Rozstanie z zaskoczenia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-08, 15:16   #1
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679

Rozstanie z zaskoczenia


Witam wszystkich. Nigdy nie myślałam, że napiszę taki wątek na wizażu, ale cóż, życie lubi zaskakiwać. Tak samo jak mnie wczoraj zaskoczył mój teraz już ex.
Spotykaliśmy się 1 rok i 2 miesiące. Wszystko było dobrze, nigdy nie powiedział, żeby coś mu nie odpowiadało. Mówił, że bardzo mnie kocha, że jest mu ze mną cudownie. Zawsze mogłam na niego liczyć, wspierał mnie w każdej sytuacji i to samo dostawał w zamian. Jakiś miesiąc temu poznałam jego rodzinę, on moją. Zaczął bardzo delikatnie sugerować, że będziemy razem już zawsze, że razem zamieszkamy, że kiedyś weźmiemy ślub... Jeszcze w piątek był u mnie, spędziliśmy razem wieczór i noc, mówił jak lubi ze mną przebywać.
Wczoraj poszliśmy na spacer, potem wróciliśmy do mnie. Otworzyliśmy wino, obejrzeliśmy odcinek serialu. I nagle on zaczął mówić, że nasz związek zmierza donikąd, że wkradła się rutyna, że nie ma tylu emocji co na początku... Gdzie to on jest najbardziej rutynową osobą jaką znam! I nigdy nie zrobił absolutnie nic, żeby tę rutynę przełamać! Pytałam, jak chciałby żeby wyglądała nasza relacja, nasze spotkania, to powiedział, że nie wie. Że on się boi co będzie dalej, że zamieszkamy ze sobą a będziemy żyć obok siebie a nie razem. Że on nie może, nie umie. Że wie, że ucieka jak tylko coś jest nie tak, że to już jest 3 raz jak to robi...Są między nami różnice, ale nigdy nie było to powodem awantury, ja traktowałam to jako coś, nad czym można popracować, szukać kompromisów. Nigdy wcześniej nawet się nie pokłóciliśmy, widziałam z nim swoją przyszłość a tu nagle dowiedziałam się, że on już nie chce ze mną być.... Jednocześnie po tym jak powiedział, że nie widzi sensu kontynuowania związku, bo boi się, że to nie wyjdzie nagle zaproponował, żebyśmy razem zamieszkali, zobaczyli jak będzie. Potem mówił też, że nie wyobraża sobie, że miałby mnie więcej nie zobaczyć...Staram się to zrozumieć i nie mogę. Czuję się jak zabawka, którą się znudził i ją wyrzucił.... Miałyście kiedyś tak, że facet po dłuższym czasie zakończył znajomość bez żadnego sygnału ostrzegawczego? Jednego dnia mówiąc, że jest cudownie a drugiego, że jednak nie?
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 15:41   #2
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:33
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 15:54   #3
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;88269909]Treść usunięta[/QUOTE]

Dziękuję! Po tym jego tekście, żebyśmy razem zamieszkali kazałam mu natychmiast przestać robić mi taki rollercoaster emocjonalny...On płakał, ja płakałam, masakra jakaś....Wiem, że to nie ma sensu, ale strasznie ciężko to sobie przetłumaczyć, jak się kogoś kocha.
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 15:54   #4
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Przykro mi

Jaka to by faktycznie nie była przyczyna rozstania, nie polecam utrzymywania z nim kontaktu przynajmniej dopóki coś do niego czujesz. Facet będzie Ci zawracał głowę i jak jo-jo: raz będzie się przy Tobie kręcił, raz nie
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 16:00   #5
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;88269938]Przykro mi

Jaka to by faktycznie nie była przyczyna rozstania, nie polecam utrzymywania z nim kontaktu przynajmniej dopóki coś do niego czujesz. Facet będzie Ci zawracał głowę i jak jo-jo: raz będzie się przy Tobie kręcił, raz nie [/QUOTE]

