Czym pachną gwiazdy? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-31, 14:49   #61
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Pewnie że Mroczkowie są żałośni, ale z drugiej strony drażni mnie umniejszanie (podobnie jak zbytni zachwyt gwiazdami) tych ludzi - umówmy się - mają władzę nad jakąś tam częścią "ludożerki", są uwielbiani, serialowe gwiazdeczki rąbią do 40 000/miesiąc i dostają prezenty...-nam się to nie podoba-OK, ale KTOS ich musiał zaakceptować i wypromować...
Często niestety takie komentarze wynikają ze zwykłej ludzkiej a może "polaczkowej" zazdrości i zawiści.Nie chcę ich gloryfikować, ani bronić, ale to ludzie, którzy robia to co robią i dla niektórych SA gwiazdami...
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:50   #62
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez goldioo
Pewnie że Mroczkowie są żałośni, ale z drugiej strony drażni mnie umniejszanie (podobnie jak zbytni zachwyt gwiazdami) tych ludzi - umówmy się - mają władzę nad jakąś tam częścią "ludożerki", są uwielbiani, serialowe gwiazdeczki rąbią do 40 000/miesiąc i dostają prezenty...-nam się to nie podoba-OK, ale KTOS ich musiał zaakceptować i wypromować...
Często niestety takie komentarze wynikają ze zwykłej ludzkiej a może "polaczkowej" zazdrości i zawiści.Nie chcę ich gloryfikować, ani bronić, ale to ludzie, którzy robia to co robią i dla niektórych SA gwiazdami...

no i jak taka pani Kazia-nauczycielka z Koluszek lubi ponarzekać, ze ta Cichopek to miernota....a sama...
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 21:18   #63
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym pachna gwiazdy?


Ja sie na temat talentow co niektorych osobek wypowiadac nie bede
Ale fakt - nie ma sie co sugerowac tym, czego ONI uzywaja. A z tego co czytam to czesto sa to zapachy popularne, takie "dostepne":P Nie maja gustu za grosz hi hi.
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 10:33   #64
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Tylko, że to bardziej produkty, niż gwiazdy. Sorry, ale w obecnych czasach pojęcie "gwiazdy" nieco się zdegenerowało. Teraz, żeby zaistnieć w mediach wystarczy bywać na bankietach i promocjach, zagrać w operze mydlanej dla znudzonych gospodyń domowych, odstawić seks przed kamerami, "przypadkiem" wypuścić na rynek własną seks kasetę video. Mnie po prostu wkurza, że takie beztalencia stają się bohaterami mediów i o zgrozo ! wzorami dla nastolatków. Tyle ode mnie jeśli chodzi o ten temat.
Oczywiście chciałabym zarabiać 40 000/miesiąc, ale kto by nie chciał ?


Cytat:
Napisane przez goldioo
Pewnie że Mroczkowie są żałośni, ale z drugiej strony drażni mnie umniejszanie (podobnie jak zbytni zachwyt gwiazdami) tych ludzi - umówmy się - mają władzę nad jakąś tam częścią "ludożerki", są uwielbiani, serialowe gwiazdeczki rąbią do 40 000/miesiąc i dostają prezenty...-nam się to nie podoba-OK, ale KTOS ich musiał zaakceptować i wypromować...
Często niestety takie komentarze wynikają ze zwykłej ludzkiej a może "polaczkowej" zazdrości i zawiści.Nie chcę ich gloryfikować, ani bronić, ale to ludzie, którzy robia to co robią i dla niektórych SA gwiazdami...
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 13:28   #65
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez goldioo
Pewnie że Mroczkowie są żałośni, ale z drugiej strony drażni mnie umniejszanie (podobnie jak zbytni zachwyt gwiazdami) tych ludzi - umówmy się - mają władzę nad jakąś tam częścią "ludożerki", są uwielbiani, serialowe gwiazdeczki rąbią do 40 000/miesiąc i dostają prezenty...-nam się to nie podoba-OK, ale KTOS ich musiał zaakceptować i wypromować...
Często niestety takie komentarze wynikają ze zwykłej ludzkiej a może "polaczkowej" zazdrości i zawiści.Nie chcę ich gloryfikować, ani bronić, ale to ludzie, którzy robia to co robią i dla niektórych SA gwiazdami...
Goldio - pomijajac argument zarabiania iles tam- to nie podwyzsza wartosci czlowieka o ile wiesz, pomijajac argument- "ktos musial ich wypromowac i zaakceptowac"- przy obecnym "oglupieniu spoleczenstwa przez kulture masowa" podawaniu codziennje papki informacji - wystarczy sama promocja- ktora ma swoje zrodlo oczywisci w checi zysku producentow i koncernow produkujacych wszystkie te widowiska dla mas.Ludzie wszystko kupia nawet najwieksze ... byle im to ladnie i kolorowo "opakowac" i powiedziec jakie to piekne i madre.Niestety nie ublizajac nikomu- w zwiazku z tym ,ze generalnie wszystko schodzi na psy- kultura masowa takze i to w bardzo szybkim tempie.
Gwiazda- osoba o ktorej dzialalnosci, dokonaniach ma pojecia przynajmniej 2 pokolenia ludzi... o ktorej sie pamieta mimo,ze nie pojawia sie na okladkach Vivy i Faktu.Gwiazda- a osoba medialna to dwie rozne rzeczy....Naprawde

