La Roche Posay Redermic - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-31, 17:35   #91
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

No i w końcu dotarł do mnie redermic Choć mam dużo mniej i wg ulotki nawet nie powinnam na niego spoglądać już się nim wysmarowałam Pierwsze moje wrażenie jak najbardziej pozytywne- skóra pod oczami jest gładziutka jak tafla lodu
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:18   #92
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
No i w końcu dotarł do mnie redermic Choć mam dużo mniej i wg ulotki nawet nie powinnam na niego spoglądać już się nim wysmarowałam Pierwsze moje wrażenie jak najbardziej pozytywne- skóra pod oczami jest gładziutka jak tafla lodu
Dlaczego nie powinnaś spoglądać? Bo napisali, ze dla kobiet dojrzałych? Eeee tam.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:42   #93
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

No dokładnie dlatego Kiedyś w aptece byłam i kupowałam jakiś krem co było na nim napisane że dla kobiet powyżej 30 lat to farmacetuka próbowała mi to wypersfadować. Jednak nie ze mną te numery-poszłam do innej apteki
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 08:43   #94
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
No dokładnie dlatego Kiedyś w aptece byłam i kupowałam jakiś krem co było na nim napisane że dla kobiet powyżej 30 lat to farmacetuka próbowała mi to wypersfadować. Jednak nie ze mną te numery-poszłam do innej apteki
Ja zwykle mówię że to dla mamy i się odczepiają.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:03   #95
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: La Roche Posay Redermic

Ja też jestem już szczęśliwą posiadaczką redermica, active c bardzo lubię mam nadzieję, że redermic spodoba mi się jeszcze bardziej
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:05   #96
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

Mnie się bardzo podoba Używam go dopiero 2 dzień i to głównie pod oczy i już widzę poprawę (wiem wiem wmawiam to sobie bo przez dwa nic nie mogło sie zmienić) Ale i tak go uwielbiam
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 09:25   #97
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: La Roche Posay Redermic

Ja właśnie zamierzam ponownie kupić Redermic. Moja skóra bardzo polubiła wersję dla suchej. Teraz jednak mam dylemat: a mianowicie czy zaopatrzyć się w wersję XL czy dokupić oddzielnie filtr, a jeśli tak to jaki.

Skórę mam przede wszystkim suchą; wrażliwą - na zimno i gorąco natychmiast reaguje rumieniem, po basenie czy prysznicu lekko szczypie; płytko unaczynioną ale bez rozszerzonych naczynek; po połogu dramatycznie pogorszyła się jej "konsystencja" i wylazły zmarszczki mimiczne w okolicach ust - czy taka charakterystyka jest wystarczająca?

__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2007-11-02 o 09:59 Powód: zapomniałam napisać, że mam jasną cerę i sporo piegów
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-06, 21:06   #98
prettycow
Raczkowanie
 
Avatar prettycow
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z łąki
Wiadomości: 328
Dot.: La Roche Posay Redermic

czesc Dziewczyny

Mam pytanie odnośnie Active C
Czy u którejś z Was wywołał na początku wysyp "syfów" ?
No może wysyp to przesada ale kilka takich małych wrednych czerwonych :/

Ogólnie krem bardzo mi "przypasował" ale po 3 dniach używania na noc pojawiły sie syfki, narazie odstawiłam ale poza tym - dość istotnym - szczegółem polubiłam się z kremem.

Niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania i co za tym idzie wode wodociągową - na której to zmiany jestem szczególnie wyczulona. Zbiegło to się z rozpoczęciem używania active c - i zwyczajnie szukam winnego

Oprócz tego używam hydraphase xl od 2 miesięcy - strasznie go lubie i choć mam skóre normalną może nawet w kierunku mieszanej to używam tego do cery suchej i bardzo mi pasuje.
Tak samo active C przez przypadek pan aptekarz zamówił mi do cery suchej i takim sie smaruje. Jednak żaden nie zapycha

A co do dyskusji o zapachach... mnie podjeżdza vibowitem albo rutnoscorbinem
__________________



prettycow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:07   #99
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo podoba Używam go dopiero 2 dzień i to głównie pod oczy i już widzę poprawę (wiem wiem wmawiam to sobie bo przez dwa nic nie mogło sie zmienić) Ale i tak go uwielbiam
_magdzia_,i jak odczucia? bo ja widzę, że my we dwie jakoś tak podobnie idziemy .
chociaż generalnie to już się trochę gubię w tym co powinnam mieć w swojej kosmetyczce, a czego nie, może właśnie Redermic jest tym czymś godnym uwagi? ech.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 08:46   #100
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: La Roche Posay Redermic