Pewnie masz rację, czuję się fatalnie, ale lepiej raz to przecierpieć niż mieć huśtawkę emocjonalną przez dłuższy czas...
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 16:16   #6
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Autorko, przykro mi! Niestety wyszedł z niego bardzo niedojrzały, tchórzliwy, dziecinny człowiek. Trzymaj się ciepło!
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 16:19   #7
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Autorko, przykro mi! Niestety wyszedł z niego bardzo niedojrzały, tchórzliwy, dziecinny człowiek. Trzymaj się ciepło!
Dziękuję!
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-08, 16:44   #8
wakeupme32
Raczkowanie
 
Avatar wakeupme32
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 229
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Nigdy nie myślałam, że napiszę taki wątek na wizażu, ale cóż, życie lubi zaskakiwać. Tak samo jak mnie wczoraj zaskoczył mój teraz już ex.
Spotykaliśmy się 1 rok i 2 miesiące. Wszystko było dobrze, nigdy nie powiedział, żeby coś mu nie odpowiadało. Mówił, że bardzo mnie kocha, że jest mu ze mną cudownie. Zawsze mogłam na niego liczyć, wspierał mnie w każdej sytuacji i to samo dostawał w zamian. Jakiś miesiąc temu poznałam jego rodzinę, on moją. Zaczął bardzo delikatnie sugerować, że będziemy razem już zawsze, że razem zamieszkamy, że kiedyś weźmiemy ślub... Jeszcze w piątek był u mnie, spędziliśmy razem wieczór i noc, mówił jak lubi ze mną przebywać.
Wczoraj poszliśmy na spacer, potem wróciliśmy do mnie. Otworzyliśmy wino, obejrzeliśmy odcinek serialu. I nagle on zaczął mówić, że nasz związek zmierza donikąd, że wkradła się rutyna, że nie ma tylu emocji co na początku... Gdzie to on jest najbardziej rutynową osobą jaką znam! I nigdy nie zrobił absolutnie nic, żeby tę rutynę przełamać! Pytałam, jak chciałby żeby wyglądała nasza relacja, nasze spotkania, to powiedział, że nie wie. Że on się boi co będzie dalej, że zamieszkamy ze sobą a będziemy żyć obok siebie a nie razem. Że on nie może, nie umie. Że wie, że ucieka jak tylko coś jest nie tak, że to już jest 3 raz jak to robi...Są między nami różnice, ale nigdy nie było to powodem awantury, ja traktowałam to jako coś, nad czym można popracować, szukać kompromisów. Nigdy wcześniej nawet się nie pokłóciliśmy, widziałam z nim swoją przyszłość a tu nagle dowiedziałam się, że on już nie chce ze mną być.... Jednocześnie po tym jak powiedział, że nie widzi sensu kontynuowania związku, bo boi się, że to nie wyjdzie nagle zaproponował, żebyśmy razem zamieszkali, zobaczyli jak będzie. Potem mówił też, że nie wyobraża sobie, że miałby mnie więcej nie zobaczyć...Staram się to zrozumieć i nie mogę. Czuję się jak zabawka, którą się znudził i ją wyrzucił.... Miałyście kiedyś tak, że facet po dłuższym czasie zakończył znajomość bez żadnego sygnału ostrzegawczego? Jednego dnia mówiąc, że jest cudownie a drugiego, że jednak nie?

współczuję całej sytuacji, naprawdę
Wygląda to tak jakby się przestraszył że to zmierza za daleko, że wcale tego nie chce ale starał się mieć Cię w obwodzie, bo wiadomo - i pobzykać można i czas spędzić fajnie. Do czasu jak się nowa znajdzie. Ale no, przystopował Cię na wszelki wypadek jakbyś naciskała na coś więcej. Zawsze wtedy za pół roku czy rok jak zaczniesz naciskać dokąd zmierza Wasz zwiazek będzie mógł powiedzieć "no przecież nic Ci nie obiecywałem o co Ci chodzi, mówiłem że nie jestem gotowy".

