Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-18, 20:01   #2851
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nusia a ty w krk cos studiujesz czy pracujesz?gratuluje zućyć tobie i anitce
Mieszkam, studiuję, a pracy szukam A Ty?
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:10   #2852
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

mnie drogeria natury kusi
- cieniami sypkimi my secret za 3.99, moze na jeden sie skusze, potrzebuje ladnego rozu
- krem do depilacji Vanity za 5,99, lubie ten cukrowy, a akurt stary mi sie bedzie niedlugo konczyl
tylko natura jest mi nie po drodze, rzadko zaglądam w te rejony,a w moim mieście jest tylko jedna,wiec jest szansa, ze nie uda mi sie tam dotrzec
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:16   #2853
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

ja mam tak samo, do Natury mam daleką drogę więc tam nie bywam
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:24   #2854
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

I ja To przez Was zaczęłam oglądać jej gazetkę
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:30   #2855
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Za to Rossmnow jest tak duzo, ze zawsze sa mi po drodze
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:35   #2856
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Mnie też nie kusi gazetka Natury.

Byłam na spacerze z osobnikiem płci męskiej ... Szału ni ma ... Ciepła klucha, zalatująca z zachowania moim ExEx Czyli grzeczny, ułożony, przepraszający, flegmatyczny itp ... Taki nie dla mnie
Ale przynajmniej pospacerowałam i posiedziałam w przyjemnej knajpce.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-18 o 20:38
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 20:51   #2857
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mnie też nie kusi gazetka Natury.

Byłam na spacerze z osobnikiem płci męskiej ... Szału ni ma ... Ciepła klucha, zalatująca z zachowania moim ExEx Czyli grzeczny, ułożony, przepraszający, flegmatyczny itp ... Taki nie dla mnie
Ale przynajmniej pospacerowałam i posiedziałam w przyjemnej knajpce.
Oj też takich nie lubię chociaż mój ex był nie za bardzo grzeczny mówiąc delikatnie, więc facetów nie liczących się ze zdaniem drugiej osoby też nie zniesę nasz forumowy Wyrak trochę mi w stylu bycia mojego exa przypomina, zawsze wszystko wie najlepiej.

Dzizas, właśnie wracam z kąpieli, wycierałam się spokojnie, nawet zastanawiałam się nad użyciem balsamu... ale zobaczyłam pająka na suficie i jak wyleciałam.. no słuchajcie, Superman przy mnie wymięka

kończy mi się maseczka z BU, trzeba będzie jakąś inną kupić
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 20:55   #2858
ksiezniczkaa87
Zakorzenienie
 
Avatar ksiezniczkaa87
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 4 255
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

Ja robilam różne sałatki i filety z kurczaka w piekarniku zapiekane, jogurty z dodatkami, serki wiejskie i mam dość. Poza tym dziś poszłam odwiedzić dwie babcie, a im się nie wytłumaczy, ze się czegoś nie je, bo jak coś wspomnialam o diecie to babcia uznała, ze zgłupiałam i chće się całkiem zasuszyć itp itd. więc dziś cieszyłam się pysznym jedzonkiem u babć, tyle że w mniejszych ilościach.
Pokażę Wam moje zawieszki
Śliczne
Szkoda, że Ci nie podpasowała ta dieta. Ja już zapowiedziałam wszystkim, że przechodzimy na dietę i jak na razie nikt się nie sprzeciwia
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
luskap cudne zawieszki Powodzenia jutro z sukienkami