A ja dzisiaj po Redermiku poczułam lekkie szczypanie i zaczerwienienie policzków. Najdziwniejsze jest to, ze mimo iz mam b. wrażliwe oczy, tam nie było problemu. Używałam już go przed ciążą, więc nie jest moim debiutem. Co o tym myślicie?
Teraz na szczęście skóra sie już uspokoiła i jest taka gładka jak, nie przymierzając, mojej 14 miesięcznej córeczki.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-07, 09:55   #101
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
_magdzia_,i jak odczucia? bo ja widzę, że my we dwie jakoś tak podobnie idziemy .
chociaż generalnie to już się trochę gubię w tym co powinnam mieć w swojej kosmetyczce, a czego nie, może właśnie Redermic jest tym czymś godnym uwagi? ech.
No więc tak- używłam go może z 4 razy więc o efektach nie ma co mówić. Ale wg mnie świetnie nadaje się pod makijaż bo wygładza buźkę no i świetnie pachnie. Mam nadzieję że efekty będą widoczne bo chce się pozbyć koszmarnych zmarszczek pod oczami
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 11:10   #102
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
No więc tak- używłam go może z 4 razy więc o efektach nie ma co mówić. Ale wg mnie świetnie nadaje się pod makijaż bo wygładza buźkę no i świetnie pachnie. Mam nadzieję że efekty będą widoczne bo chce się pozbyć koszmarnych zmarszczek pod oczami
zmarszczki? ale mimiczne? bo ja nabawiłam się jednej- lwiej i chyba muszę w końcu się zabrać, za jej zniwelowanie no bo chyba samym nawilżaniem nic nie wskóram.
tylko używaj Redermica systematycznie! i wcieraj, wcieraj!
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-08, 18:27   #103
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

Oczywiście że mimicznej Tylko czasami mam wrażenie że może być on dla mnie za mocny...takie jakieś głupie wrażenie mam że jestem za młoda na kremy przeciwzmarszczkowe
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 11:25   #104
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja właśnie zamierzam ponownie kupić Redermic. Moja skóra bardzo polubiła wersję dla suchej. Teraz jednak mam dylemat: a mianowicie czy zaopatrzyć się w wersję XL czy dokupić oddzielnie filtr, a jeśli tak to jaki.

Skórę mam przede wszystkim suchą; wrażliwą - na zimno i gorąco natychmiast reaguje rumieniem, po basenie czy prysznicu lekko szczypie; płytko unaczynioną ale bez rozszerzonych naczynek; po połogu dramatycznie pogorszyła się jej "konsystencja" i wylazły zmarszczki mimiczne w okolicach ust - czy taka charakterystyka jest wystarczająca?

Ilona, ja mam redermic do cery normalnej/mieszanej, zuzylam ponad polowe tubki i pozniej kupie wesje do skory suchej (zima sie zbliza), widzialam redermic xl, ale ja i tak na moj redermic klade antheliosa creme fondante 50+ (z LRP), wiec redermic xl dla mnie nie jest konieczny (poza tym SPF 15 to dla mnie za malo).

przejrzyj na kwc opinie o filtrach, bo nie kazdemu pasuje to samo (szczegolnie filtr, ktory dla jednej osoby moze byc idealny, a inna np zapychac), ja uwielbiam creme fondante, ma konsystencje idealna na zime, ladnie nawilza (plus za brak alkoholu w skladzie), bez obaw stosuje go pod oczy, no a przy tym jeszcze ladnie sie wchlania (wczesniej mialam aqua lait 50+ z LRP i troche sie lepil). a redermic jest swietna baza pod filtry, sprawia, ze lepiej sie one wchlaniaja.

popytaj w aptekach o probki filtrow, swietnie nawilzaja filtry avene, choc niektorych moga zapychac, ale to juz musisz sama sprawdzic. tylko pamietaj, ze jesli kupisz redermic xl to na niego mozna stosowac tylko filtry LRP (nie mieszamy filtrow roznych firm).

pozdrowienia od mamy 10miesiecznej coreczki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 12:11   #105
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

chomiczka a nakładasz redermic także pod oczy? Bo wczoraj dostał mi się przez nieuwagę do oczu to myślałam że mi wypali gałkę całą
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 13:13   #106
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: La Roche Posay Redermic

Chomiczka, bardzo dziękuję . Za informacje i pozdrowienia.
Jestem właśnie na etapie testowania filtrów, ale z próbkami jest niesamowity kłopot.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 14:46   #107
Ballerina
Raczkowanie
 
Avatar Ballerina
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: La Roche Posay Redermic

