FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-29, 15:40   #4441
Alutka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 27
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Witam!
Ile mnie tu już nie było - nie pamiętam!
Osobiście z III fazy jestem zadowolona, wkroczyłam z wagą 67,4 a obecnie mam 66 w porywach do 67 Do końca III fazy pozostało mi tylko 16 dni i zobaczymy co będzie dalej . Proteinowe czwartki działają świetnie - to co mi przybędzie przez cały tydzień w czwartek znika i tak się kręci . Trzymam za wszystkich kciuki i powodzenia!
Kurcze muszę zmienić opis
__________________
dukam od 30.10.2010 - 79,8 kg przy 173 cm
I faza - 77,7 kg
II faza - 67,4 kg
III faza od 05.02.2011
III faza obecnie - 66 kg
Powiedzenie mojego TŻ: "co się martwisz, co się smucisz, i tak do swojej wagi wrócisz" - oby to nie nastąpiło!
Alutka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 20:18   #4442
I3albina
Raczkowanie
 
Avatar I3albina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Kurcze dziewczyny zazdroszcze Wam takich ladnych "trojeczek" Wychodzi na to ze ja jedyna tyje... Nie wazylam sie niestety jeszcze od mometu wskoczenia na III, bo nie mam takiej mozliwosci, ale wszytskie spodnie znowu mnie opinaja:confuse d: Zalamka... Najgorsze jest to, ze nie grzesze nic a nic... to moje drugie podejscie do diety, wiec trzeci raz wchodzic na II jest ryzykownie... Moze zrobie 2 dni proto? Ale wtedy moj organizm chyba zglupieje, bo wyjdzie z tego faza 2/0... Czy juz lepiej nie kombinować? Codziennie maszeruje ok 1 h. Nie chce znowu tyc...
I3albina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 08:37   #4443
kocurak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
Bea kochana ty się nie denerwuj...... bo nie warto.....
a kocurak będzie się dziwiła, że zamiast chudnąć to tyje.....
matko..... dziewczyno może idź na dietę taką, gdzie mozna owoce.... może south beach albo jeszcze jakąś inną.....
ja też lubie owoce ale dałam sobie siana w zeszłym roku i zrzuciłam 12kg..... no ale to twój wybór......
Powiem Wam ,że niepotrzebnie mnie zaatakowałyście. Dukana czytałam. Jogurty zezwala jeść dwa dziennie. Melona jadłam w małej ilości ,a w ciągu 10 dni również z warzywami schudłam 4,5 kg,a jutro znów same proteiny . Ze spokojem więc stwierdzam,że melon ze swoimi wartościami jest w porządku. Poza tym w swojej kolejnej książce Dukan rozszerzył wachlarz produktów i polecał sprawdzać tabelę więc melon wypada tu porównywalnie z ogórkiem. Pozdrawiam.

PS. A co do koleżanki ,która tak się irytuje to chyba widać właśnie efekty uboczne diet... takie poddenerwowanie.
kocurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:01   #4444
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Nie wiem co to za dieta, ale skoro jesz owoce na II fazie, to raczej nie dukan
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 09:52   #4445
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez kocurak Pokaż wiadomość
Poza tym w swojej kolejnej książce Dukan rozszerzył wachlarz produktów i polecał sprawdzać tabelę więc melon wypada tu porównywalnie z ogórkiem.
Możesz podać numer strony w książce Dukana, na której można przeczytać, że ogórka da się zamienić na melona?
Tabela WARZYW. To dość istotne. Pozdrawiam.
__________________
21.07.2010 - 28.01.2011 83,5 --> 63,3
Obecnie ok. 69 kg Powrót!
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 11:43   #4446
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez kocurak Pokaż wiadomość
niepotrzebnie mnie zaatakowałyście
nikt cię nie zaatakował.....
skoro jesteś mądrzejsza od Dukana i skoro wiesz lepiej co możesz jeść to po co pytasz nas o rady? łamiesz wszystkie mozliwe zasady Dukana i jeszcze się dziwisz wzrostowi.......
albo potrzebujesz wsparcia i my ci mówimy gdzie popełniasz błędy albo nie potrzebujesz podpowiedzi co robisz źle....
dlatego popijaj wino, jedz parówki i jogurty owocowe.....
przecież to nie my chcemy zrzucić X kilogramów tylko Ty......
my swoje zrzuciłyśmy...

a poza tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Og%C3%B3rek_melon
jak byk jest napisane, że
Ogórek melon, melon (Cucumis melo L., z gr. melopepon – miękkie jabłko) – gatunek ogórka z jadalnym owocem należący do rodzinyjednorocznych roślin dyniowatych. Pochodzenie melona nie jest do dziś wyjaśnione, hipotezy wskazują na Azję lub Afrykę. Owoc był znany już starożytnym Grekom i Rzymianom, z czasem dotarł również do Europy Środkowej. W Polsce uprawiano go od XVII wieku. Melony w 90% składają się z wody, mają dużo cukru, a mało kalorii. Stosowany jest w celach leczniczych, ale przede wszystkim do konsumpcji. Jadany jest zazwyczaj na surowo.

