Filtry UV a makijaż - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-10-24, 21:15   #1861
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Czy nr 11 podkładu korygującego Unifiance LRP jest kolorem najjaśniejszym z całej palety? Paleta kolorystyczna składa się z 4 kolorów (nr 11, 12, 13, 15) prawda?
Ehhh te ich odcienie, ja mam korektor LRP Unifiance Touche Pro właśnie 11 najjaśniejszy odcień i też dla mnie za ciemny

Pozostałe odcienie to już chyba dla mulatek
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 22:16   #1862
CIAMPUREK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 419
GG do CIAMPUREK
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez CurlyDorothy Pokaż wiadomość
Ciampurek
Ad.1 filtr zadziała obojetnie w ilu warstwach go nałożysz, byle byłaby przepisowa ilość (1,8 ml na twarz, 2,5ml na twarz i szyję). Często łatwiej nałożyć filtr w kilku "podejściach" czekając aż poprzednia warstwa się wchłonie
Ad.2 nie wolno mieszać podkładu z filtrem - osłabiasz działanie filtra
Ad.3 na nakładanie pudru każda z nas ma swoje sposoby, ty musisz wypróbować najlepszy dla siebie. Ogólna zasada jest taka: żeby nie zetrzeć filtra nie maziamy pędzlem (gąbeczką) po twarzy tylko raczej stemplujemy miejsce po miejscu
dziekuje CurlyDorothy tylko skad mam wiedziec ile akurat militrow sobie nałozyłamta ilosc wydaje mi sie abstarkcyjna jak ja odmierzacie?pewnie na oko tylko jak?
CIAMPUREK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 22:23   #1863
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
dziekuje CurlyDorothy tylko skad mam wiedziec ile akurat militrow sobie nałozyłamta ilosc wydaje mi sie abstarkcyjna jak ja odmierzacie?pewnie na oko tylko jak?
Plastikową łyżeczką/kubeczkiem z podziałką, taką do syropów
Teraz już nie odmierzam, po takim czasie stosowania, już potrafię nałożyć właściwą ilość "na oko".
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 22:29   #1864
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez CIAMPUREK Pokaż wiadomość
dziekuje CurlyDorothy tylko skad mam wiedziec ile akurat militrow sobie nałozyłamta ilosc wydaje mi sie abstarkcyjna jak ja odmierzacie?pewnie na oko tylko jak?
ja zakupiłam miarki w mazidłach www.mazidla.com
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-24, 22:40   #1865
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
ja mieszam podkład beztalkowy z filtrem - skoro i tak nakładam podkład na filtry, to czy nie lepiej nałożyć na filtry podkład wzmocniony filtrami?

