Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012 - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-29, 09:33   #3601
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

magnusia- jaki slodki przystojniaczek Co do soczku jabłkowego- pierwszy raz podalaś małemy owoce i tak zareagował czy wcześniej było wszystko Ok? Karmisz go tylko piersią, dajesz zupki? Masakra... szkoda dzidziusia że sie tak męczył.

Malgos- Wyrznął się już? będzie już gryzł wszystko co mu wpadnie w rączki. Gryzie Ci piesi?

kasioonya noo to my trzymamy kciuki za owocny wyjazd. Mąż ma już instynkt rodzicielski A pomidorki w doniczkach hodowane? Pyszne są swoje pomidory, przynajmniej smakują a nie tylko wyglądają... My się też na szczęście doczekaliśmy warzyw w ogrodzie i teraz mogę z czystym sumieniem gotować domowe zupki

Moja Malwi już raczkuje dobrze, sama siada bez podpierania i wstaje w łóżeczku. Szybka taka do wszystkiego, spryciula Ale marudna taka w ostatnim czasie że nie mogę juz sobie dać z nią razy. Ani na rękach bo się wywija w każdą stronę i wychodzi po mnie do góry, o przytulaniu mowy nie ma bo się odpycha tak mocno ze jej nie mogę utrzymać. Na raczkach jest fajnie przez kilkanaście minut, potem już jest znudzona więc w płacz. Zasypiać nie chce, drze się tak okropnie że uszy puchną- co lepsze zamiast zasypiać to ona wstaje i się wtedy nagle jest zadowolona... Może to skok?Pomyśleć że jak była mniejsza i leżała tylko na pleckach to chciałam żeby już raczkowała No i mamy 4 białe ząbki.
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 10:19   #3602
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
magnusia- jaki slodki przystojniaczek Co do soczku jabłkowego- pierwszy raz podalaś małemy owoce i tak zareagował czy wcześniej było wszystko Ok? Karmisz go tylko piersią, dajesz zupki? Masakra... szkoda dzidziusia że sie tak męczył.
.
owoce jadł już- jabłko, banan i gruszkę, warzywa: marchewkę, ziemniaka, dynię.
Sok dałam pierwszy raz - za dużo wypił. Smakowało mu i zachłanny był.
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 13:14   #3603
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia, biedny Adaś i biedna Ty, oboje się wymęczyliście

Moja Helenka (za kilka dni skończy rok) w końcu dzisiaj wychodzi ze szpitala Bo pisałam Wam, że tam trafiła, prawda? Zdiagnozowano u niej salmonellę podobno teraz jest wysyp dzieci z salmonellą w szpitalach, zakładam że przez te upały (np. z powodu niewłaściwych warunków transportowania wędlin do sklepów itp).
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 18:37   #3604
niki19
Zadomowienie
 
Avatar niki19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: świetokrzyskie
Wiadomości: 1 331
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Melduję się po wizycie
Pani doktor stwierdziła ,że wszystko się już ładnie przygotowuje do porodu ,więc mam w planach wyrobić się do terminu
Adaś waży 3100
__________________


Edytowane przez niki19
Czas edycji: 2014-07-29 o 18:41
niki19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-29, 19:14   #3605
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie
Pani doktor stwierdziła ,że wszystko się już ładnie przygotowuje do porodu ,więc mam w planach wyrobić się do terminu
Adaś waży 3100
super, że wszystko w porządku już nie mogę się doczekać

mój wyglądał tak a jak wygląda dziś to wiecie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2614.jpg (115,4 KB, 12 załadowań)
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 08:55   #3606
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
owoce jadł już- jabłko, banan i gruszkę, warzywa: marchewkę, ziemniaka, dynię.
Sok dałam pierwszy raz - za dużo wypił. Smakowało mu i zachłanny był.
Czyli faktycznie zachłanny był nie ma się co dziwić- dzieci lubią słodkie, moja tez na początku jak tylko flacha z sokiem się skończyła to była płacz niemiłosierny

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Magnusia, biedny Adaś i biedna Ty, oboje się wymęczyliście