Poślij gościa na drzewo, jak będzie Ci beczał to mu twardo mów że przecież sam tego chciał i nie daj się zmanipulować. Będzie bolało, wiem, ale im szybciej to zrobisz tym szybkiej minie i znajdziesz kogoś wartościowego kto Cię doceni i będzie chciał z Tobą być bez żadnych emocjonalnych jazd
wakeupme32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 16:47   #9
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Trzymaj się
W takiej trudnej sytuacji gdy nagle okazał się wyjątkowym bezkręgosłupowym i bezjajecznym patafianem świetnie sobie poradziłaś On zrzucił z siebie ciężar zastanawiania się "wyjawiając prawdę" i teraz "bez wyrzutów sumienia" (bo już wiesz i gdy sama pod wpływem uczuć do niego zgodziłabyś się na chory układ) chciał powykorzystywać dalej żeby się "pozastanawiać" . A ty miałabyś cierpieć w tym cyrku czy już się namyślił czy nie, jest już dobrze czy nie, do czego to zmierza itd. i jeszcze może skakać wokół panicza żeby wymyślać jak go zabawić by rutyny nie było Niech się goni
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 16:47   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Ten facet ma coś z głową?
Rozstańmy się i zamieszkajmy razem?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 17:06   #11
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez wakeupme32 Pokaż wiadomość
współczuję całej sytuacji, naprawdę
Wygląda to tak jakby się przestraszył że to zmierza za daleko, że wcale tego nie chce ale starał się mieć Cię w obwodzie, bo wiadomo - i pobzykać można i czas spędzić fajnie. Do czasu jak się nowa znajdzie. Ale no, przystopował Cię na wszelki wypadek jakbyś naciskała na coś więcej. Zawsze wtedy za pół roku czy rok jak zaczniesz naciskać dokąd zmierza Wasz zwiazek będzie mógł powiedzieć "no przecież nic Ci nie obiecywałem o co Ci chodzi, mówiłem że nie jestem gotowy".

Poślij gościa na drzewo, jak będzie Ci beczał to mu twardo mów że przecież sam tego chciał i nie daj się zmanipulować. Będzie bolało, wiem, ale im szybciej to zrobisz tym szybkiej minie i znajdziesz kogoś wartościowego kto Cię doceni i będzie chciał z Tobą być bez żadnych emocjonalnych jazd
Dzięki, postaram się mocno trzymać i nie mięknąć

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Trzymaj się
W takiej trudnej sytuacji gdy nagle okazał się wyjątkowym bezkręgosłupowym i bezjajecznym patafianem świetnie sobie poradziłaś On zrzucił z siebie ciężar zastanawiania się "wyjawiając prawdę" i teraz "bez wyrzutów sumienia" (bo już wiesz i gdy sama pod wpływem uczuć do niego zgodziłabyś się na chory układ) chciał powykorzystywać dalej żeby się "pozastanawiać" . A ty miałabyś cierpieć w tym cyrku czy już się namyślił czy nie, jest już dobrze czy nie, do czego to zmierza itd. i jeszcze może skakać wokół panicza żeby wymyślać jak go zabawić by rutyny nie było Niech się goni
Ja miałam wrażenie, że to nie tyle była propozycja chorego układu, tylko nagłe zmiany zdania, miotanie się i jedno wielkie "ja nie wiem czego chcę"... Tak czy inaczej masakra

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ten facet ma coś z głową?
Rozstańmy się i zamieszkajmy razem?
To akurat w tym przypadku chyba była nagła próba wycofania się z rozstania. Ale co do tego, że coś ma z głową to się mogę zgodzić
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-08, 17:22   #12
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Ja miałam wrażenie, że to nie tyle była propozycja chorego układu, tylko nagłe zmiany zdania, miotanie się i jedno wielkie "ja nie wiem czego chcę"... Tak czy inaczej masakra