justa, wspominałaś kiedyś, że masz kopię starego forum BU. Sama w tej chwili tego nie sprawdzę, bo nie mam dostępu do swojej kopii. Wydaje mi się, że Basia wspominała tam kiedyś, żeby nie mieszać kremu z fitrami z podkładem... żadnego filtra z żadnym podkładem. Ale nie dam sobie za to uciąć głowy i wolę tych informacji nie podawać tutaj jako pewnych bez sprawdzenia. Może mogłabyś to sprawdzić na tym starym forum BU?
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 05:56   #1866
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
No i dlaczego ja się teraz o tym dowiaduję, skoro dziś byłam w aptece z całą kolorówką LRP?
Chociaż... z drugiej strony... może to i lepiej Ale z samej ciekawości spojrzę, i tak będę tam w tym tygodniu jeszcze co najmniej raz.
Rayne, nie ma tego złego... Agnieszka zawsze służy pomocą w kuszeniu
powiedz jak obadasz bo wreszcie, pierwszy raz w życiu, dobijam do końca podkład i jeśli nie przekonam się do Unifiance'a korygującego( wciąz nie wypróbowany - walka z wysypem+cudowne zadanie z hist ) może ten mnie uratuje
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 06:14   #1867
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
justa, wspominałaś kiedyś, że masz kopię starego forum BU. Sama w tej chwili tego nie sprawdzę, bo nie mam dostępu do swojej kopii. Wydaje mi się, że Basia wspominała tam kiedyś, żeby nie mieszać kremu z fitrami z podkładem... żadnego filtra z żadnym podkładem. Ale nie dam sobie za to uciąć głowy i wolę tych informacji nie podawać tutaj jako pewnych bez sprawdzenia. Może mogłabyś to sprawdzić na tym starym forum BU?
mogę poszukać. zapewne dotyczyło to rozcieńczania filtrów, czyli wymieszania ich z podkładem i dopiero nałożenia na twarz - wtedy, wiadomo - nakładamy połowę przepisowej ilości. natomiast ja nakładam przepisową ilość filtrów, niczym nie rozcieńczoną. a dopiero podkład mieszam z filtrami.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 10:48   #1868
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Warto popytać o próbki - apteki na pewno je mają, bo zarówno LRP, jak i Vichy robią próbki tych podkładów. Ale sądzę, że z Unifiance będziesz zadowolona - jak dotąd jest to najlepiej kryjący podkład, z jakim się spotkałam. Bardzo wydajny. Dermablend jest bardzo podobny, chociaż miałam wrażenie, że daje troszkę bardziej "satynowe" wykończenie, a Unifiance matowe. Niestety obydwa powodowały u mnie przetłuszczenie skóry, przez co zmniejszała się ich trwałość i miały tendencję do warzenia się - jeśli masz problemy z przetłuszczaniem skóry, to do podkładu dokup od razu paczkę absorbentek
Dzięki Erato .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 10:58   #1869
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
mogę poszukać. zapewne dotyczyło to rozcieńczania filtrów, czyli wymieszania ich z podkładem i dopiero nałożenia na twarz - wtedy, wiadomo - nakładamy połowę przepisowej ilości. natomiast ja nakładam przepisową ilość filtrów, niczym nie rozcieńczoną. a dopiero podkład mieszam z filtrami.

Ah, rozumiem. No tak, to jest jakiś sposób
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:12   #1870
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Filtry UV a makijaż

przejrzałam na BU wszystkie wątki dotyczące podkładów i mieszania i nie znalazłam nic o mieszaniu podkładów z filtrami. było tylko o mieszaniu filtrów z innymi filtrami i o oddziaływaniu podkładów na filtry.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:28   #1871
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
przejrzałam na BU wszystkie wątki dotyczące podkładów i mieszania i nie znalazłam nic o mieszaniu podkładów z filtrami. było tylko o mieszaniu filtrów z innymi filtrami i o oddziaływaniu podkładów na filtry.
Dziękuję Ci za sprawdzenie tego
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:33   #1872
CurlyDorothy
Raczkowanie
 
Avatar CurlyDorothy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 110
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
dotyczyło to rozcieńczania filtrów, czyli wymieszania ich z podkładem i dopiero nałożenia na twarz - wtedy, wiadomo - nakładamy połowę przepisowej ilości.
Właśnie o to mi chodziło, kiedy pisałam o nie mieszaniu filtrów z podkładem. Przepraszam, nieprecyzyjnie się wyraziłam.
CurlyDorothy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 11:46   #1873
foxina
Rozeznanie
 
Avatar foxina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 908
Dot.: Filtry UV a makijaż

Wczoraj przekopałam cały ten wątek w końcu od początku i melduję, że dziś zastosowałam patent podany wcześniej przez Sandija o przyprószeniu rzęs przed nałożeniem tuszu - skrobią kukurydzianą.

Jezu moje rzęsy powalają mnie dziś na kolana

Tuszowałam je dziś o połowę krócej, dłuższe są niemalże dwukrotnie, tak zalotnie się wywinęły i w ogóle jakieś takie jak nie moje

Ukłony dla Sandija za patent
foxina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 12:44   #1874
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
To jest cena ze strony, uzalezniona od kursu dolara w momencie płacenia. Może być plus/minus kilka złotych.

