Dot.: Powiększanie piersi cz.4 - Strona 294 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-08, 22:36   #8791
polili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 276
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

[QUOTE=agnes281;17060127]
Cytat:
Napisane przez polili Pokaż wiadomość
a co Tobie Dr. powiedzial ?
wiesz nos go , tak mysle.,,
Mgr Mlynska powiedzial ze mam zakladac,z tego co wiem to on jest po to zeby zelki nie uciekly pod brodei zsunely sie w dol??Tylko ze juz bym nie chciala zeby one poszly w dolno chyba ze lewy
__________________
3.02.2010 Dr.Andrzej Krajewski.Gyrfice 300cc HP Mentor okragle
polili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:49   #8792
Happy_hour
Rozeznanie
 
Avatar Happy_hour
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 875
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

[QUOTE=polili;17060688]
Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
Mgr Mlynska powiedzial ze mam zakladac,z tego co wiem to on jest po to zeby zelki nie uciekly pod brodei zsunely sie w dol??Tylko ze juz bym nie chciala zeby one poszly w dolno chyba ze lewy

Polili, ja tez sie o ten pas martwilam.Nosic , nie nosic ? Pytalam wszystkich. W koncu moj doktorek powiedzial,ze nie zaleca bo cycki pod brode i tak nie uciekna i ze starczy dobry stanik pooperacyjny i zeby go nie zdejmowac bez potrzeby czy koniecznosci.
Posluchalam.Pasa nie nosilam,cycki zostaly tam gdzie byc powinny i na jednym rownym poziomie.
Obnizaja sie wolno,moze minimalnie jak na razie.W kazdym razie powinnas sluchac twojego doktorka.Jak kazal to nos ale moim subiektywnym zdaniem kieruj go bardziej na ta wyzsza piers.
A jak sie myle i bzdury opowiadam ,to niech ktos mnie na ziemie sprowadzi.

Teraz tez sie juz w poduszke wlulam.Dobranoc wszystkim mowie.
Happy_hour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:56   #8793
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


a może ta sprezynka od ściany sie bedzie odbijać..hmmm
dobra ide spać - miłej nocki wszystkim..jeszcze skocze do Klubu


Cytat:
Napisane przez agnes281 Pokaż wiadomość
ej a ten wklub to jest z tymi 4 tematami? bo ja chyba tylko w tym jestem
ok odkrecilam sie, znalazlam Was...
Agnes - w klubie są 4 wątki i jak to jest możliwe, że możesz dostać się tylko do jednego:confuse d: Inne klubowiczki mogą czytać wszystko...a ja nic nie majstrowałam

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
jeszcze nie ide spac , ale tak na wszelki wypadek juz napisze kolorowych snow
Kolorowych Pysiu

Cytat:
Napisane przez meduza31 Pokaż wiadomość
dziewczyny idę spać; mój TZ wrócił z garażu dziwnie zmęczony,od razu położył się spać ,cosik nie tak,muszę sprawdzić czy jakaś sprężyna mu z nie wystaje
podejrzane to od dłuższego już czasu nie zwrca na mnie uwagi, jutro jak pojedzie do pracy to w garażu zrobię porządeczek wszystkie sprężyny wyrzucę,ale .... wpierw przetestuję


---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Agnes - to może na chwilę usunę ciebie z klubu i za chwilę znowu zaproszę...Może podziała. Próbujemy?
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 23:02   #8794
polili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 276
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Zmykam spac kolorowych dziewczyny

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano o 00:00 ----------

[QUOTE=Happy_hour;17060903]
Cytat:
Napisane przez polili Pokaż wiadomość


Polili, ja tez sie o ten pas martwilam.Nosic , nie nosic ? Pytalam wszystkich. W koncu moj doktorek powiedzial,ze nie zaleca bo cycki pod brode i tak nie uciekna i ze starczy dobry stanik pooperacyjny i zeby go nie zdejmowac bez potrzeby czy koniecznosci.
Posluchalam.Pasa nie nosilam,cycki zostaly tam gdzie byc powinny i na jednym rownym poziomie.
Obnizaja sie wolno,moze minimalnie jak na razie.W kazdym razie powinnas sluchac twojego doktorka.Jak kazal to nos ale moim subiektywnym zdaniem kieruj go bardziej na ta wyzsza piers.
A jak sie myle i bzdury opowiadam ,to niech ktos mnie na ziemie sprowadzi.