A ja Wam się muszę wyżalić, bo zalałam sobie laptopa Najgorsze jest to, że już drugi raz w ostatnim czasie... Za 1. razem było wiele rzeczy do naprawy, tym razem poszła "tylko" płyta główna Nie opłaca się znów ładować w to kasy, mama kupi mi nowy za 2-3 miesiące, a póki co korzystam z jej (ona go i tak ma cały czas schowanego). Eh czuję się beznadziejna...
Współczuję
Wiem, co czujesz bo TŻ też zalał mi laptopa, w grudniu. Od tamtej pory korzystam z komputera tŻ, bo nie stać mnie na nowy. Tzn. może i mogłabym wziąć od rodziców pieniądze, ale teraz mają wydatki związane z remontem mieszkania i moim weselem, więc nie chcę im dokładać.
Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość
moim zdaniem te "mieszane" kosmetyki też powinny być +biedronkowe i lidlowe
(i wreszcie mogę wyjąć z zapasów IMBIR!)
Moim zdaniem też I uwielbiam tak samo imbirowy joanny
Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
A dukanie rzeczywiście nie każdemu może podpasować, nawet z tego względu, że nie każdy lubi nabiał, choć przeważnie słyszy się głosy pozytywne. Ja przykładowo uwielbiam wieśniaki i nie wiem, czy będą potrafiły mi się znudzić . Powiem pod koniec diety .
Podziwiam wegetarianki, które mimo braku mięsa w menu z sukcesami tę dietę przeprowadzają



Mieszane może być ciężko poklasyfikować, bo wystarczy ukręcić w zmodyfikowanej proporcji i wychodzi coś innego. Biedronkowe i Lidlowe natomiast mogłyby rzeczywiście pojawić się na liście . Masełko Cien bardzo mi pasuje, a nie ma jak go zachwalić w szerszym zakresie .
Nie mogę się już doczekać poniedziałkowego poranka.
Też podziwiam wegetarianki
A co do tych mieszanych to może i racja, ale np. BU ma dokładnie odmierzone i przygotowane ilości wszystkich składników, które wystarczy zmieszac I przede wszystkim nie rozumiem tej polityki, że najpierw usuwają kosmetyki z recenzjami, a potem przyjmują ich zgłoszenia na nowo Mnie to zniechęca to wystawiania ocen, niestety
Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
Niee ja tam chętnie czegoś nowego się dowiem


[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18659435]

Koniku: Zakopujesz się w zapasach... Może zestaw do nurkowania sobie też zakup, żebyś mogła oddychać pod tymi stertami kosmetyków?...

[/QUOTE]




U mnie zużycia stoją
Nie opowiadałam Wam, ale w czwartek byłam w YR i ostro mnie ekspedientka przykurzyła. Chciałam kupić Mamie krem z filtrem, ale nie mieli, a ona mi wmawiała że w ogóle takiego kremu nie mają w YR (Mama go używa od dawna, zresztą jest dostępny w ofercie w necie więc na pewno go nie wycofali) i że mi się pomyliło, bo to pewnie innej firmy A w YR zamawiam od ok. 10 lat i znam te produkty na wylot Chciałam koniecznie skorzystać z tej promocji żeby kupić torbę sportową (śliczna jest ), więc w drugiej kolejności chciałam maseczkę peel off, bo nie mam akurat żadnego peel-offa, a z YR mam wypróbowany i odpowiada mi jak rzadko który. Podchodzę do półki i widzę, że są pozostałe maseczki z tej serii, a peel offa nie ma Dopytuję się pani, czy mają z tej serii peel off, a ona mi zaczęłą wmawiać, że ta matująca jest peel off. Co za baba! Wyszłam z hukiem stamtąd! Trudno w Płocku nie zarobią, a zarobią w Toruniu
ksiezniczkaa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 21:02   #2859
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
Wiem, co czujesz bo TŻ też zalał mi laptopa, w grudniu.
Fajnie zabrzmiało

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Oj też takich nie lubię chociaż mój ex był nie za bardzo grzeczny mówiąc delikatnie, więc facetów nie liczących się ze zdaniem drugiej osoby też nie zniesę nasz forumowy Wyrak trochę mi w stylu bycia mojego exa przypomina, zawsze wszystko wie najlepiej.
Ja go po prostu ignoruję Niech se gada na forum skoro nie ma do kogo innego kierować takich slów
Poza tym, jak to mówią - krowa która najwięcej ryczy, najmniej mleka daje
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-18 o 21:12
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 22:18   #2860
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Anitko gratuluje zuzycia balsamu!!!
Uwazaj teraz zeby nic zbednego nie kupic!

