Wymienię Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-02, 10:27   #931
lilmary
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 279
Przekupka: 22 pkt / 96% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

witaj,
znajdziesz cos u mnie w watku w zamian za ktores z:
- MAC, Mineralize skinfinish, wypiekany puder mineralny, odcień global glow , tylko przetestowany, jak nowy, z kartonikiem,

- szampon Kerastase Biotic, Bain Bio-Recharge bioflorine 2,5 %, Energizująca kąpiel nawilżająca z Bioflorine, wzmacniająca naturalne zdolności obronne skóry głowy, do włosów suchych. 250 ml, nowy

- Gosh Pofessional Hair Care, Damage Control Shampoo, szampon dla włosów suchych i zniszczonych, 500 ml, nowy
- Gosh Pofessional Hair Care, Damage Control Conditioner, odżywka dla włosów suchych i zniszczonych, 500 ml, nowa, link Gosh hair care:

?
odpowiedz proszę u mnie, gdyż nie slędzę watków
lilmary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 12:29   #932
KGr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 814
Przekupka: 8 pkt / 90% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

za ta sukienke bershke dalabys obie rzeczy ktore wybralam u Ciebie?
- MAC, Mineralize skinfinish, wypiekany puder mineralny, odcień global glow , tylko przetestowany, jak nowy, z kartonikiem,
- MAC, matte eye shadow, pojedyńczy cień, kolor graphology, raz przetestowany, kartonik,


jaki nosisz rozmiar? jezeli tylko cos jeszcze podoba Ci sie u mnie to chetnie podam Ci dokladne wymiary - nie zawsze rozmiarowka jest taka sama, a wiele rzeczyma z metki rozm. uniwersalny m. in ciuchy Japan Style.
np ta sukienka https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1255505723 z metki 36 - 38, jest duzo wieksza niz sukienka bershka ktorą wybralas mimo ze na metce ma rozm M.
KGr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 16:15   #933
kota behemota
Zadomowienie
 
Avatar kota behemota
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 085
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

cześć, czy byłabyś zainteresowana Tygrysem Kenzo?
kota behemota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 17:11   #934
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do Basiulek
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Aha, bym zapomniała- mogę Ci jeszcze zaoferować srebrną biżuterię hand- made z minerałami, kryształkami Swarovskiego, szkłem weneckim itp. W załącznikach przykłady moich prac, mogłabym zrobić również coś na zamówienie
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 08:02   #935
KGr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 814
Przekupka: 8 pkt / 90% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

teraz doczytalam, ze pisalas mi wczesniej ze nosisz raczej L, slepa chyba jestem
wiec na standardowe 'L' pasowałoby:
(oprocz butow bielizny torebek i dodatkow oczywiscie ktore tez chetnie oddam za mac'a )

3. sukienka czarna, rozm36-38, przymierzona
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1255505723

4. tunika Japan Style + halka, nowa, rozm. uniwersalny, jest poprostu slicznahttps://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1255510975

11. STRADIVARIUS sukienka ogrodniczka w stylu emo punk, nowa, jedynie przymierzona, ma odciete metki gdyz myslalam ze bede w niej chodzic, ale mam do niej papierowe + paragon
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1256566252


25. długi gorset-sukienka nowy nie przymierzany, sznurowany z tyłu- bedzie dobry na s-l
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1256638328

40. wieczorowy gorset Fishbone by New Yorker z czarnej satyny, rozm.L nowy, z boku posiada szlufki na pasek https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1256832408

42. czarna kurtka Puma - zwężana od wewnątrz po bokach przy bialych paskach u krawca z 'L', teraz pasuje na 'M' (lub 'S' jesli ktos woli luźniejsze fasony kurtek), jednak nie byla noszona ani razu, przelezala w szafie od zeszlego sezonu, zwężenie mozna odpruć jezeli ktos potrzebuje jednak szerszą kurtke, od spodu pikowana, bardzo ciepla kieszenie na zamek, logowana na rekawie https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1256975190

44. grafitowa bluza Active by Atmosphere, nowa, jedynie przymierzana, w stylu vintage, przeszycia wierzchnie, marszczenia przy ramionach, rekaw 3/4 , rozm. z metki 44 ale chyba oznaczone jest jakas inna numeracją bo pasuje na osobe noszaca zazwyczaj m-ke na l-ke tez bedzie ok
https://wizaz.pl/forum/attachment.php?attachment id=2619700&d=1256982742