To akurat w tym przypadku chyba była nagła próba wycofania się z rozstania. Ale co do tego, że coś ma z głową to się mogę zgodzić
Nie wymyślił tego układu z premedytacją przed, jego egoizm i tchórzostwo naturalnie doprowadzają do postawienia cię w takiej roli i gdybyś się zgodziła zrobiłby się z tego wyniszczający cię
(a bezpieczny i wygodny dla niego) chory układ a nie "związek w trakcie kryzysu". W trakcie tego rozkminiania jak mu źle i czy nie uciec po raz czwarty zero refleksji, że powinien to załatwić inaczej i spróbować zmienić coś przed zgnieceniem zakochanej w nim osoby, zero refleksji że propozycja zamieszkania razem już-nie-dziewczynie jest absurdalna.
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 17:30   #13
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Nie wymyślił tego układu z premedytacją przed, jego egoizm i tchórzostwo naturalnie doprowadzają do postawienia cię w takiej roli i gdybyś się zgodziła zrobiłby się z tego wyniszczający cię
(a bezpieczny i wygodny dla niego) chory układ a nie "związek w trakcie kryzysu". W trakcie tego rozkminiania jak mu źle i czy nie uciec po raz czwarty zero refleksji, że powinien to załatwić inaczej i spróbować zmienić coś przed zgnieceniem zakochanej w nim osoby, zero refleksji że propozycja zamieszkania razem już-nie-dziewczynie jest absurdalna.
Dokładnie. Zero refleksji, co on robi Tobie swoim zachowaniem, tylko egoistyczne skupienie się na sobie i miotanie w swoim mętliku w głowie, zupełnie bez spojrzenia, jak to załatwić jak najmniejszym kosztem zakochanej w nim osoby. Okropność. Przeżyłam coś podobnego więc wiem, jak to boli. Przykro mi, że Cię to spotkało. Wystawił sobie najlepszą wizytówkę
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 17:36   #14
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Nie wymyślił tego układu z premedytacją przed, jego egoizm i tchórzostwo naturalnie doprowadzają do postawienia cię w takiej roli i gdybyś się zgodziła zrobiłby się z tego wyniszczający cię
(a bezpieczny i wygodny dla niego) chory układ a nie "związek w trakcie kryzysu". W trakcie tego rozkminiania jak mu źle i czy nie uciec po raz czwarty zero refleksji, że powinien to załatwić inaczej i spróbować zmienić coś przed zgnieceniem zakochanej w nim osoby, zero refleksji że propozycja zamieszkania razem już-nie-dziewczynie jest absurdalna.
Ta..."bylibyśmy ze sobą" na próbę, ja ciągle w stanie niepewności kiedy on w końcu znowu postanowi nawiać, czy znowu będę myślała, że jest ok, a on mi oświadczy, że nie, że czas się pożegnać... Coraz bardziej zła się na niego robię

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Zero refleksji, co on robi Tobie swoim zachowaniem, tylko egoistyczne skupienie się na sobie i miotanie w swoim mętliku w głowie, zupełnie bez spojrzenia, jak to załatwić jak najmniejszym kosztem zakochanej w nim osoby. Okropność. Przeżyłam coś podobnego więc wiem, jak to boli. Przykro mi, że Cię to spotkało. Wystawił sobie najlepszą wizytówkę
To fakt. Zupełnie nie pomyślał w tym wszystkim o mnie, o moich uczuciach....
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 18:00   #15
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Ta..."bylibyśmy ze sobą" na próbę, ja ciągle w stanie niepewności kiedy on w końcu znowu postanowi nawiać, czy znowu będę myślała, że jest ok, a on mi oświadczy, że nie, że czas się pożegnać... Coraz bardziej zła się na niego robię