Witam
Dziewczyny napiszcie proszę jak u Was redermic sprawdza się pod podkładem. Ja miałam kiedyś do skóry mieszanej, byłam bardzo zadowolona z działania kremu ale niestety musiałam używać go tylko na noc. Spróbowałam kilka razy na dzień i niestety skóra lepiła się, miałąm wrażenie że się dusi i była przesuszona a podkład, sprawdzony na wielu kremach i do tej pory niezawodny, podkreślał pory i szybko spływał. Teraz zastanawiam się nad wersją do skóry suchej, nie wiem tylko czy jest tak samo silikonowa jak do skóry mieszanej, jeśli tak to chyba niestety zrezygnuję z zakupu.
Ballerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 08:08   #108
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Ballerina, to bardzo dziwne co piszesz, zazwyczaj silikony zawarte w Redermic ułatwoają wchłonięcie innych kremów czy związanie podkłądu ze skórą
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 08:49   #109
Ballerina
Raczkowanie
 
Avatar Ballerina
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Ballerina, to bardzo dziwne co piszesz, zazwyczaj silikony zawarte w Redermic ułatwoają wchłonięcie innych kremów czy związanie podkłądu ze skórą
hmm.. to rzeczywiście dziwne. Może to wina niedostatecznego nawilżenia? Mam przetłuszczającą się skórę ale jednocześnie przesuszoną. Im bardziej przesuszona tym szybciej zaczyna się błyszczeć. Strasznie korci mnie wypróbowanie tego do suchej skóry, może jednak się skuszę...
Ballerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-15, 08:56   #110
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez Ballerina Pokaż wiadomość
hmm.. to rzeczywiście dziwne. Może to wina niedostatecznego nawilżenia? Mam przetłuszczającą się skórę ale jednocześnie przesuszoną. Im bardziej przesuszona tym szybciej zaczyna się błyszczeć. Strasznie korci mnie wypróbowanie tego do suchej skóry, może jednak się skuszę...
mnie pasuje do suchej, ale ja ewenement w skali światowej jestem
w aptece powinnaś dostać bez problemu próbki
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 15:02   #111
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
chomiczka a nakładasz redermic także pod oczy? Bo wczoraj dostał mi się przez nieuwagę do oczu to myślałam że mi wypali gałkę całą
magdzia, nakladam redermic pod oczy i nigdy nie mialam zadnego podraznienia, szok bo np active c xl nakladalam bardzo ostroznie a potrafil mi tak niemilosiernie oczy podraznic. redermic jest moim faworytem, tylko szkoda, ze tak szybko sie konczy.
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 18:46   #112
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

A ja jakoś tak się nauczyłam że nakładam redermic tylko pod oczy Ale muszę wam powiedzieć że widzę efekty- mimo iż stosują go niecałe dwa tygodnie. Wiadomo nie są to jakieś spektakularne efekty ale może być tylko lepiej. Pozatym redermic ma taki cudowny zapach Teraz już ostrożniej go nakładam pod oczy więc nie mam większych przygód
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 11:41   #113
Ballerina
Raczkowanie
 
Avatar Ballerina
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 40
Dot.: La Roche Posay Redermic

No i kupiłam Redermic do skóry suchej. Jestem w szoku bo wchłania się do matu! skóra nie dusi się i jest bardzo dobrze nawilżona Problem z nakładaniem podkładu jednak jest. Mam wrażenie, że ślizga się po twarzy i przez to roluje.
Spróbowałam dzisiaj bardziej go wklepywać niż rozsmarowywać jak do tej pory i jest chyba lepiej... może dojdę w do perfekcji
Ballerina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 13:05   #114
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A ja jakoś tak się nauczyłam że nakładam redermic tylko pod oczy Ale muszę wam powiedzieć że widzę efekty- mimo iż stosują go niecałe dwa tygodnie. Wiadomo nie są to jakieś spektakularne efekty ale może być tylko lepiej. Pozatym redermic ma taki cudowny zapach Teraz już ostrożniej go nakładam pod oczy więc nie mam większych przygód
wow, kusisz, oj kusisz ja za każdym razem kiedy patrzę w lustro na moją lwią zmarszczkę utwierdzam się w przekonaniu, że jednak coś z tym trzeba zrobić.
najgorsze w tym wszystkim jest to, że z dnia na dzień ilość kremów, które mam, niesamowicie wzrasta i mam problem, bo nie wiem jak ja mam to wszystko ogarnąć (czyli jak zdążyć wszystkim się obsmarować).
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 17:34   #115
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
wow, kusisz, oj kusisz ja za każdym razem kiedy patrzę w lustro na moją lwią zmarszczkę utwierdzam się w przekonaniu, że jednak coś z tym trzeba zrobić.
najgorsze w tym wszystkim jest to, że z dnia na dzień ilość kremów, które mam, niesamowicie wzrasta i mam problem, bo nie wiem jak ja mam to wszystko ogarnąć (czyli jak zdążyć wszystkim się obsmarować).
Mam dokładnie tak samo :d krem na to, na to, na to i jeszcze z pięc na tamto