Moja Helenka (za kilka dni skończy rok) w końcu dzisiaj wychodzi ze szpitala Bo pisałam Wam, że tam trafiła, prawda? Zdiagnozowano u niej salmonellę podobno teraz jest wysyp dzieci z salmonellą w szpitalach, zakładam że przez te upały (np. z powodu niewłaściwych warunków transportowania wędlin do sklepów itp).
Moja koleżanka też trafiła ze swoja córcią (9 mies) do szpitala i też okazało się ze salmonella- wiec chyba faktycznie wysyp

Jeżeli chodzi o prezenty to zawsze mam z nimi kłopot i nigdy nie wiem co kupić żeby i dziecko (które już rozumie) i rodzic byli zadowoleni... W przypadku większego prezentu (zbiorowego) przyszło mi do głowy- sesja fotograficzna dziecka /ew. rodzinki. Ale nie wiem jaki jest koszt takiej sesji, być może większy niż 200 zł

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie
Pani doktor stwierdziła ,że wszystko się już ładnie przygotowuje do porodu ,więc mam w planach wyrobić się do terminu
Adaś waży 3100
A własciwy termin na kiedy? No to Adaś już może się rodzić, ciotki wizażowe trzymają kciuki



Mam do was pytanie- macie jakiś sposob na komary przy dziecku? Moja Malwinka jest co noc bardziej pogryziona, mimo że wydaje mi się wieczorem że wszystkie gady wybiję to zawsze ajkiś się ostanie i terroryzuje nas w nocy
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 11:57   #3607
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Kasioonya, no to kciuki za Szuwarka! Chociaż na wszelki wypadek już działajcie, skoro u Ciebie też już 12 dzień cyklu, bo owulacja może nie poczekać do urlopu

Swoją drogą - ja zawsze miałam późne owulacje (po 20 dniu cyklu), tymczasem wczoraj 11 dc a u mnie pojawiły się symptomy płodności fałszywy alarm czy co...? Mój organizm nieźle sobie ze mną pogrywa, w poprzednim cyklu owu była dopiero w 28 dc, a w tym byłaby tak wcześnie?
pamiętam jak zaczęłam widzieć różne "anomalie" w moich cyklach, a wtedy lekarka zapytała czy to nie zaczęło się od momentu rozpoczęcia starań czasami psychika ma niezły wpływ na nasze ciało...

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
Kasioonya-- ale długi urlop- super gratuluję uprawy

Niki- przepowiadacze nie są regularne, mogą się wyciszyć na kilka dni

u mnie wczoraj horror:
Mąż kupił malemu sok jabłkowy gerbera, rozcieńczyłam z wodą i dałam małemu. Wypił bardzo chętnie i mu smakowało- wypił 80 ml czyli wszystko co było w butelce, jak chciałam zabrać to był ryk. Uznałam że chce mu się pić.
Wszystko było ok- trochę ulał po jakiś 40 minutach ale spoko. Wykąpaliśmy go, mąz pojechał do mojego brata pomóc mu przewieść rzeczy a ja usypiałam małego.
Już mi odpłynął w łóżeczku a tu nagle płacz i machanie łapkami. Przytuliłam a on dalej płacze. Zaczął krzyczeć i wpadł w histerie- wiecie taki urywany płacz. I nagle jak nie zwymiotuje- o ludzie.. mleko, slina i ten sok- na mnie, na siebie, na łózko, na podłogę. No dobra pomyślałam, że go brzuch zabolał. Wytarłam go, zdjęłam ubranie a on dalej zaczyna płakać i znów takim urywanym płaczem i krzyczy. Wzięłam szybko na ręce a on znów wymioty- tym razem samym sokiem. Płakał jeszcze z 10 minut- tak bardzo żałośnie, że aż mnie serce ściskało. Nie zwymiotował już więcej ale chyba był bardzo przestraszony.

Dziś jest ok ale co ja przeszłam to moje
o ludzie! współczuję i tobie i Adasiowi, bo na pewno mocno się wystraszyliście...

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
magnusia- jaki slodki przystojniaczek Co do soczku jabłkowego- pierwszy raz podalaś małemy owoce i tak zareagował czy wcześniej było wszystko Ok? Karmisz go tylko piersią, dajesz zupki? Masakra... szkoda dzidziusia że sie tak męczył.