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------



To fakt. Zupełnie nie pomyślał w tym wszystkim o mnie, o moich uczuciach....
Dokładnie. Wartościowa osoba zawsze jednak choć pomyśli jak coś wpłynie na bliskie osoby które dana decyzja mocno dotyczy, jak można to w miarę najoptymalniej dla wszystkich rozwiązać trudną rzecz. Jego chaotyczne wycofywanie się rakiem dowodzi że tego nie zrobił, a przecież mógł bo nie rzucił cię w trakcie wielkiej kłótni gdzie nie było czasu się zastanowić.
Wiele z nas przeżyło coś podobnego. Na mnie zrzucono podobną bombę w pierwszym związku i jak kompletna idiotka pomimo że wiedziałam że to destrukcyjne (dlatego nikomu się nie zwierzyłam w tamtym czasie, żeby mi nie wygarnął oczywistej prawdy) "dałam nam szansę " wchodząc w te tortury na miesiąc zanim sama nie przejrzałam na oczy, w☠☠☠☠iłam się i posłałam typa na drzewo zrywając kontakt. Ty od razu radzisz sobie doskonale i tak trzymaj
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 18:04   #16
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Dokładnie. Wartościowa osoba zawsze jednak choć pomyśli jak coś wpłynie na bliskie osoby które dana decyzja mocno dotyczy, jak można to w miarę najoptymalniej dla wszystkich rozwiązać trudną rzecz. Jego chaotyczne wycofywanie się rakiem dowodzi że tego nie zrobił, a przecież mógł bo nie rzucił cię w trakcie wielkiej kłótni gdzie nie było czasu się zastanowić.
Wiele z nas przeżyło coś podobnego. Na mnie zrzucono podobną bombę w pierwszym związku i jak kompletna idiotka pomimo że wiedziałam że to destrukcyjne (dlatego nikomu się nie zwierzyłam w tamtym czasie, żeby mi nie wygarnął oczywistej prawdy) "dałam nam szansę " wchodząc w te tortury na miesiąc zanim sama nie przejrzałam na oczy, w☠☠☠☠iłam się i posłałam typa na drzewo zrywając kontakt. Ty od razu radzisz sobie doskonale i tak trzymaj
Trochę już różnych palantów przerobiłam, mam doświadczenie Chociaż to akurat now przypadek.... Dzięki za miłe słowa
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 08:04   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

[QUOTE=FanaticaDelDembow;8 8269853]Jakiś miesiąc temu poznałam jego rodzinę, on moją. [\QUOTE]

Najprawdopobniej tu poszlo cos nie tak, skoro wczesniej mowil o slubie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 08:58   #18
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

A moim zdaniem nie potraktowal cie zle
Nie jest swinia tchorzem czy innym epitetem ktore tu czytalam
Zawsze jest trudno zerwac,nie zadnej metody aby to powiedziec w mniej bolesny sposob to zawsze boli
Zachowal sie w porządku,powiedzial co czuje,co innego jakby cie zwodził, dorabial rogi,zerwal przez smsa itp.
Rozumiem ze ciezko jest przyjac cos takiego szczegolnie ze nie bylo zadnych znakow ostrzegawczych ze cos sie dzieje nie tak ale facet nie zachowal sie zle .
Nie wiem dlaczego zaproponowal te wspolne mieszksnie moze nie umial sobie poradzic z twoja reakcja moze chcial jakos zalagodzic twoj bol? Nie wiem,wiem tylko tyle ze skoro mial tak powazne wątpliwości codo przyszłości tego zwiazku to raczej nic z tego juz nie bedzie I na twoim miejscu odcielabym sie od niego bo to będzie tylko przedłużanie nieuniknionego
Bylam w takich sytuacjach wiem jak to jest ,ciezko odejsc od kogos kogo sie libi patrzysz na jego smutek ale w glebi serca wiesz ze to nie to.
Lepiej to uciąć szybkim cięciem niz grzebać pomału
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 10:33   #19
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88271680]A moim zdaniem nie potraktowal cie zle
Nie jest swinia tchorzem czy innym epitetem ktore tu czytalam
Zawsze jest trudno zerwac,nie zadnej metody aby to powiedziec w mniej bolesny sposob to zawsze boli
Zachowal sie w porządku,powiedzial co czuje,co innego jakby cie zwodził, dorabial rogi,zerwal przez smsa itp.
Rozumiem ze ciezko jest przyjac cos takiego szczegolnie ze nie bylo zadnych znakow ostrzegawczych ze cos sie dzieje nie tak ale facet nie zachowal sie zle .
Nie wiem dlaczego zaproponowal te wspolne mieszksnie moze nie umial sobie poradzic z twoja reakcja moze chcial jakos zalagodzic twoj bol? Nie wiem,wiem tylko tyle ze skoro mial tak powazne wątpliwości codo przyszłości tego zwiazku to raczej nic z tego juz nie bedzie I na twoim miejscu odcielabym sie od niego bo to będzie tylko przedłużanie nieuniknionego
Bylam w takich sytuacjach wiem jak to jest ,ciezko odejsc od kogos kogo sie libi patrzysz na jego smutek ale w glebi serca wiesz ze to nie to.
Lepiej to uciąć szybkim cięciem niz grzebać pomału[/QUOTE]

