Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-03, 07:45   #3961
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
i lubię popołudniowe drzemki. Wstaję taka wypoczeta i taka ładna
piona! też kocham popołudniową drzemkę, kiedyś miałam wyrzuty sumienia że śpię w dzień ale koleżanka pielęgniarka powiedziała mi,że nie ma nic lepszego dla organizmu niż taka drzemeczka i że mam korzystać póki mogę bo jak pojawią się dzieci to będę mogła zapomnieć o tym przywileju
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:53   #3962
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
piona! też kocham popołudniową drzemkę, kiedyś miałam wyrzuty sumienia że śpię w dzień ale koleżanka pielęgniarka powiedziała mi,że nie ma nic lepszego dla organizmu niż taka drzemeczka i że mam korzystać póki mogę bo jak pojawią się dzieci to będę mogła zapomnieć o tym przywileju
Eee ja nie wiem jakas dziwna opinia panuje z tymi dziecmi......ja mam 2 i jakos mam na wszystko czas a jak byly niemowletami to wrecz mi sie nudzilo....
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 07:54   #3963
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

no wiesz Gabi, dziecko dziecku nierówne moja przyjaciółka ma bliźniaki, które mają teraz 5lat i odkąd się urodziły nie ma czasu na nic, strasznie są absorbujące
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:00   #3964
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
no wiesz Gabi, dziecko dziecku nierówne moja przyjaciółka ma bliźniaki, które mają teraz 5lat i odkąd się urodziły nie ma czasu na nic, strasznie są absorbujące
Moja przyjaciolka ma 4 - 2 blizniakow 4 lata, potem 7 i 12 i nie znam bardziej pogodnej i zorganizowanej osoby, a dodam ze ona wychowuje sama dzieciaki bo maz non stop na wyjazdach.... u mnie syn i corka to dwa rozne dzieciaki, pewnie ze padam na pysk czasami ale jak chce to na wszystko znajde czas i mozliwosci..gorzej z chceciami wiadomo no ale moze ja i ta moja przyjaciolka mamy po prostu szczescie

A blizniaki to mysle ze fajnie maja....razem sie moga bawic, zajac soba etc...a tak mojemu Mlodemu pozostaje ja do zabaw....bo corka to juz raczej inne zabawki ma

Aaaa i pamietam jak mi kolezanki mowily zebym sie w ciazy wysypiala bo jak urodzd to w nocy po scianach bede chodzic.....nic takiego nie przezylam, spalam normalnie, wysypialam sid.....pewnie ze trzeba bylo wstac do dziecka, nakarmic, przewinac, napoic, ale zebym cierpiala na brak snu czy niewyspanie to never..... wiec ja sie opowiadam za niedemonizowaniem macierzystwa, bo to dla mnie najpiekniejsze co moze byc.
__________________
happy mum

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2015-04-03 o 08:07
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:05   #3965
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

naprawdę dziecko dziecku nierówne bliźniaki mojej przyjaciółki są całkowitymi przeciwieństwami, pomijając już cechy charakteru to oszaleć można bo jak jeden chce iść w prawo to drugi w lewo, jak jeden chce oglądać bajkę o słoniu to drugi o śwince, jak jeden chce rysować to drugi chce grać w piłkę, naprawdę można oszaleć ale znam też mamę, która wychowuje sama 5 dzieci w tym jedno niepełnosprawne (ojciec jest pilotem i też ciągle w podróży) i sama nie wiem jak to robi ale ogarnia wszystko sama i na wszystko ma czas
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:15   #3966
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
wiec ja sie opowiadam za niedemonizowaniem macierzystwa, bo to dla mnie najpiekniejsze co moze byc.

