Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-29, 19:51   #691
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Antii89 Pokaż wiadomość
Aż tak? To może w pon pojawi się cośkolwiek innego od plungy.
z tego co wiem straplessy i half cupy dopiero w prawdziwym sklepie czyli gdzieś w czerwcu...

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
nie spodziewałam się czegoś takiego od comeximu. ja obsługę tej firmy znam z jak najgorszej strony. po wystawieniu negatywnego komentarza o Doris i Lily na lobby dostałam maila w stylu, że to że mi się staniki nie podobają, jest moją winą, bo nie wiem jak wygląda kolor ivory i nie potrafię rozmiaru sobie dobrać.
ło matko
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 19:53   #692
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Ok, bardzo dziękuję, jeszcze sobie poczytam o tym wszystkim...
Czy mogłybyście doradzić jakieś konkretne modele? Takie, które mają w miarę standardową rozmiarówkę, nie push-upy?
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:20   #693
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;12524052]...
ło matko [/quote]

oczywiście nie omieszkałam odpisać pani z comeximu . podejście firmy było zdecydowanie niemarketingowe, ale przynajmniej czytają opinie klientów.

Cytat:
Napisane przez blebleble22 Pokaż wiadomość
Ok, bardzo dziękuję, jeszcze sobie poczytam o tym wszystkim...
Czy mogłybyście doradzić jakieś konkretne modele? Takie, które mają w miarę standardową rozmiarówkę, nie push-upy?
CurvyKate modele Emily, Portia, Princess, dostępne są np. w sklepie www.dopasowana.pl
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 20:25   #694
netkaas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 21
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

pomylka
netkaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:18   #695
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

A ja jednak kupować będę 28D Namierzyłam sie dzisiaj Niektore sa lekko przyduze, ale Pani w sklepie powiedziala, ze mi napewno cos powinno zmigrowac.

Po jakim czasie zauwazylyscie migracje? I jak dlugo rozmiary moga sie zmianiac od odpowiedniego rozmiaru?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:36   #696
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Ja bym radziła na początek:
staniki brytyjskie: 65F, ścisłe 70DD
staniki polskie: 65G, ścisłe 70E
tylko pamiętaj o dokładnym zakładaniu stanika, wgarnianiu całego biustu (również tego z pleców) do miseczek.
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z wgarnianiem biustu z pleców bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić a chciałabym mieć pewność że dobrze zakładam biustonosz.
Wczoraj dostałam moje dwa biustonosze z Mileny, dobrane dzięki Waszej pomocy, teraz chciałabym mieć pewność, że wszystko co powinno znalzło się w miseczkach Zakładam biustonosz zgodnie z instrukcją którą zawsze tu przytaczacie, ale nie zauważyłam tam żadnej informacji o wygarnianiu biustu z pleców (więc możliwe jest że nie robię wszystkiego co powinnam).
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 21:44   #697
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Najlepsza instrukcja jest chyba tutaj: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...532&a=89500954
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 09:23   #698
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

luizka, no to paskudnie z tobą zrobili. Może trafiłam na jakąś lepszą babkę Co do pomiarów to u mnie sprawdza się w zwisie, chyba że się nie umiem mierzyć Normalnie mam 91-92, a w zwisie 95 i noszę 65G.
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:26   #699
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
luizka, no to paskudnie z tobą zrobili. Może trafiłam na jakąś lepszą babkę Co do pomiarów to u mnie sprawdza się w zwisie, chyba że się nie umiem mierzyć Normalnie mam 91-92, a w zwisie 95 i noszę 65G.
może trafiłaś na lepszą babkę, albo ta moja zmieniła podejście do klienta a mogłabyś jeszcze podać ile masz pod biustem?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:33   #700
Rozenwyn
Raczkowanie
 
Avatar Rozenwyn
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Proszę o poradę kupiłam masquerade emerald 30 DD to mój regularny rozmiar. Moje wymiary to 66/85 niestety bułkuje i z bólem serca muszę go sprzedać, zwrócić już nie mogę stanik bardzo mi się podoba(chociaż bez podszycia się nie obejdzie) i tu pytanie do bardziej doświadczonych: Skoro to 30 DD jest tylko trochę za małe to czy nie utonę w 30 E? Nie chcę się pozbyć maskaradkowego efektu ale to 30DD to raczej buły na zdjęciach tego aż tak nie widać ale jednak trochę się wylewa Warto polować na to 30 E ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg.jpg (14,8 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg.jpg (15,9 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg.jpg (15,2 KB, 88 załadowań)
Rozenwyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 09:37   #701
cocoa_butter
Raczkowanie
 
Avatar cocoa_butter
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 132
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