Ide dobic ksiezniczkowy krem z Rossmana i do lozka
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-18, 22:34   #2861
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

a ja posmarowałam sobie gębę Benzacne bo mi cera szwankuje, kurde ale on jedzie..
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 22:39   #2862
Nusia7
Zakorzenienie
 
Avatar Nusia7
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 412
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Przez przypadek w sumie weszłam na KWC na Maskę uspokajającą z Ziai Pro i nie dość, że ma rewelacyjne recenzje i ocenę, to wydaje się idealna dla mnie Przymierzam się do kupna, ale dopiero, jak skończę jakąś maseczkę, najlepiej nawilżającą.
__________________
Pomimo kłopotów walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach.

Odwyk kosmetyczny
Nusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 06:55   #2863
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez ksiezniczkaa87 Pokaż wiadomość
U mnie zużycia stoją
Nie opowiadałam Wam, ale w czwartek byłam w YR i ostro mnie ekspedientka przykurzyła. Chciałam kupić Mamie krem z filtrem, ale nie mieli, a ona mi wmawiała że w ogóle takiego kremu nie mają w YR (Mama go używa od dawna, zresztą jest dostępny w ofercie w necie więc na pewno go nie wycofali) i że mi się pomyliło, bo to pewnie innej firmy A w YR zamawiam od ok. 10 lat i znam te produkty na wylot Chciałam koniecznie skorzystać z tej promocji żeby kupić torbę sportową (śliczna jest ), więc w drugiej kolejności chciałam maseczkę peel off, bo nie mam akurat żadnego peel-offa, a z YR mam wypróbowany i odpowiada mi jak rzadko który. Podchodzę do półki i widzę, że są pozostałe maseczki z tej serii, a peel offa nie ma Dopytuję się pani, czy mają z tej serii peel off, a ona mi zaczęłą wmawiać, że ta matująca jest peel off. Co za baba! Wyszłam z hukiem stamtąd! Trudno w Płocku nie zarobią, a zarobią w Toruniu

Ło matko..przecież to jej praca?? I jak można tych kilku kosmetyków nie spamiętać?



......................... ................
Wykończyłam kolejną próbkę szminki Już ostatnią z serii "Potęga koloru" ,teraz zostały mi 2 próbki z serii przeciwzmarszczkowej avonu

Jestem Bardzo bliska wykończenia kremu do rąk ziaji z bawełną, i znalazłam zapodziany rok temu olejek z aromatoterapią różany do ust WIBO. i to tyle zużyć jak na razie..wątpię by udało mi się jeszcze coś zużyć


Za to za 2 dni odbieram zamówienie w aptece na maseczki (mąż mnie namówił szok! )
HERBAPOL: maseczka z bzem, z nagietkiem i z żeńszeniem.
A dziś przyjdzie do mnie prawdopodobnie zestaw miniaturek aptecznych specyfików do buzi..może cos w końcu mnie nie będzie uczulać?????
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 07:10   #2864
ganimedea
Zakorzenienie
 
Avatar ganimedea
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 4 939
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Wykończyłam nareszcie krem do mycia buzi, poszło też masło czekoladowe - mogę kupować następne (w zasadzie nie wiem, czy tak mogę, bo kilka jeszcze w kolejce stoi )
__________________
ZUZIA - 25.07.2013

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez ganimedea
Czas edycji: 2010-04-19 o 07:14
ganimedea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:23   #2865
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Gratuluję zużyć.

Koniku, Kawo baty za zakupy.

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
masz rację ja coś czuję że będę dwa gary zawsze gotować bo mój TŻ lubi tłuste mięcho
Ja tak kiedyś gotowałam i więcej nie chcę.