Ja mam ostatnio taki wybuch instynktu macierzyńskiego, że nie mogę czytać takich rzeczy, bo się doczekać nie mogę życia rodzinnego. Moja koleżanka z grupy urodziła dziecko miesiąc temu, jej mąż też jeszcze studiuje i też wszystko ogarniają. Myślę że żyjemy w takich czasach, że o wiele łatwiej jest nam wszystko zorganizować i przyspieszyć wiele rzeczy (są przecież nawet takie urządzenia, które zawijają zużyte pieluchy ).
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:21   #3967
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Aaaa i pamietam jak mi kolezanki mowily zebym sie w ciazy wysypiala bo jak urodzd to w nocy po scianach bede chodzic.....nic takiego nie przezylam, spalam normalnie, wysypialam sid.....pewnie ze trzeba bylo wstac do dziecka, nakarmic, przewinac, napoic, ale zebym cierpiala na brak snu czy niewyspanie to never..... wiec ja sie opowiadam za niedemonizowaniem macierzystwa, bo to dla mnie najpiekniejsze co moze byc.
ja przecież nie demonizuję napisałam tylko, że pewnie nie będę miała czasu na drzemki w ciągu dnia mając małe dziecko i to jest raczej pewne, jeśli będę wracać z pracy, odbierać je od babci/ze żłobka czy przedszkola i wracać do domu to raczej nie ma szans żebym się położyła na drzemkę skoro będę z nim sama (narzeczony pracuje dłużej)

po prostu nie lubię takiego tendencyjnego podejścia do tematu i zakładania, że "jeśli u mnie było tak to u wszystkich pewnie tak jest i nie rozumiem o co tyle hałasu"

ciesz się Gabi, że masz takie fajne dzieciaki że nie musiałaś chodzić po ścianach a ja też życzę sobie żeby i moje takie były

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość

A blizniaki to mysle ze fajnie maja....razem sie moga bawic, zajac soba etc...a tak mojemu Mlodemu pozostaje ja do zabaw....bo corka to juz raczej inne zabawki ma
no faktycznie fajnie pod warunkiem, że chcą się ze sobą bawić
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 08:41   #3968
Madzia_M77
Zadomowienie
 
Avatar Madzia_M77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 390
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Carpaibex obawiam się, że na takie zmarszczki mimiczne to żadne kosmetyki nie pomogą sama mam "piękne" poziome linie na czole od jego marszczenia ale ponieważ mam grzywkę to rzadko je widuje
Oooo, dobra metoda, grzywka na zmarszczki

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Mnie też byłoby dziwnie z szarością. Wydaje mi się, że wiele osób zaczęłoby się spinać, czy w ogóle coś napisać, bo może to być źle odebrane. Moim zdaniem to naturalne, że gdy w danym wątku klaruje się jakieś grono osób udzielających się, to pojawia się szeroki zakres tematów i wg mnie akurat w tym tkwi urok forum i sekret dobrej atmosfery.
Zgadzam się. Wiadomo, że udzielają się głównie te same osoby, ale podczytywaczy też mamy sporo

[
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Co więcej, cieszę się, że rozmawiamy sporo o kosmetykach bo właśnie dzięki temu wątkowi odkryłam sporo naprawdę fajnych kosmetyków, których pewnie bym nie poznała gdybyśmy ograniczyły się tylko do mody
To na pewno, tak jak i uniknęłam paru błędów

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Taaak, spokojnie Tak tanio z dwóch powodów - pierwszy od lat chodzę do tego samego lekarza i mam ciut niższe ceny niż te z cennika, a po drugie - mam jedną, niewielką zmarszczkę tylko, która jest dość płytka JESZCZE, więc wystarczy niewielka dawka botoksu, żeby załatwić problem

Normalnie cena czoła u nas to jakieś 300-400zł zależnie od zmarszczek, jakbym miała głębokie i kilka, to mogłabym zostawić pewnie i 700zł.

A co tam, dziewczyny na wątku sephorowym wiedzą, to wam też mogę napisać Dolinę łez wypełniam redensity II, daje efekt WOW i byłabym bardzo nieszczęśliwa, gdybym musiała z tego zrezygnować. Chyba najpierw bym przeszła na suchary i zrezygnowała ze wszystkiego innego, a dopiero później z redensity

Skórę mam pod oczami cienka i sucha, a po kwasie skóra jest nawilżona, taka bardziej mięsista, nie widać tak cieni pod oczami, same dobro, a jak ktoś nie wie, to nigdy w życiu by nie powiedział, że coś sobie tam wstrzykuję, bo wygląda to, jakbym po prostu się maksymalnie wypoczęła
hihi, super cena za botoks. Ja mam takie doświadczenie na swoim koncie i zamierzam je powtórzyć. Efekt u mnie utrzymywał się bardzo długo, ale ja potrzebuję się rozluźnić między brwiami

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Ja kupiłam tylko Aviatory i buty sportowe - takie https://www.zalando.pl/nike-sportswe...1s01c-c11.html Wiadomo, że to nie klasyka czy elegancja, ale miło będzie poznać Waszą opinię na ich temat

Wymarzyła mi się jeszcze dobrej jakości biała koszula, ale poszukiwałam takiej już kilka sezonów, zawsze bezskutecznie...