Teraz tez sie juz w poduszke wlulam.Dobranoc wszystkim mowie.
No ja tez tak to sobie wymyslilamMoze dziewczyny cos doradza
__________________
3.02.2010 Dr.Andrzej Krajewski.Gyrfice 300cc HP Mentor okragle
polili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 01:02   #8795
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Witam Wszystkich
Zaległości jeszcze nie nadrobiłam, naskrobę najpierw troszkę

Maceratce dobranoc powiedziałam. Dzielna jest bardzo, nic się nie boi i obiecała przespać dzisiejsza noc . O 8 ma być w klinice, a o 11 pewnie już będzie się budzić i głaskać po swoich pięknościachklask i:

Dzisiejsze przedpołudnie spędziłam na przymierzaniu staników
Sklep za Rotundą jest chyba najlepiej zaopatrzony-choć ja nic tam dziś nie zakupiłam , bo ja jak wiecie stanika do zadań specjalych szukałam. Ale za 4 msc z całą pewnościa właśnie tam uderzę bo takich zwykłych staniczków to jest tam sporo i firmy wszystkie te lepsze też są. Mój rozmiarek na dzień dzisiejszy to : felina,panache, freya-70F, anita, triumph-70E.
Przymierzałam nawet ten staniczek sportowy, co mi Horito polecała taki dwukolorowy, chyba anity-no niestety 70 E za mały, 70F za duży. A szkoda bo model fajny, choć drogi-no ale niestety dla mnie miska za płytka
A sidzę sobie teraz w bardzo wygodnym triumpfie który spełnia wszystkie zalecane kryteria. Jest bawełniany, bez fiszbiny (bo wyjełam) zbliża i podnosi , nie odstrasza wyglądem i rozmiar też dobry-choć to 75D. Ale bez rozciągania ma 64cm pod biustem-a guma jest bardzo szroka i mocna. Zwężę go jutro trochę , ale tak chyba tylko dla spokoju umysłu. Wstawię Wam foteczki jak zrobię. A ma jeszczę jedną zaletę-kosztował 59zł, co przy kasie bardzo mile mnie zaskoczyło
http://www.allegro.pl/item757066608_757066608.html -corsina pretty.

---------- Dopisano o 02:02 ---------- Poprzedni post napisano o 01:32 ----------

TINI87 [QUOTE=[B]TiNi87[/B];17037619]Mya mialas zwolnienie po 1 op na pasy na okres rekonwalescencji,czy wogole bo nie kumam
I mam nadzieje ,ze jaj sobie nie robisz piszac o przejsciu dla pieszych Mi chodzi o to czy wogole kiedykolwiek pasy moga byc zagrozeniem dla implancikow ,czy moga byc przyczyna urazu Niby lepiej w wypadku jak sie piersi przemieszcza( bedzie powod ,zeby wsadzic wieksze) niz mam stracic zycie,ale jesli mocniejsze hamowanie ma mi zniszczyc cycuszki to szkoda by bylo

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Tak miałam zwolnienie na jazdę w pasach i to na 4 msc-przedłużałam sobie po 2 msc. Mocne szarpniecie może przesunąc implant , zwłaszcza jeśli to anatomek. Oczywiście jeśli przeanalizujesz, co może się stać w razie wypadku bez pasów-chyba lepiej jednak te pasy zapinać, albo nie jeżdzić w początkowej fazie po operacji. I tak jak już pisałam, jeśli się jeździ bez pasów a poduszka wybuchnie może być bardzo źle. Piersi ucierpią i twarz też. Dlatego jesli jednak nie zapina się pasów należy wyjąc w samochodzie bezpiecznik od poduszki.
Teraz dla bezpeczeństwa do tej pory nie prowadzę samochodu, a pasów też nie zapinam, jeżdze z tyłu. Ale ja musze szczególnie uważać, nie mogę sobie pozwolić na najmniejsza kontuzję.

I chciałam Ci jeszcze podziękować za ten post w klubie w wiadomej sprawie . Ale sobie bigosu narobiłam wiem dobrze że strach to ruszać ale muszę, bo spokoju nie zaznam
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520

Edytowane przez MyaDiva
Czas edycji: 2010-02-09 o 02:52
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 02:48   #8796
MyaDiva
Zakorzenienie
 
Avatar MyaDiva
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 848
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Jeszcze pysi gratulacje złożę , taki mąż to istny skarb . Kochający , dobry, wrażliwy i jeszcze wibratory montuje . A Kochana dawaj ten wibrator do nas na forum to go przetestujemy .

I ja już mykam, jak nic oślepnę przez Was jak będziecie tyle pisać

Kawusia nastawiona ... ale pachnie

I jako pierwsza toaścik wznosze za cycunie które dziś powstaną maceratko za Ciebie


Ps
też mi emikonki z toastami nie wchodzą.
__________________
like for like !!!
Allergan 510FX dualgel 310cc-Sankowski/Lembas 19.12.2008-totalna porażka