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
W przyjaciółce chyba
Dzięki.

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Właśnie się maseczkuję i jestem zła. Zawsze mnie denerwuje końcówka maseczki w tubce, bo mam problem z jej wydobyciem. A więc ostatnio wymolestowałam maseczke w tubce ori pomidorową więc dziś ją przeciełam i co ... i połowa maseczki. Grr dlaczego to nie chce wyłazić bardziej. Teraz po rozcieńciu mam na kilka aplikacji i pewnie część uschnie a szkoda bo maseczka rewelacyjna i już jej chyba nie ma. No nic zużywam dalej.
Końcówki maseczek, kremów w tubce, balsamów przekładam sobie zawsze do słoiczków po kremie. Maseczki w saszetkach zresztą też.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mam obiekcje wiecie dlaczego? Bo na studiach nie mogłam sobie darować, że wyrzuciłam książki i zeszyty z chemii z liceum - byłam tak pewna, ze i tak nic z chemią nie będę studiować, że mi przez myśl nie przeszło, żeby zostawić. I o ironio ... Wylądowałam na Wydziale Chemii Tak by mi się przydały - na studiach nikt nie tłumaczyl od podstaw, a ja chemię mialam tylko 2 lata w LO i wszystko musiałam sama powtórzyć i się douczyć Tak samo było z biologią (ogólną jak i poszczególnymi działami biologii, które miałam jako osobne przedmioty: np. genetyka, zoologia, botanika, immunologia i inne)
Ja mam zostawione wszystko od podstawówki. Leży sobie poukładane w piwnicy, w oczy nie kłuje więc nie mam zamiaru wywalać.

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18659435]
Kawo: Nie mogę się doczekać fotek Twojego mineralnego zbiorku. Że tak niedyskretnie spytam: skąd jesteś? Szukam fanek minerałów i naturalnych kosmetyków z moich okolic do ew. wspólnych zakupów.
[/QUOTE]

To możesz mnie dopisać do listy ewentualnych chętnych.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nie wiem jak wy ale ja jestem już mega zmęczona tymi wszystkimi transmisjami i widokami trumien.
Dokładnie. Ileż można oglądać i słuchać tego samego? Mam nadzieję że od dziś wszystko wróci do normy. Np. na National Geografic nie puszczali mi ulubionego programu o katastrofach lotniczych.

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
nosku u mnie przy centrum krk były zamkniete te najblizej mojego domu.ale wy moze macie otwarte.
Wszędzie były pozamykane.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Byłam na spacerze z osobnikiem płci męskiej ... Szału ni ma ... Ciepła klucha, zalatująca z zachowania moim ExEx Czyli grzeczny, ułożony, przepraszający, flegmatyczny itp ... Taki nie dla mnie
Ale przynajmniej pospacerowałam i posiedziałam w przyjemnej knajpce.
Może się jeszcze koleś "rozkręci". Na pierwszym spotkaniu może być różnie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella

Edytowane przez Koshatka
Czas edycji: 2010-04-19 o 08:24
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:35   #2866
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Przez weekend nie udało mi sie nic zużyc... ale to swiadczy tylko o tym, że wcale nie potrzebuje wiekszosci kosmetyków, które mam
Tż sprząta od rana piwnice i składzik - udało mi sie go wciagnac w wielkie porzadki polegajace na wyrzucaniu
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:54   #2867
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Czesc dziewczyny...
dzis dopiero poniedzialek a mi sie chce spac. Siedzialam do 3 w nocy z Tz-tem i pomagalam mu kompletowac bibliografie. Dzisiaj w koncu sklada juz cala prace do druku.
Bede pod wieczor,do 18 mam wyklady..
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:56   #2868
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