smacznego
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 13:25   #4447
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
Bea kochana ty się nie denerwuj...... bo nie warto.....
a kocurak będzie się dziwiła, że zamiast chudnąć to tyje.....
matko..... dziewczyno może idź na dietę taką, gdzie mozna owoce.... może south beach albo jeszcze jakąś inną.....
ja też lubie owoce ale dałam sobie siana w zeszłym roku i zrzuciłam 12kg..... no ale to twój wybór......
Ani myślę johambinko . Pozwoliłam sobie napisać dobitniej mając cień nadziei, że może sprowokuję miłośniczkę melona do przemyśleń.
Cytat:
Napisane przez Alutka007 Pokaż wiadomość
Witam!
Ile mnie tu już nie było - nie pamiętam!
Osobiście z III fazy jestem zadowolona, wkroczyłam z wagą 67,4 a obecnie mam 66 w porywach do 67 Do końca III fazy pozostało mi tylko 16 dni i zobaczymy co będzie dalej . Proteinowe czwartki działają świetnie - to co mi przybędzie przez cały tydzień w czwartek znika i tak się kręci . Trzymam za wszystkich kciuki i powodzenia!
Kurcze muszę zmienić opis
A dalej będzie IV faza i mam nadzieję, ze dołączysz do naszego skromniutkiego wątku IV fazy. Zapraszam w imieniu swoim i dziewczyn
Cytat:
Napisane przez kocurak Pokaż wiadomość
Powiem Wam ,że niepotrzebnie mnie zaatakowałyście. Dukana czytałam. Jogurty zezwala jeść dwa dziennie. Melona jadłam w małej ilości ,a w ciągu 10 dni również z warzywami schudłam 4,5 kg,a jutro znów same proteiny . Ze spokojem więc stwierdzam,że melon ze swoimi wartościami jest w porządku. Poza tym w swojej kolejnej książce Dukan rozszerzył wachlarz produktów i polecał sprawdzać tabelę więc melon wypada tu porównywalnie z ogórkiem. Pozdrawiam.

PS. A co do koleżanki ,która tak się irytuje to chyba widać właśnie efekty uboczne diet... takie poddenerwowanie.
Jakie irytuje? Skoro nie chcesz porady, nie chcesz znać zdania kogoś, kto przez dietę przeszedł, to po kiego w ogóle wypowiadasz się w wątku, dotyczącym diety Protal? Powtarzam. Melona na diecie Dukana nie jemy. a ty rób se co chcesz.
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Możesz podać numer strony w książce Dukana, na której można przeczytać, że ogórka da się zamienić na melona?
Tabela WARZYW. To dość istotne. Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
nikt cię nie zaatakował.....
skoro jesteś mądrzejsza od Dukana i skoro wiesz lepiej co możesz jeść to po co pytasz nas o rady? łamiesz wszystkie mozliwe zasady Dukana i jeszcze się dziwisz wzrostowi.......

albo potrzebujesz wsparcia i my ci mówimy gdzie popełniasz błędy albo nie potrzebujesz podpowiedzi co robisz źle....
dlatego popijaj wino, jedz parówki i jogurty owocowe.....
przecież to nie my chcemy zrzucić X kilogramów tylko Ty......
my swoje zrzuciłyśmy...

a poza tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Og%C3%B3rek_melon
jak byk jest napisane, że
Ogórek melon, melon (Cucumis melo L., z gr. melopepon – miękkie jabłko) – gatunek ogórka z jadalnym owocem należący do rodzinyjednorocznych roślin dyniowatych. Pochodzenie melona nie jest do dziś wyjaśnione, hipotezy wskazują na Azję lub Afrykę. Owoc był znany już starożytnym Grekom i Rzymianom, z czasem dotarł również do Europy Środkowej. W Polsce uprawiano go od XVII wieku. Melony w 90% składają się z wody, mają dużo cukru, a mało kalorii. Stosowany jest w celach leczniczych, ale przede wszystkim do konsumpcji. Jadany jest zazwyczaj na surowo.

smacznego
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 13:33   #4448
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

ojojoj koleżanka na głównym się na was poskarżyła o wy nie dobre
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 13:37   #4449
johambina
Zakorzenienie
 
Avatar johambina
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 601
GG do johambina
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

eliza gdzie się skarzyła?
my niedobre... noooo może troszkę

edit:
doczytałam.... tylko koleżanka nie przyznała się uczciwie, że łamie zasady i dlatego została skrytykowana..... tylko robi z siebie niewiniątko.....
eh.......
__________________


"kadłub przywiędły ale dusza młoda... "

