzeczy niemodne niemodne to byly np dzwony i buty z czubem (ale nawet i one już wracają )
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2011-04-24 o 22:58
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:40   #2966
Cola_Ola
Zakorzenienie
 
Avatar Cola_Ola
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 6 429
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Dzwony
Mam ledwo 1.50. W dzwonach wyglądam jakbym nawet metra nie miała Najgorsze spodnie dla mnie. Nienawidzę ich. Do tego źle się w nich czuję, ciągłe zaczepianie się tych nogawek i przydeptywanie jest wkurzające.
Nie podobają mi się też spodnie <nie wiem jak się nazywają>, które wiszą na tyłku, są obcisłe na dole. Sylwetka wygląda jakoś nieproporcjonalnie - moim zdaniem.
__________________
A potem świat znowu zaczął istnieć, ale istniał zupełnie inaczej.

Andrzej Sapkowski – Ostatnie życzenie
Cola_Ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 00:17   #2967
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez Cola_Ola Pokaż wiadomość
Dzwony
Mam ledwo 1.50. W dzwonach wyglądam jakbym nawet metra nie miała Najgorsze spodnie dla mnie. Nienawidzę ich. Do tego źle się w nich czuję, ciągłe zaczepianie się tych nogawek i przydeptywanie jest wkurzające.
Nie podobają mi się też spodnie <nie wiem jak się nazywają>, które wiszą na tyłku, są obcisłe na dole. Sylwetka wygląda jakoś nieproporcjonalnie - moim zdaniem.
Haremki? Nie wiem, czy o to chodzi
Co do dzwonów, to ja jestem wysoka (172) i mam dosyć długie nogi, ale jakoś mnie ten fason nie przekonuje:/ Widziałam kilka udanych stylizacji z dzwonami, ale moim zdaniem te wszystkie kobiety wyglądał trochę jakby były przebrane, a nie ubrane. A już na pewno ja bym się tak czuła

Ostatnio zaczęły mi przeszkadzać kurtki skórzane (chociaż większość z nich koło prawdziwej skóry nawet nie leżała) Sama mam skórę, którą kupiłam jakieś 3 lata temu ( zanim był na nie boom) i mimo, że jest dobra gatunkowo, to nosząc ją czuję się, hmmmm tanio. Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię
Z drugiej strony bardzo ją lubię, pasuje do wszystkiego....
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.

Edytowane przez cherry_flamme
Czas edycji: 2011-04-25 o 00:19
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 07:56   #2968
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
) Sama mam skórę, którą kupiłam jakieś 3 lata temu ( zanim był na nie boom) i mimo, że jest dobra gatunkowo, to nosząc ją czuję się, hmmmm tanio. Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię
Z drugiej strony bardzo ją lubię, pasuje do wszystkiego....
Ale właśnie boom na ekoskórzane kurtki zaczął się jakieś 3, 4 lata temu .
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 08:52   #2969
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

te szerokie spodnie w biodrach a waskie na dole sa fajne jak sie ma dlugie bardzo nogi, przy krotkich moze to wygladac wlasnei nieproporcjonalnie. No i sa rozne fasony, mniej lub bardziej szerokie
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 10:23   #2970
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" część 2

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
z calym szacunkiem, ale brzmi to conajmniej jakbys probowala się dowartościować ze jestes oryginalna.
Nie uważam się za oryginalną. Napisałam co MOI znajomi uważają.
Napisałam, że w "moim kręgu znajomych". Nie napisałam, że jak wychodze na miasto to ludzie się zamną odwracają, bo łohoho jaka to ja jestem oryginalna. W moim kręgu znajomych, jest to uważane za oryginalne.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
Naaajzwyklejsze ubranie, które MODNE nie jest, aczkolwiek w moim kręgu uwazane za oryginalne
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.