Shih Tzu cz. II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-18, 07:29   #2101
aferaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 236
Dot.: Shih Tzu cz. II

Masz rację winogronku. Widziałam te maskoty na żywo na wystawie i cena mnie powaliła żywego psa można za to kupić
aferaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:52   #2102
mohitek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poland/ Ireland
Wiadomości: 50
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cudowne są Zwłaszcza dwa mi wpadły w oko.Szczeniorki które są ubarwione w kolorach moich psiaków.Spróbuję sie dowiedzieć o cenę,ale tak jak piszesz Aferaaa pewnie cena kosmiczna.
mohitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 08:54   #2103
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez aferaa Pokaż wiadomość
Masz rację winogronku. Widziałam te maskoty na żywo na wystawie i cena mnie powaliła żywego psa można za to kupić
Ile kosztują? Bo mnie zżera ciekawość
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:14   #2104
Guska_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Shih Tzu cz. II

a może iść do malarza dać mu fotke i niech takie dzieło podobne zrobi,ale Waszego obecnego pieska na pewno mniej sobie zażyczy ;D
__________________
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=41670 Molly
---------------------------------
Touch me, tease me, feel me and caress me,Hold on tight and don’t let go .. <3
Guska_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 10:16   #2105
gwiazdkadg
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdkadg
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: D&G
Wiadomości: 6 844
Dot.: Shih Tzu cz. II

one sa cudowne
Guska_89 dobry pomysł
prześliczne też jestem ciekawa ile kosztują...
__________________
Zapraszam do oglądania moich pazurków:
http://marlenails.blogspot.com

Pozdrawiam serdecznie
gwiazdkadg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:12   #2106
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Shih Tzu cz. II

A ja tam wolę moje własne - żywe!
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 16:41   #2107
mohitek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poland/ Ireland
Wiadomości: 50
Dot.: Shih Tzu cz. II

No pewnie że żywe są lepsze tylko ja bym chciała takiego dollsa na półce z tylną szyba w samochodzie.Moje niestety tam siedzieć nie chcą.Jeden woli przedni fotel pasażera a drugi tylną kanapę .Kiedyś stałam na światłach za jednym samochodem,w środku auta na tylnej półce leżał szczeniaczek i spał sobie na podusi.Na 100% byłam przekonana że żywy i śpi,tak realistycznie wyglądał,ale jednak to była maskotka.Bardzo mi sie to podobało,bo naprawdę wyglądał jak prawdziwy piesiek
mohitek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 16:56   #2108
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Shih Tzu cz. II

To moje łobuzy siedzą na tylniej półce. W mieście na światłach jak stoimy i idą ludzie ulicą to Franek szczeka a pieska jak zobaczy to wogóle mało co ze skóry nie wyskoczy
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 17:24   #2109
Ewkaaa8891
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Shih Tzu cz. II

A mój panicznie boi się jeździć samochodem jego pierwsze wycieczki samochodem były do weta na zastrzyk i załapał traume chyba bo jak wsiadamy to tylko na kolanach mi siedzi i trzeba go przytulać (jak wtedy jak jeździliśmy na zastrzyk) bo się aż cały trzęsie. Sam w życiu nie usiądzia - a na półce to w ogóle marzenie
Ewkaaa8891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 20:34   #2110
mohitek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poland/ Ireland
Wiadomości: 50
Dot.: Shih Tzu cz. II

