Antidral - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-23, 00:48   #241
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: antidral

kurcze nie ma co w poniedzialek ide do apteki!! do tej pory rezygnowalam z kupna bluzek w kolorach w ktorych mogloby byc cos widac gdybys sie spocila mam nadzieje ze bede mogla chodzic w czym mi sie zamarzy
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 12:50   #242
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: antidral

Bess, Słonko koniecznie to kup i to jak najszybciej, bo ja aż trochę żałuję, że tak długo musiałam się męczyć z tymi cholerstwem, heh Już przegrzebałam wszystkie szafy w poszukiwaniu moich ślicznych kolorowych ciuszków i bluzeczek z wysoko skrojoną pachą, na które nie mogłam sobie pozwolic w żadnym wypadku. Teraz nawet mogę powiedzieć, że fajna ze mnie babka jak spaceruję sobie z głową do góry w moich kochanych ciuszkach hehe Trzymam za Ciebie kciuki. Wiem, że na pewno Ci pomoże skoro pomógł mnie, a wierz mi, że ja byłam przypadkiem klinicznym Pozdrawiam
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:26   #243
promyczek609
Przyczajenie
 
Avatar promyczek609
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sieradz
Wiadomości: 11
Thumbs up Dot.: antidral

Wczoraj kupiłam i użyłam go. Dziś przeszedł pierwszą próbę... Gorąco, a ja po przyjściu do pracy miałam suchą bluzkę!!! Świetny! Usłyszałam o nim od znajomej, ale wczoraj przeczywałam Wasze opinie na jego temat i sie skusiłam... Co prawda trochę piekło wieczorem, ale to nic... usnęłam i nic nie czułam ) Tylko dziś rano pachy były lekko podrażnione... Pozdro
promyczek609 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 20:34   #244
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Exclamation Dot.: antidral

hej dziewczyny!! mam problem duzo czytalam tutaj o tym antidralu i widze ze pomaga ale ja mam problem z poceniem sie pod pachami na plecach i dekolcie!! nie wiem co z tym zrobic i to nie ma najladnieszego zapachu czy moge tego preparatu uzyc takze na plecy i dekold?? prosze o pomoc!!!
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 20:41   #245
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa
hej dziewczyny!! mam problem duzo czytalam tutaj o tym antidralu i widze ze pomaga ale ja mam problem z poceniem sie pod pachami na plecach i dekolcie!! nie wiem co z tym zrobic i to nie ma najladnieszego zapachu czy moge tego preparatu uzyc takze na plecy i dekold?? prosze o pomoc!!!
radze przeczytac najpierw caly watek
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 22:56   #246
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: antidral

uzywam a.od tygodnia i nie do wiary.w te upaly ciagle mi sie wydawalo ze paszki mi sie poca i ciagle sprawadzalam a tu sucho
i po jakiego grzyba czlowiek meczyl sie tyle lat z dziadowymi dezodorantami ,ktore dosyc ze nie dzialaly to jeszcze niszczyly ubrania?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 21:06   #247
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez martina@
chciałam się zapytac, czy można go używać na plecy i dekolt może głupie pytanie, ale najbardziej poce się pod pachami i właśnie na dekolcie, plecach (o twarzy nie wspomnę)
martina@ mam dokladnie ten sam problem ja nie moge ubrac zwyklej bluzki bo odrazu mam mokre plecy i dekold i az mi wstyd wyjsc gdziekolwiek co mam z tym zrobic nie wiem juz naprawdei jak ma dokladnie wygladac ten napar bo nie mam wanny tylko prysznic;p i nie moge sie w tym wymoczyc wiec co mam robic
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-03, 15:16   #248
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: antidral

mozecie mi napisac jak wyglada ten napar bo strasznie mi sie pocą plecy i dekold
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-03, 17:12   #249
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez Karolajna1_9_8_9
Oj, no po prostu chciałam się dowiedzieć...Wiesz, każdy ma inne problemy
tez mam ten problem:P to pocenie sie nad gorna warga jest okropne.. patrze wlustro a tu nagle mam kropelki potu :| nawet tego nie czuje.. i puder sie potem zmywa calkiem i wygladam jakbym sobie ogolila wasy...
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:27   #250
oxyholic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: antidral

Siemka! ;]

