Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-05, 17:15   #2971
Forgettt
Raczkowanie
 
Avatar Forgettt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 56
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

O! Dzięki! Oglądałam, starałam się słuchać i zastanawiałam się do kogo ona jest podobna.

Tak btw to jak można tak kaleczyć dobre piosenki? To powinno być karalne
Forgettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:18   #2972
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Hadilan Pokaż wiadomość
Dziewczynki, Wy chcecie zrzucić kilogramy, a ja robię masę i rzeźbę Wreszcie nie będę ważyła 48 kg Mam nadzieję, że nie zostanę wykluczona z wątku

Tak dla ścisłości to robi się albo masę albo rzeźbę, poza tym to najpierw robi się masę, bo żeby rzeźbić to trzeba najpierw mieć co.

Jak tak sobie poczytać Wasze wpisy kto jest gruby, brzydki, ma fatalny makijaż itp. to nasuwa mi się taka myśl: trzeba być bardzo odważnych żeby wyjść z domu.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:19   #2973
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

[1=5b5113117b6e42222229f55 94ebb4ac0eb7ee95c_5dfabd8 2d2cbf;42118915] Jasny gwint!Gdzie to wygrzebałaś?[/QUOTE]

Koleżanka mi na wykładzie pokazała.
Ciężko było
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:34   #2974
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Z jaką dziewczyną z YT chciałybyście się spotkać?
Ja z Karoliną ze stylizacji, ona jest taka towarzyska i imprezowa.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:39   #2975
mantas
Zakorzenienie
 
Avatar mantas
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 612
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Z jaką dziewczyną z YT chciałybyście się spotkać?
Ja z Karoliną ze stylizacji, ona jest taka towarzyska i imprezowa.
Z xbebe i z bunny
__________________
Heat from the sun someday slowly passes. Until then, you have to live with yourself...
mantas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:39   #2976
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Z jaką dziewczyną z YT chciałybyście się spotkać?
Ja z Karoliną ze stylizacji, ona jest taka towarzyska i imprezowa.
Bunny tylko i wyłacznie
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:46   #2977
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Mnie Bunny przeraża jak ją oglądam.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 17:47   #2978
lilly_rose
Raczkowanie
 
Avatar lilly_rose
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 370
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez 201705291006 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

To naprawdę przygnębiające jakie kobiety dla innych kobiet potrafią być okrutne To ciągłe ocenianie, obawaianie, dociekanie czy schudła czy przytyła, podkopywanie czyjejś pewności siebie! Przez to właśnie dochodzi do dziwacznych sytuacji kiedy to dzieczyna w rozmiarze 40 nie włoży za Chiny kostiumu na plaży i siedzi tam cały dzień w jeansach i bluzce mimo 40 stopniowego upału :/ Albo dziewczyna w rozmiarze 34 pokazuje mi na kolano i mówi, że nie może założyć krótkich spodenek bo ma fałdę skóry nad kolanem! Ludzie opamiętajcie się.
lilly_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:48   #2979
szaga9001
Raczkowanie
 
Avatar szaga9001
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 353
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Z jaką dziewczyną z YT chciałybyście się spotkać?
Ja z Karoliną ze stylizacji, ona jest taka towarzyska i imprezowa.
z Basią, Hanią i Inez. moje 3 ulubione na tę chwilę chyba :P
szaga9001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 17:52   #2980
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez szaga9001 Pokaż wiadomość
z Basią, Hanią i Inez. moje 3 ulubione na tę chwilę chyba :P
Ja z nimi też, do tego na pewno xbebe i kajmanowa
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:13   #2981
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Chciałabym się spotkać z Megi, Hanią i Sandrą. Chętnie Kretkę bym poznała, bo wydaje się bardzo pozytywna. Na razie tyle przychodzi mi na myśl.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 18:25   #2982
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

z mądrości Kasi D:

"na bardzo wielu filtrach jest napisane, żeby nie nakładać je na okolice oczu. i to jest częsty dylemat, bo jeśli kupujemy, krem który nie nadaje się do okolic oczu, a bardzo często kremy pod oczy nie mają fltra. w jaki sposób chronić więc okolice oczu? ja szczerze mówiąc używam wszystkich filtrów w okolice oczu, mogę sobie na to pozwolić, bo nie mam jakoś szczególnie wrażliwych oczu."

ja z Melevis, Hanią, Inez
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:27   #2983
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
Jaki?
Byłam na rozmowie, Pani oglądała mnie z każdej strony :P
Mimo, że miałam odpowiednie wykształcenie jak i gadane, wiedze o kosmetykach to gdy Pani zadzwoniła do mnie by poinformować czy jadę na szkolenie to dostałam tekst w stylu, że 'nie szukają takich osób'

(*) najlepsze było to, że babeczka z rekrutacji przyjechała aż z Poznania i pytała się mnie o marki jakie mnie interesują a ja, że Bobbi Brown bo nie jest w każdej 'perfumerii' a, że w Starym Browarze jest w Poznaniu. A ona, że w Douglasie nie ma 'Bobbi Brown' - taką tam mają wiedze...