U mnie podobnie z tym zmęczeniem, nie miałam jak wypocząć w weekend, więc dziś zrobiłam sobie wolne, żeby się wyspać, ale to chyba niemożliwe w tym domu - o 7 obudziły mnie kłócące się siostry... No, ale dopiero teraz wyszłam z pościeli, idę umyć włosy i na 12:00 do pracy.
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 08:58   #2869
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
A to towar z półek zginął czy manko na kasie? Bo jeżeli towar to warto by się było dowiedzieć czy Wy możecie odpowiadać za towar który nie jest odpowiednio zabezpieczony.
chodzi o towar z półek ale ja nie wiem na czym polega jego odpowiednie zabezpieczenie
Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
O rany, co za sytuacja. Niestety zupełnie się na tym nie znam, żeby konkretnie coś doradzić, ale też wydaje mi się to być mocno przesadzone... A podpisywaliście jakąś odpowiedzialność materialną za towar??
niektórzy podpisali niektórzy nie, ja akurat nie
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
nynka u mnie w pracy każdy na swojej zmianie był na jednej kasie i jeśli brakowało więcej niż 1zł, to potrącano nam to z wypłaty. A jeśli chodzi o inwentaryzację, to nigdy nie było żadnych problemów.
u nas jak komuś brakuje w kasie to też potrącają z wypłaty ale po tej inwentaryzacji to jest masakra
Cytat:
Napisane przez Nusia7 Pokaż wiadomość
Na szczęście dane udało się wydostać za 1. razem i mam je na płytkach. Ale więcej już niczego nie będę pić przy laptopie...
ja wciąż piję i czesto mi się coś wyleje ale dzięki bogu komp żyje (odpukać...)
Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość


Pokażę Wam moje zawieszki
śliczne
Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
ale mi się dzisiaj nic nie chce.a musze sie uczyc na środe bo mam wczesniej szy egzamin.zrobił się ze mnie straszny leń.
u mnie to samo czeka mnie tyle egzaminów a za nic w świecie nie mogę się zabrać z naukę
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 08:59   #2870
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Hej A ja nie spałam prawie calą noc ,nie wiem co się ze mną dzieje....
Wczoraj bylam u TŻ samochodem i wracając zatrzymała mnie policja ,Bo jak stwierdzili "podejrzanie za nimi wolno jechałam" -sami jechali ok 30 km/h a byla górka zakręty więc jak ich mialam wyprzedzić...ale sprawdzili dokumenty i ok To mój 1 raz
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:01   #2871
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Sweet_Jelly Pokaż wiadomość


A dziś przyjdzie do mnie prawdopodobnie zestaw miniaturek aptecznych specyfików do buzi..może cos w końcu mnie nie będzie uczulać?????
Gdzie nabyłaś miniaturki?
Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
Tż sprząta od rana piwnice i składzik - udało mi sie go wciagnac w wielkie porzadki polegajace na wyrzucaniu
Ja próbowałam choć troszke wywalić w sobote a moja mama wszystko zgarnia spowrotem tak to ja sobie moge bez końca.
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:06   #2872
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość

Ja próbowałam choć troszke wywalić w sobote a moja mama wszystko zgarnia spowrotem tak to ja sobie moge bez końca.
No, moja mama ma identycznie. Wszystko sie moze przydac kiedys...
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:09   #2873
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Dzień dobry
Boże, o 7 obudził mnie siostrzeniec bo szedł do przedszkola, odkąd tu nocuje czasami to mam noce z głowy zaraz jadę do biblioteki uczelnianej po te książki nieszczęsne..
Eirenn, Koshatko - oczywiście będą foty zbioru minerałowego, zobaczę sama ile tego mam tylko muszę pożyczyć aparat od siotry, chyba że was satysfakcjonują zdjęcia komórką
porzeczko - to nie możesz zgarnąć tego co chcesz wyrzucić do siatki i sama się tego pozbyć? moja mama ma tak samo, nawet jak chciałam wyrzucić coś do suchej frakcji w domu (segregujemy śmieci) to ona mówiła że się może przydać i zabierała od tamtej pory sama wyrzucam śmieci i wszyscy są zadowoleni.