Edytowane przez johambina
Czas edycji: 2011-05-30 o 13:42
johambina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 13:42   #4450
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez kocurak Pokaż wiadomość
Powiem Wam ,że niepotrzebnie mnie zaatakowałyście. Dukana czytałam. Jogurty zezwala jeść dwa dziennie. Melona jadłam w małej ilości ,a w ciągu 10 dni również z warzywami schudłam 4,5 kg,a jutro znów same proteiny . Ze spokojem więc stwierdzam,że melon ze swoimi wartościami jest w porządku. Poza tym w swojej kolejnej książce Dukan rozszerzył wachlarz produktów i polecał sprawdzać tabelę więc melon wypada tu porównywalnie z ogórkiem. Pozdrawiam.

PS. A co do koleżanki ,która tak się irytuje to chyba widać właśnie efekty uboczne diet... takie poddenerwowanie.
Ta koleżanka, co się niby się tak irytuje to juz swoje przeszła i śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że dietę przerobiła książkowo)

...ale...ale po co słuchać rad koleżanek doświadczonych jak można troszkę podoświadczać na sobie, a Doktorek... hmm przecież co z niego za autorytet skoro tylko wymyślił skuteczną dietę (mam nadzieję, że KOLEŻANKA zrozumie ironię)

Szkoda gadać

Ja wskakuję na III pozostawiając czysto proteinowe produkty na sniadania (dopóki mi się makrela nie przeje hahaha) , a owoce które również kocham i w ustach ich nie miałam od prawie 3 miesięcy wprowadzam 1czerwca (na dzień dziecka )...aaa zapomniała bym codziennie pyszny owocowy jogurcik (leżał chyba jedynie obok owoców) z otrębami , może któraś z Was kupowała w Lidlu te dietetyczne jogurty i może się wypowiedzieć na ich temat to będę wdzięczna )

Pozdrawiam Was III i gratuluję wyników, mam nadzieję też tak wytrwać.
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata

Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 17:58   #4451
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Ale u Was gorąco się zrobiło, dziewczyny. Czytałam główny wątek i aż przyszłam do Was.
Buuuzi!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-30, 18:38   #4452
I3albina
Raczkowanie
 
Avatar I3albina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość

Ja wskakuję na III pozostawiając czysto proteinowe produkty na sniadania (dopóki mi się makrela nie przeje hahaha) , a owoce które również kocham i w ustach ich nie miałam od prawie 3 miesięcy wprowadzam 1czerwca (na dzień dziecka )...aaa zapomniała bym codziennie pyszny owocowy jogurcik (leżał chyba jedynie obok owoców) z otrębami , może któraś z Was kupowała w Lidlu te dietetyczne jogurty i może się wypowiedzieć na ich temat to będę wdzięczna )

Pozdrawiam Was III i gratuluję wyników, mam nadzieję też tak wytrwać.
Chodzi Ci o makrele wędzoną? Ja kocham ale tlusta jest... Szkoda, ze nie mozna jej na proteinowy czwartek...
Wprowadzam 2 dni proto w III fazę, bo nie bede czekac az powroce do poprzedniego stanu Zobaczymy jak bedzie.
Pozdr
I3albina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:08   #4453
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez I3albina Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o makrele wędzoną? Ja kocham ale tlusta jest... Szkoda, ze nie mozna jej na proteinowy czwartek...
Wprowadzam 2 dni proto w III fazę, bo nie bede czekac az powroce do poprzedniego stanu Zobaczymy jak bedzie.
Pozdr

Powiem szczerze, że jestem zaskoczona, czemu nie można makreli wędzonej na proteinowy czwartek? Przecież ryby wędzone można ponoć nawet na U. Czytałam: ryby smażone bez tłuszczu, gotowane na parze i wędzone, bo tłuszczu w nich duzo ale tego dobrego więc jak to w końcu jest?

Teraz zaczynasz III??? Jeśli tak to zaczniemy ją razem hehehe

edit: wiedziałam, że gdzieś to widziałam

CYT.
"PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI W FAZIE I i W DNIACH CZYSTYCH PROTEIN (PP)
Wszystkie ryby, rowiez wedzone, ryby w konserwach w sosie wlasnym, "

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez kocurak Pokaż wiadomość
Powiem Wam ,że niepotrzebnie mnie zaatakowałyście. Dukana czytałam. Jogurty zezwala jeść dwa dziennie. (...)
w ramach wyjaśnień pozwolę sobie zacytować

- 2 male jogurty owocowe 0% z pulpa owocowa slodzone aspartamem(1 maly jogurt = 100g)

Powiem szczerze szukałam w Polsce i nie znalazłam ...
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata


Edytowane przez Agucha 79
Czas edycji: 2011-05-30 o 19:04
Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 19:19   #4454
I3albina
Raczkowanie
 
Avatar I3albina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że jestem zaskoczona, czemu nie można makreli wędzonej na proteinowy czwartek? Przecież ryby wędzone można ponoć nawet na U. Czytałam: ryby smażone bez tłuszczu, gotowane na parze i wędzone, bo tłuszczu w nich duzo ale tego dobrego więc jak to w końcu jest?