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post30082520
MyaDiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 06:32   #8797
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Mya dzieki za kawusie ja juz po forum buszuje i witam wszystkich serdecznie

macerata to ja juz wznosze toascik za Twoja op. : pijemy::p ijemy:dziewczyny pijemy od rana

prosze sie nie migac to dla dobra maceraty : pijemy:
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 06:40   #8798
meduza31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 57
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

wstałam,już jedno dziecko do szkoły posłałam ,to drugie młodsze jak zwykle ślamazarne,dobrze,ze szkoła bliziutko,chyba zdąży na 8

serwusik,idę herbatkę sobie zrobić a potem Wam opiszę jak mnie pokarało dzisiaj w nocy za to sprawdzanie " owej" sprężyny u TZ-a
meduza31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 06:44   #8799
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

aniu jak sie zbiore to dzisiaj od 8 zaczne trening jak nie to dopiero o 11-tej.
Slonce jak wypiekasz te batoniki to mozesz i dlamnie kilka zrobic
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 07:22   #8800
meduza31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 57
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

oj durna ja durna ,
nasłuchałam sie ja wczoraj o tym wynalazku męża pysi i szybko zaraz potem z forum do łóżka uciekłam;
oj trzeba mi było kłaść się spokojnie pod swoją kołdrę a nie łapami namierzać sprężynę,która niespodziewanie zaraz odbiła
no i dalej ,szybko,szybko,trza korzystać,bo nie wiadomo kiedy znowu TZ-owi sie za chce,rachu ciachu w mig "opaska ochronna " na sprężynie już była,wszystko tak szybko,ze mój mózg nie zdążył przekazać informację dolnej części ciała,zeby sie podnieciła
gra wstępna trwała tyle,ze nie zdążyłam do 5 doliczyć ,no ale czego sie nie robi dla faceta
no i potem......pólnoc dochodziła-normalnie jak w tym dowcipie ,który niedawno,któraś z Was opowiadała o Kopciuszku co miała okres i dostała od wróżki tampon- my tu w łóżku rachu ciachu,TZ zadowolony kończy,wycofuje sie i co
tampon zamienił sie w dynię tzn. felerna powłoka ochronna pękła ,trach i wszystko "tam "mi zostawił
co się na niego wydarłam ,myślałam,że chłopazastrzelę

ja swoje lata juz mam,nie mówię,ze dużo,ale z pewnością35+ to nie malutko,komplet potomstwa już mam,zwyczajnie w świecie,nie życzę sobie już żadnego ssaka,który by mi mój silikon całkiem wyssał z ,i tak malejącej z dnia na dzień, piersi

moja wina,moja winaa po co mi to było

zaraz lecę na basen popatrzeć jak me dziecię pływa a potem prędko do mojej wróżki znaczy ginekologa żeby zdjął te czary ze mnie,magiczny lek mi tu potrzebny na gwałt,o matko ja juz nie wypowiem wiecej słowa na s...(seks,spręzyna) a kysz a kysz a kysz


a tego głupiego TZ-ta to normalnie trza na kurs jakiś zapisać,zeby wiedział jak prawidłowo zakłada się odzież ochronną,baran jeden

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

pogrążona w smutku znikam na kilka godzin a Wy tam przestańcie się ze mnie śmiać
meduza31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:04   #8801
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Maceratko ja przed praca ale co tam, hop siup w morde chlup! :c mok: za ciebie i twoje nowe nabytki

Maduza hahaha nie moge, ale historia! czemu wine na TZ zwalasz? biedny, tak sie staral mimo zmeczenia a tu jeszcze dostal po dupie
tak sie zdarza, ze czasem peka i to nie wina TZ !
lec do swojej wrozki, wszystko bedzie dobrze
a probowalas tabletek? one sa chyba lepsze - przynajmniej dla mnie, nie trzeba sie martwic o opaski ochronne i generalnie wiekszy komfort, bawisz sie kiedy ty chcesz a nie kiedy masz zapas w szufladzie


milego dnia wszystkim!
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 08:27   #8802
polili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 276
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Dziendobry dziewczyny,wpadlam pobuszowac przy kawusi,po pierwszej przespanej calej nocy,nawet na minutke sie nie obudzilamcudowne uczucie:Maceratko za Ciebie i Twoje cucuchy
__________________
3.02.2010 Dr.Andrzej Krajewski.Gyrfice 300cc HP Mentor okragle

Edytowane przez polili
Czas edycji: 2010-02-09 o 08:31
polili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:32   #8803
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość




Agnes - w klubie są 4 wątki i jak to jest możliwe, że możesz dostać się tylko do jednego:confuse d: Inne klubowiczki mogą czytać wszystko...a ja nic nie majstrowałam



Kolorowych Pysiu





---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Agnes - to może na chwilę usunę ciebie z klubu i za chwilę znowu zaproszę...Może podziała. Próbujemy?
Pani Prezes,Agnes chyba chodzilo o to czy nie zalożony został inny klub

Pysiu czy troche kawy od Mya zostało??? ja tez chetna

Mya ja gdzieś wcześniej pytałam jak tam twoje cycole,czy sie wyrównały juz ale chyba przegapiłaś pytanko(bądz ja odpowiedz)

Trzymam kciuki bo ktoś chyba na stoiku op. leży i spi ,a jak sie obudzi to bedzie po tuningu i oby było tak jak sobie wymarzyła

no i za nowe i za ciebie Polili ze wypoczeta jesteś

Edytowane przez mimi44
Czas edycji: 2010-02-09 o 08:37
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:55   #8804
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

macetara, trzymam kciuki z całych sił!!!!!!!!!!!

a tak w ogóle to dzień dobry
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 08:59   #8805
zanettt2010
Raczkowanie
 
Avatar zanettt2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
GG do zanettt2010
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
a nie masz jakiś szwów zostawionych?? ja miałąm po jednym i po miesiącu miałam wyciągane..