Ale wracajmy do glownego tematu watku
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 14:59   #66
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez goldioo
Pewnie że Mroczkowie są żałośni, ale z drugiej strony drażni mnie umniejszanie (podobnie jak zbytni zachwyt gwiazdami) tych ludzi - umówmy się - mają władzę nad jakąś tam częścią "ludożerki", są uwielbiani, serialowe gwiazdeczki rąbią do 40 000/miesiąc i dostają prezenty...-nam się to nie podoba-OK, ale KTOS ich musiał zaakceptować i wypromować...
Często niestety takie komentarze wynikają ze zwykłej ludzkiej a może "polaczkowej" zazdrości i zawiści.Nie chcę ich gloryfikować, ani bronić, ale to ludzie, którzy robia to co robią i dla niektórych SA gwiazdami...
Gwiazdą się nie jest dla niektórych .
I to jest właśnie żałosne, bo pojęcie gwiazda się całkowicie zdewaluowało. Owszem zawsze działala promocja, czy socjotechniki, ale mimo wszystko trzeba było mieć to "coś" żeby gwiazdą zostać.
Teraz się gwiazdą nie zostaje, teraz się "gwiazdy" produkuje.

To tak jak z tą szynką według dziwnych receptur
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-04-01 o 16:33
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 17:52   #67
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Obecne "gwiazdy" to raczej mielonki w puszkach, a nie szynki...


Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Gwiazdą się nie jest dla niektórych .
I to jest właśnie żałosne, bo pojęcie gwiazda się całkowicie zdewaluowało. Owszem zawsze działala promocja, czy socjotechniki, ale mimo wszystko trzeba było mieć to "coś" żeby gwiazdą zostać.
Teraz się gwiazdą nie zostaje, teraz się "gwiazdy" produkuje.

To tak jak z tą szynką według dziwnych receptur
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 07:31   #68
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Bawimy się w wymyślanie teorii?
>Gwiazda- osoba o ktorej dzialalnosci, dokonaniach ma pojecia przynajmniej 2 pokolenia ludzi... <
wg.Kopalińskiego
«człowiek wyróżniający się w danej dziedzinie (szczególnie aktorka)»
Hmmm, a jako że zawodowo się tym zajmuję i studiowałam TO:co to jest kultura masowa?Bo impreza masowa zaczyna się od 1000 osób, a kultura?hihihihi...
>mieć to "coś" żeby gwiazdą zostać.< CO????
Znów przykład MM - była dla gros osób kompletnym beztalenciem i przygłupim blądyniątkiem....
Tak jak dla nas hamerykańskie gwiazdy...

OK.wracamy do tematu
Jessica Simpson i "jej" linie kosmetyczno-perfumiarskie - pewnie też AKURAT ich uzywa
Aż mi się nie chce wierzyć, że Madonnie TYLE firm dało kasę
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 07:33   #69
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Poza tym (przypomnaiłao mi się - ogłupienie społeczeństwa przez tzw. kulturę masową nie jest "obecne" - było, jest i będzie, więc to nie argument
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 10:05   #70
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 158
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Zaraz nas admin wytnie, bo się zrobiła z tego dyskusja o podłożu socjologicznym )

Ja tam nie mam żadnych teorii spiskowych odnośnie ogłupiania społeczeństwa. Wiem, że zawsze tak było i ludzie głupi dają się jeszcze bardziej ogłupiać, a mądrzy się temu opierają.

A co do obenych "gwiazd", to są miedzy nimi dość duże różnice. Weźmy np. taką Jennifer Lopez. Nie przepadam za tą panią, ale ona przynajmniej robi coś produktywnego - nagrała kilka albumów z niezłą muzyką taneczną, zagrała w dużej ilości filmów, tańczy, projektuje ciuchy. Nie będę absolutnie wchodzić w dyskusje nad poziomem tego, co ona robi, bo to wszystko kwestia gustu, chcę tylko powiedzieć to, że Jennifer Lopez ciężko pracuje na swój sukces.