Po co spędzał z nią jeszcze noc i spacerki urządzał? Też bym uznała, że kretyn. To, że nie zwodził jej miesiącami (pfff zresztą skąd wiadomo? Może planował rozstanie od kwietnia) to serio żadne bohaterstwo. Jak dla mnie to rozegrał to mega niefajnie nie dając wcześniej sygnałów, że się sypie, szansy na jakąś rozmowę i jeszcze spędzając z nią upojny wieczór przed.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-11-09 o 13:11 Powód: Literówka
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-09, 11:01   #20
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po co spędzał z nią jeszcze noc i spacerki urządzał? Też bym uznała, że kretyn. To, że nie zwodził jej miesiącami (pfff zresztą skąd wiadomo? Może planował rozstanie od kwietnia) to serio żadbe bohaterstwo. Jak dla mnie to rozegrał to mega niefajnie nie dając wcześniej sygnałów, że się sypie, szansy na jakąś rozmowę i jeszcze spędzając z nią upojny wieczór przed.
Kiedys musial zerwac zaden dzien nie bylby dobry na zerwanie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 11:08   #21
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Ja rozumiem, że on ze mną zerwał. Jeśli nie widział przyszłości tego związku to oczywiście musiał to zrobić. I mnie by to zawsze bolało. Ja tylko mam pretensje o to, że nawet nie tyle co nie powiedział mi, że coś nie gra,ale wręcz utwierdzał w tym, że wszystko jest ok i że planuje ze mną przyszłość. Mówił, że mnie kocha, że jest mu ze mną cudownie, mówił, że będziemy razem na starość, na wakacje mieliśmy już zaplanowany wspólny wyjazd. I te różne rzeczy mówił mi ciągle, ostatnio parę godzin przed zerwaniem....i tego nie rozumiem.
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 11:16   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88272068]Kiedys musial zerwac zaden dzien nie bylby dobry na zerwanie[/QUOTE]