Edytowane przez Selfish Girl
Czas edycji: 2013-08-05 o 18:31
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:29   #2984
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

A jak nosze rozmiar M a mój wskaźnik BMI wg tej strony http://bmi.pasiasty.pl/ (pierwsza która wyskakuje w google) wskazuje mi niedowagę to jestem grubasem czy chudzielcem bo już się gubię?

Cytat:
Napisane przez mantas Pokaż wiadomość
znam to ale za każdym razem śmieszy mnie tak samo
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:30   #2985
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
z mądrości Kasi D:

"na bardzo wielu filtrach jest napisane, żeby nie nakładać je na okolice oczu. i to jest częsty dylemat, bo jeśli kupujemy, krem który nie nadaje się do okolic oczu, a bardzo często kremy pod oczy nie mają fltra. w jaki sposób chronić więc okolice oczu? ja szczerze mówiąc używam wszystkich filtrów w okolice oczu, mogę sobie na to pozwolić, bo nie mam jakoś szczególnie wrażliwych oczu."
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem, nowy wynalazek, pewnie jeszcze nie dotarł do Polski
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:47   #2986
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem, nowy wynalazek, pewnie jeszcze nie dotarł do Polski
o okularach też mówi. ale to że nakłada KAŻDY krem z filtrem do twarzy w okolice oczu ją dyskwalifikuje jako ekspertkę od starzenia.


nie ogarniam na maksa czemu chociaż do filmików nie zakryje tego rumienia. a nawet jeśli nie chce tego robić to jeszcze nagminnie to podkreśla rożem/kolorem szminki
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 18:57   #2987
otoya
Zadomowienie
 
Avatar otoya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 503
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Hadilan, jesteś młoda, wiec masz zupełnie inne priorytety niż taka 30-latka, która wie, że fajny wygląd jest spoko, ale nie najważniejszy. Dopóki cellulit nie boli i nie z nim problemów to nie ma sie co nim przejmować. Chyba, że ze względów estetycznych.
Swoją drogą, dziwne, ze tylko opisałaś źle wyglądające kobiety na plaży, a o facetach ani widu ani słychu. Z moich obserwacji wynika, że na polskiej plaży znaleźć zadbaną dziewczynę/ kobietę nei jest aż tak trudno, ale faceta, który dba o swój wygląd, nie zakłada obcisłych slipów czy bokserek, nie ma krzaczorów pod pachą i bęca na pół mera to już ciężej.
Taka, a nei inna sytuacja wynika pewnie z tego, że większosć osób kontakt z wodą ma jakieś 1-2-3 tygodnie rocznie na urlopie. Jak trafią w pogodę. Wiekszosc Polaków nie ma ciepłego morza pod nosem, więc pewnie niektorym po prostu nie chce się ćwiczyć, skakać, biegać tylko po to by przez 2 tygodnie plażingu nikogo nei urazić swoim dużym, pofałdowanym zadem. Jak ktoś ma plażę tuz pod domem, sezon na pływanie zaczyna sie w maju i konczy w październiku to siłą rzeczy wyglada lepiej. Tak mi kiedys powiedział mój ojciec, Grek. I zgadzam sie z nim. Jak ktoś przez poł roku dzień w dzień idzie popływać to ma zupełnie inną motywację i inny wygląd niż wczasowicz. To też pokazuje stosunek ludzi do sportu jako zdrowego stylu życia- w jednych krajach się biega po to by być zdrowym. W Polsce najczęściej ćwiczy sie po to by schudnąć lub tylko ładnie wyglądać. Pamiętam jako 13-latka- jak inna koleżanka podsumowała- "chodzisz na rehabilitację, żeby sie podobać chłopakom. "Tak, z pewnością chciałam wzmocnic mięśnie kręgosłupa po to by podobac się jakims szczylom z mlekiem pod nosem.
Hadilan masz fajną figurę, ładne ciało- OK. Ale wiecznie tak nie będzie, wiec nie kładź go na ołtarzu bo potem nie bedzie co czcić. Ktoś chce ćwiczyć- niech ćwiczy, ktoś nie chce to nie.
Ja bym mogła powiedzieć: "byłam w Polsce ...bla bla..tyle sie mówi o dokształcaniu...o inwestowaniu w siebie...dofinansowania.. .a tyle żulów...i tyle bezrobotnych... tyle funduszy strukturalnych, a zupełnie tego nie widać. Bieda wokoło. I takie marne pensje. Ogólnie tragedia. Nie mam nic do ubogich, ale jak mozna zarabiać 2000zł? To niewolnictwo, a ci ludzie z dają sie tak poniżać taką płacą. Oni są po prostu leniwi i nie chce im sie pracować! Naprawdę, młodzi ludzie, jak dostaną ochłap 2000zł to myślą, że Pana Boga za nogi złapali. A najbardziej mnie wkurza, że ja przyjeżdzać swoim BMW M6 Cabrio polansować się i naprawdę mam wszystkich gdzieś, a zewsząd napotyka ostrzał spojrzeń bab, jakbym im dzieci zabiła i zjadła. Ruszyć dupę, a nie marnować energię na bezsensowne i żałosne ploty i spojrzenia..."
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Bentkuff bardzo mądrze powiedziane i wyważone słowa. Podoba mi się Twój argument jak nie wiem co.

