gdzie najtaniej ??Swarovski - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-25, 13:16   #271
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

A gdzie dostanę większe od standardowych kryształki? Szukam czegoś co może być na tyle duże by samo w sobie było ozdobą (np. duże łezki, kule itd.). Dzisiaj chyba w YES widziałam taką cudną seledynową łezkę Svarovskiego jako wisior i miała chyba z 5 cm długości.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 14:13   #272
KTOS151
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A gdzie dostanę większe od standardowych kryształki? Szukam czegoś co może być na tyle duże by samo w sobie było ozdobą (np. duże łezki, kule itd.). Dzisiaj chyba w YES widziałam taką cudną seledynową łezkę Svarovskiego jako wisior i miała chyba z 5 cm długości.
kilka sztuk widziałam w beabitdesign
KTOS151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:27   #273
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A gdzie dostanę większe od standardowych kryształki?
W wielu miejscach: http://www.sklepbukowiec.pl/index.php?cPath=123_153

Również Strass:

http://www.sklepbukowiec.pl/index.php?cPath=123_189
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:15   #274
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Dziękuję wam
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:13   #275
dama_kameliowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Ponawiam pytanie. Czy Kalait ma oryginalne kryształy? Jakieś "niespotykane" kształty i kolory...
dama_kameliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 11:32   #276
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez dama_kameliowa Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Czy Kalait ma oryginalne kryształy? Jakieś "niespotykane" kształty i kolory...
Bardziej mi to wygląda na po prostu zwykłe cyrkonie, a nie kryształy Swarovski....
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 15:57   #277
Uniqalna_Art
Rozeznanie
 
Avatar Uniqalna_Art
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 659
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Bardziej mi to wygląda na po prostu zwykłe cyrkonie, a nie kryształy Swarovski....
Albo może Preciosa? Nie widziałam jeszcze takiego Swarka, hmm... ale może za mało jeszcze widziałam Chociaż w sumie, to i na Preciosa też mi nie pasuje.
__________________


Edytowane przez Uniqalna_Art
Czas edycji: 2010-11-05 o 15:58
Uniqalna_Art jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 09:37   #278
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Nie jestem pewna gdzie zadać to pytanie, no ale może tutaj pasuje...
Czy któraś z krawatek pozłacanych od granit-aj (http://allegro.pl/listing.php/search...8920&country=1) będzie pasowała do migdała 38 mm? I wielkościowo, i estetycznie... Jeśli nie, gdzie mogłabym taką znaleźć?
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-04, 23:33   #279
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Chyba bardziej pasowałby wątek "Poszukiwany-poszukiwane"

Polecam Bukowiec. Masz tam przy popularnych kryształach opis, dostępne rozmiary, wagę, do czego kryształ w danej wielkości się nadaje, pasujące do niego zawieszki ( dostępne również w Bukowcu). Link do swarkowych migdałów:
http://www.sklepbukowiec.pl/index.php?cPath=123_139
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-05, 07:45   #280
Bilq
Rozeznanie
 
Avatar Bilq
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 645
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Wiem, patrzyłam już tam, ale zależałoby mi na kupieniu wszystkiego u granit-aj - nie chcę płacić 2 razy za wysyłkę, poza tym wyjdzie taniej niż w bukowcu, bo starczy mi prosta, nieozdobna krawatka. To czy któraś z tamtych będzie pasowała?
__________________
Bilq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 02:42   #281
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Rozumiem Jednak zawsze możesz skorzystać z opisów kryształów zamieszczonych na stronie Bukowca.
Jeśli przejrzysz proponowane w Bukowcu krawatki do migdała 38mm, to zauważysz, że mają one wymiary w przedziale 12 - 18 mm. Takich krawatek bym szukała
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-06, 07:00   #282
zuwiolka
Rozeznanie
 
Avatar zuwiolka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 508
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cieszę się, że moja praca nad kryształkami (ważenie, dopasowywanie) przydaje się i jest zauważana : ) Co prawda wolałabym aby była to pomoc w robieniu zakupów w moim sklepie no ale rozumiem ... nie wszystko u mnie jest. Co do dopasowania kryształu do łapaczki to ważna jest tu nie tylko wielkość, ale przede wszystkim rozstaw łapek i szerokość samego kryształu do jakiego chcemy jej użyć. Na to należy zwracać uwagę przy wyborze.
__________________
Mój wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=185431
zuwiolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 15:47   #283
Eilo
Rozeznanie
 
Avatar Eilo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 798
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Oj, faktycznie, trochę mało taktownie to wyszło . Mm nadzieję, że nie czujesz się bardzo urażona, zuwiolko...
Twojej pracy nad kryształkami nie da się nie docenić, a poza tym po ostatnich zakupach w Bukowcu byłam tak pozytywnie zaskoczona podejściem do klienta, że masz we mnie wierną fankę
Eilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 22:24   #284
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Jako laik w temacie nie wiem jak dokładnie nazwać to, czego szukam.
Chodzi mi o kryształki, ktore są osadzone w metalowym uchwycie i tworzą łańcuszki lub można je pojedynczo przyszywać do ubrania.

http://www.elkimilano.com/www.elkimi...ss_cristal.jpg

Kwestia taka, że kupiłam kiedyś taki łańcuszek jak na focie wyżej ale metal w ktorym byly szkiełka zczerniał szybko i wyglądało to średnio.