Ale spędzanie z nią nocy nie było potrzebne.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że on ze mną zerwał. Jeśli nie widział przyszłości tego związku to oczywiście musiał to zrobić. I mnie by to zawsze bolało. Ja tylko mam pretensje o to, że nawet nie tyle co nie powiedział mi, że coś nie gra,ale wręcz utwierdzał w tym, że wszystko jest ok i że planuje ze mną przyszłość. Mówił, że mnie kocha, że jest mu ze mną cudownie, mówił, że będziemy razem na starość, na wakacje mieliśmy już zaplanowany wspólny wyjazd. I te różne rzeczy mówił mi ciągle, ostatnio parę godzin przed zerwaniem....i tego nie rozumiem.
No na jego zryty beret nic nie poradzisz. Może z czasem dojrzysz, że były jednak jakieś sygnały świadczące o tym, że nie był szczery lub/i że był niedojrzały. Ja obstawiam inną pannę na horyzoncie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 11:21   #23
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że on ze mną zerwał. Jeśli nie widział przyszłości tego związku to oczywiście musiał to zrobić. I mnie by to zawsze bolało. Ja tylko mam pretensje o to, że nawet nie tyle co nie powiedział mi, że coś nie gra,ale wręcz utwierdzał w tym, że wszystko jest ok i że planuje ze mną przyszłość. Mówił, że mnie kocha, że jest mu ze mną cudownie, mówił, że będziemy razem na starość, na wakacje mieliśmy już zaplanowany wspólny wyjazd. I te różne rzeczy mówił mi ciągle, ostatnio parę godzin przed zerwaniem....i tego nie rozumiem.
Ale powiedz mi co to zmieni?
Jedyna rzecz ktora sie w tym liczy jest fakt ze cie nie kocha i nie widzi przyszlosci razem
Czy by ci daw znaki wczesniej ,mowil rzadziej ze kocha to wszystko mało wazne koniec bylby taki sam
Ja wiem jak to jest to nie przychodzi nagle czlowiek sie gryzie z myslami,probuje przekonac ze to jest to czego chce ,ciezko jest zebrac sie i skonczyc jak nie ma takiego powaznego powodu do zerwania(typu poznanie kogos innego czy jakies powazne problemy)
Zrobil co zrobil przestan to roztrzasac zaakceptuj i zapomnij
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 11:48   #24
FanaticaDelDembow
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 679
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Nie byłoby to dla mnie takim szokiem, nie planowałabym z nim przyszłości... Myślę,że trochę lepiej bym to teraz znosiła. Ale oczywiście masz rację, że powinnam przestać to rozpamiętywać i zapomnieć.
FanaticaDelDembow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 12:39   #25
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Ile macie lat? Według mnie facet po prostu nie dojrzał do związku. Sam nie wie czego chce dlatego tak się miota. Natomiast co by nie było to szkoda twojego czasu na taką relację.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 12:46   #26
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez FanaticaDelDembow Pokaż wiadomość
Nie byłoby to dla mnie takim szokiem, nie planowałabym z nim przyszłości... Myślę,że trochę lepiej bym to teraz znosiła. Ale oczywiście masz rację, że powinnam przestać to rozpamiętywać i zapomnieć.
ludzie sie rozstaja,caly czas,planuja przyszlosc,maja dzieci,maja slub a pewnego dnia im sie odechciewa byc z kims i odchodza
to sie moze zdarzyc zawsze w kazdym momencie zycia

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po co spędzał z nią jeszcze noc i spacerki urządzał? Też bym uznała, że kretyn. To, że nie zwodził jej miesiącami (pfff zresztą skąd wiadomo? Może planował rozstanie od kwietnia) to serio żadbe bohaterstwo. Jak dla mnie to rozegrał to mega niefajnie nie dając wcześniej sygnałów, że się sypie, szansy na jakąś rozmowę i jeszcze spędzając z nią upojny wieczór przed.
nie wiem co cie tak dziwi
ludzie mieszkaja razem,spia w jednym lozku,robia rzeczy takie jak zwykle robia i pewnego dnia siadaja przy stole i zaczynaja rozmowe.
wedlug mnie to nie jest proste tak usiasc i zaczac gadke,napewno sie do tego zbieral przez dluzszy czas,zaden moment nie jest dobry
moim zdaniem dobrze sie stalo ze jej wkoncu powiedzial.
mnie akurat nie dziwi ze wszystko wydawalo sie normalne,ze byl u niej na noc w piatek,nie wiadomo czy nie dawal jej sygnalow,czesto ludzie nie chca widziec sygnalow
w kazdym razie to wszystko nie wazne czy spal u niej w piatek,ze byli na spacerze,myslisz ze jak by nie zostal na noc w piatek i zadzwonil do niej np w ta srode i z nia skonczyl to by bylo mniej bolesne i mniej zaskakujace?
moim zdaniem nie i nie ma co tego mielic ,jest jak jest ,najwazniejsze ze to wydukal i teraz autorka wie juz i moze zaczac budowac swoja przyszlosc bez niego
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:10   #27
rurq
Rozeznanie
 
Avatar rurq
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Zdolny
Wiadomości: 644
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ten facet ma coś z głową?
Rozstańmy się i zamieszkajmy razem?
Mi to trochę zalatuje narcyzem szukającym wrażeń . Zwłaszcza te przesadzone teksty - "wspólna starość", "nie mógłbym cię więcej nie zobaczyć". Fuj.