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------


:conf used:

---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------


będe przypominać..strasznie jestem ciekawa jak wyglądają płytki na podłodze w pokoju dziecka..do tego jasne mebelki..ciekawośc ciekawość
Szfy juz miałam wyciągniete,tylko rozeszła mi sie troche chyba rana po tym został strupek i teraz jakon zeszedł to widze że sa białe niteczki

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez listopadowa80 Pokaż wiadomość
Zanettt - masz nici niewchłanialne? Jeśli tak to niech mąż je delikatnie powyciąga (pęsetą)
Pozostawione szczątki nici nierozpuszczalnej mogą spowodować stan zapalny
Listopadowa...niewiem czy te co mam to sa niewchłanialne,po tym jak dr sciagnoł mi szfy po 7 dniach troche mi sie rana rozeszła powstał strupek i jak on zeszedł to widać troche białych niteczek.
__________________
08.01.2010 dr.Chiciak Nagor RGI-DH 300cc i 340cc
21.02.2011 dr.Chiciak usunięcie torebki obkurczającej z lewej piersi

Od 14.03.2011 Dieta Dukana z moim Tz
zanettt2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:12   #8806
TiNi87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wizaż ;)
Wiadomości: 927
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Czesc dziewuszki
Macerata trzymam kciuki,oby efekt przeszedl twoje najwieksze oczekiwania !!! I oby te nowe pieknosci nie przyspozyly ci duzo bolu
TiNi87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:13   #8807
olgawro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
GG do olgawro
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

hej dziewczyny witam po weekendowej przerwie ale sie stesknilam za Wami!!!!!!
Czytalam wszystko i normalnie historia Polili mnie zszokowala!!!
Polili niezle sie w szpitalu dzialo, ale patrzac na Twoje piersi, mysle ze szybko zapomnisz! Sa sliczne, takie apetyczne bardzo i na pewno sie wyrownaja!!!
co do doktora, to widac ze zabiegany czlowiek, ale profesjonalista takiej klasy nie powinien sobie na cos takiego pozwalac ...jakbym ja byla tymi nastepnymi w kolejce cycolinkami chyba naprawde ze strachu bym zwiala ze szpitala

Pysia gratulacje dla pomyslowego mezulka musisz byc dumna jak paw teraz super miec wynalazce w domu, moze bedziesz go mogla zagonic do wymysleniaczegos specjalnego dla ciebie

Meduza milo mi Cie poznac, ale zes zapodala historia normalnie czytajac nie moglam uwierzyc, jeszcze piszesz w taki smieszny sposob nie martw sie historie takie nie nie rzadkosc, szkoda tylko, ze bedziesz musiala te wrozkowe specyfiki zazyc, ale lepsze to anizeli nastepne ssaki male

Macerata nie bylo mnie online, zeby Ci powodzenia zyczyc przed Twoja operacja badz dzielna nasza kochana na pewno wszystko dobrze bedzie, a Ty za pare godzin bedziesz szczesliwa posiadaczka slicznych cycusiow
wracaj do zdrowia szybciutko no i przychodz tu do nas by opowiedziec jak bylo!!!! koniecznie

Dziewczyny a ja mam takie pytanko do Was, przeraza mnie generalnie to cale double bubble, czytalam troche ostatnio na ten temat...czy prawda jest, ze db predzej wystapi u dziewczyn ktore juz tam cos mialy swojego w postaci biustu, anizeli u dziewczyn z zerowa wyjsciowka?
patrze teraz na moje piersi i tylko blagam zeby cos takiego nie przydazylo sie mi....bo jak wlasny gruczol sie zachowuje po wlozeniu implantow? czy ulozy sie wszedzie rownomiernie, dopasuje do ksztaltu implantu, czy nie, bo jezeli piersi sa np troszke szpiczaste ( patrz moje album bidulki) to wtedy ten wlasnyt gruczol moze pozostac w takim ksztalcie w jakim jest i potem o efekt db to juz bardzo latwo..czy to co mysle to tylko moja wyobraznia i mam nadzieje bledna, czy moze cos takiego sie zdarzyc...a jak sie zdarzy czy jedynym wyjsciem jest powtorka operacji? czy jesli to wystepuje to niestety trzeba sie pogodzic z takim efektem...
czytalam, ze moze to wystapic kiedy mamy zbyt silny miesien piersiowy..
no i ze moze to sie stac nawet pare miesiecy po operacji...
szczerze powiem jestem przerazona tym bardzo

