Torebki Louisa Vuitton - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-13, 18:17   #1
likusia
Przyczajenie
 
Avatar likusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z małej miejscowości niedaleko Gliwic
Wiadomości: 15
GG do likusia
Smile

Torebki Louisa Vuitton


Witam. Czy możecie mi powiedzieć gdzie najlepiej kupić torebkę Louisa Vuitton'a? Tak bardzo mi się one podobają, że już po prostu nie mogę wytrzymać... i muszę taką mieć. Jeśli macie jakieś propozycje to proszę o odpowiedzi
__________________
Zanim zaczniesz coś robić najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy na prawdę tego chcesz...
likusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:00   #2
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

A ja sie podepne pod pytanie Czy wiecie moze ile mniej wiecej kosztuje taka torebka??Nieduża.
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:14   #3
Queen_Mary
Raczkowanie
 
Avatar Queen_Mary
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 259
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Najczęściej to tzw. repliki jak ich twórcy nazywają swoje "dzieła". Oryginały zaczynają się od 300 euro.

Mnie się nie podobają! Nie jestem słupem reklamowym!
Queen_Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 20:25   #4
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

300 euro No to juz mi przeszla chec zakupu :P
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 21:40   #5
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

na allegro mozna kupic torebeczki LV w cenach ok 80-400zl
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 22:52   #6
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

ehh, ja dostalam kiedys oferte zakupu jednej, niby ze sprawdzonego zrodla, zaplacilam za nia troszke i wyszlam z nia tylko raz. To bylo takie szalenstwo zakupowe, a teraz zal mi pieniazkow i bardzo srednio podobaja mi sie te torebki
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 23:04   #7
mloda71
Zadomowienie
 
Avatar mloda71
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Aachen (DE)
Wiadomości: 1 477
GG do mloda71
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez dora_angel
na allegro mozna kupic torebeczki LV w cenach ok 80-400zl
...lub na ebay, ale nie sadze ze to sa orginalne, poniewaz orginalne kosztuja od 300€ w gore.
mloda71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 23:38   #8
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez dora_angel
na allegro mozna kupic torebeczki LV w cenach ok 80-400zl
Oczywiscie nieoryginalne
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 09:43   #9
akrzesak
Raczkowanie
 
Avatar akrzesak
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 378
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

ja mam "replikę". Zakupioną w Nadarzynie w centrum Handlu hurtowego. Zapłaciłam 80 złoty. Na allegro takie są po około 250.
Mi osobiscie się niektóre podobają , te w brązie i w kształcie kuferków. Nigdy nikogo z taką nie widziałam.
akrzesak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:14   #10
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez Queen_Mary
Najczęściej to tzw. repliki jak ich twórcy nazywają swoje "dzieła". Oryginały zaczynają się od 300 euro.

Mnie się nie podobają! Nie jestem słupem reklamowym!

Zgadzam sie . Niektore LV mi sie podobaja, ale maja znaczek za bardzo wyeksponowany. Zreszta jak widze dziewczyne z torebka z wyraznym LV, nigdy nie moge sie oprzec, zeby jej nie obejrzec, po czym stwierdzic "podroba"
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 10:48   #11
M@yk@20
Zadomowienie
 
Avatar M@yk@20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rzeszów; Höganäs- może później!!!
Wiadomości: 1 242
GG do M@yk@20
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Mi się podobaja brązowe- a te kolorowe ze złotymi motywami- to takie logo obok twojej nogi...
__________________
Nie ufaj rodzicom- zrób się sam!!!
M@yk@20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 11:09   #12
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