Cło i podatek: to zalezy od szczęścia. Jak będziesz mieć szczęście, to celnicy nie będą sprawdzać paczki, czyli nadal będzie kosztowało ok 103 zł. Jak pecha, to otworzą, sprawdzą, każą sobie przesłać potwierdzenie zakupu (czyli ile naprawdę zapłaciłaś) i dowalą cło. Dokument celne należy potem przesłać do strawberrynet (emailem), oni oddają cło. Urząd Celny dolicza sobie jeszcze kilka złotych za "obsługę" i tego truskawa nie zwraca. To jest w granicach 6-8 zł.
No, moim zdaniem to nie zależy od szczęścia - organem celnym jest w tym przypadku urząd pocztowy i to za ich pośrednictwem opłaca się cło oraz VAT. Chyba że zależy to od kraju, z którego pochodzi przesyłka - moja (zamówiona na truskawie) przyszła z Hongkongu Musiałam grzecznie zapłacić cło i VAT, dlatego ceny na strawberry przestały mnie tak rajcować.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 13:05   #1875
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
No, moim zdaniem to nie zależy od szczęścia - organem celnym jest w tym przypadku urząd pocztowy i to za ich pośrednictwem opłaca się cło oraz VAT. Chyba że zależy to od kraju, z którego pochodzi przesyłka - moja (zamówiona na truskawie) przyszła z Hongkongu Musiałam grzecznie zapłacić cło i VAT, dlatego ceny na strawberry przestały mnie tak rajcować.
A będą obstawać przy swoim, ze tylko od szczęścia...
Opłaca się lub nie, zalezy czy otworzą paczkę i poproszą o potwierdzenie zamówienie.
Ja zamawiałam już z 15 razy ze strawberrynet, przyszło z Hongkongu, tylko 3 razy urząd celny (czyli tutaj ten pocztowy) się przyczepił. Zapłaciłam, a truskawa zwróciła podatki. Czyli te 3 razy kosztowało mnie razem jakieś 24 zł.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 13:17   #1876
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

I oto mam kilka miejsc do zatuszowania. Muszę sobie jakiś podkładzik strzelić chyba.
Używałyście unifiance do suchej - wersję cream? Zależy mi na kryciu tych przesuszonych placków i jednoczesnym nawilżeniu, no - chociaż niewysuszaniu dodatkowym.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 13:18   #1877
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hm, no to muszę spróbować ponownie, może tym razem będę miała "szczęście" margaretka dzięki za informacje
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 13:58   #1878
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Zależy mi na kryciu tych przesuszonych placków i jednoczesnym nawilżeniu, no - chociaż niewysuszaniu dodatkowym.
wszystkie podkłady, które mają dużo pigmentu, tzw. kamuflaże mają tendencję do przesuszania skóry
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 14:01   #1879
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
wszystkie podkłady, które mają dużo pigmentu, tzw. kamuflaże mają tendencję do przesuszania skóry
Otóż to, a niekryjącym nie pokryję moich spieczonych polików.
Unifiance do suchej wygląda dobrze na KWC. Nie mam wyjścia, coś nałożyć muszę.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 14:12   #1880
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Hm, no to muszę spróbować ponownie, może tym razem będę miała "szczęście" margaretka dzięki za informacje
Proszę

A jakby się jednak nie udało, to pisz do strawberrynet o zwrot podatku. Oni piszą, że to nie jest ich obowiązek, a dobra wola, ale za każdym razem zwracali bez problemów, przelewali z powrotem pieniądze na kartę kredytową.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 15:14   #1881
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Zastanawiam się nad kupnem korektora ArtDeco Perfect Teint Concealer -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9618
Jego cena jest dość wysoka, dlatego mam nadzieję, że przełoży się to na jakość i wydajność korektora .
Co myślicie o jego odcieniach? -> http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=315&page=1
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 16:52   #1882
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem korektora ArtDeco Perfect Teint Concealer -> http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9618
Jego cena jest dość wysoka, dlatego mam nadzieję, że przełoży się to na jakość i wydajność korektora .
Co myślicie o jego odcieniach? -> http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=315&page=1
ja mam 5 krycia wielkiego nie ma, ale ładnie rozjaśnia cienie pod oczami (choć nie znikną pod nim), lubię też smarować sobie nim środek twarzy i rozklepywać, żeby wycieniować w ten sposób twarz
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 18:26   #1883
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
ja mam 5 krycia wielkiego nie ma, ale ładnie rozjaśnia cienie pod oczami (choć nie znikną pod nim), lubię też smarować sobie nim środek twarzy i rozklepywać, żeby wycieniować w ten sposób twarz
Jak to jest z tymi odcieniami - najjaśniejszy to niby nr 1, ale na zdjęciu najjaśniej wygląda nr 5 .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 19:04   #1884
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Jak to jest z tymi odcieniami - najjaśniejszy to niby nr 1, ale na zdjęciu najjaśniej wygląda nr 5 .
Oba sa jasne, tylko nr 1 jest w odcieniu rozowym, a nr 5 w odcieniu zoltym - stad te roznice w kolorystyce. Najlepiej idz i obejrzyj kolory w perfumerii.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 19:24   #1885
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Oba sa jasne, tylko nr 1 jest w odcieniu rozowym, a nr 5 w odcieniu zoltym - stad te roznice w kolorystyce. Najlepiej idz i obejrzyj kolory w perfumerii.
jak zawsze niezawodna w objaśnianiu zawiłości kolorówki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-25, 19:45   #1886
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Filtry UV a makijaż