Na początek chciałem podziękować Gosiutkowi za rozmowę na gadu na temat Antidrala - to dzięki niej zdecydowałem się go kupić i nie żałuję

Niestety popełniłem mały błąd :/ Najpierw ogoliłem sobie pachy, a potem zdecydowałem się kupić preparat. W rezultacie, gdy nakładałem go na podrażnione pachy szczypało, że nie mogłem zasnąć przez jakiś czas. Mam nadzieje, że gdy już mi się ładnie paszi "zagoj" - szyzypanie będzie mniejsze. A nawet jak nie...to i tak będę używał.
Po pierwszym użyciu (nakadam jak większość - na noc) rano musiałem lecieć na składy drewna (o jezu, już przynudzam ) nosić belki. Pierwszy test specyfik zaliczył pomyślnie - w upale nosiłem belki i pod pachą suchutko!!! Miałem podobne wrażenie jakk bess i co chwile sprawdzałem pachy z obawą, że są mokre - a tam może "minimalna podpachowa rosa" - bluzka jednak suchutka Następnego dnia poszedłem na dyskotekę - lokal nieklimatyzowany, w którym po dwu godzinach imprezy kapie z sufitu skroplona para - tam było trochę gorzej, ale nawet gdyby mi wycięto gruczoły potowe spod pachy, też bym się pewnie spocił Teraz zrobiłem sobie dwudniową przerwę - testuję czy narazie muszę stosować codziennie czy może co dwa (trzy) dni.

Jeszcze trochę czasu minie, zanim przyzwyczaję się do suchych pach i nie będę musiał ich co chwilę sprawdzać, gdy wychodzę na spacer itp. Wcześniej bywało tak, żę siedząc przed kom pute3rem w te upalne lipcowe dni dosłownie kapało mi spod pachy na podłogę. Teraz, mam nadzieję - nie spadnie ani kropelka Komfort psychiczny naprawdę fajna sprawa.

Dzięki wszystkim, którzy polecali antidral i z którymi można było pogoadać, nie tylko na tym forum Antidral - CudMaker naprawdę działa. Warto go stosować, nawet kosztem niedługiego intensywnego szczypania.
Antidral
Polecam wszystkim
oxyholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 10:57   #251
::bunia::
Raczkowanie
 
Avatar ::bunia::
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 39
Dot.: antidral

ja kupiłam antidral juz jakis czas temu i boje sie go uzyc. boje sie tego cholernego szczypania. 1 raz go uzylam i tylko dotknelam rulonikiem to myslalam ze umre (oczywiscie nie pomoglo), a co dopiero sie posmarowac.a juz nie ma sil na te pocenie sie wlasnie zepsułam sobie moja ulubiona bialą marynarke bo mi przefarbowala od brazowej bluzki ktora mialam pod spodem. teraz ja JAKOŚ musze uratowac. mozecie mi powiedziec jak dlugo to szczypie ??
::bunia:: jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 10:59   #252
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: antidral

mnie swedzialo i ciut pieklo tylko 2 razy ,teraz juz nie.
mnie to nie bolalo tylko wnerwialo
poza tym od golenia zawsze minelo co najmniej 12 h
a marynarke moze sprobuj potraktowac vanishem?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 11:12   #253
::bunia::
Raczkowanie
 
Avatar ::bunia::
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 39
Dot.: antidral

właśnie to robie ale chyba vanish nie pomaga.mam nadzieje ze z czasem to zniknie. ten cały antidral wypróbuje jak bede baaaardzo zmęczona i o nocnych godzinach, wtedy moze szybciej zasne. dzia i pozdrawiam.
::bunia:: jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 11:14   #254
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: antidral

no wlasnie nie stosuj tego tuz przed zasnieciem!!w zyciu nie zasniesz.
posmaruj sie wieczorkiem ale nie wtedy jak bedziesz miala sie klasc bo tylko bedziesz sie rzucala po lozku
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 16:35   #255
trawka
Raczkowanie
 
Avatar trawka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 304
GG do trawka
Dot.: antidral