Jezeli zainteresuje Cie ktoras z rzeczy to podam Ci dokladne wymiary
za chuste zary, ktora wpadla Ci w oko zaplacilam 69,90

Edytowane przez KGr
Czas edycji: 2009-11-03 o 08:07
KGr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 12:34   #936
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez dagwoj Pokaż wiadomość
masz chec jeszcze na ten podklad? nowy, trzy-cztery razy próbowany.
Dzięki, narazie kompletnie nie potrzebuję podkładów
Muszę wykreślić z wisha

Cytat:
Napisane przez lilmary Pokaż wiadomość
witaj,
znajdziesz cos u mnie w watku w zamian za ktores z:
- MAC, Mineralize skinfinish, wypiekany puder mineralny, odcień global glow , tylko przetestowany, jak nowy, z kartonikiem,

- szampon Kerastase Biotic, Bain Bio-Recharge bioflorine 2,5 %, Energizująca kąpiel nawilżająca z Bioflorine, wzmacniająca naturalne zdolności obronne skóry głowy, do włosów suchych. 250 ml, nowy

- Gosh Pofessional Hair Care, Damage Control Shampoo, szampon dla włosów suchych i zniszczonych, 500 ml, nowy
- Gosh Pofessional Hair Care, Damage Control Conditioner, odżywka dla włosów suchych i zniszczonych, 500 ml, nowa, link Gosh hair care:

?
odpowiedz proszę u mnie, gdyż nie slędzę watków
Nic dla siebie nie znalazłam

Cytat:
Napisane przez KGr Pokaż wiadomość
za ta sukienke bershke dalabys obie rzeczy ktore wybralam u Ciebie?
- MAC, Mineralize skinfinish, wypiekany puder mineralny, odcień global glow , tylko przetestowany, jak nowy, z kartonikiem,
- MAC, matte eye shadow, pojedyńczy cień, kolor graphology, raz przetestowany, kartonik,


jaki nosisz rozmiar? jezeli tylko cos jeszcze podoba Ci sie u mnie to chetnie podam Ci dokladne wymiary - nie zawsze rozmiarowka jest taka sama, a wiele rzeczyma z metki rozm. uniwersalny m. in ciuchy Japan Style.
np ta sukienka https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1255505723 z metki 36 - 38, jest duzo wieksza niz sukienka bershka ktorą wybralas mimo ze na metce ma rozm M.
Widzę, ze sukienka ma cenę 99 zł na metce, ten wypiekany puder MAC też kosztował coś koło 100 zł, więc to by się już moim zdaniem równoważyło.
Natomiast tak czy siak prosiłabym cię o wymiary sukienki, bo ja jestem dość wysoka a nie lubię rzeczy zbyt krókich
Co do reszty, to są kompletnie nie w moim stylu Rzeczy Japan Style to zupełnie nie moja stylistyka, zresztą ja już nie w tej pretensji Stateczna matka dzieciom jestem

Cytat:
Napisane przez kota behemota Pokaż wiadomość
cześć, czy byłabyś zainteresowana Tygrysem Kenzo?
Dzięki za propozycję ale nie lubię zapachów Kenzo

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Aha, bym zapomniała- mogę Ci jeszcze zaoferować srebrną biżuterię hand- made z minerałami, kryształkami Swarovskiego, szkłem weneckim itp. W załącznikach przykłady moich prac, mogłabym zrobić również coś na zamówienie
Biżuteria ładna, ale co byś chciała za to ?
Mam już takie zbiory biżuterii, że i tu będę wybredna z góry proszę o wybaczenie
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:02   #937
KGr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 814
Przekupka: 8 pkt / 90% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Widzę, ze sukienka ma cenę 99 zł na metce, ten wypiekany puder MAC też kosztował coś koło 100 zł, więc to by się już moim zdaniem równoważyło.
Natomiast tak czy siak prosiłabym cię o wymiary sukienki, bo ja jestem dość wysoka a nie lubię rzeczy zbyt krókich
Co do reszty, to są kompletnie nie w moim stylu Rzeczy Japan Style to zupełnie nie moja stylistyka, zresztą ja już nie w tej pretensji Stateczna matka dzieciom jestem
naprawde nic poza tym nie wpadlo Ci w oko? chcialabym jeszcze cien maca

sukienka mierzona na plasko, bez rozciagania
długosc - 70 cm
szer. w biuscie- 37 cm
z tym, ze ona jest dzianinowa jak sweterek, z dobrego jakosciowo materiału mozna ją dosyc rozciągnac.