A czy nie lepiej kupić sobie torebkę niebędącą tandetną plastikową podróbką? One wszystkie (podróbki) zrobione są z jakiegoś udającego z daleka skórę plastiku, wytrzymają góra 2-3 miesiące, a w dodatku czuć od nich podróbką na kilometr. Jeśli ktoś ma te kilkaset zł do wydania, niech lepiej pójdzie do Wittchena, przynajmniej kupi porządną, skórzaną, trwałą torebkę (co oczywiście nie znaczy, że wszystkie ich modele są ładne i gustowne, ale to rzecz względna). A jeśli chce się wydać kilkadziesiąt złotych, to w takim h&m można trafić ładną torebkę z materiału za 50-90 zł. Pewnie, nie wytrzyma 2 lat, ale przynajmniej nie będzie podróbką.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 11:23   #13
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez anexxa
A czy nie lepiej kupić sobie torebkę niebędącą tandetną plastikową podróbką? One wszystkie (podróbki) zrobione są z jakiegoś udającego z daleka skórę plastiku, wytrzymają góra 2-3 miesiące, a w dodatku czuć od nich podróbką na kilometr. Jeśli ktoś ma te kilkaset zł do wydania, niech lepiej pójdzie do Wittchena, przynajmniej kupi porządną, skórzaną, trwałą torebkę (co oczywiście nie znaczy, że wszystkie ich modele są ładne i gustowne, ale to rzecz względna). A jeśli chce się wydać kilkadziesiąt złotych, to w takim h&m można trafić ładną torebkę z materiału za 50-90 zł. Pewnie, nie wytrzyma 2 lat, ale przynajmniej nie będzie podróbką.
Zgadzam się śmieszą mnie te torebki a bardziej panienki które nimi wywijają udając że to orginały
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:45   #14
likusia
Przyczajenie
 
Avatar likusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z małej miejscowości niedaleko Gliwic
Wiadomości: 15
GG do likusia
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Mi się te torebki bardzo podobają. Szczególnie te brązowe bo te kolorowe są jakieś takie... niespecjalne. :p Znalazłam na Allegro jedną cudną ale niestety okazało się że jest uszkodzona... a co mi po torebce na którą wydam kilkaset złotych a ma dziurę.. :/ Dlatego też pytam gdzie mogę dostać nowe (repliki) bo na orginał mnie nei stać ( ta którą sobie upatrzyłam kosztuje 900$ !! ) Poza tym uważam że te repliki są dobre gatunkowo... mam na myśli fakt że są skórzane, a tylko wykonanie jest gorsze
__________________
Zanim zaczniesz coś robić najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy na prawdę tego chcesz...
likusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:49   #15
likusia
Przyczajenie
 
Avatar likusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z małej miejscowości niedaleko Gliwic
Wiadomości: 15
GG do likusia
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

A gdzie jest ten Nadarzyn??
__________________
Zanim zaczniesz coś robić najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy na prawdę tego chcesz...
likusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:50   #16
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez bardotka_a
Zgadzam się śmieszą mnie te torebki a bardziej panienki które nimi wywijają udając że to orginały
A dlaczego od razu sadzisz że "udają, że mają oryginały" ?? Mnie śmieszy takie podejście. Niektóre torebki, nawet te podrobione na allegro sa poprostu ładne, i nie sądze żeby ktoś kupował by świadomie by móc się chwalić.
Sama mam ochotę kupic jedną różową, śliczna nigdzie nie widziałam takiej bez tego nieszczęsnego znaczka.
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:00   #17
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

byc moze te panny nie maja swiadomosci ze to podróby.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:04   #18
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

to moze ja się wypowiem bo temat znam
otóż dostałam od ciotki ze stanów(serio serio )własnie podróbkę LV,na jakies urodziny-brązową,hmm z papierami i ze wszystkim ale prawdę powiedziawszy,podoba mi sięnie jest to jakaś tandetna podróba jak z KDTu.No i co mam z nią zrobić??dlatego ze nie jest oryginałem to mam schowac ją głęboko do szafy?? używam jej normalnie,nie wywijam logiem aby sie pokazać,tylko ją normalnie uzytkuję mam już ją z hmm półtora roku??i jest z nią nadal wszystko oki
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 13:48   #19
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Likusia, Nadarzyn o ile sie nie myle jest pod warszawa
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-14, 13:55   #20
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez likusia
A gdzie jest ten Nadarzyn??
pod Warszawą, ale na Stadionie X-lecia też są jakby co