Teraz zaczynasz III??? Jeśli tak to zaczniemy ją razem hehehe

edit: wiedziałam, że gdzieś to widziałam

CYT.
"PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI W FAZIE I i W DNIACH CZYSTYCH PROTEIN (PP)
Wszystkie ryby, rowiez wedzone, ryby w konserwach w sosie wlasnym, "[COLOR="Silver"]
.
No właśnie niedawno to doczytałam eh.. w nowej książce jest to w fazie IV i Dukan tam pisze zeby w proteinowe czwartki jednak odpuszcac sobie tluste ryby i produkty z duza zawatoscia laktozy (mleko, jogurty). Moze to wlasnie przez to troche przytylam teraz, bo w proto czwartek jadlam glownie makrele wedzone...
Ja już jestem na III miesiąc i dziś wprowadzam 2 dni proteinowe zamiast 1. Nie wiem czy to dobrze, ale czuje sie fatalnie i nie chce ponownie tyc...

Trzymam kciuki
I3albina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 20:26   #4455
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez I3albina Pokaż wiadomość
No właśnie niedawno to doczytałam eh.. w nowej książce jest to w fazie IV i Dukan tam pisze zeby w proteinowe czwartki jednak odpuszcac sobie tluste ryby i produkty z duza zawatoscia laktozy (mleko, jogurty). Moze to wlasnie przez to troche przytylam teraz, bo w proto czwartek jadlam glownie makrele wedzone...
Ja już jestem na III miesiąc i dziś wprowadzam 2 dni proteinowe zamiast 1. Nie wiem czy to dobrze, ale czuje sie fatalnie i nie chce ponownie tyc...

Trzymam kciuki
Z tymi wędzonymi rybami to racja, ostatnio doczytałam i też się zdziwiłam.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 21:51   #4456
LyraBea
Zakorzenienie
 
Avatar LyraBea
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z miejsca, gdzie morze dotyka chmur...
Wiadomości: 3 357
GG do LyraBea
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez I3albina Pokaż wiadomość
No właśnie niedawno to doczytałam eh.. w nowej książce jest to w fazie IV i Dukan tam pisze zeby w proteinowe czwartki jednak odpuszcac sobie tluste ryby i produkty z duza zawatoscia laktozy (mleko, jogurty). Moze to wlasnie przez to troche przytylam teraz, bo w proto czwartek jadlam glownie makrele wedzone...
Ja już jestem na III miesiąc i dziś wprowadzam 2 dni proteinowe zamiast 1. Nie wiem czy to dobrze, ale czuje sie fatalnie i nie chce ponownie tyc...

Trzymam kciuki
Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Z tymi wędzonymi rybami to racja, ostatnio doczytałam i też się zdziwiłam.
To racja.....Niestety.
Przy fazie III Dukan już przygotowuje nas do tych stricte (modne słowo ) protoczwartków, gdzie jeden raz w tygodniu mamy jeść na maksa białkowo i na maksa beztłuszczowo, bezwęglowodanowo, bo to ma być nasz taki wentyl bezpieczeństwa.
Gdy dalej gubiłam kg na III fazie, przestałam przestrzegać tego punktu, ale już w fazie IV szczerze celebruję protoczwatrek z jego ścisłymi zasadami, czyli bliskie ideałowi białko, ryby (ale tylko chude, czyli dorsz w moim przypadku), ale głównie chude mięcho.
....pomaga.
Tak więc w fazie III macie dostęp do 2 posiłków skrobiowych, do 2 uczt, ale w protoczwartki wybierajcie chudzinkę ..Przecież to tylko TEN jeden dzień.....

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ale u Was gorąco się zrobiło, dziewczyny. Czytałam główny wątek i aż przyszłam do Was.
Buuuzi!
Buuuuzi
Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że jestem zaskoczona, czemu nie można makreli wędzonej na proteinowy czwartek? Przecież ryby wędzone można ponoć nawet na U. Czytałam: ryby smażone bez tłuszczu, gotowane na parze i wędzone, bo tłuszczu w nich duzo ale tego dobrego więc jak to w końcu jest?