Hadilan, nie wiem jakim sposobem rościsz sobie prawo do oceniania innych ludzi w tak bezczelny sposób. Dlaczego każdy nie może żyć tak jak mu się podoba i mieć własnych priorytetów, innych niż wysportowane i jędrne ciało? Może część ludzi nie zamierza ograniczać się w korzystaniu z życia tylko dlatego, że ma kilka kilo nadwagi czy cellulit? Wystarczy zamknąć oczy lub po prostu zmienić miejsce pobytu skoro AŻ tak rani to twoje piękne oczy. I po sprawie.
Serio daje Ci satysfakcję dosrywanie innym kobietom tylko dlatego, że nie odpowiadają Twoim standardom estetycznym?

Żyjmy i dajmy żyć innym.

p.s. noszę rozmiar 44 przy wzroście 182 i w weekend spędziłam cały dzień nad jeziorem w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym. Powinnam pójść się powiesić.
__________________
'Żeby coś się zdarzyło
Żeby mogło się zdarzyć
I zjawiła się miłość
Trzeba marzyć
Zamiast dmuchać na zimne
Na gorącym się sparzyć
Z deszczu pobiec pod rynnę
Trzeba marzyć'

otoya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:04   #2988
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Forgettt Pokaż wiadomość
O! Dzięki! Oglądałam, starałam się słuchać i zastanawiałam się do kogo ona jest podobna.

Tak btw to jak można tak kaleczyć dobre piosenki? To powinno być karalne
widziałam to już, tez na wizażu, ale chyba w blogowym wątku
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:05   #2989
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Ja mam niby teraz BMI prawie na skraju niedowagi jasne ja i niedowaga

Jakiś tam wzór Boca pokazuje, że moje kg są idealne w stosunku do wzrostu. Ciekawe

Dobra, idę biegać, dzisiaj jest chłodniej w mojej Dolnej Saksonii. Co prawda nie mieszkam w Wuppertal, ale założę feszyn leginsa i będę spalać tosty z kolacji.

Miłego wieczoru laski ;D

Edytowane przez 201607111632
Czas edycji: 2013-08-05 o 19:06
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 19:14   #2990
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

BMI to przeżytek. raz, że można być otłuszczonym mając niedowagę (bardziej wiarygodny jest pomiar procentowej zawartości tkanki tłuszczowe, ale aby ten był wiarygodny musi być wykonany na odpowiednim sprzęcie, a nie na wadze, na której się staje ). dwa, że kilka kilo nadwagi zlokalizowane na biodrach, nogach czy ramionach niesie za sobą zdecydowanie mniej zagrożeń niż bmi w normie i otłuszczony brzuch.
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:20   #2991
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
BMI to przeżytek. raz, że można być otłuszczonym mając niedowagę (bardziej wiarygodny jest pomiar procentowej zawartości tkanki tłuszczowe, ale aby ten był wiarygodny musi być wykonany na odpowiednim sprzęcie, a nie na wadze, na której się staje ).
I dwa, nie w centrum handlowym gdzie się reklamuje stoisko z produktami dietetycznymi
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:20   #2992
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

http://www.anwen.pl/

Widziałam, że ktoś wklejał.
Tę fryzjerkę nic tylko udusićJak można tak spaprać TAKIE włosy;/ dziwi mnie, że idąc do nieznanej osoby, nie poprosiła o wersję próbną.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:22   #2993
Forgettt
Raczkowanie
 