ah i jeszcze jedno,,,mam zamiar napisac do mojego doktora, czy wlozenie anatomow w moim przypadku nie daloby lepszych efektow, niby mam miec mentory 45o cc hp, ale moja klatka piersiowa jak i biust jest bardziej rozbudowana gora anizeli dolem, pod sutkiem malo skory i gruczolu, wiec pewnie wkladajac okraglaki wsyzstko zostanie bardziej u gory, przez co da potem efekt takich zawijajacych sie piersi, ze sutek bedzie patrzyl w dol...albo i w boki..boje sie bo natrualki moje takie troche sa i mialam nadzieje, ze moze w takim przypadku anatomami mozna bardziej ten dol wypelnic a gore splaszyczyc, albo moze tak nie uwypuklac, bo jest wypukla tak czy siak sama z siebie...
sama nie wiem bardzo prosze doradzcie mi, no i jesli anatomy bylyby lepsze to jaki bylby odpwoiednik okraglych 450 cc?

alez sie rozpisalam...sorki ale nie dawalo mi to spokoju przez caly weekend
__________________
13.04.2010 Mplus 450 mentor pod miesien dr Jarlinski - dziekuję!!!!
olgawro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:13   #8808
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

[QUOTE=meduza31;17062317]mnie,magiczny lek mi tu potrzebny na gwałt,o matko ja juz nie wypowiem wiecej słowa na s...(seks,spręzyna) a kysz a kysz a kysz


a tego głupiego TZ-ta to normalnie trza na kurs jakiś zapisać,zeby wiedział jak prawidłowo zakłada się odzież ochronną,baran jeden



Normalnie ekran platkami ze smiechu oplulam :rot fl:
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:21   #8809
zanettt2010
Raczkowanie
 
Avatar zanettt2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
GG do zanettt2010
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Maceratko to za twoja op i nowe cycusie

Mya...wstawiaj foty stanniczka bo ja też musze zacząc poszukiwać jakiś bo jeszcze troche i moge wyskoczyć z tego okropnego pooperacyjnego.Niby dr powiedział ze moge za miesiac nosic juz normalny no ale wydaje mi sie ze raczej to niebedzie zbyt rozsadne skoro wy wszytkie uwazacie ze to zdecydowanie za szybko.Może polecisz mi jakieś kochana?
Poli...co do pasa to ja mam taki smieszny stannik (mam go w albumie) ktory jest juz z pasem,moja lewa piers tez juz jest dostatecznie nisko a prawa nadal wysoko,dr niby mi powiedzial ze ta lewa nie opadnie juz nizej jak juz to tylko prawa hmm ale tak mi sie wydaje ze gdybys nie nosila tego pasa to predzej czy pozniej opadnie choc moze to dluzej potrwac.
__________________
08.01.2010 dr.Chiciak Nagor RGI-DH 300cc i 340cc
21.02.2011 dr.Chiciak usunięcie torebki obkurczającej z lewej piersi

Od 14.03.2011 Dieta Dukana z moim Tz
zanettt2010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 09:22   #8810
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

[QUOTE=mimi44;17063117]

Pysiu czy troche kawy od Mya zostało??? ja tez chetna



Pewnie , ze zostako jak Mya robi to dla calej rannej zmiany
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2010-02-09 o 09:24
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:27   #8811
zanettt2010
Raczkowanie
 
Avatar zanettt2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
GG do zanettt2010
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez olgawro Pokaż wiadomość
hej dziewczyny witam po weekendowej przerwie ale sie stesknilam za Wami!!!!!!
Czytalam wszystko i normalnie historia Polili mnie zszokowala!!!
Polili niezle sie w szpitalu dzialo, ale patrzac na Twoje piersi, mysle ze szybko zapomnisz! Sa sliczne, takie apetyczne bardzo i na pewno sie wyrownaja!!!
co do doktora, to widac ze zabiegany czlowiek, ale profesjonalista takiej klasy nie powinien sobie na cos takiego pozwalac ...jakbym ja byla tymi nastepnymi w kolejce cycolinkami chyba naprawde ze strachu bym zwiala ze szpitala

Pysia gratulacje dla pomyslowego mezulka musisz byc dumna jak paw teraz super miec wynalazce w domu, moze bedziesz go mogla zagonic do wymysleniaczegos specjalnego dla ciebie

Meduza milo mi Cie poznac, ale zes zapodala historia normalnie czytajac nie moglam uwierzyc, jeszcze piszesz w taki smieszny sposob nie martw sie historie takie nie nie rzadkosc, szkoda tylko, ze bedziesz musiala te wrozkowe specyfiki zazyc, ale lepsze to anizeli nastepne ssaki male