A propos zmarszczek i zapobieganiu im, możecie coś polecić osobie w wieku ok. 20 lat z dość problematyczną skórą - niby mieszana w kierunku tłustej, ale bardzo cienka i delikatna? Ostatnio testowałam jakiś krem Clarinsa i w kilka dni zrobił mi twarz jak w Photoshopie, ale wg opakowania to krem dla osób 40+
Dziewczyny super opisały prewencję p/zmarszczkową. Jeden produkt nigdy nie załatwi sprawy, trzeba zastosować zmasowany atak
Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
piona! też kocham popołudniową drzemkę, kiedyś miałam wyrzuty sumienia że śpię w dzień ale koleżanka pielęgniarka powiedziała mi,że nie ma nic lepszego dla organizmu niż taka drzemeczka i że mam korzystać póki mogę bo jak pojawią się dzieci to będę mogła zapomnieć o tym przywileju
Jak dziecko jest niemowlaczkiem śpiącym co kilka godzin możesz spać razem z nim Bardzo polecam
Madzia_M77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:46   #3969
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

Missgoodtaste, no z tą wodą to się przyznaję bez bicia Staram się jak mogę, ale samej wody to jest może niecały litr dziennie? Zdecydowanie więcej piję herbaty. Do kawy też mam słabość.

Hahaha, Ag4, dopiero doczytałam w twoim poście "o teściowej forget" Uważam, że ta kobieta jest gwiazdą wątku.
W zeszłe wakacje piłam 2-2,5l wody dziennie +herbaty, soki ale nie widziałam specjalnej różnicy w wyglądzie. Za to jak etraz piję nałogowo wręcz rooibosa (słodzonego miodem ) to mam o wiele ładniejszą, dużo bardziej nawilżoną skórę. Moją opinię potwierdziła jeszcze moja kosmetyczka, porównując skórę przed szałem rooibosowym i w trakcie
http://www.herbaciani.pl/wlasciwosci-rooibos.html


Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
Wyprowadzasz się od rodziców o ile dobrze pamiętam? W razie zaostrzenia konfliktów masz gdzie wrócić. ECH, ciężko z tymi facetami. Remonty i przeprowadzki to ZŁO i straszny stres, wiem po sobie i moim zdaniem w twoim przypadku są 2 scenariusze:
a) przyczyną kwasów jest stres remontowy i za miesiąc wszystko wróci do normy
b) gościu jest popaprańcem i do tej pory się maskował a remont uwidocznił jego prawdziwe ja.
Kiedy z nim zamieszkasz, i będziecie ze sobą 24H/dobę (minus oczywiście praca, itp) to prawda szybko wyjdzie na jaw.

Doradzałabym SZCZERĄ ROZMOWĘ z chłopakiem, ale nie żale płacze i wrzaski tylko spokojną rozmowę. Jeśli jesteś z tych, którym puszczają nerwy to może wypisz na karce swoje zarzuty (tylko krótko i bez metafor bo goście tego nie rozumieją) i wręcz mu tę kartkę, albo mu odczytaj. Jedno wiem na pewno, facet sam się nie domyśli NICZEGO. Facetowi trzeba kawa na ławę, bez metafor i bez eufemizmów.

Myślę, że chodzi o stres remontowy, bardzo dużo rzeczy do załatwienia, ogarnięcia, kupienia, czas z gumy nie jest a rozerwać się na sztuki tez nie da... Myślę, że jak już się to szaleństwo uspokoi, to wszystko wróci do normy i znowu będzie dobrze. Wtedy zamierzam porozmawiać z nim o tym jak się zachowuje i że na przyszłość ma zwracać większą uwagę na formę wypowiedzi, moment ich wypowiadania i że w przyszłości będą cięzkie nerwowo chwile, ale jesteśmy ludźmi kulturalnymi i mamy w taki sposób rozmawiać.

Żeby nie było też- do gardeł sobie nie skaczemy, nie wyzywamy się i nie przeklinamy (akurat to sobie obiecaliśmy na początku związku i się tego trzymamy- niesamowicie upiększa życie i łagodzi kłótnie taki zwyczaj).