Te poniżej to wiem, że na pewno Swarovski i pewnie by długo wyglądało ładnie...pytanie tylko jak to się dokładnie nazywa i gdzie mogę to tanio znaleźć

http://www.jenniferbehr.com/images/c..._largest_2.jpg

http://www.jenniferbehr.com/images/c...largest_14.jpg

Ps. Po angielsku to coś, w czym szkiełka są osadzone to 'gunmetal' ...jeśli to coś wnosi do sprawy
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 19:42   #285
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Ja bym nie liczyła na to, że Ci nie zczernieje, bo to, że w środku są być może Svarovskie, nie oznacza, że cała otoczka, czyli to, w czym są osadzone, to jest też Swarovskiego. A raczej na pewno nie jest.. chociaż może się mylę? Nie śledziłam ostatnich nowości tej firmy.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2010-12-17 o 19:43
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 20:51   #286
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Swarovski produkuje krysztąłki w takich oprawkach, to zazwyczaj jest, jeśli dobrze kojarzę, pozłacany i posrebrzany mosiądz (więc nie wiem, czy do końca o to Ci chodzi). Ja takie kamienie kupowałam w FMG, są też powszechnie dostępne za granicą. U nas na pewno Silvex czy Crystaleye Ci sprowadzą, ale musiałbyś, jak sądzę, brać cały factory pack.

Takie łączone w łańcuch też dostaniesz, nawet w pasmanteriach, ale anonimowego producenta, bo ze swarkowymi w polsce ciężko. Sprawdź może w zdobienia.pl - oni miewali kryształki do celów krawieckich i różne takie dziwne, więc może będą mieć coś takiego

A jak nie, to może w bazardekoracji.pl coś znajdziesz
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 10:57   #287
mariobrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Witam
Mam pytanie , gdzie najtaniej mogę kupić kryształki Swarowskiego bicone pendant( czyli z dziurką u góry ) ? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi, bo wydaje mi się, że przeszukałam już "cały" internet i nie wiele znalazłam
Pozdrawiam :
mariobrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:32   #288
dama_kameliowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 11
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Nie wiem jak szukałaś, ale mi po wpisaniu "bicone pendant" wyskoczyły conajmniej cztery sklepy
Tu chyba będzie największy wybór kolorów http://www.onyxarthurt.pl/bicone-pen...01-c-1_50.html
jeszcze są tu http://www.katiart.pl/shop/index.php/cPath/123_226
tu http://www.korallo.pl/swarovski-crys...ant,236/1.html
oraz tu http://www.labera.pl/index.php?k129,...cone-zawieszka
p.s. Nawet nie wiedziałam, że istnieją bicone pendant
dama_kameliowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 13:48   #289
Reverie1
Zadomowienie
 
Avatar Reverie1
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 845
GG do Reverie1
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość

Ps. Po angielsku to coś, w czym szkiełka są osadzone to 'gunmetal' ...jeśli to coś wnosi do sprawy
gwoli scisłości gunmetal to tylko oznaczenie koloru- taki niemal czarny z polyskiem- a metal z którego oprawa jest wykonana moze byc dowolny- aluminium , mosiądz czy cokolwiek innego a czegos w takiej oprawie szukaj pod hasłem cupchain