Macerata nie bylo mnie online, zeby Ci powodzenia zyczyc przed Twoja operacja badz dzielna nasza kochana na pewno wszystko dobrze bedzie, a Ty za pare godzin bedziesz szczesliwa posiadaczka slicznych cycusiow
wracaj do zdrowia szybciutko no i przychodz tu do nas by opowiedziec jak bylo!!!! koniecznie

Dziewczyny a ja mam takie pytanko do Was, przeraza mnie generalnie to cale double bubble, czytalam troche ostatnio na ten temat...czy prawda jest, ze db predzej wystapi u dziewczyn ktore juz tam cos mialy swojego w postaci biustu, anizeli u dziewczyn z zerowa wyjsciowka?
patrze teraz na moje piersi i tylko blagam zeby cos takiego nie przydazylo sie mi....bo jak wlasny gruczol sie zachowuje po wlozeniu implantow? czy ulozy sie wszedzie rownomiernie, dopasuje do ksztaltu implantu, czy nie, bo jezeli piersi sa np troszke szpiczaste ( patrz moje album bidulki) to wtedy ten wlasnyt gruczol moze pozostac w takim ksztalcie w jakim jest i potem o efekt db to juz bardzo latwo..czy to co mysle to tylko moja wyobraznia i mam nadzieje bledna, czy moze cos takiego sie zdarzyc...a jak sie zdarzy czy jedynym wyjsciem jest powtorka operacji? czy jesli to wystepuje to niestety trzeba sie pogodzic z takim efektem...
czytalam, ze moze to wystapic kiedy mamy zbyt silny miesien piersiowy..
no i ze moze to sie stac nawet pare miesiecy po operacji...
szczerze powiem jestem przerazona tym bardzo

ah i jeszcze jedno,,,mam zamiar napisac do mojego doktora, czy wlozenie anatomow w moim przypadku nie daloby lepszych efektow, niby mam miec mentory 45o cc hp, ale moja klatka piersiowa jak i biust jest bardziej rozbudowana gora anizeli dolem, pod sutkiem malo skory i gruczolu, wiec pewnie wkladajac okraglaki wsyzstko zostanie bardziej u gory, przez co da potem efekt takich zawijajacych sie piersi, ze sutek bedzie patrzyl w dol...albo i w boki..boje sie bo natrualki moje takie troche sa i mialam nadzieje, ze moze w takim przypadku anatomami mozna bardziej ten dol wypelnic a gore splaszyczyc, albo moze tak nie uwypuklac, bo jest wypukla tak czy siak sama z siebie...
sama nie wiem bardzo prosze doradzcie mi, no i jesli anatomy bylyby lepsze to jaki bylby odpwoiednik okraglych 450 cc?

alez sie rozpisalam...sorki ale nie dawalo mi to spokoju przez caly weekend

Mi własnie dr powiedział,że dlatego w moim przypadku bedzie lepiej pod gruczoł bo istenieje ryzyko że po jakimś czasie powstane double bubble ale znowu pod gróczoł mogą szybciej opaść.
__________________
08.01.2010 dr.Chiciak Nagor RGI-DH 300cc i 340cc
21.02.2011 dr.Chiciak usunięcie torebki obkurczającej z lewej piersi

Od 14.03.2011 Dieta Dukana z moim Tz
zanettt2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:29   #8812
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez zanettt2010 Pokaż wiadomość
Szfy juz miałam wyciągniete,tylko rozeszła mi sie troche chyba rana po tym został strupek i teraz jakon zeszedł to widze że sa białe niteczki

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------



Listopadowa...niewiem czy te co mam to sa niewchłanialne,po tym jak dr sciagnoł mi szfy po 7 dniach troche mi sie rana rozeszła powstał strupek i jak on zeszedł to widać troche białych niteczek.
Zanettt jeśli cos zostalo to nie obcinaj tego!!! tylko delikatnie wyciągnij penseta jak pisała Listopadowa Rozpuszczalne szwy dawno by sie juz wchłoneły

Cytat:
Napisane przez olgawro Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam takie pytanko do Was, przeraza mnie generalnie to cale double bubble, czytalam troche ostatnio na ten temat...czy prawda jest, ze db predzej wystapi u dziewczyn ktore juz tam cos mialy swojego w postaci biustu, anizeli u dziewczyn z zerowa wyjsciowka?
patrze teraz na moje piersi i tylko blagam zeby cos takiego nie przydazylo sie mi....bo jak wlasny gruczol sie zachowuje po wlozeniu implantow? czy ulozy sie wszedzie rownomiernie, dopasuje do ksztaltu implantu, czy nie, bo jezeli piersi sa np troszke szpiczaste ( patrz moje album bidulki) to wtedy ten wlasnyt gruczol moze pozostac w takim ksztalcie w jakim jest i potem o efekt db to juz bardzo latwo..czy to co mysle to tylko moja wyobraznia i mam nadzieje bledna, czy moze cos takiego sie zdarzyc...a jak sie zdarzy czy jedynym wyjsciem jest powtorka operacji? czy jesli to wystepuje to niestety trzeba sie pogodzic z takim efektem...
czytalam, ze moze to wystapic kiedy mamy zbyt silny miesien piersiowy..
no i ze moze to sie stac nawet pare miesiecy po operacji...
szczerze powiem jestem przerazona tym bardzo