a jakich zabawek dla dziecka szukasz? w jakim jest wieku?
moja wyrosła z niektorych zabawek, moglabym poszukac czegos, oczywiscie niezniszczonego systematycznie odkladamy czesc zabawek do pudła, bo inaczej by sie w domu nie ruszyl na krok

mam np. laptopa edukacyjnego ale kupiony byl za cos ponad 200zł, mala nie chciala sie nim bawic (nie lubi czerwonego a on byl w tym kolorze), moze mam nawet do niego pudełko - ale nie obiecuje.
poza tym mam mase nowych pluszakow, zabawek z kinderek, lego, pare gier planszowych edukacyjnych, m.in domino logopedyczne, mase puzzli,kilka nowych barbi, misia episia truskawkowego.... moze sie uzbiera na cien

Edytowane przez KGr
Czas edycji: 2009-11-03 o 13:17
KGr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 14:26   #938
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez KGr Pokaż wiadomość
naprawde nic poza tym nie wpadlo Ci w oko? chcialabym jeszcze cien maca

sukienka mierzona na plasko, bez rozciagania
długosc - 70 cm
szer. w biuscie- 37 cm
z tym, ze ona jest dzianinowa jak sweterek, z dobrego jakosciowo materiału mozna ją dosyc rozciągnac.

a jakich zabawek dla dziecka szukasz? w jakim jest wieku?
moja wyrosła z niektorych zabawek, moglabym poszukac czegos, oczywiscie niezniszczonego systematycznie odkladamy czesc zabawek do pudła, bo inaczej by sie w domu nie ruszyl na krok

mam np. laptopa edukacyjnego ale kupiony byl za cos ponad 200zł, mala nie chciala sie nim bawic (nie lubi czerwonego a on byl w tym kolorze), moze mam nawet do niego pudełko - ale nie obiecuje.
poza tym mam mase nowych pluszakow, zabawek z kinderek, lego, pare gier planszowych edukacyjnych, m.in domino logopedyczne, mase puzzli,kilka nowych barbi, misia episia truskawkowego.... moze sie uzbiera na cien
Za ten sweterek muszę podziękować, wygląda na to, że bym w niego nie wlazła

Natomiast co do zabawek, to tak jak napisałam, to jest dziecko z mózgowym porażeniem, więc interesują mnie specyficzne zabawki. On ma niesprawne rączki więc żadne manualne nie wchodzą w grę. Pluszaki też, bo nic nie wnoszą, zresztą mamy tego mnóstwo.
Interesują mnie zabawki, które go pobudzą do działania. Świecące, grające, nagradzające wysiłek jakąś np. muzyczką, tańcem itp ale łatwe w obsłudze, nie wymagające naciskania małych guziczków bo on tego nie potrafi.
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:01   #939
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do Basiulek
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Najbardziej się ślinię na perfumki, ale nie wszystkie zapachy znam, więc na dniach się przejdę do Sephory i potestuję Po za tym ew byłabym chętna na krem Nuxe i puder Pupy
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:13   #940
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Moze cos u mnie za cienie poczworne Pupy i baze L'or Guerlain?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 15:19   #941
KGr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 814
Przekupka: 8 pkt / 90% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

ok, rozumiem

jedynie ten miś epiś, jak zaplacze trzeba mu wlozyc butelke wtedy dziekuje i mowi ze kocha świeci mu nosek jak sie przytuli, pachnie truskawkami, ale tez nie jestem pewna czy to by bylo odpowiednie, bo mis znajduje sie na breloku i jest dosc maly...

poszukam czegos jeszcze, ale chyba bedzie ciezko... jak co to wkleje Ci zdjecie.

