Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-01, 18:52   #2251
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Nuova Pokaż wiadomość
Jaka dziarka? Powiedz coś więcej I postuluję o zdjęcia poglądowe legginsów, bo też się czaiłam na takie "orientalne" tylko bałam się o jakość. A Twój opis brzmi zachęcająco
W skrócie - kruk w stylu buena vista Na boku, będzie się łączył z czaszką, którą mam na udzie.

A legginsy od Modomanii z allegro, o jakości się nie wypowiem, bo jeszcze ich nie nosiłam (no poza przymierzeniem). Materiał jest śmieszny taki, bo niby gładki a w dotyku wydają się jak aksamit (którego nienawidzę swoją drogą, ale tutaj są tylko po prostu takie mieciutkie). Są jak na zdjęciach w aukcji, no może biel lekko przełamana Te w poziome pasy mam właśnie białe, a te drugie czarne w białe wzory, ale już nie ma zdjęcia na aukcji Powalająca cena 15 zł para - to wzięłam Wiele się po nich nie spodziewam, ale kupowałam już wiele droższe i szybko się przecierały więc za tą cenę nie będę im miała tego za złe.

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Najłatwiej chyba od jakiś frędzli zacząć, ponch, piórek, sukienek maxi itp, to najłatwiej przerobić jakos
Dziękuję Mam jedną czarną torebkę z frędzlami i koniec frędzli w mojej szafie. Ponczo jest elementem garderoby, który mogę ubrać tylko jak mi zimno na grillu, nie podoba mi sie niestety, za to wielkie chusty uwielbiam. Sukienki maxi mam, spódnice maxi też - bardzo lubię, ale... są czarne i zawsze je nosiłam z metalowymi bądź skórzanymi dodatkami, ewentualnie z czarną koronkową chustą.
Wciąż szukam jakiegoś bloga żeby się zainspirować. Tak mnie coś wzięło na jaśniejsze kolory w tym sezonie, starzeję się jak nic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg orient biale.jpg (184,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wzor.jpg (195,3 KB, 26 załadowań)
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2014-03-01 o 18:56
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:28   #2252
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
W skrócie - kruk w stylu buena vista Na boku, będzie się łączył z czaszką, którą mam na udzie.

A legginsy od Modomanii z allegro, o jakości się nie wypowiem, bo jeszcze ich nie nosiłam (no poza przymierzeniem). Materiał jest śmieszny taki, bo niby gładki a w dotyku wydają się jak aksamit (którego nienawidzę swoją drogą, ale tutaj są tylko po prostu takie mieciutkie). Są jak na zdjęciach w aukcji, no może biel lekko przełamana Te w poziome pasy mam właśnie białe, a te drugie czarne w białe wzory, ale już nie ma zdjęcia na aukcji Powalająca cena 15 zł para - to wzięłam Wiele się po nich nie spodziewam, ale kupowałam już wiele droższe i szybko się przecierały więc za tą cenę nie będę im miała tego za złe.


Dziękuję Mam jedną czarną torebkę z frędzlami i koniec frędzli w mojej szafie. Ponczo jest elementem garderoby, który mogę ubrać tylko jak mi zimno na grillu, nie podoba mi sie niestety, za to wielkie chusty uwielbiam. Sukienki maxi mam, spódnice maxi też - bardzo lubię, ale... są czarne i zawsze je nosiłam z metalowymi bądź skórzanymi dodatkami, ewentualnie z czarną koronkową chustą.
Wciąż szukam jakiegoś bloga żeby się zainspirować. Tak mnie coś wzięło na jaśniejsze kolory w tym sezonie, starzeję się jak nic
Ja latem też lubię taki styl, moze z tego coś Ci się spodoba, łatwo jest w sumie rockowy styl trochę przerobić, możesz popatrzeć jak się Vanessa Hudgens ubiera:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large (1).jpg (63,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (2).jpg (33,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (3).jpg (29,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (4).jpg (24,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (5).jpg (29,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (6).jpg (47,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (7).jpg (30,5 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (8).jpg (48,2 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (9).jpg (30,4 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (10).jpg (34,3 KB, 16 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:29   #2253
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