Teraz zaczynasz III??? Jeśli tak to zaczniemy ją razem hehehe

edit: wiedziałam, że gdzieś to widziałam

CYT.
"PRODUKTY DOZWOLONE W NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI W FAZIE I i W DNIACH CZYSTYCH PROTEIN (PP)
Wszystkie ryby, rowiez wedzone, ryby w konserwach w sosie wlasnym, "

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------



w ramach wyjaśnień pozwolę sobie zacytować

- 2 male jogurty owocowe 0% z pulpa owocowa slodzone aspartamem(1 maly jogurt = 100g)

Powiem szczerze szukałam w Polsce i nie znalazłam ...
Ja też nie znalazłam takich jogurtów swego czasu...może już takie są (wątpię)


A z tymi rybkami..... naprawdę, to tylko jeden taki dzień w tygodniu na IV fazie. Da się wytrzymać A dobrze już o tych restrykcyjnych zasadach pamiętać w III fazie.
Buziaczki i dobranoc.
LyraBea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:13   #4457
I3albina
Raczkowanie
 
Avatar I3albina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Dziewczyny wiem, że jestem upierdliwa, ale naprawde nie wiem co zrobic czy faktycznie wprowadzac 2 dni proteinowe? Wziełam sie za dukana 2 raz, zeby zrobic to porzadnie i doprowadzic sprawe do konca RAZ Na ZAWSZE a tu niemila niespodzianka tycie... Moze wrocic na chwile na II faze? Never enging story...Bardzo prosze doradzce mi cos
I3albina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 08:52   #4458
kocurak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez johambina Pokaż wiadomość
nikt cię nie zaatakował.....
skoro jesteś mądrzejsza od Dukana i skoro wiesz lepiej co możesz jeść to po co pytasz nas o rady? łamiesz wszystkie mozliwe zasady Dukana i jeszcze się dziwisz wzrostowi.......
albo potrzebujesz wsparcia i my ci mówimy gdzie popełniasz błędy albo nie potrzebujesz podpowiedzi co robisz źle....
dlatego popijaj wino, jedz parówki i jogurty owocowe.....
przecież to nie my chcemy zrzucić X kilogramów tylko Ty......
my swoje zrzuciłyśmy...

a poza tym http://pl.wikipedia.org/wiki/Og%C3%B3rek_melon
jak byk jest napisane, że
Ogórek melon, melon (Cucumis melo L., z gr. melopepon – miękkie jabłko) – gatunek ogórka z jadalnym owocem należący do rodzinyjednorocznych roślin dyniowatych. Pochodzenie melona nie jest do dziś wyjaśnione, hipotezy wskazują na Azję lub Afrykę. Owoc był znany już starożytnym Grekom i Rzymianom, z czasem dotarł również do Europy Środkowej. W Polsce uprawiano go od XVII wieku. Melony w 90% składają się z wody, mają dużo cukru, a mało kalorii. Stosowany jest w celach leczniczych, ale przede wszystkim do konsumpcji. Jadany jest zazwyczaj na surowo.

smacznego


Witam. Na uderzeniówce niepotrzebnie się zważyłam po południu i po wypiciu 1,5 litra wody po rowerze. Rano wszystkoy było ok. Schudłam więcej niż wykazał test. Skoro wolicie mnie krytykować niż wspomagać i zauważyć,że jednak nie jest to szkodliwe to ok,ale mnie się wydaje ,że lepiej zjeść troche melona na dniach z warzywami,a resztę traktować normalnie niż rzucić się potem na jedzenie po diecie. Być może na mnie działa dobrze bo nigdy jeszcze nie byłam na diecie ,nigdy się nie odchudzałam,a teraz ograniczyłam ilość jedzenia no i nie jem "ciężkich" rzeczy i dlatego chudnę również z melonem . Pozdrawiam...

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Ta koleżanka, co się niby się tak irytuje to juz swoje przeszła i śmiem zaryzykować stwierdzeniem, że dietę przerobiła książkowo)

...ale...ale po co słuchać rad koleżanek doświadczonych jak można troszkę podoświadczać na sobie, a Doktorek... hmm przecież co z niego za autorytet skoro tylko wymyślił skuteczną dietę (mam nadzieję, że KOLEŻANKA zrozumie ironię)

Szkoda gadać

Ja wskakuję na III pozostawiając czysto proteinowe produkty na sniadania (dopóki mi się makrela nie przeje hahaha) , a owoce które również kocham i w ustach ich nie miałam od prawie 3 miesięcy wprowadzam 1czerwca (na dzień dziecka )...aaa zapomniała bym codziennie pyszny owocowy jogurcik (leżał chyba jedynie obok owoców) z otrębami , może któraś z Was kupowała w Lidlu te dietetyczne jogurty i może się wypowiedzieć na ich temat to będę wdzięczna )

Pozdrawiam Was III i gratuluję wyników, mam nadzieję też tak wytrwać.