Malgos- Wyrznął się już? będzie już gryzł wszystko co mu wpadnie w rączki. Gryzie Ci piesi?

kasioonya noo to my trzymamy kciuki za owocny wyjazd. Mąż ma już instynkt rodzicielski A pomidorki w doniczkach hodowane? Pyszne są swoje pomidory, przynajmniej smakują a nie tylko wyglądają... My się też na szczęście doczekaliśmy warzyw w ogrodzie i teraz mogę z czystym sumieniem gotować domowe zupki

Moja Malwi już raczkuje dobrze, sama siada bez podpierania i wstaje w łóżeczku. Szybka taka do wszystkiego, spryciula Ale marudna taka w ostatnim czasie że nie mogę juz sobie dać z nią razy. Ani na rękach bo się wywija w każdą stronę i wychodzi po mnie do góry, o przytulaniu mowy nie ma bo się odpycha tak mocno ze jej nie mogę utrzymać. Na raczkach jest fajnie przez kilkanaście minut, potem już jest znudzona więc w płacz. Zasypiać nie chce, drze się tak okropnie że uszy puchną- co lepsze zamiast zasypiać to ona wstaje i się wtedy nagle jest zadowolona... Może to skok?Pomyśleć że jak była mniejsza i leżała tylko na pleckach to chciałam żeby już raczkowała No i mamy 4 białe ząbki.
widać tego ząbka i mocno czuć pod paluchem, ale jeszcze mocno nie wystaje ponad dziąsło, więc na razie moje cyce tego nie odczuwają on wszystko pakuje do buzi, a ostatnio najbardziej smakują mu jakieś miękkie materiały typu moja koszulka (w przerwie jak je cyca); a to uwielbia żuć skarpetę

a dopiero co zaczęła troszkę raczkować, a już siada i staje - zuch dziewczyna!

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Magnusia, biedny Adaś i biedna Ty, oboje się wymęczyliście

Moja Helenka (za kilka dni skończy rok) w końcu dzisiaj wychodzi ze szpitala Bo pisałam Wam, że tam trafiła, prawda? Zdiagnozowano u niej salmonellę podobno teraz jest wysyp dzieci z salmonellą w szpitalach, zakładam że przez te upały (np. z powodu niewłaściwych warunków transportowania wędlin do sklepów itp).
dawno temu byliśmy na weselu, na których kucharka zaraziła salmonellą całe wesele. Ja i mój tato chyba mało czegoś tam zjedliśmy i w miarę było OK, ale mój brat i mama całą drogę prawie 3 godz strasznie kiepsko się czuli, no i potem okazało się, że to salmonella, ale nie byli w szpitalu.

Cytat:
Napisane przez niki19 Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie
Pani doktor stwierdziła ,że wszystko się już ładnie przygotowuje do porodu ,więc mam w planach wyrobić się do terminu
Adaś waży 3100
ojej!! super! na kiedy dokładnie termin?

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość
Czyli faktycznie zachłanny był nie ma się co dziwić- dzieci lubią słodkie, moja tez na początku jak tylko flacha z sokiem się skończyła to była płacz niemiłosierny



Moja koleżanka też trafiła ze swoja córcią (9 mies) do szpitala i też okazało się ze salmonella- wiec chyba faktycznie wysyp

Jeżeli chodzi o prezenty to zawsze mam z nimi kłopot i nigdy nie wiem co kupić żeby i dziecko (które już rozumie) i rodzic byli zadowoleni... W przypadku większego prezentu (zbiorowego) przyszło mi do głowy- sesja fotograficzna dziecka /ew. rodzinki. Ale nie wiem jaki jest koszt takiej sesji, być może większy niż 200 zł



A własciwy termin na kiedy? No to Adaś już może się rodzić, ciotki wizażowe trzymają kciuki



Mam do was pytanie- macie jakiś sposob na komary przy dziecku? Moja Malwinka jest co noc bardziej pogryziona, mimo że wydaje mi się wieczorem że wszystkie gady wybiję to zawsze ajkiś się ostanie i terroryzuje nas w nocy
bardzo fajny pomysł z tą sesją

tutaj praktycznie nie ma komarów, więc ja nie mam tego problemu a może kup moskitierę na łóżeczko?