My się kłócimy o pierdoły, próbujemy wytykac błędy, wady, chodzi o formę wypowiedzi i ton głosu, jesli ktoś mi mówi lekko negatywny tekst w sposób od którego mi się wątroba wywraca, tonem jak do debila, to mnie coś trafia i się rodzi awantura. Dlatego musimy przemyśleć kwestię sposobu wypowiadania się



Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
A skoro mamy nawiązywać więcej do spraw modowych to co zakupiłyście sobie na wiosnę do tej pory? Mam kryzys, nic mi się nie podoba to może coś podpatrzę u Was (albo bezczelnie zgapię ).
Kupiłam białą spódnicę rozszerzaną, dwa pasiaki z lidla, beżowy kardiganek.

Na zakup czekają: jakies ładne biustonosze z Esotiq, sandałki na szpilce w CCC (akurat takich szukałam od kilku lat), szukam też jakichś balerinek, innych półbucików do latania.

Mam niestety zadarte paznokcie u paluchów obu stóp i większość balerinek dla mnie odpada- czubek buta zgniata mi paluch i nie jestem w stanie chodzić...

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Ja poszukuję od jakiegoś czasu beżowej, małej torebki i ostatnio kiedy łaziłam sobie między jednym sklepem a drugim, wpadła mi w oko ta: http://www.reserved.com/pl/pl/woman/...justable-strap
Nie kupuj torebek w reserved! Szajs przeokrutny, po pół roku mi odeszły wszelkie ogumowania skrajów materiału, pasek się wytarł, okucia nabrały dziwnego koloru, absolutnie nie warta swojej ceny

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Czytałam, że przy nieodpowiednim "podaniu" może pojawić się efekt Tyndalla - czyli zamiast doliny łez pojawiają się napuchnięte wory pod oczami.
Na takie nabrzmiałe wory działa super:
http://www.lbiotica.pl/strona,produk...ow_3x2szt.html

Moja babcia to od nas dostała i potem szukała jak wściekła- jedyne co jej zmniejszyło wory pod oczami, które ma od wieelu lat.
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:46   #3970
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ze mna w ciagu dnia byla babcia i wszystkim powtarzala, ze ma taki spokoj, jakby dziecka w ogole nie bylo. Zawsze sie potrafilam soba zajac, wymyslalam sobie zabawy, chodzilam z babcia wszedzie itd. A moje kuzynostwo nie dawalo rodzicom usiasc na chwile, wszedzie ich bylo pelno. Takze roznie moze byc. Mam nadzieje, ze trafi mi sie taki zloty srodek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 08:54   #3971
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

[QUOTE=gabi1234;50911919]
Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Buty świetne, chociaż cholernie drogie
Biała koszula może w Wólczance? Gap? Tatuum?
Zapobieganie zmarszczek:
- zawsze krem z filtrem
- nieopalanie twarzy
- picie 2 l


Uzywam go i jest wg mnie najfajniejsze z tych 3 bielendowskich ktore mam, nic mi nie wyskakuje...moze to efekt oczyszczania sie skory?.

Całkiwm możliwe, tylko, że ja mam to takie alergiczne, swędzące...może ja tego za dużo daje po prostu, bo w zasadzie całą wielkośc pipetki na twarz nakładam.
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 09:05   #3972
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Jako fanki prostoty na pewno doradzicie.
Gdzie kupie dobrej jakości tshirty oversize w serek? Potrzebuje szary i khaki
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:17   #3973
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Madzia_M77 Pokaż wiadomość
Jak dziecko jest niemowlaczkiem śpiącym co kilka godzin możesz spać razem z nim Bardzo polecam
oo to na pewno będę korzystać chodziło mi o czas jak już będę musiała wrócić do pracy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:38   #3974
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja używam tego serum z kwasem migdałowym z Bielendy i dostaje raz za razem wysypu pryszczy takich małych, ale jednak po nim. Macie tak?
Ja nie miałam żadnego wysypu
Zbliżam się do końca 2 buteleczki i kupię kolejną. W ogóle to używam na dzień teraz całej serii czyli tonik - serum - krem



Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość

są przecież nawet takie urządzenia, które zawijają zużyte pieluchy ).
Serio!? czego to ludzie nie wymyślą
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:38   #3975
joteczka1987
Raczkowanie
 