A ja zamówiłam wczoraj Cleo Robyn 28ff i 28g, mam nadzieje ze wreszcie cos na mnie bedzie pasowac... Tzn jeszcze nie do konca zamowiłam, bo zapłace w pn, ale juz mam chyba zaklepane Planowałam wcześniej, ze zamówie wiecej, ale teraz to czekam i czaje sie ne effuniaki
cocoa_butter jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 09:57   #702
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Rozenwyn Pokaż wiadomość
Proszę o poradę kupiłam masquerade emerald 30 DD to mój regularny rozmiar. Moje wymiary to 66/85 niestety bułkuje i z bólem serca muszę go sprzedać, zwrócić już nie mogę stanik bardzo mi się podoba(chociaż bez podszycia się nie obejdzie) i tu pytanie do bardziej doświadczonych: Skoro to 30 DD jest tylko trochę za małe to czy nie utonę w 30 E? Nie chcę się pozbyć maskaradkowego efektu ale to 30DD to raczej buły na zdjęciach tego aż tak nie widać ale jednak trochę się wylewa Warto polować na to 30 E ?
kurcze szkoda, bo śliczny,ale faktycznie przymały
nie możesz gdzieś zmierzyć jakiejś podobnej maskaradki 30E??
ja nie bardzo pomogę bo mam taki sam dylemat i dlatego przestałam na razie kupować staniki - 30d i 28e już są zamałe a nie mam na razie czasu jechać pomierzyć też się zastanawiam jaka to będzie różnica i czy "nie utonę"
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:03   #703
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Rozenwyn Pokaż wiadomość
Proszę o poradę kupiłam masquerade emerald 30 DD to mój regularny rozmiar. Moje wymiary to 66/85 niestety bułkuje i z bólem serca muszę go sprzedać, zwrócić już nie mogę stanik bardzo mi się podoba(chociaż bez podszycia się nie obejdzie) i tu pytanie do bardziej doświadczonych: Skoro to 30 DD jest tylko trochę za małe to czy nie utonę w 30 E? Nie chcę się pozbyć maskaradkowego efektu ale to 30DD to raczej buły na zdjęciach tego aż tak nie widać ale jednak trochę się wylewa Warto polować na to 30 E ?
emerald jest śliczna myślę, że w 30E utonąć nie powinnaś, do większej miski będziesz mogła jeszcze więcej zebrać z boków, więc powinna być wypełniona
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:05   #704
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Jestem nowa na wątku, więc na początku się witam , grzecznie dygając

Oto z czym przychodzę:
Przymierzam się do zakupu biustonosza multiway .
Wertując wątek zwróciłam uwagę na panachową porcelankę, którą pokazywała na foto Kukimonster o tutaj
i zdecydowałam się na kupno takiego właśnie biustonosza w kolorze nude.

Tylko czy on zawsze jest w sprzedaży razem z ramiączkami? czy może są jakieś wersje?
- w sklepie oferowany jest jako strapless, a kukimonster pisze o nim jako o multiway'u

jest jeszcze kwestia rozmiaru

poczytałam o porcelance na stanikomanii i obwód to pewnie wezmę 32, tylko nie wiem, jaką brać miseczkę F czy FF?
Czy on ma miseczkę typową?
Tkwię rozmiarowo pomiędzy F a FF (teraz bliżej F)

kupować będę tutaj i chciałabym uniknąć odsyłania

dodam, że dotychczas , po "nawróceniu", kupiłam następujące biustonosze;
* freya Rio 32F(duzomiseczkowiec, lekki luz w misce)
* La Senza 34F (model nieznany, obwód ścisły bardzo, miska mogłaby być mniejsza, ale ostatecznie może być)
* freya Millie 32F ( przyciasna, miska dobra)
" panache Tango plunge 32 F - idealnie utrafiony rozmiar

Helpunku
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:06   #705
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez cocoa_butter Pokaż wiadomość
A ja zamówiłam wczoraj Cleo Robyn 28ff i 28g, mam nadzieje ze wreszcie cos na mnie bedzie pasowac... Tzn jeszcze nie do konca zamowiłam, bo zapłace w pn, ale juz mam chyba zaklepane Planowałam wcześniej, ze zamówie wiecej, ale teraz to czekam i czaje sie ne effuniaki
też myślałam o Cleo Robyn, ale dzielnie trzymam się w swoim postanowieniu nie kupowania narazie staników, za to już obmyślam plan zakupów na effuniaki
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:08   #706
Rozenwyn
Raczkowanie
 