I jeszcze parę:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg large (11).jpg (24,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (12).jpg (45,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (13).jpg (37,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (14).jpg (49,9 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (15).jpg (52,7 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (16).jpg (49,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large (17).jpg (33,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg large.jpg (52,5 KB, 74 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 19:59   #2254
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Hello, ostatnio tylko tu paczę, a nic nie piszę.
Zebrałam się w sobie i już w poniedziałek moje kiszone od lat rzeczy znajdą się w worku przed domem i zabierze je jakiś caritasowy samochód.
Teraz mam dylemat - odkąd pracuję, już nie kręcą mnie tak bardzo rockowe młodzieżowe rzeczy. Czuję potrzebę niezobowiązującej elegancji. Co tu kupić do szafy na wiosnę?
Podobają mi się ubrania wizażanki z http://justifashion.blogspot.ie, tylko nie chciałabym być zbyt elegancka. Akcent rockowy musi być, a tutaj go nie ma.

Macie jakieś wiosenne masthewy?
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:00   #2255
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Ja latem też lubię taki styl, moze z tego coś Ci się spodoba, łatwo jest w sumie rockowy styl trochę przerobić, możesz popatrzeć jak się Vanessa Hudgens ubiera:
Dziękuję! Jesteś niesamowita!

Myślę, że zacznę od białych/kremowych koszulek powoli, biżuteria i zapoluję na jakąś koronkową/ażurową narzutkę.
Na kimś mi się taki styl bardzo podoba, ale ja tak kocham czerń, że boję się czy wytrwam w kompletowaniu nowych ubrań Styl rockowy po prostu 'czuję' i nie musze się zastanawiać co - z czym - i jak. Tutaj to już nie jest dla mnie takie proste


Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Hello, ostatnio tylko tu paczę, a nic nie piszę.
Zebrałam się w sobie i już w poniedziałek moje kiszone od lat rzeczy znajdą się w worku przed domem i zabierze je jakiś caritasowy samochód.
Teraz mam dylemat - odkąd pracuję, już nie kręcą mnie tak bardzo rockowe młodzieżowe rzeczy. Czuję potrzebę niezobowiązującej elegancji. Co tu kupić do szafy na wiosnę?
Podobają mi się ubrania wizażanki z http://justifashion.blogspot.ie, tylko nie chciałabym być zbyt elegancka. Akcent rockowy musi być, a tutaj go nie ma.

Macie jakieś wiosenne masthewy?
Ja się ubieram do pracy właśnie rockowo - elegancko. No dobra, latem różnie bywa To bardzo proste, dodatki albo drobne elementy robią całą robotę. Dodam, że ja lubię surową elegancję.

Blog, który zamieściłaś niezbyt mi się podoba, bez urazy To jest dla mnie ten typ 'zwykłego, modnego ubrania' a nie żadnej stylizacji czy wielkiej filozofii. Dodam, że na szybko przejrzałam kilka stron i dla mnie to po prostu zwykłe, poprawnie zestawione ubrania. Bardzo bezpiecznie dodatkowo. Moim zdaniem większość kobiet się tak ubiera
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!

Edytowane przez Ashira
Czas edycji: 2014-03-01 o 20:06
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:27   #2256
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Hello, ostatnio tylko tu paczę, a nic nie piszę.
Zebrałam się w sobie i już w poniedziałek moje kiszone od lat rzeczy znajdą się w worku przed domem i zabierze je jakiś caritasowy samochód.
Teraz mam dylemat - odkąd pracuję, już nie kręcą mnie tak bardzo rockowe młodzieżowe rzeczy. Czuję potrzebę niezobowiązującej elegancji. Co tu kupić do szafy na wiosnę?
Podobają mi się ubrania wizażanki z http://justifashion.blogspot.ie, tylko nie chciałabym być zbyt elegancka. Akcent rockowy musi być, a tutaj go nie ma.