Ewka mojego pierwszego uczyłam jazdy samochodem przez pół roku.Miał taki ślinotok z nerwów,że zanim ujechałam parę kilometrów to cały przód miał mokry.Masz rację z vetem,bo gdy prawie udało mi się go przekonać że jazda autem "nie boli",to akurat miał szczepienie u veta,i wszystko zaczęło się od nowa.Zła na siebie byłam potem że nie pomyślałam żeby nie jechać a iść,by nie miał nie miłych skojarzeń,że jazda samochodem=vet.A czas nam uciekał bo zbliżał się termin wakacji w Polce ,czyli 32godz.jazdy samochodem ,ale zaczęliśmy naprawiać wszystko i udało się.
Natomiast drugi -jest jakby stworzony do jazdy autem.Pierwsze 6 godz.gdy jechaliśmy z Hodowli do domu i szok!Psiak sobie spał a później podróż do Ire,ta nasz 30sto kilku godzinna droga i znów miłe zaskoczenie.Gdyby nie to że zatrzymywaliśmy się na "siku" kilka razy i picie,to mogłabym powiedzieć że jechaliśmy bez psów
Tak więc różne są te nasze pieski.Jedne trzeba przyzwyczaić do jazdy,a inne już sie z tym rodzą
mohitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-18, 21:29   #2111
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez Ewkaaa8891 Pokaż wiadomość
A mój panicznie boi się jeździć samochodem jego pierwsze wycieczki samochodem były do weta na zastrzyk i załapał traume chyba bo jak wsiadamy to tylko na kolanach mi siedzi i trzeba go przytulać (jak wtedy jak jeździliśmy na zastrzyk) bo się aż cały trzęsie. Sam w życiu nie usiądzia - a na półce to w ogóle marzenie
A mnie sie wydaje, że teraz powinnaś go nauczyć, że jazda autem może być przyjemna i nie musi kończyć się traumą związaną z wetem. Ja by brała go co jakiś czas do auta nawet na króciutką przejażdżkę 5-10 min tak bez jakiegoś konkretnego celu albo może o do parku, na łąkę itp. a nawet dać mu może jakiś smakołyk. Może niech siedzi na twoich kolanach żeby czuł sie pewniej. Po jakimś czasie, a w jego przypadku (z tego co napisałaś jego przypadek jest szczególny) może to nawet dłużej potrwać. Jednak myślę, że jak będziesz wytrwała to w końcu się przekona do auta. Tylko trzeba mu dać troszkę czasu. Jak już się oswoi to na tylnią półkę też pójdzie chociażby z ciekawości - no i może już tam zostanie..

Moje nie mają z tym problemu. Jeżdżą autem również do weta ale pierwsza przejażdżka nie powiem - trzęsiawka na moich kolanach. Następnym razem już lepiej, a później to już wogóle. Teraz to nawet bawią się w aucie. A podczas naszej ostatniej dłuższej podróży to Franek nawet szczekał na mnie z tylniego siedzenia żebym się z nim bawiła, no i musiałam go potarmosić troszeczkę Jednak przyznać trzeba, że większość czasu przesypiają
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś

Edytowane przez silvi27
Czas edycji: 2009-10-18 o 21:32
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-18, 22:29   #2112
Guska_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Shih Tzu cz. II

Jeśli chodzi o moją Molly xD to raz jechałam z nią autkiem.. usadziłam z tyłu na kanapie to tak się bała aż szczekała , później skoczyła za fotel pasażera na wycieraczke,przeszła za mój fotel i czuje coś niemiłego w powietrzu :P,akurat zatrzymałam się na światłach paaatrze a ona zrobiła wielką koope na chodniczek od razu szyby w dół .. i natychmiast ją wzięłam na siedzenie obok i jechała już spokojniej..
__________________
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=41670 Molly
---------------------------------
Touch me, tease me, feel me and caress me,Hold on tight and don’t let go .. <3
Guska_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 01:24   #2113
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Shih Tzu cz. II