Niektórzy tak mają, że nie umieją żyć w stabilnej relacji i jak się robi spokojnie to nagle wyskakują poza skalę w jedną stronę (rozstańmy się!) lub drugą (zamieszkajmy razem!). Może to nie jest taki przypadek, ale jak dla mnie to jasno pokazał, że nie jest stabilną emocjonalnie osobą i nie ma co z nim planować przyszłości, bo nigdy nie wiesz kiedy Ci znowu wyskoczy z taką niespodzianką.

Trzymaj się, Autorko. Przykro mi

Edytowane przez rurq
Czas edycji: 2020-11-09 o 13:12
rurq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:15   #28
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;88272406]
(...)
nie wiem co cie tak dziwi
ludzie mieszkaja razem,spia w jednym lozku,robia rzeczy takie jak zwykle robia i pewnego dnia siadaja przy stole i zaczynaja rozmowe.
wedlug mnie to nie jest proste tak usiasc i zaczac gadke,napewno sie do tego zbieral przez dluzszy czas,zaden moment nie jest dobry
moim zdaniem dobrze sie stalo ze jej wkoncu powiedzial.
mnie akurat nie dziwi ze wszystko wydawalo sie normalne,ze byl u niej na noc w piatek,nie wiadomo czy nie dawal jej sygnalow,czesto ludzie nie chca widziec sygnalow
w kazdym razie to wszystko nie wazne czy spal u niej w piatek,ze byli na spacerze,myslisz ze jak by nie zostal na noc w piatek i zadzwonil do niej np w ta srode i z nia skonczyl to by bylo mniej bolesne i mniej zaskakujace?
moim zdaniem nie i nie ma co tego mielic ,jest jak jest ,najwazniejsze ze to wydukal i teraz autorka wie juz i moze zaczac budowac swoja przyszlosc bez niego[/QUOTE]

Xfrida, no jednak w większości przypadków są oznaki rozpadu związku. Poza tym oni razem nie mieszkali. Mógł się z nią umówić na sam spacer i powiedzieć co miał powiedzieć. Ja bym miała niezły szoking, gdyby nie było żadnych oznak, dzień wcześniej seks, winko, a tu nagle "zepsuło się, nara". Po prostu uważam, że nieelegancko to rozegrał. I tylko tyle.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 13:44   #29
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Taa obniżamy standardy dalej, niby nie zdradził jej siostrą przyjaciółką i nie przez sms to znaczy że załatwił poprawnie? Może ma mu kwiaty wysłać że chociaż powiedział a nie odszedł bez słowa (było gdzieś w wątku że typ się nagle wyprowadził bez słowa i przepadł).
Bez klasy zupełnie, co potem potwierdza te jego miotanie się i nieudolna próba odkręcenia zaproponowania mieszkania (na które jeśli by się zgodziła zraniło by ją jeszcze mocniej).
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 14:13   #30
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Rozstanie z zaskoczenia

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
Taa obniżamy standardy dalej, niby nie zdradził jej siostrą przyjaciółką i nie przez sms to znaczy że załatwił poprawnie? Może ma mu kwiaty wysłać że chociaż powiedział a nie odszedł bez słowa (było gdzieś w wątku że typ się nagle wyprowadził bez słowa i przepadł).
Bez klasy zupełnie, co potem potwierdza te jego miotanie się i nieudolna próba odkręcenia zaproponowania mieszkania (na które jeśli by się zgodziła zraniło by ją jeszcze mocniej).
Nie obchodza mnie standardy przy rozstaniu dla mnie to naprawdę nie ma znaczenia,bylam zostawiana kilka razy w zyciu i nie wazne w jaki sposob to sie stalo nic nie robilo mojego zalu,smutku,rozczarowania mniejszego zawsze bolało tak samo
Sama rowniez zostawialam I wiem ze nie jest to latwa sytuacja ,zdarzylo mi sie skonczyc z kims przez telefon czy list bo nie chcialo mi sie znosic dramy i cyrkow
Do tego zeby odejsc dojrzewalam powoli wiec jego zachowanie mnie nie dziwi i nie sądzę aby jakkolwiek by tego nie rozegral zmieniejszyloby to bol i rozczarowanie autorki
Wedlug mnie to nie ma zupełnie znaczenia
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-10 17:14:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:54.