szkoda ze ta bershka jest za mala

pozdrawiam cieplo
KGr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 21:32   #942
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Najbardziej się ślinię na perfumki, ale nie wszystkie zapachy znam, więc na dniach się przejdę do Sephory i potestuję Po za tym ew byłabym chętna na krem Nuxe i puder Pupy
Od razu mówię, że perfum raczej nie oddam za biżu

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;15066431]Moze cos u mnie za cienie poczworne Pupy i baze L'or Guerlain?[/QUOTE]

Niestety nic nie wypatrzyłam

Cytat:
Napisane przez KGr Pokaż wiadomość
ok, rozumiem

jedynie ten miś epiś, jak zaplacze trzeba mu wlozyc butelke wtedy dziekuje i mowi ze kocha świeci mu nosek jak sie przytuli, pachnie truskawkami, ale tez nie jestem pewna czy to by bylo odpowiednie, bo mis znajduje sie na breloku i jest dosc maly...

poszukam czegos jeszcze, ale chyba bedzie ciezko... jak co to wkleje Ci zdjecie.

szkoda ze ta bershka jest za mala

pozdrawiam cieplo
No to za mały, to dla zaawansowanych manualnie
Jakbyś coś znalazła, daj znać
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 23:03   #943
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

ustawiam się po Narciso znajdziesz coś?
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 11:30   #944
pola_
Zakorzenienie
 
Avatar pola_
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 197
Przekupka: 84 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

znajdziesz cos za Avene, Soothing hydrating serum for sensitive skin i/lub cienie czwórki Clinique?? / miałam dokładki
pola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 15:15   #945
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do Basiulek
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

No trudno, ale dziękuję ; ) Najwyżej będę jeszcze kombinować czym by Cię tu uszczęśliwić następnym razem
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 21:43   #946
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez _Lunka_ Pokaż wiadomość
ustawiam się po Narciso znajdziesz coś?
Może na Iris YR bym się skusiła, ale muszę go sobie najpierw przypomnieć

Cytat:
Napisane przez pola_ Pokaż wiadomość
znajdziesz cos za Avene, Soothing hydrating serum for sensitive skin i/lub cienie czwórki Clinique?? / miałam dokładki
Kusisz tymi cieniami, oj kusisz Ale boję się tych kolorków, one są dla mnie za zimne troszkę

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
No trudno, ale dziękuję ; ) Najwyżej będę jeszcze kombinować czym by Cię tu uszczęśliwić następnym razem
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 22:18   #947
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

hej dużo zapachów mi się u Ciebie podoba ale większość musiałabym przetestować więc dam ci znac
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 00:04   #948
Brazylijka
Zakorzenienie
 
Avatar Brazylijka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 106
Przekupka: 167 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Nina Ricci, Nina
YR, Ananans

coś u mnie?
__________________
kosmetyczka
szafa


wish
Brazylijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 12:52   #949
_Lunka_
Raczkowanie
 
Avatar _Lunka_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 484
Przekupka: 35 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

ok, to potestuj Iris
__________________





_Lunka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-07, 17:31   #950
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
hej dużo zapachów mi się u Ciebie podoba ale większość musiałabym przetestować więc dam ci znac
Ok

Cytat:
Napisane przez Brazylijka Pokaż wiadomość
Nina Ricci, Nina
YR, Ananans

coś u mnie?
Niestety nic dla siebie nie widzę

Cytat:
Napisane przez _Lunka_ Pokaż wiadomość
ok, to potestuj Iris
Ok, dam znać
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 18:51   #951
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
Przekupka: 63 pkt / 100% pozyt.
GG do Basiulek
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

O małpeczko a może zainteresują Cię koturny Tommiego Hilfigera rozmiar 38 raz założone?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:53   #952
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
Przekupka: 123 pkt / 100% pozyt.
GG do kolciag
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Witam

Ponownie uderzam po XS, podoba mi się również wiele innych pozycji, ale to może powymieniam co i jak jeżeli w ogóle coś u mnie znajdziesz
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:01   #953
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

cos za perly lalique lub black xs four elle?
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:07   #954
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
O małpeczko a może zainteresują Cię koturny Tommiego Hilfigera rozmiar 38 raz założone?
Niestety Basiulku, to zupełnie nie mój rozmiar i nie moja bajka