Macie jakieś wiosenne masthewy?
Blog średni trochę... Ta pani ubiera się bardzo przeciętnie, normalnie w każdym razie, ale z elegancją to nie ma wg. mnie nic wspólnego akurat. Łatwo ubrać się elegacnko i rockowo równocześnie - mam na myśli elegancję taką adekwatną do biura czy pracy właśnie. Klasyczna ołówkowa spódnica, koszula, a jakaś bransoletka czy naszyjnik rockowy wystarczająco załatwią sprawę.
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:32   #2257
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
Dziękuję! Jesteś niesamowita!

Myślę, że zacznę od białych/kremowych koszulek powoli, biżuteria i zapoluję na jakąś koronkową/ażurową narzutkę.
Na kimś mi się taki styl bardzo podoba, ale ja tak kocham czerń, że boję się czy wytrwam w kompletowaniu nowych ubrań Styl rockowy po prostu 'czuję' i nie musze się zastanawiać co - z czym - i jak. Tutaj to już nie jest dla mnie takie proste



Ja się ubieram do pracy właśnie rockowo - elegancko. No dobra, latem różnie bywa To bardzo proste, dodatki albo drobne elementy robią całą robotę. Dodam, że ja lubię surową elegancję.

Blog, który zamieściłaś niezbyt mi się podoba, bez urazy To jest dla mnie ten typ 'zwykłego, modnego ubrania' a nie żadnej stylizacji czy wielkiej filozofii. Dodam, że na szybko przejrzałam kilka stron i dla mnie to po prostu zwykłe, poprawnie zestawione ubrania. Bardzo bezpiecznie dodatkowo. Moim zdaniem większość kobiet się tak ubiera


Wiem o czym mówisz Ale czasami wystarczy się ubrać tak jak zawsze i dodać inną biżuterię, torbę itp. , tym bardziej, że ja też się nieswojo czuję jak zupełnie zmieniam swój codzienny styl ubierania. Dlatego często ubieram się tak latem, bo wtedy mi to naturalniej przychodzi, jak jest gorąco myślę tylko jak ubrać na siebie jak najmniej i jakieś zwiewne, jasne rzeczy się dobrze sprawdzają Zimą jest znacznie trudniej, zwłaszcza w Polsce. Możesz pogrzebać pod tagiem 'aztec', może coś ci wpadnie w oko

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Macie jakieś wiosenne masthewy?
Ja właśnie coś nie mam pomysłu, ale póki co szukam jakiś marynarek, skórzanego waterfalla i szyfonowych koszul Może coś w tym klimacie?
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 20:36   #2258
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
odkąd pracuję, już nie kręcą mnie tak bardzo rockowe młodzieżowe rzeczy. Czuję potrzebę niezobowiązującej elegancji.
[*]


przepraszam, musiałam

Ashira, ja bym ci poleciła ten blog: http://pursenboots.blogspot.nl/ ale musisz się przekopać do starszych postów, bo mam na myśli starsze jej outfity, sprzed roku/dwóch
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2014-03-01 o 20:40
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 20:53   #2259
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Tez mi sie ten blog nie podoba. Takie poprawne zestawienia i nic wiecej, do tego nierzadko dziewczyna wyglada w nich niekorzystnie. I ogolnie jakos brakuje mi tu polotu...

Ja do pracy ubieram sie... roznie. Czasami wezmie mnie na sukienki i szpilki, czasami przez 2 miesiace pod rzad chodze w rurkach i swetrach. no i dobrze nie zapominac, ze duze znaczenie jesli chodzi o odbior stroju maja tez takie rzeczy jak wlosy i makijaz.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 21:19   #2260
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Nie, no dziewczyny, styl rockowy u mnie wcale nie R.I.P., tylko chodzi mi o to, że za dużo mam przytłaczającej czerni i na blogu, który pokazałam, spodobało mi się wykorzystanie ramoneskowych płaszczy - są kolorowe.