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Dziewczyny, ale miałam wczoraj dzień. Miałam tą malutką u siebie i powiem wam, że było mega ciężko, zwłaszcza na początku.
Pierwszą godzinę myślałam, że osiwieję, bo mała tak piszczała, że ściany się trzęsły, a Kacper przerażony hałasem również włączył syrenę, ale to było raczej z przerażenia. Przez pierwszą godzinę albo płakali razem, albo na zmianę. Brałam na ręce i próbowałam uspokoić, jak mi się udało, odkładałam to zaczynało "arię", a w tym czasie próbowałam uspokoić drugie. Było bardzo rano, więc dzieci niewyspane, w nowej sytuacji. Mała jest bardzo przyzwyczajona i cały czas musiałam być obok niej bo jak nie to płacz, a jak ona zaczynała płakać to Kacper też. Tak mi ich było szkoda. W końcu włożyłam małą do wózka i biedna padła, a więc w tym czasie leżąc na łóżku nogą bujałam wózek, a Kacpra karmiłam. Udało nam się chwilę pobawić na macie, ale ogólnie brakowało mi rąk A to Kacpra usypiałam w wózku, siedziałam na brzegu kanapy i bujałam nogami, a małą zabawiałam na rękach. Im dłużej byłam z nimi tym lepiej i malutka się przyzwyczaiła. Śpiewałam im piosenki i jakoś na czas zleciał Udało mi się parę razy uśpić jedno i wtedy mogłam zająć się drugim, a to lulałam dwa wózki na raz. na szczęście takie długie dni będą sporadycznie...
Do tego tż też miał ciężki dzień w pracy, więc jak wszyscy padliśmy ok 16.00 to wstaliśmy o 19.30.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 12:11   #3608
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Katie, sesja to super pomysł, rzucę hasło znajomym dzięki!

Małgoś, zauważyłam w klubie PM2013 (gdzie jest mnóóóstwo dziewczyn które są / były w ciąży albo się starają) że chyba faktycznie istnieje coś takiego jak syndrom pierwszego cyklu starań - niemal u każdej coś się w cyklu porąbało w momencie jak tylko zaczęła świadome starania o dziecko U mnie drugi cykl powoli nabiera rozpędu, dziś 13 dc, szkoda tylko że nie wiem czy owulacja będzie dzisiaj czy za 2 tygodnie

A co to za dziewczynką się opiekujesz? bo chyba przegapiłam / nie zakodowałam Przy dwójce maluchów musi być naprawdę ciężko Trudno mi ogarnąć jak radzi sobie moja koleżanka, która ma 1,5-rocznego syna a kilka dni temu urodziła córkę. Do poniedziałku jej mąż ma urlop, ale co będzie potem jak zostanie z tą dwójką sama to nie wiem... Jedno i drugie wymaga przewinięcia, nakarmienia, a starsze dodatkowo biega, chce się bawić, jak tu w tym czasie ogarniać noworodka, który być może zechce non stop wisieć przy piersi? OMG. No ale jakoś da radę przecież, nie ma innego wyjścia
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 12:23   #3609
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Viollet - a może i nie pisałam tutaj? tutaj macierzyński trwa tylko 6 miesięcy, potem jak chcę mogę wziąć 16 tyg bezpłatnego i tak też zrobiła, ale troszkę ciężko z jednej pensji więc postanowiłam sobie dorobić opiekując się córeczką znajomej. Przeważnie to około 1-4 godz i nie codziennie, ale długie dni sporadycznie mogą się trafić... no i właśnie wczoraj się trafił.
Wierzę, że koleżance ciężko, zwłaszcza jak maluszek nie ma jeszcze rytmu dnia, ale z takim 1,5 roczniakiem to już jest jakaś komunikacja, a tutaj te płaczące maluchy i nie wiadomo, które brać na ręce ... ehhh
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 14:28   #3610
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

A ile miesięcy ma Twoja podopieczna? I jaki masz plan na opiekę nad Kacprem w momencie jak już będziesz musiała wrócić do pracy? Żłobek?
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 17:12   #3611
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Viollet - jest miesiąc starsza od Kacpra czyli za kilka dni kończy 7 miesięcy.