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
cos za perly lalique lub black xs four elle?
Być może skusiłabym się na Max Marę, dzisiaj postaram się ją sobie przypomnieć. Z tym, że masz dość dużą pojemność a ja nie chciałąbym oddawać dwóch nowych flaszek za jedne perfumy, hmmm
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 09:25   #955
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

kochana a może zechciałabyś praktycznie nowy puder Artdeco za Armani Diamonds?albo może w ciuszkasz byś coś znalazła
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:03   #956
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Przekupka: 131 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

- Escada, Desire Me, edp 50 ml, nowa w folii,
- Thierry Mugler, Angel Sunessence, Eau de toilette Legere, light eau de toilette, ephemeral collection. 50 ml,
- Aqua Allegoria Herba Fresca
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza, Canditi al cioccolato - candied fruit chocolate, 150 ml
- Aquolina, bagno, bath foam - cioccolato al peperoncino czyli pepper chocolate, wielka butla 750 ml
- The Body Shop, masło do ciała - pomegranate (granat), 200 ml, zafoliowane
- Rene Furterer, Shampooing Reparateur Apres-Soleil, odżywczy szampon po kąpieli słonecznej, nowy 150 ml,

cos u mnie?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 13:01   #957
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez biala_malpeczka Pokaż wiadomość
Niestety Basiulku, to zupełnie nie mój rozmiar i nie moja bajka



Być może skusiłabym się na Max Marę, dzisiaj postaram się ją sobie przypomnieć. Z tym, że masz dość dużą pojemność a ja nie chciałąbym oddawać dwóch nowych flaszek za jedne perfumy, hmmm
Oh, Moja Droga, wymiana na Max Mare została dziś przybita z inną wizażanką
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 11:30   #958
just green
Rozeznanie
 
Avatar just green
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 880
Przekupka: 26 pkt / 100% pozyt.
GG do just green
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Coś u mnie za Chloe?

Oddam wiele
__________________

just green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 17:19   #959
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Przekupka: 31 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

byłaś u mnie zainteresowana Kate Moss
u ciebie podobają mi się zapachy:
Armani Diamonds
Lancome Miracle
i Nina Ricci, Love by Nina
może dobrałabyś coś do Kate?
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 17:52   #960
biala_malpeczka
Zadomowienie
 
Avatar biala_malpeczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 388
Przekupka: 98 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Zupełnie nowy wątek - perfumy, pielęgnacja, kolorówka, apteczne i inne dobra :)

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
kochana a może zechciałabyś praktycznie nowy puder Artdeco za Armani Diamonds?albo może w ciuszkasz byś coś znalazła
Niestety nic w ciuszkach dla siebie nie widzę, a pudru narazie kompletnie nie potrzebuję, mam zapas

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
- Escada, Desire Me, edp 50 ml, nowa w folii,
- Thierry Mugler, Angel Sunessence, Eau de toilette Legere, light eau de toilette, ephemeral collection. 50 ml,
- Aqua Allegoria Herba Fresca
- Aquolina, Scented Body Water Fragranza, Canditi al cioccolato - candied fruit chocolate, 150 ml
- Aquolina, bagno, bath foam - cioccolato al peperoncino czyli pepper chocolate, wielka butla 750 ml
- The Body Shop, masło do ciała - pomegranate (granat), 200 ml, zafoliowane
- Rene Furterer, Shampooing Reparateur Apres-Soleil, odżywczy szampon po kąpieli słonecznej, nowy 150 ml,

cos u mnie?
Niestety nic

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Oh, Moja Droga, wymiana na Max Mare została dziś przybita z inną wizażanką
Szkoda

Cytat:
Napisane przez just green Pokaż wiadomość
Coś u mnie za Chloe?

Oddam wiele
Niestety nic mi nie wpadło w oko

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
byłaś u mnie zainteresowana Kate Moss
u ciebie podobają mi się zapachy:
Armani Diamonds
Lancome Miracle
i Nina Ricci, Love by Nina
może dobrałabyś coś do Kate?
No własnie nie bardzo widzę co mogłabym sobie dobrać, więc chyba zrezygnuję
pozdrawiam
__________________

biala_malpeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.