psów nie powinno sie wozic luzem w aucie, jesli sa małe to powinny byc w transporterze, lub na kolanach trzymane, w sensie przytrzymywane przez pasażera, a nie kierowcę, a jeśli duże to sa specjalne uprzęże do przypinania psa, za wożenie psa luzem mozna dostac mandat, no i dla psa nie jest to bezpieczne, np przy ostrym hamowaniu
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2009-10-19 o 01:26
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:39   #2114
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
za wożenie psa luzem mozna dostac mandat
No ciekawe jest to co mówisz...
Nas kiedyś zatrzymała policja. Kiedy mundurowy podszedł do kierowcy po dokumenty to one zaraz do okna żeby przywidać "miłego pana policjanta" A ten tylko sie zapytał co to za rasa i tyle było wszystkiego.. a biegały po całym aucie..
Akurat to nie jest dla mnie żaden argument
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 08:51   #2115
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez silvi27 Pokaż wiadomość
To moje łobuzy siedzą na tylniej półce. W mieście na światłach jak stoimy i idą ludzie ulicą to Franek szczeka a pieska jak zobaczy to wogóle mało co ze skóry nie wyskoczy
To masz szczęście że cie jeszcze policja nie zgarnęła w samochodzie pies powinien być zabezpieczony w pasach, w transporterze lub za kratką, nawet za siedzenie na kolanach mogą wlepić mandat, ja to zawsze nakrywam Suri ręką jak przejeżdżam kolo radiowozu zazwyczaj spi to jej tam nie widać :P ale mam szelki z pasami w razie czego ze sobą. I najwidoczniej trafiłaś na miłych policjantów lub jakichś niedouczonych hehehe
__________________


Edytowane przez winogronek
Czas edycji: 2009-10-19 o 08:52
winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 10:15   #2116
Guska_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 137
Dot.: Shih Tzu cz. II

No ja dopiero po przewiezieniu pieska przeczytalam,że trzeba je przypinać itd itd, moja sunia byla zawinieta w kocyk dala rade, nie byla to dluga podroz ok 10minut
__________________
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=41670 Molly
---------------------------------
Touch me, tease me, feel me and caress me,Hold on tight and don’t let go .. <3
Guska_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 10:45   #2117
serdusko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 101
Dot.: Shih Tzu cz. II

czesc jestem tu nowa mam suczke shih tzu niestety z pseudo hodowli (historia jest taka ze moj chlopak mi kupil w prezencie niestety on nie uswiadomiony ze nie bierze sie takich pieskow nic zrobic nie moglam ) a wiec do rzeczy 7 października skonczyla 2 miesiące... byla juz kompiel ;D nie bylo zle pazurki obciete i ogolnie jest dobrze miala katarek bylam u weterynarza ale juz wyleczony... mam problem z wloskami w uszkach ... za zadne skarby nie pozwala mi ich wyrwac... tak jak wet kazal dotykalam uszka grzebalam zeby sieprzyzwyczaila no i na to pozwala ale od kad pierwszy wyrwalam to koniec... jak wy sobie poradzilyscie prosze o rade...


(w piatek ide z nią na szczepienie i bede pytac o sterylizacje)
__________________
Ofiarowanie życia jest drogą do radości...

http://www.przewodnikmp.pl/img-150820090310.png

Edytowane przez serdusko
Czas edycji: 2009-10-19 o 11:21
serdusko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:13   #2118
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez winogronek Pokaż wiadomość
To masz szczęście że cie jeszcze policja nie zgarnęła w samochodzie pies powinien być zabezpieczony w pasach, w transporterze lub za kratką, nawet za siedzenie na kolanach mogą wlepić mandat, ja to zawsze nakrywam Suri ręką jak przejeżdżam kolo radiowozu zazwyczaj spi to jej tam nie widać :P ale mam szelki z pasami w razie czego ze sobą. I najwidoczniej trafiłaś na miłych policjantów lub jakichś niedouczonych hehehe

Bądźmy szczerzy, w większości to debile Nie bez powodu powymyślali tyle kawałów o nich
Rzadnych szelek ani innych tego typu pierdół nie mam zamiaru ze sobą targać A nawet jak mi wlepią mandat to moja sprawa.