Ja mam 2 ...jedną kupiłam póltora roku temu we Włoszech, a 2-gą w te wakacje nad morzem. Jestem zadolowna, nic się nie popsuły a nie są one, aż tak tandetnie podrobione, aha no i wiem, że to podróby . Mimo to kupiłam bo nie stać mnie na torebkę za 1 tyś $
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 14:11   #21
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

na forum o modzie kiedys wkleiłam zdjecie swojej torebki, kupionej z allegro, kupiłam ją dlatego że mi sie bardzo podobała,jest bardzo ładnie wykonana i moim zdaniem subtelna i delikatna, uważam że takie podróbki wcale nie są czyms złym, nie kosztują majątku(moja akurat 150zł) więc za te pieniądze warto, mnie by było szkoda wydać kupe kasy na oryginał a i tak na ulicy mówiliby że pewno kupiłam sobie podrobe i sie lansuje
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:11   #22
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Likusia - wszystkie oferowane na Allegro są z "wysokiej jakości skóry ekologicznej". Wątpię, żeby w Nadarzynie, na stadionie czy gdziekolwiek mieli torebki z innej fabryki.

Nie ma sensu dyskutować - może ktoś nie wie, że to podróbka, może ktoś nie zna cen, może komuś się to podoba. Dla mnie jest to straszliwy wręcz obciach - poza oryginałem i podróbką oryginału istnieje jeszcze masa innych marek.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:42   #23
likusia
Przyczajenie
 
Avatar likusia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z małej miejscowości niedaleko Gliwic
Wiadomości: 15
GG do likusia
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez Gabi2
na forum o modzie kiedys wkleiłam zdjecie swojej torebki, kupionej z allegro, kupiłam ją dlatego że mi sie bardzo podobała,jest bardzo ładnie wykonana i moim zdaniem subtelna i delikatna, uważam że takie podróbki wcale nie są czyms złym, nie kosztują majątku(
Popieram!. Ja też uważam że kupuje się torebkę dlatego że się podoba a nie z powodu marki czy coś w tym rodzaju. Nie mam zamiaru "szpanować" torebką z logiem. Torba mi się po prostu spodobała i chętnie podróbkę kupię
__________________
Zanim zaczniesz coś robić najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy na prawdę tego chcesz...
likusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 15:54   #24
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Podrabianie to kradzież własności intelektualnej (wzór, nazwa, renoma wynikająca z marki) i całkiem realnej (firma traci dochody, bo ktoś kupuje podróbę zamiast oryginału). To tak jak z piarckimi płytami.
Za cenę podróbki LV możesz kupić porządną, świetnie wykonaną, ładną torebkę innej renomowanej choć mniej snobistyznej firmy, np. Wittchen, Batycki (klasyczne) czy nawet Mango albo Zara (świetne, nowoczesne wzory).

Były już z resztą długaśne wąteki na ten temat (zainspirowanym torebkami Vuitton, właśnie), np ten:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=vuitton
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 16:23   #25
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