Avatar joteczka1987
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 77
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, nie zmieniajcie nic w wątku.
To najlepszy wątek na wizażu obok Zarowego. To tutaj znajduję odpowiedzi na pytania związane z bardzo szeroko rozumianą klasyką - ubrania, polecane kosmetyki (bez zbędnych i złych składników), żywność (stąd dowiedziałam się o czystku!), ćwiczenia i mogłabym tak wymieniać godzinami.
Jesteście bardzo motywujące, dodatkowo atmosfera panująca na wątku jest jedyna w swoim rodzaju.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymajcie tak dalej
joteczka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 09:56   #3976
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez joteczka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie zmieniajcie nic w wątku.
To najlepszy wątek na wizażu obok Zarowego. To tutaj znajduję odpowiedzi na pytania związane z bardzo szeroko rozumianą klasyką - ubrania, polecane kosmetyki (bez zbędnych i złych składników), żywność (stąd dowiedziałam się o czystku!), ćwiczenia i mogłabym tak wymieniać godzinami.
Jesteście bardzo motywujące, dodatkowo atmosfera panująca na wątku jest jedyna w swoim rodzaju.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymajcie tak dalej
Rumienimy się i dziękujemy
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:17   #3977
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Wczoraj powiedziałam sobie, że to ostatni słodycz jaki zjadłam, przychodzę do pracy a tu dwa kawałki ciasta na powitanie. Ja chyba nigdy nie schudnę a nie mowa już o panu C, który wygląda jak kalafior na moich nogach.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 10:24   #3978
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ze mna w ciagu dnia byla babcia i wszystkim powtarzala, ze ma taki spokoj, jakby dziecka w ogole nie bylo. Zawsze sie potrafilam soba zajac, wymyslalam sobie zabawy, chodzilam z babcia wszedzie itd. A moje kuzynostwo nie dawalo rodzicom usiasc na chwile, wszedzie ich bylo pelno. Takze roznie moze byc. Mam nadzieje, ze trafi mi sie taki zloty srodek


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie to samo, tylko głownie matka się mną zajmowała i do dziś powtarza, że każdemu życzy tak spokojnego dziecka. Najgorzej wspomina jak miałam kolkę, ale to było tylko raz czy dwa
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 11:32   #3979
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Jako fanki prostoty na pewno doradzicie.
Gdzie kupie dobrej jakości tshirty oversize w serek? Potrzebuje szary i khaki
Sama mam z tym problem. Może COS? Esprit? Marc O'Pollo?
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-03, 12:13   #3980
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi na temat przeciwdziałania zmarszczkom, od dziś powoli zacznę wprowadzać zmiany Na pewno za mało piję i śpię, trzeba to poprawić.

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Wczoraj powiedziałam sobie, że to ostatni słodycz jaki zjadłam, przychodzę do pracy a tu dwa kawałki ciasta na powitanie. Ja chyba nigdy nie schudnę a nie mowa już o panu C, który wygląda jak kalafior na moich nogach.
Oj jak ja chciałabym wykurzyć tego Pana C. z mojego życia
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 13:08   #3981
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość

ciesz się Gabi, że masz takie fajne dzieciaki że nie musiałaś chodzić po ścianach a ja też życzę sobie żeby i moje takie były

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------



no faktycznie fajnie pod warunkiem, że chcą się ze sobą bawić
Tendencyjne jest wlasnie gadanie ze, jak sie ma dziecko to juz na nic nie ma czasu......sama mam kolezanki ktore ani sie nie umaluja, anie sie nie ubiora bo nie maja czasu przy dziecku...... nie sadze zeby to byla kwestia "rodzaju" dziecka....... ja rozumiem ze moze byc dziecko mniej lub bar dziej absorbujace (moje np. Co chwile przychodzi zeby mu dac pic, szlag mnie trafia jak w ciagu godziny wstaje i leje do tej butelki ze 3 razy) ale wydaje mi sie ze wazna jest kwestia podejscia do dziecka......ostatnio byli u nasznajomi z4 letnim synem, i mamusia co chwile do tatusia mowila "no powiedz mu cos!" a dziecko robilo doslownie co chcialo.....jacy byli zdziwieni ze u nas wszystkie sciany sa czyste....bo u nich cale porysowane.....ja mam swoj poglad na wychowanie dzieci, uwazam ze kazde dsiecko rodzi sie jako czysta niczym nie skazona karta i od rodzicow zalezy czym i jak ją zapisza......tylko maly wplyw maja tzw.geny choc najlepiej wszystko zrzucic na nie wlasnie....