Cytat:
Napisane przez serdusko Pokaż wiadomość
czesc jestem tu nowa mam suczke shih tzu niestety z pseudo hodowli (historia jest taka ze moj chlopak mi kupil w prezencie niestety on nie uswiadomiony ze nie bierze sie takich pieskow nic zrobic nie moglam ) a wiec do rzeczy 7 października skonczyla 2 miesiące... byla juz kompiel ;D nie bylo zle pazurki obciete i ogolnie jest dobrze miala katarek bylam u weterynarza ale juz wyleczony... mam problem z wloskami w uszkach ... za zadne skarby nie pozwala mi ich wyrwac... tak jak wet kazal dotykalam uszka grzebalam zeby sieprzyzwyczaila no i na to pozwala ale od kad pierwszy wyrwalam to koniec... jak wy sobie poradzilyscie prosze o rade...
Ja mam specjalny proszek firmy BIO GROOM, który zmiękcza włoski i sprawia, że bardzo łatwo wychodzą no i aż tak psiaczka nie boli.
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 14:14   #2119
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez silvi27 Pokaż wiadomość
Bądźmy szczerzy, w większości to debile Nie bez powodu powymyślali tyle kawałów o nich
.
dlaczego tak obrażasz policjantów?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 14:57   #2120
serdusko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 101
Dot.: Shih Tzu cz. II

bardzo dziekuje ci za odpowiedz a gdzie moge cos takiego kupic u weterynarza ??? widzialam to w sklepie internetowym
__________________
Ofiarowanie życia jest drogą do radości...

http://www.przewodnikmp.pl/img-150820090310.png
serdusko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 15:06   #2121
Ismenkusia
Zakorzenienie
 
Avatar Ismenkusia
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 5 879
GG do Ismenkusia
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez silvi27 Pokaż wiadomość
Bądźmy szczerzy, w większości to debile Nie bez powodu powymyślali tyle kawałów o nich
Rzadnych szelek ani innych tego typu pierdół nie mam zamiaru ze sobą targać A nawet jak mi wlepią mandat to moja sprawa.
a co będzie jak zdarzy się wypadek nawet przy gwałtownym hamowaniu pies może się uderzyć o coś w samochodzie i zginąć odpowiedzialna to Ty nie jesteś dzieci też bez fotelika będziesz wozić w samochodzie
Ismenkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 17:48   #2122
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez serdusko Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje ci za odpowiedz a gdzie moge cos takiego kupic u weterynarza ??? widzialam to w sklepie internetowym
W ZOO-logicznych i internetowych i zwykłych powinnaś z łatwością znaleźć !! Zajżyj na Krakvet !!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:09   #2123
mohitek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poland/ Ireland
Wiadomości: 50
Dot.: Shih Tzu cz. II

Moje jeżdżą w szelkach zawsze.Transportery odpadają.Szelki kupiłam odrazu po tym jak mój starszy jak zwykle zasiadł na przednim fotelu pasażera i podczas jazdy trochę się zagapiłam i nagle samochód przed nami a ja po hamulcach.Do dziś mi się przykro robi jak sobie przypomnę jakiego fikołka zrobił ,zanim spadł na podłogę i jaki był wystraszony.Szelki dla tych małych są bardzo dobre.Bezpieczeństwo psa i bezpieczeństwo kierowcy,bo nie ma szans by nagle wskoczył mi na kolana.Ja polecam szelki dla Shih

Edytowane przez mohitek
Czas edycji: 2009-10-19 o 22:30
mohitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 18:54   #2124
natus2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 168
Dot.: Shih Tzu cz. II

gdzie takie szelki mozna kupic? moze macie jakas fotke bo nie moge sobie wyobrazic jak to wyglada;p
natus2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 19:01   #2125
winogronek
Wtajemniczenie
 