chyba będę zastanawiała się nad nianią, bo ceny za tutejsze żłobki są niesamowite... ja będę chciała wrócić na pół etatu i będziemy kombinowali jak mogli, żebyśmy my głównie mogli się nim zajmować, bo nie chcę płacić niani więcej niż będę zarabiała...
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 17:45   #3612
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Viollet - jest miesiąc starsza od Kacpra czyli za kilka dni kończy 7 miesięcy.

chyba będę zastanawiała się nad nianią, bo ceny za tutejsze żłobki są niesamowite... ja będę chciała wrócić na pół etatu i będziemy kombinowali jak mogli, żebyśmy my głównie mogli się nim zajmować, bo nie chcę płacić niani więcej niż będę zarabiała...
No wiadomo, to mijałoby się z celem, bardziej opłacałoby się rzucić pracę.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 17:51   #3613
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - myślicie jechać gdzieś w tym roku na wakacje?
mam nadzieję, że może nam się uda coś zaoszczędzić i pojechać gdzieś w październiku, straaasznie bym chciała, takie moja małe marzenie
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 19:46   #3614
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Magnusia - myślicie jechać gdzieś w tym roku na wakacje?
mam nadzieję, że może nam się uda coś zaoszczędzić i pojechać gdzieś w październiku, straaasznie bym chciała, takie moja małe marzenie
nie wyrobimy się za granicę niestety bo teraz w sierpniu mamy wesele mojego brata, we wrześniu 14 chrzciny małego i tak naprawdę zostaje nam październik na wyjazd. Aby było ciepło musimy lecieć dalej a nie chcę na pierwszy raz fundowac małemu tak długiego lotu.
Po chrzcinach jedziemy na tydzień nad morze- sami we trójkę a potem poodwiedzać rodzinę małża nad morzem- spędzimy u nich tydzień.
Jedziemy w przyszłym roku na greckie wyspy- Kos lub Zakynthos a jeśli nie znajdziemy nic ciekawego na tych wyspach to wrócimy na Kretę ale w inny region
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-30, 22:08   #3615
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - aaa widzisz przypomniałam sobie, ze o tym pisałaś... ja bym strasznie chciała, ale jak zwykle kasa ... no i wyjazd do PL mamy, a tam zawsze mnóstwo kasy idzie chociaż człowiek ani za nocleg ani za wyżywienie nie płaci... o cudne są greckie wysepki. Ja przedwczoraj na FB znalazłam profil tego baru co pracowałam na Cyprze i tak mnie naszło na wspominy jak zobaczyłam te wszystkie znajome zapite mordy hahaha
no właśnie ja szykuję się na październik... ale w sumie zobaczymy, na razie chociaż sobie poplanuję, poczytam - bo uwielbiam to robić
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 07:00   #3616
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
nie wyrobimy się za granicę niestety bo teraz w sierpniu mamy wesele mojego brata, we wrześniu 14 chrzciny małego i tak naprawdę zostaje nam październik na wyjazd. Aby było ciepło musimy lecieć dalej a nie chcę na pierwszy raz fundowac małemu tak długiego lotu.
Po chrzcinach jedziemy na tydzień nad morze- sami we trójkę a potem poodwiedzać rodzinę małża nad morzem- spędzimy u nich tydzień.
Jedziemy w przyszłym roku na greckie wyspy- Kos lub Zakynthos a jeśli nie znajdziemy nic ciekawego na tych wyspach to wrócimy na Kretę ale w inny region
Tydzień nad polskim morzem to przecież też są wakacje super! Ciekawe co "powie" Adaś na widok wielkiej wody, o ile ta w ogóle zrobi na nim jakiekolwiek wrażenie

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Magnusia - aaa widzisz przypomniałam sobie, ze o tym pisałaś... ja bym strasznie chciała, ale jak zwykle kasa ... no i wyjazd do PL mamy, a tam zawsze mnóstwo kasy idzie chociaż człowiek ani za nocleg ani za wyżywienie nie płaci... o cudne są greckie wysepki. Ja przedwczoraj na FB znalazłam profil tego baru co pracowałam na Cyprze i tak mnie naszło na wspominy jak zobaczyłam te wszystkie znajome zapite mordy hahaha
no właśnie ja szykuję się na październik... ale w sumie zobaczymy, na razie chociaż sobie poplanuję, poczytam - bo uwielbiam to robić
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-31, 07:10   #3617
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Tydzień nad polskim morzem to przecież też są wakacje super! Ciekawe co "powie" Adaś na widok wielkiej wody, o ile ta w ogóle zrobi na nim jakiekolwiek wrażenie
no ciekawa jestem, Adaś ogólnie to wodę lubi więc może mu się spodoba.