Przeglądam tzw. trendy wiosenne i zakochałam się totalnie w błękitnych marynarkach i płaszczach (nie jestem pastelowa krowa, ale w ciepłe miesiące lubię trochę bieli, błękitu czy koloru kremowego). Do tego skórzane rurki, naszyjnik z kolcami. Właśnie czegoś takiego mi brakuje. Jasnych, świeżych kolorów kontrastujących z czernią. Zdecydowanie muszę przestać kupować w lumpach fatałaszki (bokserki z czachą czy topy z kołnierzykami), a postawić na jakieś fajne jasne marynarki. Skłonił mnie do tego wczorajszy udział w jury konkursu. Stałam przed szafą i nie wiedziałam, w co się ubrać na tę okazję... Postawiłam na czarną koszulę mgiełkę, pudrowe rurki, czarne koturny i kolię-obrożę.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.

Edytowane przez trupiegi
Czas edycji: 2014-03-01 o 21:23
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:00   #2261
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez trupiegi Pokaż wiadomość
Podobają mi się ubrania wizażanki z http://justifashion.blogspot.ie, tylko nie chciałabym być zbyt elegancka. Akcent rockowy musi być, a tutaj go nie ma.

Macie jakieś wiosenne masthewy?
Niby fajnie ale za mało rockowo, zbyt poprawnie Może spraw sobie jakąś kolorową płaszczo-bluzo-ramoneskę czy coś w tym rodzaju.
Ja masthewów nie mam, znaczy mam na zasadzie "porwały mi się legginsy, muszę kupić nowe". A tak to nic nie wpadło mi w oko.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 22:46   #2262
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

dziś rozpadły się moje (szajskie) workery, odpadła podeszwa. R.I.P, nie mam zbytnio za co kupić nowych! chlipu-chlip
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-01, 22:50   #2263
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

http://fashionwall.pl/look/11110-sty...-justifashion/ - taki płaszcz mi się podoba, właśnie o coś takiego mi chodzi.

Masthewem jest dla mnie teraz coś błękitnego - żakiet/marynarka/płaszcz oraz skórzane rurki, bo, jak piszesz, Red, moje stare również się podarły. Więcej grzechów nie pamiętam. Zresztą mam teraz inne priorytety i wydatki.
Obecnie marzę o tonerze do drukarki, żeby nowe CV drukować, o dysku zewnętrznym, bo laptop zapchany, a TŻ ma urodziny i trzeba mu coś fajnego kupić.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:03   #2264
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Hej dziewczyny, zrobiłam dla współlokatorki (gotką jest ;D) breloczek, jak wam się podoba?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0962.jpg (22,1 KB, 49 załadowań)
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-02, 14:40   #2265
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Mnie się spodobała kolekcja Mango i na wyprzedażach na pewno będę polować głównie na ten sklep
Na mojej liście muszmieci znajdują się boyfriendy. Długo nie mogłam przekonać się do tych spodni, kupiłam jedną parę za grosze z H&M, sporo za duże, z wielkimi dziurami i przepadłam. Zakładam je zawsze, gdy mam dzień tzw. wy☠☠☠ki. Ciągle poluję na idealne ciężkie motocyklowe buty, w zeszłe lato nosiłam je do szortów, albo spódnic maxi. Podobają mi się jeansowe kurtki, ale na kimś, na mnie jakoś dziwnie się układają. Chciałabym wreszcie przekonać się do biżuterii
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 10:28   #2266
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

http://www.hm.com/pl/product/25034?article=25034-A jakie fajne :3
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:12   #2267
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Ashira, jeszcze parę blogów jakbyś chciała:
http://boho-fashion-r-us.tumblr.com/
http://bostonbohemian.tumblr.com/
http://dolcebohemien.tumblr.com/
http://zigrawr.tumblr.com/
http://bohocheek.tumblr.com/
http://gypsys2.tumblr.com/
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:14   #2268
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cholera, fajne to boho...
Tylko nie mam pojecia jak to polaczyc z tym jak obecnie sie ubieram.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 17:24   #2269
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

dziękuję! Cuda, naprawdę cuda

Przeszukuję własnie allegro... ale nic nie widzę ciekawego. po wpisaniu hasła 'boho' w wyszukiwarke dziwne rzeczy widze chwilami
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 17:38   #2270
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Cholera, fajne to boho...
Tylko nie mam pojecia jak to polaczyc z tym jak obecnie sie ubieram.
Nie ma co od razu przerabiać całej szafy Ale myślę, że taka odmiana jak tu jest osiągalna :
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...2&d=1393702165
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1393702106
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1393702106