Ja Wam powiem, że do tego swędzenia i pieczenia trzeba spokojnie podejść. Na początku nie mogłam przespać jednej całej nocy, bo cały czas czułam to cholerne swędzenie i zaraz po posmarowaniu tylko czekałam kiedy zacznie (jeszcze gdyby piekło, to bym bardziej zrozumiała, ale to tak strasznie swędziało , ale czego to się nie robi dla uwolnienia się od tego shitu heh). Teraz jednak pomyślałam sobie, że nie mogę wciąż o tym myśleć, bo przez to jest mi gorzej. Po prostu smaruję się tym przed samiutkim zaśnięciem, gaszę światło i myślę o czymś przyjemnym (najczęściej o jakimś fajnym facecie (polecam Keanu Keevsa ) i wtedy udaje mi się zasnąć. Teraz po parunastu użyciach nie mam już problemu z zaśnięciem, mimo że za każdym razem mnie straszliwie swędzi. Wierzcie mi, albo nie, ale to naprawdę pomaga. Grunt to tak przekierować swoje myśli, żeby były zajęte czymś innym i nie pozwalały zwracać na to uwagi. Moja koleżanka, która jest psychologiem powiedziała, że coś w tym jest. Ludzką psychikę naprawdę można oszukać. Życzę powodzenia wszystkim
trawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 16:53   #256
oxyholic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: antidral

Ja pachy ogoliłem tylko raz - ostatnio, szukając sposobu na zmieniszenie potliwości... Nie pomogło. Po 24h od golenia posmarowałem sobie pachy Antidralem... I szczypało, że usnąć nie mogłem.
Ale to nie było szczypanie połączone z bólem - tylko ze szczypaniem
To tak, jakby mnie sweter albo metka gdzieś tam drapała po ciele... Zasnąłem po 40 minutach...Za trzecim razem - przedwczoraj - szczypało mniej... I mam nadzieję, że będzie coraz mnie - aż paszki się zagoją lub przyzwyczają do specyfiku.

Może BUNIA zacznij golić pachy bez ostrza - Veet Rasera itp. Wiem, że to trochę większy wydatek, ale jakie efekty ;] I na dodatek rzadziej będziesz musiała depilować pachy...
oxyholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:38   #257
Asiqlec
Raczkowanie
 
Avatar Asiqlec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: NeW sAcz CitY :D
Wiadomości: 402
Dot.: antidral

Wiec tak... zakupiłam Antidral wczoraj. Oczywiście wieczorem go użyłanm. Po dokładnym omyciu i osuszeniu paszek. Na początku nic nie piekło ani nic, więc pomyslalam ze nie dziala i za chwile.. bum :P Na początku piekło malutko, ale dalo sie wytrzymac. Pozniej tez bylo do zniesienia. Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos gorszego.. chwile posiedzialam na komputerze (co jakis czas pojawial sie 'atak' gdy wiecej swedzialo) no i polozylam sie spac. Zasnęłam bez problemu Rano jak sie obudzilam wzielam prysznic, zmyłam preparat z pach i uzyłam Lady Speed Stick 24/7 . Wyszlam do sklepu ubrana (na wszelki wypadek) w ciemną bluzkę i ... ani kropelki!! Dzisiaj wybieram sie ze znajomymy na karaoke i dyskotekę.. na wszelki wypadek założe jeszcze ciemna bluzkę... o efekcie poinforumję was jak wróce.. pozdrawiam )
Asiqlec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 22:42   #258
Asiqlec
Raczkowanie
 
Avatar Asiqlec
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: NeW sAcz CitY :D
Wiadomości: 402
Dot.: antidral

Więc dziewczyny... byłam na dysce, mokra byłam wszędzie.. oprócz pach!! To niesamowite!! Mam ten preparat od wczoraj i już go kocham. Moge śmialo powiedziec ze odmienia on moje zycie, i dzieki niemu czuje się pewniej. Polecam wszystkim całuski
Asiqlec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 00:20   #259
oxyholic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: antidral

Ej, ej, ej... Chlopacy też tu są :P Powiem ci, że pod pachami na dyskotece teźż się spociłem... Ale to nie było aż tak intensywne, jak bez Antidralu.