Edytowane przez KawaMarcepanowa
Czas edycji: 2010-04-19 o 09:11
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:13   #2874
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Zet-zapomniałam CI napisać bo pytałaś o te sample EDM ,sprzedałam je.wystawiłam 2 raz podwyższyłam cenę i się sprzedały !
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:13   #2875
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Może się jeszcze koleś "rozkręci". Na pierwszym spotkaniu może być różnie.
Nie, nie
Nawet nie zainteresował mnie na tyle

Po pierwszym spotkaniu z Ex wahałam się, ale jednak coś u mnie drgnęło.
Teraz nie drgnęło nic więc się nawet nie waham.


Mam kolejne 2 zużycia
- jogurtowy żel truskwaka + guawa - Avon
- masło do ciala z MM - Avon

I jeszcze odłożyłam jeden krem.


Wczoraj ujrzałam denko w różu - Candy Cane Pink z L'Oreala. Narazie jest malutkie, ale jest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-04-19 o 09:40
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:47   #2876
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
Hej A ja nie spałam prawie calą noc ,nie wiem co się ze mną dzieje....
Wczoraj bylam u TŻ samochodem i wracając zatrzymała mnie policja ,Bo jak stwierdzili "podejrzanie za nimi wolno jechałam" -sami jechali ok 30 km/h a byla górka zakręty więc jak ich mialam wyprzedzić...ale sprawdzili dokumenty i ok To mój 1 raz
Powinni Cię pochwalić że nie złamałaś przepisów i nie wyprzedzałaś na zakręcie
Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Gdzie nabyłaś miniaturki?
na allegro! Zestaw miniaturek produktów biotherm jak je dostane to kliknę zdjęcie
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie, nie
Nawet nie zainteresował mnie na tyle

Po pierwszym spotkaniu z Ex wahałam się, ale jednak coś u mnie drgnęło.
Teraz nie drgnęło nic więc się nawet nie waham.


Mam kolejne 2 zużycia
- jogurtowy żel truskwaka + guawa - Avon
- masło do ciala z MM - Avon

I jeszcze odłożyłam jeden krem.


Wczoraj ujrzałam denko w różu - Candy Cane Pink z L'Oreala. Narazie jest malutkie, ale jest
ja też bym się nie wahała..


Brawo za róż
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:53   #2877
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Brawo Hosenko!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 09:58   #2878
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Dziękuję
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:18   #2879
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
chodzi o towar z półek ale ja nie wiem na czym polega jego odpowiednie zabezpieczenie

niektórzy podpisali niektórzy nie, ja akurat nie

u nas jak komuś brakuje w kasie to też potrącają z wypłaty ale po tej inwentaryzacji to jest masakra
W sklepie samoobsługowym powinna być ochrona albo chociaż ktoś powinien oglądać to co się dzieje na podglądzie z kamer. A tu jak widać właściciel przerzuca odpowiedzialność na pracowników i ma wszystko w

Jak nie podpisałaś odpowiedzialności materialnej to on nie ma podstaw Cię obciążać tym mankiem.

A to że potrącają jak jest na kasie manko to normalne bo to ewidentna wina kasjerki. Trudno jednak wymagać żeby pracownicy jednocześnie obsługowali klientów i patrzyli co się na półkach dzieje.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 10:18   #2880
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: Odwyk od zakupów kosmetycznych(grupa wsparcia) - IV

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
mnie drogeria natury kusi
- cieniami sypkimi my secret za 3.99, moze na jeden sie skusze, potrzebuje ladnego rozu
:
Mam dwa odcienie z tej serii!!! Biały i łososiowy A i jescze chce dokupić jasną zieleń i może żółty, a kto wie, może też czarny, na pewno isę przyda!! U mnie rzadko kiedy się coś marnuje Jestem bardzo zadowolona ztego zakupu, łosos był ostatni w mojej naturze
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.