w pewnym sensie zgadzam sie z Pixie7 ale w tej chwili większość produktów, czy to ubraniowych, kosmetyków, sprzętu elektronicznego ma swoje odpowiedniki, podróby, często pod inną troche zmienioną nazwą, oprocz torebek LV są na bazarach, allegro podróby wielu marek np adidas, nike, Lancome, Chanel itp itd, ludzie to kupują i tak było i tak będzie
a co do tego że można mieć za tą kase inną dobrą torebkę to sie zgadzam i w swojej szafie mam inne fajne i dobre torebki ale dla tej też znalazłam miejsce, przecież można miec 20 torebek a wsród nich podróbkę LV, dla jednego będzie to obciach a drugi będzie zadowolony
i fakt że wiele tych torebek podróbek jest brzydkich, mnie nie podobają sie te obciekające złotymi łancuszkami i logami ale są też ładne modele
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 16:35   #26
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Gabi, to już jest kwestia światopoglądu - podróbka to kradzież intelektualna. Ja w tym nie uczestniczę, z wyboru. Ty - tak. Widocznie nie przejmujesz się tym. Nikt tu nikogo nie będzie próbował namawiać na zmianę stanowiska. Aczkolwiek, z całym szacunkiem - to często przychodzi z wiekiem.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 16:50   #27
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez anexxa
Gabi, to już jest kwestia światopoglądu - podróbka to kradzież intelektualna. Ja w tym nie uczestniczę, z wyboru. Ty - tak. Widocznie nie przejmujesz się tym. Nikt tu nikogo nie będzie próbował namawiać na zmianę stanowiska. Aczkolwiek, z całym szacunkiem - to często przychodzi z wiekiem.
uważam że chyba posuważ sie troche za daleko z osądzaniem mnie...
i wydaje mi sie troche nie na miejscu żeby oceniać kogoś w ten sposób po tym że mam taką torebke no ale trudno...w takim układzie każdy kto kupił kiedykolwiek spodnie, buty, dres, torebke, podkoszulke, tusz, podkład, róż, perfumy- podróbki(no własnie perfumy to znakomity przykład) ukradł intelektulnie jak to nazwałaś...
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 16:59   #28
anexxa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 103
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Cytat:
Napisane przez Gabi2
uważam że chyba posuważ sie troche za daleko z osądzaniem mnie...
i wydaje mi sie troche nie na miejscu żeby oceniać kogoś w ten sposób po tym że mam taką torebke no ale trudno...w takim układzie każdy kto kupił kiedykolwiek spodnie, buty, dres, torebke, podkoszulke, tusz, podkład, róż, perfumy- podróbki(no własnie perfumy to znakomity przykład) ukradł intelektulnie jak to nazwałaś...
Po prostu, zauważam róznicę w poglądach osób ok. 20 lat i w poglądach osób, którym bliżej do 30 lat.

I tak - każdy, kto kupił podróbkę, jest nabywcą towaru, który powstał na szkodę konkretnej firmy i którego powstanie jest kradzieżą dóbr intelektualnych. Perfumy-podróbki to znakomity przykład - przecież nie pachną tak samo, w najlepszym przypadku podobnie, ale to ruletka, bo równie dobrze mogą cuchnąć, więc kto kupuje 100 ml Chanel za 40 zł, chce postawić flakon z sześcioma literami na półce, nie szuka jakości.
anexxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:16   #29
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

co do wieku wypowiadających sie Wizażanek to nie wiem co to ma wspólnego

ja na prawde wiem że podróbki w większości nie są nawet w połowie tak dobre jak oryginały, sama miałam w ręku tusz niby lancome a szkoda gadać, moj TŻ miał buty adidasa ze stadionu co mu się rozpadły po kilku dniach i wiem że torebka oryginalna LV jest lepsza od mojej ale mnie po prostu nie stać na kupno takiej!!!moge kupić oryginalne perfumy, tusz czy cos innego ale wywalić kilka tysięcy na torebke to niestety nie!a taką moge ponosić czasami, wyrzucić czy cokolowiek ale wiem że mi sie podoba i dlatego ją mam a nie dlatego że zgrywam nadzianą dziewczyne dla której kupno takiej torebki to jak kupno batonika w sklepie
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 17:27   #30
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Torebki Louisa Vuitton

Ja swojego zdania ja bym nigdy z taka podrabiana torebeczką na ulice nie wyszla , zgadzam sie że za ta cene można kupić bardzo ładna porządną torebke. Ale skoro wy musicie miec LV....
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:04.