Avatar Rozenwyn
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Mam kiepskie porównanie z innymi maskaradkami. Jak dotychczas mierzyłam pandorę 30 DD za mała 30 E za duża. Aragon tyrkusowy 30 DD za duży 30 D dobry na styk ale na jeden grzeszek można sobie pozwolić Antoinette 30E za duża 30 DD już nie zdobyłam. Najgorsze jest to że zachorowałam na ten stanik i muszę go mieć!!!!! to najpiękniejszy odcień czerwieni jaki widziałam (na zdjęciu kolorek przekłamany) a effuniaka plunga mam 30 DD i dobry jest i bądź tu mądry człowieku
Rozenwyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:08   #707
cocoa_butter
Raczkowanie
 
Avatar cocoa_butter
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 132
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
też myślałam o Cleo Robyn, ale dzielnie trzymam się w swoim postanowieniu nie kupowania narazie staników, za to już obmyślam plan zakupów na effuniaki
Wiesz co.... jakbym miała tyle staników co Ty to chyba bym ze szczęścia umarła, jeszcze jakby to na mnie tak leżało wszystko
cocoa_butter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:13   #708
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Jestem nowa na wątku, więc na początku się witam , grzecznie dygając

Oto z czym przychodzę:
Przymierzam się do zakupu biustonosza multiway .
Wertując wątek zwróciłam uwagę na panachową porcelankę, którą pokazywała na foto Kukimonster o tutaj
i zdecydowałam się na kupno takiego właśnie biustonosza w kolorze nude.

Tylko czy on zawsze jest w sprzedaży razem z ramiączkami? czy może są jakieś wersje?
- w sklepie oferowany jest jako strapless, a kukimonster pisze o nim jako o multiway'u

jest jeszcze kwestia rozmiaru

poczytałam o porcelance na stanikomanii i obwód to pewnie wezmę 32, tylko nie wiem, jaką brać miseczkę F czy FF?
Czy on ma miseczkę typową?
Tkwię rozmiarowo pomiędzy F a FF (teraz bliżej F)

kupować będę tutaj i chciałabym uniknąć odsyłania

dodam, że dotychczas , po "nawróceniu", kupiłam następujące biustonosze;
* freya Rio 32F(duzomiseczkowiec, lekki luz w misce)
* La Senza 34F (model nieznany, obwód ścisły bardzo, miska mogłaby być mniejsza, ale ostatecznie może być)
* freya Millie 32F ( przyciasna, miska dobra)
" panache Tango plunge 32 F - idealnie utrafiony rozmiar

Helpunku
To jest strapless z odpinanymi ramiączkami. Uchwyty na ramiączka są od wewnątrz. Ramiączka są zawsze w zestawie. Możesz nosić stanik z nimi, jako multiway lub bez jako strapless. Stanik jest ścisły (mam 65tke na moje 67 pod), posiada silikonowe paski, zapobiegające przesuwaniu się. Ale: ma szerokie bardzo fiszbiny, mógłby mieć węższe i głębszą miskę dzięki temu... I pewnie by się nie marszczył na dole tak a w efekcie miska na dole troche pusta a górna krawędź lekko wchodiz na biust. Ja radzę wziąć typowy rozmiar, chyba, że miski bardzo a styk to wtedy większy.
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:17   #709
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Jestem nowa na wątku, więc na początku się witam , grzecznie dygając

Oto z czym przychodzę:
Przymierzam się do zakupu biustonosza multiway .
Wertując wątek zwróciłam uwagę na panachową porcelankę, którą pokazywała na foto Kukimonster o tutaj
i zdecydowałam się na kupno takiego właśnie biustonosza w kolorze nude.

Tylko czy on zawsze jest w sprzedaży razem z ramiączkami? czy może są jakieś wersje?
- w sklepie oferowany jest jako strapless, a kukimonster pisze o nim jako o multiway'u

jest jeszcze kwestia rozmiaru

poczytałam o porcelance na stanikomanii i obwód to pewnie wezmę 32, tylko nie wiem, jaką brać miseczkę F czy FF?
Czy on ma miseczkę typową?
Tkwię rozmiarowo pomiędzy F a FF (teraz bliżej F)

kupować będę tutaj i chciałabym uniknąć odsyłania

dodam, że dotychczas , po "nawróceniu", kupiłam następujące biustonosze;
* freya Rio 32F(duzomiseczkowiec, lekki luz w misce)
* La Senza 34F (model nieznany, obwód ścisły bardzo, miska mogłaby być mniejsza, ale ostatecznie może być)
* freya Millie 32F ( przyciasna, miska dobra)
" panache Tango plunge 32 F - idealnie utrafiony rozmiar

Helpunku
Trudno doradzić w przypadku tego stanika, on jest uważany za małomiseczkowy i wybierając 32F ryzykujesz bułkowaniem, natomiast w 32FF będą szersze fiszbiny i stanik może się bardziej marszczyć.
Ja noszę standardowo 28G: Freya Rio była na mnie trochę przyduża, Freya Matilda jest idealna, a Porcelain okazał się za mały? (bardzo bułkował, ale ten model jest tak szyty i nie wiem czy w większej miseczce efekt nie byłby taki sam) Poniżej zdjęcie.
Ja bym zamówiła dwa rozmiary, wybrała lepszy i odesłała drugi, odesłanie będzie Cię kosztować jakieś 12zł.