Avatar Forgettt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 56
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
BMI to przeżytek. raz, że można być otłuszczonym mając niedowagę (bardziej wiarygodny jest pomiar procentowej zawartości tkanki tłuszczowe, ale aby ten był wiarygodny musi być wykonany na odpowiednim sprzęcie, a nie na wadze, na której się staje ). dwa, że kilka kilo nadwagi zlokalizowane na biodrach, nogach czy ramionach niesie za sobą zdecydowanie mniej zagrożeń niż bmi w normie i otłuszczony brzuch.
Zgadzam się co do idiotyczności BMI. Jestem dość drobna jeśli chodzi o całość, ale mam biust i krągłe biodra, więc wyglądam raczej w normie. Lekarze zawsze patrząc na moje BMI byli przekonani o istnieniu, nieistniejących u mnie nigdy zaburzeń odżywiania. W tej chwili wskazuje ono niedowagę, podczas gdy rok temu było to wychudzenie.
Forgettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:31   #2994
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
estem dość drobna jeśli chodzi o całość, ale mam biust i krągłe biodra, więc wyglądam raczej w normie.
akurat samo to, że masz biust i taką proporcję, że biodra są szersze też nie świadczy o tym, że nie masz niedowagi. piersi to nie tylko tkanka tłuszczowa (co więcej, jeżeli przy bardzo niskiej wadze nie masz małego biustu to z dużym prawdopodobieństwem masz po prostu piersi z większą zawartością innej tkanki niż tłuszczowa). a krągłość bioder to też rozstaw kości, także wiesz

Cytat:
Tę fryzjerkę nic tylko udusićJak można tak spaprać TAKIE włosy;/ dziwi mnie, że idąc do nieznanej osoby, nie poprosiła o wersję próbną.
też miałam o tym pisać. tylko z drugiej strony Anwen ma chyba dość luźne podejście do instytucji ślubu i przyjęcia weselnego, więc pewnie reprezentuje drugi biegun w porównaniu do np. wizji-wielce-idealnego Tego Dnia Florencebeauty. Która na marginesie ma chyba trochę dziwny obraz siebie, bo zmieniała buty ileś razy szukając idealnych, a kupiła fason sukienki podkreślający małe wcięcie w talii
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:39   #2995
Forgettt
Raczkowanie
 
Avatar Forgettt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 56
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
akurat samo to, że masz biust i taką proporcję, że biodra są szersze też nie świadczy o tym, że nie masz niedowagi. piersi to nie tylko tkanka tłuszczowa (co więcej, jeżeli przy bardzo niskiej wadze nie masz małego biustu to z dużym prawdopodobieństwem masz po prostu piersi z większą zawartością innej tkanki niż tłuszczowa). a krągłość bioder to też rozstaw kości, także wiesz
Wiem. Chodziło mi tylko o to, że na pierwszy rzut oka nie jestem anorektycznie chuda. Zawsze byłam szczupła, ale nie mam przerwy między udami wielkości pięści, zapadniętego brzucha, wystających żeber. Wyglądam tak... normalnie. I większość ludzi też tak sądzi dopóki nie obliczy mojego BMI.
Forgettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:45   #2996
katusek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 216
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Wiem. Chodziło mi tylko o to, że na pierwszy rzut oka nie jestem anorektycznie chuda. Zawsze byłam szczupła, ale nie mam przerwy między udami wielkości pięści, zapadniętego brzucha, wystających żeber. Wyglądam tak... normalnie. I większość ludzi też tak sądzi dopóki nie obliczy mojego BMI.
myślałam, że rozmawiamy o zdrowiu, a nie o tym jak ktoś wygląda, to miałam na myśli pisząc o niedowadze.
katusek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:49   #2997
Lnk88
Raczkowanie
 
Avatar Lnk88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 179
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

OMG......

Dajcie juz spokoj z to niwejo!!

http://www.youtube.com/watch?v=Fj0NVKZwWxo
Lnk88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:55   #2998
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Lnk88 Pokaż wiadomość
OMG......

Dajcie juz spokoj z to niwejo!!

http://www.youtube.com/watch?v=Fj0NVKZwWxo
za mało sobie przylizała włosy na głowie, oj za mało...
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 19:57   #2999
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez Lnk88 Pokaż wiadomość
OMG......

Dajcie juz spokoj z to niwejo!!

http://www.youtube.com/watch?v=Fj0NVKZwWxo
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-05, 20:01   #3000
Forgettt
Raczkowanie
 
Avatar Forgettt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 56
Dot.: Filmiki urodowe na YT, część XIV + offtopowe ploty

Cytat:
Napisane przez katusek Pokaż wiadomość
myślałam, że rozmawiamy o zdrowiu, a nie o tym jak ktoś wygląda, to miałam na myśli pisząc o niedowadze.

A ja dziwnie płynnie przeszłam na wygląd, ale mniejsza o to.
Z moim zdrowiem też wszystko ok.


---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
za mało sobie przylizała włosy na głowie, oj za mało...

Jej włosy chyba jeszcze nigdy nie wyglądały tak tragicznie.
Forgettt jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.