A taka Paris Hilton ? Panna jest znana tylko z tego, że jest znana. Jest gwiazdą, bo się gzi z każdym, kto popadnie; świeci publicznie gołymi sutkami, a nawet wargami sromowymi. Nie robi nic sensownego i pies z kulawą nogą by na nią nie spojrzał, gdyby nie była pociechą Hiltonów- milionerów (bo nawet urody tu nie ma). Gdyby nie miała milionów swoich rodziców, to byłaby zwykłą puszczalską- pasztetem, a tak - jest "gwiazdą"...

A nasze rodzime, serialowe gwiazdy ? (bo innych przecież w Polsce obecnie brak). No cóż, nie mam szacunku do nich, bo nawet swojego rzemiosła nie wykonują jak należy (czytaj: fatalnie grają). Też nic nie robią poza pokazywaniem się na bankietach, rautach, koktailach.
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:08   #71
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Dawniej do filmów angażowało się aktorki, teraz panienki z castingów

A gwiazdą według teorii goldioo jest np. bezzębny elektryk-emeryt , co chodził po mieście z reklamą i udzielił podobno jakiegoś głośnego wywiadu.
Ale raczej nie interesuje mnie czym on pachnie
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-02, 19:29   #72
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Zgadzam sie z Szarada
Pomyslec, ze zalozylam wieki temu taki niewinny watek, a tu taka zywa dyskusja sie toczy
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:54   #73
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez evee
Ale wracajmy do glownego tematu watku
A ja z zainteresowaniem czytam o tym, jakich perfum używają inni ludzie Pamiętam nawet większość Waszych ulubionych zapachów (a przede wszystkim traum zapachowych), moje drogie Wizażanki.
Ulubiony zapach, ulubiony rodzaj muzyki, ukochany pisarz i ... znak zodiaku - to punkt wyjścia do rozpracowania osobowości, czyż nie?

Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie wybory Niani Frani, natomiast kompletnie załamałam się przy Joan Collins... Ze swojej strony mogę dodać coś o Elizabeth Tylor: właśnie skończyłam czytać jej biografię, gdzie napisane jest, że z upodobaniem mieszała 5 różnych zapachów, by uzyskać jedyny, niepowtarzalny, kwiatowo-orientalny efekt (niestety bez podania bliższych szczegółów).
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 06:53   #74
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Czym pachna gwiazdy?

W nowym Avanti w dziale kosmetyki gwiazd,Ewelina Flinta oprócz ukochanych DKNY (które były już w wątku wymienione ) dorzuciła Noę
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 07:26   #75
homyk
Zakorzenienie
 
Avatar homyk
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 5 039
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez Mona Lisa
A ja z zainteresowaniem czytam o tym, jakich perfum używają inni ludzie Pamiętam nawet większość Waszych ulubionych zapachów (a przede wszystkim traum zapachowych), moje drogie Wizażanki.
Mnie też interesuje, co noszą forumki, bo uważam je za bratnie dusze, kogoś, kto nie jest mi obojętny, kogo lubię, szanuję i doceniam
A "gwiazdy"... No, coż... Dzieli nas zdecydowanie większy dystans...
homyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:43   #76
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Dawniej do filmów angażowało się aktorki, teraz panienki z castingów

A gwiazdą według teorii goldioo jest np. bezzębny elektryk-emeryt , co chodził po mieście z reklamą i udzielił podobno jakiegoś głośnego wywiadu.
Ale raczej nie interesuje mnie czym on pachnie
hę??????
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 09:46   #77
goldioo
Raczkowanie
 
Avatar goldioo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 185
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Britnej - angel i swoje oczywiście
__________________
CIOCCOLATO
goldioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 15:31   #78
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

W aVanti Joanna Koroniewska przyznała, ze czesto zmienia perfumy , ale jest pod urokiem Hogo Boss Intense(wąchałam w sephorze, nawet fajne)
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 17:34   #79
CaliDreamin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: los angeles
Wiadomości: 1 238
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Goraco polecam strone przemilej kobiety ktora poznalam na makeupalley.com (wymienialysmy probki) :

http://members.fortunecity.com/perfumeshrine/

Najwiekszy zbior info o perfumach gwiazd jaki widzialam do tej pory. Oprucz tego inne perfumowe ciekawostki.
CaliDreamin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-16, 14:00   #80
evee
Wtajemniczenie
 
Avatar evee
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 997
GG do evee
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Magda Cielecka CdG Intense Avignon

Eteryczna blondynka i koscielne kadzidlo.. ciekawe
evee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 07:34   #81
ETERNITY
Rozeznanie
 