Witam. Myślę,że lekko ośmieszasz się siląc się zrobić ze mnie "blądynkę" . Jeśli nie chcesz zrozumieć o czym piszę to nie komentuj. Wahania wagi miałam na uderzeniówce ,a wtedy miałam ścisłe proteiny. Melona zjadłam już na warzywach i nadal wszystko w porządku ,schudłam więcej niż w teście wyszło. Z pewnością działa to na mnie bo wcześniej nie byłam na żadnej diecie ,nigdy się nie odchudzałam,a teraz zero słodyczy,chleba,bułeczek itp więc troche melona na warzywach nie stanowi problemu.Lepiej jeść zdrowego melona przy warzywach niż w styczniu rzucić się na owoce bez opamiętania,a tak by z pewnością było. Pozdrawiam
kocurak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:42   #4459
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Z tymi wędzonymi rybami to racja, ostatnio doczytałam i też się zdziwiłam.
Szkoda tej rybki ale cóż jest jeden dzień na tle całej diety...niczym

Cytat:
Napisane przez kocurak Pokaż wiadomość
Witam. Na uderzeniówce niepotrzebnie się zważyłam po południu i po wypiciu 1,5 litra wody po rowerze. Rano wszystkoy było ok. Schudłam więcej niż wykazał test. Skoro wolicie mnie krytykować niż wspomagać i zauważyć,że jednak nie jest to szkodliwe to ok,ale mnie się wydaje ,że lepiej zjeść troche melona na dniach z warzywami,a resztę traktować normalnie niż rzucić się potem na jedzenie po diecie. Być może na mnie działa dobrze bo nigdy jeszcze nie byłam na diecie ,nigdy się nie odchudzałam,a teraz ograniczyłam ilość jedzenia no i nie jem "ciężkich" rzeczy i dlatego chudnę również z melonem . Pozdrawiam...

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------





Witam. Myślę,że lekko ośmieszasz się siląc się zrobić ze mnie "blądynkę" . Jeśli nie chcesz zrozumieć o czym piszę to nie komentuj. Wahania wagi miałam na uderzeniówce ,a wtedy miałam ścisłe proteiny. Melona zjadłam już na warzywach i nadal wszystko w porządku ,schudłam więcej niż w teście wyszło. Z pewnością działa to na mnie bo wcześniej nie byłam na żadnej diecie ,nigdy się nie odchudzałam,a teraz zero słodyczy,chleba,bułeczek itp więc troche melona na warzywach nie stanowi problemu.Lepiej jeść zdrowego melona przy warzywach niż w styczniu rzucić się na owoce bez opamiętania,a tak by z pewnością było. Pozdrawiam
"Lekko się ośmieszyłam" jak zwykle masz rację. Na tym zakończę tę dyskusję, bo chyba tylko ja z nas dwóch zrozumiałam sentencję wypowiedzi mojej i dziewczyn ... nawet nie zamierzam kolejny raz pisać o co mnie i dziewczynom chodziło...chyba czytałyśmy inne książki i chyba jedna z nas jest na niewłaściwym wątku ... powodzenia w diecie nie wiadomo jakiej

edit: znam całą masę inteligentnych blondynek więc nawet nie ośmieliła bym się jej z Ciebie robić )
oczywiście pozdrawiam
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata


Edytowane przez Agucha 79
Czas edycji: 2011-05-31 o 09:43
Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 09:47   #4460
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

widze, ze do Ciebie zupelnie nic nie dociera, jak grochem w sciane. Na U jadlas parowki ktore sa zabronione i pilas wino!!! Dziewczyno Ty nie jestes na dukanie, jestes na diecie mniej zrec. Nie probuj nas przekonywac ze picie wina i jedzenie owocow w drugiej fazie to cos dobrego i chudniesz. Sorry ale chudniesz bo tak jak napisalas nie jesz pieczywa ale nie od dukana.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

nie przywitalam sie... witajcie weteranki! gratuluje Wam wszystkim 3 fazy. Ja jeszcze na drugiej chociaz tak naprawde niebawem powinnam zaczynac 3. Nie moglam sie powstrzymac i musialam odpisac. Zycze Wam wytrwalosci i milego trojkowania.
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:50   #4461
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
widze, ze do Ciebie zupelnie nic nie dociera, jak grochem w sciane. Na U jadlas parowki ktore sa zabronione i pilas wino!!! Dziewczyno Ty nie jestes na dukanie, jestes na diecie mniej zrec. Nie probuj nas przekonywac ze picie wina i jedzenie owocow w drugiej fazie to cos dobrego i chudniesz. Sorry ale chudniesz bo tak jak napisalas nie jesz pieczywa ale nie od dukana.