Małgoś-- eh.. Cypr- co ja bym dała za kilka dni np w Pafos
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 06:29   #3618
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Ehh dziewczynki zazdroszczę Wam tych planów wakacyjnych, my w tym roku nigdzie nie jedziemy brak kasy i brak urlopu...

Malgos- ciężko jak jest się samemu za granicą... Kiedy planujesz wrócić do pracy?

Magnusia- a Ty masz rok macierzyńskiego?
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 09:47   #3619
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Katie - 24 października kończy mi się bezpłatny macierzyński, ale potem jeszcze będę miała swój urlop do wykorzystania, a potem jeszcze chce wziąć urlop bezpłatny rodzicielski i chciałabym wrócić dopiero po nowym roku, ale na pół etatu... jak będzie to dopiero zobaczymy...

to i ja wam się pochwalę, że moja kruszynka skończyła dziś pół roczku
Magnusia śmieszne to jest, że czasami między naszymi chłopakami jest 4, a czasem 5 dni różnicy a w lutym gdzie to już w ogóle tylko 2 hahha
Też wrzucę wam dla porównania 1. zdjęcie jak miał 3 dni, 2. 8 dni, a 3. z wczoraj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-02-05 12.29.25 (480x640).jpg (26,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-02-10 13.15.09 (480x640).jpg (42,0 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2014-08-01 19.42.54 (640x480).jpg (45,7 KB, 10 załadowań)
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-02, 20:20   #3620
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez katie99kasia Pokaż wiadomość

Magnusia- a Ty masz rok macierzyńskiego?
tak, mam roczny

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
[B]

to i ja wam się pochwalę, że moja kruszynka skończyła dziś pół roczku
100 lat Kacperku - jaki on jest fajniusi

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

byłam dziś na rtg kręgosłupa i słuchajcie jaka akcja.
Kobita do mnie:
- czy miała pani jakiś uraz?
- nie
-a czy bolą panią żebra
- tak po prawej stronie tak trochę na dole
- to niech pani coś zobaczy
podchodzę do minitora a ona mi mówi: wygląda jakby pani miała ZŁAMANE ŻEBRO ale trzeba jeszcze na dużym ekranie zobaczyć
Ku** padłam.... patrzę- faktycznie żebro pęknięte wzdłuż z przesunięciem.
Ja pi*** o co kaman? Może to jakiś cień na kliszy? Nie miałam żadnego urazu, poza tym laka mówiła że trzeba siły aby złamac żebro bo żebra są elastyczne.
W poniedziałek mam odebrać wyniki
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 20:49   #3621
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - co??? złamane żebro?? a czemu miałaś robiony rtg kręgosłupa?

koniecznie daj znać co wyszło!
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:03   #3622
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Magnusia - co??? złamane żebro?? a czemu miałaś robiony rtg kręgosłupa?

koniecznie daj znać co wyszło!
robiłam rtg bo strasznie mnie boli kręgosłup piersiowy i prawa łopatka.
Ja mam w tym miejscu zwyrodnienia i zrastają mi się kręgi i usztywniają. Mam to od kilku lat i chciałam sprawdzić czy choroba nie postępuje a jak postępuje to czy na łopatke się nie przeniosło.
A tu taki news... mam nadzieję, że to jakieś zacienienie ma kliszy bo na prawdę nie wiem gdzie bym to żebro złamała i jakim cudem. Nie upadłam na plecy ani nie miałam żadnego wypadku a myślę, że na pewno bym pamiętała bo pewnie by cholernie bolało.
Powiem szczerze że dawno się tak nie zdziwiłam jak dziś
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:29   #3623
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Magnusia - no niezła historia...