Cytat:
Napisane przez Ashira Pokaż wiadomość
dziękuję! Cuda, naprawdę cuda

Przeszukuję własnie allegro... ale nic nie widzę ciekawego. po wpisaniu hasła 'boho' w wyszukiwarke dziwne rzeczy widze chwilami
Nie ma sprawy Czasami na all pod tym tagiem są rzeczy jak z wczesnych lat 90.

Podoba mi się ten zestaw ze zdjęcia niżej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_mw5tth5K5W1rlm74eo1_500.jpg (36,8 KB, 79 załadowań)
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:07   #2271
who cares
Raczkowanie
 
Avatar who cares
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 397
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zrobiłam dla współlokatorki (gotką jest ;D) breloczek, jak wam się podoba?
fajny mógłby mieć mniej "bajkowe" oczy, ale i tak niezły

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Mnie się spodobała kolekcja Mango i na wyprzedażach na pewno będę polować głównie na ten sklep
Na mojej liście muszmieci znajdują się boyfriendy. Długo nie mogłam przekonać się do tych spodni, kupiłam jedną parę za grosze z H&M, sporo za duże, z wielkimi dziurami i przepadłam. Zakładam je zawsze, gdy mam dzień tzw. wy☠☠☠ki. Ciągle poluję na idealne ciężkie motocyklowe buty, w zeszłe lato nosiłam je do szortów, albo spódnic maxi. Podobają mi się jeansowe kurtki, ale na kimś, na mnie jakoś dziwnie się układają. Chciałabym wreszcie przekonać się do biżuterii
Ja ostatnio też powoli przekonuję się do boyfriendów. Kiedyś mi się kompletnie nie podobały, a teraz jestem już bliska zakupienia ich Widziałam gdzieś takie khaki, idealne na lato

RedhairedWitch mam takie pytanie, czy doszła już do Ciebie ramoneskowa sukienka z ebay?

Edytowane przez who cares
Czas edycji: 2014-03-03 o 18:10
who cares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:48   #2272
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez who cares Pokaż wiadomość
RedhairedWitch mam takie pytanie, czy doszła już do Ciebie ramoneskowa sukienka z ebay?
Jeszcze nie, sprzedawca miał urlop czy coś tam i wysłał dopiero około 10-go lutego. Więc jeszcze trochę poczekam...

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, zrobiłam dla współlokatorki (gotką jest ;D) breloczek, jak wam się podoba?
Czad
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:57   #2273
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

pięęęękne
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:06   #2274
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Kupiłam na Allegro jeszcze dwie czarne szmatki z dzyndzlami, opanowałam rynek kupujących Może jutro cyknę zdjęcia.

Kupiłam też legginsy wetlookowe, u tego samego sprzedawcy co kiedyś, na takiej samej aukcji a przyszły zupełnie inne niż poprzednio... Co ciekawe ze zdjęć na aukcji nie wynika, które są tymi właściwymi, coś pomiędzy Nowe konkretnie udają skórę, niezbyt mi się to podoba i na lato się nie nadają więc znowu "nie mam co na siebie włożyć".
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:20   #2275
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kupiłam na Allegro jeszcze dwie czarne szmatki z dzyndzlami, opanowałam rynek kupujących Może jutro cyknę zdjęcia.