ah i jeszcze jedno,,,mam zamiar napisac do mojego doktora, czy wlozenie anatomow w moim przypadku nie daloby lepszych efektow, niby mam miec mentory 45o cc hp, ale moja klatka piersiowa jak i biust jest bardziej rozbudowana gora anizeli dolem, pod sutkiem malo skory i gruczolu, wiec pewnie wkladajac okraglaki wsyzstko zostanie bardziej u gory, przez co da potem efekt takich zawijajacych sie piersi, ze sutek bedzie patrzyl w dol...albo i w boki..boje sie bo natrualki moje takie troche sa i mialam nadzieje, ze moze w takim przypadku anatomami mozna bardziej ten dol wypelnic a gore splaszyczyc, albo moze tak nie uwypuklac, bo jest wypukla tak czy siak sama z siebie...
sama nie wiem bardzo prosze doradzcie mi, no i jesli anatomy bylyby lepsze to jaki bylby odpwoiednik okraglych 450 cc?

alez sie rozpisalam...sorki ale nie dawalo mi to spokoju przez caly weekend
Olgawro nie widze u ciebie szpiczastych cyców i mysle ze nie grozi ci "efekt podwójniego biustu"
również nie widze zebyś miala mało pod sutkiem nie wróże ci podwijanych cycoli po op. z okragłymi wkladkami a nawet chyba własnie okrągłe bym włożyla
qrcze dziewczyny dobrze ze ja miałam szybciorkiem op.po konsultacii bo tak jak wy chyba bym sie zamartwiała

Pysiu ufff...to dobrze, myslałam ze bede sama musiala sobie zrobic,bo jak ostatnio wpadam to juz wszyscy po kawie i mi nic nie zostaje

Agnes ja nie moge juszzz,ten stanior w avku barrrrrdzo mi sie podoba.Mów szybciorem co to za cudo

Edytowane przez mimi44
Czas edycji: 2010-02-09 o 09:40
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:41   #8813
zanettt2010
Raczkowanie
 
Avatar zanettt2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
GG do zanettt2010
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez mimi44 Pokaż wiadomość
Zanettt jeśli cos zostalo to nie obcinaj tego!!! tylko delikatnie wyciągnij penseta jak pisała Listopadowa Rozpuszczalne szwy dawno by sie juz wchłoneły

Olgawro nie widze u ciebie szpiczastych cyców i mysle ze nie grozi ci "efekt podwójniego biustu"
również nie widze zebyś miala mało pod sutkiem nie wróże ci podwijanych cycoli po op. z okragłymi wkladkami a nawet chyba własnie okrągłe bym włożyla
qrcze dziewczyny dobrze ze ja miałam szybciorkiem op.po konsultacii bo tak jak wy chyba bym sie zamartwiała

Pysiu ufff...to dobrze, myslałam ze bede sama musiala sobie zrobic,bo jak ostatnio wpadam to juz wszyscy po kawie i mi nic nie zostaje

Agnes ja nie moge juszzz,ten stanior w avku barrrrrdzo mi sie podoba.Mów szybciorem co to za cudo
Oj wiecie co dziewczyny bedzie chyba najlepiej jak zadz do dr choć trzęsie mnie jak do niego mam dzwonićTeraz już lece bo jade do lekarza na kontrole i modle sie żeby do szpitala mnie nie wysłała bo poprawa jest mała,pożniej zadz do dr zobaczymy co powie.Jeśli dożyje do wieczora to zajżedo was.Buziaki
Miłego dnia kobietki kochane
__________________
08.01.2010 dr.Chiciak Nagor RGI-DH 300cc i 340cc
21.02.2011 dr.Chiciak usunięcie torebki obkurczającej z lewej piersi

Od 14.03.2011 Dieta Dukana z moim Tz
zanettt2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:41   #8814
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

aniu dzisiaj mi sie udalo i juz po trening jestem na 15 jade do pracki a wieczorkiem mam jeszcze aerobox

U nas znowu pada snieg juz mam dosc tej zimy ja chce troszke slonca
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2010-02-09 o 09:43
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:47   #8815
olgawro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
GG do olgawro
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

pysiu wspolczuje zimy, w Dublinie zielona trawka i plus 8 i sloneczko

mimi no mam malo, mam, moze nie wyglada,ale nawet doktor powiedzial, ciecie bedzie musial robic jakies 3 cm nizej przez to..no i prawa piers jest ciut wieksza,i inny ksztal, taka bardziej wlasnie patrzaca na prawo i troche ma owalny ksztalt, lewa jest ladna bardziej okragla..ja mam odleglosc miedzy sutkami 23 cm a to sporo
ogladalam torche biustow podobnych do moich i one wszystkie wlasnie sie rozchodza na boki i sa takie jakby plaskie..
no nic musze zrobic fotke, wyslac doktorowi i zapytac o anatomy jeszcze..
im blizej operacji tym wiecej pytan i niewiadomych, masz racje, ze lepiej szybko na stol wskoczyc zanim zacznie sie szukac dziury w calym!