a powiedz mi jak Adaś ze spaniem? bo u nas znów Kacper ma jazdy. Jak zaśnie to budzi się po 3 min z płaczem i tak co chwilkę, najlepiej mu się śpi przy cycuniu u mnie na łóżku
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 21:42   #3624
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
a powiedz mi jak Adaś ze spaniem? bo u nas znów Kacper ma jazdy. Jak zaśnie to budzi się po 3 min z płaczem i tak co chwilkę, najlepiej mu się śpi przy cycuniu u mnie na łóżku
to minie. U nas też były jazdy- był taki moment, że usypianie trwało po 40 minut, kwękanie w łóżeczku, wiercenie się, pokrzykiwanie, marudzenie.
Teraz jest od 3 dni lepiej- wczoraj usnął po 10 min a dzis p 15 minutach.
Niestety też większość zasypia przy cycku albo trzeba go przytulić. Stawiam na skok z lękiem separacyjnym.
U Ciebie mogą to być zęby też
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 22:08   #3625
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

O tak przy cycu zasypia sie mu najlepiej. U nas nigdy nie bylo super ze spaniem ale tak juz kiedys mial ze jak zasnal to potem trzeba bylo do niego chodzic co 3 min bo sie budzil i plakal, potem bylo lepiej a od wczoraj znow to samo i co chwilke sie budzi... pewnie masz racje i to ten skok wraz z zebami... choc przy tym pierwszym ząbku nie bylo tak zle, teraz wydaje mi sie ze idzie drugi ale nie jestem pewna bo ciezko mu tam zagladnac.
A jak zasnie ci przy cycu to odkladasz go do lozeczka i budzi sie potem? czy juz spi az do karmienia?
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-02, 22:25   #3626
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
A jak zasnie ci przy cycu to odkladasz go do lozeczka i budzi sie potem? czy juz spi az do karmienia?
odkładam do łóżeczka i śpi do karmienia, karmienie na śpiocha jest już bo nawet oczy nie otworzy tylko wcina
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 15:58   #3627
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

wreszczie udało mi się do was dostać. Zawsze coś mi stawało na przeszkodzie i nie miałam kiedy wejśc. Podczytywałam was na telefonie, ale jakoś nie miałam kiedy odpisać.

Okazało się że teściowa moja z teściem miała nosa - patrząc kiedyś na Franka stwierdzili że coś jest pokrzywiony - załatwili mi wcześniejszą wizytę i okazało się że Franek ma asymetrię ułożeniowa i od 3 tyg raz w tyg uczęszczamy na masaże i ćwiczenia.
Na szczęście Franek lubi ten czas i nie płacze.

Poza tym dziś Franek kończy 3 mc. Coraz więcej gaworzy i już się przewraca z boku na bok. Także strach go zostawić na łóżku.


niki widze że finish tuż tuż 3mam kciuki

violet dla nowonarodzonej córci koleżanki.

magnusia ale Adaś duży chłopczyk już. złamane żebro... - mam nadzieje że nic złego się nie dzieje.

malgos za pierwszy ząbek.

kasionyyaaa udanego urlopu - pewnie już odpoczywasz. za Szuwarka

katie wow ale duża już jest twoja dziewczynka, raczkuje, 4 ząbki... ech szybko leci. na komary najlepsze siatki w oknach ewentualnie takie coś co wkłada się do gniazdka.

malgos 3mam kciuki za to by coraz lepiej ci szło z tą dziewczynką.
sto lat dla Kacperka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 19:25   #3628
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

odebrałam wyniki- nie mam na szczęscie nic złamanego choć na fotce wygląda jakby było złamanie- widać jakiś cień. Zwyrodnienia zostały i mam prawostronną skoliozę i pogłębioną kifozę (cokolwiek to oznacza)

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

aha i jeszcze mam wyniki morfoligii
TSH- norma jest 0,27 - 4,2µIU/ml a ja mam <0,005 więc słabo
w piąek idę do lekarza- pewnie da mi jakies dodatkowe badania i usg.
Nigdy nie miałam problemów z tarczycą... sypię się
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-04, 21:57   #3629
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
odkładam do łóżeczka i śpi do karmienia, karmienie na śpiocha jest już bo nawet oczy nie otworzy tylko wcina
fajnie macie, u nas nie wiem czy kiedykolwiek tak było .... ale podobno byłam taka sama do spania, więc mam za swoje hahah

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość
wreszczie udało mi się do was dostać. Zawsze coś mi stawało na przeszkodzie i nie miałam kiedy wejśc. Podczytywałam was na telefonie, ale jakoś nie miałam kiedy odpisać.