Naprawdę widzę poprawę po tym redermicu- nim skończę tubkę to myślę że będę naprawdę zadowolona. Szoruj do apteki po próbkę a się przekonasz że naprawdę warto Cena jest trochę wysoka ale na allegro czasami można dostać w takich małych tubeczkach po fajnej cenie. Ja myślę że moja tuba 40 ml wystarczy mi gdzieś na rok jeżeli będę tylko stosowała go pod oczy
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:06   #116
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Smile Dot.: La Roche Posay Redermic

witajcie,
uwielbiam kosmetyki LRP i tez nosilam sie ostatnio z zamiarem kupienia redermika.
Jednak farmaceutka w mojej ulubionej aptece (kobitka moze raptem kilka lat ode mnie starsza) stwierdzila, ze chyba jednak na taki mocny specyfik ciut za wczesnie, polecila mi nawet cobym zatelefomowala na infolinie LRP i tam ewentualnie skonsultowala czy w moim wieku jest wskazanie dla stosowania tego kremu.
Coz, zadzwonilam i po krotkiej i dosc tresciwej rozmowie dowiedzialam sie, ze to specyfik dla kobitek po 40tce... a ja w wieku 33 lat nie powinnam nawet po niego siegac...
Zglupialam, bo z tego co widze Redermika uzywacie juz w okolicach 20go roku zycia.
napiszcie mi prosze jak to wlasciwie jest z tym kremem??
czy moge go uzywac? moze Wy macie jakies bardzo problematyczne cery i ten krem Wam jakos wyjatkowo na jakies problemy pomaga??
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 18:32   #117
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: La Roche Posay Redermic

Skoro dostałaś takie informacje od farmaceutki to chyba mi zwykłe wizażanki Ciebie nie przekonamy Nadal niektórzy twierdzą że jeżeli na kremie jest napisane że od lat 40 to tylko panie w takim wieku mogą go stosować. Jednak nie jestem pewna czy na takie zmarszczki (już chyba dość głębokie) jakiś krem pomoże- tylko chyba botoks. Ja jestem za tym że lepiej zapobiegać niż leczyć ale nie mam wykształcenia medycznego więc mogę się mylić
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 20:00   #118
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: La Roche Posay Redermic

No dzieki za odpowiedz. Ciale jednak mam mieszane uczucia...
Boje sie jakichs agresywnych kosmetykow, używam raczej intensywnych nawilzaczy i odzywiam skóre i nie posiadam zmarszczek na twarzy (no może kilka kurzych lapek kiedy sie smieje). Zastanawiam sie jedynie czy warto traktowac skore kosmetykie z ktorego ona w pelni nie skorzysta... bo nie ma objawow na ktore mogla by dzialac...
jak wy myslicie? jestem w kropce.
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 08:49   #119
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Skoro dostałaś takie informacje od farmaceutki to chyba mi zwykłe wizażanki Ciebie nie przekonamy Nadal niektórzy twierdzą że jeżeli na kremie jest napisane że od lat 40 to tylko panie w takim wieku mogą go stosować. Jednak nie jestem pewna czy na takie zmarszczki (już chyba dość głębokie) jakiś krem pomoże- tylko chyba botoks. Ja jestem za tym że lepiej zapobiegać niż leczyć ale nie mam wykształcenia medycznego więc mogę się mylić
Zgadzam się - nic dodac nic ując.


Co miala powiedziec konsultantka, ktorej na szkoleniu wyłożono, ze targetem dla Redemika są panie po 40-tce?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 09:04   #120
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: La Roche Posay Redermic

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
No dzieki za odpowiedz. Ciale jednak mam mieszane uczucia...
Boje sie jakichs agresywnych kosmetykow, używam raczej intensywnych nawilzaczy i odzywiam skóre i nie posiadam zmarszczek na twarzy (no może kilka kurzych lapek kiedy sie smieje). Zastanawiam sie jedynie czy warto traktowac skore kosmetykie z ktorego ona w pelni nie skorzysta... bo nie ma objawow na ktore mogla by dzialac...
jak wy myslicie? jestem w kropce.
Wiesz, chodzę regularnie do kosmetyczki [właściwie kosmetologa] od 10 z górą lat, w grudniu stuknie mi 35 lat. I nigdy nie słyszałam, żeby ona patrzyła na wiek przy doborze kosmetyków, tylko na stan i potrzeby skóry.
"Lepiej zapobiegać niż leczyć" to stara maxyma i u mnie się sprawdza.
Ale zrobisz jak zechcesz...
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.