A ja kupiłam sobie podkład LRP toleriane - odcień 11, bardzo ładny beżyk.
Krycie super, jak się sprawuje napiszę jutro bo dziś tylko małe testy zrobiłam na swoich czerwonych polikach.

Ten do skóry suchej - cream - ma paskudnie żółto-pomarańczowe odcienie.
Żaden nie przypadł mi do gustu.

Toleriane 10 jest naprawdę bardzo jasny na ręku.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 12:28   #1887
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Oba sa jasne, tylko nr 1 jest w odcieniu rozowym, a nr 5 w odcieniu zoltym - stad te roznice w kolorystyce. Najlepiej idz i obejrzyj kolory w perfumerii.
Co do odcieni to bardziej chodziło mi o to, który Waszym zdaniem najlepiej pasowałby do jasnej karnacji.
Kolorki obejrzę w perfumerii, ponieważ tam mam go zamiar kupić , tylko wolałam mniej więcej się zorientować, który kolorek byłby dla mnie odpowiedni, ponieważ Pani ekspedientki nie zawsze dobrze doradzają .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 14:56   #1888
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
A ja kupiłam sobie podkład LRP toleriane - odcień 11, bardzo ładny beżyk.
Krycie super, jak się sprawuje napiszę jutro bo dziś tylko małe testy zrobiłam na swoich czerwonych polikach.

Ten do skóry suchej - cream - ma paskudnie żółto-pomarańczowe odcienie.
Żaden nie przypadł mi do gustu.

Toleriane 10 jest naprawdę bardzo jasny na ręku.
dzięki Kate robisz mi smaka

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Co do odcieni to bardziej chodziło mi o to, który Waszym zdaniem najlepiej pasowałby do jasnej karnacji.
Kolorki obejrzę w perfumerii, ponieważ tam mam go zamiar kupić , tylko wolałam mniej więcej się zorientować, który kolorek byłby dla mnie odpowiedni, ponieważ Pani ekspedientki nie zawsze dobrze doradzają .
jestem bardzo zadowolona z koloru 5, bardzo jasny, po wklepaniu ladnie spaja się ze skórą, rozświetla, ale chciałam jeszcze raz podkreślić - nie mam wielkich cieni pod oczami, a on i tak w pełni mi ich nie ukrył
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 15:22   #1889
Suri
Rozeznanie
 
Avatar Suri
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 595
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
jestem bardzo zadowolona z koloru 5, bardzo jasny, po wklepaniu ladnie spaja się ze skórą, rozświetla, ale chciałam jeszcze raz podkreślić - nie mam wielkich cieni pod oczami, a on i tak w pełni mi ich nie ukrył
Dzięki agniesko .

Korektor kupuję bardziej w celu zatuszowania niedoskonałości na mojej twarzy (czytaj: naczynka, krostki) niż cieni pod oczami, na które nie narzekam .
__________________
Lepsza jest uboga mądrość niż głupie bogactwo.
Diogenes
Suri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-26, 15:24   #1890
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Suri Pokaż wiadomość
Dzięki agniesko .

Korektor kupuję bardziej w celu zatuszowania niedoskonałości na mojej twarzy (czytaj: naczynka, krostki) niż cieni pod oczami, na które nie narzekam .
hmm to nie lepiej ichniejszy korektor w kredce?
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.