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

nie przywitalam sie... witajcie weteranki! gratuluje Wam wszystkim 3 fazy. Ja jeszcze na drugiej chociaz tak naprawde niebawem powinnam zaczynac 3. Nie moglam sie powstrzymac i musialam odpisac. Zycze Wam wytrwalosci i milego trojkowania.
Kochana, ile masz wzrostu, jeśli to nie tajemnica?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:54   #4462
anaiss86
Zadomowienie
 
Avatar anaiss86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 120
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Kochana, ile masz wzrostu, jeśli to nie tajemnica?
167 cm a cio?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

dukan wyliczyl mi ze do konca czerwca powinnam wazyc 70 kg ale sugerowana przez niego, wlasciwa waga to 68,5. Niestety moja silna wola okazala sie do du.. i poki co na liczniku 78 bo raz 2 w dol potem 1,5 w gore i tak dalej. Tak sie sprawy maja od dwoch miesiecy ( wyjete z dukanowego zyciorysu) w tym czasie moja druga faza wygladala jak 3
__________________


anaiss86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:59   #4463
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
167 cm a cio?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

dukan wyliczyl mi ze do konca czerwca powinnam wazyc 70 kg ale sugerowana przez niego, wlasciwa waga to 68,5. Niestety moja silna wola okazala sie do du.. i poki co na liczniku 78 bo raz 2 w dol potem 1,5 w gore i tak dalej. Tak sie sprawy maja od dwoch miesiecy ( wyjete z dukanowego zyciorysu) w tym czasie moja druga faza wygladala jak 3
Będzie dobrze, będziemy się tu na wzajem pilnować a jak nie to .....



A tak w ogóle to chyba nie potrafię dobrać produktów na III jakoś się tu muszę Wami posiłkować. Mam nadzieję, że weteranki "trochę" pomogą plisssss
wiem, juz jaki chlebek, teraz rozeznaję się w makaronach, bo rozumiem, że pozostawiamy te nabyte, dobre nawyki żywieniowe, gotowanie na parze, ograniczenie tłuszczu (na słodycze nie patrzę, staram się udawać, że nie istnieją)...
Spadam studiować dalej zasady III i wpajać, wpajać, wpajać
__________________
Wzrost 165 cm.
Start 6.03.2011 ---73,3

-----31.05.2011 ---62,5

Faza III
- 1.06.2011 - 18.09.2011
29.06.2011 ---60,6
Bez papieroska już 3 lata


Edytowane przez Agucha 79
Czas edycji: 2011-05-31 o 10:03
Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 09:59   #4464
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez anaiss86 Pokaż wiadomość
167 cm a cio?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

dukan wyliczyl mi ze do konca czerwca powinnam wazyc 70 kg ale sugerowana przez niego, wlasciwa waga to 68,5. Niestety moja silna wola okazala sie do du.. i poki co na liczniku 78 bo raz 2 w dol potem 1,5 w gore i tak dalej. Tak sie sprawy maja od dwoch miesiecy ( wyjete z dukanowego zyciorysu) w tym czasie moja druga faza wygladala jak 3
A bo tak chciałam porównać Twoje parametry do moich.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:26   #4465
Maaaalinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 12
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Potrzebuję przewodniczki po diecie Dukana z 64 muszę powrócić do swojej wagi 50 kg bede bardzo wdzieczna za wskazówki i chęć pomocy )
Maaaalinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:27   #4466
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY,BARDZO DAWNO TU NIE ZAGLĄDAŁAM.BARDZO FAJNIE WIDZIEĆ ZNÓW MOJĄ KOLEŻANKĘ Z KTÓRĄ ZACZĘŁAM DIETĘ I EMILKĘ.NIESTETY JA POLEGŁAM CAŁKOWICIE,CZĘŚCIOWO Z MOJEJ WINY,CZĘŚCIOWO Z TEGO CO WYDARZYŁO SIĘ W MOIM ŻYCIU.NIESTETY PO DOTARCIU DO UPRAGNIONEJ WAGI 60KG,W PORYWACH NAWET 58/56,W TEJ CHWILI PO ROKU PRZYTYŁAM ZNÓW DO 83KG.WIĘC POSTANOWIŁAM OD 1 CZERWCA WRÓCIĆ DO WAS.BARDZO DUŻO WYDARZYŁO SIĘ PRZEZ TEN ROK BARDZO ZŁYCH RZECZY,PRAKTYCZNIE DLA SIEBIE NIE MIAŁAM CZASU ,WALCZYŁAM Z NOWOTWOREM MOJEJ MAMY,KTÓRY SPRAWIŁ ŻE CAŁKOWICIE SIĘ ZAŁAMAŁAM.DZIĘKI BOGU NOWOTWÓR UDAŁO SIĘ UJARZMIĆ PRZYNAJMNIEJ TAKA MAM NADZIEJĘ,A JA MOGĘ TERAZ TROCHĘ ZAJĄĆ SIĘ ZNOWU SOBĄ.WIERZE ŻE POMOŻECIE MI W TYM TAK JAK POPRZEDNIM RAZEM.JESZCZE RAZ POZDRAWIAM WSZYSTKIE DUKANECZKI.
__________________
PODEJŚCIE I-24KG
PODEJŚCIE II-START 1.0.6.2011 WAGA 83KG.
CEL-60KG.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 11:57   #4467
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cześć betii czytałam z niedowierzaniem co napisałaś.Nie moge uwierzyć ,że przytyłaś z powrotem wszystko.Życzę powodzenia.
Ja też walczę z nadwyżką,ale ja mam nie całe 4 kg.
__________________