Zastanawia mnie tylko jedno - czy czasem może nie być tak, że w jednym miejscu zatrzymujemy pocenie, to w innych pocimy się trochę bardziej??
oxyholic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 08:53   #260
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: antidral

ja po tym środku przestałam się pocić, nigdy nic mnie nie swędziało, a efekty same się pojawiły teraz stosuję raz na 10 dni i nadal działa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 11:40   #261
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez smerfeta01
ja po tym środku przestałam się pocić, nigdy nic mnie nie swędziało, a efekty same się pojawiły teraz stosuję raz na 10 dni i nadal działa
dokladnie ja tez przestalam sie pocic malo co mnie swedzialo no czasem jak po depilacji....teraz stosuje jak mi sie przypomni co tydzien a nawet wiecej
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:50   #262
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: antidral

a spotkalyście juz nowość AA Oceanic "Etaksel", chyba konkurencja dla Etiaxilu i Antidralu, ciekawe jak ze skutecznościa?
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 16:24   #263
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: antidral

tez używam Antidralu od jakiegoś miesiąca i jestem bardzo zadowolona.Czasem zapomne sie posmarować i troszke poca mi sie paszki ale wieczorkiem smaruje i jest znwou oki cudeńko poprostu chodź bardziej sie plecki poca no ale gdzieć te toksyny musza wyłazić
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 10:59   #264
KaRoLa.N
Przyczajenie
 
Avatar KaRoLa.N
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3
Dot.: antidral

Używam antidralu od jakichś może 2 miesiecy na poczatku skutkowalo uzywalam go co 2-3 dni pozniej stosowalam rzadziej bo sie nie pocilam. Teraz znów się zaczyna... uzylam antidralu a na nastepny dzien bylam troche spocona...boje sie ze znowu bede miala koła pod pachami
KaRoLa.N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 11:09   #265
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: antidral

karola teraz lato jest wiec cieplej jest:P...znaczy nie wiem dokladnie jaka pogoda w polsce;]...nie przejmuj sie napewno antidral bedzie skutkowal tak jak wczesniej...ja czasem mam kropeczki potu ale to tylko jak saaa prawdziwe upaly...za to plecki mi sie troszke wiecej poca
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-16, 11:40   #266
tuuusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2
Dot.: antidral

Pomyslcie logicznie piszac teksty typu"wszedzie bylam mokra oprocz pach"... jezeli naturalne wydzielanie potu pod pachami zostanie zatamowane to pot tak czy siak jakas inna droga musi sie z ciala wydostac i jezeli nie pocisz sie pod pachami to zwieksza sie potlowosc dloni plecow karku...to na tyle;] i pamietajcie rowniez ze antidral nie bedzie dzialal caly czas...kwestia czasu jak przestanie wystarczac na problemy z potliwoscia no ale..powodzenia
tuuusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 20:40   #267
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Post Dot.: antidral

czytalam troszke wypowiedzi tutaj i czy to prawda ze po uzywaniu antidralu poca sie plecy??na codzien mam problemy z poceniem sie plecow i czy bede sie pocic jeszcze bardzo jak bede uzywac antirdalu??
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:31   #268
brewka*
Raczkowanie
 
Avatar brewka*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 62
Dot.: antidral

Ja też odkryłam Antidral i jestem baaardzo zadowolona Kiedys użylam na dlonie, ale to niestety nic nie pomogło.

iinnkkaa rzeczywiście plecy pocą się, ale tylko troszkę wiecej i nie stanowi to żadnego problemu.
brewka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-18, 18:48   #269
Marta23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 9
Question Dot.: antidral

Witajcie
Jestem nowa na tym forum i mam pytanie atóż jestem od dziś posiadaczką antidralu i chciałabym go użyć wieczorem ale rano o 6.00 goliłam pachy i boje się czy nie bedzie mnie podrażniał. Nie mam wrażliwej skóry ale nie chciałabym nie potrzbnie ryzykowć, z drugiej jednak strony zżera mnie ciekawość "czy to działa" i chyba nie jestem w tym przypadku odosobniona Proszę o odpowiedzi. Z góry dzięki.
Marta23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-19, 12:56   #270
BjakBRZYDULA
Przyczajenie
 
Avatar BjakBRZYDULA
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 19
Question Dot.: antidral

Ohoho, muszę wypróbować to cudo na dłonie, bo gdy się stresuje to czasem mi się pocą. Ciekawa jestem czy bedzie skuteczne i czy nie pojawi mi sie wysypka? Nie jestem alergiczką ,ale krost nie ścierpie.
__________________
BjakBRZYDULA
BjakBRZYDULA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.