Porcelain Strapless ma zawsze odpinane ramiączka (ale jest jeszcze Porcelain z wszytymi ramiączkami), można z niego zrobić multiwaya, ale jest typowym bezramiączkowcem, więc tak na prawdę w ogóle ramiączek nie musisz do niego zakładać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg porcelain bok.jpg (14,3 KB, 49 załadowań)
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-30, 10:23   #710
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Rozenwyn Pokaż wiadomość
Mam kiepskie porównanie z innymi maskaradkami. Jak dotychczas mierzyłam pandorę 30 DD za mała 30 E za duża. Aragon tyrkusowy 30 DD za duży 30 D dobry na styk ale na jeden grzeszek można sobie pozwolić Antoinette 30E za duża 30 DD już nie zdobyłam. Najgorsze jest to że zachorowałam na ten stanik i muszę go mieć!!!!! to najpiękniejszy odcień czerwieni jaki widziałam (na zdjęciu kolorek przekłamany) a effuniaka plunga mam 30 DD i dobry jest i bądź tu mądry człowieku
a jak mierzyłaś te za duże maskaradki to wgarniałaś wszystko dobrze do miseczek? najlepiej wgarniać w pochyleniu, wtedy ładnie się wszystko wypełnia.
skoro ten stanik mieć musisz, to narazie zostaw ten (mi by takie małe bułkowanie nie przeszkadzało ) , a jak znajdziesz 30DD to wtedy kupić i porównasz, a gorszy sprzedaż.

Cytat:
Napisane przez cocoa_butter Pokaż wiadomość
Wiesz co.... jakbym miała tyle staników co Ty to chyba bym ze szczęścia umarła, jeszcze jakby to na mnie tak leżało wszystko
apetyt rośnie w miarę jedzenia mi to chyba i 100 staników byłoby mało twoja kolekcja też niedługo się poszerzy
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:33   #711
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
może trafiłaś na lepszą babkę, albo ta moja zmieniła podejście do klienta a mogłabyś jeszcze podać ile masz pod biustem?
69 Noszę ścisłe 65G, żeby misek nie mieć pod szyję;D
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:40   #712
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Freya Charlie
Rozmiar: 28G
Miski delikatnie małomiseczkowa. W tym rozmiarze nie będę miała za dużo miejsca na migracje jednak takowej się puki co nie spodziewam Ma bardzo przyjemy materiał i super ramiączka Obwód jest ścisły chociaż chyba muszę się zmierzyć bo zapiełam się w 28 przy 77 pod biustem (mierzenie było jakiś miesiąc temu) Miska G mi odpowiada. Na zdjęciu z płatkiem kosmetycznym tak profilaktycznie noszę go od dziś rana i faktycznie czuję go. Ale kwestia zmiany stanika bo poprzednia arabelka już mi latała i nie da się w niej chodzić. Będę musiała sprzedać a szkoda bo ją bardzo ją lubie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg charlie.jpg (38,5 KB, 80 załadowań)
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 10:40   #713
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Kukimonster, Luizko_ - bardzo dziękuję

hm ... to widzę, że i obwód muszę przemyśleć, bo może trzebaby wziąć 34
tylko skoro on ma takie szerokie fiszbiny, to przy większym obwodzie one będą jeszcze szersze ...


pod biustem mam 77 i 32ki są dość ciasne (jedne mniej, inne więcej-zależnie od modelu)


wychodzi na to, ze przydałoby się kupić cztery rozmiary :32F, 32FF , 34E i 34F
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:06   #714
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Luizko_
Co do Twojej teorii to ja normalnie mam ok 89,5 w biuście a w pochyleniu 92. No i 60FF bułkuje, ale jeszcze 60g nie miałam okazji pomierzyć.
Poprosiłam o doradzenie rozmiaru effuniakowego, ciekawe co mi wymyślą.