ja sie baardzo ciesze ze mam takie a nie inne dzieci i strasznie to doceniam co mam
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 14:53   #3982
SzyszkaChmielu
Raczkowanie
 
Avatar SzyszkaChmielu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 277
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

klask i:
ze wszystkich moich przyjaciółek tylko 1 ma dzieci (lat 6 i 4), które są wychowywane jak należy tzn. mają obowiązki, słuchają rodziców, a jak przychodzą goście to pytają "mamo czy ja też mogę 1 ciastko czy to dla gości?". niestety pozostałe dzieciaki, które obserwuję w moim otoczeniu robią co chcą, a dodam, że wszystkie są w wieku przedszkolnym i wczesnej podstawówce. boję się o przyszłość tego kraju
SzyszkaChmielu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 14:58   #3983
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja nie miałam żadnego wysypu
Zbliżam się do końca 2 buteleczki i kupię kolejną. W ogóle to używam na dzień teraz całej serii czyli tonik - serum - krem





Serio!? czego to ludzie nie wymyślą
Kurcze na pewno po tym serum mnie wywala. Nie wiem coś jest nie tak, bo takie mam alergiczne, czerwone i swędzące krosty po nim. No nie wiem....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:00   #3984
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez joteczka1987 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie zmieniajcie nic w wątku.
To najlepszy wątek na wizażu obok Zarowego. To tutaj znajduję odpowiedzi na pytania związane z bardzo szeroko rozumianą klasyką - ubrania, polecane kosmetyki (bez zbędnych i złych składników), żywność (stąd dowiedziałam się o czystku!), ćwiczenia i mogłabym tak wymieniać godzinami.
Jesteście bardzo motywujące, dodatkowo atmosfera panująca na wątku jest jedyna w swoim rodzaju.
Serdecznie Was pozdrawiam i trzymajcie tak dalej
To bardzo miłe, dziękujemy I zapraszamy oczywiście nie musisz tylko podczytywać
__________________
Instagram
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:10   #3985
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Gabi ja pisalam tylko o braku czasu na drzemke a nie na wszystko oraz trzeba pamietac, ze jedni lepiej a inni gorzej odnajduja sie w roli rodzicow, ja dopoki sama sie nie przekonam jak to jest nie bede sie opowiadac po zadnej ze stron
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 18:50   #3986
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Tendencyjne jest wlasnie gadanie ze, jak sie ma dziecko to juz na nic nie ma czasu......sama mam kolezanki ktore ani sie nie umaluja, anie sie nie ubiora bo nie maja czasu przy dziecku...... nie sadze zeby to byla kwestia "rodzaju" dziecka....... ja rozumiem ze moze byc dziecko mniej lub bar dziej absorbujace (moje np. Co chwile przychodzi zeby mu dac pic, szlag mnie trafia jak w ciagu godziny wstaje i leje do tej butelki ze 3 razy) ale wydaje mi sie ze wazna jest kwestia podejscia do dziecka......ostatnio byli u nasznajomi z4 letnim synem, i mamusia co chwile do tatusia mowila "no powiedz mu cos!" a dziecko robilo doslownie co chcialo.....jacy byli zdziwieni ze u nas wszystkie sciany sa czyste....bo u nich cale porysowane.....ja mam swoj poglad na wychowanie dzieci, uwazam ze kazde dsiecko rodzi sie jako czysta niczym nie skazona karta i od rodzicow zalezy czym i jak ją zapisza......tylko maly wplyw maja tzw.geny choc najlepiej wszystko zrzucic na nie wlasnie....


ja sie baardzo ciesze ze mam takie a nie inne dzieci i strasznie to doceniam co mam
Nie do końca się zgodzę, że dzieci to czysta kartka Moim zdaniem wszyscy mają jakieś predyspozycje, charakter itd. Bo inaczej to by każdy mógł być mega grzecznym dzieckiem i geniuszem. Dobrze, że Tobie się takie trafiły a z resztą się zgadzam, dobra organizacja i chęci. Uważam, że wiele kobiet traktuje dzieci jako pretekst do zapuszczenia się