Okazało się że teściowa moja z teściem miała nosa - patrząc kiedyś na Franka stwierdzili że coś jest pokrzywiony - załatwili mi wcześniejszą wizytę i okazało się że Franek ma asymetrię ułożeniowa i od 3 tyg raz w tyg uczęszczamy na masaże i ćwiczenia.
Na szczęście Franek lubi ten czas i nie płacze.

Poza tym dziś Franek kończy 3 mc. Coraz więcej gaworzy i już się przewraca z boku na bok. Także strach go zostawić na łóżku.


niki widze że finish tuż tuż 3mam kciuki

violet dla nowonarodzonej córci koleżanki.

magnusia ale Adaś duży chłopczyk już. złamane żebro... - mam nadzieje że nic złego się nie dzieje.

malgos za pierwszy ząbek.

kasionyyaaa udanego urlopu - pewnie już odpoczywasz. za Szuwarka

katie wow ale duża już jest twoja dziewczynka, raczkuje, 4 ząbki... ech szybko leci. na komary najlepsze siatki w oknach ewentualnie takie coś co wkłada się do gniazdka.

malgos 3mam kciuki za to by coraz lepiej ci szło z tą dziewczynką.
sto lat dla Kacperka
A to leżał zgięty na jedną stronę? Super, że Franek lubi ćwiczenia i nie mogę uwierzyć, że on ma już 3 miesiące... ale leci!

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
odebrałam wyniki- nie mam na szczęscie nic złamanego choć na fotce wygląda jakby było złamanie- widać jakiś cień. Zwyrodnienia zostały i mam prawostronną skoliozę i pogłębioną kifozę (cokolwiek to oznacza)

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

aha i jeszcze mam wyniki morfoligii
TSH- norma jest 0,27 - 4,2µIU/ml a ja mam <0,005 więc słabo
w piąek idę do lekarza- pewnie da mi jakies dodatkowe badania i usg.
Nigdy nie miałam problemów z tarczycą... sypię się
też muszę zrobić sobie hormony... a może to się jeszcze nie ustabilizowało? daj znać co zalecił ci lekarz
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-05, 07:23   #3630
katie99kasia
Rozeznanie
 
Avatar katie99kasia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 557
Dot.: Żony, Mamy, Wizażanki - rozgadane koleżanki PM2012

Cytat:
Napisane przez JJJustynAAA Pokaż wiadomość


Okazało się że teściowa moja z teściem miała nosa - patrząc kiedyś na Franka stwierdzili że coś jest pokrzywiony - załatwili mi wcześniejszą wizytę i okazało się że Franek ma asymetrię ułożeniowa i od 3 tyg raz w tyg uczęszczamy na masaże i ćwiczenia.
Na szczęście Franek lubi ten czas i nie płacze.

Poza tym dziś Franek kończy 3 mc. Coraz więcej gaworzy i już się przewraca z boku na bok. Także strach go zostawić na łóżku.
Dobrze że teściowa zauwazyła w porę, bo najlepiej to wyćwiczyć już na samym początku. Moja też miała asymetrię ułożeniową i chodziłam z nią na rehabilitację od 3 tyg życia do 3 miesiąca i teraz wszystko sie wyrównało. Z tym że moja córa nie lubiła tych tego bardzo i wrzeszczała juz po 5 min ćwiczeń

Już się przewraca? Szybki jest Pochwal się Frankiem

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
odebrałam wyniki- nie mam na szczęscie nic złamanego choć na fotce wygląda jakby było złamanie- widać jakiś cień. Zwyrodnienia zostały i mam prawostronną skoliozę i pogłębioną kifozę (cokolwiek to oznacza)[COLOR="Silver"]
Dobrze że nie ma złamania ;P Ja dziś też jadę na rtg kręgosłupa- od dziecka mam skoliozę i rotację kręgosłupa, a ostatnio mnie strasznie boli i idę sprawdzić czy sie tam nic nie pozmieniało...
A Ty nie odczuwasz bólu kręgosłupa przy skoliozie i kifozie?
__________________
"Jesteś dla mnie prawdziwym powietrzem..."


Szczęśliwa żonka
katie99kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 11:17:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.