zanett mam nadzieje, ze bedzie ok z doktorkiem, czy wlasnie poniewaz o mozliwosc db dal ci implant pod gruczol czy jeszcze z innych powodow?
__________________
13.04.2010 Mplus 450 mentor pod miesien dr Jarlinski - dziekuję!!!!
olgawro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:54   #8816
Duita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 242
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Hej dziewczyny! jaki stanik pooperacyjny polecacie?
Duita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 09:55   #8817
zanettt2010
Raczkowanie
 
Avatar zanettt2010
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
GG do zanettt2010
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Cytat:
Napisane przez olgawro Pokaż wiadomość
pysiu wspolczuje zimy, w Dublinie zielona trawka i plus 8 i sloneczko

mimi no mam malo, mam, moze nie wyglada,ale nawet doktor powiedzial, ciecie bedzie musial robic jakies 3 cm nizej przez to..no i prawa piers jest ciut wieksza,i inny ksztal, taka bardziej wlasnie patrzaca na prawo i troche ma owalny ksztalt, lewa jest ladna bardziej okragla..ja mam odleglosc miedzy sutkami 23 cm a to sporo
ogladalam torche biustow podobnych do moich i one wszystkie wlasnie sie rozchodza na boki i sa takie jakby plaskie..
no nic musze zrobic fotke, wyslac doktorowi i zapytac o anatomy jeszcze..
im blizej operacji tym wiecej pytan i niewiadomych, masz racje, ze lepiej szybko na stol wskoczyc zanim zacznie sie szukac dziury w calym!

zanett mam nadzieje, ze bedzie ok z doktorkiem, czy wlasnie poniewaz o mozliwosc db dal ci implant pod gruczol czy jeszcze z innych powodow?
Właśnie pytałam sie jego dokładnie teraz jak byłam w piatek na kontroli i powiedział mi że własnie z tego powodu.
Teraz juz uciekam papa
__________________
08.01.2010 dr.Chiciak Nagor RGI-DH 300cc i 340cc
21.02.2011 dr.Chiciak usunięcie torebki obkurczającej z lewej piersi

Od 14.03.2011 Dieta Dukana z moim Tz
zanettt2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:02   #8818
agnes281
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 255
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

Dzien dobry Paniom
Mimi tak chodzilo mi o czlonkostwo w klubie, myslalam ze sa jakies inne niz wymienilam, dokopalam sie i juz tam bylam

Stanik z avka, to firma Lejaby ten akurat kosztowal £60, lepiej nie wchodz na ich strone bo wydasz majatek www.lejaby.com
swietne szycie, podnosci i zbliza do siebie piersi.Nic mnie nie uwiera i chyba na tej firmie przystane bo nic innego tak ladnie i dobrze mi nie lezy, no i jeszcze Triumph.
---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Polili jak milo, ze sie dobrze czujesz


Olgawro wejdz na ten link, jest tu mowa o double bubble
http://www.egocentrum.pl/index.php3?kat=6&art=177
__________________
21.10.2009 Kolasinski, Poznan, 350 hp



" W dzisiejszych czasach nie ma miejsca na milosc trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajac"

Edytowane przez agnes281
Czas edycji: 2010-02-09 o 10:09
agnes281 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:18   #8819
olgawro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
GG do olgawro
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

hej Agnes dzieki za link, juz tam lece
lejaby...hmm cudne szkoda ze takie kosztowne

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

no to sie troche zalamalam, wg tego co tam jest napisane implant pod gruczol wlasnie jest dawany z powodow by nie wystapilo db.
u pacjentek z mala ilosca wlasnego gruczolu pod miesien.
dla kobiet z wlasnym gruczolem istanieje ryzyko, ze piersi wlasne opadna a implant bedzie pod miesniem i wlasnie dlatego wystapi db..

czy to znaczy ze w moim przypadku lepiej by bylo miec pod gruczol??
ja mam swojej tkanki troche, co jesli wlasnie u mnie to db wystapi?


ale sie zalamalam
__________________
13.04.2010 Mplus 450 mentor pod miesien dr Jarlinski - dziekuję!!!!
olgawro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 10:21   #8820
olgawro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 452
GG do olgawro
Dot.: Powiększanie piersi cz.4

moja prawa piers ma taki ksztalt jak na tym obrazku, wlasnie takiego efektuy sie obawiam jak pokazano
__________________
13.04.2010 Mplus 450 mentor pod miesien dr Jarlinski - dziekuję!!!!
olgawro jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:25.