Kurczę mam bardzo szczuplutką koleżankę, ostatnio sprawdzałam, gdzie ma obwód ze swojej 70tki.... Niestety wysoko, conajmniej łopatki. A wydawało mi się, że HM co jak co, ale aż tak rozciągliwy nie jest. Może się mylę.
Mam nadzieję, że 60tki effuniakowe, będą na nią dobre. Muszę ja dopaść z metrem i wymierzyć.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:12   #715
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Rozenwyn Pokaż wiadomość
Proszę o poradę kupiłam masquerade emerald 30 DD to mój regularny rozmiar. Moje wymiary to 66/85 niestety bułkuje i z bólem serca muszę go sprzedać, zwrócić już nie mogę stanik bardzo mi się podoba(chociaż bez podszycia się nie obejdzie) i tu pytanie do bardziej doświadczonych: Skoro to 30 DD jest tylko trochę za małe to czy nie utonę w 30 E? Nie chcę się pozbyć maskaradkowego efektu ale to 30DD to raczej buły na zdjęciach tego aż tak nie widać ale jednak trochę się wylewa Warto polować na to 30 E ?

Na 66 pod biustm nie lepiej ci nosic 60 (28) Ja m 65, sle w 65 czuje luzy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:25   #716
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Na 66 pod biustm nie lepiej ci nosic 60 (28) Ja m 65, sle w 65 czuje luzy
Cieżko o maskaradki w 60. Pozatym ja zauważyłam, że wole nosić 65 niz 60... nie rozjeżdżają się fiszbiny, mniejsze zabudowanie, czasem węższe razmiączka i często staniki 65G a 60gg-h wyglądają inaczej. Brakuje mi tylko większej ściśliwości... Nosze na ostatniej haftce i już...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 11:29   #717
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Cieżko o maskaradki w 60. Pozatym ja zauważyłam, że wole nosić 65 niz 60... nie rozjeżdżają się fiszbiny, mniejsze zabudowanie, czasem węższe razmiączka i często staniki 65G a 60gg-h wyglądają inaczej. Brakuje mi tylko większej ściśliwości... Nosze na ostatniej haftce i już...
No fiszbiny np. w 60FF i 65e to inna bajka... Tak jak zabudowanie stanika. Właściwie nie rozumiem tej logiki!
A Masqueradki w rozmiarze 60 są na wagę złota. Ale Luizka_ mówiła, że mają przywędrować na jesień do Polski.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 12:25   #718
Rozenwyn
Raczkowanie
 
Avatar Rozenwyn
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 32
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Na 66 pod biustm nie lepiej ci nosic 60 (28) Ja m 65, sle w 65 czuje luzy
Ja mało ściśliwa jestem w ciasnym staniku wytrzymuję ok 6 godzin a później marzę aby go zdjąć i te paskudne ślady. Jest jeszcze problem otartych pach(po roku mam trwałe brązowe ślady od ocierających misek i ramiączek) 60 chcą mi odciąć rączki zresztą 65 też. Masquerade podobno mało zabudowane pod pachą w 30 DD są to zobacz proszę na moje zdjęcie ja nie jestem w stanie 60 nosić bo fiszbiny lądują mi 1 cm pod piersiami a wyżej stanika nie da się już podciągnąć. Dodatkowo to co pisały dziewczyny na temat zabudowania i fiszbin.
Rozenwyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 13:40   #719
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Wreszcie udało mi się namówić mamę na zakup odpowiedniego stanika I teraz prosze was o pomoc w ustaleniu odpowiedniego rozmaru,
pod biustem ma 94cm, w biuście 115 cm, obliczałam w bra-fittersze i wyszło 85I, prawidłowo?
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-30, 15:18   #720
marikusia
Zadomowienie
 
Avatar marikusia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

To i ja dołączę do Waszego grona, jeżeli mnie przyjmiecie


Obserwuję Was i obserwuję... Zakupiłam już sobie nawet dwa staniki, które spowodowały rewolucję w moim życiu, ale nadal nie wiem, czy taki przeskok był wystarczający i czy staniki są dobrze dobrane...

Mam prośbę- Jako, że orientujecie się w temacie, może nakierowałybyście mnie na zakup czarnego biustonosza do tuniki na wesele. Tunika ma bardzo duży dekold, więc stanik nie może być mocno zabudowany, a że biustu trochę mam boję się ryzykować, że znowu popełnię duży błąd.


moje wymiary to: 92/112(113)

Pomożecie?
__________________
KARTECZKI RÓŻNE DO POOGLĄDANIA:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=217766

PLUSZOWE MISIE DO POPRZYTULANIA:
i inne cudaki gratis

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=176508

Wpadnie ktoś?



Edytowane przez marikusia
Czas edycji: 2009-05-30 o 15:23
marikusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.