Avatar winogronek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 171
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez natus2 Pokaż wiadomość
gdzie takie szelki mozna kupic? moze macie jakas fotke bo nie moge sobie wyobrazic jak to wyglada;p
Coś takiego http://www.allegro.pl/item732226613_...odu_roz_m.html
mogą to być tez zwykłe szelki dla psa, do tego taki pas http://www.allegro.pl/item785995261_...sa_nowosc.html
__________________

winogronek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:28   #2126
mohitek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poland/ Ireland
Wiadomości: 50
Dot.: Shih Tzu cz. II

My właśnie mamy takie szelki.Ale mogą być zupełnie zwykłe takie spacerowe.Chodzi dokładnie o ten pas,który zakończony jest tak samo jak pasy samochodowe.Raczej jest uniwersalny i pasuje do większosci samochodów,ale polecam sprawdzić przed zakupem.
Życzymy bezpiecznej jazdy bez nagłych hamowań
mohitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 22:39   #2127
tristen21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 67
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez mohitek Pokaż wiadomość
Moje jeżdżą w szelkach zawsze.Transportery odpadają.Szelki kupiłam odrazu po tym jak mój starszy jak zwykle zasiadł na przednim fotelu pasażera i podczas jazdy trochę się zagapiłam i nagle samochód przed nami a ja po hamulcach.Do dziś mi się przykro robi jak sobie przypomnę jakiego fikołka zrobił ,zanim spadł na podłogę i jaki był wystraszony.Szelki dla tych małych są bardzo dobre.Bezpieczeństwo psa i bezpieczeństwo kierowcy,bo nie ma szans by nagle wskoczył mi na kolana.Ja polecam szelki dla Shih
Mohitek jakie szelki uzywasz? Musze kupic jakies Molly i nie za bardzo wiem jakie... bo cwaniara zawsze wskakuje mi na kolana i sie kladzie i jakby na to nie patrzec troche przeszkadza mi to w prowadzeniu a czesto jezdze z nia sama.
Dzis bylam po raz drugi z nia u weta... nie wspominalam ale ma zapalenie blon sluzowych zoladka wiec bidula kolejne 2 zastrzyki dostala eh W sb bylo z nia naprawde zle (w pt dostala 2 zastrzyki plus 3 ogromne strzykawy glukozy). Oby bylo lepiej... kolejna wizyta dopiero za 3 tygodnie uf
tristen21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-19, 23:52   #2128
mohitek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poland/ Ireland
Wiadomości: 50
Dot.: Shih Tzu cz. II

Tristen my mamy takie szelki jak w linku co podał winogronek.Innej firmy chyba bo kupowane tutaj w Ire.Ale każde będą dobre.Jak pisałam najwazniejszy jest ten pas,co łączy szelki z tą częścią od pasów w samochodzie
Mollkę odemnie,a powiedz jakie są objawy zapalenia błon śluzowych żołądka?
Zdrówka życzymy.
mohitek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 08:37   #2129
silvi27
Raczkowanie
 
Avatar silvi27
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Tu i tam ;-)
Wiadomości: 394
GG do silvi27 Send a message via Skype™ to silvi27
Dot.: Shih Tzu cz. II

Cytat:
Napisane przez serdusko Pokaż wiadomość
bardzo dziekuje ci za odpowiedz a gdzie moge cos takiego kupic u weterynarza ??? widzialam to w sklepie internetowym
np. tu: http://www.allegro.pl/item756890907_...24g_sklep.html

Cytat:
Napisane przez Ismenkusia Pokaż wiadomość
odpowiedzialna to Ty nie jesteś dzieci też bez fotelika będziesz wozić w samochodzie

Na całe szczęście nigdy się nie dowiesz jaka jestem naprawdę.
Poza tym nie masz prawa mnie osądzać bo mnie nie znasz.
__________________
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI BO TAK SZYBKO ODCHODZĄ...

Felcia Franuś
silvi27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 10:17   #2130
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: Shih Tzu cz. II

sylvi27-- to miła i odpowiedzialna kobitaka , poznałam ja osobiście ! Jej ostatnie posty to chyba z powodu problemów - dajmy czas aby doszła do siebie !!
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:02.