Edytowane przez eliza40
Czas edycji: 2011-05-31 o 11:58
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:01   #4468
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez betii5 Pokaż wiadomość
WITAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY,BARDZO DAWNO TU NIE ZAGLĄDAŁAM.BARDZO FAJNIE WIDZIEĆ ZNÓW MOJĄ KOLEŻANKĘ Z KTÓRĄ ZACZĘŁAM DIETĘ I EMILKĘ.NIESTETY JA POLEGŁAM CAŁKOWICIE,CZĘŚCIOWO Z MOJEJ WINY,CZĘŚCIOWO Z TEGO CO WYDARZYŁO SIĘ W MOIM ŻYCIU.NIESTETY PO DOTARCIU DO UPRAGNIONEJ WAGI 60KG,W PORYWACH NAWET 58/56,W TEJ CHWILI PO ROKU PRZYTYŁAM ZNÓW DO 83KG.WIĘC POSTANOWIŁAM OD 1 CZERWCA WRÓCIĆ DO WAS.BARDZO DUŻO WYDARZYŁO SIĘ PRZEZ TEN ROK BARDZO ZŁYCH RZECZY,PRAKTYCZNIE DLA SIEBIE NIE MIAŁAM CZASU ,WALCZYŁAM Z NOWOTWOREM MOJEJ MAMY,KTÓRY SPRAWIŁ ŻE CAŁKOWICIE SIĘ ZAŁAMAŁAM.DZIĘKI BOGU NOWOTWÓR UDAŁO SIĘ UJARZMIĆ PRZYNAJMNIEJ TAKA MAM NADZIEJĘ,A JA MOGĘ TERAZ TROCHĘ ZAJĄĆ SIĘ ZNOWU SOBĄ.WIERZE ŻE POMOŻECIE MI W TYM TAK JAK POPRZEDNIM RAZEM.JESZCZE RAZ POZDRAWIAM WSZYSTKIE DUKANECZKI.
Jasne, że pomożemy. Chodź tutaj: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post27219493
To jest wątek wiedźm powracających ze skruszoną minką na II fazę (i jeden Mężczyzna też się trafił ), razem jest nam raźniej. Nie Ty jedna poległaś, także tam na pewno dostaniesz wsparcie i w razie grzeszków bacik.
Miło zobaczyć znajomą "twarz". Będzie dobrze, zobaczysz. Pod każdym względem.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 12:34   #4469
betii5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 799
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez eliza40 Pokaż wiadomość
Cześć betii czytałam z niedowierzaniem co napisałaś.Nie moge uwierzyć ,że przytyłaś z powrotem wszystko.Życzę powodzenia.
Ja też walczę z nadwyżką,ale ja mam nie całe 4 kg.
ja sama nie mogę w to uwierzyć,mam też małą nadzieje że gdy zakończe leczenie hormonalne ,to może też będzie mi lżej chudnąc.Niestety musiałam brać te leki przez 8 miesięcy,no i to tez pewnie miało swój udział w moim tyciu.Postaram sie pozbierać do kupy.POZDRAWIAM!!!
__________________
PODEJŚCIE I-24KG
PODEJŚCIE II-START 1.0.6.2011 WAGA 83KG.
CEL-60KG.
betii5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 20:01   #4470
I3albina
Raczkowanie
 
Avatar I3albina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 43
Dot.: FAZA III diety proteinowey dr Pierre'a Dukana

Cytat:
Napisane przez betii5 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny,bardzo dawno tu nie zaglądałam.bardzo fajnie widzieć znów moją koleżankę z którą zaczęłam dietę i emilkę.niestety ja poległam całkowicie,częściowo z mojej winy,częściowo z tego co wydarzyło się w moim życiu.niestety po dotarciu do upragnionej wagi 60kg,w porywach nawet 58/56,w tej chwili po roku przytyłam znów do 83kg.więc postanowiłam od 1 czerwca wrócić do was.bardzo dużo wydarzyło się przez ten rok bardzo złych rzeczy,praktycznie dla siebie nie miałam czasu ,walczyłam z nowotworem mojej mamy,który sprawił że całkowicie się załamałam.dzięki bogu nowotwór udało się ujarzmić przynajmniej taka mam nadzieję,a ja mogę teraz trochę zająć się znowu sobą.wierze że pomożecie mi w tym tak jak poprzednim razem.jeszcze raz pozdrawiam wszystkie dukaneczki.
trzymam kciuki!!! Pamietaj ze czlowiek ma taka magiczna zdolnosc do samoleczenia pozdr!
I3albina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-03 11:53:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.