Cytat:
Napisane przez SzyszkaChmielu Pokaż wiadomość
klask i:
ze wszystkich moich przyjaciółek tylko 1 ma dzieci (lat 6 i 4), które są wychowywane jak należy tzn. mają obowiązki, słuchają rodziców, a jak przychodzą goście to pytają "mamo czy ja też mogę 1 ciastko czy to dla gości?". niestety pozostałe dzieciaki, które obserwuję w moim otoczeniu robią co chcą, a dodam, że wszystkie są w wieku przedszkolnym i wczesnej podstawówce. boję się o przyszłość tego kraju
Bezstresowe wychowanie, rozpieszczanie itd. I pewnie rodzice nie są konsekwentni, po gorszym dniu pozwolą dziecku na wszystko byle mieć je z głowy

Cytat:
Napisane przez kashmirka Pokaż wiadomość
Gabi ja pisalam tylko o braku czasu na drzemke a nie na wszystko oraz trzeba pamietac, ze jedni lepiej a inni gorzej odnajduja sie w roli rodzicow, ja dopoki sama sie nie przekonam jak to jest nie bede sie opowiadac po zadnej ze stron

niektórzy nie są na to przygotowani i trudno im się odnaleźć. Znam przypadek kobiety, która z 10 lat temu była na czele jednego z kobiecych miesięczników, latała na imprezy, dostawała ciuchy od firm, przed wyjściem mogła korzystać z pomocy wizażystów i zdecydowali się z mężem na dzieci. Ona chciała szybko wrócić do pracy więc jedno urodziła i szybko zaszła w kolejną ciążę. Żyli wygodnie a nagle przyszło im wstawać w nocy, gotować, prać itd. On zdziadział, ona się zapuściła, nikt jej nie mógł poznać. Smażyła placki z gołym dzieckiem na ręku, drugie w brzuchu, które się na nią załatwiało on uciekał z domu, porażka. Nie wiem jak teraz funkcjonują.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 19:29   #3987
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Eee ja nie wiem jakas dziwna opinia panuje z tymi dziecmi......ja mam 2 i jakos mam na wszystko czas a jak byly niemowletami to wrecz mi sie nudzilo....

Jak we wszystkich innych aspektach życia, potrzebna jest dobra organizacja.
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 21:20   #3988
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Nie do końca się zgodzę, że dzieci to czysta kartka Moim zdaniem wszyscy mają jakieś predyspozycje, charakter itd. Bo inaczej to by każdy mógł być mega grzecznym dzieckiem i geniuszem.
Mam dokladnie takie samo zdanie, chociazby to ze kazdy ma inny temperament, widze to doskonale na przykladzie tych blizniakow, wychowywani sa tak samo a mimo to jeden jest super grzeczny a drugi rozrabiaka jakich malo
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 21:28   #3989
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Super! Gratulacje, sprawuj się tam dobrze i niech Cię zatrudnią po tym pól roku! Powodzenia!
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Super! Gratulacje Też w sumie nie tak dawno szukałam pracy i wiem jaka to radość jak coś w końcu podpasuje Mam nadzieję, że Ci sie ta praca spodoba, Ty się spodobasz im i zostaniesz na stałe (jeśli będziesz chciała rzecz jasna ).
Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
Super! gratulacje Może akurat się odnajdziesz w tej branży.
Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Ja też lubię offtopy na tym wątku. Nie zawsze podejmuję dyskusję, ale chętnie podczytuję w wolnej chwili i bardzo Wam kibicuje dziewczyny ( caarolaaa, Ag4 ).
Dziękuję Wam za dobre słowa, jest mi bardzo miło tydzień stażu już za mną. Powoli zaczynam wszystko "ogarniać" tylko klientów brak żeby przetrenować na kimś Mam nadzieję, że mi się spodoba i że przypadnę szefowej do gustu bo nawet taka praca by mi odpowiadała (póki co)

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
A skoro mamy nawiązywać więcej do spraw modowych to co zakupiłyście sobie na wiosnę do tej pory? Mam kryzys, nic mi się nie podoba to może coś podpatrzę u Was (albo bezczelnie zgapię ).
Ja z wiosennych to póki co tylko płaszczyk
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 23:10   #3990
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
Nie wiem na ile to ma wplyw, ale zawsze ale to zawsze staram sie klasc spac miedzy 21 a 22 ( oczywiscie nie mowie tu o sytuacjach kkedy zwyczajnie nie jest to mozliwe) od lat nastolatkowych sen byl i jest dla mnie w zasadzie urodowym priorytetem.
Jak ty to robisz?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:06.