__________________
Moje próby z drucikami

Moje decoupage

blog

,,Rób to co lubisz a nigdy nie będziesz pracował"Konfucjusz


Edytowane przez Reverie1
Czas edycji: 2010-12-18 o 13:52
Reverie1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-18, 13:59   #290
mariobrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez dama_kameliowa Pokaż wiadomość
Nie wiem jak szukałaś, ale mi po wpisaniu "bicone pendant" wyskoczyły conajmniej cztery sklepy
Tu chyba będzie największy wybór kolorów http://www.onyxarthurt.pl/bicone-pen...01-c-1_50.html
jeszcze są tu http://www.katiart.pl/shop/index.php/cPath/123_226
tu http://www.korallo.pl/swarovski-crys...ant,236/1.html
oraz tu http://www.labera.pl/index.php?k129,...cone-zawieszka
p.s. Nawet nie wiedziałam, że istnieją bicone pendant
Bardzo dziękuję za pomoc, już odwiedziłam te strony Niektóre już znałam.To prawda, że bicone pendant nie są tak popularne, a ja szukam różnych kolorów.Wielkie dzięki
mariobrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 14:54   #291
mariobrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Gdzie mogę kupić kryształki swarovskiego w kształcie margerita?Z góry dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
A gdzie dostanę większe od standardowych kryształki? Szukam czegoś co może być na tyle duże by samo w sobie było ozdobą (np. duże łezki, kule itd.). Dzisiaj chyba w YES widziałam taką cudną seledynową łezkę Svarovskiego jako wisior i miała chyba z 5 cm długości.
Z innej beczki ...Czy ktoś może mi pomóc znaleźć kryształki Swarovskiego w kształcie margaretki? Z góry dziękuję
mariobrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 16:13   #292
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Bardzo proszę:
http://allegro.pl/listing.php/search...swarovski+3700
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:40   #293
mariobrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Super!Wielkie dzięki za pomoc, przejrzałam propozycję tego sprzedawcy, ale moim zdaniem ma dość drogo.Szukam czegoś taniej Pozdrawiam i mam nadzieję, że po Świętach będzie więcej podpowiedzi
mariobrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:33   #294
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

W PL to raczej tylko to Ci zostanie - nie jest to dosc popularny krysztal....
substytut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 14:57   #295
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez mariobrr Pokaż wiadomość
Super!Wielkie dzięki za pomoc, przejrzałam propozycję tego sprzedawcy, ale moim zdaniem ma dość drogo.Szukam czegoś taniej Pozdrawiam i mam nadzieję, że po Świętach będzie więcej podpowiedzi
Ależ ja Ci nie podałam linka do jakiegoś konkretnego sprzedawcy, tylko do wyszukanych na całym allegro Swarów w tym modelu Sprzedawcy są różni i ceny też są różne Drogo czy nie - na oferty tańsze od najtańszych na allegro raczej bym nie liczyła, to te swary tyle kosztują po prostu No chyba, że masz chęć kupić całą paczuchę (chyba 288 sztuk w jednym kolorze i rozmiarze) no to jasne, będzie taniej Wtedy kieruj się do Silveksu albo Crystaleye i szukam modelu 3700
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 23:35   #296
mariobrr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Wink Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Ależ ja Ci nie podałam linka do jakiegoś konkretnego sprzedawcy, tylko do wyszukanych na całym allegro Swarów w tym modelu Sprzedawcy są różni i ceny też są różne Drogo czy nie - na oferty tańsze od najtańszych na allegro raczej bym nie liczyła, to te swary tyle kosztują po prostu No chyba, że masz chęć kupić całą paczuchę (chyba 288 sztuk w jednym kolorze i rozmiarze) no to jasne, będzie taniej Wtedy kieruj się do Silveksu albo Crystaleye i szukam modelu 3700
Jeszcze raz wielkie dzięki Bardzo skorzystałam z Twoich porad Pozdrawiam cieplutko
mariobrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 01:15   #297
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Ja bym nie liczyła na to, że Ci nie zczernieje, bo to, że w środku są być może Svarovskie, nie oznacza, że cała otoczka, czyli to, w czym są osadzone, to jest też Swarovskiego. A raczej na pewno nie jest.. chociaż może się mylę? Nie śledziłam ostatnich nowości tej firmy.
Dziękuję za uwagę
------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość
Swarovski produkuje krysztąłki w takich oprawkach, to zazwyczaj jest, jeśli dobrze kojarzę, pozłacany i posrebrzany mosiądz (więc nie wiem, czy do końca o to Ci chodzi). Ja takie kamienie kupowałam w FMG, są też powszechnie dostępne za granicą. U nas na pewno Silvex czy Crystaleye Ci sprowadzą, ale musiałbyś, jak sądzę, brać cały factory pack.

Takie łączone w łańcuch też dostaniesz, nawet w pasmanteriach, ale anonimowego producenta, bo ze swarkowymi w polsce ciężko. Sprawdź może w zdobienia.pl - oni miewali kryształki do celów krawieckich i różne takie dziwne, więc może będą mieć coś takiego
A jak nie, to może w bazardekoracji.pl coś znajdziesz
Dziękuję baaaardzo za namiary , poszperam tam i zobaczę co to, ten 'factory pack' .
A ten łańcuszek co mi stracił kolor, to był właśnie z bazardekoracji.pl i znajac życie te z pasmanterii pewnie są tej samej jakosci :/

------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytat:
Napisane przez Reverie1 Pokaż wiadomość
gwoli scisłości gunmetal to tylko oznaczenie koloru- taki niemal czarny z polyskiem- a metal z którego oprawa jest wykonana moze byc dowolny- aluminium , mosiądz czy cokolwiek innego a czegos w takiej oprawie szukaj pod hasłem cupchain
No i jeszcze raz kłaniam się za uświadomienie!! To zdecydowanie pomoże mi w poszukiwaniach. Nie pomyślałabym, że 'gunmetal' to nazwa barwy.