Avatar ETERNITY
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 936
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Goraco polecam strone przemilej kobiety ktora poznalam na makeupalley.com (wymienialysmy probki) :

http://members.fortunecity.com/perfumeshrine/

Najwiekszy zbior info o perfumach gwiazd jaki widzialam do tej pory. Oprucz tego inne perfumowe ciekawostki.
No to sprawdziłam i albo się mylę albo Angelina używa męskiej wersji Herrery Niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji.Aż muszę iść dziś do perfumerii i sprawdzić to
A tak poza tym to strona ta jest świetna..Tylko Moniczki Bellucci brakAle do niej jakoś pasuje mi zapach Sicily,który zresztą reklamuje
ETERNITY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 12:46   #82
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Książę Karol pachnie m.in. Cool Water
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-22, 14:00   #83
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez CaliDreamin
Goraco polecam strone przemilej kobiety ktora poznalam na makeupalley.com (wymienialysmy probki) :

http://members.fortunecity.com/perfumeshrine/

Najwiekszy zbior info o perfumach gwiazd jaki widzialam do tej pory. Oprucz tego inne perfumowe ciekawostki.
Super strona Dzięki za link. Przydałoby się jeszcze szukanie według nazw perfum ale i tak jest spoko
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:12   #84
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

A nie wiecie czego używa Mandaryna??
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 18:22   #85
Meriamon
Rozeznanie
 
Avatar Meriamon
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Tu i tam Tamtaram :-)
Wiadomości: 876
Smile Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez karolinaa
A nie wiecie czego używa Mandaryna??
Kiedys w Avanti pisało,że używa Joy Jean Patou...ale na zdjeciu było En Joy wiec nie wiem gdzie była pomyłka...
A na zdjeciu do sesji bodajże w Gali w łazience wypatrzylam Brit EDP
__________________
Boże, obdarz mnie spokojem...
Bym zaakceptował(a) rzeczy, których nie mogę zmienić
Odwagą, bym zmienił(a) rzeczy, które zmienić mogę
I mądrością, bym umiał(a) je rozróżnić...
Meriamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-28, 20:59   #86
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Co do Mandarynki to kiedys na jakims czacie czytalam, ze uzywa By D&G czyli panterki Ale zupelnie mi to do niej nie pasuje, sadze, ze uzywa kwiatowych, "kolorowych" i kobiecych zapachow. Enjoy by pasowalo

Przeczytalam niedawno w Urodzie wywiad z Ania Mucha. Bylo pytanie o perfumy, a ta odpowiada, ze kmobieta nigdy tego nie zdradza Hehe, a bardzo bylam ciekawa czego Ania uzywa
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-30, 05:02   #87
costes
Raczkowanie
 
Avatar costes
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 72
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

a czym pachnie rysiu z "klanu"? z gwiazd...no no-np ja pachne aoud cuir arabie bois de encense a kapciach to...black kennet cole
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blood_Fetish_Series_02_by_darkgoth.jpg (32,8 KB, 46 załadowań)
costes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 18:45   #88
Shisha_Amouage
Raczkowanie
 
Avatar Shisha_Amouage
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 140
Smile Dot.: Czym pachna gwiazdy?

A czy ktoś wie które gwiazdy/gwiazdeczki pachną Kenzo Jungle Elephant, Euphoria CK, Opium? Mój Słonik mi zawsze jakoś do Brodzikowej pasował nie wiem czemu A wie ktoś czyimi ulubionymi perfumami są Black Cashmere? Bo pani mi ostatnio w Sephorze mówiła ale ja sklerotyczka zapomniałam Pozdrawiam
Shisha_Amouage jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 20:12   #89
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Cytat:
Napisane przez Shisha_Amouage Pokaż wiadomość
A czy ktoś wie które gwiazdy/gwiazdeczki pachną Kenzo Jungle Elephant, Euphoria CK, Opium? Mój Słonik mi zawsze jakoś do Brodzikowej pasował nie wiem czemu A wie ktoś czyimi ulubionymi perfumami są Black Cashmere? Bo pani mi ostatnio w Sephorze mówiła ale ja sklerotyczka zapomniałam Pozdrawiam
Czytalam, ze Black Cashmere uzywa Agnieszka Maciag. Ale to nie sa jedyne perfumy, ktorych uzywa, bo ponoc lubi tez L'eau d'Issey Miyake
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:59   #90
abena
Przyczajenie
 
Avatar abena
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 16
Dot.: Czym pachna gwiazdy?

Joanna Liszowska -Michael Kors "Michael"
abena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-28 21:43:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:34.