Kupiłam też legginsy wetlookowe, u tego samego sprzedawcy co kiedyś, na takiej samej aukcji a przyszły zupełnie inne niż poprzednio... Co ciekawe ze zdjęć na aukcji nie wynika, które są tymi właściwymi, coś pomiędzy Nowe konkretnie udają skórę, niezbyt mi się to podoba i na lato się nie nadają więc znowu "nie mam co na siebie włożyć".
Red, w New Yorkerze jest dużo waterfalli z przeceny, pomyślałam o Tobie jak je zobaczyłam
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:36   #2276
trupiegi
Zadomowienie
 
Avatar trupiegi
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z krzesła
Wiadomości: 1 404
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Red, w New Yorkerze jest dużo waterfalli z przeceny, pomyślałam o Tobie jak je zobaczyłam

A ja w lumpie co rusz je widuję.

Moje worki ze starymi rzeczami pojechały sobie. Wreszcie zdobyłam się na wyrzucenie ubrań sprzed lat. Jeszcze parę sztuk zostało, ale i na nie przyjdzie czas.
Dziś dorwałam w lumpie butelkową spódnicę zwaną w necie "asymetryczną" (choć nie wiem, dlaczego, bo przecież jest symetryczna, ale jest z przodu wycięta, a z tyłu dłuższa).

Dziś uczeń zasugerował, że mam "satanistyczną koszulkę". Akurat miałam na sobie koncertowy metalowy T-shirt. Kurde, muszę uważać na swoje ubrania, stąd te moje rozkminy na temat stosowności ubioru. W każdej szkole jest od groma kato-ciotek i logo Let The World Burn nie jest mile widziane.
__________________
Śmieciowata telewizja, śmieciowate reklamy, śmieciowate sklepy, śmieciowate sławy, śmieciowate jedzenie, śmieciowata cywilizacja, śmieciowate umowy, śmieciowata sytuacja w kraju, śmieciowate umysły. A ja tak lubię porządek.
trupiegi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:41   #2277
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

No tshirt z nazwa metalowego zespolu tak srednio profesjonalnie wyglada w jakiejkolwiek pracy. Jakby byl gladki zwykly to juz ok.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 18:54   #2278
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Trupiegi, kato-ciotki kato-ciotkami, ale ja troche nie czuje noszenia takich ciuchow jesli pracuje sie w szkole. Rozumiem luzne podejscie do ubrania jesli pracuje sie w wyluzowanym biurze bez kontaktu z klientem, ale szkola to jednak nie to samo.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:29   #2279
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Kupiłam na Allegro jeszcze dwie czarne szmatki z dzyndzlami, opanowałam rynek kupujących Może jutro cyknę zdjęcia.
Red, powiesz mi co wpisujesz w wyszukiwarkę allegro jak szukasz swoich podfruwajek? Ja chyba źle coś wpisuję, a Ty znajdujesz takie cuda!

Cytat:
Napisane przez vyenna Pokaż wiadomość
No tshirt z nazwa metalowego zespolu tak srednio profesjonalnie wyglada w jakiejkolwiek pracy. Jakby byl gladki zwykly to juz ok.
Czy ja wiem... pracuję w biurze, nie mam kontaktu z klientem a noszę i koszulę w krzyże i inne tego typu ciuchy. Co prawda koszulek z zespołami nie noszę, ale czaszki są ze mną

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Trupiegi, kato-ciotki kato-ciotkami, ale ja troche nie czuje noszenia takich ciuchow jesli pracuje sie w szkole. Rozumiem luzne podejscie do ubrania jesli pracuje sie w wyluzowanym biurze bez kontaktu z klientem, ale szkola to jednak nie to samo.
Z tym się zgodzę w 100%. Mi specyfika pracy pozwala na taki ubiór, aczkolwiek gdy przyjeżdża delegacja ubieram się bardziej stonowanie.
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-04, 19:30   #2280
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Styl kobiecy i rockowy jednocześnie, cz. V

Ja leże przez tydzień w łóżku chora i dziś wreszcie wziełam się za porządki w szafie Będzie na nowe ciuszki i kredki


W jakich cenach te narzutki w New Jorkerze?
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-02 21:26:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.