------------------------------------------------------------------------------------------------

A tak na marginesie czy samo aluminium/ mosiadz zmieniają barwę z czasem i tylko pozłocenie/posrebrzenie zapobiega temu ?
__________________


Edytowane przez yuki23
Czas edycji: 2010-12-30 o 01:18
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:30   #298
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Myślę, że te z pasmanterii to to samo i po prawdzie nie wiem też, czy można się ogólnie spodziewać czegoś lepszego. Nie zmieni się faktu, że wszsytko z czasem zmienia wygląd - miedź czy mosiądz może najmniej i najładniej (i da się je jakoś od biedy odświeżyć), ale już wszelkie wastwy - w końcu zetrą się, a posrebrzana dodatkowo ściemnieje, jak to srebro
No może aluminium faktycznie ma szansę przetrwać próbę czasu. Albo stal (?)

Najlepsza rada to chyba uważać na takie rzeczy i po każdym założeniu chować je do woreczka strunowego, nie zostawiać ot tak luzem. W razie czego - można próbować przeczyścić w płynie do srebra (sprawdzone cudów nie zdziała, ale zawsze coś)

Naturalnie jeszcze wiele zalezy od tego, jak się będzie danych elementów używać - o ile elementy podwieszane w kolczykach mogą mieć całkiem długie zycie, o tyle świetlanej przyszłości nie wróżę np. pozłacanemu łańcuszkowi z kryształków noszonemu na szyi (ja posrebrzane łańcuszki non stop robię nowe dla brata, bo na codzień nosi na nich złoty krzyżyk z chrztu i po pół roku-roku łańcuszek, nawet z pozłacanego srebra, nie za bardzo nadaje się już do pokazania ludziom [przy czym mówię o noszeniu non stop - do szkoły, na rower, na basen, do kąpieli i do spania]) (trzeba się w końcu szarpnąć na złoto )

Te elementy w odcieniu ciemnego srebra mają w sumie tę przewagę, że nie widać jak ciemnieją, bo i tak są ciemne

Co do oprawek od Swarovskiego, które miałam na myśli, znajdziesz ich trochę tu:
http://crystaleye.pl/sklep.php?actio...&lang=pl&w=pln
W nazwie masz numer kryształu, do którego pasują

Ew. poszperaj w sklepach zagranicznych - tam są ze zdjęciami i większy wybór

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2010-12-30 o 09:32
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 19:09   #299
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Dziękuję Marisello !! Twoje rady są bardzo cenne
__________________

yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 01:55   #300
mala dziewczynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 14
Dot.: gdzie najtaniej ??Swarovski

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
Jako laik w temacie nie wiem jak dokładnie nazwać to, czego szukam.
Chodzi mi o kryształki, ktore są osadzone w metalowym uchwycie i tworzą łańcuszki lub można je pojedynczo przyszywać do ubrania.

http://www.elkimilano.com/www.elkimi...ss_cristal.jpg

Kwestia taka, że kupiłam kiedyś taki łańcuszek jak na focie wyżej ale metal w ktorym byly szkiełka zczerniał szybko i wyglądało to średnio.



Te poniżej to wiem, że na pewno Swarovski i pewnie by długo wyglądało ładnie...pytanie tylko jak to się dokładnie nazywa i gdzie mogę to tanio znaleźć

http://www.jenniferbehr.com/images/c..._largest_2.jpg

http://www.jenniferbehr.com/images/c...largest_14.jpg

Ps. Po angielsku to coś, w czym szkiełka są osadzone to 'gunmetal' ...jeśli to coś wnosi do sprawy
Tanio tego nie dostaniesz ,bo to sa raczej elementydla Mode Designer jak Dior i innych tego typu
Swarovski produkuje takie gotowe tasmy czy tez wstazki wysadzane krysztalami w roznych rozmiarach i kolorach sprzedawane po 10 metrow w opakowaniu i od jednego rzadka wysadzonych kamyczkow do nawet 24 rzedow(co na szybko znalazlam a moze nawet i wiecej) ale to cos jest tak drogie ze mozna dostac zawrotu glowy
np 10 metrow 3 rzedowej tasmy jak na tej czarnej opasce kosztuje 564 Euro osadzone w metalu http://www.strass.com/index.php?site...4&language=deu

a takie w tworzywie sztucznym nazywa sie to crystaltex taka wielkosc kosztuje okolo 400 Euro http://www.strass.com/index.php?site...=&language=deu

a 24 rzedy takiej 10-metrowej tasmy to cena 5500 Euro

w Polsce bedzie pewnie taniej moze o polowe ale to i tak bardzo drogo
mala dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-14 15:26:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:52.